Strona 1 z 10 1 2 3 ... 9 10 >
Opcje tematu
#2920788 - 18/02/2009 00:14 Puchar Uefa 2008/2009 - 1/16 finału (18-19.02.2009)
HenkSiracius Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 05/02/2008
Postów: 3444
Skąd: Bytom


Do góry
Bonus: Unibet
#2920931 - 18/02/2009 00:54 Re: Puchar Uefa 2008/2009 - 1/16 finału (18-19.02.2009) [Re: HenkSiracius]
Hakan Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/11/2007
Postów: 11032
Na pierwszy rzut oka nasuwa się typ na Milan. Werder po zimowej przerwie odnotowuje fatalne rezultaty, czego kontynuację możemy mieć w tym spotkaniu. 2 dnb wydaje się ciekawym rozwiązaniem

Lech Udinese. Obie drużyny o ofensywnym usposobieniu gry, zarówno w Lechu jak i Udinese obroba to najsłabsza formacja, a w napadzie ma kto strzelać, dlatego over wydaje się tutaj całkiem rozsądnym wyborem, tym bardziej, że Kolejorz musi sobie zdawać sprawę, że jeśli w Poznaniu nie osiągnie odpowiedniej zaliczki to w rewanżu ciężko będzie to nadrobić. Kursy na powyżej 2.5 odziwo atrakcyjne.

Jakoś nie mam zaufania do Sampy, która spisuje się w kratkę. Trudno spekulować które oblicze tym razem ujrzymy. Metalist w grupie namieszał, sensacyjnie odnosząc 3 zwycięstwa i 1 remis, wydaje się więc, że w konfrontacji z przeciętną w tym sezonie Sampą, może pokusić się o kolejną niespodziankę.

to wstępne spostrzeżenia, aczkolwiek wokół tych typów będę koncentrował swoją uwagę, oczekując na przedmeczowe doniesienia

Do góry
#2921281 - 18/02/2009 02:57 Re: Puchar Uefa 2008/2009 - 1/16 finału (18-19.02.2009) [Re: Hakan]
Szewa Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/09/2004
Postów: 27489
Warto zastanowić się nad Dynamem. Valencia się sypie, piłkarze nie dostają wypłat, generalnie atmosfera nie do pozazdroszczenia. Z resztą już po wynikach w lidze widać, że coś jest nie tak. A na pewno puchar pocieszenia będzie przez nich traktowany ulgowo, więc diametralnej poprawy gry nie ma co się spodziewać. Poza tym w Kijowie piździ, a to na pewno nie wpłynie na gości mobilizująco.

Ja spróbuję smile

Do góry
#2921302 - 18/02/2009 03:05 Re: Puchar Uefa 2008/2009 - 1/16 finału (18-19.02.2009) [Re: Szewa]
Bezdomny Offline
AVE LAZIO

Meldunek: 18/05/2006
Postów: 21516
Skąd: Leicester City
Originally Posted By: Szewa
Warto zastanowić się nad Dynamem. Valencia się sypie, piłkarze nie dostają wypłat, generalnie atmosfera nie do pozazdroszczenia. Z resztą już po wynikach w lidze widać, że coś jest nie tak. A na pewno puchar pocieszenia będzie przez nich traktowany ulgowo, więc diametralnej poprawy gry nie ma co się spodziewać. Poza tym w Kijowie piździ, a to na pewno nie wpłynie na gości mobilizująco.

Ja spróbuję smile

Ale skąd ma niby te pieniądze mieć.Tylko sukces w UEFA gwarantuje im część spłat długów.W Ukrainie jest teraz zastój ligowy i jedynie w sparingach ekpa z Kijowa gra wink

Według mnie warto zagrać graczy Fiorentiny.W lidze włoskiej u siebie solidni i większych problemów kadrowych nie mają,atak Gilardino-Mutu to atomowa siła zespołu.A jak Ajax gra to samy dobrze wiemy.W trakcie okna transferowego odszedł snajper Huntelaar i nie mają godne następcy.Suarez jest graczem marnującym mnóstwo sytuacji.Nawet w lidze ostatnio zadyszkę mają.W meczu z Feyenoordem niczym wielkim nie popisali się poza nie skutecznością.Może dni Van Bastena w Ajaxie są już policzone smirk i dodać należy,że jeśli chcą powalczyć gracze Violi w tych rozgrywkach to pierw trzeba wygrać u siebie cool

