Strona 10 z 21 < 1 2 ... 8 9 10 11 12 ... 20 21 >
Opcje tematu
#3019899 - 30/03/2009 03:19 Re: Eliminacje MŚ 2010 r. (Europa) [Re: Bullet]
Bullet Offline
Marat Safin


Meldunek: 14/05/2005
Postów: 6982
Skąd: TORY H16 rz.13 m.9
Sorry za błędy z gbUrem, ale ja już nie mogę czytac o tym jak to Leoś jest zajefanym trenerem i wszystko na świecie wie najlepiej, a my żyjemy w zacofanym o 1000 lat kraju. Ten gośc nie ma w ogóle honoru. Może ktoś zrobi ankietę na forum czy Leo ma zostac czy odejśc bo sam jestem ciekaw wyników.

Do góry
Bonus: Unibet
#3019988 - 30/03/2009 03:57 Re: Eliminacje MŚ 2010 r. (Europa) [Re: Bullet]
wafe(L)nica Offline
Wiara Gwarancja Wygranej

Meldunek: 19/07/2004
Postów: 25975
Skąd: Debica - Bognor Regis
Dokładnie piłkarze przegrali mecz, szkoda mi tylko kibiców którzy jeżdżą za nimi a CI sie jak odwdzięczają ??

Sam byłem świadkiem na żywo na EURO,po prostu szło się załamać...

Apropu wtedy Boruca,wiem że to przeszłość ale warto to wspomnieć.Gdyby nie Boruc wyjechalibyśmy z Austrii na tarczy z zapasem nie wiem 14 bramek i z 2 strzelonymi ?? wtedy to byłby wstyd i hańba w całym piłkarskim świecie.Wtedy Boruc był królem ,wszyscy go wychwalali itp.Taki sam przykład mamy w skokach,Adam Małysz gdy wygrywał wszystko,medal,puchary świata,nikt chyba nie pisnął jakiegoś głupiego słowa,był królem skoków a gdy przyszły jakieś słabsze chwile,zaczeła się nagonka jaki on to jest słaby,żeby już skończył itp.A tu Adam potrafił się podnieść i pokazał tym wszystkim co go krytykowali że są w błędzie i nie mają pojęcia o niczym.Potrafią tylko siedzieć i oceniać patrzać na wszystko siedząć i pierdzieć w fotel nie mając wogóle pojęcia o sporcie.Także tutaj wierze w Artura że to taki przelotny okres i żę się ogarnie jak tylko kocha w piłkę grać.Zamiast krytykować,lepiej będzie milczeć i trzymać w sobie.Bo gdybym to ja był na miejscu Boruca a ni bym się tym nie przejmował zbytnio co omnie myślą,robiłbym swoje i w dupi. miałbym resztę.

Do góry
#3020008 - 30/03/2009 04:05 Re: Eliminacje MŚ 2010 r. (Europa) [Re: wafe(L)nica]
piotrek18 Offline
old hand

Meldunek: 24/07/2005
Postów: 744
Co nie zmienia faktu ze Boruc w tej formie nie powinien bronić i trzeba dać szanse komuś innemu. Slowacja teraz Irlandia jeszcze 2 takie mecze i szans wogole nie będziemy mieć.

Do góry
#3020391 - 30/03/2009 05:25 Re: Eliminacje MŚ 2010 r. (Europa) [Re: Kura]
Rivaldinho Offline
+

Meldunek: 29/04/2004
Postów: 19495
Skąd: 比得哥ߠ...
: )

w 96 Citko strzelił Anglikom bramke na wembley moze on pociagnie ten wozek ?

Mozna pozartowac.. ale po tym co zobaczylem w srode.. nie chce mi sie juz ogladac naszych orlow w akcji. smirk

Do góry
#3020490 - 30/03/2009 05:54 Re: Eliminacje MŚ 2010 r. (Europa) [Re: Rivaldinho]
Lampardzik Offline
veteran

Meldunek: 10/03/2008
Postów: 1324
Skąd: Warszawa
Originally Posted By: Rivaldinho
: )

w 96 Citko strzelił Anglikom bramke na wembley moze on pociagnie ten wozek ?

