Strona 3 z 4 < 1 2 3 4 >
Opcje tematu
#2941183 - 26/02/2009 03:52 Re: Primera Division - Styczeń - Marzec 2009 [Re: wafe(L)nica]
Bezdomny Offline
AVE LAZIO

Meldunek: 18/05/2006
Postów: 21516
Skąd: Leicester City
Za nami 24 kolejki Primera Division.Sytuacją przedstawia się następująco



Zestaw par 25 kolejki



Do góry
Bonus: Unibet
#2946738 - 28/02/2009 20:51 Re: Primera Division - Styczeń - Marzec 2009 [Re: Bezdomny]
Platini Offline
Porucznik

Meldunek: 15/04/2005
Postów: 32699
Skąd: Pers Y Siro Sun Camp
Przeniesione do wlasciwego tematu wink

Originally Posted By: dAnTeCh
Atletico-Barcelona +2,5gola -1,6

Faworytem meczu jest Barcelona, ale Atletico należy do tych hiszpańskich drużyn które mają duży potencjał kadrowy(a zatem środki do pokonania dotychczas głównego kandydata do wygrania ligi). Główne osłabienie Barcelony to brak Iniesty, a także Abidala. U gospodarzy nie zagra Luis Garcia, Banega a także Perea(kontuzja w starciu z Sevillą )
W Blaugranie w dwóch ostatnich spotkaniach nie popisał się ich bramkarz Valdez - błąd w derbach Barcelony(źle wybita piłka) oraz puszczony strzał z wolnego z Lyonem(mimo że strzelał Jouninhio, to strzał był z bocznej strefy boiska). Liczę na parę goli w tym spotkaniu smile

Do góry
#2948208 - 01/03/2009 04:57 Re: Primera Division - Styczeń - Marzec 2009 [Re: Platini]
laser Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/08/2006
Postów: 4621
Jedno z bóstw tego forum miało objawienie i w swojej proroczej wizji ujrzało remis w dzisiejszym meczu Espanyol - Real wink

Ja jednak jako pospolity gamoń nie miewam żadnych zwidów i muszę używać tylko pospolitych zmysłów.
I dlatego naprawdę sensacyjną wiadomością jest zgodność wizji bóstwa z moimi płytkimi przemyśleniami.
Ja też jestem bliski postawienia X na kuponie, ale jeszcze bliższy jestem postawieniu na over kartkowy i to grubo. Tutaj popuściłem wodze wyobraźni i w amoku ujrzałem nawet czerwony kolor - czyżby wykluczenie?

Uff - obudzić się czy też nie?

Do góry
#2948279 - 01/03/2009 05:19 Re: Primera Division - Styczeń - Marzec 2009 [Re: laser]
pescar Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/02/2005
Postów: 2742
Skąd: Lublin
Z kartkami może być problem. W Realu 6 zawodników ma 4 kartki na koncie i kartka dzisiaj wyklucza ich z derbów Madrytu za tydzień. O to piłkarze zagrożeni:Lassana Diarra, Michel Salgado, Wesley Sneijder, Guti, Gabriel Heinze i Pepe. Lass, Guti, Heinze i Pepe wychodzą w pierwszym składzie. Sneijder pewnie z ławki. Tylko Salgado nie zagra. I ze strony Realu może być ostrożna gra by jednak kartek nie łapać.

Do góry
#2948311 - 01/03/2009 05:32 Re: Primera Division - Styczeń - Marzec 2009 [Re: laser]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Originally Posted By: laser
Jedno z bóstw tego forum miało objawienie i w swojej proroczej wizji ujrzało remis w dzisiejszym meczu Espanyol - Real wink

Ja jednak jako pospolity gamoń nie miewam żadnych zwidów i muszę używać tylko pospolitych zmysłów.
I dlatego naprawdę sensacyjną wiadomością jest zgodność wizji bóstwa z moimi płytkimi przemyśleniami.


Normalny człowiek pogratulowałby innemu typu po kursie 13,00 ,natomiast cham i cwok w powyższy sposób wyraza swoje frustracje, usiłując byc dowcipnym.

