Strona 1 z 35 1 2 3 ... 34 35 >
Opcje tematu
#2763092 - 06/12/2008 00:21 Rozmowy o polskiej piłce nożnej (7)
Ignorator Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/10/2005
Postów: 3789
Skąd: .::Destination unknown::.
Dalsza część ulubionego tematu \:\)

Życzę owocnych rozmów

Do góry
Bonus: Unibet
#2768340 - 08/12/2008 18:20 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej (7) [Re: Ignorator]
19marcin08 Offline
ŁKS Łódź


Meldunek: 06/02/2005
Postów: 23488
Skąd: Łódź
Originally Posted By: 19marcin08
ŁKS z nożem na gardle, bo jeśli dzisiaj ŁKS miałby wygrać to przy ''dobrych'' wynikach dla Nas Piasta i Cracovii, ŁKS może kończyć rundę na 13 miejscu, a nic na to nie wskazywało.


No i stało się to o czym pisałem przed ostatnią kolejką, ŁKS wygrał przy porażkach Piasta i Cracovii. Jest 13 miejsce w lidze a jeszcze niedawno było to tak odległe.

Zaczął się sezon ''ogórkowy'', czyli gadki o nowych sponsorach, piłkarzach, transferach.
W ŁKSie glosno mówi się o powrocie Hajty z Górnika ;\)

Ten sezon jest bardzo ciekawy, 6 klubów póki co może walczyć o tytuł Mistrza Polski \:o To dla polskiej piłki nowa sytuacja, po kilku sezonach dominacji Wisły Kraków.

Również ciekawie na dole tabeli.
Pewni szykują się duże transefry w Górniku, który musi odbić się od dna. Straszny ścisk czy to na górze czy na dole tabeli.
Wiosna szykuje się na prawdę ciekawie.

Jestem ciekaw czy brał ktoś przed sezonem w Expekt'cie spadek ŁKS po 1,25? ;\) A może ktoś ruszał, ze się utrzymają po 3,75 czy nawet po kursie 4?

Również ciekawie będzie w nowej I lidzę, na wielki powrót do Extrakalsy szykuje się Widzew, na liście życzen takie nazywiska jak Goliński czy Ilijan Micanski.

Do góry
#2768358 - 08/12/2008 19:03 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej (7) [Re: 19marcin08]
Mindman Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/01/2005
Postów: 3911
Skąd: Kielce/Trójmiasto
To prawda, ten sezon niezwykle ciekawy \:\)

Co do ekstraklasy i ŁKS-u: przy tak wyrównanej stawce zdecydują detale, moim zdaniem ważna może się okazać ławka w drugiej części rundy rewanżowej. Nasi grajkowie od zawsze mają problemy ze zmęczeniem pod koniec rundy i tu może być klucz do mistrza/spadków. Chociaż muszę przyznać, nie wiem czy słusznie, ale wydaje mi się, że przygotowanie kondycyjne większości zespołów bardzo się poprawiło. Tempo spotkań jest szybsze moim zdaniem.

Poziom niby się wyrównał, ale szeroko pojęta czołówka znacznie przewyższa w aspekcie sportowo - organizacyjnym doły tabeli.

Dla mnie najbardziej pozytywnym zaskoczeniem obok Śląska jest Polonia Bytom. Kilka naprawdę fajnych spotkań zagrali. Walczą tak jak sezon temu, ale grają ciekawiej i potrafią stworzyć sytuacje podbramkowe.

Zaskoczenie in minus, wiadomo: Górnik. Bilans na wyjazdach: 0 (słownie: zero) strzelonych bramek, to jest jakiś kiepski żart. Wszyscy spodziewają się transferów i cudowengo odrodzenia na wiosnę. Wydaje mi się jednak, że Górnik może naprawdę mieć problemy z utrzymaniem. Stawiam także na spadek Piasta Gliwice i niestety, ale problemy właśnie ŁKS-u.

Co do awansów z 1 ligi. Dla mnie Widzew i Zagłębie to pewniaki. Wiadomo, że chciałbym też Koronę, ale naprawdę zastanawiam się czy temu młodemu obecnie dość zespołowi starczy pary na całą rundę rewanżową. Najważniejsi piłkarze są bardzo obciążeni, praktycznie grają po 90 minut w każdym spotkaniu. Mówi się jeszcze o jakichś odejściach ... A przecież przed tą rundą odeszło mnóstwo chłopaków, wtym wielu z pierwszego składu. Obawiam się, żeby na całej sytuacji nie skorzystali ambitni górale z Bielsko - Białej. Naprawdę dobry zespół to jest.

