Strona 1 z 3 1 2 3 >
Opcje tematu
#290893 - 07/02/2005 17:35 Speedway Team Mecz.pl
Zuzlowiec Offline
stranger

Meldunek: 07/02/2005
Postów: 21
Witam.

Postanowiłem założyć grupę bukmacherską specjalizującą się w jednej dziedzinie którą jest żużel.
Zapraszam wszystkich chętnych i mających bardzo dużą wiedzę o speedway'u do współpracy.
Mam nadzieje że wspólna wymiana rzetelnych informacji przyniesie nam wszystkim wiele korzyści.

P.S. Zapraszam do współpracy naprawde ''poważne'' osoby.

Do góry
Bonus: Unibet
#290894 - 08/02/2005 11:17 Re: Speedway Team Mecz.pl
boozy Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/03/2004
Postów: 2773
Skąd: Ostrów Wlkp!
Quote:

Witam.

Postanowiłem założyć grupę bukmacherską specjalizującą się w jednej dziedzinie którą jest żużel.
Zapraszam wszystkich chętnych i mających bardzo dużą wiedzę o speedway'u do współpracy.
Mam nadzieje że wspólna wymiana rzetelnych informacji przyniesie nam wszystkim wiele korzyści.

P.S. Zapraszam do współpracy naprawde ''poważne'' osoby.




pisze sie na to

Do góry
#290895 - 09/02/2005 01:05 Re: Speedway Team Mecz.pl
DRAGO Offline
old hand

Meldunek: 07/09/2002
Postów: 1165
Skąd: WROCŁAW
witam !

Bardzo fajny pomysł

wchodze w to ...

Do góry
#290896 - 09/02/2005 09:14 Re: Speedway Team Mecz.pl
HAGIi Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/06/2003
Postów: 25529
Skąd: Bydgoszcz
No to widze, że fana Wrocławia mamy:) Czyli ja też się piszę. W tym roku Bydgoszcz bardzo mocny skład i pokażemy prawidziwy speedway:)

Do góry
#290897 - 09/02/2005 09:37 Re: Speedway Team Mecz.pl
ermol Offline
enthusiast

Meldunek: 28/03/2004
Postów: 302
Skąd: Gorzów Wlkp.
Tez w to wchodze miski Staleczka Gorzow SZALALALA

Do góry
#290898 - 09/02/2005 10:53 Re: Speedway Team Mecz.pl
Lopez Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 17/09/2003
Postów: 11244
Quote:

No to widze, że fana Wrocławia mamy:) Czyli ja też się piszę. W tym roku Bydgoszcz bardzo mocny skład i pokażemy prawidziwy speedway:)



Mocny???A kogo wy tam macie procz Pepego i Andreasa!!

Do góry
#290899 - 09/02/2005 12:20 Re: Speedway Team Mecz.pl
HAGIi Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/06/2003
Postów: 25529
Skąd: Bydgoszcz
Quote:

Quote:

No to widze, że fana Wrocławia mamy:) Czyli ja też się piszę. W tym roku Bydgoszcz bardzo mocny skład i pokażemy prawidziwy speedway:)



Mocny???A kogo wy tam macie procz Pepego i Andreasa!!




To się okaze kolego na torze!! U siebie nie przegramy z nikim a na wyjazdach juz nie bedize tak zle jak w zeszlym ezonie. Z pewnością w tym roku derby (wszystkie) należą do Nas
Pozdrawiam

Do góry
#290900 - 09/02/2005 13:13 Re: Speedway Team Mecz.pl
Lopez Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 17/09/2003
Postów: 11244
Hagii wiesz dobrze ze zuzel mnie kila.Ale az tak mocnego skladu nie macie jakby sie wam wydawalo.A moge sie zalozyc ze u siebie cos wtopicie napewno .Pozdrawiam

Do góry
#290901 - 09/02/2005 13:45 Re: Speedway Team Mecz.pl
HAGIi Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/06/2003
Postów: 25529
Skąd: Bydgoszcz
Quote:

Hagii wiesz dobrze ze zuzel mnie kila.Ale az tak mocnego skladu nie macie jakby sie wam wydawalo.A moge sie zalozyc ze u siebie cos wtopicie napewno .Pozdrawiam




to się okaze.
pozdraiwam

Do góry
#290902 - 09/02/2005 17:45 Re: Speedway Team Mecz.pl
ermol Offline
enthusiast

Meldunek: 28/03/2004
Postów: 302
Skąd: Gorzów Wlkp.
JEzeli chodzi o sklad Bydgoszczy to nie widze tu nic szczegolnego. "Wychowanek" Gorzowa Jonsson + Protasiewicz wydaje mi sie za malo na to aby osiagnac miejsce w pierwszej trojce czy czworce.Oczywiscie kazdy moze powiedziec ze Sawina bedzie punktowal moim zdaniem bedzie ligowym sredniakiem i duzo w lidze nie osiagnie.Mlodziez w Bydgoszczy to jak zwykle przecier.Nie wiem wiec Hagii skad u ciebie taki hura optymizm.Wszystko zweryfikuje tor a pierwsze spary juz w marcu !

