Strona 16 z 21 < 1 2 ... 14 15 16 17 18 20 21 >
Opcje tematu
#3383869 - 06/09/2009 18:46 Re: Eliminacje MŚ 2010 r. (Europa) [Re: retoox]
Kanonier90 Offline
stranger

Meldunek: 04/09/2009
Postów: 3
Nasi chłopcy wczoraj sie nie popisali...
Remis 1:1 to słaby wynik i nie takiej gry sie spodziewaliśmy...
Jak sadzicie S-Kadra jest w stanie awansować na mundial?

Do góry
Bonus: Unibet
#3386137 - 07/09/2009 18:34 Re: Eliminacje MŚ 2010 r. (Europa) [Re: Kanonier90]
Platini Offline
Porucznik

Meldunek: 15/04/2005
Postów: 32699
Skąd: Pers Y Siro Sun Camp
uwaga Nie róbcie w tym temacie burdelu postami nie związanymi z eliminacjami.

Każdy kolejny będzie kasowany a jego autor odpocznie od forum.

Środowe spotkania:


Zapraszam do dyskusji.

Do góry
#3386276 - 07/09/2009 21:37 Re: Eliminacje MŚ 2010 r. (Europa) [Re: Platini]
radekstrzyzow Offline
old hand

Meldunek: 02/07/2009
Postów: 870
witam!!

jak dla mnie dwa mecze do grania!!!

WEgry- POrtugalia 2

Chcac liczyc sie w walce o awans koniecznie Portugalczycy musza ten mecz wygrac !!! widzialem ich mecz z Dania i byli o niebo lepszym zespolem od dunczykow i tylko glupie decyzje sedziwoeskie pozbawily ich wygrania meczu.


Norwegia- Macedonia!!! 1

Jest to jedno z takich spotkan gdzie o awansie bedzie tez decydowac drugie spotkanie w tej grypie Szkocja- Holandia!!! jest to ostania kolejka mecziw w tej grupie wiec spotkania rozgrtywane sa o tej samej godzinie !!! wiec jesli Holandia zagra na swoim poziomie i wygra badz bedzie wygrywac ze szkocja to zmobilzuje to Norwegow do osiagniecia sukcesu w meczu z Macedonia!!! biore jeszcze to pod uwage ze miesciac temu Norwegia zagrala swietny mecz ze szkocja pokonujac ich 4:0!!!

pozyjemy zobaczymy!!!

Do góry
#3386443 - 07/09/2009 23:43 Re: Eliminacje MŚ 2010 r. (Europa) [Re: radekstrzyzow]
analityk Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 31/07/2009
Postów: 3789
Skąd: Nowa Huta
Originally Posted By: radekstrzyzow
witam!!

jak dla mnie dwa mecze do grania!!!

WEgry- POrtugalia 2

Chcac liczyc sie w walce o awans koniecznie Portugalczycy musza ten mecz wygrac !!! widzialem ich mecz z Dania i byli o niebo lepszym zespolem od dunczykow i tylko glupie decyzje sedziwoeskie pozbawily ich wygrania meczu.


Norwegia- Macedonia!!! 1



pozyjemy zobaczymy!!!


gdzie moge znalezc,na jakiej stronie www. statystyki z ostatniej kolejki meczow reprezentacji (eliminacje) min. dzieki temu info wiem jak grala portugalia bo mialem ich nie grac z wcale nie slabymi wegrami ale jesli grali dobra pilke to moze sie zastanowie.potrzebuje info na temat takich druzyn jak:finlandia,grecja,rosja,dania,wlochy itd.

Do góry
#3386879 - 08/09/2009 02:28 Re: Eliminacje MŚ 2010 r. (Europa) [Re: analityk]
okocha Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 12/07/2007
Postów: 2337
A ja powtórzę to co napisałem kilka miesięcy temu, że nową siłą w Europie może być Bośnia-Hercegowina. W środę gra z Turcją, której gra mnie nie przekonuje i uważam, że kurs 2,65 jest jak najbardziej do wzięcia. Drużyna z Bałkanów ma naprawdę świetnych piłkarzy i drużyna stanowi wielki monolit, mają kilku zawodników którzy już wdarli się przebojem w europejską piłkę(Dzeko, Ibisevic, Salihovic) a o pozostałych zapewne wkrótce usłyszymy. Przykładem jest Pjanic, który w sobotnim meczu przeciwko Armenii był rezerwowym a na co dzień gra w Olympique Lyon(od 2008r.) i w tym sezonie przebojem wdarł się do podstawowego składu drużyny Clauda Puela. Daj nam Boże takich rezerwowych...