Do góry
#2768382 - 08/12/2008 20:08 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej (7) [Re: Mindman]
Inzaghi78 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/02/2004
Postów: 11876
Skąd: Łódź
To moze i ja podłacze sie do dyskusji ;\)

Pierwsze spostrzezenie w tym sezonie to moim zdaniem bardzo mala liczba bramek w Ekstraklasie, zwlaszcza w drugiej czesci rundy
Grajac undery rzadko kiedy mozna bylo czegos nie trafic

Na poczatku uwazalem ze Wisła znow zdominuje lige ale jak sie okazalo w tym sezonie juz nie razili ani taka skutecznoscia ani konsekwencja w grze czego efektem sa az 4 porazki
Ogolnie uwazam ze z calym szacunkiem dla Wisly i Legii moga obie te druzyny zagrac na pewnym poziomie powyzej ktorego nie dadza rady sie wzniesc

Inaczej jest w przypadku Lecha Poznan ktory jest w stanie zgubic punkty doslownie z kazdym ale z drugiej strony rozpedzony Lech jest w stanie moim zdaniem pokonac kazdego
Nie jestem kibicem Lecha jak wiadomo i daleko mi do tego ale to nie znaczy ze mam nie doceniac tego co Lech gra a gra naprawde fajnie
Wielu kibicow "poznanskiej lokomotywy" wieszalo nieraz psy na Smudzie ale wlasnie dzieki niemu Lech gra ladnie, otwarcie a przede wszystkim ofensywnie i jest najlepsza wizytowka naszej szarzyzny ...

Na uwage zasluguje tez fakt dobrej gry Belchatowa
Janosik gra bez kompromisu, tylko jeden remis w calej rundzie

Najwiekszym rozczarowaniem jest bez zadnego watpienia Górnik Zabrze Obietnice, marzenia , plany ... a efekt tragiczny
0 bramek na wyjezdzie przez cala runde

Co do rywala zza miedzy to nie bede sie zbytnio wypowiadal
Powiem tylko jedno dopoki w Łks-ie bedzie Goszczyński dopoty w Łks-ie nic dobrego sie nie wydarzy !!!
I tu nie dam sie przekonac nawet Marcinowi ;\)

Do góry
#2768413 - 08/12/2008 21:20 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej (7) [Re: Inzaghi78]
Mindman Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/01/2005
Postów: 3911
Skąd: Kielce/Trójmiasto
Originally Posted By: Inzaghi78

Co do rywala zza miedzy to nie bede sie zbytnio wypowiadal
Powiem tylko jedno dopoki w Łks-ie bedzie Goszczyński dopoty w Łks-ie nic dobrego sie nie wydarzy !!!
I tu nie dam sie przekonac nawet Marcinowi ;\)


Z tego co pamiętam to Marcin akurat jest jednym z wielkich antagonistów Goszczyńskiego ;\)

Co akurat dziwić nie powinno zważywszy na to, że kibicuje ŁKS-owi,a ten facet nic dobrego dla klubu nie robi \:\)

To byłby najlepszy transfer ŁKS-u: "sprzedaż" tego człowieka, najlepiej gdzieś na Kamczatkę żeby żadnego klubu w PL już nie dotykał

A jak tam @Inzaghi u Was z tymi poważnymi planami transferowymi? Naprawdę myślisz, że jest realna szansa zabrać wspomnianą dwójkę miedziowym? To przecież trzon ich drużyny ...

Jeżeli chociażby jeden z tych zawodników przejdzie do Widzewa, to będzie to bardzo duże wzmocnienie. A jak sobie wyobrażam atak Robak - Micanski to Jak na drugi front byłaby to straszna siła ognia. I pomyśleć, że kiedyś była realna szansa na to żeby obaj tworzyli świetny duet w Koronie, ale Rysiu "umiem trenować tylko śląskie zespoły" Wieczorek nie poznał się na młodym Bułgarze. Z resztą w Lechu też nieszczególnie zwrócili na niego uwagę, tymczasem od początku jego pobytu w Koronie mówiłem, że warto na niego postawić. Tak się nie stało i teraz strzela u miedziowych. Inna sprawa, że wówczas pozycja ataku Robak - Edi była raczej niepodważalna. A była jeszcze gwiazda dyskotek Krzysiu Gajtkowski, promowany mocno z racji sporej kasy wyłożonej na niego.

