Strona 6 z 16 < 1 2 ... 4 5 6 7 8 ... 15 16 >
Opcje tematu
#2902951 - 11/02/2009 02:18 Re: Mecze towarzyskie [Re: mcben]
Szewa Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/09/2004
Postów: 27489
Trochę nieaktualny ten skład, bo w kadrze Brazylii zabraknie Kaki, Andersona i Luisa Fabiano.

Prawdopodobne składy:

Brazylia: Julio Cesar - Maicon, Lucio, Juan, Adriano, Gilberto Silva, Felipe Melo, Elano, Ronaldinho, Robinho, Pato

Włochy: Buffon - Zambrotta, Cannavaro, Legrottaglie, Grosso, De Rossi, Pirlo, Perrotta, Di Natale, Toni, Camoranesi

Do góry
Bonus: Unibet
#2903165 - 11/02/2009 03:43 Re: Mecze towarzyskie [Re: Szewa]
skrzypo555 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/10/2006
Postów: 4388
Skąd: Koszalin
Z powodu urazów do reprezentacji Walii nie zostali powołani tacy
piłkarze jak Craig Bellamy, James Collins, Simon Davies, Jason
Koumas oraz Robbie Earnshaw.

Warto zagrać Polske ?

Do góry
#2903221 - 11/02/2009 04:00 Re: Mecze towarzyskie [Re: skrzypo555]
DJ SOSNA Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/03/2001
Postów: 5220
Bellamy to widzę niezły ściemniacz jest. W sobotę strzela bramkę dla City, ale w niedzielę już jest kontuzjowany i nie może jechać na towarzyski mecz z Polską. Założę się, że na kolejny mecz w Premiership cudowanie "ozdrowieje" boks

Do góry
#2904319 - 11/02/2009 12:35 Re: Mecze towarzyskie [Re: DJ SOSNA]
Niepoprawny_Pesymista Offline
addict

Meldunek: 24/12/2008
Postów: 620
Skąd: Poznań
Ktos ma jakies info dotyczące składu Holandii na mecz z Tunezją? Kurs wydaje się kuszący..;]

Do góry
#2904630 - 11/02/2009 19:34 Re: Mecze towarzyskie [Re: Niepoprawny_Pesymista]
Hakan Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/11/2007
Postów: 11032
Lista powołanych:

Full Squad:

Goalies: Maarten Stekelenburg (Ajax), Henk Timmer (Feyenoord)

Defenders: Edson Braafheid (FC Twente), John Heitinga (Atlético Madrid), Dirk Marcellis (PSV), Joris Mathijsen (Hamburger SV), André Ooijer (Blackburn Rovers), Gregory van der Wiel (Ajax)

Midfielders: Ibrahim Afellay (PSV), Mark van Bommel (Bayern München), Nigel de Jong (Manchester City), David Mendes da Silva (AZ), Stijn Schaars (AZ), Wesley Sneijder (Real Madrid), Rafael van der Vaart (Real Madrid), Demy de Zeeuw (AZ)

Attackers: Ryan Babel (Liverpool), Klaas-Jan Huntelaar (Real Madrid), Dirk Kuyt (Liverpool), Robin van Persie (Arsenal), Arjen Robben (Real Madrid).

Do góry
#2904669 - 11/02/2009 19:56 Re: Mecze towarzyskie [Re: Hakan]
Hakan Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/11/2007
Postów: 11032
Ja też nie przepadam za graniem spotkań towarzyskich, ale za drobne zawsze jakiegoś wariata można stworzyć grin Popieram typ na Chorwację, w obliczu absencji Mutu, który stanowi o sporej sile swej reprezentacji, kursy wystawione na gości wydają się być łakomym kąskiem. Innym typem wartym rozważenia jest Argentyna, Francja ostatnio cieniuje, Messi w super formie, jest w stanie poprowadzić swoją drużynę do zwycięstwa, a kurs też ciekawy. Ostatnim typem który rozważam jest zagranie Bułgarii, która też w ostatnim czasie rozczarowuje, ale jak popatrze na kursy wystawione w tym spotkaniu, to wydaje mi się, że są one nieco przesacowane. Wychodzi z tego comobos o kursie łącznym ponad 20, może puszczę 4fun smile lub ewentualnie dubel bez Bułgarii, nad która najbardziej się waham.

