Strona 4 z 35 < 1 2 3 4 5 6 ... 34 35 >
Opcje tematu
#2785772 - 19/12/2008 21:52 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej (7) [Re: Chaoz]
Legia Offline
The Famous McD

Meldunek: 17/02/2005
Postów: 2790
Skąd: Wielkie Księstwo Warszawskie
Originally Posted By: Chaoz
Originally Posted By: McDziarz
Na wieść o tym że ten niezbyt rozgarnięty gracz przechodzi do Jagielloni właściciele kasyn z Białegostoku zapewne już zacierają ręcę wink Grosicki napędzi im zapewne niezłą koniunkturę wink

po raz kolejny raz jego temat i po raz kolejny trzeba pisać że właścicielem jedynego kasy w Białymstoku jest jeden ze współwłaścicieli Jagi smirk
więc chyba tam długo przebywał raczej nie będzie.



dla takiego Prezesa taki grajek to żyła złota...co mu zapłaci z klubowej kasy to odda na rulecie wink a jeszcze na kredyt będzie grał to i ponad wypłate zostawi wink łebski facet ten wspołwłaściciel Jagi wink no i jak gazety będą się rozpisywały o niesfornym grajku to i darmowa reklama kasyna w gazetach i lokalnej telewizji wink

premie za strzelone bramki pewnie w sztonach będzie od razu dostawał laugh

Do góry
Bonus: Unibet
#2785773 - 19/12/2008 21:52 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej (7) [Re: style]
Stalion Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 19/10/2006
Postów: 2651
Skąd: Ruda Śląska
Originally Posted By: style

1,650mln w promocji smile za transfer Szczota i kontrakt 480tys rocznie dla piłkarza, to są normalnie pilkarskie jaja jezeli to prawda smile


1.650 mln confused Moze jednak okaze sie jakims wzmocnieniem...

Do góry
#2785782 - 19/12/2008 21:59 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej (7) [Re: Stalion]
Legia Offline
The Famous McD

Meldunek: 17/02/2005
Postów: 2790
Skąd: Wielkie Księstwo Warszawskie
Lech Poznań - Udinese

oceniając losowanie Lecha to nie trafili źle...teoretycznie lepiej można było tylko trafić na Metalist bądź Saint Etienne.

i tylko przypomina mi się brameczka Sylwka Czereszewskiego z Udine jaką piękną zasadził ...Żyleta eksplodowała wink

98 rok 10 lat temu pamiętam jak dziś mimo że smarkacz byłem wink


UDINESEEE SERIE BE

Serie Be Udine wink

Udineesee merda sieeee śpieeeeewało wink

Do góry
#2785790 - 19/12/2008 22:09 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej (7) [Re: Legia]
Stalion Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 19/10/2006
Postów: 2651
Skąd: Ruda Śląska
W sumie Udinese nie pokazuje sie z jakiejs swietnej strony w Serie A. Patrzac na ich wyniki wydaje sie ze bardziej zalezy im na p. UEFA. I to moze byc troche niebezpieczne...

Tak czy inaczej. Moglobyc lepiej, ale moglobyc takze gorzej tongue Lech ma szanse. Tylko musi zagrac na 100% swoich mozliwosci. Wiele tez bedzie zalezalo od transferow (miejmy nadzieje ze tylko przychodzacych). wink

Do góry
#2785838 - 19/12/2008 23:10 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej (7) [Re: Stalion]
Hakan Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/11/2007
Postów: 11032
Konfrontacja dopiero w lutym, więc nie ma co sugerować się obecnie przeżywanym kryzysem Udinese. Do tego czasu jeszcze wiele może się zmienić, kryska na matyska może przyjść też w Poznaniu, a Udinese wróci na włściwy tor i wtedy różowo nie będzie.