Do góry
#3386884 - 08/09/2009 02:30 Re: Eliminacje MŚ 2010 r. (Europa) [Re: analityk]
okocha Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 12/07/2007
Postów: 2337
A ja powtórzę to co napisałem kilka miesięcy temu, że nową siłą w Europie może być Bośnia-Hercegowina. W środę gra z Turcją, której gra mnie nie przekonuje i uważam, że kurs 2,65 jest jak najbardziej do wzięcia. Drużyna z Bałkanów ma naprawdę świetnych piłkarzy i drużyna stanowi wielki monolit, mają kilku zawodników którzy już wdarli się przebojem w europejską piłkę(Dzeko, Ibisevic, Salihovic) a o pozostałych zapewne wkrótce usłyszymy. Przykładem jest Pjanic, który w sobotnim meczu przeciwko Armenii był rezerwowym a na co dzień gra w Olympique Lyon(od 2008r.) i w tym sezonie przebojem wdarł się do podstawowego składu drużyny Clauda Puela. Daj nam Boże takich rezerwowych...

Do góry
#3387044 - 08/09/2009 03:07 Re: Eliminacje MŚ 2010 r. (Europa) [Re: analityk]
radekstrzyzow Offline
old hand

Meldunek: 02/07/2009
Postów: 870
Originally Posted By: kaka1981
Originally Posted By: radekstrzyzow
witam!!

jak dla mnie dwa mecze do grania!!!

WEgry- POrtugalia 2

Chcac liczyc sie w walce o awans koniecznie Portugalczycy musza ten mecz wygrac !!! widzialem ich mecz z Dania i byli o niebo lepszym zespolem od dunczykow i tylko glupie decyzje sedziwoeskie pozbawily ich wygrania meczu.


Norwegia- Macedonia!!! 1



pozyjemy zobaczymy!!!


gdzie moge znalezc,na jakiej stronie www. statystyki z ostatniej kolejki meczow reprezentacji (eliminacje) min. dzieki temu info wiem jak grala portugalia bo mialem ich nie grac z wcale nie slabymi wegrami ale jesli grali dobra pilke to moze sie zastanowie.potrzebuje info na temat takich druzyn jak:finlandia,grecja,rosja,dania,wlochy itd.


betexplorer.com lub onet.pl

a jesli chodzi Ci o dokladne statystyki z meczow ( np ilosc rzutow roznych) to nie mam pojecia gdzie moglbys to znalesc

Do góry
#3387392 - 08/09/2009 04:12 Re: Eliminacje MŚ 2010 r. (Europa) [Re: radekstrzyzow]
analityk Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 31/07/2009
Postów: 3789
Skąd: Nowa Huta
ilosc strzalow (celne,niecelne),posiadanie pilki itd.fajnie ze nikt z takiego wielkiego forum nie wie.Na espn soccer sa tylko staty z meczu szkocji

Do góry
#3387606 - 08/09/2009 04:58 Re: Eliminacje MŚ 2010 r. (Europa) [Re: analityk]
Izajasza53 Offline
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3

Meldunek: 11/07/2005
Postów: 7781
Originally Posted By: kaka1981
ilosc strzalow (celne,niecelne),posiadanie pilki itd.fajnie ze nikt z takiego wielkiego forum nie wie.Na espn soccer sa tylko staty z meczu szkocji


http://data2.7m.cn/Result_data/default_en.shtml?date=2009-09-05

Kliknij na mecz który cię interesuje z tego dnia.

Do góry
#3388300 - 08/09/2009 13:00 Re: Eliminacje MŚ 2010 r. (Europa) [Re: Izajasza53]
palaczekzaba Offline
stranger

Meldunek: 07/08/2009
Postów: 15
po sobotniej porażce gdzie na niby pięć pewniaków Izrael, Polska, Norwegia, Szwecja, Szkocja każdy solo trafiły tylko dwa, a przede wszystkim poległ Izrael, który zagrałem najgrubiej dziś już tak wiele wydawało by się czystych typów (oczywiście pomijam kursy poniżej 1,2-1,3 na środe nie widze, a może to i dobrze bo spowoduje to konieczność głębszej analizy,