Do góry
#2904701 - 11/02/2009 20:08 Re: Mecze towarzyskie [Re: Niepoprawny_Pesymista]
Rivaldinho Offline
+

Meldunek: 29/04/2004
Postów: 19495
Skąd: 比得哥ߠ...
Originally Posted By: Niepoprawny_Pesymista
Ktos ma jakies info dotyczące składu Holandii na mecz z Tunezją? Kurs wydaje się kuszący..;]


Kierunek w Azji Tunezja 1X

Do góry
#2904725 - 11/02/2009 20:23 Re: Mecze towarzyskie [Re: Rivaldinho]
Bebeto Offline
addict

Meldunek: 08/01/2009
Postów: 471
Skąd: Opole
Gdzie mozna znalesc przypuszczalne składy Portugalii i Niemiec na dzisiejsze mecze?

Do góry
#2904727 - 11/02/2009 20:27 Re: Mecze towarzyskie [Re: Bebeto]
19marcin08 Offline
ŁKS Łódź


Meldunek: 06/02/2005
Postów: 23488
Skąd: Łódź
Niemcy:

R. Adler - Hinkel, Mertesacker, Westermann, Lahm - Frings, Ballack - Schweinsteiger, Trochowski - Klose, Gomez

Norwegia:

Knudsen - Högli, Hangeland, Reginiussen, Bertelsen - B. Riise, Andresen, Grindheim - Pedersen, Nevland - Helstad

&

Portugal

Daniel Fernandes, Eduardo, Bruno Alves, Goncalo Brandao, Pepe, Miguel, Paulo Ferreira, Rolando, Deco, Joao Moutinho, Maniche, Raul Meireles, Duda, Tiago, Eliseu, Danny, Hugo Almeida, Nani, Orlando Sa, Cristiano Ronaldo

Finland

Jaaskelainen, Enckelman, Lampi, Tihinen, Hyypia, Pasanen, Kallio, Pasoja, Heikkinen, Eremenko, Kolkka, Petrescu, Litmanen, Sjolund, Johansson, Forssell, Kuqi, Sadik, Hakola

Do góry
#2904729 - 11/02/2009 20:29 Re: Mecze towarzyskie [Re: 19marcin08]
Bebeto Offline
addict

Meldunek: 08/01/2009
Postów: 471
Skąd: Opole
Dzieki smile

Do góry
#2904750 - 11/02/2009 20:41 Re: Mecze towarzyskie [Re: Bebeto]
kamasutra Offline
veteran

Meldunek: 16/01/2006
Postów: 1410
Ja troche nie w temat bo to spotkanie o punkty a nie towarzyskie,ale uwage moja wzbudzil mecz kwalifikacyjny Malta-Albania.Ja wiem czasami kopciuszki urywaja jakies punkty ale w wypadku Malty to raczej nie za czesto.Albanie uwazam za druzyne przynajmniej o klase lepsza z zawodnikami grajacymi w zachodnich ligach.Jak dla mnie kurs 1.62 do wziecia grubiej...Co myslicie o tym?

Do góry
#2905034 - 11/02/2009 22:05 Re: Mecze towarzyskie [Re: kamasutra]
wafe(L)nica Offline
Wiara Gwarancja Wygranej

Meldunek: 19/07/2004
Postów: 25975
Skąd: Debica - Bognor Regis
Originally Posted By: kamasutra
Ja troche nie w temat bo to spotkanie o punkty a nie towarzyskie,ale uwage moja wzbudzil mecz kwalifikacyjny Malta-Albania.Ja wiem czasami kopciuszki urywaja jakies punkty ale w wypadku Malty to raczej nie za czesto.Albanie uwazam za druzyne przynajmniej o klase lepsza z zawodnikami grajacymi w zachodnich ligach.Jak dla mnie kurs 1.62 do wziecia grubiej...Co myslicie o tym?


popieram typ na Albanię ,powinni to wygrać ,ostatnio nawet z Portugalią zremisowali na wyjezdzie.

Do góry
#2905073 - 11/02/2009 22:17 Re: Mecze towarzyskie [Re: kamasutra]
Hakan Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/11/2007
Postów: 11032
Originally Posted By: kamasutra
Ja troche nie w temat bo to spotkanie o punkty a nie towarzyskie,ale uwage moja wzbudzil mecz kwalifikacyjny Malta-Albania.Ja wiem czasami kopciuszki urywaja jakies punkty ale w wypadku Malty to raczej nie za czesto.Albanie uwazam za druzyne przynajmniej o klase lepsza z zawodnikami grajacymi w zachodnich ligach.Jak dla mnie kurs 1.62 do wziecia grubiej...Co myslicie o tym?