Do góry
#2785890 - 19/12/2008 23:57 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej (7) [Re: Hakan]
s_LP Offline
old hand

Meldunek: 03/05/2006
Postów: 895
tak,tak...
Feyenoord też miał się odrodzić... jakoś nie wyszło...
wiem, wiem... mieliśmy mega szczęście, słabych rywali, przechodzących kryzysy, a i sędziowie bardzo pomocni byli smile
Do tego w Zurichu nie graliśmy, a oni mieli protest po pierwszym meczu, ekipa z Wiednia dostała po mordach, Bąk został oblany sokiem pomidorowym, Feyenoord też protestował i nie dopingował, a WL to mafia smile

Jak miło widzieć zawistne pyski, czekające tylko na wywrotke smile.

Nie jest źle. Ciężko na tym poziomie o słabszego rywala.
Kursy dla mnie szok - mam już wzięte, tak żeby starczyło na dobre balety w Petersburgu.

Do góry
#2786161 - 20/12/2008 02:32 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej (7) [Re: s_LP]
Legia Offline
The Famous McD

Meldunek: 17/02/2005
Postów: 2790
Skąd: Wielkie Księstwo Warszawskie
Originally Posted By: s_LP
tak,tak...
Feyenoord też miał się odrodzić... jakoś nie wyszło...
wiem, wiem... mieliśmy mega szczęście, słabych rywali, przechodzących kryzysy, a i sędziowie bardzo pomocni byli smile
Do tego w Zurichu nie graliśmy, a oni mieli protest po pierwszym meczu, ekipa z Wiednia dostała po mordach, Bąk został oblany sokiem pomidorowym, Feyenoord też protestował i nie dopingował, a WL to mafia smile

Jak miło widzieć zawistne pyski, czekające tylko na wywrotke smile.

Nie jest źle. Ciężko na tym poziomie o słabszego rywala.
Kursy dla mnie szok - mam już wzięte, tak żeby starczyło na dobre balety w Petersburgu.



są już gdzieś kursy na lutowy mecz Lecha ??? laugh


jaki był kurs na wyjście Lecha z grupy ???


bez przesady Udine nawet jak będzie w mega gazie to i tak są w zasięgu Lecha

Do góry
#2786195 - 20/12/2008 02:45 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej (7) [Re: Legia]
Biszop Offline
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...

Meldunek: 24/11/2003
Postów: 28405
Skąd: Pod barem w Zurichu
No proszę, Udinese w zasięgu Lecha:D
Jak Udinese jest w gazie to nie jest w zasięgu Lecha.
Lech zagrał dwa bardzo dobre spotkania z Nancy i CSKA, a z Feye grali najsłabiej.
Awansowali, zasłużyli choć trochę szczęścia mieli ale naprawdę uważam że zasłużyli na ten awans,
wylosowany rywal bardzo mało wygodny,
granie teraz na tą parę mija się z celem, nie mamy pojęcia jak będzie to wyglądać w końcówce zimy, oby Lech się wzmocnił nikt nie odszedł i Smuda nie przesadził z treningami wytrzymałościowymi.
Szansą dla Lecha będzie sytuacja u rywala, tam sezon jeszcze trwa, ostatnie klopsy takie jak ten z Lazio już rozpoczęły spekulacje o wymianie kilku zawodników.
Dobry wynik u siebie i mądra gra u rywala w reważu, bo o korzystny wynik w meczu rewanżowym bedzie szalenie ciężko.

Do góry
#2786314 - 20/12/2008 03:17 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej (7) [Re: Biszop]
ziomal-111 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 22/04/2004
Postów: 3525
Skąd: Wielkopolska
Kursy na awans:
Udinese 1,12
Lech 5,25
Bwin

Do góry
#2786461 - 20/12/2008 03:58 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej (7) [Re: Legia]
Hakan Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/11/2007
Postów: 11032
[quote=McDziarz


bez przesady Udine nawet jak będzie w mega gazie to i tak są w zasięgu Lecha [/quote]

widać niektórym euforia jeszcze nie zeszła i nie pozwala obiektywnie ocenić sytuacji, a może wynika to z czego innego.