Do góry
#290903 - 09/02/2005 18:17 Re: Speedway Team Mecz.pl
HAGIi Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/06/2003
Postów: 25529
Skąd: Bydgoszcz
Teraz nie będę pisał o mojej drużynie ale tydzień przed inaugracją postaram się napisać o naszym składzie i o tym ze bedizemy liczyc sie w tym roku. Pozdrawiam

Do góry
#290904 - 09/02/2005 22:06 Re: Speedway Team Mecz.pl
speed82 Offline
addict

Meldunek: 05/08/2003
Postów: 698
Wracajac do tematu, to oczywiscie wchodze do "Speedway Teamu mecz.pl", ponadto uwazam ze powinny zostac stworzone jakies zasady, odnosnie dzialania tej grupy!

Do góry
#290905 - 09/02/2005 22:31 Re: Speedway Team Mecz.pl
speed82 Offline
addict

Meldunek: 05/08/2003
Postów: 698
Quote:

JEzeli chodzi o sklad Bydgoszczy to nie widze tu nic szczegolnego. "Wychowanek" Gorzowa Jonsson + Protasiewicz wydaje mi sie za malo na to aby osiagnac miejsce w pierwszej trojce czy czworce.Oczywiscie kazdy moze powiedziec ze Sawina bedzie punktowal moim zdaniem bedzie ligowym sredniakiem i duzo w lidze nie osiagnie.Mlodziez w Bydgoszczy to jak zwykle przecier.Nie wiem wiec Hagii skad u ciebie taki hura optymizm.Wszystko zweryfikuje tor a pierwsze spary juz w marcu !



Oj kolego, zbyt pochopne wyciagasz wnioski!
Nie wiem gdzie tkwi przyczyna!? czy w nie znajomosci sie na sporcie zuzlowym czy tez negatywnego nastawienia do Polonii.
Ja osobiscie juz Cie uprzedze ze sercem za Polonia nie jestem. A Ty mowiac ze bydgoska mlodziez to przecietnosc!?
Czlowieku Klecha juz jako 16 latek w Pile uwazany byl za wielki talent. Nie przypadkowo jezdzil jako podstawowy junior w sezonie 2004. Kolejny to Krzysztof Buczkowski ktory zostal sprowadzony w przerwie zimowej do Bydgoszczy. Na pierwszoligowych radzil sobie bardzo dobrze uwazany rowniez za bardzo duzy talent. Pamietaj rownize ze w obwodzie pozostaje Marek Cieslewicz!
Kolejna sprawa to "niewiadoma" jakim jest Sawina ktory jak dogada sie ze sprzetem potrafi jedzic jak szalony(przypomnij sobie jego stary w Wroclawiu!).
Nie zapominaj o Robackim i Krzyzaniaku! Ktorzy w waznych momentach nie zawodza! Liderami powinni byc Protasiewicz i Jonnson ( o Tego drugiego jestem bardzo spokojny, to zawodnik mimo mlodego wieku, scisla swiatowa czolowka!)
Kolejny atur to duza lawka rezerwowych w postacji Kowalika i Uminskiego.
Tak wiec nastepnym razem zastanow sie co piszesz!!!

Pozdro

Do góry
#290906 - 10/02/2005 11:27 Re: Speedway Team Mecz.pl
Lopez Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 17/09/2003
Postów: 11244
Dobra speed teraz moze ja cos napisze.Takich talentow jak Klecha to w polskiej lidze bylo wielu.........spojrz na jego srednia z poprzedniego sezonu!!!Owszem mozesz tearz powiedziec ze nie mial sprzetu na wyjazdy brali rezerwowe motocykle itp.Jezeli chodzi o Buczkowskiego to moze byc roznie.Wiadomo jaka jest przepasc miedzy ligami.Polonia nigdy nie miala szczescia do sciagania zawodnikow(Gomos=lski,tajcherty i inni).Sawka jest zawodnikiem juz wypalonym i z niego raczej to nic nie bedzie sre 5-7 pkt moze bedzie zdobyl.Spjrz na popredzeni sezon jego startow w Graudziadzu(przypomne sezon bez rewelacji)A jegoc czasy z Wroclawia Gniezna i gdanska juz nie wroca.Natomiast Robak jest zawodnikiem wlasnego toru i to nie zawsze,Krzyzak bardzo nie obliczalny.natomiast Mirro powiedzial ze albo konczy kariere albo na maly kontrakt odejdzie.Co do Uminskiego nic nie wiem.
Takze speed ty tez uwazaj co piszesz,bo ten sezon moze byc wielka niewiadoma.
Pozdrawiam