Typ wydaje się w porządku, aczkolwiek pakowanie grubej kasy w spotkanie tylko towarzyskie jest wg mnie zbyt ryzykowne, nawet przy znacznej różnicy klas, bo nie takie cyrki już się zdarzały.

Do góry
#2905081 - 11/02/2009 22:19 Re: Mecze towarzyskie [Re: Hakan]
Niepoprawny_Pesymista Offline
addict

Meldunek: 24/12/2008
Postów: 620
Skąd: Poznań
Hakan - Malta z Albanią grają o punkty, to jeden z niewielu dzis eliminacyjnych meczy smile

Do góry
#2905085 - 11/02/2009 22:21 Re: Mecze towarzyskie [Re: Hakan]
Szopa-18 Offline
veteran

Meldunek: 31/03/2005
Postów: 1540
Skąd: Mysłowice (Silesia)
Jak to jest mecz kwalifikacyjny do MŚ

Do góry
#2905113 - 11/02/2009 22:30 Re: Mecze towarzyskie [Re: Szopa-18]
Hakan Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/11/2007
Postów: 11032
A to nie wiedziałem, to zmienia postać rzeczy smile

Do góry
#2905147 - 11/02/2009 22:41 Re: Mecze towarzyskie [Re: Szopa-18]
Hakan Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/11/2007
Postów: 11032
Originally Posted By: Szopa-18
Jak to jest mecz kwalifikacyjny do MŚ


to powinien znaleźć się w innym temacie, nieprawdaż ? cop

Do góry
#2905508 - 12/02/2009 01:18 Re: Mecze towarzyskie [Re: DJ SOSNA]
gool11 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 31/01/2008
Postów: 2627
Originally Posted By: DJ SOSNA
Bellamy to widzę niezły ściemniacz jest. W sobotę strzela bramkę dla City, ale w niedzielę już jest kontuzjowany i nie może jechać na towarzyski mecz z Polską. Założę się, że na kolejny mecz w Premiership cudowanie "ozdrowieje" boks


jednak Bellamy zagra i to podobno na swoje własne życzenie wink

źródło: http://sport.onet.pl/0,1248702,1914775,wiadomosc.html

Do góry
#3179530 - 02/06/2009 22:02 Re: Mecze towarzyskie [Re: gool11]
Izajasza53 Offline
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3

Meldunek: 11/07/2005
Postów: 7781
2009-06-06 15:00 Piłka Nożna>Międzynarodowe Mecze Towarzyskie>Mecze
Spotkanie: RPA - Polska
Typ: 1X
Kurs: 1.42
Buk: Unibet

Polacy przystępują do tego meczu towarzyskiego w bardzo pomieszanym składzie bez podstawowych zawodników
w Johannesburgu, który będzie jednym z gospodarzy Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej 2010 w RPA. a miasto położone jest na wysokości 1 753 m n.p.m.
Natomiast kolejny mecz Polaków już czeka trzy dni później z Irakiem w Kapsztadzie, a więc dalsza część podróży.
Piłkarze są obecnie zmęczeni długą podróżą do RPA, lot klasą ekonomiczną, gdyż PZPN oszczędza:
- Ekipa poleci klasą ekonomiczną, bo tak jest dużo taniej. Zaoszczędzimy w ten sposób około 500 tysięcy złotych - rzecznik prasowy piłkarskiej centrali, Jakub Kwiatkowski
Gospodarze przygotowują się do Pucharu Konfederacji i na swoim terenie będą mieli przewagę swojego stadionu jak , i przyzwyczajenia do klimatu.

