Strona 4 z 10 < 1 2 3 4 5 6 ... 9 10 >
Opcje tematu
#3017603 - 29/03/2009 05:50 Re: Formuła 1 - Sezon 2009 [Re: manny]
Baqu Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/09/2004
Postów: 26931
Skąd: ‎Mindfields
Originally Posted By: manny
grając H2H warto porownac swoje kursy z oferta betgun maja chyba najwieksza oferte i b.dobre kursy

fakt, mają sporo, ale "b.dobre kursy" ?

np:
J.Button-R.Barrichello w Pinnacle na 2 jest 2.48, w BG 2.22
S.Vettel-R.Kubica- kto lepszy => Kubickiego 1.86, natomiast Pinnacle 2.31 smile
zresztą tutaj mozna surebeta zrobic, bo na Vettela w BG jest tez 1.86

to takie pierwsze przykłady z brzegu

Do góry
Bonus: Unibet
#3017609 - 29/03/2009 05:51 Re: Formuła 1 - Sezon 2009 [Re: szpak007]
Baqu Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/09/2004
Postów: 26931
Skąd: ‎Mindfields
Originally Posted By: szpak007
właśnie widze że expekt ma fajne kursy!! w parze Jenson Button - Rubens Barrichello na Barichello kurs 2,2 a na to ze Jenson wygra wyścig kurs 2,0!! także jakbys nie postawil to nie stracisz smile no chyba że są jakieś haczyki w tych zakładach!!


a jak Jenson będzie drugi, a Barrichello trzeci to tracisz wszystko smile

Do góry
#3017613 - 29/03/2009 05:53 Re: Formuła 1 - Sezon 2009 [Re: szpak007]
forty Offline


Meldunek: 14/05/2001
Postów: 30407
Skąd: Brama
Originally Posted By: szpak007
właśnie widze że expekt ma fajne kursy!! w parze Jenson Button - Rubens Barrichello na Barichello kurs 2,2 a na to ze Jenson wygra wyścig kurs 2,0!! także jakbys nie postawil to nie stracisz smile no chyba że są jakieś haczyki w tych zakładach!!


haczyk,to to ,że jeszcze 18 innych jedzie

Do góry
#3017624 - 29/03/2009 05:57 Re: Formuła 1 - Sezon 2009 [Re: Baqu]
manny Offline
enthusiast

Meldunek: 27/01/2009
Postów: 319
Originally Posted By: Baqu
[quote=manny]grając H2H warto porownac swoje kursy z oferta betgun maja chyba najwieksza oferte i b.dobre kursy

fakt, mają sporo, ale "b.dobre kursy" ?

np:
J.Button-R.Barrichello w Pinnacle na 2 jest 2.48, w BG 2.22
S.Vettel-R.Kubica- kto lepszy => Kubickiego 1.86, natomiast Pinnacle 2.31 smile
zresztą tutaj mozna surebeta zrobic, bo na Vettela w BG jest tez 1.86

porównywałem akurat z bwinem i wypadaly lepiej, pary z Pinnacle napewno beda bezkonkurencyjne ale nie ma ich za wiele, a jak sam napisalem sa w BG duze uskoki w kurach wiec moze akurat komus cos podejdzie

Do góry
#3017625 - 29/03/2009 05:57 Re: Formuła 1 - Sezon 2009 [Re: forty]
szpak007 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/04/2006
Postów: 2624
Originally Posted By: forty
Originally Posted By: szpak007
właśnie widze że expekt ma fajne kursy!! w parze Jenson Button - Rubens Barrichello na Barichello kurs 2,2 a na to ze Jenson wygra wyścig kurs 2,0!! także jakbys nie postawil to nie stracisz smile no chyba że są jakieś haczyki w tych zakładach!!


haczyk,to to ,że jeszcze 18 innych jedzie


laugh laugh laugh ale się wygłupiłem laugh laugh laugh chyba czas odstawić alkohol i isc spac zeby rano wstać wink oczywiście wielka bzdura z mojej strony

Do góry
#3018240 - 29/03/2009 17:57 Re: Formuła 1 - Sezon 2009 [Re: szpak007]
forty Offline


Meldunek: 14/05/2001
Postów: 30407
Skąd: Brama
Już byłem przed nim - wyjaśnił Robert Kubica na antenie Polsatu. Vettel pojechał za szeroko, jechał dużo wolniej. Ja byłem po czystej stronie toru. On zobaczył, że go wyprzedzam, puścił hamulec i dodał gazu. Ja zostawiłem mu dużo miejsca, więcej nie mogłem - dodał.