Do góry
#2921338 - 18/02/2009 03:15 Re: Puchar Uefa 2008/2009 - 1/16 finału (18-19.02.2009) [Re: Hakan]
mefistofeles Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 02/08/2006
Postów: 2439
Skąd: W-cek
zgodze sie z typem co do Milanu i probuje czyste 2 i chciałem to zagrać w dublu z Aston Villa bo sezon w Anglii wre w Rosji przerwa, Villa gra dobry futbol i beda chcieli u siebie wygrac bo u ruskich bedzie niesamowicie ciezko, tylko zastanawia co pokaze CSKA ktore w grupowych rozgrywkach gralo dobrze i jaka prezentuja teraz forme oraz na ile Villi zalezy na wystepach dalej w tych rozgrywkach, zobacze jeszcze moze dwa single puszcze, a ciekawie tez wyglada over w tym meczu i kursy takie same na over jak na win anglikow wiec moze dubelek Milan + over w Angli - co o tym sadzicie?

Do góry
#2921341 - 18/02/2009 03:16 Re: Puchar Uefa 2008/2009 - 1/16 finału (18-19.02.2009) [Re: Bezdomny]
kfjatek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/09/2004
Postów: 23725
Skąd: Poznań
Postawa Lecha w czwartek to niespodzianka. Wiadomo - przerwa zimowa, brak meczy o stawkę w tym roku. W niedzielnym sparingu z Wisłą Płock w 1 połowie grał skład jaki wybiegnie na Udinese i ponoć wyglądało to b.dobrze. Tylko, Włosi to nie Płock smile

Lech zagra bez Peszki (pauzuje za kartki). W jego miejsce zagra Lewandowski. Jedyną niewiadomą wydaje się Wilk/Bandrowski, ze wskazaniem na tego pierwszego (choć doznał lekkiej kontuzji we wspomnianym sparingu).

Udinese w trakcie sezonu, po serii bez zwycięstw zaczęło zdobywać punkty (m.in wygrana z Juventusem na własnych śmieciach). Oglądałem kawałek ich ostatniego meczu w Serie A i gra wyglądało co najwyżej przeciętnie. Do tego Udinese w czwartek wyjdzie trochę osłabione - wypadł jakiś obrońca.

Dla mnie - NO BET, choć im bliżej meczu szanse Lecha oceniam coraz wyżej. Gdybym miał coś grać, to Lecha w opcji DNB po niezłym kursie ~2.

Do góry
#2921401 - 18/02/2009 03:29 Re: Puchar Uefa 2008/2009 - 1/16 finału (18-19.02.2009) [Re: kfjatek]
royalflush Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/12/2008
Postów: 4249
Skąd: Kraków
Jak dla mnie kuszące typki to
Fiorentina-Ajax (kursiwo coraz marniejsze ale pomyslalem o wczesniejszym postawieniu tego zakładu
No i mimo wszystko
Bordoaux-Galatasaray

Obie w/w propozycje troszke w podobnej sytuacji nienajlepsza forma gości gospodarze forma dosyć przyzwoita na własnym terenie są mocni no i raczej powinni wykorzystac tą przewage

Zagram równiez na Udinese od początku sezonu miałem zdanie że Lech zagra dobrze tylko jedną runde i dalej trzymam sie tego zdania pozatym przerwa zimowa zawsze w jakims stopniu wybija druzyne z rytmu, jak zremisują to i tak będzie dobrze smile

To taka wstępna diagnostyka zeby przypadkiem znowu jakis Winamp sie nie czepial smile


Zagram też na Udinese

Do góry
#2921495 - 18/02/2009 03:55 Re: Puchar Uefa 2008/2009 - 1/16 finału (18-19.02.2009) [Re: royalflush]
pawka85 Offline
veteran

