Strona 1 z 2 1 2 >
Opcje tematu
#674544 - 27/09/2006 13:23 Zaklady specjalne na LM
Biszop Offline
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...

Meldunek: 24/11/2003
Postów: 28405
Skąd: Pod barem w Zurichu
Witam
Gramy u roznych bukmacherow, nie wszyscy przegladaja wszystkie oferty, a wielu bukmacherow wystawia Zaklady Specjalne na wieksze imprezy typu LM.
Proponuje tutaj wrzucac swoje propozycje, czesto trafiaja sie perelki ktore warto pokazac na forum:)

Jako pierwszy, znalazlem cos takiego:

Każda drużyna strzeli gola 81.00 sportingbet

Chodzi oczywiscie o dzisiejsze mecze zwylaczeniem meczu w Moskwie ktory zaczyna sie o 18:00 naszego czasu.
Tak wiec mamy 7 spotkan i kosmiczny kurs 81

Najwieksze obawy mam co do Lewskiego, pogrom z Barcelony to marny prognostyk na spotkanie z jeszcze lepsza obrona w dniu dzisiejszym, jedyna szansa to to ze graja u siebie.

Druga watpliwosc budzi PSV, francuzi twardzi i niezmordowani w obronie, choc Bordeaux ostatnio mialo pod rzad 2 overy z bramkami po obu stronach.
PSV nie jest rowniez w najlepszej dyspozycji.

Mecza mnie jeszcze Turcy ktorzy w miescie Beatlesow moga miec klopty ze srzeleniem bramki zwlaszcza ze gospodarze jakby nabierali rozpedu.

Reszta meczy ze sporymi szansami na bramki, ew moja Roma moze miec problem bo o ile slabosci rywali wykorzystuja bezwzglednie o tyle w meczach z silnymi druzynami (patrz mecz z Interem) ich gra sie zmienia i nie graja tego co potrafia najlepiej.
Choc jesli Grecy potrafili sie odwazyc na otwarta gre z Valencia to i Roma nie powinna miec kompleksow.

Kurs 81 wart zagrania mala stawka bo jak pamietam kursy na zeszloroczne kolejki byly sporo nizsze.
To tylko pilka i takie kursy piechota nie chodza, tym bardziej ze ostatnie kolejki nie obfitowaly nadmiernie w bramki;-)

Zapraszam


Edited by Biszop (27/09/2006 13:26)

Do góry
Bonus: Unibet
#674545 - 27/09/2006 13:28 Re: Zaklady specjalne na LM
Logan Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/12/2003
Postów: 14507
Skąd: Lublin
W tamtym sezonie w playoffach gdy byly 4 mecze jednego dnia, to kurs 10 ladnie wszedl gdy w doliczonym czasie gry zdaje sie Lampard strzelil Valdesowi karnego. Dzis kurs ogromny, ale i 14 druzyn musi strzelic. Ten kurs jest ze sportingbet?

Do góry
#674546 - 27/09/2006 13:32 Re: Zaklady specjalne na LM
Biszop Offline
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...

Meldunek: 24/11/2003
Postów: 28405
Skąd: Pod barem w Zurichu
Tak ze sportingbet, juz poprawilem powyzej:)
Pamietam tego karnego

Oczywiscie dzis jest 14 druzyn ktore musza strzelic ale trzeba przyznac ze kurs jest kosmiczny i dlatego warto sie skusic, nikt nie gra takich typow powaznie ale czase perelke da sie ustrzelic:)

Do góry
#674547 - 05/12/2006 17:19 Re: Zaklady specjalne na LM
nerti Offline
addict

Meldunek: 26/01/2005
Postów: 444
Jak tak patrze z perspektywy na mecz Barca-Werder to calkiem realny wydaje sie ht/ft Werder/Barca, SportingBet @ 21. Werder moze i strzeli jako pierwszy i utrzyma to w 1 polowie, ale jak sie Gaucho rozkreci...chyba warte za drobne.

