Strona 3 z 7 < 1 2 3 4 5 6 7 >
Opcje tematu
#293844 - 15/02/2005 14:13 Re: Futsal - EUROPEAN CHAMPIONSHIPS (Ostrava)
Orlos Offline
old hand

Meldunek: 13/01/2005
Postów: 1191
Quote:

Ja jutro zagram Ukraine dzis przegrali 2:1 niestety nie ogladalem meczu to trudno jest mi sie wypowiedziec moze ktos ogladal ? Jednak jesli chca awansowac to powinni wygrac a Holandia jednak nie jest taka dobra jak myslalem. Sprobowalbym Remisik Rosja-Czechy choc trudno bedzie o remis to skusze sie na Rosjan mimo iz Czesi nie sa chlopcami do bicia i graja u siebie jednak w tym meczu wszystko jest mozliwe.



Sam postawilem na Czechow ( wiadomo gospodarze ) ale szczerze powiedziawszy to zwyciestwo nalezalo sie raczej Ukrainie - Czesi strzelili 2 bramke gdy Ukraina grala w 4 po czerwonej kartce. Zreszta decydujaca o porazce byla fatalna skutecznosc Ukraincow i dobra postawa bramkarza Czech - okazji mieli bez liku i to sporo "100%" a strzelil tylko 1 gola.

Do góry
Bonus: Unibet
#293845 - 15/02/2005 15:42 Re: Futsal - EUROPEAN CHAMPIONSHIPS (Ostrava)
shadok Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 09/02/2005
Postów: 2141
Skąd: Lubań
Ukraina - Holandia 1
Hiszpania - Portugalia 1
Czechy - Rosja 1 - na zasadzie "rzut monetą"

Ukraina po wczorajszej porazce z Czechami musi dzis zwyciezyc zeby pozostac w turnieju a przypomne tylko ze to aktualni wicemistrzowie Europy, przegrali w finale 1-0 z Włochami

Hiszpania zrobiła na mnie duzo lepsze wraznie niz Portugalczycy, którzy po wczorajszym laniu od Włochów 8-3 wcale nie musza juz sie podniesc... dla mnie nie odegraja juz zadnej roli... Hiszpanie, po wczorajszej mordedze z Wegrami dzis pokaza na co ich stac... Na ostatnim championacie przegrali tylko 2-1 w półfinale z Wlochami...

Czechy-Rosja ... tu najciekawszy mecz... Czesi gospodarze ograli wczoraj Ukraine 2-1... Rosja meczyła sie troche z Holandia 5-3 Jedyne co przemawia za Czechami to fakt ze sa gospodarzami ...

Jak bedzie zobaczymy...

Do góry
#293846 - 15/02/2005 16:06 Re: Futsal - EUROPEAN CHAMPIONSHIPS (Ostrava)
pele Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/02/2003
Postów: 3447
ma ktos jakiegos dobrego linka do meczu czechy-rosja??

Do góry
#293847 - 15/02/2005 17:16 Re: Futsal - EUROPEAN CHAMPIONSHIPS (Ostrava)
EL_Che Offline
stranger

Meldunek: 13/02/2005
Postów: 22
Jak ktos chce poogladać sobie mecze z tego turnieju to zapraszam na stronke http://www.wuup.com/ z kąd można pobrać program do oglądania telewizji internetowych.

Na jednym z kanałów(włoski) Rai Sport lecą meczyki z tego turnieju.Także zapraszam

Do góry
#293848 - 16/02/2005 08:27 Re: Futsal - EUROPEAN CHAMPIONSHIPS (Ostrava)
KRAJAN Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/03/2004
Postów: 15586
Skąd: Lublin
Quote:

No i doczekałem się hp i HCP w Unibecie, ale buki postawiły mnie troszkę pod ścianą (Węgry) w związku z powyższym (troszkę bazuje na Waszych sugestiach?) tradycyjnie rozpisik 2/3:
A) Włochy - Węgry 1(-3,5) /1.70/
B) Portugalia - Hiszpania 2(-2,5) /1.90/
C) Czechy - Rosja 2/2 /3.40/
Dodatkowo singielek:
1) Ukraina - Holandia 2/2 /6.25/
oraz dubelek:
Włochy - Węgry 1/1 1.20
Portugalia - Jiszpania 2/2 1.48
AKO: 1.78
Zobaczymy co z tego wyniknie. Oby dzień był nie gorszy od wczorajszego!
Pozdrawiam
KRAJAN