Meldunek: 20/08/2005
Postów: 1520
Witam

Fiora - Ajax 1

Tu powiem jak kolega wyzej napisal fiora w lidze ładnie sobie radzi na swoim boisku a dokłądnei atak maja niezły ostatnio nawet mutu i jego forma wystrzelily w gore smile do tego dobry gili i duet jak ta lala smile mysle ze powinni wygrac przewaga z Ajaxem i przewiduje wynik 2:0

Aalborg - Deportivo x2

Tutaj stawiam na Depor dlatego gdyz sa juz w rytmie ligowy mczego nie mozna powiedziec o Aalborgu do tego dochodza statystyki ktore chcociaz nie graja ale historia jednak pokazuje ze hiszpanskie druzyny rzadka przegrywaja na wyjazdach w pucharach a jak przegrywaja to mała iloscia bramek ale z druzynami ze znacznie wyzszej półki niż aalborg ... przewiduje bramkowy remis 1:1

Werder - Milan x2

Tutaj kazdy bedzie pewnie kierowal sie overem gdyz wiadomo werder strzela gole ale i traci sporo bramek ale akurat w tym meczu widze lekki plus na strone Milanu ktory jest w dobrej formie do tego jest faworytem całego P. UEFA mysle ze bedzie 0:1 lub ewentualnie 1:1

Kopenhaga - Manchester City x2

Tutaj takze widze remis ale bramkowy 2:2 Manchester w lidze nie prezentuje sie jakos specjalnie ma w zespole znakomitych piłkarzy ale jakos nei tworza oni kolektywu i troche sie obawiam o zbyt indywidualne akcje robinho... ale jestem dobrej mysli i city jakso mi sie widzi 2:2

Do góry
#2921647 - 18/02/2009 04:29 Re: Puchar Uefa 2008/2009 - 1/16 finału (18-19.02.2009) [Re: pawka85]
aker Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 10/12/2004
Postów: 22186
Skąd: Chorzów
Braga-St.Liege

Braga to przecietna portugalska druzyna która swoja gre skupia głównie na defensywie stad spotkania z jej udziałem najczęsciej koncza sie underem.
St.Liege to lider ligii belgijskiej grajacy szybki, błyskotliwy i ofensywny futbol.
Moim zdaniem Belgowie prezentuja poziom duzo wyzszy od zespołu portugalskiego i juz jutro zagwarantuja sobie awans.
Obstawiam czysta 2, under oraz awans Belgów.

Do góry
#2921695 - 18/02/2009 04:40 Re: Puchar Uefa 2008/2009 - 1/16 finału (18-19.02.2009) [Re: aker]
19marcin08 Offline
ŁKS Łódź


Meldunek: 06/02/2005
Postów: 23488
Skąd: Łódź
@Aker witam na początek piwo

Nie zgodzę się z Tobą odnośnie Bragi.
Oglądałem kilka spotkań tej drużyny w tym sezonie i powiem Ci, że nie jest do końca tak jak mówią wyniki.
Sporting u siebie gra bardzo dobrze, chociażby cały czas wracam do meczu u siebie z Porto, kiedy to zaczęli mecz z wielkim animuszem, 45 minutach gry mieli posiadanie piłki coś w granicach 65-70% non stop atakowali, oddawali ogromną ilość strzałów, ale piłka nie chciała wpaść do bramki. Porto wyprowadziło dwie kontry i 2:0.
I nie graja wcale defensywnie.
Tacy piłakrze jak Peixoto, Renteria co mecz rozgrywają super zawody.
Braga u siebie nieobliczalna, gdy mają dzień mogą pokonać każdego.
Być może awans będzie należał do Belgów ale pierwszy mecz może zakończyć się po myśli Bragi.
Wstrzymam się jeszcze z typem na Bragę bo chce zobaczyć składy smile

Do góry
#2921875 - 18/02/2009 05:18 Re: Puchar Uefa 2008/2009 - 1/16 finału (18-19.02.2009) [Re: 19marcin08]
aker Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 10/12/2004
Postów: 22186
Skąd: Chorzów
Originally Posted By: 19marcin08
@Aker witam na początek piwo