Do góry
#2768458 - 08/12/2008 22:44 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej (7) [Re: Mindman]
drfocus Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/03/2006
Postów: 4403
Mindman, daj spokój z Micanskim. Przyznam jedno talent chłopak ma, ale piłkarza z niego dobrego nie będzie. jak strzeli na wiosne połowe tego co jesienią to będe w szoku. Nie było w Kielcach piłkarza, który bardziej opier...lał się na treningach. A i ostro balował, a jak popił to opowiadał że jeszcze rok i planuje grać w Valencii albo Deportivo \:D \:D \:D . Fajny z niego chłopak, ale z jego podejściem nie wróże mu przyszłości.

Z innej beczki. Jest tu ktoś z Opola?? Doszły mnie jakieś suchy, że w Odrze Opole gral jakiś zawodnik co nie miał pozwolenia na prace w Polsce i mogą być jakies walkowery (w tym za mecz z Koroną) Czy ktoś może coś o tym wie??

Do góry
#2768526 - 09/12/2008 00:13 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej (7) [Re: drfocus]
style Offline
old hand

Meldunek: 11/09/2007
Postów: 1046
Skąd: Canarinios/Oranje/Spain
nie jestem z Opola ale cos tam slyszalem:) chodzi tutaj o transfer Charlsa Nwaogu Uchenny ze Znicza Pruszków, zawodnik nie byl uprawniony do występow tak twierdza kluby, min Znicz Pruszkow który również"walczy" o walkowera

Do góry
#2768581 - 09/12/2008 01:08 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej (7) [Re: drfocus]
Mindman Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/01/2005
Postów: 3911
Skąd: Kielce/Trójmiasto
Originally Posted By: drfocus
Mindman, daj spokój z Micanskim. Przyznam jedno talent chłopak ma, ale piłkarza z niego dobrego nie będzie.


\:\)

Zdolny leń, skąd to znamy? Wielu było/jest takich piłkarzy, pytanie tylko czy talent, który niewątpliwie posiada, pozwoli mu zajść dalej niż jest teraz. Co do tego i ja nie jestem przekonany. Ale jak na warunki naszej polskiej I ligi, to jest to zawodnik na pewno wyróżniający się w szarzyźnie.

Do góry
#2768587 - 09/12/2008 01:15 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej (7) [Re: style]
Inzaghi78 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/02/2004
Postów: 11876
Skąd: Łódź
@Mindman

Co do ofensywy transferowej Widzewa to byłbym ostrozny bo nieraz juz bylo wiele szumu i nie takie nazwiska mialy pojawic sie na Pilsudskiego a potem okazywalo sie ze to tylko zwykle gadanie

Co do Micanskiego niewiele moge powiedziec bo nie ogladalem jego wystepow pilnie i nie wiem co soba prezentuje
Nie zmienia to faktu ze jakikolwiek napastnik by sie przydal bo w tej chwili jest Robak (najlepszy transfer od lat) i dlugo dlugo nic ...
Mierzejewski jest kazdego dnia coraz slabszy, hmm... pytanie kiedy byl dobry
Oziebala mial dobre wejscie i szczerze na niego mocno liczylem ale potem sie chlopak spalil jak nie wykorzystal chyba z 5-10 setek z rzedu

Jedno co wiem to ze Cacek (przypominam ze bylem pierwszym jego przeciwnikiem jak sie pojawil) ma jaja i chyba wie na czym to wszystko polega
Caly czas wial mu wiatr w plecy ze wszystkich stron a jednak pokazal charakter i za to mu chwala

Do góry
#2768599 - 09/12/2008 01:26 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej (7) [Re: Inzaghi78]
Inzaghi78 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/02/2004
Postów: 11876
Skąd: Łódź
Nie żałujesz, więc przeprowadzki do Łodzi i występów w Widzewie?