Kadra reprezentacji Polski:

bramkarze: Łukasz Fabiański (Arsenal Londyn), Łukasz Załuska (Dundee United), Sebastian Przyrowski (Polonia Warszawa)

obrońcy: Dariusz Dudka (AJ Auxerre), Michał Żewłakow (Olympiakos Pireus), Bartosz Bosacki (Lech Poznań), Jakub Wawrzyniak (Panathinaikos Ateny), Jacek Krzynówek (Hannover 96), Jakub Rzeźniczak, Marcin Komorowski (obaj Legia Warszawa), Piotr Polczak (Cracovia Kraków)

pomocnicy: Łukasz Tralka (Polonia Warszawa), Roger Guerreiro (Legia Warszawa), Wojciech Łobodziński (Wisła Kraków), Sławomir Peszko, Tomasz Bandrowski, Jakub Wilk, Rafał Murawski (wszyscy Lech Poznań)

napastnicy: Robert Lewandowski (Lech Poznań), Marek Saganowski (Southampton FC), Dawid Janczyk (SC Lokeren).

rezerwowi: Adam Stachowiak (Odra Wodzisław), Piotr Brożek (Wisła Kraków), Łukasz Sosin (Anorthosis Famagusta)

Do góry
#3182106 - 03/06/2009 22:47 Re: Mecze towarzyskie [Re: Izajasza53]
Koski Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/08/2005
Postów: 3988
Skąd: BayArena
Już po raz 37 zostanie rozegrany młodzieżowy turniej piłkarski w Toulonie. Ponadto drużyny będą rywalizowały na stadionach Aubagne, Saint Cyr sur Mer, Le Lavandou i La Seyne. W tym roku impreza zostanie rozegrana w dniach 3 - 12 czerwca. W grupie A będą rywalizowały ze sobą: Argentyna, Egipt, Zjednoczone Emiraty Arabskie i Holandia. W grupie B z kolei występują zespoły Francji, Chile, Portugalii i Kataru.

Składy drużyn i terminarz znajdują się pod tym adresem: http://www.festival-foot-espoirs.com/festival-foot-espoirs/equipes-festival-foot.php

Grupa A

Zagadką są dla mnie drużyny Egiptu i ZEA. Obydwa zespoły w swoich składach mają zawodników ze swoich rodzimych lig, poza jednym wyjątkiem - egipski pomocnik Yasin Allam jest zawodnikiem Rapidu Wiedeń. Obydwie drużyny wystartują w Mistrzostwach Świata U20, które odbędą się na przełomie września i października w Egipcie. Spodziewam się, że drużyny potraktują ten turniej bardzo poważnie.
Holendrzy w Toulonie wystawili zespół doświadczony (roczniki 88-89). W składzie drużyny zobaczymy m. in. Diego Biseswara z Feyenoord'u (7 bramek w tym sezonie), Erika Pietersa podstawowy obrońca PSV z dużym doświadczeniem w Eredivisie (68 spotkań), Sarponga z Ajaxu czy podstawowego napastnika Vitesse - van Wolfswinkel'a (8 bramek w tym sezonie). Zapewne Holendrzy będą chcieli spisać się w tym roku lepiej, aniżeli miało to miejsce w roku ubiegłym, gdy z 1 punktem na koncie zajęli dopiero 3 miejsce w grupie.
Trener Argentyny Sergio Batista ten turniej traktuje również poważnie. Dwudziestoosobowa kadra zespołu liczy aż 7 zawodników River Plate, m. in. Diego Buonanotte. Największą gwiazdą zespołu wydaje się być Ever Banega, który w wieku 20 lat jest już wyceniany na 10 mln Euro. W tym sezonie Banega zagrał w 24 spotkaniach La Liga, strzelając 1 bramkę.