Ja zas miałem nastepna wizje, ze kiedys otworzę forum i nie zobaczę na nim postów prostaków ,niestety....zadzwonił budzik laugh

Do góry
#2948464 - 01/03/2009 07:06 Re: Primera Division - Styczeń - Marzec 2009 [Re: Amkwish]
laser Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/08/2006
Postów: 4621
Amku kochany, źle odczytałeś moje intencje. Wprawdzie kreujesz się na nieomylnego, "masz muchy w nosie", jesteś zwykłym starym bucem, ale ... takim Cię kochamy.
Wiele razy czytam Twoje posty i ... przydałoby się żeby więcej razy uruchomić budzik...

Gratuluję typu na Barcę, kibicuję Twojemu typowi na dzisiejszy remis, ale nie spuszczaj się tak i nie prychaj na prawo i lewo, bo młodzież czyta i później bezmózgowo puszcza Twoje picki.
Nie buduj wrażenia, że jesteś pępkiem świata, bo własnie to jest prostactwem.

Gdybyś darował sobie te swoje komentarze, podawał typy, które cenię, to nikt by nawet nie pomyślał o pokalaniu Twoich starań.

Może mój dowcip nie przypadł Ci do gustu, ale "cham i cwok" w Twoim wykonaniu świadczą, żeś sam nie lepszy. papa

Do góry
#2948793 - 01/03/2009 17:57 Re: Primera Division - Styczeń - Marzec 2009 [Re: laser]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Originally Posted By: laser

Gratuluję typu na Barcę, kibicuję Twojemu typowi na dzisiejszy remis, ale nie spuszczaj się tak i nie prychaj na prawo i lewo, bo młodzież czyta i później bezmózgowo puszcza Twoje picki.
Nie buduj wrażenia, że jesteś pępkiem świata, bo własnie to jest prostactwem.

Gdybyś darował sobie te swoje komentarze, podawał typy, które cenię, to nikt by nawet nie pomyślał o pokalaniu Twoich starań.


Jestes Wujek Dobra Rada, opiekun mlodziezy ?

Nie ma sprawy, przestaje podawac picki, mlodziez bedzie bezpieczniejsza laugh

Mnie nazywasz zlosliwie "bostwem" ?

Nie ma sprawy, mozesz sie tym onanizowac.

Przejrzyj sobie jednak dokladnie ten temat i zrob symulacje.
Na moich typach na PD bylbys na wiecej niz "letkim" plusie.

Powiem Ci kto jest bufonem.

Kazdy ,ktory uwaza, ze na "justinie" zobaczy to samo, co ja, bedac tu na miejscu.

Przed meczem Barca - Espanyol bylem kilka razy na boiskach treningowych.
Wiesz jak fajnie Espanyol trenowal sobie na obiekcie "wroga" ? smile
W miedzyczasie Barca B udawala sie na mecz autokarem...Espanyolu.

Pewnie zobaczyles to na YouTube, bo przeciez to samo widac z kazdego miejsca na ziemi grin

Te i opisane przeze mnie okolicznosci predysponowaly do zagrania na "ustawke" i 3 punkty dla Pericos.

Jak z Twojego miejsca i miejsca Tobie podobnych, wyrazajacych "podziekowania" widac to samo to Ty masz cechy bostwa, nie ja laugh

W nawiazaniu do powyzszego przyznam sie, ze jezeli chce obstawic mecz Jagielloni to czytam TYLKO posty Kury i Chaoza

Oni sa z Bialegostoku i ....WIDZA WIECEJ.

Nawiasem mowiac, dzieki Panowie - Jaga iziii laugh

Nazwij ich bostwami, panie Laser i przed nastepnym meczem Jagi troche powysmiewaj, pewnie Ci ulzy.

Na koniec pare slow odnosnie wczorajszego meczu na Montjuic.

Tu sie pomylilem, przewidujac ,ze Real wezmie pod uwage trudna sytuacje Espanyolu.
Tak sie wydawalo w pierwszej polowie, ale...wszedl Guti.

Bardzo charakterystyczne, ze na pytanie dziennikarza z La Sexta : "Czy dzisiejsza wygrana nie jest jednak niespodzianka ?" Raul odpowiedzial, ze w takich meczach kazdy wynik jest mozliwy, a Guti zasmial sie szyderczo grin

To oczywiscie, Laser, widziales, jezeli nie, poszukaj moze na Wrzuta.pl tongue

Typow na mecz Atletico - Barca nie podam z prostego powodu - traktuje to spotkanie jako 100% no bet, postaram sie na podstawie obserwacji tego meczu stworzyc jakas "wizje" laugh na nastepna kolejke.

