Strona 1 z 4 1 2 3 4 >
Opcje tematu
#3041634 - 07/04/2009 06:33 Liga Mistrzów 1/4 !
wafe(L)nica Offline
Wiara Gwarancja Wygranej

Meldunek: 19/07/2004
Postów: 25975
Skąd: Debica - Bognor Regis
Jak na razie cisza i sobie pozwolę założyć temat i zacząć dyskusję na temat ćwierćfinałów ligi mistrzów.O to zestaw par :

Manchester Utd - Porto
Villarreal - Arsenal

Barcelona - Bayern
Liverpool - Chelsea

----------------------------------------------------------------

Ja biorę mecz :

Liverpool - Chelsea (1)

Los bywa okrutny i po raz kolejny te dwie wielkie drużyny spotkają ze sobą już w 1/4.Jak każdy zorientowany wie i widział że te mecze są bardzo i to bardzo ciężkie i ciężko wybrać faworyta 1 planowego.
Chodz idąc moim tropem myślenia wydaję mi się że ten mecz powinni wygrać gospodarze, jak wiemy fantastyczne wyniki w ostatnich meczach ligowych jak i te z Realem M w LM stawiają w roli faworyta zespół The Red's.
Nie idę już na sentymenty że Chelsea to mój ulubiony klub ale na obecną formę.Chelsea dalej potrafi zagrać słabiej ale pomimo tego wygrywa co może taka postawa na Anfield nie dać pozytywnego efektu i wyjadą na tarczy.Ciężki mecz ale myślę że na Liverpoolu będzie można zarobić jakiś grosz.Jakoś jestem dziwnie spokojny o to że wygrają co z reguły nigdy nie jestem przeciwko Chelsea.
Według mnie warto inwestować czerwonych w środę.


pozdr.

Do góry
Bonus: Unibet
#3041658 - 07/04/2009 06:44 Re: Liga Mistrzów 1/4 ! [Re: wafe(L)nica]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Originally Posted By: pawel Wafel
Jak każdy zorientowany wie i widział że te mecze są bardzo i to bardzo ciężkie i ciężko wybrać faworyta 1 planowego.


Pawel, ja jestem tylko troche zorientowany, dlatego wybralem faworyta drugoplanowego smile

W innym meczu bedzie latwiej.

Barca - Bayern 1 (-1,5)

Jezeli buki daja na te opcje powyzej 2 to polecam brac i nie wybrzydzac grin

Do góry
#3041669 - 07/04/2009 06:50 Re: Liga Mistrzów 1/4 ! [Re: Amkwish]
wafe(L)nica Offline
Wiara Gwarancja Wygranej

Meldunek: 19/07/2004
Postów: 25975
Skąd: Debica - Bognor Regis
Originally Posted By: amkwish
Originally Posted By: pawel Wafel
Jak każdy zorientowany wie i widział że te mecze są bardzo i to bardzo ciężkie i ciężko wybrać faworyta 1 planowego.


Pawel, ja jestem tylko troche zorientowany, dlatego wybralem faworyta drugoplanowego smile

W innym meczu bedzie latwiej.

Barca - Bayern 1 (-1,5)

Jezeli buki daja na te opcje powyzej 2 to polecam brac i nie wybrzydzac grin


Też mi się taka myśl od razu nasunęła w sobotę o 17:07 jak zobaczyłem co robiły wilki z Wolfsburga z Bayernem smile a z reguły 1 myśli są najlepsze dlatego pewnie to zagram.

ps.nie mam na imie Paweł, pisz Wafel smile

Do góry
#3041715 - 07/04/2009 07:08 Re: Liga Mistrzów 1/4 ! [Re: wafe(L)nica]
Bezdomny Offline
AVE LAZIO

Meldunek: 18/05/2006
Postów: 21516
Skąd: Leicester City
To tylko była taka zasłona dymna przed LM w meczu Bayernu.Niezwykle ciężko będzie wygrać 2 lub 3 bramkami Barcelonie.Zespół Bayernu jest drużyną turniejową.Należy pamiętać,że NIEMCY grają do końca.
Z pewnością obejrzymy kilka żółtych kartoników.Mark Van Bommel z pewnością jest jednym z tych co lubią ostrą grę.Ale warto pamiętać,że pomiędzy słupkami stoi Victor Valdes.Nie raz zdarzyły się mu wpadki i tym razem znów może jakiś głupi błąd w meczu popełnić.Defensywa Barcy będzie miała spory problemy z zatrzymaniem Ribery'ego.Na dodatek Toni jest w pełni sił i stać go na strzelenie jednej bramki.Jak dla mnie najlepszym rozwiązaniem w tym spotkaniu jest gospodarze stracą bramkę(1.83).

Do góry
#3041754 - 07/04/2009 07:56 Re: Liga Mistrzów 1/4 ! [Re: Bezdomny]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Originally Posted By: Bezdomny
To tylko była taka zasłona dymna przed LM w meczu Bayernu.
Cytat:


Acha...dosc mocno sie zaslonili przegrywajac 1:5 ,szkoda ,ze nie pomysleli o kamuflazu 0-7 ,byliby niewidoczni.

Niezwykle ciężko będzie wygrać 2 lub 3 bramkami Barcelonie.[quote]

Uwierz mi ,zaden problem dwoma ,przy odrobinie wysilku trzema smile

Zespół Bayernu jest drużyną turniejową.
Cytat:


Dwumecz w trakcie rozgrywek ligowych to nie jest turniej, mgliste zdaje sie masz pojecie o przygotowaniu druzyn do turnieju, ale to nie moje zmartwienie


Cytat:
Należy pamiętać,że NIEMCY grają do końca.


Mam rozumiec ,ze inni przestaja grac przed koncem ?

Wytarty i mocno zdezaktualizowany slogan ,aby Bayern gral "do konca" musialby najpierw zatrudnic...Smude grin

Piszesz ,ze Barca bedzie miec problemy z Riberym.
Moze miec ,tylko co poczna te monachijskie kolki jak wezma ich w obroty Messi, Xavi i Iniesta.
O Eto, Alvesu i Henku nie wspomne smile

Do góry
#3041791 - 07/04/2009 08:32 Re: Liga Mistrzów 1/4 ! [Re: Bezdomny]
wHiTe_StAr Offline
Fundator

Meldunek: 15/11/2004
Postów: 24776
Skąd: Kraków
Originally Posted By: Bezdomny
To tylko była taka zasłona dymna przed LM w meczu Bayernu.Niezwykle ciężko będzie wygrać 2 lub 3 bramkami Barcelonie.Zespół Bayernu jest drużyną turniejową.Należy pamiętać,że NIEMCY grają do końca.
Z pewnością obejrzymy kilka żółtych kartoników.Mark Van Bommel z pewnością jest jednym z tych co lubią ostrą grę.Ale warto pamiętać,że pomiędzy słupkami stoi Victor Valdes.Nie raz zdarzyły się mu wpadki i tym razem znów może jakiś głupi błąd w meczu popełnić.Defensywa Barcy będzie miała spory problemy z zatrzymaniem Ribery'ego.Na dodatek Toni jest w pełni sił i stać go na strzelenie jednej bramki.Jak dla mnie najlepszym rozwiązaniem w tym spotkaniu jest gospodarze stracą bramkę(1.83).


zasłona dymna?
Ja to pojęcie definiuje jako świadome działanie mające na celu zmylenie przeciwnika.Pod to można podpisać puszczanie plotek o kontuzjach,złej atmosferze w drużynie,braku wiary w zwycięstwo itp.Sugestia że pogrom w Wolfsburgu był zasłoną dymną nie wymaga komentarza.
drużyna turniejowa?
Niektóre kluby rozgrywają turnieje podczas wakacji,są to turnieje towarzyskie.No i jeszcze dodałbym klubowe mistrzostwa świata

Mecz z Portugalczykami moim zdaniem troche przesłonił obecną wartość Bayernu,i osobiście nie widze możliwości nawiązania walki o awans do półfinału

Do góry
#3041810 - 07/04/2009 13:39 Re: Liga Mistrzów 1/4 ! [Re: Bezdomny]
gembol Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 10/08/2007
Postów: 4809
Skąd: Pomorze Zach.
Originally Posted By: Bezdomny
.Należy pamiętać,że NIEMCY grają do końca.


ja pamiętam jak zagrali do końca z MU w pamiętnym meczu LM, który przegrali 1-2, po wspaniałej końcówce MU.
Pamiętam, też minę Lotara Matheusa jak schodził w ok 80min pewny siebie, że już po meczu.....
tak, tak Niemcy grają do końca papa

Do góry
#3041878 - 07/04/2009 16:29 Re: Liga Mistrzów 1/4 ! [Re: gembol]
Szypii Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/01/2007
Postów: 3040
Arsenal OVER 3,5 i Barca OVER 3,5 - ako około 15 smile

Do góry
#3041918 - 07/04/2009 17:00 Re: Liga Mistrzów 1/4 ! [Re: Szypii]
kfjatek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/09/2004
Postów: 23725
Skąd: Poznań
Nie wiem jak (czy?) ugryść MU-Porto.

Portugalczycy zaimponowali mi w dwumeczu z A.Madryt, gdzie w obu spotkaniach byli zdecydowanie lepsi.
MU na lekkiej zadyszce (w 5 kolejnych meczach Premier traciła co najmniej 1 gola, z czego w trzech ostatnich aż 8 !). Stąd 1 myśl, Porto strzeli gola po niezłym kursie.

Do składu MU wraca Rooney (pauzował w lidze), Scholes i Vidic. Nie zagra Rio.