Podsumowanie:
Ogólnie drugi ładny dzień:
Krajan 4 - 1,5 Buki
0,5 to niestety przegrana Holandii, ah jaki ja byłem nierozsądny
Czekamy na ostatnią odsłonę w dniu jutrzejszym:
W grupie I wszystko jasne:
Włochy - Hiszpania - o podział m. 1,2
Węgry - Portugalia - o to by nie zająć ostatniego miejsca
W grupie drugiej ciekawa sytuacja:
Rosja - Ukraina - mecz o dalszą fazę dla Ukrainy
Czechy - Holandia - ?
Jeżeli ktoś dokładnie się orientuje o zależnościach które decydują (w kolejności) o miejscach w grupie to proszę o informację.
W tej grupie teoretycznie do półfinałów może zakwalifikować się 3 zespoły - Holandia zdecydowanie najsłabsza!
Jeżeli w pierwszej kolejności będą decydowały bezpośrednie mecze - to w ciemno można obstawić, że Ukraina wygra z Rosją 1-brameczką (która załatwi gospodarzy na cacy), ale z kim Rosjanie chcieliby się spotakć w półfinale (na pierwszy rzut oka Włosi wydają się zdecydownie mocniejsi od Hiszpanów, ale nie koniecznie muszą zająć pierwsze miejsce w grupie!)
Pogdybamy jak ukażą się kursy. Narazie proszę o ww. info!
Pozdrawiam
KRAJAN

Do góry
#293849 - 16/02/2005 08:44 Re: Futsal - EUROPEAN CHAMPIONSHIPS (Ostrava)
sebkos Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/12/2003
Postów: 6731
Skąd: Nowy Sącz
KRAJAN tak jak napisałeś decydują bezpośrednie mecze - czyli nie lubię tego słowa ale "ustawka" b.możliwa. Mecze będą o tej samej godzinie. Ukraina wygrywając wyżej moze zająć 1 miejsce jeszcze ale po co Wielce prawdopodobne że gospodarze obejdą sie smakiem.
W drugiej grupie raczej zwycięstwo świetnie dysponowanych Włochów - pozdrawiam

Do góry
#293850 - 16/02/2005 10:33 Re: Futsal - EUROPEAN CHAMPIONSHIPS (Ostrava)
gremlin Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/11/2004
Postów: 7963
KRAJAN jezeli szukasz niespodzianki w meczu rosja-ukraina to chyba popelniasz blad, tak jak graja rosjanie koncertowo to dawno nie widzialem ,jedyny znak zapytania to faktycznie moze byc dobor przeciwnika wiec trzeba byloby znac godziny meczow i wtedy mozna byloby sie pokusic o zagranie niespodzianki a rosjanie napewno woleliby grac z przecietnymi na tych mistrzstwach hiszpanami-pozdrawiam

Do góry
#293851 - 16/02/2005 10:49 Re: Futsal - EUROPEAN CHAMPIONSHIPS (Ostrava)
sebkos Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/12/2003
Postów: 6731
Skąd: Nowy Sącz
Gremlin toż to nieważne czy ktoś gra koncertowo czy nie.
Po pierwsze Rosjanom nie za bardzo daje cokolwiek poznanie układu grupy "włoskiej". No najwyzej po to by przegrac wyżej z Ukrainą. Po drugie to kto komu pomoże jak nie Ruscy Ukraińcom - w końcu pod względem czysto sporotwym to nie bęzie jakaś tam sensacja. Po trzecie - toż to w obecnych realiach sportu normalka pomagać bliźnim

Do góry
#293852 - 16/02/2005 12:00 Re: Futsal - EUROPEAN CHAMPIONSHIPS (Ostrava)
gremlin Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/11/2004
Postów: 7963
SEBKOS rozbroila mnie Twoja wiara w samarytanizm lecz uwazam ze zbytnia kalkulacja moze zaszkodzic(historia zna takie przypadki chocby mecz siatkowki polska-azerbejdzam)-przypominam bo moze nie pamietasz, graj sobie ukraina Twoja sprawa ja gram ruskimi i nie wierze w teorie spiskowa-pozdrawiam

Do góry
#293853 - 16/02/2005 12:05 Re: Futsal - EUROPEAN CHAMPIONSHIPS (Ostrava)
Saskers Offline
newbie

Meldunek: 14/02/2005
Postów: 33
Grupa A gra o 17:30
Grupa B natomiast o 19:30

Wiec jeżeli Rosja zajmie miejsce pierwsze to juz bedzie jasne że Włosi napewno wygraja z Hiszpanami, bo według mnie są lepsi i będą woleli trafic na Ukraińców lub Czechów a nawet może i Holendrów, którzy mają szanse małą na awans....
Równie dobrze Rosja może także nie awansować w przypadku porażki i wysokiej wygranej Czechów, wiec chyba Rosja-Ukraina to no bet jak dla mnie bo wszystko sie moze zdarzyć.
Portugalia wydaje sie znacznie lepsza od Wegrów wiec powinni wygrać, chociaż mecz o pietruche. Wstępnie tez stawiam na Włochów, ale zobaczymy po meczu Rosji

pozdrawiam

Do góry
#293854 - 16/02/2005 12:18 Re: Futsal - EUROPEAN CHAMPIONSHIPS (Ostrava)
nawoj Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/08/2004
Postów: 3824
Skąd: 33-335 Nawojowa
Na mnie Rosja zrobila duzo lepsze wrazenie niż ukraina.