A propos Twoich proroctw na liczbe kartek to juz wczoraj Pescar (w odroznieniu od Ciebie, znajacy fakty i zorientowany w PD) udzielil Ci wyjasnienia.

Ja dorzuce tylko tyle, ze tych kartek mozesz sprobowac poszukac dzisiaj w Madrycie, z czerwona wlacznie.

I to byl moj ostatni pick z Primera Division na tym forum.

Swoja droga to sam sie sobie dziwie, ze tak dlugo tkwilem w naiwnosci, ze rola forum jest pomagac sobie wzajemnie.

Czekamy na Twoje wizje, Laser i picki userow o podobnym do Twojego podejsciu do tematu.

Zycze samych dobrych typow i wysokich wygranych piwo

Pozdrawiam

amk

Do góry
#2948811 - 01/03/2009 18:23 Re: Primera Division - Styczeń - Marzec 2009 [Re: Amkwish]
Angelika Offline
old hand

Meldunek: 14/02/2009
Postów: 1043
Originally Posted By: amkwish
Originally Posted By: laser

Gratuluję typu na Barcę, kibicuję Twojemu typowi na dzisiejszy remis, ale nie spuszczaj się tak i nie prychaj na prawo i lewo, bo młodzież czyta i później bezmózgowo puszcza Twoje picki.
Nie buduj wrażenia, że jesteś pępkiem świata, bo własnie to jest prostactwem.

Gdybyś darował sobie te swoje komentarze, podawał typy, które cenię, to nikt by nawet nie pomyślał o pokalaniu Twoich starań.




Jestes Wujek Dobra Rada, opiekun mlodziezy ?

Nie ma sprawy, przestaje podawac picki, mlodziez bedzie bezpieczniejsza laugh

Mnie nazywasz zlosliwie "bostwem" ?

Nie ma sprawy, mozesz sie tym onanizowac.

Przejrzyj sobie jednak dokladnie ten temat i zrob symulacje.
Na moich typach na PD bylbys na wiecej niz "letkim" plusie.

Powiem Ci kto jest bufonem.

Kazdy ,ktory uwaza, ze na "justinie" zobaczy to samo, co ja, bedac tu na miejscu.

Przed meczem Barca - Espanyol bylem kilka razy na boiskach treningowych.
Wiesz jak fajnie Espanyol trenowal sobie na obiekcie "wroga" ? smile
W miedzyczasie Barca B udawala sie na mecz autokarem...Espanyolu.

Pewnie zobaczyles to na YouTube, bo przeciez to samo widac z kazdego miejsca na ziemi grin

Te i opisane przeze mnie okolicznosci predysponowaly do zagrania na "ustawke" i 3 punkty dla Pericos.

Jak z Twojego miejsca i miejsca Tobie podobnych, wyrazajacych "podziekowania" widac to samo to Ty masz cechy bostwa, nie ja laugh

W nawiazaniu do powyzszego przyznam sie, ze jezeli chce obstawic mecz Jagielloni to czytam TYLKO posty Kury i Chaoza

Oni sa z Bialegostoku i ....WIDZA WIECEJ.

Nawiasem mowiac, dzieki Panowie - Jaga iziii laugh

Nazwij ich bostwami, panie Laser i przed nastepnym meczem Jagi troche powysmiewaj, pewnie Ci ulzy.

Na koniec pare slow odnosnie wczorajszego meczu na Montjuic.

Tu sie pomylilem, przewidujac ,ze Real wezmie pod uwage trudna sytuacje Espanyolu.
Tak sie wydawalo w pierwszej polowie, ale...wszedl Guti.

Bardzo charakterystyczne, ze na pytanie dziennikarza z La Sexta : "Czy dzisiejsza wygrana nie jest jednak niespodzianka ?" Raul odpowiedzial, ze w takich meczach kazdy wynik jest mozliwy, a Guti zasmial sie szyderczo grin

To oczywiscie, Laser, widziales, jezeli nie, poszukaj moze na Wrzuta.pl tongue

Typow na mecz Atletico - Barca nie podam z prostego powodu - traktuje to spotkanie jako 100% no bet, postaram sie na podstawie obserwacji tego meczu stworzyc jakas "wizje" laugh na nastepna kolejke.

A propos Twoich proroctw na liczbe kartek to juz wczoraj Pescar (w odroznieniu od Ciebie, znajacy fakty i zorientowany w PD) udzielil Ci wyjasnienia.