Z drugiej strony, MU wygląda ładnie w dublu z Barceloną.. grin

Do góry
#3041921 - 07/04/2009 17:00 Re: Liga Mistrzów 1/4 ! [Re: kfjatek]
kfjatek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/09/2004
Postów: 23725
Skąd: Poznań
*ugryŹć smile

Do góry
#3041928 - 07/04/2009 17:07 Re: Liga Mistrzów 1/4 ! [Re: gembol]
sebechiv Offline
old hand

Meldunek: 16/09/2005
Postów: 966
Skąd: Rosenthal
Originally Posted By: gembol
Originally Posted By: Bezdomny
.Należy pamiętać,że NIEMCY grają do końca.


ja pamiętam jak zagrali do końca z MU w pamiętnym meczu LM, który przegrali 1-2, po wspaniałej końcówce MU.
Pamiętam, też minę Lotara Matheusa jak schodził w ok 80min pewny siebie, że już po meczu.....
tak, tak Niemcy grają do końca papa


Niestety w pólfinale grali do końca. mad

Do góry
#3041936 - 07/04/2009 17:20 Re: Liga Mistrzów 1/4 ! [Re: sebechiv]
Ojro Offline
Na pełnejjj kurrr...

Meldunek: 02/04/2004
Postów: 29861
Ciekawie wyglada over 3,5 @ 2,5 w meczu Barcelony z Bayernem...

Amkwish, polecal aziana na Barcelone i trudno sie z tym nie zgodzic. W ostatniej kolejce niemeckim zespol zostal osmiesozny przez 'wilki' z Wolfsburga. Ale z drugiej strony, to zespol ten walczy o mistrzostwo, majac spory budzet i niezly zespol.
Bayern powinien teraz zastanowic sie czy walcza na maksa w LM czy walcza o tytul w lidze.
Barca powinna zagrac u siebie ofensywnie, a Bayern slabiutko w obronie. Ale w ataku ma przeciez Toniego i Podldiego, poza tym niezla linia pomocy. Ja tu widze wynik Barca 2-1 lub 3-1. Wierze, ze Bayern nie podda sie i to on strzeli pierwszy bramke.

over 3,5 @ 2,5 UB 3/10

w pozostalych meczach LM:

ManU - Porto --> under 2,5 lub X [jakos nie moge przekonac sie o wysokim i latwym zwyciestwie anglikow]
Villarreal - Arsenal --> over 2,5 [wszystko wskazuje na under, ale ja widze wymiane ciosow i FT 2:2]
Liverpool - Chelsea --> Liverpool [londynczycy za slabi na Beniteza, krola taktyki]

Do góry
#3042002 - 07/04/2009 18:15 Re: Liga Mistrzów 1/4 ! [Re: kfjatek]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Originally Posted By: kfjatek
Nie wiem jak (czy?) ugryść MU-Porto.


Jak ugryzłem X2 i awans Porto do półfinału.

Do góry
#3042075 - 07/04/2009 18:53 Re: Liga Mistrzów 1/4 ! [Re: Amkwish]
krz1910 Offline
veteran

Meldunek: 22/03/2009
Postów: 1206
CF Villarreal - Arsenal FC
typ 1
kurs 2.75
bukmacher: Bet-at-home

Oba zespoły w historii Ligi Mistrzów spotkały się tylko raz. W sezonie 2005/06 w półfinale tych rozgrywek na Highburry Kanonierzy wygrali 1:0 i ta zaliczka pozwoliła awansować im do finału ponieważ w rewanżu padł bezbramkowy remis a Riquelme nie wykorzystał w ostatnich minutach rzutu karnego dla gospodarzy.
Również przed tegoroczną batalią w ćwierćfinale Ligi Mistrzów to Arsenal jest faworytem. Do zespołu wracają kontuzjowani zawodnicy a forma z meczu na mecz jest coraz lepsza. Villarreal natomiast zawodzi na krajowym podwórku jednak podobnie było przed spotkaniami z Panathinaikosem Ateny w 1/8 a mimo to "Żółta Łódź Podwodna" awansowała.
Zapowiada się ciekawe spotkanie w którym stawiam jednak na gospodarzy którzy grają przed własną publicznością i na pewno będą chcieli uzyskać jak najkorzystniejszy rezultat prze rewanżem w Londynie. Warto dodać, że mimo polepszającej się sytuacji kadrowej w Arsenalu (powrót Emmanuela Adebayora i Ceska Fabregasa) to jednak Arsene Wenger nadal ma spore problemy kadrowe. W dzisiejszym spotkaniu nie będzie mógł skorzystać z usług Robina van Persie, Thomasa Rosickyego, Abou Diaby i Eduardo oraz nieuprawnionego do gry Andrieja Arszawina. Trener gospodarzy nie będzie mógł skorzystać jedynie z usług Santi Cazorly. Myślę, że gospodarzy wygrają skromnie 1:0.

Do góry
#3042081 - 07/04/2009 18:56 Re: Liga Mistrzów 1/4 ! [Re: krz1910]
krz1910 Offline
veteran

Meldunek: 22/03/2009
Postów: 1206
Manchester United - FC Porto
typ X
kurs 4.30
bukmacher: Bet-at-home

Wszyscy za faworyta tego dwumeczu uważają "Czerwone Diabły" przemawiają za nimi statystyki: nie pokonaniu w Lidze Mistrzów od 21 spotkań oraz fakt, że Porto na 11 spotkań w Anglii przegrało 10 i raz zremisowali. Ten remis w Manchesterze pamiętają do dzisiaj ponieważ 5 lat temu pozbawił ich walki o Ligę Mistrzów.
Według mnie ostatnio MU gra nieco słabiej i nie warto grać dzisiaj na nich po kursie 1.35. Szczęśliwe zwycięstwo z Aston Villa u siebie pokazuje, że "Czerwone Diabły" dostały lekką zadyszkę. Spowodowane jest to zapewne kontuzjami czołowych zawodników. Dzisiaj Sir Alex Ferguson nie będzie mógł skorzystać z usług: Rio Ferdinanda, Dimitara Berbatowa, Wesa Browna i Owena Hargreavsa, natomiast niepewni występu są Anderson, Ryan Giggs i Gary Neville. Problemy kadrowe ma również Porto dzisiaj nie zagrają Pedro Emanuel, Nelson Benitez, Jorge Fucile a niepewni występu są Christian Sapunaru i Rabioli.
Faworytem meczu są gospodarze (podobnie jak całych rozgrywek) jednak warto pamiętać, że jest to ćwierćfinał Ligi Mistrzów a na tym etapie nie ma łatwych rywali i łatwych spotkań. Według mnie wynik tego spotkania jest otwarty ja stawiam na remis.

Do góry
#3042093 - 07/04/2009 19:01 Re: Liga Mistrzów 1/4 ! [Re: krz1910]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Originally Posted By: krz1910
Trener gospodarzy nie będzie mógł skorzystać jedynie z usług Santi Cazorly. Myślę, że gospodarzy wygrają skromnie 1:0.


Pozwole sobie odnieść sie do tego "jedynie".

Brak tego zawodnika to jest ogromne osłabienie Villarealu, którego gra opiera sie głownie na odbiorach Senny i kreatywnych poczynaniach Santiago.

Bez tego gracza gospodarze beda skazani na ograniczenie swoich poczynań ofensywnych.

Juz od jakiegos czasu chodzi mi po głowie CS.

Najprawdopodobniej zdecyduje sie na postawienie 0:0

Villareal swojej szansy awansu bedzie szukal w bezbramkowym remisie u siebie i...bramkowym na wyjeździe, tak mysle.

Do góry
#3042123 - 07/04/2009 19:21 Re: Liga Mistrzów 1/4 ! [Re: krz1910]
Bezdomny Offline
AVE LAZIO

Meldunek: 18/05/2006
Postów: 21516
Skąd: Leicester City
Originally Posted By: krz1910
Manchester United - FC Porto
typ X
kurs 4.30
bukmacher: Bet-at-home

Wszyscy za faworyta tego dwumeczu uważają "Czerwone Diabły" przemawiają za nimi statystyki: nie pokonaniu w Lidze Mistrzów od 21 spotkań oraz fakt, że Porto na 11 spotkań w Anglii przegrało 10 i raz zremisowali. Ten remis w Manchesterze pamiętają do dzisiaj ponieważ 5 lat temu pozbawił ich walki o Ligę Mistrzów.
Według mnie ostatnio MU gra nieco słabiej i nie warto grać dzisiaj na nich po kursie 1.35. Szczęśliwe zwycięstwo z Aston Villa u siebie pokazuje, że "Czerwone Diabły" dostały lekką zadyszkę. Spowodowane jest to zapewne kontuzjami czołowych zawodników. Dzisiaj Sir Alex Ferguson nie będzie mógł skorzystać z usług: Rio Ferdinanda, Dimitara Berbatowa, Wesa Browna i Owena Hargreavsa, natomiast niepewni występu są Anderson, Ryan Giggs i Gary Neville. Problemy kadrowe ma również Porto dzisiaj nie zagrają Pedro Emanuel, Nelson Benitez, Jorge Fucile a niepewni występu są Christian Sapunaru i Rabioli.
Faworytem meczu są gospodarze (podobnie jak całych rozgrywek) jednak warto pamiętać, że jest to ćwierćfinał Ligi Mistrzów a na tym etapie nie ma łatwych rywali i łatwych spotkań. Według mnie wynik tego spotkania jest otwarty ja stawiam na remis.

i jakie to jest osłabienie brak Browna czy Owen.
Hargreaves jest od dłużej pory kontuzjowany przecież.Anderson to ławka rezerwowych MU.Gary Neville najlepsze lata ma już za sobą.MU już w tym roku miał szeroką ławkę kontuzjowanych i widzieliśmy co było.Porto tylko może straszyć Lopezem.To już nie ten zespół za kadencji Jose.

Do góry
#3042199 - 07/04/2009 19:50 Re: Liga Mistrzów 1/4 ! [Re: krz1910]
Biszop Offline
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...