Grupa B

Francuzi w ubiegłym roku nie zdobyli nawet punktu. W tym roku trener Erick Mombaerts przygotował na turniej bardzo mocną drużynę. I tak np. w obronie zobaczymy zawodnika Portsmouth - Armanda Traoré, który w tym sezonie rozegrał 19 spotkań w Premier League. Ponadto wystąpi również zawodnik PSG Mamadou Sakho (23 spotkania w Ligue 1). W pomocy wystąpi m. in. mega talent - Moussa Sissoko. Zawodnik Toulousy w tym sezonie rozegrał aż 35 spotkań w lidze francuskiej, zdobywając przy tym 4 bramki. Również w pomocy występuje kolega z drużyny Sissoko - Etienne Capoue (32 spotkania, 1 bramka). W ataku również znajdziemy znane nazwiska: Gabriel Obertan (26 spotkań, 1 bramka) czy David N'Gog z Liverpoolu (14 spotkań, 2 bramki). Francuzi należą do głównych faworytów turnieju. W tym roku uważam, że po raz kolejny gospodarze mają duże szanse na wygranie imprezy w Toulonie.
Chile, które poprowadzi Ivo Basay przyjechało do Francji, aby po raz kolejny sprawić niespodziankę. W ubiegłym roku młodzi zawodnicy z Ameryki Południowej doszli aż do finału, w którym ulegli reprezentacji Włoch. W bramce Chile zobaczymy zawodnika, który w ubiegłym roku grał już na tej imprezie. Mowa o Cristopherze Tosellim z Universidadu Catolica. W pomocy zobaczymy kolegę z zespołu Toselliego - Gary'ego Medela, który ma za sobą 12 spotkań (2 bramki) w kadrze seniorskiej. Reprezentację Chile uważam, jako czarnego konia imprezy.
Największymi gwiazdami Portugalii wydają się być Pereirinha oraz Rui Patrício. Pierwszy to zawodnik Sportingu Lizbona w tym sezonie rozegrał 25 spotkań w lidze portugalskiej i 8 w Lidze Mistrzów. Rui Patrício z kolei to podstawowy golkiper Sportingu (25 spotkań w lp, 6 w LM). Napastnik Fábio Coentr&#227;o z Rio Ave również powinien być mocnym punktem swojej drużyny. Zawodnik w swoim klubie rozegrał w tym sezonie 16 spotkań w SuperLidze, zdobywając przy tym 3 bramki. Ogólnie trzon kadry tworzą zawodnicy kadry U21.
Natomiast drużyna Kataru to kolejna zagadka.

Za głównego faworyta imprezy uważam Francję. Czarny koń - Chile, a rozczarowaniem imprezy wybieram Argentynę.


1 seria spotkań



03 Cze 18:30 Egipt - Juniorzy v UAE Youth 1.80 3.50 4.50

Typowanie tego meczu odpuszczam, gdyż kompletnie nie wiem czego spodziewać się po obydwu zespołach.

03 Cze 20:45 Argentina Youth v Holland Youth 2.50 3.30 2.80

Bardzo ciekawe spotkanie. Argentyna po raz ostatni w Toulonie grała w 2006 roku. Wówczas zespół z Ameryki Południowej zajął 3 miejsce w grupie z 4 punktami na koncie. Remis z Portugalią i zwycięstwo z Czechami nie starczyły, aby wyjść z grupy. Holendrzy w Toulonie występują cykliczne od 3 lat. W 2006 roku przegrali z Francuzami w finale, w 2007 z 2 punktami na koncie nie wyszli z grupy, a w 2008 roku zajęli 3 miejsce w grupie.
W tym roku Holendrzy będą chcieli się zrehabilitować i powalczyć nawet o końcowy triumf w imprezie. Skład, jak pisałem wyżej mają bardzo mocny, a co ważne doświadczony. Niezwykle ważne jest, aby pokolenie 19-20 latków było już ograne w rodzimej lidze. Bardzo duży nacisk kładzie się w Holandii na szkolenie młodzieży, która ma być przecież w niedalekiej przyszłości pierwszym zespołem seniorskim.
Nie wiem, jak młodzi Argentyńczycy "wejdą" w dzisiejsze spotkanie. Dla niektórych zawodników będzie to zapewne pierwsza wizyta na kontynencie europejskim. Największą gwiazdą drużyny Sergio Batisty jest Ever Banega, który jednak w Hiszpanii zawodzi. Ogólnie w La Liga zawodnik rozegrał 36 spotkań, zdobywając tylko 1 bramkę.
Uważam, że dzisiaj Holandia jest w stanie ograć Argentynę, która będzie miała w zanadrzu dwa mecze ze słabszymi rywalami. Handicap 0 na Pomarańczowych to moim zdaniem najlepszy typ na dzisiejszy mecz. Kurs 1.925 wydaje się być atrakcyjny.

Argentina Youth v Holland Youth (0)2 @1.925 3/10

Spotkania jutrzejsze

04 Cze 18:30 Portugal Youth v Chile Youth 2.10 3.30 3.00

04 Cze 20:45 Francja &#8211; Juniorzy v Qatar Youth 1.25 5.00 9.00

Do góry
Strona 6 z 16 < 1 2 ... 4 5 6 7 8 ... 15 16 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
6 zarejestrowanych użytkowników (Akhu, igea23, alfa, ElNinho[mmdea], Szuman, Irek), 3592 gości oraz 9 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45044 Tematów
5580263 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49