Ja dorzuce tylko tyle, ze tych kartek mozesz sprobowac poszukac dzisiaj w Madrycie, z czerwona wlacznie.

I to byl moj ostatni pick z Primera Division na tym forum.

Swoja droga to sam sie sobie dziwie, ze tak dlugo tkwilem w naiwnosci, ze rola forum jest pomagac sobie wzajemnie.

Czekamy na Twoje wizje, Laser i picki userow o podobnym do Twojego podejsciu do tematu.

Zycze samych dobrych typow i wysokich wygranych piwo

Pozdrawiam

amk





to chyba jakiś żart, czy wiesz ile razy korzystałam z Twoich typów z PD i ACB Liga? I prawie zawsze na tym dobrze wychodziłam. Zawsze znajdą się tacy , co Ci będą zazdrościć. Proszę, abyś zmienił zdanie i został na forum.

PS. O jakim remisie jest mowa? i Czy masz coś dziś na ACB?

Do góry
#2948904 - 01/03/2009 19:42 Re: Primera Division - Styczeń - Marzec 2009 [Re: Angelika]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Originally Posted By: Angelika

to chyba jakiś żart, czy wiesz ile razy korzystałam z Twoich typów z PD i ACB Liga? I prawie zawsze na tym dobrze wychodziłam. Zawsze znajdą się tacy , co Ci będą zazdrościć. Proszę, abyś zmienił zdanie i został na forum.

PS. O jakim remisie jest mowa? i Czy masz coś dziś na ACB?


Angelica, zeby bylo jasne.

Nie robie z siebie meczennika, ktory nie doczekawszy naleznych holdow obrazil sie i zabiera zabawki smile

Kazdy ma jakies tam granice wytrzymalosci.

Paru durniow od jakiegos czasu lansuje "bute i pewnosc siebie amkwisha".
Wolno im, kazdy ma prawo do wlasnej oceny.

Ja ze swojej strony moge napisac, ze jak cos podaje publicznie, to mam wrecz obowiazek byc tego pewnym.
Nigdy nie podalem TU typu, ktorego nie zagralem w realu.

Jakby durnie umieli (i chcieli) czytac dokladnie to pewnie dostrzegliby ,ze nagminnie uzywam zwrotow "w mojej opinii" czy "moim zdaniem".

Pewny to ja nie jestem wyniku, bo inaczej to dzis pisalbym z prywatnej wyspy na Karaibach.

Jezeli czego jestem pewien to tego,ze gram polecany typ w ten sposob dajac wyraz temu ,ze podaje go odpowiedzialnie i na 100% po przemysleniach.

Nie mam zamiaru juz dluzej "pracowac" na durniow, bo mam to szczescie, ze niczego nie musze robic za kare.

Od wielu lat tu jestem i nie robie nic dla poklasku.

Kiedys na prosbe Conrada zorganizowalem (sam ,bez niczyjej pomocy) dzial American Sports.
Wejdz i poczytaj ,jestem tam obiektem drwin i zlosliwych docinkow ze strony tych ,ktorzy 3-4 lata temu pytali na QC "ile minut trwa kwarta w NBA ?" smile

Nawet jednemu dupkowi stamtad bylo malo ,to przylazl i TU ,by oskarzyc mnie ,ze ....ukrywam typy laugh

Dla takich kretynow mam tracic czas.

Tak ,glownie chodzi o to ,bowiem wszelakiej masci docinki od dawna mnie bawia ,przy okazji poznac mozna kto jest kim.

Masz krytyczna zostaje jednak przekroczona, gdy w takie podchody zaczynaja bawic sie ludzie pokroju Lasera, ktorego uwazalem do tej pory za rozsadnego i madrego usera.

Angelika ,jest tyle zakladow u buka ,ze mozna go ograc i bez pickow z Primera Division smile

Ja przestaje sie bawic w podawanie typow w dziale tematycznym.

Jak masz ochote od czasu do czasu cos przeczytac to zapraszam do dzialu ....."Polityka" smile

Tam miedzy postami o Jarusiu i ubekach czasem cos napisze o lidze hiszpanskiej, wrazliwej na polityke i zaleznej od polityki, bardziej niz sie by moglo wydawac.

Stad odchodze, a jezeli TAM znajdzie mnie jakis "spec" od zniechecania to....psem poszczuje grin

PS. Co sie tyczy ACB to wysylam Ci na PW.