Do góry
#1247027 - 24/05/2007 03:30 Re: Zaklady specjalne na LM [Re: Biszop]
WERDER12 Offline
addict

Meldunek: 24/05/2005
Postów: 552
Skąd: buten un binnen
To chyba jest dzis do wytypowania:
Ile bedzie zmian w meczu Milan - Liverpool ?

w ostatnich 6 finalach LM wygladalo to tak:

05/06 -- 6
04/05 -- 5
03/04 -- 6
02/01 -- 6
01/02 -- 6
00/01 -- 4

w betfair na 6 zmian @2.80
a na 4-5 zmian @1.90

troche pozaglowac stawkami i mozna skrzynke piwa ugrac

Do góry
#1641998 - 03/10/2007 19:02 Re: Zaklady specjalne na LM [Re: WERDER12]
drfocus Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/03/2006
Postów: 4403
Witam, ktoś kiedyś podawal zakład na to ile padnie bramek w LM w danym dniu.
Można wiedzieć który buczek oferuje taki zakład??

Do góry
#1642144 - 03/10/2007 20:24 Re: Zaklady specjalne na LM [Re: drfocus]
bo8ek Offline
addict

Meldunek: 03/11/2005
Postów: 536
Skąd: Gdynia
sportingbet:

<18 --> 2.875
18-21 --> 2.625
>21 --> 2.625

Do góry
#1642188 - 03/10/2007 20:40 Re: Zaklady specjalne na LM [Re: drfocus]
drfocus Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/03/2006
Postów: 4403
Wczoraj praktycznie bez wpadek natomiast dzisiaj te mecze jakiś tak no bety więc trzeba coś pokombinować. Dalej szukam buczków co oferują zakłady ile padnei goli dzisiaj w LM. Jak narazei znalazłem SB ale tam jakoś dzwinie jest to podzielone.

Ale co bardzo zaciekawiło mą uwagę to typ w Unibecie. W której grupie padnie najwięcej goli w dniu dzisiejszym.

I tak:
Grupa A:
L'pool - Marsylia:
Drużyna Beniteza ma świetną obronę i u siebie raczej nie traci bramek, w lidze stracili tylko 2 gole w 7 meczach. Z Porto bramkę stracili z karniaka. W rundzie kwalifikacyjnej wyeliminowali Touluse nie tracąc gola. Ostatnio L'pool także nie błyszcze w ataku przeważnie wygrywając po 1-0. Oby tylko za bardzo nie chcial się pokazać Cisse
Besiktas - Porto:
Porto w lidze na czele tebeli z tylko 1 straconą bramką, także wcale bym się nie zdziwil jakby i w Turcji zachowali czyste konto.
Grupa B:
Valencia - Czelsi:
Valencia podobnie jak L'pool wygrywa wszystko po 1-0 i tak samo wygrało z S04, natomiast Czesli ma kłopoty ze zdobywaniem goli. Kolejny underek nam się szukuje.
Rosenborg - SO4:
Rosenbork gra słabo i wystąpi bez napastnika Kone, S04 musi odrabiać straty poniesione z Valencią. Ekipa Rosenborgu powinna dzielnie stawiać opor w defensywie
Grupa D:
Celtic - Milan:
W dwumeczu rok temu padła tylko jedna bramka. Czy możemy się spodziewac czegoś innego skoro Milanma wielkie problemy z wygrywaniem meczy ze średnikami w Serie A. A Celtic u sibie nie traci bramek, ale tez za bardzo nie ma kto ich strzelać.
Benfica - Szachtar: Benfica podobnie jak Potro w lidze straciała tylko jednego gola, ale ma tez problemy ze strzelaniem. Remis w zuoełności zadowoli ekipę ukraińską.

No i Grupa D.
Werder - Olimpiakos
Każdy wie, że Werder to ekipa overowa a to że ich forma rośnie pokazali w meczu z Arminią, potenciał strzelecki mają duży. Także tu przeiduje over.
Lazio - Real M.
Tu podobnie powinien paśc overek ale także może zakończyś się remisem 1-1. RvN wraca i na pewno będzie chcial gonić Raula w ilość zdobytych bramek w CL, niestety obrona Realu jak co roku jest słabiutka.
W tej grupie przewiduej że padnie 5-6 goli co powinno wystarczyć.