Na pierwszy rzut oka dobrym typem wydaje się gra meczu:
Białoruś-Ukraina 2
Białorusini coraz lepsi jednak jeszcze do czołówki drużyn walczących im daleko, wszystkie dziewięć punktów zdobyli z autsaiderami tej grupy, przewgrywając z Anglią, Chorwacją (2x), Ukrainą. Oczywiście u siebie Ukraina się męczyła jednak wtedy to był początek rywalizacji teraz kadra jest trochę przemeblowana,a 3 punktów Ukraina potrzebuje w walce o baraż jak wody na pustyni, kursy w granicach 1.9 w betfairem na nich moim zdaniem można brać. ale, że moim zdaniem również wtym meczu padnie mało bramek to zastanawiam się nad poczekaniem i zagraniem na livie po wyższym kursie myśle, bśdć dodatkowo zagrania undera, ale raczej sobie odpuszcze, bo może jednak Białoruś pozbawiona szans zagra otwartą piłke i wtedy goli może być podobna ilośc jak w ich meczu z Chorwacją czy Anglią u siebie.

Oprócz tego pewnie jeszcze coś wypatrze, m.in. za drobne na Polske, ale to raczej o ten typ opre środowe granie, reszta to raczej tak jak napisałem gra za drobne

Do góry
#3388564 - 08/09/2009 20:51 Re: Eliminacje MŚ 2010 r. (Europa) [Re: palaczekzaba]
MagiK Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/01/2005
Postów: 11245
Albania - Dania 2 ~@1,6 5/10
(pierwszy mecz - 3:0 dla Danii)
Duńczycy przewodzą w grupie A i są o krok od awansu. Wygrywając jutrzejsze spotkanie zbliżą się do tego celu jeszcze bliżej, z różnicy klas tych zespołów wszyscy zdają sobie sprawę. Warto jednak zauważyć,że ostatnie 2 kolejki eliminacji będą dla Duńczyków ciężkie - czekają ich spotkania z Portugalią i Węgrami. Co prawda oba mecze u siebie,ale nigdy nie wiadomo co może się przydarzyć w końcówce. Dlatego myślę,że żadnych kalkulacji ze strony Duńczyków nie będzie i gładko uporają się z zespołem Albanii.

BiH - Turcja over 2,5 ~@1,8 6/10
(pierwszy mecz - 2:1 dla Turcji)
Mecz o wszystko dla Turków. Wygrywając przedłużą swoje szanse na baraże, gdyż w ostatnie kolejce BiH zmierzy się z Hiszpanią. Jednak zwycięzcy jutrzejszego pojedynku nie umiem wskazać. W moim mniemaniu zapowiada się mocno overowy mecz (dla odważnych warto nawet spróbować over 3,5 wink ). Obie drużyny zdecydowanie wolą atakować niż bronić się. Poza tym drużyna Turcji właściwie nie ma innego wyjścia niż atakować w tym spotkaniu. Każdy inny wynik niż zwycięstwo będzie dla nich porażką...
W ostatniej kolejce Turcja pokonała 4:2 Estonię,a Bośnia zwyciężyła 2:0 z Armenią. Jeżeli Estonia strzela na wyjeżdzie Turkom dwa gole, to tym bardziej może to zrobić Bośnia u siebie, która w moim odczuciu będzie czekała na Turków na swojej połowie i raz za razem wyprowadzała będzie groźne kontry.
Czy moje prognozy się sprawdzą? Zobaczymy już jutro wink

Słowenia - Polska 2 ~@2,6 3/10
(pierwszy mecz 1:1)
Jakoś jestem dziwnie spokojny,że jutro wygramy.
Już tak mamy,że po przeciętnym meczu przychodzi bardzo dobry i odwrotnie. Wiem,że to żadna argumentacja...co mogę dodać do tego co już napisałem?
Podobała mi się reakcja naszego zespołu po utracie bramki z Irlandią Płn., bo do tego momentu kompletnie nic nie graliśmy. Później było już lepiej. Podobało mi się zaangażowanie z jakim grała reprezentacja w drugiej połowie. Owszem nie wychodziło im,ale nie zawsze będzie wychodzić!
Jeżeli tylko jutro nasi zagrają z taką wolą walki od pierwszej minuty to pokonamy Słowenię.
PS. Mam nadzieję,że na lewej obronie zagra Gancarczyk...

Pozdrawiam.

Do góry
#3388778 - 08/09/2009 22:44 Re: Eliminacje MŚ 2010 r. (Europa) [Re: MagiK]
zalayeta Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/12/2006
Postów: 11219
Jutro eliminacji ciag dalszy a ja widze jeden typ ktory pogram chyba grubiej.