Meldunek: 24/11/2003
Postów: 28405
Skąd: Pod barem w Zurichu
Padłem na plecy jak zobaczyłem kto będzię głównym "referee" jutro w Barcelonie laugh
Nieżebym coś mu wypominał bo osobiście nie mam co:) tylko pierwsza myśl jaka mnie naszła to jego narcystyczny wyraz twarzy na płycie słynnego stadionu i bijąca z twarzy chęć pokazania kto tu jest największą gwiazdą laugh

W związku z tym uparłem się że poszukam sobie kursó na czerwone i żółte kartki dla najbardziej znanych nazwisk,
z pozoru może ktoś się uśmiechnąć pod nosem ale piszę poważnie,
zobaczę sobię co zaproponują na takiego Messiego i Eto czy "Puziola" grin
Wybiegając w przyszłość widzę Lahma który urywa się raz czy drugi kudłatemu Katalończykowi i za 3 razem ten nie wytrzymuje i równo z trawą wycina rywala wink

Poszukam sobie dokładnych kursów ale ta teoria mi osobiście się bardzo podoba, zobaczymy co na to buki, a Wilki ostatnio zrobiły dobrą robotę bo znacząco musiały obniżyć "wartość" gości jutrzejszego meczu,
wyniku się nie podejmuję typować, Barcelona męczarnie w lidze, Bayern blamaż u siebie, jutro na pewno wyjdą dwie odmienione drużyny,
Barcelona teoretycznie powinna zrobić z Niemców wiatrak, a z drugiej strony gdybym miał składać drużynę z najlepszych lig europejskich to z jednej i drugiej druzyny wybrałbym podobną liczbę zawodników:)

Postaram się pózniej napisać co sobie wybrałem wink

Do góry
#3042229 - 07/04/2009 20:06 Re: Liga Mistrzów 1/4 ! [Re: Biszop]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Originally Posted By: Biszop
....Barcelona męczarnie w lidze...


Zawsze po seleccion Barca ma pod górkę, ale wyrazenie "meczarnie w lidze" wymiata smile

Do góry
#3042237 - 07/04/2009 20:11 Re: Liga Mistrzów 1/4 ! [Re: kfjatek]
cero Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/06/2004
Postów: 1957
http://sport.onet.pl/0,1248711,1948637,,,bayern_oslabiony_przed_meczem_z_barcelona,wiadomosc.html

Do góry
#3042256 - 07/04/2009 20:24 Re: Liga Mistrzów 1/4 ! [Re: Amkwish]
Biszop Offline
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...

Meldunek: 24/11/2003
Postów: 28405
Skąd: Pod barem w Zurichu
Originally Posted By: amkwish
Originally Posted By: Biszop
....Barcelona męczarnie w lidze...


Zawsze po seleccion Barca ma pod górkę, ale wyrazenie "meczarnie w lidze" wymiata smile


Zastąp "lidze" "ostatnim ligowym meczu",
będzie precyzyjniej.
Reszta pozostaje w mocy.

Do góry
#3042279 - 07/04/2009 20:40 Re: Liga Mistrzów 1/4 ! [Re: Biszop]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Originally Posted By: Biszop
Originally Posted By: amkwish
Originally Posted By: Biszop
....Barcelona męczarnie w lidze...


Zawsze po seleccion Barca ma pod górkę, ale wyrazenie "meczarnie w lidze" wymiata smile


Zastąp "lidze" "ostatnim ligowym meczu",
będzie precyzyjniej.
Reszta pozostaje w mocy.


Biszop, zwróć uwage na mecze Barcy rozgrywane bezposrednio po powrocie grajków z seleccion.

Poza tym w Valladolid kazdej druzynie gra sie cieżko, w ubiegłym sezonie nie wygrały tam Real i Barcelona.

W sobote stawiałem 1X Valladolid grin

"Meczarnie" nie były zaskoczeniem ,ale jutro zobaczymy efektowne zwyciestwo Blaugrany, co najmniej dwoma bramkami.

I tak na marginesie - Real meczył sie bardziej w Maladze niz Barca w Valladolid.
Real majacy tylko lige na głowie.
Barca wygrała w Maladze 4:1 ,u siebie zaś 6:0.

Nie namawiam ,ale na handi -1,5 kurs jest bardzo dobry.

Do góry
#3042297 - 07/04/2009 20:48 Re: Liga Mistrzów 1/4 ! [Re: Biszop]
Ostry1x2 Offline
stranger

Meldunek: 24/03/2009
Postów: 14
Originally Posted By: Biszop


Zastąp "lidze" "ostatnim ligowym meczu",
będzie precyzyjniej.
Reszta pozostaje w mocy.


Chyba ostatniego meczu Barcelony nie widziałeś albo spodziewałeś się 7:0 laugh
Barcelona wygrała pewnie i nie dała rywalowi nawet przyfikać.
Więc takie wyświechtane frazesy zostaw dla siebie.
Poza tym czerwona kartka dla Messiego czy E2 laugh
Czegoś ty się nawąchał laugh
Dzisiaj Barca będzie miała trudną przeprawę, choć bardzo jej pomoże, że nie zagra Lucio i Van Buyten. Ten drugi to i tak by nie grał, ale jest lepszy od niedoświadczonego Breno. Bayern jeszcze z Barceloną nie przegrał, dziś jednak będzie o to trudno. Over jest lepszym rozwiązaniem, bo ja myślę, że Bayern strzeli

Do góry
#3042384 - 07/04/2009 21:46 Re: Liga Mistrzów 1/4 ! [Re: Ostry1x2]
zecik Offline
addict

Meldunek: 17/03/2009
Postów: 460
Skąd: Poznań
Jeszcze do meczu w Barcelonie:

Według oficjalnych informacji niemieckiego klubu, van Buyten nie poleciał z drużyną na mecz do Hiszpanii ze względu na "poważne kłopoty osobiste". Z kolei występ Lucio uniemożliwił uraz mięśnia, którego nabawił się w ostatnim spotkaniu ligowym z Wolfsburgiem (1:5).

Wobec ich absencji, parę środkowych obrońców w środowym spotkaniu na Camp Nou w ekipie mistrza Niemiec tworzyć będą prawdopodobnie Argentyńczyk Martin Demichelis i 19-letni Brazylijczyk Breno. Do kadry został włączony z drużyny rezerw Holger Badstuber.

Można się zastanawiać nad hcp coraz mocniej

Do góry
#3042393 - 07/04/2009 21:52 Re: Liga Mistrzów 1/4 ! [Re: Ostry1x2]
laser Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/08/2006
Postów: 4621
Originally Posted By: Ostry1x2
Czegoś ty się nawąchał laugh


Wyżarta z Ciebie gęba i niewyparzona jak na new usera. Oczywiście nie mam nic naprzeciwko "nowym", ale w nowym gronie uważałbym jakie gnioty produkuje w swoich postach

Cytat:
bo ja myślę...


Serio? brak uzasadnienia temu przeczy

A żeby nie było OT - dzisiaj wziąłem over 4,5 na obydwa dzisiejsze mecze po 2,40. Dlaczego?
- Ferguson żądny rewanżu za upokorzenie sprzed paru lat ustawi zespół ofensywnie, wraca Rooney - 1-2 bramki,
- nie będzie Ryła, obrona ManU bez niego już nie raz i nie dwa pokazała jak daje się wkręcać zespołom dużo słabszym niż doskonale dysponowane Porto,
- Villareal-Arsenal - tutaj powinno być łatwiej o over niż w Manchsterze i mimo wszystko bardziej liczę w tej materii na Arsenal, bo jakoś nie widzę Kanonierów w roli chłodnych szachistów - ofensywa i conajmniej 1:2

Do góry
#3042419 - 07/04/2009 22:01 Re: Liga Mistrzów 1/4 ! [Re: Ostry1x2]
Biszop Offline
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...

Meldunek: 24/11/2003
Postów: 28405
Skąd: Pod barem w Zurichu
Originally Posted By: Ostry1x2
Originally Posted By: Biszop


Zastąp "lidze" "ostatnim ligowym meczu",
będzie precyzyjniej.
Reszta pozostaje w mocy.


Chyba ostatniego meczu Barcelony nie widziałeś albo spodziewałeś się 7:0 laugh
Barcelona wygrała pewnie i nie dała rywalowi nawet przyfikać.
Więc takie wyświechtane frazesy zostaw dla siebie.
Poza tym czerwona kartka dla Messiego czy E2 laugh
Czegoś ty się nawąchał laugh
Dzisiaj Barca będzie miała trudną przeprawę, choć bardzo jej pomoże, że nie zagra Lucio i Van Buyten. Ten drugi to i tak by nie grał, ale jest lepszy od niedoświadczonego Breno. Bayern jeszcze z Barceloną nie przegrał, dziś jednak będzie o to trudno. Over jest lepszym rozwiązaniem, bo ja myślę, że Bayern strzeli


Spodziewałem się dokładnie 7-0, nie wiem skąd wiedziałeś, jestem zaskoczony.
Meczu oczywiście nie widziałem, czytałem komenty na onecie.
Wąchałem kwiatki na łące, mówili że to mlecze ale wychodzi chyba na to że były indyjskie albo holenderskie, muszę tam wrócić bo widzę że Ty tam byłeś, a też chcę żeby wszystko było oczywiste.
O kartkach ot, tak sobie napisałem bo lubię s.f.


amkwish, nie wnikam czy lizali rany po reprezantycjnej przerwie, mecz był lichy i tyle i nie to że oczekuję od nich gry na 100% przez cały sezon, wygrali i nie ważne ile i jak, 3 pkt zainkasowane i to się liczy,
napisałem wyraznie, i jedni i drudzy to nie będą te same zespoły co w weekend.
1x2 nie typuje bo to że bedzie pokryte handi i to że będzie bramkowy remis mnie wcale nie zdziwi,
najbliżej mi do tego żeby pokusić się o zagranie że Bawarczycy strzelą 2 bramki, jedną są w stanie strzelić spokojnie niezależnie od tego jak zagra Barcelona, a dwie wcale nie są takie niemożliwe.

Poszukam sobie pózniej kursów i coś dla siebie wybiorę:)

Dziś za to chciałbym zobaczyć jak rodacy doprowadzają Krystynę do płaczu grin
jakiś nie strzelony karny, koślawy wolny to z serii życzenia.

a do grania to że Porto strzeli bramkę, Porto gra dobrze kiedy atakuje, kiedy wychodzą założeniem "kontrolowania" meczu to często dostają bramkę i muszą wracać do tego co im wychodzi najlepiej,
na ich miejscu grałbym o to żeby strzelić,
podoba mi się over, kurs 2,20 na ten mecz był jeszcze rano do złapania, jak Porto strzeli to over wygląda na peffkę.

w drugim meczu obie powinny strzelić, over też mnie ni zdziwi bo Arsenal limit gównianej gry na 0-0 juz wyczerpał, a do tego rywal tak jak oni lubi pograć szybką pilkę,
kursy sporo lepsze niż w 1 meczu.