Mozna pozartowac.. ale po tym co zobaczylem w srode.. nie chce mi sie juz ogladac naszych orlow w akcji. smirk



Chyba czas Tobie sie przestawil:D w Sobote gralismy a nie w srode hehe:D

Do góry
#3021231 - 30/03/2009 18:08 Re: Eliminacje MŚ 2010 r. (Europa) [Re: Lampardzik]
zecik Offline
addict

Meldunek: 17/03/2009
Postów: 460
Skąd: Poznań
W meczu z San Marino nie zagra Artur Boruc. Źródło Tvn24

Do góry
#3021332 - 30/03/2009 19:35 Re: Eliminacje MŚ 2010 r. (Europa) [Re: zmudaRTS]
piotrek18 Offline
old hand

Meldunek: 24/07/2005
Postów: 744
Leo Beenhakker poinformował na antenie TVN24, że Artur Boruc nie wystąpi w meczu z San Marino. Bramkarz reprezentacji Polski opuścił już zgrupowanie kadry i wrócił do Glasgow.
Z San Marino zagra więc albo Łukasz Fabiański, albo Łukasz Załuska. Tej decyzji jeszcze nie podjąłem - powiedział Leo Beenhakker.
a więc trzeba 3 bramkarza bo przeciez Leo mowil po meczu ze Fabianski kontuzjowany... widzieliście krótki wywiad Leo z bodajze irlandzkim dziennikarzem? straszny cham i prostak ten Leo

Do góry
#3021352 - 30/03/2009 19:57 Re: Eliminacje MŚ 2010 r. (Europa) [Re: igor81]
Hakan Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/11/2007
Postów: 11032
Originally Posted By: igor81


Trener ma wplyw na zespol tylko do pewnego stopnia, reszta w nogach pilkarzy.


A ile razy było poruszana kwestia nieudolnej selekcji? Dokonywał złych wyborów co później odbijało się na wynikach. To on decydował się stawiać na piłkarzy będących bez formy lub nieogranych, grzejących ławę w swoich klubach. Nazwisko i ilość występów nie zatąpi rytmu meczowego. Skoro znalazło się miejsce dla Trałki lub prezentujących obecnie przeciętną dyspozycję piłkarzy Lecha to czemu np nie zaryzykować na dobrze spisującego się w ostatnim czasie Grosickiego? Przez to że u nas trzeba udowadniać, udowadniać, udowadniać i czekać na coraz głośniejsze apele dzienikarzy, aby zostać zauważonym, przez co marnuje się optymalną formę graczy. Przez to Ebi czy Krzynówek czują się pewnie, bo wiedzą że nawet jak grają ch*jowo, o ile wogóle grają, to nie mają konkurencji ze strony żółtodziobów - no bo przecież oni są nieograni w reprezentacji...pytam a co wnosi na chwilę obecną większa ilość występów w kadrze wcześniej wymienionych graczy? Jeśli ratunkiem dla nas ma być Kuba, który jest nieograny, to pokazuje dobitnie jakich ludzi powołał Leo. Gdy powoływać "na bieżąco" zwiększyłoby to konkurencję, rywalizację etc etc.

Skończmy biadolić, że z pustego nawet Salomon nie naleje, bo wiele reprezentacji poczyniło postępy i to takich reprezentacji, że jeszcze parę lat temu było to nie do pomyślenia. Najwygodniej powiedzieć że nic się nie da zrobić, z góry skazać się na porażkę, mieć wiecznie gotową ripostę na ewentualne niepowodzenia.

Do góry
#3021447 - 30/03/2009 21:16 Re: Eliminacje MŚ 2010 r. (Europa) [Re: wafe(L)nica]
Ostry1x2 Offline
stranger

Meldunek: 24/03/2009
Postów: 14
Originally Posted By: pawel Wafel
Dokładnie piłkarze przegrali mecz