Do góry
#293855 - 16/02/2005 12:19 Re: Futsal - EUROPEAN CHAMPIONSHIPS (Ostrava)
Giertyszek Offline
Inwestor

Meldunek: 07/12/2004
Postów: 7747
Skąd: Warszawa
Ja tez gram Ukrainę jak sebkos, wiadomo ze bracia sobie pomagają a kto jak kto ale bracia słowianie to już koniecznie...Rosja nie przegra wysoko z Ukrainą bo sportowo jest lepsza a bracia Ukraińcy będą zadowoleni z awansu i wygrają spokojnie 1 brameczką...

A wy sobie grajcie rosję.

Do góry
#293856 - 16/02/2005 12:29 Re: Futsal - EUROPEAN CHAMPIONSHIPS (Ostrava)
gremlin Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/11/2004
Postów: 7963
oj ROMANIE nie podejrzewalem Cie o sumpatie do dawnychukladow komunistycznych te czasy chyba juz minely bezpowrotnie, a tak na powazne to tego typu argumenty mnie rozbawiaja ale oczywiscie jest to Twoja decyzja i wybor -pozdrawiam

Do góry
#293857 - 16/02/2005 14:03 Re: Futsal - EUROPEAN CHAMPIONSHIPS (Ostrava)
trueneo Offline
addict

Meldunek: 14/10/2002
Postów: 484
Skąd: Warszawa
Holandia - Czechy
1X2 Piłka nożna halowa (nie liczą się dogrywka i rzuty karne) - typ: Czechy
1.40

czesi pokonali ukraincow i przegrali z ruskimi, jak chca przejsc dalej musza wygrac, graja u siebie i powinni dac sobie rade, holandia traktowana jest jako outsider grupy ale ruskim strzelili 3 gole wiec tacy slabi nie sa ale nie sadze ze pokonaja czechow

Portugalia - Węgry
1X2 Piłka nożna halowa (nie liczą się dogrywka i rzuty karne) - typ: Portugalia
1.40

portugalia dostala baty od wlochow musza sie zrehabilitowac, a wegrzy zagrali dobrze z hiszpania ale portugalia jest tu dla mnie faworytem jak powiedzial jeden z naszej ekipy futsalowej dla wegrow sukcesem jest to ze sa na mistrzostwach

Do góry
#293858 - 16/02/2005 17:37 Re: Futsal - EUROPEAN CHAMPIONSHIPS (Ostrava)
Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/02/2005
Postów: 11520
Skąd: Kraków
znacie wyniki 2 w dzisiejszym dniu pierwszych meczy granych o 17,30?

Do góry
#293859 - 16/02/2005 20:09 Re: Futsal - EUROPEAN CHAMPIONSHIPS (Ostrava)
Misiek Offline
Didżej

Meldunek: 06/10/2002
Postów: 9548
Skąd: Wieluń
Quote:

znacie wyniki 2 w dzisiejszym dniu pierwszych meczy granych o 17,30?




Boże...

Stawiać i nie wiedzieć kiedy grają? fajnie, respect? ...


Hmm...tak dumam nad jutrzejszymi spotkaniami...

Portugalia - Węgry 1 @1.30-@1.35

I tutaj pytanie... czy Portugalia...odpuści czy nie odpuści meczu o tzw. `pietruszkę` bo czy są lepsi...to ja pytań nie mam...

A z innych meczy to nie widzę nic do zagrania...

Co do meczu Hiszpania-Włochy...to naprawdę 'no_bet` bo to że Włosi troszkę lepiej się pokazali w meczach z Portugalią i z Węgrami... to na pewno nie oznacza że jutro będą lepsi...


Holandia - Czechy? no tutaj `powinna być` 2 `ale jakoś tak nie wiem`...

Do góry
#293860 - 17/02/2005 09:33 Re: Futsal - EUROPEAN CHAMPIONSHIPS (Ostrava)
gremlin Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/11/2004
Postów: 7963
Jezeli chodz o dzisijszy dzien to wyglada to dla mnie tak-odrzucam na poczatek wszystkie teorie spiskowe, mecz rosja -ukraina rosjanie lepsi co najmniej o klase od przecienikow wiec upatruje tu zdecydowanej 1, drugi mecz w tej grupie czechy-holandia przestrzegam wszystkim przed hura optymizmem grania na czchow dla mnie druzyna lepsza sa holendrzy ktorzy w meczu z rosjanami pokazali sie z bardzo dobrej strony a kurs na nich niebotycznie zawyzony!!!! drugiej grupy nie gram!!-pozdrawiam

Do góry
#293861 - 17/02/2005 10:04 Re: Futsal - EUROPEAN CHAMPIONSHIPS (Ostrava)
takizwykły Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/10/2003
Postów: 2849
Skąd: Szczecin / Warszawa
Włosi na tych ME będą potrafili pokonać każdego i nie zrobi im to różnicy czy zagrają w 1/2 z Rosją, Ukrainą czy Czechami. Dziś czeka ich najtrudniejszy jak do tej pory mecz z Hiszpanami. Wydaje mi się, że powinni go wygrać 2-3 bramkami.

