Strona 2 z 4 < 1 2 3 4 >
Opcje tematu
#2952352 - 03/03/2009 06:18 Re: Nowy program wspomagający analizę (następca analizatora) [Re: Mucios]
mario22mm Offline
newbie

Meldunek: 15/01/2009
Postów: 46
Po wielu testach wydałem pierwszą pełną wersję programu SoccerBet.
Wypracowałem skuteczny sposób wyszukiwania najlepszych typów, przedstawione tutaj screeny zawierają wszystkie mecze jakie wybrał program przy pomocy opcji auto-szukanie.

Na wszystkich screenach do raportu oraz do wykresu jako stawkę na jeden kupon ustawiłem 10zł

Pierwszy screen przedsawia Typ 1 kurs od 1,7 do 3,0
liczba wygranych kuponów: 21
liczba przegranych kuponów: 10
skuteczność: 67,74%
zysk: 26,38%



Drugi screen przedstawia Typ 2 kurs od 2,5 do 4,0
liczba wygranych kuponów: 20
liczba przegranych kuponów: 24
skuteczność: 45,45%
zysk: 28,36%



Na trzecim screenie przedstawiam połączone siły 1 X 2 kursy jak wyżej
Z tym że remisy sprawdzałem tylko ostatni tydzień który wyszedł bardzo dobrze - zysk 77% przy 7 meczach 4 trafione :-)

Podsumowanie dla 1 X 2:
liczba wygranych kuponów: 45
liczba przegranych kuponów: 37
skuteczność: 54,87%
zysk: 31,78%



Jeżeli ktoś nie wierzy w skuteczność programu proszę samemu przeanalizować bazę kuponów:
Pobierz
Tylko proszę dobierać takie same kursy jak na opisach podczas filtrowania.

A dla osób których nawet to nie przekona mam niespodziankę :-) udostępnię za darmo wszystkie archiwalne bazy danych oraz program począwszy od stycznia aż do końca lutego i samemu można sprawdzić wprowadzając po kolei każdy mecz - osoby chętne proszę zgłaszać sie na forum oraz proszę wysłać do mnie zgłoszene na adres soccerbet.admin@gmail.com

Do góry
#2972103 - 13/03/2009 19:03 Re: Nowy program wspomagający analizę (następca analizatora) [Re: mario22mm]
mario22mm Offline
newbie

Meldunek: 15/01/2009
Postów: 46
Informacja dla wszystkich dostępna jest finalna wersja programu 1.0.0.2

Powoli zastanawiam się nad kolejną wersją programu
planuję wprowadzić następujące zmiany:
- zwiększyć bazę lig o Brazylię, Argentynę, Colombia, itp...
- wprowadzić nowe rodzaje sportów: hokej, koszykówka, piłka ręczna
- kursy od wszystkich bukmacherów
- bezpośrednie porównania drużyn
- wykrywanie niespodzianek oraz niebezpiecznych meczy.

Czy są chętni na ten program ?
Tylko od razu mówię - program nie będzie darmowy
Obecnie jestem na etapie projektowania bazy danych oraz wypełniania jej
Program nie powstanie szybko - zbyt duży nakład czasu i pracy.

A zainteresowani mogą pobierać program SoccerBet 1.0.0.2

Mirror 1
Mirror 2
Mirror 3

Proszę również nie zapomnieć o abonamencie dzięki temu wspieracie ten projekt

Do góry
#2972123 - 13/03/2009 19:39 Re: Nowy program wspomagający analizę (następca analizatora) [Re: mario22mm]
Boomber Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/03/2004
Postów: 4989
Skąd: Polska
ja rozumiem że w dzisiejszym świecie nic nie ma za darmo, ale na wszystko trzeba zapracowac smile taka prawda
Zadnym ekspertem od marketingu nie jestem ale podstawowe błedy które popełniłeś to kiepska strona, abonament od samego początku.

Oczywiście możesz zacząć sprzedawać program np na allegro, ale mysle że na dłuższą mete lepsze byłoby inne rozwiązanie, najpierw powinnienes udowodnic ze twoj program naprawde jest pomocny, 20 zł to nie dużo ale potencjalny kupujący pomysli po co mam kupic nieznany program jesli wszystko jest w internecie?