Co za bzdura! A tak rozpamiętywane zwycięstwo nad Portugalią to pewnie zasługa Leona? Trener odpowiada za selekcję, grę i wynik, a piłkarze są od grania, a nie komentowania. Lewandowski może sobie pieprzyć, żeby zostawić trenera.
Ja akurat jestem za tym, by Leona zwolnić, bo jest to słaby trener. Ciągle gramy jednym napastnikiem i nieważne czy naszym rywalem jest Hiszpania czy San Marino i nieważne jest czy gramy u siebie czy na wyjeździe. Czytam ze niektórzy mówią, ze jest to bez wątpienia dobry trener, ale argumentów jakos podać nie potrafią. Że niby trenowal Real. tylko z tym Realem wygral tylko ligę, a to aż tak wielka sztuką nie jest. Awansował z nami do mistrzostw Europy. On czy piłkarze - bo jak porażki to piłkarze, a jak awans to trener. Poza tym Engel i Janas też awansowali i każdy z nich zrobił to w lepszym stylu. Leo nie wygrał ani jednego meczu na mistrzostwach świata, a prowadził Holandię. Z Polską też nie wygrał meczu ze słabymi Austriakami czy rezerwami Chorwacji. Więc jak ktos twierdzi, że Leo jest taki nieprzeciętny, to słucham argumentów
Zapytam się jeszcze po co powołanie dostal Smolarek, czy ktoś widzial go w grze. Na co liczył Leo wpuszczając przy stanie 1:3 będącego pod formą Kubę. W ogóle po co Kuba dostał powołanie na te mecze. Czy ktoś widzial dobry mecz Dudki na środku obrony? Czy nie lepiej było postawić na będących w dobrej formie Bosackiego czy Kokoszkę. Robert Lewandowski na skrzydle to też idiotyzm. Co prawda Smuda ostatnio też tam ustawiał Roberta, ale wyłącznie z konieczności. I Lech w takim ustawieniu chyba ani razu nie wygrał!
Roger bał się Irlandczyków, a Bandrowski po raz kolejny zawiódł. Czy za to winę ponoszą piłkarze? Oczywiście, drużyna nie podjęła walki, popełniła mnóstwo błędow, ale wynikały one z tego, że była źle dobrana, źle ustawiona i nieprzygotowana do tego, co ją czeka. Na koniec zapytam jeszcze gdzie są te talenty, które Leo zabral na mistrzostwa. Ponoć na kazdą pozycję mieliśmy wtedy po 2 równorzędnych graczy, a jak przyszlo co do czego, to Leo bał się ich pokazać światu i zmieniał zawodnikom pozycje. I niech mi ktoś powie gdzie jest ta progresja drużyny, czy idzie to w dobrym kierunku? I nie mówcie, że nie ma z czego wybierać, bo to gowno prawda. Z tymi najlepszymi równać sie nie możemy, ale bez wątpienia stać nas na drużynę, ktora będzie wygrywać z Irlandią, Słowacją, Słowenią, Austrią czy Finlandią. Ale po tyllu latach owocnej pracy wybitnego trenera my dziś nawet takie druzyny nie mamy

Do góry
#3021481 - 30/03/2009 21:33 Re: Eliminacje MŚ 2010 r. (Europa) [Re: Ostry1x2]
sebkos Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/12/2003
Postów: 6731
Skąd: Nowy Sącz
Originally Posted By: Ostry1x2
Ja akurat jestem za tym, by Leona zwolnić, bo jest to słaby trener.


hmm... mam nadzieję że z głową wszytsko wporządku...jak można takie pisać farmazony publicznie o gościu który na piłce zjadł wszystko. Mamy to co mamy - dalej burdel w PZPN i w większości przepłacanych pseudograjków - trener NIE GRA.

Do góry
#3021493 - 30/03/2009 21:38 Re: Eliminacje MŚ 2010 r. (Europa) [Re: sebkos]
Sturmwind Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/05/2007
Postów: 11822
Skąd: Talvisota
ktos tych pilkarzy powoluje i ktos wystawia nominalnego napastnika na prawej pomocy? leo to bezczelna wulgarna chamska pipa ktora traktuje Polakow jak smieci. co ten gosc osiagnal w ostatnich 10 latach???

Do góry
#3021505 - 30/03/2009 21:41 Re: Eliminacje MŚ 2010 r. (Europa) [Re: Sturmwind]
Ojro Offline
Na pełnejjj kurrr...

Meldunek: 02/04/2004
Postów: 29689
oby tylko selekcjonerem nie zostal Henio Kasperczak, mozze nim byc, ale zeby nadal byl trenerem Gornika boks

kiedys sam bylem murem za Leo, ale faktycznie ostatnio cos zbyt pewny swego sie zrobil. Moze w koncu znudzilo mu sie na folwarku w PZPN byc.

Do góry
#3021519 - 30/03/2009 21:52 Re: Eliminacje MŚ 2010 r. (Europa) [Re: di.canio]
Szewa Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/09/2004
Postów: 27489
Dziwię się, że żaden mod nie zrobił jeszcze porządku w tym temacie. O ile mi wiadomo, to dyskutujemy tutaj o spotkaniach eliminacji do MŚ smirk

Temat do dyskusji o polskim bagnie znajduje się pod poniższym linkiem: http://www.mecz.pl/forum/ubbthreads.php?ubb=showflat&Number=2920268&page=6