P.S. dalej szukam który buczek wystawil under/over wszystkich goli dzisiaj w LM

Do góry
#1642212 - 03/10/2007 20:47 Re: Zaklady specjalne na LM [Re: drfocus]
Radek_89 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/01/2006
Postów: 8920
Skąd: Ciechanów/Toruń
Fonbet

Linia: 19 goli
Over: 1,75
Under: 1,95

Do góry
#1642302 - 03/10/2007 21:17 Re: Zaklady specjalne na LM [Re: Radek_89]
drfocus Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/03/2006
Postów: 4403
Originally Posted By: Radek_89
Fonbet

Linia: 19 goli
Over: 1,75
Under: 1,95


Dzięki Radek_89 to powinno mi wystarczyć

Do góry
#1642310 - 03/10/2007 21:21 Re: Zaklady specjalne na LM [Re: drfocus]
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Originally Posted By: drfocus
Wczoraj praktycznie bez wpadek natomiast dzisiaj te mecze jakiś tak no bety więc trzeba coś pokombinować. Dalej szukam buczków co oferują zakłady ile padnei goli dzisiaj w LM. Jak narazei znalazłem SB ale tam jakoś dzwinie jest to podzielone.

Ale co bardzo zaciekawiło mą uwagę to typ w Unibecie. W której grupie padnie najwięcej goli w dniu dzisiejszym.

I tak:
Grupa A:
L'pool - Marsylia:
Drużyna Beniteza ma świetną obronę i u siebie raczej nie traci bramek, w lidze stracili tylko 2 gole w 7 meczach. Z Porto bramkę stracili z karniaka. W rundzie kwalifikacyjnej wyeliminowali Touluse nie tracąc gola. Ostatnio L'pool także nie błyszcze w ataku przeważnie wygrywając po 1-0. Oby tylko za bardzo nie chcial się pokazać Cisse
Besiktas - Porto:
Porto w lidze na czele tebeli z tylko 1 straconą bramką, także wcale bym się nie zdziwil jakby i w Turcji zachowali czyste konto.
Grupa B:
Valencia - Czelsi:
Valencia podobnie jak L'pool wygrywa wszystko po 1-0 i tak samo wygrało z S04, natomiast Czesli ma kłopoty ze zdobywaniem goli. Kolejny underek nam się szukuje.
Rosenborg - SO4:
Rosenbork gra słabo i wystąpi bez napastnika Kone, S04 musi odrabiać straty poniesione z Valencią. Ekipa Rosenborgu powinna dzielnie stawiać opor w defensywie
Grupa D:
Celtic - Milan:
W dwumeczu rok temu padła tylko jedna bramka. Czy możemy się spodziewac czegoś innego skoro Milanma wielkie problemy z wygrywaniem meczy ze średnikami w Serie A. A Celtic u sibie nie traci bramek, ale tez za bardzo nie ma kto ich strzelać.
Benfica - Szachtar: Benfica podobnie jak Potro w lidze straciała tylko jednego gola, ale ma tez problemy ze strzelaniem. Remis w zuoełności zadowoli ekipę ukraińską.

No i Grupa D.
Werder - Olimpiakos
Każdy wie, że Werder to ekipa overowa a to że ich forma rośnie pokazali w meczu z Arminią, potenciał strzelecki mają duży. Także tu przeiduje over.
Lazio - Real M.
Tu podobnie powinien paśc overek ale także może zakończyś się remisem 1-1. RvN wraca i na pewno będzie chcial gonić Raula w ilość zdobytych bramek w CL, niestety obrona Realu jak co roku jest słabiutka.
W tej grupie przewiduej że padnie 5-6 goli co powinno wystarczyć.

P.S. dalej szukam który buczek wystawil under/over wszystkich goli dzisiaj w LM


Teoretycznie racja choć moim zdaniem w grupie B padnie sporo bramek. A co będzie, gdy w dwóch grupach padnie jednakowa ilość bramek
Chodzi mi o taką sytuację
- typujesz, ze w grupie A
a potem jest
Grupa A i B po 6 bramek, a grupy C i D mniej
Czy wtedy ten zakład jest wygrywajacy?