Nie zgodzę się z Tobą odnośnie Bragi.
Oglądałem kilka spotkań tej drużyny w tym sezonie i powiem Ci, że nie jest do końca tak jak mówią wyniki.
Sporting u siebie gra bardzo dobrze, chociażby cały czas wracam do meczu u siebie z Porto, kiedy to zaczęli mecz z wielkim animuszem, 45 minutach gry mieli posiadanie piłki coś w granicach 65-70% non stop atakowali, oddawali ogromną ilość strzałów, ale piłka nie chciała wpaść do bramki. Porto wyprowadziło dwie kontry i 2:0.
I nie graja wcale defensywnie.
Tacy piłakrze jak Peixoto, Renteria co mecz rozgrywają super zawody.
Braga u siebie nieobliczalna, gdy mają dzień mogą pokonać każdego.
Być może awans będzie należał do Belgów ale pierwszy mecz może zakończyć się po myśli Bragi.
Wstrzymam się jeszcze z typem na Bragę bo chce zobaczyć składy smile


Witaj Marcin piwo
Ja ogladałem dwa meczyki Bragi na jesieni i dla mnie druzyna jest mało wyrazista opierajaca sie na taktyce byle nie stracic a moze cos wpadnie.
Jak dla mnie jutro Braga nie wygra ale co bedzie to zweryfikuje boisko.
PS Trzymie kciuki za tydzien za wygraną w Wodzisławiu

Do góry
#2921876 - 18/02/2009 05:18 Re: Puchar Uefa 2008/2009 - 1/16 finału (18-19.02.2009) [Re: Hakan]
WERDER12 Offline
addict

Meldunek: 24/05/2005
Postów: 552
Skąd: buten un binnen
Originally Posted By: Hakan
Na pierwszy rzut oka nasuwa się typ na Milan. Werder po zimowej przerwie odnotowuje fatalne rezultaty, czego kontynuację możemy mieć w tym spotkaniu.


Na drugi rzut oka wink to nie jest mecz Bundesligii!

Werder na Weserstadionie w 11 spotkaniach z Wloskimi druzynami jeszcze nie przegrala zadnego meczu! (6 zwyciestw i 5 remisow).

Milan w Niemczech w 17 meczach tylko 4 razy wygral! (6 remisow i 7 porazek).

Milan w Bremie gral juz 2x 1-1 i 0-0.

Werder zagra bez Fringsa,ale grac bedzie Diego.
Milan bez Kaki,Shevchenko i pod znakiem zapytania jest Pato.

Jak juz napominamy rezultaty ligowe (ktore w/mnie w tym meczu nie maja znaczenia),to ostatnie 2 wyniki Milanu nie byly duzo lepsze od zespolu z Bremy.
Przypomne,ze Milan (jak i Werder) tylko zremisowal z ostatnia druzyna w lidze,a w meczu z Interem odniesli zasluzona porazke.

Podsumowac ten mecz napewno nie jest latwo,druzyna Milanu jest bardzo doswiadczona,ciezko bedzie Werderowi dojsc do sytuacji strzeleckich,ale i druzyna gospodarzy nie bedzie chciala popelnic bledu w defensywie a szukac w stalych fragmentach gry szanse na zdobycie gola.

Ja w tym meczu nie szukam overu i nie postawie ani na gosci,ani na gospodarzy.

(mojego zakladu brak jeszcze w ofercie) ooo

Do góry
#2921919 - 18/02/2009 05:29 Re: Puchar Uefa 2008/2009 - 1/16 finału (18-19.02.2009) [Re: WERDER12]
Szewa Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/09/2004
Postów: 27489
Brak Szewczenki to żadne osłabienie. Andrzej w tym sezonie częściej przesiadje na ławce rezerwowych, niż biega po boisku.

Kaka już drugi sezon z rzędu gra poniżej swoich możliwości (po części jest to spowodowane trapiącymi go kontuzjami). W meczu przeciwko Interowi świetnie zastąpił go Dinho, więc na tej pozycji o osłabieniu również nie może być mowy.