Do góry
#2948929 - 01/03/2009 20:03 Re: Primera Division - Styczeń - Marzec 2009 [Re: Angelika]
Niepoprawny_Pesymista Offline
addict

Meldunek: 24/12/2008
Postów: 620
Skąd: Poznań
mała prowincja blisko andaluzji to Murcia tongue

Do góry
#2948940 - 01/03/2009 20:11 Re: Primera Division - Styczeń - Marzec 2009 [Re: Niepoprawny_Pesymista]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Originally Posted By: Niepoprawny_Pesymista
mała prowincja blisko andaluzji to Murcia tongue


Correcto smile piwo

Chcialbym jeszcze zaznaczyc, ze typu nie jestem pewien nawet w 3% ,bardzo sie boje o wynik tego meczu i w trosce o zdrowie mlodziezy radze zlikwidowac wszystkie konta u bukow.

Do góry
#2948963 - 01/03/2009 20:28 Re: Primera Division - Styczeń - Marzec 2009 [Re: Amkwish]
laser Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/08/2006
Postów: 4621
Amkwish - mój post nie miał na celu spowodowanie takiej Twojej reakcji. Jesteś zarozumialcem, ale napisałem wyraźnie, że "takim Cię kochamy".

Naprawdę wyluzuj - trochę źle się wyraziłem z tym "bóstwem" i za to przepraszam.

Do góry
#2948995 - 01/03/2009 20:42 Re: Primera Division - Styczeń - Marzec 2009 [Re: laser]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Originally Posted By: laser
Amkwish - mój post nie miał na celu spowodowanie takiej Twojej reakcji. Jesteś zarozumialcem, ale napisałem wyraźnie, że "takim Cię kochamy".

Naprawdę wyluzuj - trochę źle się wyraziłem z tym "bóstwem" i za to przepraszam.


Laser, przepraszam rowniez Ciebie piwo

Sa jednak momenty, w ktorych trzeba powiedziec sobie - dosyc smile

Krolestwo za spokoj, kazdy go potrzebuje, szczegolnie wtedy, gdy ma zamiar nad czyms sie skupic, a dzis jest nad czym smile

Pozdrawiam

amk

Do góry
#2949056 - 01/03/2009 21:06 Re: Primera Division - Styczeń - Marzec 2009 [Re: Angelika]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Originally Posted By: Angelika

szkoda żeś tego nie napisał wcześniej, ja poleciałem do Profa postawić, wracam, a tu ups - 0-13 - mam nadzieje że to nie był mały rewanż na użytkownikach Forum Mecz

pozdrawiam



Podbuduje Twoja nadzieje smile



Murcia odrabia piwo

Do góry
#2949081 - 01/03/2009 21:17 Re: Primera Division - Styczeń - Marzec 2009 [Re: Amkwish]
mura Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/02/2006
Postów: 10252
dla mnie dziś z La Liga Valencia.
kursy na Nietoperzy rosną i .. jakoś mnie to uspokaja.

Valladolid to taki klubik, który jest za słaby na puchary i za mocny na spadek. stąd mnogość dziwnych rezultatów. na wyjazdach jednak (co jest wieloletnią tradycją) standartowo kuleją

Valencia może i ma kłopoty ale sądzę że zrobią wszystko by dziś wygrać, nawet bez Villi. potencjał mają, balastu europejskich pucharów już nie ma, zostaje walka o 4 lokate.

mimo że Valencia zawodzi na wyjazdach to jednak na EM gdy tylko chce potrafi zrobić pod bramką rywala spory młyn. jak ustrzegą się kardynalnych błędów w defensywie (co się ostatnio zdarzało) to wygrają. i tak moim zdaniem się stanie bo zdecydowanie bardziej zależy im dziś na 3pkt niż gościom. kurs ładny, ja to biorę

Do góry
#2951562 - 02/03/2009 19:15 Re: Primera Division - Styczeń - Marzec 2009 [Re: mura]
_Korver_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/04/2004
Postów: 18397
Jakie jest Wasze zdanie odnośnie szans obu czołowych drużyn na mistrzostwo. Myślicie, że w związku z kryzysem, zadyszką, czy jakby to inaczej ująć Barcelony, Real ma jeszcze realne szanse na tytuł? Chyba nikt nie spodziewał się takiej sytuacji. W 3 kolejki Królewscy odrobili bodajże 8pkt (?), zostały 4 straty i w perspektywie mecz u siebie...