Do góry
#2786464 - 20/12/2008 04:02 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej (7) [Re: Hakan]
polskignom Offline
Live fast, die young

Meldunek: 25/02/2004
Postów: 14919
Skąd: lublin/warszawa
A ja mysle, ze punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia...jak ktos w jakistam sposob jest zafascynowany Serie A, to zawsze i wszedzie bedzie mowil, ze Udine jest POZA zasiegiem Lecha...niesttey to tylko Udine...

Do góry
#2786481 - 20/12/2008 04:09 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej (7) [Re: ziomal-111]
connor Offline
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill


Meldunek: 12/08/2002
Postów: 32174
Originally Posted By: ziomal-111
Kursy na awans:
Udinese 1,12
Lech 5,25
bwin


kurs na udine niezla kompromitacja. Ciezki rywal i glownie od nich bedzie zalezec czy awansuja, bo Udine w formie to Lech nie ma co tam szukac, ale w przypadku kryzysu - Lech ma szanse i to spora czyli wieksza niz Loid mial u tej rudej laugh

inna sprawa ze ten smieszny puchar uefa malo kto traktuje powaznie, w tym tez szansa lecha.

Do góry
#2786523 - 20/12/2008 04:43 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej (7) [Re: connor]
s_LP Offline
old hand

Meldunek: 03/05/2006
Postów: 895
Otóż to... Lech trafił na Udinese, rozumiem, że to włoski klub, ale bez przesady, nie można padać na kolana po usłyszeniu nazwy zespołu. To nie jest Juve, Milan czy Inter. Powtórze - na tym etapie ciężko o słabszego rywala. Czy Nancy, Deportivo lub Feyenoord są dużo słabsze od Włochów? Nie sądzę.
A czy wspomniane wyżej zespóły też nie miały zjejść Lecha? Nawet Austria miała. (Experto - Ciebie nie dotyczy, wiem, że pisałeś, że Lech wyjdzie).

Na wyjście Lecha z grupy było 2,4 na Bwin.

Wg mnie value po takim kursie, spodziewałem się max 3,5 na awans.

Do góry
#2786574 - 20/12/2008 05:19 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej (7) [Re: s_LP]
Legia Offline
The Famous McD

Meldunek: 17/02/2005
Postów: 2790
Skąd: Wielkie Księstwo Warszawskie
Originally Posted By: s_LP
Otóż to... Lech trafił na Udinese, rozumiem, że to włoski klub, ale bez przesady, nie można padać na kolana po usłyszeniu nazwy zespołu. To nie jest Juve, Milan czy Inter. Powtórze - na tym etapie ciężko o słabszego rywala. Czy Nancy, Deportivo lub Feyenoord są dużo słabsze od Włochów? Nie sądzę.
A czy wspomniane wyżej zespóły też nie miały zjejść Lecha? Nawet Austria miała. (Experto - Ciebie nie dotyczy, wiem, że pisałeś, że Lech wyjdzie).

Na wyjście Lecha z grupy było 2,4 na Bwin.

Wg mnie value po takim kursie, spodziewałem się max 3,5 na awans.



dokładnie niemal identycznie pomyślałem...że kurs na awans Lecha powinien wynosić max 3,6 ... spore niedoszacowanie wg mnie...

ktoś tu z Krakowa chyba mocno rozgoryczony że mu typ nie wszed ??? 1x na na fejnord ???

Do góry
#2786586 - 20/12/2008 05:27 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej (7) [Re: s_LP]
Hakan Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/11/2007
Postów: 11032
Ja poprostu studzę emocje. Szacunek Lechowi się należy, ale niektórzy podnoszą ich do rangi super bohaterów ( a aż takiego sukcesu jeszcze nie odnieśli), którym nie starszny jest żaden rywal. Niebawem może pojawią się opinie, że szkoda Lech nie gra w LM i nie trafił na przeżywający kryzys Real, bo nie dość, że świetna promocja marketignowa to i zespół w ich zasięgu tongue

Ciekaw jestem tylko czy widzieliście Udinese przed kryzysem? Owszem to nie Juve czy Inter, ale chyba porównując Di Natale czy Quagliarella z Rengifo nie powiecie, że są to zbliżonej klasy napastnicy...