Nic mi ni wiadomo o tym, żeby Pato miał nie zagrać. Tzn. bardzo możliwe, że mecz zacznie na ławce, ale o ile będzie taka potrzeba, to Carlo wpuści go na boisko w trakcie meczu.

Tak się składa, że p. UEFA to jedyne trofeum, o które Milan może jeszcze realnie powalczyć w tym sezonie. Nie wiem jakie będzie nastawienie zawodników do meczu, ale wydaje mi się, że nie zlekceważą rywala i będą chcieli wywieźć w miarę korzystny rezultat.

Ja tradycyjnie zagram over w meczu Milanu, bo to żyła złota w tym sezonie laugh

Do góry
#2921960 - 18/02/2009 05:43 Re: Puchar Uefa 2008/2009 - 1/16 finału (18-19.02.2009) [Re: WERDER12]
Hakan Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/11/2007
Postów: 11032
Originally Posted By: WERDER12
Originally Posted By: Hakan
Na pierwszy rzut oka nasuwa się typ na Milan. Werder po zimowej przerwie odnotowuje fatalne rezultaty, czego kontynuację możemy mieć w tym spotkaniu.


Na drugi rzut oka wink to nie jest mecz Bundesligii!

Werder na Weserstadionie w 11 spotkaniach z Wloskimi druzynami jeszcze nie przegrala zadnego meczu! (6 zwyciestw i 5 remisow).

Milan w Niemczech w 17 meczach tylko 4 razy wygral! (6 remisow i 7 porazek).





Uważasz że nie warto przywiązywać wagi do słabej dyspozycji ligowej Werderu? Wg mnie jest to pewien wyznacznik, który pokazuje że Bremeńczycy kiepsko przepracowali zimową przerwę i jeszcze nie weszli w rytm meczowy. Idąc Twoim tokiem myślenia, po co przytaczasz te liczby, skoro mecz meczowi nierówny. W obecnym momencie sytuacja Werderu nie jest kolorowa i cyferki, które są na ich korzyść meczu za nich nie wygrają. Każda passa kiedyś się kończy, może więc pora na pierwszą przegraną Werderu z włoską ekipą na własnum boisku?

Do góry
#2922005 - 18/02/2009 05:50 Re: Puchar Uefa 2008/2009 - 1/16 finału (18-19.02.2009) [Re: Szewa]
WERDER12 Offline
addict

Meldunek: 24/05/2005
Postów: 552
Skąd: buten un binnen
Originally Posted By: Szewa

Nic mi ni wiadomo o tym, żeby Pato miał nie zagrać.


"Attualmente abbiamo l’indisponibilità di Kakà e forse quella di Pato. Ci appoggeremo in ogni caso al nostro gioco, anche su un campo difficile come questo. Beckham insieme a Pato ha ancora qualche problema e quindi aspettiamo l’allenamento di oggi e la giornata di domani per decidere il loro impiego".

Ze strony acmilan.com

Do góry
#2922094 - 18/02/2009 06:05 Re: Puchar Uefa 2008/2009 - 1/16 finału (18-19.02.2009) [Re: Hakan]
bitnap Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/09/2007
Postów: 40246
Originally Posted By: Bezdomny
Originally Posted By: Szewa
Warto zastanowić się nad Dynamem. Valencia się sypie, piłkarze nie dostają wypłat, generalnie atmosfera nie do pozazdroszczenia. Z resztą już po wynikach w lidze widać, że coś jest nie tak. A na pewno puchar pocieszenia będzie przez nich traktowany ulgowo, więc diametralnej poprawy gry nie ma co się spodziewać. Poza tym w Kijowie piździ, a to na pewno nie wpłynie na gości mobilizująco.

