Strona 10 z 13 < 1 2 ... 8 9 10 11 12 13 >
Opcje tematu
#3044525 - 08/04/2009 21:09 Re: Betsafe [Re: jansonix]
HAGIi Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/06/2003
Postów: 25529
Skąd: Bydgoszcz
Originally Posted By: jansonix
A ty Hagi juz przesłałes ksiazeczkę wojskowa do Betsafa , czy Cię z tego zwolnili?


Nic nie wysylalem do nich od paru lat choc mialem/mam tam pare kont ze wzgledu na limity

Do góry
Bonus: Unibet
#3044532 - 08/04/2009 21:13 Re: Betsafe [Re: jansonix]
AGASSI Offline
Knockin' On Heaven's Door

Meldunek: 21/03/2007
Postów: 12041
Originally Posted By: jansonix
Uzależnienie wypłacenia pieniędzy przez polski support od przesłania drugiego dokumentu a często może być to tylko książeczka wojskowa jest przestępstwem. Jaką mamy pewnosć że pod płaszczykiem firmy bukmacherskiej nie działa obcy wywiad albo organizacja terrorystyczna!Moim zdaniem firmą Bestafe powinna się zająć prokuratura , bo jesli ktos podstępnie wyłudza tajemnicę wojskową , a taką jest książeczka to znaczy ze ma w tym jakis cel! Za udostepnianie innym osobom grozi kara pozbawienia wolnosci do lat pięciu taka jest instrukcja w ksiązeczce
idealny powód do nielegalizowania e-hazardu BTW śmieszny jest ten paranoidalny strach przed weryfikacją

Do góry
#3044541 - 08/04/2009 21:20 Re: Betsafe [Re: AGASSI]
kosmo Offline
enthusiast

Meldunek: 30/06/2006
Postów: 384
szanowny kolego, weryfikacja swoją drogą, ale jak pisze poprzednik wyłudzanie książeczek wojskowych jest poważną sprawą, już samo wywożenie ich za granicę jest nielegalne, a co dopiero kopiowanie i wyslanie tam.. jezeli komus zalezy na dokopaniu betsafe, to moze zrobic niezly dym z tego

Do góry
#3044549 - 08/04/2009 21:23 Re: Betsafe [Re: kosmo]
AGASSI Offline
Knockin' On Heaven's Door

Meldunek: 21/03/2007
Postów: 12041
Originally Posted By: kosmo
szanowny kolego, weryfikacja swoją drogą, ale jak pisze poprzednik wyłudzanie książeczek wojskowych jest poważną sprawą, już samo wywożenie ich za granicę jest nielegalne, a co dopiero kopiowanie i wyslanie tam.. jezeli komus zalezy na dokopaniu betsafe, to moze zrobic niezly dym z tego
a granie w necie w Polsce to rozumiem że wg szanownego kolegi legalne jest tongue ps. jak napisał Hagi nie pasi to po prostu nie grać tam i po kłopocie BTW już widzę szanownego kolege jak zeznaje w ABW laugh

Do góry
#3044627 - 08/04/2009 22:10 Re: Betsafe [Re: jansonix]
Hajzel Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/03/2006
Postów: 6402
Skąd: Final Table
Originally Posted By: jansonix
nie radzę wysyłać tam kasy w ogóle to zwykli krętacze , podaje przebieg rozmowy z supportem . Please wait for a site operator to respond.