W starciu z Vettelem Kubica stracił połowę przedniego spojlera i na kolejnym okrążeniu uderzył w bariery. - Przednie skrzydło chyba było urwane i skończyłem tak, jak było widać - powiedział Kubica.

Na pytanie, czy po wyprzedzeniu Vettela byłby w stanie wyprzedzić Jensona Buttona, odparł: Byłaby walka.

Do góry
#3018343 - 29/03/2009 18:51 Re: Formuła 1 - Sezon 2009 [Re: forty]
thepilator Offline
veteran

Meldunek: 28/12/2004
Postów: 1284
Skąd: Wrocław
http://www.planetf1.com/story/0,18954,3213_5117236,00.html

BMW accuse Vettel of costing Kubica win
Sunday 29th March 2009

BMW boss Mario Theissen has blamed Seb Vettel for his collision with Robert Kubica at the end of the Australian GP and claimed that the accident cost the Pole the race win.

Both drivers crashed out of the race with a couple of laps remaining when Kubica's BMW struck Vettel's struggling Red Bull as they fought for second place. The young German has since apologised, describing himself as an "idiot", despite the incident not appearing to be completely clear-cut.

Theissen, though, reckons that Kubica would have been able to catch and pass Jenson Button to take victory but for the accident.

"We were very confident of victory," he declared. "On prime tyres, Robert was two seconds quicker with Button struggling on his softs. We have lost, in all probability a victory.

"The upside is that our race pace was very quick. We showed that we are on the pace."

Kubica was also left to lament the lost victory, putting the blame squarely on Vettel's shoulders for the accident.

"What a disappointment! I had a chance to win this race because Jenson Button and Sebastian Vettel were on soft tyres and struggling, while I was on the harder compound and was able to drive much quicker," he said.

"Sebastian went wide in corner one and then he braked early. I was already in front, but he didn't want to let me by. Then he had a lot of understeer and touched me. My front wing was under the car, therefore I crashed in corner 5.

"I think Sebastian was a bit too optimistic. Had this been the last corner okay, but there were still three laps to go and he really had no realistic chance to defend his position because I was so much quicker.

"We both had a great weekend up to this point and we leave Melbourne with nothing. That's a real shame!"

But he added: "That's racing!"

Do góry
#3018390 - 29/03/2009 19:12 Re: Formuła 1 - Sezon 2009 [Re: forty]
alfa Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/05/2005
Postów: 26341
Skąd: 1984
temat dotyczy obecnego sezonu, ale w takiej chwili warto popatrzec jak przebiegala rywalizacja w ubieglym sezonie, a tutaj jest to w niezlej jakosci
http://www.formula1.com/services/play_video.html

Do góry
#3018445 - 29/03/2009 19:34 Re: Formuła 1 - Sezon 2009 [Re: alfa]
tomo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/12/2004
Postów: 8416
W wyniku śledztwa przeprowadzonego po Grand Prix Australii zespół sędziowski FIA nałożył na Jarno Trullego karę 25 sekund, która spycha go na dwunastą pozycję w klasyfikacji dzisiejszego wyścigu. Toyota zadeklarowała już, że odwoła się od tej decyzji.

Ponadto Sebastian Vettel dostał karę przesunięcia o 10 miejsc w dół na starcie do wyścigu w Malezji, za nie zjechanie z toru po kolizji z Robertem Kubicą, która ostatecznie wyeliminowała ich obu z wyścigu. Niemiec będzie musiał zapłacić również karę finansową 50.000 USD.