Podsyceni awanem Kolejorza etatowi optymiści ( nie odbierzcie czasem tego jak atak w Waszą stronę, bo zdaje sobie sprawę, że jest Was tutaj wielu, którzy od dawna trwają w kibicowaniu Kolejorzowi.), powoli wychodzą z ukrycia, by równie szybko po ewenatualnym niepowodzeniu schować się, a w między czasie zdążyć, dostać nagłej amnezji i zmieszać Lecha z błotem. Było już kilka przypadków hurraoptymizmu, a później płacz, rzygi etc. Mam już dość, że w chwilach triumfu i powodzenia wszyscy się łączą, jest niby braterstwo, a jak powinie się noga to następuje odwracanie plecami. Oby Lech nie powtórzył losów poprzedników.

Pragnę tylko zwrócić uwagę, że nie będzie aż tak prosto jak niektórym obecnie się wydaje. Odnoszę wrażenie, że jeszcze nie wszyscy zdążyli ochłonąć i stąd to umniejszanie klasy Udinese. Na dzień dzisiejszy wszystko wydaje się łatwe i możliwe, podkreślam jeszccze raz, że do spotkania pozostało sporo czasu, jeszcze wiele może się zmienić, oby dla Lecha na plus.

Do góry
#2786591 - 20/12/2008 05:30 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej (7) [Re: Legia]
Hakan Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/11/2007
Postów: 11032
Originally Posted By: McDziarz
Originally Posted By: s_LP
Otóż to... Lech trafił na Udinese, rozumiem, że to włoski klub, ale bez przesady, nie można padać na kolana po usłyszeniu nazwy zespołu. To nie jest Juve, Milan czy Inter. Powtórze - na tym etapie ciężko o słabszego rywala. Czy Nancy, Deportivo lub Feyenoord są dużo słabsze od Włochów? Nie sądzę.
A czy wspomniane wyżej zespóły też nie miały zjejść Lecha? Nawet Austria miała. (Experto - Ciebie nie dotyczy, wiem, że pisałeś, że Lech wyjdzie).

Na wyjście Lecha z grupy było 2,4 na Bwin.

Wg mnie value po takim kursie, spodziewałem się max 3,5 na awans.



dokładnie niemal identycznie pomyślałem...że kurs na awans Lecha powinien wynosić max 3,6 ... spore niedoszacowanie wg mnie...

ktoś tu z Krakowa chyba mocno rozgoryczony że mu typ nie wszed ??? 1x na na fejnord ???


Śmieszą mnie ludzie, którzy jeśli ktoś inny ma odmienne zdanie niż oni, traktowany jest jako wróg, antylechita, jako ktoś z zawistnym pyskiem czekającym na wywrotkę Lecha.

Do góry
#2786607 - 20/12/2008 05:39 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej (7) [Re: Hakan]
Legia Offline
The Famous McD

Meldunek: 17/02/2005
Postów: 2790
Skąd: Wielkie Księstwo Warszawskie
"widać niektórym euforia jeszcze nie zeszła i nie pozwala obiektywnie ocenić sytuacji, a może wynika to z czego innego"...


sam uderzasz w taką retorykę człowieku więc się nie dziw że ktoś odpisuje Tobie w podobnym tonie...

Do góry
#2786622 - 20/12/2008 05:45 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej (7) [Re: Legia]
Inzaghi78 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/02/2004
Postów: 11876
Skąd: Łódź
Hakan nikt nie mowi ze bedzie latwo ale kursy w okolicach 6 na Lecha to chyba jakis zart shocked

Gram to i nie zastanawim sie nawet minuty i nie bede zalowal chocby mialo byc dwa razy po 3-0 dla Udine...

Porownaj sobie ten kurs do innych zdarzen po takim kursie i porownaj prawdopodobienstwo trafienia!!!