Zrezygnuj z abonamentu na okres np pol roku, ulepsz program, zrob strone a dopiero poźniej wprowadz abonament ale nie na cały progra, tylko podziel funkcje na podstawowe i pro

mysle że byłoby to o wiele lepsze wyjscie dla Ciebie, ale zrobisz jak zechcesz smile

powodzenia

Do góry
#2982202 - 17/03/2009 17:31 Re: Nowy program wspomagający analizę (następca analizatora) [Re: Boomber]
mario22mm Offline
newbie

Meldunek: 15/01/2009
Postów: 46
Odnośnie strony to nie jest moja działka - miała ona tylko służyć do przechowywania instalki programu (strona jest już poprawiona-wygląda troszkę lepiej)
Abonament nie jest od samego początku - był przecież okres testów trwał prawie dwa miesiące dla wybranych i ponad 2 tygodnie dla wszystkich co się zgłosili.
A odnośnie wysokości abonamentu - była sonda na naszej stronie ile możecie płacić większość wybrała 20zł
Jeżeli chodzi o sam program to pracuję nad kolejną wersją i może wtedy wprowadzę wersję podstawową i wersję pro.

Do góry
#2989425 - 20/03/2009 02:32 Re: Nowy program wspomagający analizę (następca analizatora) [Re: mario22mm]
KacMa Offline
enthusiast

Meldunek: 11/09/2001
Postów: 350
Skąd: Szczecin
sorry za lakoniczne pytanie - ale co robi ten program? Wylicza prawdopodobieństwo wypadnięcia zdarzenia? Przecież to robią buki - kurs to nic innego jak właśnie prawdopodobieństwo tylko przedstawione w innej postaci.
Gdzie jest to coś, co powoduje, że program jest wartościowy?

Do góry
#2999949 - 23/03/2009 04:30 Re: Nowy program wspomagający analizę (następca analizatora) [Re: KacMa]
mario22mm Offline
newbie

Meldunek: 15/01/2009
Postów: 46
Zgadzam się kurs jest pewnego rodzaju wyliczeniem prawdopodobieństwa, tylko wiemy jak to działa :-) czy wszystkie mecze o kursie 1,2 wchodzą - oczywiście że nie.
Mój program wyszukuje według swoich algorytmów które mecze mają największe prawdopodobieństwo wygranej i kursy zaczynają się od 1,7 w górę.
Program jest wartościowy dla dwóch grup: amatorów i zawodowców:
- amatorzy mogą stawiać na wszystko to co wskaże program i będą wychodzić na +
- zawodowcy mogą przeanalizować jeszcze raz te mecze które podał program i wybrać te wyjątkowo pewne dzięki temu można znacząco podnieść zyski i zaoszczędzić czas, gdyż program wybiera najlepsze mecze spośród setek spotkań na weekend

Do góry
#3000187 - 23/03/2009 05:18 Re: Nowy program wspomagający analizę (następca analizatora) [Re: mario22mm]
walterek Offline
old hand

Meldunek: 01/09/2005
Postów: 1172
Skąd: green eden / WPR
ale działającego linka nie ma żadnego...

Do góry
#3001919 - 24/03/2009 04:15 Re: Nowy program wspomagający analizę (następca analizatora) [Re: mario22mm]
KacMa Offline
enthusiast

Meldunek: 11/09/2001
Postów: 350
Skąd: Szczecin
Originally Posted By: mario22mm
Zgadzam się kurs jest pewnego rodzaju wyliczeniem prawdopodobieństwa, tylko wiemy jak to działa :-)

Wiemy?? Ja nie wiem i śmiem wątpić, że Ty dokładnie wiesz jak działają algorytmy wyznaczania kursów. Tym bardziej, że poza tym co wyliczy program jest jeszcze "korekta ręczna eksperta".

Originally Posted By: mario22mm

czy wszystkie mecze o kursie 1,2 wchodzą - oczywiście że nie.

Oczywiście, że nie i dlatego mają one współczynnik 1.2 a nie 1.0.

Originally Posted By: mario22mm

Mój program wyszukuje według swoich algorytmów

I wg mnie to właśnie jest słabość programu, bo działa on w warunkach "idealnych". Gdyby mecze rozgrywały bezuczuciowe komputery, to można by wszystko wyliczać. Ale tak nie jest i bezuczuciowy komputer nie jest w stanie wyliczyć czegoś, co jest zależne od człowieka. Nie chce mi się wierzyć, że program bierze pod uwagę pogodę, sytuację finansową sponsorów, układy między zawodnikami, absencje czy też okres kluczowej zawodniczki - czyli to wszystko co określiłem jako "korekta ręczna eksperta".
A nawet jak bierze to jak to interpretuje? Oczywiście uważam, że są dyscypliny, które są bardziej przewidywalne a inne mniej i piłka nożna zalicza się do tych drugich. Nawet pomijając łapówkarstwo.

Originally Posted By: mario22mm

(...) i kursy zaczynają się od 1,7 w górę.

Jeżeli bierze się pod uwagę kursy to od jakiego buka?? przecież u jednego będzie kurs 1,65 a u drugiego 1,75?? No i dlaczego 1,7 a nie 1,8??