Bośnia-Hercegowina-Turcja Typ Red Card Awarded Yes 3,75.

W Turcji mowia ze to mecz nad meczami. Nie wyobrazaja sobie innego wyniku niz wygrana ale tak latwo nie bedzie .dla jednej i drugiej ekipy mecz jest bardzo istotny jesli gospodarze wygraja maja raczej pewne drugie miejsce w grupie dla drugich mecz jak wygraja zachowuja szanse na drugie miejsce. wiadomo jedni i drudzy to narod strasznie bojowy i wszelkimi sposobami beda starac sie wygrac to spotkanie . bedzie ostro i bardzo ciekawie jesli turcy straca pierwsi gola jestem w stanie powiedziec ze na boisku bedzie bardzo ale to bardzo kolorowo moze skonczyc sie nawet jakas bojka pilkarzy .

Tak wiec poczerwonke w meczu panowie

Do góry
#3390587 - 09/09/2009 15:03 Re: Eliminacje MŚ 2010 r. (Europa) [Re: MagiK]
KUERTEN. Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/11/2004
Postów: 3530
Originally Posted By: MagiK
[b] Warto jednak zauważyć,że ostatnie 2 kolejki eliminacji będą dla Duńczyków ciężkie - czekają ich spotkania z Portugalią i Węgrami. Co prawda oba mecze u siebie,ale nigdy nie wiadomo co może się przydarzyć w końcówce.


05/09-09 Mistrzostwa Świata 2010, Kwalifikacje Grupa 1 Dania vs. Portugalia 1:1

Do góry
#3390782 - 09/09/2009 18:57 Re: Eliminacje MŚ 2010 r. (Europa) [Re: KUERTEN.]
kamasutra Offline
veteran

Meldunek: 16/01/2006
Postów: 1410
Albania - Dania 2 1.57

Zdecydowanie stawiam na Dunczykow.Wygrana w tym meczu moze byc kluczem do awansu.Potem wystarczy minimum zremisowac z Portugalia i ograc w domu Wegrow.
Albania klika lata temu wydawala sie byc druzyna o wiekszych mozliwosciach.Prezentowala zblizony poziom do Grecjii, jednak obecnie przezywa regres.
Dunczycy to jedna z czolowych druzyn europejskich.Graja fajny i skuteczny futbol.Mysle ze wygraja bez problemu.


Wyspy Owcze - Litwa 2 1,36

Goscie mieli bardzo udany poczatek eliminacjii odnoszac sensacyjne zwyciestwo w Rumunii.Potem bylo troche gorzej , ale nie powinni miec klopotow z ograniem przeciwnika.
Trzon reprezentacjii to zawodnicy grajacy za granica w niezlych ligach,reszta to Zalgiris Kowno.Chcac myslec o barazach musza to wygrac.


Rumunia - Austria 1 1,5

Rumuni mieli falstart w meczu z Litwa na wlasnym terenie (0:3), jednak ostatni wyjazdowy remis we Francji pozwala myslec realnie o barazach.By to osiagnac nalezy koniecznie pokonac Austriakow , ktorzy z kolei po swietnym poczatku (3:1 z Francja) teraz doluja.
Cel jak najbardziej do zrealizowania tymbardziej ze forma wydaje sie rosnac..Jeden z glownych typow na dzisiaj dla mnie...


Andora - Kazachstan 2 1,36

Goscie nie powinni miec problemow z ograniem slabeusza.
Andora to zblizony poziom do San Marino.Kurs nie rozpieszcza , ale ja to biore.


Norwegia - Macedonia 1 1,57

Norwegowie z realnymi szansami na baraze.Wygrana z Macedonia moze ich do tego przyblizyc.Atut wlasnego boiska to dodatkowy handicap.Uwazam Norwegow za druzyne mocniejsza bardziej doswiadczona.Licze na Johna Carew...


Wlochy - Bulgaria 1 1,36

Kurs moze ciut za niski , ale nie zmienia to faktu ze gospodarze powinni wygrac to spotkanie bez problemu i przyblizyc sie tym samym do awansu.
Bulgarzy graja w kratke , sa duzo mocniejsi na wlasnym terenie.
Nie widze innego rozwiazania jak Italia win...


Lichtenstein - Finlandia 2 1,36

Mecz tego samego gatunku co Wyspy O. - Litwa.Goscie nie powinni miec problemu z wygrana.Finowie prezentuja silowy,atletyczny futbol co powinno wystarczyc na gospodarzy.
Powinno byc bezproblemowo...