Do góry
#3021527 - 30/03/2009 21:56 Re: Eliminacje MŚ 2010 r. (Europa) [Re: sebkos]
Sturmwind Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/05/2007
Postów: 11822
Skąd: Talvisota
szewa lubie Cie kurde ale wychyliles sie za bardzo smile przeciez to wszystko jest powiazane ze soba

Do góry
#3021570 - 30/03/2009 22:33 Re: Eliminacje MŚ 2010 r. (Europa) [Re: Sturmwind]
raiders_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/03/2004
Postów: 16479
Skąd: z samego dna
Originally Posted By: Sturmwind
szewa lubie Cie kurde ale wychyliles sie za bardzo smile przeciez to wszystko jest powiazane ze soba

Powiązane nie powiązane to jest temat o meczach eliminacyjnych do MŚ i wchodząc w temat mam nadzieje zobaczyc typy,opinie ,spekulacje na nadchodzące mecze eliminacyjne. A nie jak teraz 15-15 ostatnich stron to tylko ..LEO OUT,SMUDA na trenera, BORUC kaleka itp itd .... ludzie było minęło nie ma co płakać na rozlanym mlekiem... .MŚ nie dla nas po co kolejna kompromitacja na arenie takiej imprezie .

Do góry
#3021572 - 30/03/2009 22:34 Re: Eliminacje MŚ 2010 r. (Europa) [Re: sebkos]
Marian Offline
Mistrz Playoff Zima 2011


Meldunek: 30/01/2006
Postów: 11478
Skąd: Wrocław
Originally Posted By: sebkos
Originally Posted By: Ostry1x2
Ja akurat jestem za tym, by Leona zwolnić, bo jest to słaby trener.


hmm... mam nadzieję że z głową wszytsko wporządku...jak można takie pisać farmazony publicznie o gościu który na piłce zjadł wszystko. Mamy to co mamy - dalej burdel w PZPN i w większości przepłacanych pseudograjków - trener NIE GRA.

sebkos moze to jest wlasnie problem ze zjadl juz "wszystko" ten czlowiek nie ma w ogole koncepcji i pomyslu na gre-podam jeden przyklad(a jest ich zdecydowanie wiecej):

6 września 2008 POLSKA-Slowenia
grajac u siebie-gramy jednym pseudo napastnikiem (Piszczkiem) po czym w II polowie wpuszcza Saganowskiego (napastnika ktory zostal powolany w trybie awaryjnym) minelo juz troche czasu ale do dnia dzisiejszego nie rozumiem tego-skoro na dzien dobry powolal Smolarka i Lewandowskiego to czemu ich nie wpuscil? tylko wpuszcza gracza ktory mial w ogolnie grac w tym meczu smile no ale jak juz go wpuscil to widocznie byl lepszy jego zdaniem od Ebiego i Roberta-no ale skoro tak bylo to Marek powinien zostac powolany od razu-a tak nie bylo!

powiedzmy sobie szczerze odkad Leo objal kadre Polska zagala dwa dobre mecze (notabene na obu bylem) z Portugalia i z Czechami ale ile bylo takich meczy po ktorych delikatnio mowiac chcialo mi sie zygac : ze Slowenia,San Marino,Irlandia Pln czy tez Slowacja (czlowiek jechal tylko km do Bratyslawy po to zeby przy prowadzeniu 1:0 zobaczyc jak DoN Leo zdecjmuje jednynego napastnika wprowadza Krzynia i od tamtego momentu jest juz tragizm! i wymienilem tylko mecze z tych eliminacji-przypomnijcie sobie beznadziejne mecze z poprzednich ,wliczajac w to nieudane ME!
jednym slowem jak dla mnie Leo powinien jak najszyciej wypier...z naszego kraju i niech idzie trenowac feyenord! jak dla mnie powinni wyje..go juz dawno,no ale swietny moment nadarza sie teraz(niech nawet wyplaca mu odszkodowanie) bo bez Leo mamy wieksze szanse niz z tym staruchem! hmm...tylko pytanie kto nastepny:moim zdaniem albo Piotr Nowak albo Franek Smuda albo Henio Kasperczak (ja jestem za dwoma pierwszymi Panami)

a tak w ogole to nie wiem co w kadrze robia tacy pilkarze jak:Wasilewski,Dudka,Bandrowski(moze kiedys ale jeszcze nie teraz) dwoch pierwszych grajkow nie trawie masakrycznie-przeciez Ci goscie w pilke nie potrafia grac-no chyba ze graja padake tylko i wylacznie w kadrze?!