Do góry
#1757377 - 08/11/2007 04:37 Re: Zaklady specjalne na LM [Re: rene]
xox Offline
member

Meldunek: 12/01/2004
Postów: 100
Skąd: Warszawa
A ja dziś 2 komajny:
Olympique Lyon - VfB Stuttgart (1X2) Stuttgart -
Fenerbahce - PSV Eindhoven (1X2) Eindhoven -
Sporting Lizbona - AS Roma (1X2) Roma -

kurs 60.56

2007-11-07 20:18 Kombinacyjny
Inter Mediolan - CSKA Moskwa (1X2) Inter -
Slavia Praga - Arsenal FC (1X2) Arsenal -
Olympique Lyon - VfB Stuttgart (Podwójna szansa) X lub Stuttgart -
Fenerbahce - PSV Eindhoven (Podwójna szansa) X lub Eindhoven -
Steaua Bukareszt - Sevilla FC (Podwójna szansa) Steaua B. lub X -Sporting Lizbona - AS Roma (Podwójna szansa) X lub Roma -

KURS 22.35

Do góry
#2225232 - 03/04/2008 06:21 Re: Zaklady specjalne na LM [Re: xox]
(J) Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/02/2006
Postów: 2871
Nie wiedziałem gdzie napisać więc daję tu

Nordicbet dał 4.05 na to że nie będzie czerwonej kartki w meczu Bayer - Zenit.
Jak na moje oko to chyba coś nie tak. Ale mogę się mylić bo takich zakładów nigdy nie grałem.

Co o tym sądzicie?

Do góry
#2225257 - 03/04/2008 06:28 Re: Zaklady specjalne na LM [Re: (J)]
Szewa Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/09/2004
Postów: 27489
Pomyłka buka, takie zakłady kształtują się na poziomie 1.20 - 1.25. Warto zagrać, może rozliczą pozytywnie jak wejdzie ;\)

Do góry
#2225302 - 03/04/2008 06:40 Re: Zaklady specjalne na LM [Re: Szewa]
HAGIi Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/06/2003
Postów: 25529
Skąd: Bydgoszcz
jo, akurat nikt z tego forum nie pracuje w Nordicu \:D \:D

Do góry
#2225316 - 03/04/2008 06:44 Re: Zaklady specjalne na LM [Re: HAGIi]
herkules Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/11/2004
Postów: 6399
Jo może wiedza ,że będzie czerwona kartka ;\)

Do góry
#2225322 - 03/04/2008 06:45 Re: Zaklady specjalne na LM [Re: HAGIi]
Szewa Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/09/2004
Postów: 27489
Originally Posted By: HAGIi
jo, akurat nikt z tego forum nie pracuje w Nordicu \:D \:D

\:D

Do góry
#2225365 - 03/04/2008 06:59 Re: Zaklady specjalne na LM [Re: Szewa]
Lord Devastator Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/03/2006
Postów: 7490
poprawili zgodnie z filozofia pracownikow teraz zaczyna sie limitowanie nadgorliwcow
ciekawe czemu pracownikow tez sobie w Skandynawii nie poszukaja jak sa tylko dla Skandynawow - brak zasobow intelektualnych na półwyspie?

Do góry
#2994631 - 21/03/2009 17:37 Re: Zaklady specjalne na LM [Re: Lord Devastator]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Odswiezam temat, najwyzszy czas, przed nami cwiercfinaly.

Naleze do grupy osob, ktore uwazaja, ze sam slepy los nie decyduje o losowaniu.
Oczywiscie nie mam na mysli tego ,ze wszystko jest ustawione, ale przynajmniej czesc tego cyrku jest dokladnie wyrezyserowana.

Jak sie w takie rzeczy wierzy, to sie takie rzeczy obstawia



Gwoli scislosci dodam, ze obstawialem rowniez Porto, jako przeciwnika Barcelony i bylem praktycznie pewien, ze jeden z dwoch typow wejdzie.

Interesuje mnie teraz, i pewnie nie tylko mnie, jaka bedzie finalowa para obecnej edycji CL.

W zgadywanki sie jednak nie zabawie.

Zastanawiam sie natomiast jaki sklad finalu moze napedzic jak najwiecej kasy, jaki moglby byc najwiekszy szlagier ?

Wedlug mnie MU - Barca.

Niech to bedzie zalozenie do dalszych rozwazan.

Z losowania dla wiekszosci obserwatorow wynika ,ze Manchester ma latwa droge do finalu, Barca nieco trudniejsza ,ale przewaza opinia ,ze da rade.