I tyle na ten temat tego zwariowanego początku sezonu... a byłoby zwycięstwo, jestem tego więcej niż pewien... frown

Do góry
#3018566 - 29/03/2009 20:23 Re: Formuła 1 - Sezon 2009 [Re: tomo]
forty Offline


Meldunek: 14/05/2001
Postów: 30407
Skąd: Brama
Czy powinienem go puścić? Zawsze chcę walczyć - przyznał Sebastian Vettel po wyścigu o GP Australii. Niemiec miał szansę na podium, ale na trzy okrążenia przed końcem miał kolizję z Robertem Kubicą.
Byliśmy na dobrej drugiej pozycji na kilka okrążeń przed metą i miałem głupi wypadek z Robertem - przyznał Vettel. Byłem przed nim, ale nie mogłem utrzymać prędkości, bo Robert był na twardej mieszance i był zdecydowanie szybszy. Zderzyliśmy się, gdy był z przodu, a ja nie miałem gdzie uciec, nie mogłem zatrzymać samochodu, ani skręcić w prawo i moje opony były zużyte. Wielka szkoda, że tak skończył się dla nas ten wyścig - opisał wypadek młody kierowca. Czy powinienem go puścić? Zawsze chcę walczyć. Może powinienem go przepuścić i spokojnie dowieźć trzecie miejsce, ale takie jest życie. Starałem się obronić i do połowy zakrętu, miałem podstawy ku temu, potem straciłem przyczepność i nie mogłem uniknąć kolizji. Przepraszam mój zespół i Roberta, bo to również dla niego był koniec wyścigu. Zespół wykonał świetną robotę, ciężko pracowaliśmy przez zimę i samochód wydaje się być bardzo dobry. Mieliśmy dobre tempo dziś i to jest powód do uśmiechu.

Do góry
#3018771 - 29/03/2009 21:43 Re: Formuła 1 - Sezon 2009 [Re: forty]
forty Offline


Meldunek: 14/05/2001
Postów: 30407
Skąd: Brama
Originally Posted By: forty
Czy powinienem go puścić? Zawsze chcę walczyć - przyznał Sebastian Vettel po wyścigu o GP Australii. Niemiec miał szansę na podium, ale na trzy okrążenia przed końcem miał kolizję z Robertem Kubicą.
Byliśmy na dobrej drugiej pozycji na kilka okrążeń przed metą i miałem głupi wypadek z Robertem - przyznał Vettel. Byłem przed nim, ale nie mogłem utrzymać prędkości, bo Robert był na twardej mieszance i był zdecydowanie szybszy. Zderzyliśmy się, gdy był z przodu, a ja nie miałem gdzie uciec, nie mogłem zatrzymać samochodu, ani skręcić w prawo i moje opony były zużyte. Wielka szkoda, że tak skończył się dla nas ten wyścig - opisał wypadek młody kierowca. Czy powinienem go puścić? Zawsze chcę walczyć. Może powinienem go przepuścić i spokojnie dowieźć trzecie miejsce, ale takie jest życie. Starałem się obronić i do połowy zakrętu, miałem podstawy ku temu, potem straciłem przyczepność i nie mogłem uniknąć kolizji. Przepraszam mój zespół i Roberta, bo to również dla niego był koniec wyścigu. Zespół wykonał świetną robotę, ciężko pracowaliśmy przez zimę i samochód wydaje się być bardzo dobry. Mieliśmy dobre tempo dziś i to jest powód do uśmiechu.


arbitrzy też nie mieli wątpliwości-

Kolizja Sebastiana Vettela i Roberta Kubicy nie została uznana za tzw. "incydent wyścigowy". Młody Niemiec w opinii sędziów jest winnym zaistniałem sytuacji i został za to boleśnie ukarany.

Vettel zapłaci 50 000 dolarów kary za to, że uszkodzonym bolidem kontynuował jazdę, podczas gdy przepisy w takiej sytuacji nakazują zatrzymać się na poboczu.

Do góry
#3019355 - 30/03/2009 00:51 Re: Formuła 1 - Sezon 2009 [Re: forty]
7ommy Offline
enthusiast

Meldunek: 22/11/2004
Postów: 204
Witam, mam 2 pytanie, zagrałem w profesjonalu na to że:
1. Nakajima będzie lepszy od Kovalainena. Nie ma jeszcze oficjalnych wyników, ale wiecie czy policzą mi to po kursie 1? Czy normalnym (2.2)? Miał ktoś taką sytuację? Kovalainen odpadł na 1 okrążeniu a Nakajima po 17.
2. Zagrałem też, że Rosberg będzie w 6, a po karze nałożonej na Truliego był właśnie 6? W regulaminie pisze że są ważne oficjalne wyniki organu wydającego decyzję w przypadku sportów w których nie ma regulaminowego czasu gry, a skoro oni nie mają ogłoszonych jeszcze wyników to pewnie uznają.