You are now chatting with 'Polish Support'

Polish Support: Witam, w czym moge pomoc?
piotr: Wysłałem do państwa mail ale zobaczyłem ze mozna normalnie porozmawiać
piotr: Chciałem się zapytać czy przewidujecie państwo jakie utrudnienia przy wypłacie
piotr: Gdyż chciałem załozyc u was konto
Polish Support: Czy zyczy Pan sobie uzyskac odpowiedz na zadane pytanie na naszym livechacie?
piotr: tak
Polish Support: W takim wypadku informuje Pana, iz rezygnuje Pan z gwarancji 15 minutowej odpowiedzi naszego supportu.
piotr: tak rezygnuję
Polish Support: Proces weryfikacji dotyczy tylko niektorych naszych klientow, tych, ktorzy zostali wybrani przez nasz dzial bezpieczenstwa.
Polish Support: Na ogol staramy sie realizowac wyplaty srodkow naszych klientow, tak szybko jak jest to tylko mozliwe bez zbednych utrudnien.
piotr: a jak on wyglada?
Polish Support: Informuje rowniez, iz weryfikacja jest przeprowadzana wylacznie jednorazowo.
Polish Support: Prosimy naszego klienta o przeslanie na adres plsupport@betsafe.com kolorowego skanu/zdjecia cyfrowego dwoch dokumentow tozsamosci ze zdjeciem oraz rachunku/wyciagu z banku wystawionego na jego dane osobowe.
piotr: bo opinie na forach na wasz temat są aznie do uwierzenia , sam w nie nie wierzę
Polish Support: Po otrzymaniu w/w dokumentow i potwierdzeniu danych osobowych, konto gracza zostaje zweryfikowane.
Polish Support: I w przyszlosci moze Pan dokonywac na nim dowolnych operacji.
piotr: dwóch dokumentów , wiec jest to jednak prawda ,
Polish Support: Jest to uwarunkowane troska o bezpieczenstwo naszych klientow.
piotr: prosze mi to wytłumaczyć
piotr: nikt nie zada dwóch dokumentów?
piotr: nie kazdy ma
piotr: ja naprzykład nie mam , wzwiazku z czym dobrze ze się zapytrałem
piotr: na czym ma polegać ta troska?
Polish Support: Nie posiada Pan chocby ksiazeczki wojskowej, biletu miesiecznego?
Polish Support: Takie dokumenty rowniez akceptujemy.
Polish Support: Informuje Pana, iz dostep do jednego dokumentu tozsamosci posiada wiele firm/instytucji poczynajac od bankow poprzez przykladowo firmy wypozyczajace samochody.
piotr: mam ksiązeczkę wojskową ale wysłąnie jej skanu to przestępstwo
Polish Support: Zapewinam Pana, iz jest to zgodne z prawem a wszystkie przesylane do nas skany sa usuwane natychmiastowo po ich otrzymaniu i zweryfikowaniu konta.
piotr: Politycy zawsze jak robia mi jakąs ustawą krzywdę , mówia ze to w trosce o mojedobro
piotr: ale ja nie chcę brać żadnych bonusów , wogóle nie chce grać a zakładach sportowych , gram wyłaćznie w zasqadzie w pokera i akurat odpowida mi kolorystyka waszej strony
piotr: i chce otworzyć kontop by grać wyłącznie w pokera
piotr: i czy mi je otworzyciegdy wyslę jeden dokument
piotr: oczywiscie najpierw się poddam weryfikacji , bo nie chcę miec pózniej niespodaianek
Polish Support: Procedura weryfikacji jest rowna dla kazdego naszego klienta.
Polish Support: Dopiero po otrzymaniu kompletu dokumentow, Panskie konto gracza bedzie moglo zostac w pelni zweryfikowane.
piotr: Jezeli w banku by wziac kredyt wystarczy jeden dokument , dlaczego u was potrzebne sa aż dwa
piotr: ja dziekuje za rozmowe, wybiprę jednak innego buka , nie cierpię nadgorlliwosci
piotr: dowidzenia
Polish Support: Jest to procedura wyznaczona przez nasz dzial bezpieczenstwa.
Polish Support: Thank you for chatting with us. Do not hesitate to contact us again if there should be anything else.
Polish Support: Have a nice day!
Polish Support: Dziekuje za rozmowe. W przypadku pojawienia sie dodatkowych pytan prosimy o ponowny kontakt.
Polish Support: Zycze milego dnia!




po tej rozmowie gdybym ja był w supporcie pomyslałbym że rozmawiam z dzieckiem i poprosiłbym o akt urodzenia a nie o książeczkę wojskową

Do góry
#3044637 - 08/04/2009 22:16 Re: Betsafe [Re: Hajzel]
connor Offline
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill


Meldunek: 12/08/2002
Postów: 32174
Support na naprawde wysokim poziomie i to Polski shocked Chyba za duzo sie naczytalem rozmow z Liliana i innymi kobietami z bet365.