Do góry
#3042424 - 07/04/2009 22:04 Re: Liga Mistrzów 1/4 ! [Re: Biszop]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Originally Posted By: Biszop
Padłem na plecy jak zobaczyłem kto będzię głównym "referee" jutro w Barcelonie laugh
Nieżebym coś mu wypominał bo osobiście nie mam co:) tylko pierwsza myśl jaka mnie naszła to jego narcystyczny wyraz twarzy na płycie słynnego stadionu i bijąca z twarzy chęć pokazania kto tu jest największą gwiazdą laugh


Nic z tych rzeczy.

Wśród drukarzy-pajaców Webb to jeszcze swieżak na dorobku, do wzorcowego durnia z dobrą pozycją w centrali, jakim był Colina, sporo mu jeszcze brakuje.

Bedzie grzeczny, potulny i załozy pampersa.

Chec pogwiazdorzenia to dokonanie wyboru pomiedzy Laportą i Beckenbauerem ,a taki wybór moze sie skończyc scieciem "łeba" i zsyłką na peryferie rozgrywkowe (mecz pucharu UEFA w Armenii lub Intertoto na Malcie).

Jedyna okazja na zwrócenie na siebie uwagi bedzie mozliwosc pokazania zółtych kartek i z tej mozliwosci ten drukarz z pewnoscia skorzysta, ale czerwo ,karny....nie wierzę smile

Do góry
#3042456 - 07/04/2009 22:26 Re: Liga Mistrzów 1/4 ! [Re: Amkwish]
TCJ23 Offline
member

Meldunek: 03/01/2007
Postów: 119
Skąd: Łódź
Originally Posted By: amkwish
Originally Posted By: Biszop
Padłem na plecy jak zobaczyłem kto będzię głównym "referee" jutro w Barcelonie laugh
Nieżebym coś mu wypominał bo osobiście nie mam co:) tylko pierwsza myśl jaka mnie naszła to jego narcystyczny wyraz twarzy na płycie słynnego stadionu i bijąca z twarzy chęć pokazania kto tu jest największą gwiazdą laugh


Nic z tych rzeczy.

Wśród drukarzy-pajaców Webb to jeszcze swieżak na dorobku, do wzorcowego durnia z dobrą pozycją w centrali, jakim był Colina, sporo mu jeszcze brakuje.

Bedzie grzeczny, potulny i załozy pampersa.

Chec pogwiazdorzenia to dokonanie wyboru pomiedzy Laportą i Beckenbauerem ,a taki wybór moze sie skończyc scieciem "łeba" i zsyłką na peryferie rozgrywkowe (mecz pucharu UEFA w Armenii lub Intertoto na Malcie).

Jedyna okazja na zwrócenie na siebie uwagi bedzie mozliwosc pokazania zółtych kartek i z tej mozliwosci ten drukarz z pewnoscia skorzysta, ale czerwo ,karny....nie wierzę smile


No tak, ale w którą stronę ten Łeb będzie się popisywał? Nie czaje na którą mańkię on ma lizać dupsko?
A tak na marginesie to chciałem znaleźć na mecz org linki do stron ze sędziami (tylko coś więcej niz CL, UEFA,) aczkolwiek nie znalazłem, wiem, że to nie jest miejsce ale pleeeaska o dobrą stronkę o sędziach.

Ten pomysł na kartki to jest EXTRA pomysł. ŁEB jest taki podniecony jak wie, że jest w kamerach , że na bank będą jakieś karteczki, pytanie dla kogo?

Do góry
#3042476 - 07/04/2009 22:38 Re: Liga Mistrzów 1/4 ! [Re: Amkwish]
Biszop Offline
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...

Meldunek: 24/11/2003
Postów: 28405
Skąd: Pod barem w Zurichu
Originally Posted By: amkwish
Originally Posted By: Biszop
Padłem na plecy jak zobaczyłem kto będzię głównym "referee" jutro w Barcelonie laugh
Nieżebym coś mu wypominał bo osobiście nie mam co:) tylko pierwsza myśl jaka mnie naszła to jego narcystyczny wyraz twarzy na płycie słynnego stadionu i bijąca z twarzy chęć pokazania kto tu jest największą gwiazdą laugh


Nic z tych rzeczy.

Wśród drukarzy-pajaców Webb to jeszcze swieżak na dorobku, do wzorcowego durnia z dobrą pozycją w centrali, jakim był Colina, sporo mu jeszcze brakuje.

Bedzie grzeczny, potulny i załozy pampersa.

Chec pogwiazdorzenia to dokonanie wyboru pomiedzy Laportą i Beckenbauerem ,a taki wybór moze sie skończyc scieciem "łeba" i zsyłką na peryferie rozgrywkowe (mecz pucharu UEFA w Armenii lub Intertoto na Malcie).

Jedyna okazja na zwrócenie na siebie uwagi bedzie mozliwosc pokazania zółtych kartek i z tej mozliwosci ten drukarz z pewnoscia skorzysta, ale czerwo ,karny....nie wierzę smile


"Imidż" trzeba jakoś zbudować, w moim odczuciu buduje go już od jakiegoś czasu, z początku trochę nieśmiało, od Euro się rozkręcił i jakoś nie widzę kogo miałby się obawiać,
europiłka jest nastawiona na zysk, rekordy zyskowności są kręcone z roku na rok,
dramatyczny mecz wielkiej Barcelony z wielkim, kiedyś czy dziś co za różnica, Bayernem jest idealną okazją na podbicie punktów procentowych,
Webb ma już dość mocne plecy, zsyłka w wymienione rejony grozi mu tylko w wypadku jakby dopuścił do zbiorowego gwałtu jednego ze swoich liniowych, czerwona kartka nawet dla Messiego mniej lub bardziej zasłużona krzywdy mu nie zrobi, tego jestem dziwnie pewien.

Oczywiście czerwona kartka dla któregoś z w/w musi mieć podstawy ale jeśli takowe się pojawią, choćby naciągane, to myślę że mu ręka nie zadrży,
zresztą bardziej mi chodzi o żółte kartoniki choć jakieś "kosmiczne" czerwo spróbuję pobrać z dobrym kursem.

Do góry
#3042658 - 08/04/2009 00:34 Re: Liga Mistrzów 1/4 ! [Re: Biszop]
wafe(L)nica Offline
Wiara Gwarancja Wygranej

Meldunek: 19/07/2004
Postów: 25975
Skąd: Debica - Bognor Regis
a zagrałem na dziś dla jakiś tam emocji przed jutrem takie coś :

Man Utd - Porto HT/FT X/2 15,0

Ciekawy teatr dziś powinniśmy zobaczyć oby nie w roli 1 aktora.

Liczę tu na gości bo mają szanse sprawić niespodziankę bo nie oszukujmy się Manu ostatnio zawodzi i nie gra za rewelacyjnie.

Kibicuję dziś gościom z Portugalii.

Do góry
#3042902 - 08/04/2009 02:04 Re: Liga Mistrzów 1/4 ! [Re: wafe(L)nica]
connor Offline
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill


Meldunek: 12/08/2002
Postów: 32174
MU -1.5
Barca -1.5
Liverpool
Arsenal X2 oraz draw no bet.

Delikatnie zagrane dlatego ze ostatnio wszystko weszlo po swietnych kursach z LM, z pilki noznej mam spore zaleglosci, wiec bardziej fart niz skills smile

Takie luzne mysli;

MU nie lubie, mam nadzieje ze odpadna, ale nie moge przejsc obok ciekawych kursow. Arsenal coraz lepiej, gracze wracaja po kontuzjach, nie spodziewam sie porazki, mysle ze zapewnia sobie juz niezla pozycje w Hiszpanii przed rewanzem.

Liverpool w takiej formie, ze az milo ich ogladac, kibicuje Chelsea, ale patrzac na ostatnie mecze to Liverpool powinien ich pyknac 2 bramkami(chyba ze znowu bedzie z 4 slupki).

Barca to Barca, amkwish pisze ze izi, podobnie mysle grin

Do góry
#3043068 - 08/04/2009 02:41 Re: Liga Mistrzów 1/4 ! [Re: Biszop]
Ostry1x2 Offline
stranger

Meldunek: 24/03/2009
Postów: 14
Originally Posted By: Biszop

Oczywiście czerwona kartka dla któregoś z w/w musi mieć podstawy ale jeśli takowe się pojawią, choćby naciągane, to myślę że mu ręka nie zadrży,
zresztą bardziej mi chodzi o żółte kartoniki choć jakieś "kosmiczne" czerwo spróbuję pobrać z dobrym kursem.


Prędzej Valdés strzeli bramkę niż Messi dostanie czerwo laugh
I kursiwo większe, to biorę
grinJak lecimy kosmos to lećmy ozdoba

edit:
Jak nie potrafisz inaczej idz na onet, tam będziesz gwiazdą, tu Ci przyszłości nie wróżę ale mogę Twą droge do wyjścia znacząco skrócić, Twoj wybór.


Edited by Biszop (08/04/2009 03:33)

Do góry
#3043171 - 08/04/2009 03:11 Re: Liga Mistrzów 1/4 ! [Re: Ostry1x2]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Originally Posted By: Ostry1x2

Prędzej Valdés strzeli bramkę niż Messi dostanie czerwo laugh
I kursiwo większe, to biorę
grinJak lecimy kosmos to lećmy ozdoba


Heh, gdyby tak Kuszczak bronił w Bayernie to wcale nie byłby taki kosmos grin

Co sie zas tyczy Messiego to jest takim samym kandydatem do czerwa jak pozostałych 21 graczy.