Nie, bowiem naprawdę nie mam czego żałować. Po tym pół roku spędzonym w Łodzi mogę powiedzieć, że transfer ten był dobrym krokiem w mojej karierze. Oczywiście nie powiem złego słowa o Koronie Kielce, gdzie również czułem się bardzo dobrze, bowiem tam rozpoczynałem swoją przygodę z ekstraklasą, i do tego klubu mam sentyment. Przychodząc do Łodzi wiele osób patrzyło na moją osobę pod kątem tego, czy dam sobie radę w Widzewie. Padało często pytanie, czy będę regularnie zdobywał bramki. Udało się, więc jeszcze raz podkreślę, że nie żałuję przenosin do Łodzi i cieszę się z tego, że mogę grać dla Widzewa.

Kolejny wywiad gdzie wspomina Korone...

Do góry
#2768865 - 09/12/2008 03:44 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej (7) [Re: Inzaghi78]
19marcin08 Offline
ŁKS Łódź


Meldunek: 06/02/2005
Postów: 23488
Skąd: Łódź
Oczywiscie tak jak piszesz Inzaghi, dopóki w ŁKSie będzie Goszczyński dopóty ŁKS będzie bronić się przed spadkiem, tylko jak długo tak ma być?
Nie życzę nikomu, a przechodziliśmy już wiele, np kadencje Ptaka, przeżyjemy i GOszczyńskiego.

Chociaż ja go nie rozumiem kompletnie, był jednym z tych ludzi który miał tutaj szacunek, który wyciągnął Nas z II ligi, gdy po powrocie do elity, zajmowaliśmy 7,8 miejsce był noszony na rękach, dlaczego pozwolił by teraz tak go nienawidzono? Trzeba wiedzieć kiedy zejść ze sceny. Niestety on nie wie i teraz klub jest dla niego kasą niczym więcej.

Ale skoro gdy oddawał Madeja, Arifovicia czy Szczota (chyba ktoś mi jeszcze umknął) mówił, że pozbył się grajków a teraz ma piłkarzy to taki człowiek nie może mieć dobrze w głowie

Co do rundy wiosennej to wraca mój ulubieniec Mietek Sikora

Do góry
#2769778 - 09/12/2008 23:24 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej (7) [Re: 19marcin08]
Stalion Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 19/10/2006
Postów: 2651
Skąd: Ruda Śląska

Do góry
#2770367 - 10/12/2008 04:21 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej (7) [Re: Stalion]
Bullet Offline
Marat Safin


Meldunek: 14/05/2005
Postów: 6982
Skąd: TORY H16 rz.13 m.9
Dziś czytałem ciekawe info o tym, że ŁKS interesuję się Ławą i Mazurkiewiczem. Co do pierwszego traktuję to jako niezły joke. Z całym szacunkiem dla ŁKS-u, ale na dzień dzisiejszy Arka ma chyba jednak większe persepektywy i na 100% więcej siana do zaoferowania dla Bartka niż łodzianie. Poza tym Bartek jest mocno związny emocjonalnie z Gdynią bo to w końcu z gdyńskiej plaży sciągnąto go, aby w ogóle kontynuował karierę. Fakt, że miewał w tym sezonie gorsze chwile, ale jak dla mnie zostanie bez dwóch zdań. Co do Mazurkiewicza to dziwna sprawa. Chłopak ma papiery na grę, nie jest stary i w dośc dziwnych okolicznosciach został odesłany do ME. Zwłaszcza w kontekście tego, że był po kontuzji \:o Na dziś jest jednym z tych co są do odstrzału, ale myślę, że na pewno ŁKS zyska jeśli skusi Mazurkiewicza do gry w Łodzi.

Do góry
#2770489 - 10/12/2008 04:54 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej (7) [Re: Bullet]
Kameleon Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 31/01/2003
Postów: 21969
Skąd: Gdynia
Skąd to info? Wybiórcza? \:\) Ja wiem jedynie o Mazurkiewiczu, który w Arce już swoje szanse miał i zapewne kolejnej nie dostanie. Ma chłopak warunki, ale kontuzje przeszkadzają mu przeskoczyć na wyższy poziom. Bez Ławy nie wyobrażam sobie gry Arki teraz, gdy Michniewicz eksperymentował w srodku nie kleiło sie to. Nie trawie go ("Nasz Arkowiec \:D :D") , ale organizować gre potrafi. Zresztą zanim Ława zaklimatyzowałby się w Łodzi to wiele piwa musiałoby najpierw upłynąć ;>

Odejść ma jeszcze Chmiest i Bazler. Obu z wielką chęcią pozegnam \:p szkoda kasy władowanej w pseudo napastnika Chmiesta \:\( Bazler poziom pierwszej ligii.

