Opcje tematu
#302811 - 27/02/2005 19:37 program-kupno
viking24 Offline
addict

Meldunek: 04/08/2003
Postów: 696
Skąd: Stalowa Wola
Witam.zamierzam kupić program który bedzie pomocny przy typowaniu.Prosze doradzcie mi jakis program i podajcie linka do niego dzięki.Pozdrawiam

Do góry
#302812 - 28/02/2005 19:30 Re: program-kupno
viking24 Offline
addict

Meldunek: 04/08/2003
Postów: 696
Skąd: Stalowa Wola
Widze że temat nie wzbudził zbyt dużego zainteresowania dlatego moze zdradze swoje plany.Przymierzam się do kupna trefika i prosze o opinie na temat tego programu czy warto czy nie.Dzięki

Do góry
#302813 - 02/03/2005 06:16 Re: program-kupno
CzajaPL Offline
journeyman

Meldunek: 05/02/2004
Postów: 50
warto swietne statystyki

Do góry
#302814 - 02/03/2005 11:21 Re: program-kupno
aveflorek Offline
enthusiast

Meldunek: 26/11/2004
Postów: 328
Ja tez kupilem trefika ,ale mialem jakiegos pecha bo ciagle sie w nim cos psulo, jakies bledy wywalalo. Wiec przeslano mi nowego trefika no i znowu jakies zonki. Nie wiem co jest grane ,bo specjalnie sformatowalem pieknie wszystkie dyski ,zeby nie bylo ze cos mam na kompie kolidujacego z tym programem no i dalej zonk ,ale inny aczkolwiek nadal strasznie upierdliwy. No coz po raz enty bede musial pisac o pomoc do przedstawiciela trefika na Polske.

Jezeli chodzi o program to dla mnie rewelacja ,ale nie spodziewaj sie ,ze poda ci ten program gotowe typy (tzn poda ,ale nie rentowne). W pomocy przy typowaniu jest naprawde bardzo przydatny. Nie zaluje wydanych pieniedzy jesli chodzi o mozliwosci programu ,ale irytuja mnie ciagle bledy tego programu.

Najlepiej jak sciagnesz sobie demo tego programu to w sumie bedziesz wiedzial czy ci odpowiada taki program.

Do góry
#302815 - 02/03/2005 15:37 Re: program-kupno
CzajaPL Offline
journeyman

Meldunek: 05/02/2004
Postów: 50
byl temat tutaj
grali typami trefika weglug jego typow nie byli na +
nie zawsze druzyna co statystycznie jest lepsza wygrywa

czaja

Do góry
#302816 - 11/03/2005 06:42 Re: program-kupno
kokin Offline
stranger

Meldunek: 05/01/2003
Postów: 12
Skąd: Gniezno
To, że temat nie wzbudził zainteresowania wynika - jak sądzę - z faktu, iż autorzy programu TREFIK niezbyt poważnie traktują polskiego użytkownika.
Wystarczy zajrzeć na stronę http://www.trefik.cz/aktualizace/update/verze.txt
i zrozumiesz dlaczego tak myśle !
Już kilkakrotnie na tym forum prosiłem ich aby w przypadku aktualizacji wersji nie zapominali o tych, którzy uzywają program w polskiej wersji. W tej sprawie ( m.in ) interweniowałem również telefonicznie ( a rozmowy na komórke nie są tanie ) i co ???
I NIC !!!
Czy nie jest to wystarczający ( innych jest też wiele ) powód aby odebrało to chęć tym - ktorzy mogliby na tym forum podzielić się swoimi uwagami - aby DAĆ SOBIE SPOKÓJ.
Kuriozalne jest to, że jak wyjaśniam z nimi ten problem, twierdzą, że to tylko takie ZABIEGI KOSMETYCZNE ( aktualizacja wersji )!
To przecież jawne kpiny - no bo gdyby nawet tak było TO CO ? Albo uznajemy ,że są zbyteczne, mało istotne i wtedy ich nie dajemy jako nowa wersję albo wprowadzamy i to we wszystkich wersjach .Przecież to żadna łaska - w końcu wszyscy płacimy za kupno i jego aktualizację tak samo.
Zacznijcie wreszcie to zauważać ( to do jego autorów )
Szkoda, że te moje słowa są w takim tonie bo sam program ( mimo swoich wad ) jest naprawdę bardzo, bardzo przydatny przy typowaniu.

Pozdrawiam
Marian

Do góry
#302817 - 13/03/2005 15:16 Re: program-kupno
kokin Offline
stranger

Meldunek: 05/01/2003
Postów: 12
Skąd: Gniezno
Quote:

To, że temat nie wzbudził zainteresowania wynika - jak sądzę - z faktu, iż autorzy programu TREFIK niezbyt poważnie traktują polskiego użytkownika.
Wystarczy zajrzeć na stronę http://www.trefik.cz/aktualizace/update/verze.txt
i zrozumiesz dlaczego tak myśle !
Już kilkakrotnie na tym forum prosiłem ich aby w przypadku aktualizacji wersji nie zapominali o tych, którzy uzywają program w polskiej wersji. W tej sprawie ( m.in ) interweniowałem również telefonicznie ( a rozmowy na komórke nie są tanie ) i co ???
I NIC !!!
Czy nie jest to wystarczający ( innych jest też wiele ) powód aby odebrało to chęć tym - ktorzy mogliby na tym forum podzielić się swoimi uwagami - aby DAĆ SOBIE SPOKÓJ.
Kuriozalne jest to, że jak wyjaśniam z nimi ten problem, twierdzą, że to tylko takie ZABIEGI KOSMETYCZNE ( aktualizacja wersji )!
To przecież jawne kpiny - no bo gdyby nawet tak było TO CO ? Albo uznajemy ,że są zbyteczne, mało istotne i wtedy ich nie dajemy jako nowa wersję albo wprowadzamy i to we wszystkich wersjach .Przecież to żadna łaska - w końcu wszyscy płacimy za kupno i jego aktualizację tak samo.
Zacznijcie wreszcie to zauważać ( to do jego autorów )
Szkoda, że te moje słowa są w takim tonie bo sam program ( mimo swoich wad ) jest naprawdę bardzo, bardzo przydatny przy typowaniu.

Pozdrawiam
Marian





Ani beee, ani meee, ani kukuryku
" Milczenie jest złotem " - W tym poscie powiedzenie to traci na znaczeniu.
Nie chce mi się wierzyć, że Tym, którzy używają TREFIKA sprawa aktualizacji programu jest tak obojętna !?

Pozdrawiam
Marian

Do góry
#302818 - 22/03/2005 17:10 Re: program-kupno *DELETED*
lottogracz Offline
old hand

Meldunek: 22/03/2005
Postów: 856
Skąd: Rzeszów
Post deleted by Set Fisher

Do góry
#302819 - 22/03/2005 17:53 Re: program-kupno
Rocco Offline
addict

Meldunek: 21/07/2004
Postów: 500
Skąd: PLYMOUTH
e tam :D:D:D szkoda kasy, niech autor sam gra anie wyciaga kase od innych


Edited by Set Fisher (05/04/2005 12:04)

Do góry
#302820 - 04/04/2005 22:47 Re: program-kupno
eugeniusz75 Offline
journeyman

Meldunek: 21/03/2005
Postów: 80
kolejny NACIĄGACZ!!!!!! Conrad banuj takich naciągaczy!!!!

Do góry




Kto jest online
4 zarejestrowanych użytkowników (wHiTe_StAr, rafal08, Lukasz111, Irek), 3073 gości oraz 7 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45044 Tematów
5581510 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49