reasumujac jak dla mnie powolania,ustalenia pierwszej 11 i taktyka Pana Leo jest wielkim kosmicznym nieporozumieniem! jak go spotkam w Kielach teraz na meczu to mu powiem zeby spier...do swojego rotterdamu!

pzdr
Marian

Do góry
#3021593 - 30/03/2009 22:49 Re: Eliminacje MŚ 2010 r. (Europa) [Re: raiders_]
raiders_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/03/2004
Postów: 16479
Skąd: z samego dna
Wracając do tematu w oko wpadły mi 3 dość ciekawe typy

Anglia- Ukraina - Anglia -1 @ 2.00

Walia -Niemcy -Under2,5 1,85

Szkocja- Islandia -Over@2.02


Anglia - lider grupy 6 z 12punktami i 5 punktów pzrewagi nad drugą chorwacja . No i właśnie czy nie "odpuszcza" tego meczu z Ukrainą .. sądze ze nie po ostatniej wpadce z eliminacji do ME bedą dmuchać na zimne i powinni wygrac to spotkanie 2-0 ,3-0 .


Walia- gra u siebie twardo i defensynie ,Niemcy także bezpiecznie prowadzą w swojej grupie więc nie sądze aby ryzykowali za wszelką cenę wygrana .raz ze o kontuzje z Walijczykami nie trudno dwa nie sądze aby walia była wstanie strzelić bramkę .

Szkocja - u siebie potrafią zagrać dobre spotkanie w dodatku podejmują druzynę z która zajmuje obecnie 2 miejsce w tabeli z ta sama ilością punktów co Szkoci. Znakomita okazja dla szkocji na objęcie 2 miejsc w grupie
Dotychczasowe spotkania szkotów z islandia to 2 overy(dom,wyjazd0 i jeden underek(wyjazd)

Co o tym sądzicie , znawca nawca kopanej zemnie żaden więc będę wdzięczny za opinie ludzi bardziej obeznanych i wtajemniczonych smile

Do góry
#3021596 - 30/03/2009 22:50 Re: Eliminacje MŚ 2010 r. (Europa) [Re: sebkos]
crossmen Offline
old hand

Meldunek: 29/05/2006
Postów: 1043
Osobiście zgadzam się z Sebkosem
Jak można tak po Leo i Borucu jechać.........fakt Boruc mecz ze
Słowacją i Irlandią zawalił,ale ma na koncie chyba trochę meczów i wybronionych np . z Austrią conajmniej siedem setek wyciągnął,wtedy wszyscy po plecach klepali, i dumni byli z rodaka z Artura
Jak Leo wygrywał z Portugalią , Czechami to cały stadion się darł Leo,Leo a teraz co Holender się zmnienił czy te mięczaki zdanie zmienili? Dwie porażki i już jest be
Nie ma grajków na dzień dzisiejszy i tyle , grają ogony zagranicą,całą naszą obronę też trzeba przewietrzyć bo się nadają do wymiany............mnie tez porażki bolą , ale tak już jest z kibicowaniem raz się wygrywa ,raz przegrywa,nie podoba się to nie oglądać i nie marudzić jak stare .......
Kto prawdziwy kibic to w środę zasiada do meczu , komu się nie podoba to na MTV sobie przełączyć
Na koniec: dać Holendrowi dokończyć eliminacje, nie awansuje to niech wtedy Franz bierze ten bałagan na siebie.
pozdrawiam ( moja opinia jest ogólna i do nikogo osobiście nie skierowana)

Do góry
#3021622 - 30/03/2009 23:01 Re: Eliminacje MŚ 2010 r. (Europa) [Re: crossmen]
Marian Offline
Mistrz Playoff Zima 2011


Meldunek: 30/01/2006
Postów: 11478
Skąd: Wrocław
Originally Posted By: crossmen
Osobiście zgadzam się z Sebkosem
Jak można tak po Leo i Borucu jechać.........fakt Boruc mecz ze
Słowacją i Irlandią zawalił,ale ma na koncie chyba trochę meczów i wybronionych np . z Austrią conajmniej siedem setek wyciągnął,wtedy wszyscy po plecach klepali, i dumni byli z rodaka z Artura
Jak Leo wygrywał z Portugalią , Czechami to cały stadion się darł Leo,Leo a teraz co Holender się zmnienił czy te mięczaki zdanie zmienili? Dwie porażki i już jest be
Nie ma grajków na dzień dzisiejszy i tyle , grają ogony zagranicą,całą naszą obronę też trzeba przewietrzyć bo się nadają do wymiany............mnie tez porażki bolą , ale tak już jest z kibicowaniem raz się wygrywa ,raz przegrywa,nie podoba się to nie oglądać i nie marudzić jak stare .......
Kto prawdziwy kibic to w środę zasiada do meczu , komu się nie podoba to na MTV sobie przełączyć
Na koniec: dać Holendrowi dokończyć eliminacje, nie awansuje to niech wtedy Franz bierze ten bałagan na siebie.
pozdrawiam ( moja opinia jest ogólna i do nikogo osobiście nie skierowana)