Originally Posted By: mario22mm

Program jest wartościowy dla dwóch grup: amatorów i zawodowców:
- amatorzy mogą stawiać na wszystko to co wskaże program i będą wychodzić na +
- zawodowcy mogą przeanalizować jeszcze raz te mecze które podał program i wybrać te wyjątkowo pewne dzięki temu można znacząco podnieść zyski i zaoszczędzić czas, gdyż program wybiera najlepsze mecze spośród setek spotkań na weekend

Jeżeli się coś wybiera (wersja zawodowców) to nie jest potrzebny program a nawet program przeszkadza. Bo co w sytuacji kiedy program pokaże grać a my mówimy NIE lub odwrotnie?? Tu już się pojawia "korekta ręczna" - czyli to czego program nie potrafi.
Wg mnie ten program jeżeli da zarobek to krótkotrwały a później będzie strata - bliżej lub dalej od zera na minus, ale cały czas minus. Nie obrażając autora programu, ale nie takie łby myślały już nad softem, który będzie wyliczał trendy zarówno bukmacherskie jak i giełdowe. Gdyby to dało się wyliczyć to dlaczego nie ma wzoru na pogodę?? Bo tego nie da się wyliczyć i już. Ja już nie takie excele robiłem, które dodatkowo "krawaty wiąże i usuwa ciąże" i zawsze wykresy były do góry, a życie jakoś to brutalnie korygowało. Bo statystyka to co innego niż prawdopodobieństwo.

Nie mniej jednak życzę sukcesu (długookresowego) bo chciałbym w końcu nie mieć racji. A osobiście uważam, że program ten mógłby odnieść sukces w sportach amerykańskich.

Do góry
#3026758 - 01/04/2009 22:47 Re: Nowy program wspomagający analizę (następca analizatora) [Re: KacMa]
mario22mm Offline
newbie

Meldunek: 15/01/2009
Postów: 46
Tak jak wcześniej wspomniałem zaczynam pracę nad kolejną wersją programu.
Planuję rozszerzyć bazę danych o dodatkowe ligi piłki nożnej oraz nowe dyscypliny: hokej, siatkówka, piłka ręczna.
W związku z powyższym szukam osób które mają gotowe i sprawdzone algorytmy lub sposoby na obliczenie prawdopodobieństwa wyniku dla tych dyscyplin.
Mogą to być różne algorytmy np. dokładny wynik meczu, liczba bramek itp.
Przeglądałem forum i znalazłem kilka osób które mają takie pomysły i sądzę że na pewno jest jeszcze wiele osób z podobnymi pomysłami i rozwiązaniami.

Chętne osoby proszę o kontakt na adres: soccerbet.admin@gmail.com

Ale tylko najlepszym zaproponuję współpracę i możliwość współtworzenia najlepszego programu bukmacherskiego :-)

Osoby które zgłoszą algorytm będą musiały udowodnić jego skuteczność na forum.

Do góry
#3056075 - 13/04/2009 01:30 Re: Nowy program wspomagający analizę (następca analizatora) [Re: mario22mm]
VooDoo Offline
addict

Meldunek: 07/07/2004
Postów: 560
A ja mam takie czysto techniczne pytanie do autora: jak uzupelniasz baze danych o nowe wyniki oraz jak dodajesz do bazy ofertę na dany tydzień? Bo nie wierzę, że ręcznie to robisz wink Parsujesz html'a jakiejs strony, czy może w jeszcze jakis inny sposob aktualizujesz wyniki w bazie i dodajesz nową oferte na dany tydzień?

Do góry
#3061539 - 14/04/2009 22:40 Re: Nowy program wspomagający analizę (następca analizatora) [Re: VooDoo]
mario22mm Offline
newbie

Meldunek: 15/01/2009
Postów: 46
faktycznie ciężko było by wprowadzać to ręcznie no i o pomyłkę wtedy nie jest trudno.
Widzę że masz jakieś pojęcie o programowaniu, ale mam zupełnie inny sposób otrzymywania danych.
Obecnie pracuję nad kolejną wersja programu która będzie miała naprawdę wielką bazę danych :-) kilka dyscyplin i chyba wszystkie ligi

Do góry
#3062129 - 15/04/2009 02:56 Re: Nowy program wspomagający analizę (następca analizatora) [Re: mario22mm]
VooDoo Offline
addict

Meldunek: 07/07/2004
Postów: 560
Originally Posted By: mario22mm
mam zupełnie inny sposób otrzymywania danych


Możesz powiedziec, cos wiecej na ten temat?