Do góry
#3044685 - 08/04/2009 22:51 Re: Betsafe [Re: connor]
Szewa Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/09/2004
Postów: 27489
Krętacze ? Dlatego, że uczciwie napisali jakich wymagają dokumentów w celu weryfikacji konta ? Dla mnie to raczej przejaw profesjonalizmu. Ale jak kto woli laugh

Do góry
#3044929 - 09/04/2009 01:06 Re: Betsafe [Re: Szewa]
Emxx Offline
old hand

Meldunek: 07/01/2009
Postów: 776
"Polish Support: Informuje Pana, iz dostep do jednego dokumentu tozsamosci posiada wiele firm/instytucji poczynajac od bankow poprzez przykladowo firmy wypozyczajace samochody"

Ta wypowiedzia zostałem bardzo pozytywnie zaskoczony zadko tam gram ale piwo dla nich za takie warunki weryfikacji,moze dla osob co grywaja za 5-20 zł może sie to nie spodobać ale dla osób grających po kilka- kilkanascie tysiakow jest to jeszcze dodatkowe zabezpieczenie(nie oznacza to ze ja gram za te tysiaki tongue )

Do góry
#3044956 - 09/04/2009 01:19 Re: Betsafe [Re: Emxx]
jansonix Offline
journeyman

Meldunek: 27/02/2008
Postów: 70
Wy chyba jestescie ograniczeni! A co mi może grozić ze jakis pan z firmy wypożyczającej samochody albo z banku zagra na mój rachunek i wygra lub przegra , przeciez to nie moje pieniądze !
Ale jak książeczka wojskowa dostanie się w niewłasciwe ręce to wtedy jest katastrofa . Przykro mi to mówić ale dzięki takim jak wy co zachwalacie takie postępowanie , żyję w policyjnym kraju gdzie płacę 90% podatki i mam wmawiane ze to dla mojego dobra!
Te weryfikacje są po to by oddzielić graczy orientujacych się od kompletnych amatorów . Jesli zobaczą ze ktos z nimi wygrywa , natychmiast robią mu drakońskie limity by zniechęcić go do gry u siebie , jesli wysyła AKO 15 to pozwalaja grać do bólu. A mnie nikt nie uprzedził przed wpłatą że trzeba wysyłac skany dwóch dokumentów tylko wydusiłem to od polskiego supportu na live chacie
Nie chce mi się z wami gadać

Do góry
#3044974 - 09/04/2009 01:26 Re: Betsafe [Re: jansonix]
connor Offline
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill


Meldunek: 12/08/2002
Postów: 32174
Spoko widac ze z Ciebie PRO

Do góry
#3045008 - 09/04/2009 01:36 Re: Betsafe [Re: connor]
javapl Offline
Spójnia Świdwin

Meldunek: 14/03/2008
Postów: 8001
Skąd: Szczecin
Co się tej książeczki przyczepiłeś?? Ograniczony jak ktoś jest tutaj to właśnie Ty! Nie widzisz,że podał Ci przykłady książeczka wojskowa, bilet miesięczny. Zwykła weryfikacja, jakoś nikt inny się nie skarży. Wolałbyś wpłacić do buka bez weryfikacji i bać się o swoją kasę? Wybacz, ale ja nie. A poza tym nie podoba Ci się to idź do mixa pograj w pokera, nie liczę na Twoją bystrą ripostę smirk papa

Do góry
#3045014 - 09/04/2009 01:38 Re: Betsafe [Re: connor]
AGASSI Offline
Knockin' On Heaven's Door