Do góry
#290907 - 10/02/2005 12:06 Re: Speedway Team Mecz.pl
DRAGO Offline
old hand

Meldunek: 07/09/2002
Postów: 1165
Skąd: WROCŁAW
We Wrocławiu wreszcie nie ma ciśnienia i trombienia wszędzie ze celem jest mistrzostwo a i tak zawsze 2 miejsce w lidze ehh.... teraz młode chłopaki jadąc na większym luzie mogą być nieobliczalni i sprawić kilka fajnych niespodzianek.

Druga sprawa , pożegnano Grega H. (ktoś dojrzał do tej decyzji szkoda ze dopiero teraz), na jego miejsce rozwojowy Hans Andersen , jestem bardzo ciekawy co z tego wyniknie.

Co do Torunia, utrzymali Jasona Crumpa ale już moim zdaniem nie bedą tak mocni oddali przecież Pepe, ale nie chce tu lekceważyć ekipy z grodu "czekoladowych pierników". Bydzia odwrotnie bedzie silniejsza, w jej składzie nadal jeździł będzie Andreas J. na którego zakusy miał Rusko, jednak z jego ściągnięcia do Wrocka guzik wyszło bo ma ważny kontrakt w Bydzi. Nieobliczalni Krzyżaniak i Robacki ...

Zobaczymy co z tego będzie....

PS Panowie ja o innej sprawie jeszcze chciałem pogadać , trzeba sie spotkać gdzieś i razem ustalonej godzinie porozmawiać jak będzie wyglądała współpraca między nami co do żużla, posty postami chodzi mi o "niedzielną" współprace, dotyczącą najświeższych wieści , np o tym ze na dwie godziny przed meczem powiedzmy dowiedziałem sie że nie pojedzie zagraniczny w WTSie i tego typu info. Sposób przepływu informacji , jak i wszystko trzeba ustalić, trzeba wybrać po jednym przedstawicielu z danego ośrodka , ludzi poważnych mających pojęcie o zużlu jak i bukmacherce , tak więc ja zgłaszam sie jako człowiek z Wrocka, ale wybór ludzi oczywiście nalzeży do Was


Pozdrawiam

Do góry
#290908 - 10/02/2005 13:08 Re: Speedway Team Mecz.pl
ermol Offline
enthusiast

Meldunek: 28/03/2004
Postów: 302
Skąd: Gorzów Wlkp.
Quote:

Dobra speed teraz moze ja cos napisze.Takich talentow jak Klecha to w polskiej lidze bylo wielu.........spojrz na jego srednia z poprzedniego sezonu!!!Owszem mozesz tearz powiedziec ze nie mial sprzetu na wyjazdy brali rezerwowe motocykle itp.Jezeli chodzi o Buczkowskiego to moze byc roznie.Wiadomo jaka jest przepasc miedzy ligami.Polonia nigdy nie miala szczescia do sciagania zawodnikow(Gomos=lski,tajcherty i inni).Sawka jest zawodnikiem juz wypalonym i z niego raczej to nic nie bedzie sre 5-7 pkt moze bedzie zdobyl.Spjrz na popredzeni sezon jego startow w Graudziadzu(przypomne sezon bez rewelacji)A jegoc czasy z Wroclawia Gniezna i gdanska juz nie wroca.Natomiast Robak jest zawodnikiem wlasnego toru i to nie zawsze,Krzyzak bardzo nie obliczalny.natomiast Mirro powiedzial ze albo konczy kariere albo na maly kontrakt odejdzie.Co do Uminskiego nic nie wiem.
Takze speed ty tez uwazaj co piszesz,bo ten sezon moze byc wielka niewiadoma.
Pozdrawiam




W pelni sie zgadzam z Lopezem.Ale mysle ze w tym roku ekstraliga bedzie niezwykle wyrownana.Pierwsze miejsce rozstrzygnie sie chyba miedzy Tarnowem a Czewa jednak reszta lokat jest niewiadoma.Najslabszy kadrowo wydaje sie Torun oraz Leszno ktore jednak potrafi skonsolidowac zespol i powalczyc o wyzsze miejsce.Ciekawa druzyna moze byc Gdansk.Po wzmocnieniach ( Bajerski i Herbi) maja szanse zajsc wysoko.No ale zobaczymy ja nadal skupiam sie na rozgrywkach 1 ligowych gdzie jezdzi moja ukochana Staleczka.Wszystkie znaki na niebie pokazuja ze w tym sezonie zajmiemy miejsce w pierwszej dwojce.Jezeli szczescie nam bedzie sprzyjac (kontuzje,sprzet itd.) to mamy szanse na powrot do elity.Nie wyobrazam sobie ekstraligi bez tak zasluzonego klubu jakim jest bez watpienia Stal Gorzow.