Ja spróbuję smile

Ale skąd ma niby te pieniądze mieć.Tylko sukces w UEFA gwarantuje im część spłat długów.W Ukrainie jest teraz zastój ligowy i jedynie w sparingach ekpa z Kijowa gra wink

Według mnie warto zagrać graczy Fiorentiny.W lidze włoskiej u siebie solidni i większych problemów kadrowych nie mają,atak Gilardino-Mutu to atomowa siła zespołu.A jak Ajax gra to samy dobrze wiemy.W trakcie okna transferowego odszedł snajper Huntelaar i nie mają godne następcy.Suarez jest graczem marnującym mnóstwo sytuacji.Nawet w lidze ostatnio zadyszkę mają.W meczu z Feyenoordem niczym wielkim nie popisali się poza nie skutecznością.Może dni Van Bastena w Ajaxie są już policzone smirk i dodać należy,że jeśli chcą powalczyć gracze Violi w tych rozgrywkach to pierw trzeba wygrać u siebie cool


czy zdajesz sobie sprawe, jak marne pieniadze zarabia sie w UEFA ?

nie przypadkowo ten puchar traktowany jest dosc poblazliwie, w wielkich klubach coraz czesciej wybiegaja zawodnicy grzejacy lawe lub ligowe ogony - najbardziej rece zacieraja male klubiki, gdy wpadaja na czolowe zespoly -> dosc spory przychod z biletow i transmisji, ktory dla tych "kopciuszkow" stanowi niezly zastrzyk finansowy

Valencia ma dosc kiepska sytuacje w lidze, gonic musza Seville, na plecach czuc oddech Villarealu i Atletico - tabela jest niesamowicie splaszczona

wyciek o zaleglych wyplatach tlumczylby coraz gorsza forme Los Che

jedno jest pewne : gra na oblodzonej murawie, wygladem przypominajacej bardziej lodowisko, najlepiej wychodzi naszym wschodnim sasiadom - przypominaja mi sie mecze Spartaka w LM grin

Pare meczy Kijowa mialem pod koniec tamtego roku okazje obejrzec, ich gra nie wygladala wcale tak przecietnie - jestem swiecie przekonany, ze w kiepskich warunkach zarowno stanu murawy jak i atmosferycznych poradza sobie o klase lepiej

mowi sie otwarcie, ze jesli Valencia chce uniknac klopotow, trzeba bedzie sprzedawac najwieksze dziala, zapewne na pierwszy ogien pojdzie Villa badz Silva

w wywiadach zawodnicy otwarcie przyznaja, ze zespol przezywa ciezkie chwile, co musi znaczyc, ze jest naprawde fatalnie

popieram Szewe, Kijow 1 - ja napewno zagram to grubo, bo czuje, ze nietoperze przegraja i to roznica przynajmniej 2 goli smile


przyszlosc Valencii widze kiepsko,wyprzedaz zawodnikow jest nieunikniona, rozbudowa stadionu wstrzymana przez zaleglosci ... a dlugi zamiast sie kurczyc, rosna z dnia na dzien ...

Do góry
#2922123 - 18/02/2009 06:10 Re: Puchar Uefa 2008/2009 - 1/16 finału (18-19.02.2009) [Re: bitnap]
Bezdomny Offline
AVE LAZIO

Meldunek: 18/05/2006
Postów: 21516
Skąd: Leicester City
Originally Posted By: bitnap
Originally Posted By: Bezdomny
Originally Posted By: Szewa
Warto zastanowić się nad Dynamem. Valencia się sypie, piłkarze nie dostają wypłat, generalnie atmosfera nie do pozazdroszczenia. Z resztą już po wynikach w lidze widać, że coś jest nie tak. A na pewno puchar pocieszenia będzie przez nich traktowany ulgowo, więc diametralnej poprawy gry nie ma co się spodziewać. Poza tym w Kijowie piździ, a to na pewno nie wpłynie na gości mobilizująco.