Meldunek: 21/03/2007
Postów: 12041
Sorry ale nie bardzo kumam co wspólnego mają Twoje podatki z dowodami tożsamości dla buka w połączeniu z AKO 15 plus państwo policyjne a także drakońskie limity confused ps. Experto ma rację gołym okiem widać żeś PRO duch BTW faktycznie pani Lilianna z BET365 mogłaby się sporo z tej konwersacji nauczyć wink

Do góry
#3045085 - 09/04/2009 02:01 Re: Betsafe [Re: AGASSI]
Emxx Offline
old hand

Meldunek: 07/01/2009
Postów: 776
Wpłać do jakiegoś B2B i po kłopocie a jak tam bedą chcieli skany to juz legitka z Gimnazjum Ci nie pomoże... "P

Do góry
#3045102 - 09/04/2009 02:06 Re: Betsafe [Re: javapl]
CarlosMarc Offline
old hand

Meldunek: 15/09/2006
Postów: 874
Skąd: Widzew 1910
Originally Posted By: javapl
Co się tej książeczki przyczepiłeś?? Ograniczony jak ktoś jest tutaj to właśnie Ty! Nie widzisz,że podał Ci przykłady książeczka wojskowa, bilet miesięczny. Zwykła weryfikacja, jakoś nikt inny się nie skarży. Wolałbyś wpłacić do buka bez weryfikacji i bać się o swoją kasę?


A Ty myslisz, ze oni te weryfikacje robia przy wplacie? Czy zrobienie przez buka weryfikacji jest rowznoznaczne jakiemus bezpieczenstwu kasy? Chodzi o to, ze właśnie zasady nie są z góry okreslone, bo w regulaminie chodzi o identyfikacje, a polski support wyłudza inne dokumenty. Przy okazji łamiąc prawo, zadajac ksiazeczki wojskowej. Jak bedziemy takimi frajerami to za rok, zeby wyplacic kase bedziemy 10 dokumentow wysylac z aktem urodzenia włącznie. Skoro Wam nie przeszkadza, ze traktuje się Was jak potencjalnych oszustów i obywateli drugiej kategorii w Unii Europejskiej to gratuluje samooceny. Wam to moze nie przeszkadza, ale niektorym troszke tak.

Do góry
#3046255 - 09/04/2009 06:57 Re: Betsafe [Re: CarlosMarc]
jansonix Offline
journeyman

Meldunek: 27/02/2008
Postów: 70
Wyjasnię to innym czytelnikom forum bo z Agassim , Emxx , Experto i Hagim to moge jedynie o panienkach porozmawiać pod warunkiem oczywiscie ze są hetero.
Załózmy hipotetycznie ze ktos zdobył numery mojej karty kredytowej i z niej wpłacił do bukmachera . Czy żądanie skanów przy wypłacie będzie mieć jakis wpływ ? NIE! Przecież pieniądze wrócą i tak na te kartę przy wypłacie i jeszcze będę zarobiony ! Stracę tylko wtedy gdy złodziej mojej karty przegra , ale wtedy oczywiscie buk umywa ręce. Mało tego gdyby się okazało że gosć wygrał kasę i by się o tej skomplikowanej weryfikacji dowiedział przy wypłacie i próbował się ze mna dogadać , to niektórzy bukmacherzy przeprowadzają rozmowę weryfikacyjna mająca na celu wykryć oszustwo i dla mojego dobra zabrać mi moje pieniądze.
Te wszystkie weryfikacje i kruczki regulaminowe są po to by nam nie wypłacać wygranych pieniędzy.Niektórych łapie się na bonusy tak jak dealerzy narkotyków rozdają darmowe Jointy , by wciągnąć gracza w grę i ogolić go do spodu . Jesli zobaczą ze nie trafili frajera , wtedy próbują zabrać mu ewentualne wygrane pieniądze na różńe sposoby a najlepszym jest szcegółowa weyfikacja i żadanie przeszyłania skanów dokumentów trudnych do zdobycia. Kiedys gdy zaczynałem zabawę w bukmacherkę online , nikt nie żądał żadnych dokumentów przy wypłacie.Potem zaczęła się walka o klienta i rozdawanie bonusów by wciągnąć ludzi do gry. Tych , którzy po prostu skorzystali z promocji i próbowali wypłacić wygrane pieniądze zaczęto weryfikować. I po to są te różne weryfikacje , wyłącznie w trosce o przychody bukmachera. Naprawdę dziwię się panowie krytycy ze tego nie rozumiecie , a moja aluzja do podatków była stad ze ludzie tacy jak wy nie umieją zrobić użytku z mózgu podczas wyborów i zamiast na przyjaciół , głosują na wrogów bo tak im powiedzieli w telewizji.