Do góry
#3064022 - 15/04/2009 22:45 Re: Nowy program wspomagający analizę (następca analizatora) [Re: VooDoo]
mario22mm Offline
newbie

Meldunek: 15/01/2009
Postów: 46
Originally Posted By: VooDoo
Originally Posted By: mario22mm
mam zupełnie inny sposób otrzymywania danych


Możesz powiedziec, cos wiecej na ten temat?


A po co Ci to :-) wykupując abonament nie musisz się tym przejmować po prostu wpisujesz login i hasło i otrzymujesz aktualną bazę danych.

A jeżeli chcesz stworzyć podobny program no to musisz się troszkę wysilić :-)

W dzisiejszych czasach nic nie ma za darmo

Do góry
#3064233 - 16/04/2009 00:13 Re: Nowy program wspomagający analizę (następca analizatora) [Re: mario22mm]
VooDoo Offline
addict

Meldunek: 07/07/2004
Postów: 560
Nie chce pisac niczego podobnego. Po prostu pytam z ciekawosci. Bo jedyne co mi do glowy przychodzi to wlasnie wyrazenia regularne i parsowanie html'a.
Nie wiem jak inaczej moznaby pobierac te dane - przynajmniej w tej chwili nic mi do glowy nie przychodzi.

Pozdr.

Do góry
#3092924 - 27/04/2009 18:22 Re: Nowy program wspomagający analizę (następca analizatora) [Re: VooDoo]
mario22mm Offline
newbie

Meldunek: 15/01/2009
Postów: 46
Nowa wersja 1.0.0.4
Poprawiłem sprawdzanie bazy danych.
Tym razem jest to instalka więc należy uruchomić plik Release.exe i wskazać folder w którym ma być zainstalowana nowa wersja. Dla bezpieczeństwa proponuję zainstalować w nowym folderze.

Jak zawsze najnowszą wersję można pobrać z naszej strony.
Dodatkowo udostępniam mirrory:

[url="http://rapidshare.com/files/226259761/Release.exe.html"]http://rapidshare.com/files/226259761/Release.exe.html[/url]
[url="http://rapidshare.com/files/226260786/Release.exe.html"]http://rapidshare.com/files/226260786/Release.exe.html[/url]
[url="http://rapidshare.com/files/226260986/Release.exe.html"]http://rapidshare.com/files/226260986/Release.exe.html[/url]
[url="http://rapidshare.com/files/226261163/Release.exe.html"]http://rapidshare.com/files/226261163/Release.exe.html[/url]

Linki te prowadzą do darmowego serwera rapidshare więc mają ograniczoną liczbę pobierań.

Do góry
#3100473 - 01/05/2009 03:06 Re: Nowy program wspomagający analizę (następca analizatora) [Re: mario22mm]
KUERTEN. Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/11/2004
Postów: 3530

Do góry
#3100692 - 01/05/2009 05:25 Re: Nowy program wspomagający analizę (następca analizatora) [Re: KUERTEN.]
mario22mm Offline
newbie

Meldunek: 15/01/2009
Postów: 46
jeżeli komuś nie działa exe można spróbować z poprzednią wersją z plikiem spakowanym zip

Do góry
#3116493 - 07/05/2009 17:10 Re: Nowy program wspomagający analizę (następca analizatora) [Re: mario22mm]
mario22mm Offline
newbie

Meldunek: 15/01/2009
Postów: 46
Podaje link to serwera na którym umieściłem program
tym razem jest to sewer który nie ma takich ograniczeń jak rapidshare

Release.zip

I od razu prośba do osób które rejestrują się w programie:
prosze się nie rejestrować jeżeli nie macie zamiaru wykupić abonamentu.
20zł miesięcznie to nie jest duża kwota, stracić na pewno nie stracicie a te 20zł należy potraktować jako inwestycję.

Po zakończeniu sezonu rozpoczynam pracę nad nową wersją programu, możecie zgłaszać już propozycje i sugestie odnośnie nowej wersji.

Do góry
#3118288 - 08/05/2009 06:42 Re: Nowy program wspomagający analizę (następca analizatora) [Re: mario22mm]
KUERTEN. Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/11/2004
Postów: 3530
u mnie dalej ten sam blad

Do góry
#3118457 - 08/05/2009 14:40 Re: Nowy program wspomagający analizę (następca analizatora) [Re: KUERTEN.]
KUERTEN. Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/11/2004
Postów: 3530
juz jest ok cos musialem dograc do systemu

Do góry
Strona 2 z 4 < 1 2 3 4 >




Kto jest online
6 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Szuman, latajaca_holenderka, igea23, wHiTe_StAr, Zaixi), 3798 gości oraz 12 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45044 Tematów
5580260 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49