Leoś w tym sezonie miał juz kilka odruchów niekontrolowanych ,za oplucie rywala powinien wylecieć ,nazwisko go uratowało i bojaźliwość drukarza.

W kazdym szaleństwie moze byc metoda ,szwaby duzo słabsi piłkarsko moga sie chwycic kazdej mozliwosci.

Sprowokowanie wiodacego grajka przeciwnika ,jego absencja w rewanżu plus głupota Webba - to jest mozliwe.

Natomiast bramka Valdeza ,nawet z Kuszczakiem po przeciwnej stronie raczej nie.
Z prostej przyczyny ,Victorino nigdy nie osiagnal 60 metrów wykopem laugh


Z rzeczy bardziej przyziemnych.

W Barcelonie deszczowo i bardzo zimno.
Cała noc lało ostro ,teraz tez pada ,opady zapowiadane sa do soboty włacznie.

Takie okolicznosci powinny bardziej sprzyjać Bayernowi ,dlatego handi -2,5 nie zaryzykuje.

Do góry
#3043242 - 08/04/2009 03:30 Re: Liga Mistrzów 1/4 ! [Re: Amkwish]
Ostry1x2 Offline
stranger

Meldunek: 24/03/2009
Postów: 14
Myślałem że to poważne forum i ludzie poważne typy dają, ale widać jednego z kolegów żarty się trzymają. Jak ktoś chce to niech spobie takie coś gra, ale po co taki kosmos dawać.
Przypomniało mi się, że niemiecki bramkarz Rensig to jest jeszcze większy ogórek od naszego Kuszczaka. Rensing plus Breno to mogą być dwaj dodatkowi zawodnicy Barcy.

Do góry
#3043259 - 08/04/2009 03:36 Re: Liga Mistrzów 1/4 ! [Re: Ostry1x2]
connor Offline
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill


Meldunek: 12/08/2002
Postów: 32174
Originally Posted By: Ostry1x2
Jak ktoś chce to niech spobie takie coś gra, ale po co taki kosmos dawać.


gdzies czytalem cos takiego ze jak na dany kosmos jest szansa jedna na sto a bukmacher wystawia szanse jedna na dwiescie to trzeba to grac.

Do góry
#3043264 - 08/04/2009 03:37 Re: Liga Mistrzów 1/4 ! [Re: Amkwish]
Biszop Offline
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...

Meldunek: 24/11/2003
Postów: 28405
Skąd: Pod barem w Zurichu
Na szybko, gram 2 overy, w Teatrze marzeń i na Estadio El Madrigal, ten drugi gram 6/10 kurs 2,44, do tego gram Porto strzeli @1,95 4/10
ten pierwszy przekonuje mnie na 3/10.

Zagram też kartki ale zostawie je dla siebie bo nie lubię się tłumaczyć przed palantem dlaczego zagrałem tak a nie inaczej.

Do góry
#3044619 - 08/04/2009 22:01 Re: Liga Mistrzów 1/4 ! [Re: Biszop]
Jose Offline
Io sono Interista

Meldunek: 11/07/2005
Postów: 28278
Zdarzenie:FC Barcelona - Bayern Monachium
Data: 08.04.2009 Godz: 20:45
Typ: Barcelona (-1.0)
Kurs: @1,86
Stawka: 6/10
Buk: Pinnacle
Stadion: Nou Camp

Powiem szczerze że po tym co miałem okazję oglądać w ostatniej kolejce Bundesligi jeszcze bardziej przekonałem się do tego typu. Bayern dziurawy jak "ser szwajcarski" a w dodatku dzisiaj nie będzie mógł zagrać Lucio oraz Van Buyten. W bramce Rensing i tu tutaj taka moja mała podpowiedź w stronę działaczy Bayernu - szukacie bramkarza kupcie Kuszczaka. Tomek jest o klasę lepszy niż obecny bramkarz Bayernu, Rensing po prostu nie pasuję do tego zespołu.

Henry, Messi i Eto równa się 81 goli strzelonych w tym sezonie. Dużo meczy Barcy zobaczyłem w tym roku i oni nawet gdy przegrywają to i tak cały czas koczują na połowie rywala. Barca jest naprawdę niewiarygodnie silna i wątpię by Bayern sobie dzisiaj z tą siłą poradził!

FC Barcelona: Valdés - Sylvinho, Puyol, Pique/Márquez, Alves - Toure, Xavi, Iniesta - Henry, Eto'o, Messi

Bayern Monachium: Rensing - Lell, Demichelis, Breno, Lahm - Ze Roberto, van Bommel, Ribery, Schweinsteiger - Podolski, Toni

Do góry
#3044661 - 08/04/2009 22:34 Re: Liga Mistrzów 1/4 ! [Re: Jose]
wHiTe_StAr Offline
Fundator

Meldunek: 15/11/2004
Postów: 24776
Skąd: Kraków
Barcelona -1 AH w tym momencie stoi po 1.60

Do góry
#3044695 - 08/04/2009 23:00 Re: Liga Mistrzów 1/4 ! [Re: wHiTe_StAr]
Szypii Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/01/2007
Postów: 3040
2,0 w bet365 a rano było 2,5

Do góry
#3044708 - 08/04/2009 23:12 Re: Liga Mistrzów 1/4 ! [Re: Szypii]
Niepoprawny_Pesymista Offline
addict

Meldunek: 24/12/2008
Postów: 620
Skąd: Poznań
John Cage często mawiał: "I'm troubled". I mnie jako wieloletniego cule Barcy ciśną się na usta te slowa- gdy patrzę jakie masy ludzi grają dzis Barcę i do tego Barcę z hc...
Czyżby wszyscy dzis wieczór mieli zarobic?

Do góry
#3044714 - 08/04/2009 23:16 Re: Liga Mistrzów 1/4 ! [Re: Szypii]
zerodwadwa Offline
old hand

Meldunek: 24/01/2009
Postów: 1018
Skąd: szukaj mnie na projektach
masówwwwwwaaaa.
a niech ten kto mówi, że Barca się meczyła z Valladoid obejrzy powtórkę. Wzmocnienie obrony w sześćdziesiątej którejś minucie Alvesem pomogło, tamci nawet nie myśleli o bramce. jakieś 70% posiadania piłki potwierdzi moją wypowiedź.
Pozdrawiam, ja łapie -1.5, bo bramki trza strzelać już teraz, jeśli myśli się powaznie o wygraniu LM i mistrzostwa

Do góry
#3044816 - 09/04/2009 00:17 Re: Liga Mistrzów 1/4 ! [Re: Szypii]
wHiTe_StAr Offline
Fundator

Meldunek: 15/11/2004
Postów: 24776
Skąd: Kraków
Originally Posted By: Szypii
2,0 w bet365 a rano było 2,5


-1,5 a -1 robi różnice

Do góry
#3044832 - 09/04/2009 00:24 Re: Liga Mistrzów 1/4 ! [Re: wHiTe_StAr]
Tommy Lee Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 22/07/2004
Postów: 1622
Skąd: Pittsburgh
Może ktoś ma statystyki sędziów dzisiejszych meczy apropo żółtych kartek? Linia w meczu Barcy 3,5 (co najmniej jedną dostanie Van Bommel oczywiście, więc zostaje over 2,5 dla reszty wink - wydaje mi się to interesujące, ale kto posędziuje?. w Liverpoolu 4,5 też mnie korci.

Do góry
#3044853 - 09/04/2009 00:31 Re: Liga Mistrzów 1/4 ! [Re: Tommy Lee]
Biszop Offline
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...

Meldunek: 24/11/2003
Postów: 28405
Skąd: Pod barem w Zurichu
Originally Posted By: Tommy Lee
Może ktoś ma statystyki sędziów dzisiejszych meczy apropo żółtych kartek? Linia w meczu Barcy 3,5 (co najmniej jedną dostanie Van Bommel oczywiście, więc zostaje over 2,5 dla reszty wink - wydaje mi się to interesujące, ale kto posędziuje?. w Liverpoolu 4,5 też mnie korci.


http://www.soccerbase.com/refs2.sd?refid=434

Do góry
#3044940 - 09/04/2009 01:11 Re: Liga Mistrzów 1/4 ! [Re: Niepoprawny_Pesymista]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Originally Posted By: Niepoprawny_Pesymista
John Cage często mawiał: "I'm troubled". I mnie jako wieloletniego cule Barcy ciśną się na usta te slowa- gdy patrzę jakie masy ludzi grają dzis Barcę i do tego Barcę z hc...
Czyżby wszyscy dzis wieczór mieli zarobic?


Podobnie bylo przed ostatnim Gran Derby.

Wszyscy grali na Barce ,Barca wygrala 2:0 smile

Ja naleze do tych, ktorzy najczesciej graja "pod prad" ,ale skoro od dnia losowania mam wybrany typ, to nie bede go zmienial tylko dlatego ,ze inni tez go graja.

Wygra Barca minimum 2-ma bramkami ,a ja to zobacze dzis wieczor z trybun Camp Nou.

A jezeli nie....to przeciez swiat sie nie zawali smile

Do góry
#3044945 - 09/04/2009 01:15 Re: Liga Mistrzów 1/4 ! [Re: Amkwish]
okocha Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 12/07/2007
Postów: 2337
Taki to pożyje, z trybun Camp Nou...