Ja jestem pewien ,ze finalu MU - Barca nie zobaczymy smile

Swoja uwage skupie przede wszystkim nad predykcjami przeciwko...MU i znalezieniem jak najlepszego kursu na zdarzenie :

"Villareal finalista CL"

Mam przeczucie, ze Manchester potknie sie juz w cwiercfinale.
Gadki Fergussona o tym ,jak on to zna portugalska pilke to typowe dyrdymaly, uwazam ,ze z wylosowania Arsenalu czy Bayernu bylby bardziej zadowolony.
Nie uwazam ,by Queirós zajal sie rozpracowaniem Porto na potrzeby Manchesteru, podejrzewam raczej ,ze zgromadzonymi informacjami i wiedza predzej podzieli sie w Portugalii.

Porto jest bardzo niedoceniane i moze to nie ta skala, ale po trosze tegoroczna sytuacja przypomina mi ta sprzed ladnych kilku lat kiedy to ekipa Mourinho eliminowala rewelacyjne Deportivo (4:0 z Milanem),a potem w finale osmieszala nie mniej niespodziewanego finaliste ,czyli Monaco.

Gdyby jednak Fergusson pozarl druzyne z Estadio Dragao to musi sobie wykruszyc zeby na fliziarzach z Villareal.

Ci ostatni w tym roku zawodza w lidze.
Obrona ,ktora byla tak mocna strona nie funkcjonuje prawidlowo.
Villareal traci po 3 bramki w meczach ligowych, co jeszcze 2-3 lata temu nalezaloby do sensacji (o 0:5 z Realem zapominamy).

Pamietac jednak nalezy, ze Manuel Luis Pellegrini Ripamonti to bardzo madry i doswiadczony trener.
Inzynier z wyksztalcenia, jego projekty z Universidad de Chile znamionuja wysoka klase.

Pellegrini w dwumeczu z MU nie stracil bramki, Villareal to jedyna ekipa, ktora zagrala "na zero" z United.

W miare bezpieczna sytuacja w Primera pozwoli Villarealowi skupic sie na dwumeczu z Arsenalem i przejsc Wengera.
W tym upewnia mnie ich sukces w Atenach, na terenie na ktorym mocniejsi wybijali sobie zeby.

W polfinale, bez wzgledu na to z kim zagra Villareal ma minimum 50% szans ,wiec gra w Rzymie jest jak najbardziej mozliwa.

Urok sportu, ktory jeszcze pozostal posrod oszustw, ustawek, drukowania, to ten ,ze faworyci nie tak czesto wygrywaja.

Moze potem napisze o drugiej polowce z Barcelona.

Do góry
#2994656 - 21/03/2009 17:56 Re: Zaklady specjalne na LM [Re: Amkwish]
mura Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/02/2006
Postów: 10252
MU raczej się przejedzie po Porto,
portugalce gdy zdobywali LM to wypływała gwiazda Mourinho, Ferreiry, Carvalho czy Deco, a kadra była na fali (euro u siebie 2004). dziś tego brakuje, trochę to za mało na MU.

uważam natomiast ze w 1/2 MU będzie miało zdecydowanie trudniej z Arsenalem, o ile Kanonierzy przejdą Villareal (będzie ciężko 50/50 dla mnie).

Viillarreal połkną (mimo tych 4x 0:0), nie były to mecze o stawkę z serii "must win". w fazie PO żółta lodzia nie da rady, za słaba w tyłach. za mało doświadczona.

za Arsenal jak da radę sie dostać do 1/2 będzie cholernie wymagający dla SAF. Wenger stary wyga, już go wyrzucali za burtę wiele razy a on wszedł do finału (Barca 1:2) i gdyby nie czerwo kto wie czy by wtopili. w tym sezonie niby grają słabiej ale w bratobójczym pojedynku mogą dać radę. już na Emirates raz cyknęli MU choć wtedy kursy na nich były po @3,2 bo niby w rezerwowym skłądzie byli bez szans. Arsenal, wzmocniony powrotami Eduardo, Fabregasa, Adebayora czy Walcotta, będzie trudnym rywalem dla MU i to będzie inny team niż w ostatnich tygodniach.

Do góry
Strona 1 z 2 1 2 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
5 zarejestrowanych użytkowników (kemp, alfa, Lukasz111, Sensei, igea23), 3387 gości oraz 9 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45044 Tematów
5581627 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49