Pozdrawiam

Do góry
#3019524 - 30/03/2009 01:54 Re: Formuła 1 - Sezon 2009 [Re: 7ommy]
Conrad Offline
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"

Meldunek: 14/11/2000
Postów: 27048
Skąd: Surfers Paradise, QLD
Według mnie Kubica popełnił błąd ryzykując taki manewr gdy miał jeszcze kilka okrążeń do końca. Nie musiał wtedy ryzykować, Vettel był od niego znacznie wolniejszy i Kubica mógł go swobodnie wyprzedzić kilkadziesiąt sekund później.

A szkoda, bo według mnie miał szansę dogonić Buttona i zdobyć 1 miejsce.

To żadna pociecha, ale Vettel to spoko gość, młody kierowca ale jak widać z honorem bo nie zawahał się by przyznać się do winy i przeprosić Roberta. Tym u mnie zasłużył na szacunek.

Do góry
#3019565 - 30/03/2009 02:04 Re: Formuła 1 - Sezon 2009 [Re: Conrad]
connor Offline
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill


Meldunek: 12/08/2002
Postów: 32174
Dokladnie Kubica popelnil blad, pojechal zbyt ryzykownie, nie zostawiajac wiele miejsca Vettelowi, zwlaszcza ze powinien sobie zdawac sprawe z tego ze Niemiec to mlody kierowca, ambitny i tak latwo nie odpuszcza. Szkoda bo bez problemu wyprzedzilby go pozniej. Team Buttona bal sie niesamowicie ze Kubica go wyprzedzi, z tego co widzialem w tv (wywiad) to byli pewni ze Kubica by go wyprzedzil, ale jak dodali wszystko skonczylo sie dobrze. Zamiast 10 punktow 0...

Swoja droga ciekawe czy w tym sezonie Kubica bedzie mial tak swietna okazje na wygrana. Trzeba przyznac ze pechowcem to on jest i to sporym.


Edited by Experto (30/03/2009 02:13)

Do góry
#3019757 - 30/03/2009 02:46 Re: Formuła 1 - Sezon 2009 [Re: connor]
Warka Offline
old hand

Meldunek: 02/11/2006
Postów: 702
Sorry, ale Ciebie Experto to juz sie dzisiaj sluchac nie da ! Pol dnia twierdziles, ze winnym kolizji jest Kubica - kregloglowi tego sportu orzekli jednak inaczej ! Przy kilku kolizjach na samym starcie - gdzie sedziowie tez mogli po wyscigu wlapic kary - jakos nikt nie zostal ukarany !
Ale najwazniejsza sprawa - Experto i Conrad - Panowie, czy mysmy ogladali ten sam wyscig ? Czy moze rozna transmisje ?! Tuz przed feralnym zakretem - na wyjsciu zakretu poprzedzajacego - mielismy obraz z bolidu Kubicy ! Na obrazie tym bylo widac wyraznie, ze Vafla zarzucilo !!! W tej tez chwili pomyslalem sobie: Kubica jest drugi ! Jesli ja, zwykly zjadacz chleba, widzac plywajacy bolid przeciwnika zauwazylem szanse na skuteczny atak - to co dopiero Kubica ???!!! A ze Vafel zachowal sie jak skosnooki samuraj na litere N, to juz inna bajka. Pamietajcie rowniez, iz feralny zakret kierowcy pokonywali prawie nie widzac go - wina nisko juz zawieszonego slonca na horyzoncie.

Konczac - wbrew wielu glosom komentatorow - Kubica bylby dzisiaj co najwyzej drugi - do Buttona mial zbyt duza starte w porownananiu do tego, co Anglik tracil na miekkiej mieszance ogumienia.