Ja spróbuję smile

Ale skąd ma niby te pieniądze mieć.Tylko sukces w UEFA gwarantuje im część spłat długów.W Ukrainie jest teraz zastój ligowy i jedynie w sparingach ekpa z Kijowa gra wink

Według mnie warto zagrać graczy Fiorentiny.W lidze włoskiej u siebie solidni i większych problemów kadrowych nie mają,atak Gilardino-Mutu to atomowa siła zespołu.A jak Ajax gra to samy dobrze wiemy.W trakcie okna transferowego odszedł snajper Huntelaar i nie mają godne następcy.Suarez jest graczem marnującym mnóstwo sytuacji.Nawet w lidze ostatnio zadyszkę mają.W meczu z Feyenoordem niczym wielkim nie popisali się poza nie skutecznością.Może dni Van Bastena w Ajaxie są już policzone smirk i dodać należy,że jeśli chcą powalczyć gracze Violi w tych rozgrywkach to pierw trzeba wygrać u siebie cool


czy zdajesz sobie sprawe, jak marne pieniadze zarabia sie w UEFA ?

nie przypadkowo ten puchar traktowany jest dosc poblazliwie, w wielkich klubach coraz czesciej wybiegaja zawodnicy grzejacy lawe lub ligowe ogony - najbardziej rece zacieraja male klubiki, gdy wpadaja na czolowe zespoly -> dosc spory przychod z biletow i transmisji, ktory dla tych "kopciuszkow" stanowi niezly zastrzyk finansowy

Valencia ma dosc kiepska sytuacje w lidze, gonic musza Seville, na plecach czuc oddech Villarealu i Atletico - tabela jest niesamowicie splaszczona

wyciek o zaleglych wyplatach tlumczylby coraz gorsza forme Los Che

jedno jest pewne : gra na oblodzonej murawie, wygladem przypominajacej bardziej lodowisko, najlepiej wychodzi naszym wschodnim sasiadom - przypominaja mi sie mecze Spartaka w LM grin

Pare meczy Kijowa mialem pod koniec tamtego roku okazje obejrzec, ich gra nie wygladala wcale tak przecietnie - jestem swiecie przekonany, ze w kiepskich warunkach zarowno stanu murawy jak i atmosferycznych poradza sobie o klase lepiej

mowi sie otwarcie, ze jesli Valencia chce uniknac klopotow, trzeba bedzie sprzedawac najwieksze dziala, zapewne na pierwszy ogien pojdzie Villa badz Silva

w wywiadach zawodnicy otwarcie przyznaja, ze zespol przezywa ciezkie chwile, co musi znaczyc, ze jest naprawde fatalnie

popieram Szewe, Kijow 1 - ja napewno zagram to grubo, bo czuje, ze nietoperze przegraja i to roznica przynajmniej 2 goli smile


przyszlosc Valencii widze kiepsko,wyprzedaz zawodnikow jest nieunikniona, rozbudowa stadionu wstrzymana przez zaleglosci ... a dlugi zamiast sie kurczyc, rosna z dnia na dzien ...

dobry i taki grosz dla nich wink
a o sytuacji finansowej doskonale wiem tongue
ale mam taką nadzieję,że wskurają i nie oddadzą łatwo zwycięstwa wink

Do góry
#2922208 - 18/02/2009 06:28 Re: Puchar Uefa 2008/2009 - 1/16 finału (18-19.02.2009) [Re: Bezdomny]
bitnap Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/09/2007
Postów: 40246
potrzebny to im napewno awans do LM, a zeby awansowac musza sie zalapac do 4 - co w aktualnej sytuacji staje sie powoli "mission impossible" ... wcale sie nie zdziwie, jesli wyladuja po sezonie na aktualnym miejscu Deportivo

Barcelona nie ma kasy to bierze kredyt, Valencii takiego kredytu juz nawet nikt nie chce dac

22-go wyjazd na El Riazor, kadra bardzo waska do tego po reprezentacjach - nie zdziwia mnie roszady w meczu z Ukraincami

Do góry
#2922355 - 18/02/2009 07:19 Re: Puchar Uefa 2008/2009 - 1/16 finału (18-19.02.2009) [Re: Hakan]
WERDER12 Offline
addict

Meldunek: 24/05/2005
Postów: 552
Skąd: buten un binnen
Originally Posted By: Hakan
Originally Posted By: WERDER12
Originally Posted By: Hakan
Na pierwszy rzut oka nasuwa się typ na Milan. Werder po zimowej przerwie odnotowuje fatalne rezultaty, czego kontynuację możemy mieć w tym spotkaniu.

Na drugi rzut oka wink to nie jest mecz Bundesligii!