Slowenia - Polska 1 2,36

Po tym co zobaczylem kilka dni temu utwierdzilem sie w przekonaniu co do wartosci naszej druzyny.
Prezentujemy miernote europejska.Brakuje nam serca do gry i walecznosci.Nie stanowimy tez kolektywu na boisku.
Slowenia wrecz odwrotnie.Druzyna ma realne szanse na awans lub baraze.By sie do tego przyblizyc nalezy ograc Polske.
Jest to jak najbardziej mozliwe na wlasnym terenie.
Jesli potrafily to zrobic ekipy Slowacji i Irlandii Pln. moga to tez zrobic Slowency.
Kurs 2,3 zachecajacy...

Do góry
#3390796 - 09/09/2009 19:05 Re: Eliminacje MŚ 2010 r. (Europa) [Re: kamasutra]
sebkos Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/12/2003
Postów: 6731
Skąd: Nowy Sącz
Originally Posted By: kamasutra
Slowenia - Polska 1 2,36

Po tym co zobaczylem kilka dni temu utwierdzilem sie w przekonaniu co do wartosci naszej druzyny.
Prezentujemy miernote europejska.Brakuje nam serca do gry i walecznosci.Nie stanowimy tez kolektywu na boisku.
Slowenia wrecz odwrotnie.Druzyna ma realne szanse na awans lub baraze.By sie do tego przyblizyc nalezy ograc Polske.
Jest to jak najbardziej mozliwe na wlasnym terenie.
Jesli potrafily to zrobic ekipy Slowacji i Irlandii Pln. moga to tez zrobic Slowency.
Kurs 2,3 zachecajacy...


Odpuść sobie ten mecz bo widzę że historia gry naszej repry nic Cię nie uczy...oni lubią wygrać wtedy kiedy się najmniej ktoś spodziewa
PS. poztym ciekawi mnie jak oglądaleś ten mecz w sobotę smirk - pzdr

Do góry
#3390819 - 09/09/2009 19:24 Re: Eliminacje MŚ 2010 r. (Europa) [Re: sebkos]
kamasutra Offline
veteran

Meldunek: 16/01/2006
Postów: 1410
Originally Posted By: sebkos
Originally Posted By: kamasutra
Slowenia - Polska 1 2,36

Po tym co zobaczylem kilka dni temu utwierdzilem sie w przekonaniu co do wartosci naszej druzyny.
Prezentujemy miernote europejska.Brakuje nam serca do gry i walecznosci.Nie stanowimy tez kolektywu na boisku.
Slowenia wrecz odwrotnie.Druzyna ma realne szanse na awans lub baraze.By sie do tego przyblizyc nalezy ograc Polske.
Jest to jak najbardziej mozliwe na wlasnym terenie.
Jesli potrafily to zrobic ekipy Slowacji i Irlandii Pln. moga to tez zrobic Slowency.
Kurs 2,3 zachecajacy...


Odpuść sobie ten mecz bo widzę że historia gry naszej repry nic Cię nie uczy...oni lubią wygrać wtedy kiedy się najmniej ktoś spodziewa
PS. poztym ciekawi mnie jak oglądaleś ten mecz w sobotę smirk - pzdr


Byla taka mozliwosc....Impreza na dole,a mecz na gorze w pokoju hotelowym....Ogladalem obszerne fragmenty , ale mi wystarcza...
Jest dokladnie tak jak piszesz z ta reprezentacja,ale mysle ze limit sczescia sie wyczerpal...

Do góry
#3390831 - 09/09/2009 19:35 Re: Eliminacje MŚ 2010 r. (Europa) [Re: kamasutra]
kiziorro Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/08/2005
Postów: 3735
Originally Posted By: kamasutra


Byla taka mozliwosc....Impreza na dole,a mecz na gorze w pokoju hotelowym....Ogladalem obszerne fragmenty , ale mi wystarcza...
Jest dokladnie tak jak piszesz z ta reprezentacja,ale mysle ze limit sczescia sie wyczerpal...


jakiego szczescia ? w tych eliminajach to mamy strasznego pecha a nie nadmiar szczescia. Frajerska porazka ze Slowacja, glupie bramki stracone z Irlandia Pln., pechowy remis ze Slowenia. Farta mielismy tylko z San Marino, kiedy karnego nam nie strzelili.