Do góry
#290909 - 10/02/2005 17:29 Re: Speedway Team Mecz.pl
speed82 Offline
addict

Meldunek: 05/08/2003
Postów: 698
Quote:


Jezeli chodzi o Buczkowskiego to moze byc roznie.Wiadomo jaka jest przepasc miedzy ligami.




Owszem roznie moze byc...(bo walka w bydgoskiej Polonii na pozycji juniora jest bardzo duza(Klecha, Cieslewicz, Buczkowski)Tak wiec nie wiadomo kto, pozostanie podstawowym juniorem.
Ja osobiscie uwazam ze Buczkowski ma talent i stac go na dobra jazde w Ekstralidze. Tak samo jak uwazalem w tamtym roku ze Marcin Rempala i Janusz Kolodziej poradza sobie w
najwyszej klasie rozgrywkowej i jak widac nie pomylilem sie(gdyby nie oni UNIA na pewno nie byla by MISTRZEM!).
Jedynym zamartwiem Krzyska bedzie to czy wlodzarze klubu zaufaja mu i obadaza go bardzo dobrej jakosci sprzetem. I drugi warunek ktory musi byc spelniony musi byc podstawowym juniorem. A o wyniki Jego mozesz byc spokojny
Quote:

A jegoc czasy z(...)i gdanska juz nie wroca...


Dlaczego musiales akurat wymienic to miasto z jego kariery!?!
Przeciez tamten okres Sawki szczegolnie ostatni sezon kiedy tam jedzil (1995) byl jego najgorszym okresem w karierze. On nie mial wtedy na czym jezdzic...

Lopez i jeszcze jedno ja wcale nie uwazam ze Polonia Bydgoszcz bedzie mistrzem Polski 2005. Ja tylko twierdze ze moze byc "czarnym koniem" tych rozgrywek. Bowiem sprowadzenie Buczkowskiego, Protasiewicza i Sawiny, a takze utrzymanie w zespole Jonssona to bardzo duzo. Teraz wszystko zalezy od pieniedzy...
Jak zawodnicy beda mieli pieniadze na odpowiedniej klasy sprzet, to beda i wyniki

Pozdrowienia

Do góry
#290910 - 10/02/2005 17:38 Re: Speedway Team Mecz.pl
speed82 Offline
addict

Meldunek: 05/08/2003
Postów: 698
Quote:

Sposób przepływu informacji , jak i wszystko trzeba ustalić, trzeba wybrać po jednym przedstawicielu z danego ośrodka , ludzi poważnych mających pojęcie o zużlu jak i bukmacherce , tak więc ja zgłaszam sie jako człowiek z Wrocka, ale wybór ludzi oczywiście nalzeży do Was


Pozdrawiam



Jak najbardziej mozesz byc. Ja nie mam nic przeciwko.
Obawiam sie tylko jednej spawy ze nie bedziemy mieli przedstawicieli ze wszystkich miast repezentujace swoje druzyny w Ekstarlidze.

pozdro

Do góry
#290911 - 10/02/2005 22:38 Re: Speedway Team Mecz.pl
buszmen Offline


Meldunek: 17/06/2003
Postów: 6411
Skąd: Toruń
a ja w to nie wchdoze bo sama nazwa 'speedway team' to szczyt downa, no ale powodzenia w typowaniu:D Nie wiem co tam jako grupa odkryjecie w zuzlu, no ale nie zycze wam zle:D

Do góry
#290912 - 10/02/2005 22:44 Re: Speedway Team Mecz.pl
buszmen Offline


Meldunek: 17/06/2003
Postów: 6411
Skąd: Toruń
cyt:
Nieobliczalni Krzyżaniak i Robacki ...

Od kiedy oni są nieobliczalni?

Do góry
Strona 1 z 3 1 2 3 >

Moderator:  Green Arrow, rafal08 



Kto jest online
4 zarejestrowanych użytkowników (burbon, rafal08, VVega, Irek), 3673 gości oraz 14 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45044 Tematów
5580257 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49