Werder na Weserstadionie w 11 spotkaniach z Wloskimi druzynami jeszcze nie przegrala zadnego meczu! (6 zwyciestw i 5 remisow).

Milan w Niemczech w 17 meczach tylko 4 razy wygral! (6 remisow i 7 porazek).


Uważasz że nie warto przywiązywać wagi do słabej dyspozycji ligowej Werderu? Wg mnie jest to pewien wyznacznik, który pokazuje że Bremeńczycy kiepsko przepracowali zimową przerwę i jeszcze nie weszli w rytm meczowy. Idąc Twoim tokiem myślenia, po co przytaczasz te liczby, skoro mecz meczowi nierówny. W obecnym momencie sytuacja Werderu nie jest kolorowa i cyferki, które są na ich korzyść meczu za nich nie wygrają. Każda passa kiedyś się kończy, może więc pora na pierwszą przegraną Werderu z włoską ekipą na własnum boisku?


@Hakan,

widziales w tym roku wszystkie mecze Werderu?

,jezeli tak,to i Ty powinienes zauwazyc,ze Werder od wielu juz lat w Tureckim Belek przegrywa prawie zawsze,to sa tylko mecze sparingowe i niema mowy o zlym przygotowaniu sie do rundy wiosennej.

Allofs popelnil jednak blad i znowu nie byl w stanie sprowadzic dobrego pilkarza,ktory moglby osiagnac taki status jak ma Diego czy Pizarro.Wlasnie Ci pilkarze pokazali (po raz kolejny) jak bardzo sa kluczowymi zawodnikami dla Werderu
.W pucharze w Dortmundzie Werder zagral z nimi dobry mecz wygrywajac 2-1.Nastepny mecz w domu z Arminia byl juz bez nich,brak tych 2 kreatywnych zawodnikow i porazka (1-2) Warto przypomniec 14-1 w rogach.

Nastepny mecz w Schalke,ktory rowniez nie powinien byc przegrany(0-1) bez kluczowych graczy P i D.
W ostatnim ligowym meczu gral znowu Pizarro ,Werder zagrala bardzo dobry mecz ,o ile sie nie myle 35 strzalow na bramke Gladbach i 19 do 2 rogow! Niestety skutecznosc i wynik 1-1 byl katastrofalny.

Jutro do skladu powraca Diego,a w takim skladzie Werder byla juz w stanie pokonac Inter,Real czy Chelsea.

Staty te pokazuja w/mnie wyraznie,ze Wloskie druzyny jeszcze na Weserstadionie nie wygraly,a powodem jest to,ze dla Werderu mecze pucharowy zawsze byly czyms szczegolnym,takich meczy oni nigdy nie odpuszczaja!

Jak zauwazyles,sytuacja w lidze nie jest za ciekawa i o puchary jest ciezko,zostalo wiec juz tylko UEFA i DFB puchar,w tych wlasnie zawodach beda szukac swojej szansy. papa

Do góry
#2922567 - 18/02/2009 08:24 Re: Puchar Uefa 2008/2009 - 1/16 finału (18-19.02.2009) [Re: WERDER12]
kamasutra Offline
veteran

Meldunek: 16/01/2006
Postów: 1410
A moze zamiast zastanawiac sie nad pierwszymi spotkaniami warto sprobowac zagrac na awans?.O ile pierwszy mecz np.Milanu moze byc faktycznie niewiadoma to o sam awans jestem raczej spokojny.Nie wyobrazam sobie by glowny kandydat do zdobycia pucharu odpadl w 1/8 finalu.Podobnie jest z kilkoma innymi spotkaniami,Olympiakos,Deportivo,Zenit,Fiora,Marseile,Sampdoria to moje typy.Dla wytrwalych,mozna sprobowac polaczyc cos z LM..ciekawe ako moze wyjsc.Ja sprobuje bo jest w czym wybierac.

Do góry
Strona 1 z 10 1 2 3 ... 9 10 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
4 zarejestrowanych użytkowników (burbon, igea23, Sensei, akagi), 3384 gości oraz 6 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581642 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49