Do góry
#3045046 - 09/04/2009 01:50 Re: Liga Mistrzów 1/4 ! [Re: okocha]
mura Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/02/2006
Postów: 10252
ja dziś płyne na przełaj,
Barcelona win w handi, nie bardzo mogę sobie wyobrazić by mogło być inaczej, sam Ribery meczu na Camp Nou nie wygra, Barca ma formę, jest w gazie, gra u siebie i ma silne parcie na triumf w lidze i Europie,
wg mnie Bayern spali się już w szatni, ma mniej doświadczonych graczy i słabsze umiejętnosci, nawet jeśli firana Valdes coś puści, to z drugiej strony golkiper niewiele lepszy, za to obrona słabsza, a wiadomo kto będzie atakował w tym meczu częściej i która obrrna będzie narażona w większym stopniu na popełnianie błędów,
jak Baya pęknie szybko to Barca zdominuje ten mecz całkowicie, nie widzę dużych szans dla gości.

w drugim meczu płynę pod prąd, Liverpool gra świetnie, ma passę w LM pod skrzydłami Rafy, zwłaszcza u siebie, wydają się nie do pokonania.
ja jednak zagrałem na Chelsea, kurs bardzo ładny, skład mocniejszy ale do tej pory nie stanowili takiej drużyny, dlatego w tabeli są niżej.
uważam że ze Scolarim L'pool nie miałby większych problemów, ale Guss to jest właśnie jeden z tych gości który może załatwić Rafę. Chelsea gra lepiej w lidze, a ich ostatnim leniwym meczu w Newcastle zbytnio bym sie nie sugerował, mieli wygrać to wygrali, mysle że w mistrzostwo i tak już nie wierzą i bardziej chcą zdobyć wreszcie LM. u the Reds raczej na odwrót, jestem pewny że oddaliby puchar Europy za triumf w kraju,
znają się jak łyse konie, wątpie jednak by to był jednostronny pojedynek, pool jest moim zdaniem zbyt faworyzowany, Chelsea bedzie groźna i jeśli pierwsi strzelą to mecz może potoczyć się dla nich dużo łatwiej

Do góry
#3045216 - 09/04/2009 02:38 Re: Liga Mistrzów 1/4 ! [Re: mura]
Biszop Offline
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...

Meldunek: 24/11/2003
Postów: 28405
Skąd: Pod barem w Zurichu
Podobno Lahm nie zagra, a szkoda zagrałem że strzeli bramke @18
uważam że Bayern strzeli bramkę i to mam zagrane @1,75 6/10
oraz
Bayern strzeli 2 bramki @4,50 2/10.

do tego za małe stawki:
Karny zakończony zdobyciem bramki - Goście (1=Tak) 15,00 -
każdy powód jest dobry, a Webb mnie tylko motywuje

Karny zakończony zdobyciem bramki - Gospodarze (1=Tak) 6,50 - wyjątkowo wysoki kurs jak dla mnie, faul na Messim, żaden problem

Resztę popatrzę na live, granie na 1 jest zbyt oczywiste, handi nie z tym kursem, zaspałem i lepszy już dawno sobie poszedł;-)

Mam dziwne przeczucie że Bayern się postawi i liczę na ich 2 bramki, jak będzie zobaczymy:)

Do góry
#3046282 - 09/04/2009 07:13 Re: Liga Mistrzów 1/4 ! [Re: Biszop]
olopatronat Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 02/11/2007
Postów: 3631
Skąd: Piaseczno
Originally Posted By: Biszop
Podobno Lahm nie zagra, a szkoda zagrałem że strzeli bramke @18
uważam że Bayern strzeli bramkę i to mam zagrane @1,75 6/10
oraz
Bayern strzeli 2 bramki @4,50 2/10.

do tego za małe stawki:
Karny zakończony zdobyciem bramki - Goście (1=Tak) 15,00 -
każdy powód jest dobry, a Webb mnie tylko motywuje

Karny zakończony zdobyciem bramki - Gospodarze (1=Tak) 6,50 - wyjątkowo wysoki kurs jak dla mnie, faul na Messim, żaden problem

Resztę popatrzę na live, granie na 1 jest zbyt oczywiste, handi nie z tym kursem, zaspałem i lepszy już dawno sobie poszedł;-)

Mam dziwne przeczucie że Bayern się postawi i liczę na ich 2 bramki, jak będzie zobaczymy:)




Biszop, akurat po Tobie bym sie tego nie spodziwal (doswiadczony gracz, a takie typy zagral) powiedz czym sie kierowales?? (Tylko tak szczerze, bez zadnego napinania czy cus....)

Do góry
#3046304 - 09/04/2009 07:26 Re: Liga Mistrzów 1/4 ! [Re: olopatronat]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Temu nadgorliwcowi, który wycina moje posty chciałem tylko napisac ,ze na Stadionie wiecej moich typów nie zobaczy.

Pójdziesz na zasiłek smile papa

Do góry
#3046315 - 09/04/2009 07:35 Re: Liga Mistrzów 1/4 ! [Re: Amkwish]
Biszop Offline
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...

Meldunek: 24/11/2003
Postów: 28405
Skąd: Pod barem w Zurichu
Originally Posted By: amkwish
Temu nadgorliwcowi, który wycina moje posty chciałem tylko napisac ,ze na Stadionie wiecej moich typów nie zobaczy.

Pójdziesz na zasiłek smile papa


Bez Twoich typów?
Dla jasności, to nie ja smile

Do góry
#3046318 - 09/04/2009 07:38 Re: Liga Mistrzów 1/4 ! [Re: olopatronat]
Biszop Offline
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...

Meldunek: 24/11/2003
Postów: 28405
Skąd: Pod barem w Zurichu
Originally Posted By: olopatronat
Originally Posted By: Biszop
Podobno Lahm nie zagra, a szkoda zagrałem że strzeli bramke @18
uważam że Bayern strzeli bramkę i to mam zagrane @1,75 6/10
oraz
Bayern strzeli 2 bramki @4,50 2/10.

do tego za małe stawki:
Karny zakończony zdobyciem bramki - Goście (1=Tak) 15,00 -
każdy powód jest dobry, a Webb mnie tylko motywuje

Karny zakończony zdobyciem bramki - Gospodarze (1=Tak) 6,50 - wyjątkowo wysoki kurs jak dla mnie, faul na Messim, żaden problem

Resztę popatrzę na live, granie na 1 jest zbyt oczywiste, handi nie z tym kursem, zaspałem i lepszy już dawno sobie poszedł;-)

Mam dziwne przeczucie że Bayern się postawi i liczę na ich 2 bramki, jak będzie zobaczymy:)




Biszop, akurat po Tobie bym sie tego nie spodziwal (doswiadczony gracz, a takie typy zagral) powiedz czym sie kierowales?? (Tylko tak szczerze, bez zadnego napinania czy cus....)


No czasem tak bywa:)
Liczyłem że Niemcy strzelą, stracili szybko bramkę i poszło z górki;-)
Messi dostał katkę, były dziś dwa overy, nie jest najgorzej ale fakt, Niemcy mnie srodze zawiedli, liczyłem że sie postawia i Barca nie zaskoczyła bo co miała strzelić to strzeliła, a rywale...no cóż, spuszczam zasłonę milczenia;-)

Pozytywnie zaskoczyła mnie Chelsea, mura pisał o graniu na nich i nie skorzystałem bo miałem obawy, a szkoda:)

Do góry
#3046328 - 09/04/2009 07:56 Re: Liga Mistrzów 1/4 ! [Re: Biszop]
Baqu Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/09/2004
Postów: 26931
Skąd: ‎Mindfields

Do góry
#3046437 - 09/04/2009 16:28 Re: Liga Mistrzów 1/4 ! [Re: Baqu]
connor Offline
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill


Meldunek: 12/08/2002
Postów: 32174
Na moje oko to MU wyciagnie w Porto, oni potrzebuja mobilizacji i beda ja miec, ten przypadkowy remis w koncowce to wypadek przy pracy. Barcelona zniszczyla, Chelsea wypunktowala (przy okazji swietne wyczucie mura). Arsenal coraz lepiej, po kontuzjach wrocili czolowi pilkarze. Licze na mecze Arsenalu z MU, bo to ze Chelsea zagra z Barca to chyba dosc pewna sprawa.

Do góry
#3046522 - 09/04/2009 17:30 Re: Liga Mistrzów 1/4 ! [Re: Biszop]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Originally Posted By: Biszop
Originally Posted By: amkwish
Temu nadgorliwcowi, który wycina moje posty chciałem tylko napisac ,ze na Stadionie wiecej moich typów nie zobaczy.

Pójdziesz na zasiłek smile papa


Bez Twoich typów?
Dla jasności, to nie ja smile


Nie bez moich typów ,pójdzie na bezrobocie, ponieważ nie będzie miał czego wycinać smile

I dla jasności jest mi obojetne KTO to robi, nawet nie pytam.

Do góry
#3046527 - 09/04/2009 17:34 Re: Liga Mistrzów 1/4 ! [Re: Amkwish]
connor Offline
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill


Meldunek: 12/08/2002
Postów: 32174
Amkwish prosta sprawa grin

Moderator: Biszop, Logan, Platini, Prem do tego ja tu moge edytowac, Fro_Lech i Conrad, mnie skresl z listy grin

Do góry
#3046546 - 09/04/2009 17:51 Re: Liga Mistrzów 1/4 ! [Re: connor]
wafe(L)nica Offline
Wiara Gwarancja Wygranej

Meldunek: 19/07/2004
Postów: 25975
Skąd: Debica - Bognor Regis
Originally Posted By: Experto
Na moje oko to MU wyciagnie w Porto, oni potrzebuja mobilizacji i beda ja miec, ten przypadkowy remis w koncowce to wypadek przy pracy. Barcelona zniszczyla, Chelsea wypunktowala (przy okazji swietne wyczucie mura). Arsenal coraz lepiej, po kontuzjach wrocili czolowi pilkarze. Licze na mecze Arsenalu z MU, bo to ze Chelsea zagra z Barca to chyba dosc pewna sprawa.


Nie wierz w nich, Porto nie może takiej okazji wypuścić z rąk.Dla mnie to Porto awans dalej.

Po weekendzie będę mądrzejszy.Zobaczę co zagra Manu a grać muszą jak myślą o mistrzostwie.

Do góry
#3046548 - 09/04/2009 17:52 Re: Liga Mistrzów 1/4 ! [Re: connor]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Originally Posted By: Experto
Amkwish prosta sprawa grin

Moderator: Biszop, Logan, Platini, Prem do tego ja tu moge edytowac, Fro_Lech i Conrad, mnie skresl z listy grin


Mariusz, nie bede sie angazował w jakies dochodzenie grin

Prosta sprawa, skończyły sie mecze, kazdy moze skomentować (sam to równiez uczyniłeś).