Crossmen wiem ze napisales do ogolu ale...powiem Ci moje zdanie:

1)na MTV nie przelacze smile bo bede w kielcach wiec niestety nie bede mial takiej mozliwosci wink
2)na stadionie Leooo nie krzycze! bo jestem przeciwnikiem tego Pana
3)zwolnic staruszka teraz nim bedzie za pozno!
4)Boruc faktycznie dal dupy-ale zgodze sie z Toba ze wiecej bylo meczy w ktorych nas uratowal przed strata bramki (a czasem nawet przed kleska jak to mialo miejsce z Austria) wiec bardziej winie Leo ze wystawil w obecnej formie fizycznej i psychicznej Boruca niz samego Artura! tyle ode mnie
pzdr

Do góry
#3021640 - 30/03/2009 23:11 Re: Eliminacje MŚ 2010 r. (Europa) [Re: Marian]
style Offline
old hand

Meldunek: 11/09/2007
Postów: 1046
Skąd: Canarinios/Oranje/Spain
Originally Posted By: Marian
Originally Posted By: crossmen
Osobiście zgadzam się z Sebkosem
Jak można tak po Leo i Borucu jechać.........fakt Boruc mecz ze
Słowacją i Irlandią zawalił,ale ma na koncie chyba trochę meczów i wybronionych np . z Austrią conajmniej siedem setek wyciągnął,wtedy wszyscy po plecach klepali, i dumni byli z rodaka z Artura
Jak Leo wygrywał z Portugalią , Czechami to cały stadion się darł Leo,Leo a teraz co Holender się zmnienił czy te mięczaki zdanie zmienili? Dwie porażki i już jest be
Nie ma grajków na dzień dzisiejszy i tyle , grają ogony zagranicą,całą naszą obronę też trzeba przewietrzyć bo się nadają do wymiany............mnie tez porażki bolą , ale tak już jest z kibicowaniem raz się wygrywa ,raz przegrywa,nie podoba się to nie oglądać i nie marudzić jak stare .......
Kto prawdziwy kibic to w środę zasiada do meczu , komu się nie podoba to na MTV sobie przełączyć
Na koniec: dać Holendrowi dokończyć eliminacje, nie awansuje to niech wtedy Franz bierze ten bałagan na siebie.
pozdrawiam ( moja opinia jest ogólna i do nikogo osobiście nie skierowana)

Crossmen wiem ze napisales do ogolu ale...powiem Ci moje zdanie:

1)na MTV nie przelacze smile bo bede w kielcach wiec niestety nie bede mial takiej mozliwosci wink
2)na stadionie Leooo nie krzycze! bo jestem przeciwnikiem tego Pana
3)zwolnic staruszka teraz nim bedzie za pozno!
4)Boruc faktycznie dal dupy-ale zgodze sie z Toba ze wiecej bylo meczy w ktorych nas uratowal przed strata bramki (a czasem nawet przed kleska jak to mialo miejsce z Austria) wiec bardziej winie Leo ze wystawil w obecnej formie fizycznej i psychicznej Boruca niz samego Artura! tyle ode mnie
pzdr


2 porazki????? od kilkunastu meczy gramy taką padlinę,ze naprawde nie da się tego oglądać...
zły dobór piłkarzy(Brozek international level osiągnął na wakacjach,gdyby nie dziennikarze to Jelenia nie mielibysmy w skladzie) brak koncepcji gry, brak postępów w grze drużyny, złe przygotowanie graczy....niech PZPN podpisze dozywotni kontrakt z Leo, jego praca jest very good ...z 2 strony jak nastepca ma byc Doctor Stefan Majewski to moze mniejsze zlo to Pan Leo.....

Do góry
Strona 10 z 21 < 1 2 ... 8 9 10 11 12 ... 20 21 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
6 zarejestrowanych użytkowników (Akhu, igea23, alfa, ElNinho[mmdea], Szuman, Irek), 3592 gości oraz 9 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45044 Tematów
5580263 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49