Do góry
#3020015 - 30/03/2009 04:06 Re: Formuła 1 - Sezon 2009 [Re: Warka]
connor Offline
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill


Meldunek: 12/08/2002
Postów: 32174
Widac czytanie ze zrozumieniem sie klania. Twierdzilem ze w tej kolizji zarowno jeden jak i drugi zawinil. Kubice zgubila pewnosc siebie zwlaszcza wtedy gdy zamknal go na zakrecie, Vettel mial za malo miejsca i postanowil sie odgryzc.

Do góry
#3020054 - 30/03/2009 04:17 Re: Formuła 1 - Sezon 2009 [Re: connor]
Baqu Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/09/2004
Postów: 26931
Skąd: ‎Mindfields
Originally Posted By: Experto
Widac czytanie ze zrozumieniem sie klania. Twierdzilem ze w tej kolizji zarowno jeden jak i drugi zawinil. Kubice zgubila pewnosc siebie zwlaszcza wtedy gdy zamknal go na zakrecie, Vettel mial za malo miejsca i postanowil sie odgryzc.


Vettel sam powiedział, że miał za śliskie opony i po prostu go zniosło na Kubicę, więc o żadnym odgryzaniu nie ma mowy.

Do góry
#3020081 - 30/03/2009 04:25 Re: Formuła 1 - Sezon 2009 [Re: Baqu]
connor Offline
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill


Meldunek: 12/08/2002
Postów: 32174


Naprawde Vettel mial niewiele mozliwosci, Kubica nie zostawil zbyt wiele miejsca, scial zakret, liczyl pewnie ze niemiec zahamuje albo wyjedzie na pobocze... Przeliczyl sie.

Do góry
#3020112 - 30/03/2009 04:32 Re: Formuła 1 - Sezon 2009 [Re: connor]
Baqu Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/09/2004
Postów: 26931
Skąd: ‎Mindfields
Originally Posted By: Experto


Naprawde Vettel mial niewiele mozliwosci, Kubica nie zostawil zbyt wiele miejsca, scial zakret, liczyl pewnie ze niemiec zahamuje albo wyjedzie na pobocze... Przeliczyl sie.


może niewiele, ale przy linii miał wystarczająco dużo miejsca aby się zmieścić.



a Kubica nie ściął zakrętu co pokazuje to zdjęcie

Do góry
#3020133 - 30/03/2009 04:37 Re: Formuła 1 - Sezon 2009 [Re: Baqu]
Warka Offline
old hand

Meldunek: 02/11/2006
Postów: 702
Tak Experto, klanie sie Twoja amnezja! Wybacz, ale ja bylem na quazi czacie w trakcie wyscigu(i Twoich konkluzji nieszczesnego zdarzenia), wiec prosze daruj sobie wysuwasnie jakichkolwiek sugestii w moim kierunku.
I jeszcze jedno znafco wyscigow: Kubica zaraz po wyscigu - w rozmowie z komentatorem - powiedzial, iz to Vafel zbyt szybko zachamowal przed feralnym zakretem, a on sam (Kbica) idealnie trafil z hamowaniem. Analizujac zapis z wyscigu wynies sam wnioski. Pamietaj - gdyby Kubica opoznil hamowanie:
a) wyrzucilaby go sila odsrodkowa na zawnetrzna strone toru - walczy tylko o pozostanie na torze;
b) "moc" sily odsrodkowej spowodowalaby w zawodowym kierowcy automatycza probe zajscia do wewnwtrznej - nawet za cene zderzenia z przeciwnikiem;
c) blokada kol przy gwaltownym, aczkolwiek spoznionym, hamowaniu: efekt... patrz punkt a lub b

Nic takiego nie mialo miejsca ze strony Kubicy, wiec skoncz juz pierdolic, ze to Kubica jest winny tego zdarzenia.

Do góry
Strona 4 z 10 < 1 2 3 4 5 6 ... 9 10 >

Moderator:  Green Arrow, rafal08 



Kto jest online
5 zarejestrowanych użytkowników (igea23, pacyfista, Sensei, latajaca_holenderka, alfa), 4161 gości oraz 6 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45046 Tematów
5582676 Postów

Najwięcej online: 4344 @ Wczoraj o 20:27