Jak uważacie? wink

Do góry
#2954234 - 04/03/2009 06:43 Re: Primera Division - Styczeń - Marzec 2009 [Re: _Korver_]
Platini Offline
Porucznik

Meldunek: 15/04/2005
Postów: 32699
Skąd: Pers Y Siro Sun Camp
Oczywiście, że Real ma jeszcze szanse. Nie spodziewalem się, że przewaga tak stopnieje.
Dzięki temu jednak liga będzie bardziej ciekawa. Do konca jest jeszcze sporo kolejek, dużo może się wydarzyc.
Osobiście wierzę, że Barca bedzie prezentować poziom do jakiego przyzwyczaiła nas ostatnio.
I mam nadzieje, że to ona zgarnie tytuł.
Mecz na Realu może wiele wyjaśnić. Barca przegrac go nie powinna.

Do góry
#2956834 - 06/03/2009 01:59 Re: Primera Division - Styczeń - Marzec 2009 [Re: Niepoprawny_Pesymista]
Bezdomny Offline
AVE LAZIO

Meldunek: 18/05/2006
Postów: 21516
Skąd: Leicester City
Za nami 25 kolejek Primera Division.Sytuacją przedstawia się następująco



Kursy na 26 kolejkę Primera Division


Do góry
#2959986 - 08/03/2009 00:38 Re: Primera Division - Styczeń - Marzec 2009 [Re: Bezdomny]
Platini Offline
Porucznik

Meldunek: 15/04/2005
Postów: 32699
Skąd: Pers Y Siro Sun Camp
Barca - Bilbao

Bardzo ważne spotkanie dla obydwu druzyn. Barca oczywiście będzie za wszelką cene chciala się przełamac, gdyż już od miesiąca nie odniosla zwycięstwa
(ostatnie 8.02 z Gijon). Od tego czasu w pięciu kolejnych meczach bez wygranej. Przewaga nad Realem szybko stopniala i wynosi zaledwie 4 punkty.
Dziś najwyższy czas na zdobycie trzech punktow. Historia pojedynkow z Bilbao jest oczywiście na korzyść Barcy, ostatnio z tym rywalem stracila punkty
u siebie w 2004 roku. Generalny sprawdzian przed meczem z Lyonem, w dodatku trzeba utrzymac przewagę nad Realem. Do zespolu gospodarzy powraca Iniesta,
nie zagra Milito, Alves i Abidal.
Nie spodziewam sie jednak jakiegoś wysokiego zwycięstwa. Goscie z pewnościa nastawią się na kontry, gdyż chcieliby zdobyć choć punkt, by utrzymac 11 miejsce.
Czy ich na to stać? Szczerze wątpie. Sila rażenia Barcy jest ogromna, tylko niech ta 'maszyna' pracuje jak np. dwa miesiące temu.

Kurs na 'jedynkę' w okolicach 1,3 można dorzucić do kuponu.
Innym ciekawym typem wydaje mi się zagranie Under 3.5 @1,7 GB

Prawdopodobne składy:

Barca: Valdés - Sylvinho, Márquez, Pique, Puyol; Toure, Iniesta, Xavi; Henry, Eto'o, Messi.

Athletic: Armando - Ustaritz, Etxeita, Amorebieta, Balenziaga, Susaeta, Muoz, Gurpegi, Gabilondo, Ion Velez, Toquero


Edited by Platini (08/03/2009 00:39)

Do góry
#2964120 - 10/03/2009 02:36 Re: Primera Division - Styczeń - Marzec 2009 [Re: Platini]
inzynierk Offline
na zawsze POLSKA


Meldunek: 19/11/2004
Postów: 1135
Mam pytanie o mecz Sevilla - Almeria. Zapewne nikt nie kojarzy ile padło w tym meczu kartek. Wszystkie serwisy podają 5 żółtych, ale betfair rozliczyło mi to jako przegrany.
I dlatego mam pytanie/prośbę o osoby biegłe w ściąganiu meczów z netu - czy można ściągnąć cały ten mecz lub choćby II połowę tego meczu?

Do góry
Strona 3 z 4 < 1 2 3 4 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
4 zarejestrowanych użytkowników (kemp, pacyfista, ElNinho[mmdea], Józef Małolepszy), 3158 gości oraz 6 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581848 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49