Na necie jest też informacja o Piechniaku w ŁKS'ie Co oni, bank obrabowali?

Do góry
#2770576 - 10/12/2008 05:10 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej (7) [Re: Kameleon]
Bullet Offline
Marat Safin


Meldunek: 14/05/2005
Postów: 6982
Skąd: TORY H16 rz.13 m.9
Info z Wyborczej, jest na naszej stronie. "Nasz Arkowiec" może trochę nieszczęśliwie to wyszło bo Arke zawsze będzie miał na 2 miejscu w sercu po Pogoni \:\) Chmiest? No cóż dostał szansę w tym półroczu i zdecydowanie jej nie wykorzystał niestety, a budżet obciąża więc izi wylot. Bazler? Tak jak napisałeś. Na 1 ligę ok, a na Ekstraklasę słabiutki. Z wiarygodnego źródła (nie pisanego ;\) ) mam info, że bramkarzyka stranieri pożegnamy bo też mało nie bierze, a Bledza już ruszy z kopyta. No i Basterek "nie wiem gdzie jestem i co robic na boisku" na 100% out bo skończy mu się kontrakt lada dzień. Myślą co począc z Krzysiem "panie sędzio kiedy ten karny" \:D i Weinarem, ale pewnie zostawią i zobaczą co tam po kontuzjach prezentują, a out w lecie jakby co. Kto w zamian? Tyrała to byłby hit, ale czy będzie? Szukają też alternatywy dla Bartka na prawą pomoc.

Do góry
#2774573 - 12/12/2008 21:26 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej (7) [Re: Bullet]
kfjatek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/09/2004
Postów: 23725
Skąd: Poznań

Do góry
#2779373 - 15/12/2008 03:46 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej (7) [Re: kfjatek]
s_LP Offline
old hand

Meldunek: 03/05/2006
Postów: 895
Spodobał mi się pewien cytat na naszym forum, więc wklejam go tutaj ;-)

"http://www.sport.pl/pilka/1,65050,6061257,...a_Lecha___.html

UWAGA! Zagadka - Kto wie najwięcej o Stowarzyszeniu kibiców Lecha Poznań?
Jarosław Ostrowski członek zarządu Legii Warszawa.

Nie, to nie jest żart. To GW."

To trzeci kolejny artykuł w ciągu trzech dni, oczerniający Lecha, który znalazł się jako wiadomość dnia na wyborczej.
Jaki mają sens takie zaczepki? Nie wiem.

Dodam, że GW jest patronem medialnym Lecha, przynajmniej do jutra ;).

Do góry
#2779537 - 15/12/2008 05:09 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej (7) [Re: s_LP]
Chaoz Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/06/2005
Postów: 29947
Robert Szczot nie będzie już piłkarzem Jagiellonii Białystok. Za 1,8 miliona złotych były piłkarz Łódzkiego Klubu Sportowego przejdzie do Górnika Zabrze.

Górnik najpierw proponował białostoczanom półtora miliona złotych, ale kwota odstępnego w kontrakcie opiewała na 600 tys. euro (ok. 2,4 mln zł). Ostatecznie kluby doszły do porozumienia i jest już przesądzone, że kibice żółto-czerwonych ofensywnego pomocnika już w barwach Jagiellonii nie zobaczą.

Do góry
#2779947 - 15/12/2008 15:20 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej (7) [Re: Chaoz]
s_LP Offline
old hand

Meldunek: 03/05/2006
Postów: 895
Prawie 2 mln za Szczota, który wybitnym grajkiem z pewnością nie jest? To jest jakiś absurd, a Górnik musi być mocno zdesperowany.

Do góry
#2779974 - 15/12/2008 17:25 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej (7) [Re: s_LP]
Inzaghi78 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/02/2004
Postów: 11876
Skąd: Łódź
http://sport.onet.pl/0,1248770,1880818,wiadomosc.html

lato i piechniczek wielcy tego swiata

Towarzystwo wzajemnej adoracji tak jak w PZN

Leo uciekaj skoro świt bo pozniej bedzie wstyd ...

Do góry
Strona 1 z 35 1 2 3 ... 34 35 >

Moderator:  Akhu, Biszop, Ojro 



Kto jest online
6 zarejestrowanych użytkowników (Akhu, akagi, Lukasz111, rafal08, Sensei, igea23), 3541 gości oraz 5 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581827 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49