Do góry
#2786626 - 20/12/2008 05:47 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej (7) [Re: Hakan]
Legia Offline
The Famous McD

Meldunek: 17/02/2005
Postów: 2790
Skąd: Wielkie Księstwo Warszawskie
Originally Posted By: Hakan
Ja poprostu studzę emocje. Szacunek Lechowi się należy, ale niektórzy podnoszą ich do rangi super bohaterów ( a aż takiego sukcesu jeszcze nie odnieśli), którym nie starszny jest żaden rywal. Niebawem może pojawią się opinie, że szkoda Lech nie gra w LM i nie trafił na przeżywający kryzys Real, bo nie dość, że świetna promocja marketignowa to i zespół w ich zasięgu tongue

Ciekaw jestem tylko czy widzieliście Udinese przed kryzysem? Owszem to nie Juve czy Inter, ale chyba porównując Di Natale czy Quagliarella z Rengifo nie powiecie, że są to zbliżonej klasy napastnicy...

Podsyceni awanem Kolejorza etatowi optymiści ( nie odbierzcie czasem tego jak atak w Waszą stronę, bo zdaje sobie sprawę, że jest Was tutaj wielu, którzy od dawna trwają w kibicowaniu Kolejorzowi.), powoli wychodzą z ukrycia, by równie szybko po ewenatualnym niepowodzeniu schować się, a w między czasie zdążyć, dostać nagłej amnezji i zmieszać Lecha z błotem. Było już kilka przypadków hurraoptymizmu, a później płacz, rzygi etc. Mam już dość, że w chwilach triumfu i powodzenia wszyscy się łączą, jest niby braterstwo, a jak powinie się noga to następuje odwracanie plecami. Oby Lech nie powtórzył losów poprzedników.

Pragnę tylko zwrócić uwagę, że nie będzie aż tak prosto jak niektórym obecnie się wydaje. Odnoszę wrażenie, że jeszcze nie wszyscy zdążyli ochłonąć i stąd to umniejszanie klasy Udinese. Na dzień dzisiejszy wszystko wydaje się łatwe i możliwe, podkreślam jeszccze raz, że do spotkania pozostało sporo czasu, jeszcze wiele może się zmienić, oby dla Lecha na plus.




postaraj się zrozumieć o co chodzi >>> nikt nie pisze że będzie bułka z masłem...choć Udine to przeciętniak bez gwiazd

Kursy na awans:
Udinese 1,12
Lech 5,25


chodzi o to że moim zdaniem Lech ma większe szanse niż te jakieś 20% co wynika z kursu ???

czy pojąłeś już ??? Czy uważasz że Udine jest takim murowanym faworytem żeby ustawić im linie 80% ??? spójrz na liczby dla mnie jest to jawne przewartościowanie szans Udine i zdeprecjonowanie szans Lecha...oceniam je wyżej niż 20% więc warto się zastanowić nad tym typem...

Nikt tu nie uważa że Lecha ma dajmy na 50% szans...ale twierdze że ma więcej niż 20%....

Do góry
#2786635 - 20/12/2008 05:53 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej (7) [Re: Inzaghi78]
Legia Offline
The Famous McD

Meldunek: 17/02/2005
Postów: 2790
Skąd: Wielkie Księstwo Warszawskie
Originally Posted By: Inzaghi78
Hakan nikt nie mowi ze bedzie latwo ale kursy w okolicach 6 na Lecha to chyba jakis zart shocked

Gram to i nie zastanawim sie nawet minuty i nie bede zalowal chocby mialo byc dwa razy po 3-0 dla Udine...

Porownaj sobie ten kurs do innych zdarzen po takim kursie i porownaj prawdopodobienstwo trafienia!!!



w którym buku oprócz Bwin jest to do grania jeszcze ???

Do góry
Strona 4 z 35 < 1 2 3 4 5 6 ... 34 35 >

Moderator:  Akhu, Biszop, Ojro 



Kto jest online
3 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, igea23, alfa), 4445 gości oraz 6 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45047 Tematów
5582796 Postów

Najwięcej online: 4506 @ Wczoraj o 20:07