Jezeli ktos uważa, ze mój post jest niezgodny z regulaminem moze
-zwrócic uwage
-dać ostrzezenie
-zedytować

Załosne, bo przed meczami, szukajac typów, analiz ,trzeba przebijac sie niejednokrotnie przez posty niemerytoryczne i nikt tychze nie usuwa.

W przerwie meczu ktos pisze "real 1:0...trzymać !!!" i taki post zostaje ,ale mój trzeba usunac.
Gdyby to bylo po raz pierwszy, drugi to nie robiłbym afery.

Nawiasem mówiac okreslenie "szwab" jest bardzo czesto uzywane na forum i ma odniesienie w historii.
Niedouki mysla, ze jest bardzo obraźliwe laugh
Mam wrazenie ,ze bardziej obraźliwe jest nazwanie Francuza żabojadem ,co wielokrotnie na forum da sie zauwazyc i ...afery nie ma, bo i o co ma być ?

Natomiast nazwanie Webba gównem to jedno z najdelikatniejszych okreslem jakie spotkałem na forum smile

Na tym kończe i, parafrazujac Franza Maurera, napisze jeszcze tylko, ze nie chce mi sie tutaj pisac smile

Do góry
#3046557 - 09/04/2009 18:02 Re: Liga Mistrzów 1/4 ! [Re: Amkwish]
Hakan Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/11/2007
Postów: 11032
Gorzej jakby Ci kasowali posty z typami, dlatego wracaj ze swoimi zabawkami do piaskownicy grin


Do góry
#3046625 - 09/04/2009 19:04 Re: Liga Mistrzów 1/4 ! [Re: Amkwish]
Biszop Offline
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...

Meldunek: 24/11/2003
Postów: 28405
Skąd: Pod barem w Zurichu
Originally Posted By: amkwish
Originally Posted By: Experto
Amkwish prosta sprawa grin

Moderator: Biszop, Logan, Platini, Prem do tego ja tu moge edytowac, Fro_Lech i Conrad, mnie skresl z listy grin


Mariusz, nie bede sie angazował w jakies dochodzenie grin

Prosta sprawa, skończyły sie mecze, kazdy moze skomentować (sam to równiez uczyniłeś).

Jezeli ktos uważa, ze mój post jest niezgodny z regulaminem moze
-zwrócic uwage
-dać ostrzezenie
-zedytować

Załosne, bo przed meczami, szukajac typów, analiz ,trzeba przebijac sie niejednokrotnie przez posty niemerytoryczne i nikt tychze nie usuwa.

W przerwie meczu ktos pisze "real 1:0...trzymać !!!" i taki post zostaje ,ale mój trzeba usunac.
Gdyby to bylo po raz pierwszy, drugi to nie robiłbym afery.

Nawiasem mówiac okreslenie "szwab" jest bardzo czesto uzywane na forum i ma odniesienie w historii.
Niedouki mysla, ze jest bardzo obraźliwe laugh
Mam wrazenie ,ze bardziej obraźliwe jest nazwanie Francuza żabojadem ,co wielokrotnie na forum da sie zauwazyc i ...afery nie ma, bo i o co ma być ?

Natomiast nazwanie Webba gównem to jedno z najdelikatniejszych okreslem jakie spotkałem na forum smile

Na tym kończe i, parafrazujac Franza Maurera, napisze jeszcze tylko, ze nie chce mi sie tutaj pisac smile


Zniknął choć jeden Twoj czy kogokolwiek post z typem w temacie o pucharach??
Pytam o puchary bo tylko reszta mnie ani nie interesuje ani nie mam tam dostępu.

Jeśli tak podaj konkretny przykład, jeśli nie to odpuść sobie te żale.
Porównujesz się do Experto, a on napisał komentarz ściśle dotyczący tematu, konkretnych meczy, a nie komentarz podobny Twojemu czyli: o niemieckim mordobiciu i o tym jakie to jest bezcenne dla Ciebie.
Napisałem Ci kiedyś, chętnie czytam Twoje posty przed meczami, cenię Twoją ocenę choć nie zawsze muszę się zgadzać i jestem na 100% pewien że ani pół Twojego posta sprzed meczu z tematów pucharowych nie znikneło i nie zniknie, a takie jak wczorajszy po meczu będą usuwane, zresztą pisanie że ktoś pójdzie na zasiłek bo Ty tu nie będziesz pisał jest co najmniej żałosne, a na pewno zbędne.

Do góry
#3047069 - 09/04/2009 22:20 Re: Liga Mistrzów 1/4 ! [Re: Biszop]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Originally Posted By: Biszop
.... zresztą pisanie że ktoś pójdzie na zasiłek bo Ty tu nie będziesz pisał jest co najmniej żałosne, a na pewno zbędne.


Jestes jednak tepy jak nóz stołowkowy laugh

napisałem ,ze pójdzie na bezrobocie (moderatorskie) ,bo nie bedzie miał czego usuwać.

A żałosne to sa Twoje typy.

Nie widziałem ani jednego konkretnego.

Albo over 1,5 w I połowie ,bez zadnego uzasadnienia albo kosmos w stylu Bayern strzeli 2 bramki laugh laugh laugh

Weż sie lepiej za cos innego ,bo sponsorujesz buki.

Predzej trafisz w totolotka papa

I na tym koniec z mojej strony, oczywiscie ostatnie słowo nalezy do Ciebie, jak zawsze grin

Teraz ode mnie słowo. Wcześniej oczywiście nie kasowalem zadnego z postow amk`a czy kogoś innego gdyż nie mam ostatnio na to za bardzo czasu.
teraz usunalem wypowiedzi po Tobie amk by nie bylo zbędnego pisania. Biszop i Ty amk to osoby, które cenie a teraz sobie robicie jaja z tematu i z pucharow.
Bądzmy powazni Panowie./
Platini


Edited by Platini (09/04/2009 23:05)

Do góry
#3058297 - 13/04/2009 20:32 Re: Liga Mistrzów 1/4 ! [Re: Amkwish]
wafe(L)nica Offline
Wiara Gwarancja Wygranej

Meldunek: 19/07/2004
Postów: 25975
Skąd: Debica - Bognor Regis
poda ktoś stronkę na której sprawdzę statystyki kartkowe z 1 meczy ?? dzieki

Do góry
#3058329 - 13/04/2009 20:43 Re: Liga Mistrzów 1/4 ! [Re: wafe(L)nica]
wafe(L)nica Offline
Wiara Gwarancja Wygranej

Meldunek: 19/07/2004
Postów: 25975
Skąd: Debica - Bognor Regis
okej już mam, czas coś przemyśleć

Do góry
#3058673 - 13/04/2009 22:14 Re: Liga Mistrzów 1/4 ! [Re: wafe(L)nica]
wafe(L)nica Offline
Wiara Gwarancja Wygranej

Meldunek: 19/07/2004
Postów: 25975
Skąd: Debica - Bognor Regis
Rzuciłem okiem na szybkiego i fortuna wystawiała taką linie kartek w meczu FC Porto - Manch.Utd. (3.5) 1,8

Jak ważny jest to mecz nie trzeba pisać, czerwone diabły podrażnione muszą postawić wszystko na jedną kartę.Porto mocne u siebie, zapowiada się zażarta walka na stadionie smoka ha fajnie sie składa diabły walczą ze smokami ! smile może być krucho, w 1 meczu tylko 2 bodajże kartki ale ten mecz jeszcze bardziej emocjonujący niż 1.Jak Porto strzeli 1 gola Man Utd zaczną puszczać nerwy,a końcówka to już może być szalenie ostra przy wyniku remisowym.Rooney coś wyłapie jak zagra.

3,5 mała linia jak na tak ważny mecz, wystarczy po 2 żółte w obu ekipach.Myślę że warto postawić.

Do góry
#3058700 - 13/04/2009 22:20 Re: Liga Mistrzów 1/4 ! [Re: wafe(L)nica]
connor Offline
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill


Meldunek: 12/08/2002
Postów: 32174
W expekcie widze ponad 5.5 linia na zmiany po 1,75 i to sobie zagralem w meczu Chelsea - Liverpool. 1/10

Poza tym MU, stawiam na nich, postawilem na awans bo kurs minimalnie nizszy niz wygrana MU, a wysoki remis wydaje mi sie mozliwy. Chlopaki sie zmoblilizuja i wygraja w Porto, pomimo ze niby zadna druzyna angielska tam nie wygrala. 3/10
Ten pik wyglada mi na okazje kolejki smile

Do góry
#3058737 - 13/04/2009 22:29 Re: Liga Mistrzów 1/4 ! [Re: wafe(L)nica]
Hakan Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/11/2007
Postów: 11032
Originally Posted By: pawel Wafel
Rzuciłem okiem na szybkiego i fortuna wystawiała taką linie kartek w meczu FC Porto - Manch.Utd. (3.5) 1,8

Jak ważny jest to mecz nie trzeba pisać, czerwone diabły podrażnione muszą postawić wszystko na jedną kartę.Porto mocne u siebie, zapowiada się zażarta walka na stadionie smoka ha fajnie sie składa diabły walczą ze smokami ! smile może być krucho, w 1 meczu tylko 2 bodajże kartki ale ten mecz jeszcze bardziej emocjonujący niż 1.Jak Porto strzeli 1 gola Man Utd zaczną puszczać nerwy,a końcówka to już może być szalenie ostra przy wyniku remisowym.Rooney coś wyłapie jak zagra.