Do góry
#3390837 - 09/09/2009 19:48 Re: Eliminacje MŚ 2010 r. (Europa) [Re: sebkos]
dAnTeCh Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/08/2005
Postów: 3499
Skąd: Stalowa Wola
Słowenia-Polska over2,5 -2,05

Według mnie ciekawy kurs na to zdarzenie. Słoweńcu potrafili u nas na początku kwalifikacji strzelic gola(gdzie wówczas byliśmy murowanym faworytem), dziś grają na swoich "śmieciach" gdzie ich gra wygląda najlepiej. Z drugiej strony nasze "orzełki", które jak napisał sebkos potrafią zaskoczyć w nieoczekiwanym momencie przyzwoitą grą. Jakie drużyny zobaczymy na boisku, aż boję się prorokować-emocje i sytuacja w grupie zachęca do otwartej gry. Bo jak wiadomo my potrzebujemy 3 punktów, jak i Słoweńcy którzy na wyjeździe są nijacy(a grają jeszcze że Słowakami).

Anglia-Chorwacja 1-1,6

Według mnie dość pewny typ, stawiam na Anglików którzy w ostatnich latach męczą się okrutnie z Chorwatami. Jednak ich ostatnia wygrana 4:1 w Zagrzebiu pokazuje że pod wodzą Capello Anglicy grają swobodniej, skuteczniej i rzadziej trafiają im się "niespodziewane rezultaty". Kadra Anglii jest bardzo szeroka i bogata w świetne nazwiska, Chorwaci także mają b.dobrą kadrę aczkolwiek mają w tej chwili małe problemy kadrowe.

Z innych meczów:
BiH-Turcja over2,5-1,7
Urugwaj-Kolumbia 1-1,7 wyrównane są wyniki w Ameryce Południowej, w walce o 4 miejsce premiowane bezpośrednim awansem walczy także Urugwaj
Chile strzeli gola 1-1,5a czemu nie po takim kursie

Zastanawiałem się jeszcze nad Węgry-Portugalia 2-1,55, ale ile razy ta Portugalia miała wygrać a tylko remisy i remisy. Ale może ze słabymi Węgrami w końcu zapunktują za 3.

Do góry
#3390847 - 09/09/2009 19:59 Re: Eliminacje MŚ 2010 r. (Europa) [Re: kamasutra]
microz1985 Offline
enthusiast

Meldunek: 21/03/2005
Postów: 399
Originally Posted By: kamasutra
sku.

Andora - Kazachstan 2 1,36

Goscie nie powinni miec problemow z ograniem slabeusza.
Andora to zblizony poziom do San Marino.Kurs nie rozpieszcza , ale ja to biore.


A ci goście to nie są slabeuszem. Kazachstan to juz potega europejskiej pilki. Szanse jak dla mnie to 40-60 wiec kurs w granicach 7-8 na Andore biore. Na pewno Kazachstan za 1,36 to nie jest dobry interes. Andora strzelala juz bramki Bialorusi to czemu nie Kazachstanowi. Pozdro

Do góry
#3390848 - 09/09/2009 19:59 Re: Eliminacje MŚ 2010 r. (Europa) [Re: kiziorro]
kamasutra Offline
veteran

Meldunek: 16/01/2006
Postów: 1410
Originally Posted By: kiziorro
Originally Posted By: kamasutra


Byla taka mozliwosc....Impreza na dole,a mecz na gorze w pokoju hotelowym....Ogladalem obszerne fragmenty , ale mi wystarcza...
Jest dokladnie tak jak piszesz z ta reprezentacja,ale mysle ze limit sczescia sie wyczerpal...


jakiego szczescia ? w tych eliminajach to mamy strasznego pecha a nie nadmiar szczescia. Frajerska porazka ze Slowacja, glupie bramki stracone z Irlandia Pln., pechowy remis ze Slowenia. Farta mielismy tylko z San Marino, kiedy karnego nam nie strzelili.


Piszac o szczesciu reprezentacjii mysle o dwoch poprzednich imprezach na ktorych bylismy...
W tamtych eliminacjach grali wszyscy pod nas ...
Nie jestesmy ekipa ktora powinna jezdzic systematycznie na ME lub MS...Jestesmy za slabi i potem blaznimy sie w turniejach glownych....Ale na szczescie do MS w Afryce sie nie zalapiemy nawet z barazy , bo jesli sie do nich zakwalifikujemy to ktos nas ogra...

Do góry
Strona 16 z 21 < 1 2 ... 14 15 16 17 18 20 21 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
6 zarejestrowanych użytkowników (akagi, Akhu, igea23, Sensei, Lukasz111, rafal08), 3541 gości oraz 4 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581827 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49