Do góry
#293862 - 17/02/2005 11:30 Re: Futsal - EUROPEAN CHAMPIONSHIPS (Ostrava)
Salvador Dali Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 22/11/2004
Postów: 5480
Skąd: Katowice
Moj mega ty na dzis to:

Hiszpania - Wlochy Typ: 2 Kurs: 2,05, Expekt

Chyba kazdy kto ogladal wszystkie mecze w Ostarvie potwierdzi ten typ. Wlosi to moim zdaniem obecnie najlpesza druzyna na swiecie. Moim zdaniem, sa w stanie stac sie druzyna, ktora przez jeszcze dlugie lata beda wygrywac doslownie wszystko. Hiszpania od dluzszego czasu juz nie potrafi zachwycac i pokonywac rywali tak jak kiedys, gdy zdobywali Mistrzostwo Swiata. W tym turnieju pokonali Wegrow (umowmy sie ze kelnerow tej grupy) 4-2 po bardzo slabym spotkaniu. W pewnym momencie Wegzry prowadzili nawet 2-1, a po I polowie bylo 0-0. W swoim drugm meczu rowniez niemilosiernie meczyli sie z Portugalia. Niby prowadzili 2 bramkami, ale w konowce gdy Portugalczycy grali bez bramkarza zamiast nacisnac, odwazniej wyjsc i zmusic ich do starty (to udawalo sie nawet Polakom w meczu sparingowym wlasnei z portugalia parokrotnie) co dalo by 3 bramke, dali sie zamknac na okolo 10 m od bramki co spowodowalo strate gola(przy bardzo biernej postawie)i nerwowej koncowce. W koncowce, przy grajacej rowniez bez bramkarza Por strzelili w koncu 3 bramke, ale 1 gol stzrelony druzynie grajacej bez gk przez okolo 10 min to naprawde kiepski rezultat. Zreszta Hispzanie mieli problemy juz w kwalifikacjach do tego turnieju. Chodzi mi tu o 3-3 ze Slowenia. A Wlosi? Zmiataja wszystkich po kolei jak chca! Portugalai 8-3, Wegry 5-0 (tak od niechcenia, przy troszeczke wiekszym zangazowaniu i slabszej psotawie gk Wegier moglo byc nawet dwucyfrowo). Wczesniej w kwalifikacjach: 5-0 z Macedonia, 3-1 z Bosnia i 11-2 z Polakami.W swietnej formie Zanetti, to moim zdaniem najllpszy jak na razie zawodnik tego turnieju, i mimo slabszej formy gwiazdy Foglii, oraz nieobeconosci drugiego gwiazdora (nie pamietam nazwiska) mysle ze bez wiekszych problemow poradza sobie z Hispaniami.I jeszcze jedno. Ktos moze powiedziec ze obie druzyny maja awans, graja o pietruszke bo to i tak jest obojetne z kim zagraja w polfinale. Ze mimo wszystko i tak zagraja w finale. Otoz nie te numery z wloskiem szkoleniowcem Alessandro Nuccorini. To trener u ktorego jak sie zawodnik sie nie zaangazuje w 100% to nie zagra przez njabliszy rok, wiec jesli ktos juz odpsci ten mecz to raczej beda to Hiszpanie. A przy okazji mysle ze wcale nie musimy miec finalu Wlochy - Hiszpania, jak twierdzi wiekszosc. Bo gdy Hiszpanie trafia na Ruskow to... kto wie.:)

Powodzenia
Salvador Dali

Do góry
#293863 - 17/02/2005 11:32 Re: Futsal - EUROPEAN CHAMPIONSHIPS (Ostrava)
Salvador Dali Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 22/11/2004
Postów: 5480
Skąd: Katowice
ps, w tym meczu powinno pasc powyzej5,5 gola. Obie drzuyny graja systemem 2-2 a to gwarantuje czeste ppzrechwyt, kontry, akcje 1-2,czyli duzo bramek. Moj typ na dokladny wynik: 5(6)- 2(3)

Do góry
Strona 3 z 7 < 1 2 3 4 5 6 7 >

Moderator:  Green Arrow, rafal08 



Kto jest online
1 zarejestrowanych użytkowników (rafal08), 2183 gości oraz 11 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45044 Tematów
5581195 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49