3,5 mała linia jak na tak ważny mecz, wystarczy po 2 żółte w obu ekipach.Myślę że warto postawić.


do tego dochodzi scholes czy vidic. ronaldo i szukanie fauli na siłę, w akcie rozpaczy jak nie będzie im szło, też może mu coś odwali. chyba w to wejdę wink

Do góry
#3058748 - 13/04/2009 22:34 Re: Liga Mistrzów 1/4 ! [Re: connor]
Legia Offline
The Famous McD

Meldunek: 17/02/2005
Postów: 2790
Skąd: Wielkie Księstwo Warszawskie
Originally Posted By: Experto
W expekcie widze ponad 5.5 linia na zmiany po 1,75 i to sobie zagralem w meczu Chelsea - Liverpool. 1/10

Poza tym MU, stawiam na nich, postawilem na awans bo kurs minimalnie nizszy niz wygrana MU, a wysoki remis wydaje mi sie mozliwy. Chlopaki sie zmoblilizuja i wygraja w Porto, pomimo ze niby zadna druzyna angielska tam nie wygrala. 3/10
Ten pik wyglada mi na okazje kolejki smile



Experto gdzie dają najwyższy kurs na awans ???


typ na kartki też godny uwagi


pzdr

Do góry
#3058750 - 13/04/2009 22:34 Re: Liga Mistrzów 1/4 ! [Re: Hakan]
connor Offline
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill


Meldunek: 12/08/2002
Postów: 32174
Dobry pick, ale trzeba sie spieszyc, bo coraz wiecej chetnych na to bedzie.

Do góry
#3058756 - 13/04/2009 22:36 Re: Liga Mistrzów 1/4 ! [Re: connor]
connor Offline
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill


Meldunek: 12/08/2002
Postów: 32174
Pinnacle daje kurs 2.0 teraz, ja mam minimalnie wyzszy zlapany.

Do góry
#3058821 - 13/04/2009 22:53 Re: Liga Mistrzów 1/4 ! [Re: connor]
wafe(L)nica Offline
Wiara Gwarancja Wygranej

Meldunek: 19/07/2004
Postów: 25975
Skąd: Debica - Bognor Regis
mecz Porto - Man Utd typowy no bet ze wskazaniem jednak na Porto

sorry ale Porto to nie jakieś ogórki ligowe z którymi Man Utd sobie jako tako radzi, zdrowymi oczami widać co Man Utd teraz gra chyba że ktoś nosi okulary słoneczne pogodnie i stara się tego nie widzieć.

takiej okazji nie mogą wypuścić z rąk bo Manu zdrowo widać bije głową w mur ostatnio i dzięki temu że nieletni Macheda ma baśniowy sen są dalej na pozycji lidera.

Do góry
#3058927 - 13/04/2009 23:28 Re: Liga Mistrzów 1/4 ! [Re: Hakan]
bizonik Offline
addict

Meldunek: 26/12/2006
Postów: 675
Originally Posted By: Hakan
Originally Posted By: pawel Wafel
Rzuciłem okiem na szybkiego i fortuna wystawiała taką linie kartek w meczu FC Porto - Manch.Utd. (3.5) 1,8

Jak ważny jest to mecz nie trzeba pisać, czerwone diabły podrażnione muszą postawić wszystko na jedną kartę.Porto mocne u siebie, zapowiada się zażarta walka na stadionie smoka ha fajnie sie składa diabły walczą ze smokami ! smile może być krucho, w 1 meczu tylko 2 bodajże kartki ale ten mecz jeszcze bardziej emocjonujący niż 1.Jak Porto strzeli 1 gola Man Utd zaczną puszczać nerwy,a końcówka to już może być szalenie ostra przy wyniku remisowym.Rooney coś wyłapie jak zagra.

3,5 mała linia jak na tak ważny mecz, wystarczy po 2 żółte w obu ekipach.Myślę że warto postawić.


do tego dochodzi scholes czy vidic. ronaldo i szukanie fauli na siłę, w akcie rozpaczy jak nie będzie im szło, też może mu coś odwali. chyba w to wejdę wink


Nie mówię, że over kartkowy nie wejdzie, ale byłbym ostrożny jeśli chdzi o stawkę. Sędzieje Busacca, ma średnio poniżej 4 kartek na mecz, np. w meczu gorących głów Hiszpania-Turcja nie pokazał żadnej żółtej, w meczu gorących głów Panata-Villareal pokazał jedną żółtą.

Mecz meczowi nierówny, ale bez euforii jeśli chodzi o ten typ.

Do góry
#3060205 - 14/04/2009 05:50 Re: Liga Mistrzów 1/4 ! [Re: bizonik]
Jose Offline
Io sono Interista

Meldunek: 11/07/2005
Postów: 28278
Ja bym jednak łapał ten pick na kartki 3,5 to w takim meczu wcale nie taka dobra linia. Ja osobiście dałbym jedną kartkę więcej i wtedy było by o.k

Takie moje zdanie na ten temat jeśli jest kurs @1,85 to dla mnie 1.5/10 smile

W końcu jest Vidic, Ronaldo (będzie grał na całego a faule na nim powinni być bardzo często w tym meczu), Ronney (dużo dyskutuje).
Wiele jednak zależy od wyniku bo jeśli będzie 0-2 dla diabłów pod koniec meczu to wiadomo że nie będzie już aż tak gorąco. Prowadzenie Porto w końcówce, bądź jakiś rezultat styczny może wywołać nerwy a co za tym idzie kartki smile

Jeśli to jest Fortuna to trzeba będzie coś dobrać bo 1,85 z podatkiem to nic specjalnego moim zdaniem.

Do góry
#3060760 - 14/04/2009 17:48 Re: Liga Mistrzów 1/4 ! [Re: Jose]
Miłoszq Offline
veteran

Meldunek: 02/05/2005
Postów: 1358
Skąd: dawna stolica Polaków
czy jest gdzies dzis u naziemnych ze bedzie gol rezerwowego w meczu Bayern-Barcelona? przeszukalem chyba wszystkie, ale nie widze. moze ktos znalazl? bo wydaje mi sie ze Henry czy Messi wchodzacy z lawki to cos po prostu, najzwyczajniej strzela :-). dzieki...

Do góry
#3060918 - 14/04/2009 18:58 Re: Liga Mistrzów 1/4 ! [Re: Miłoszq]
Hakan Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/11/2007
Postów: 11032
Originally Posted By: Miłoszq
czy jest gdzies dzis u naziemnych ze bedzie gol rezerwowego w meczu Bayern-Barcelona? przeszukalem chyba wszystkie, ale nie widze. moze ktos znalazl? bo wydaje mi sie ze Henry czy Messi wchodzacy z lawki to cos po prostu, najzwyczajniej strzela :-). dzieki...


wątpię, żeby naziemne miały, tak rozbudowaną ofertę wink

Do góry
#3061115 - 14/04/2009 20:05 Re: Liga Mistrzów 1/4 ! [Re: Miłoszq]
Jose Offline
Io sono Interista

Meldunek: 11/07/2005
Postów: 28278
Originally Posted By: Miłoszq
czy jest gdzies dzis u naziemnych ze bedzie gol rezerwowego w meczu Bayern-Barcelona? przeszukalem chyba wszystkie, ale nie widze. moze ktos znalazl? bo wydaje mi sie ze Henry czy Messi wchodzacy z lawki to cos po prostu, najzwyczajniej strzela :-). dzieki...


a masz pewność że oni dzisiaj będą rezerwowymi?
Z tego co wiem to Barca zagra dzisiaj w ataku: Henry - Eto - Messi.

Do góry
#3061137 - 14/04/2009 20:18 Re: Liga Mistrzów 1/4 ! [Re: Jose]
kamasutra Offline
veteran

Meldunek: 16/01/2006
Postów: 1410
U naziemnych czegos takiego nie znajdziesz.....

Do góry
#3061529 - 14/04/2009 22:37 Re: Liga Mistrzów 1/4 ! [Re: kamasutra]
Blackman Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/06/2004
Postów: 5552
ja własnie postawilbym na zólte kartki , w sumie to moze nawet we wszystkich spotkaniach,
linia 3,5 jak najbardziej do przeskoczenia , a kursy ponad 2.00
takie pytanie, gdzie wogole moge znalezc historie spotkan wlasnie z uwzlegnieniem kartek?

Do góry
#3061795 - 14/04/2009 23:57 Re: Liga Mistrzów 1/4 ! [Re: Blackman]
jadanek Offline
Olimpijczyk

Meldunek: 14/05/2005
Postów: 23351
uefa.com wszystkie statystyki z LM

Do góry
#3061810 - 15/04/2009 00:04 Re: Liga Mistrzów 1/4 ! [Re: Blackman]
Szczypior Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/07/2005
Postów: 8998
Skąd: TomaszówLub/Wrocław
Bayern
Uważam że w spotkaniu tym uświadczymy kilku bramek. Bayern w pierwszym meczu zawiódł na całej linii, teraz na własnym boisku będą chcieli się zrehabilitować i zmazać plamę na honorze. Gospodarze zagrają szybki futbol, staną wysoko z ultraofensywnym usposobieniem. Over dla mnie jest dobrym rozwiązaniem, a oczami wyobraźni widzi mi się 2:1.

Manchester
Ferguson robi ładne oczka, ale faktycznie po niezwykłym okresie dominacji, przyszedł czas spadku formy i widać to aż nazbyt wyraźnie. Do tego w czasie wielkich rozstrzygnięć dla mnie Man U wydaje się zespołem, który nie będzie w stanie utrzymać na swoich barkach presji związanej z występami na każdym szczeblu rozgrywkowym. Choć to takie dywagacje pi*drzwi nagle United znów mogą złapać wiatr w żagle, to sądzę, że bardziej prawdopodobne że może być zupełnie odmiennie. Porto zdaje sobie sprawę ze swojej wielkiej szansy, ale sam mecz jak dla mnie no bet. Postawie sobie dla rozrywki correcta 2:2.

Liverpool
Szans The Reds całkowicie bym nie dyskryminował. O awansie ciężko tu mówić, ale na wygraną gości postawić już mogę. Kurs miły. Liverpool potrafił w tym sezonie rozbić Manchester na wyjeździe. Na Chelsea również w lidze ma patent w tym sezonie, choć mecze zwycięskie odbyły się za czasów Scolariego, a wtedy The Glue's byli inną drużyną to jednak o czymś to znaczy.

Do góry
Strona 1 z 4 1 2 3 4 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
5 zarejestrowanych użytkowników (pacyfista, Sensei, Szuman, VVega, Zaixi), 4375 gości oraz 5 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45047 Tematów
5582760 Postów

Najwięcej online: 4485 @ 00:31