Do góry
#3046302 - 09/04/2009 07:24 Re: Betsafe [Re: jansonix]
Linc Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/04/2006
Postów: 10869
Skąd: Bydgoszcz
ten bilet miesieczny mnie rozjechal na maxa laugh

Do góry
#3046400 - 09/04/2009 14:58 Re: Betsafe [Re: jansonix]
Legia Offline
The Famous McD

Meldunek: 17/02/2005
Postów: 2790
Skąd: Wielkie Księstwo Warszawskie
Originally Posted By: jansonix
Wyjasnię to innym czytelnikom forum bo z Agassim , Emxx , Experto i Hagim to moge jedynie o panienkach porozmawiać pod warunkiem oczywiscie ze są hetero.
Załózmy hipotetycznie ze ktos zdobył numery mojej karty kredytowej i z niej wpłacił do bukmachera . Czy żądanie skanów przy wypłacie będzie mieć jakis wpływ ? NIE! Przecież pieniądze wrócą i tak na te kartę przy wypłacie i jeszcze będę zarobiony ! Stracę tylko wtedy gdy złodziej mojej karty przegra , ale wtedy oczywiscie buk umywa ręce. Mało tego gdyby się okazało że gosć wygrał kasę i by się o tej skomplikowanej weryfikacji dowiedział przy wypłacie i próbował się ze mna dogadać , to niektórzy bukmacherzy przeprowadzają rozmowę weryfikacyjna mająca na celu wykryć oszustwo i dla mojego dobra zabrać mi moje pieniądze.
Te wszystkie weryfikacje i kruczki regulaminowe są po to by nam nie wypłacać wygranych pieniędzy.Niektórych łapie się na bonusy tak jak dealerzy narkotyków rozdają darmowe Jointy , by wciągnąć gracza w grę i ogolić go do spodu . Jesli zobaczą ze nie trafili frajera , wtedy próbują zabrać mu ewentualne wygrane pieniądze na różńe sposoby a najlepszym jest szcegółowa weyfikacja i żadanie przeszyłania skanów dokumentów trudnych do zdobycia. Kiedys gdy zaczynałem zabawę w bukmacherkę online , nikt nie żądał żadnych dokumentów przy wypłacie.Potem zaczęła się walka o klienta i rozdawanie bonusów by wciągnąć ludzi do gry. Tych , którzy po prostu skorzystali z promocji i próbowali wypłacić wygrane pieniądze zaczęto weryfikować. I po to są te różne weryfikacje , wyłącznie w trosce o przychody bukmachera. Naprawdę dziwię się panowie krytycy ze tego nie rozumiecie , a moja aluzja do podatków była stad ze ludzie tacy jak wy nie umieją zrobić użytku z mózgu podczas wyborów i zamiast na przyjaciół , głosują na wrogów bo tak im powiedzieli w telewizji.



czy Ty ćwierćinteligencie myślisz że wpłacając KK można tylko i wyłącznie wypłacić poprzez KK ... ??? są buki do ktorych można wpłacać KK a wypłacić a tą drogą nie można


a i powiedz na kogo mam głosować , jestem niezmiernie ciekaw tego kto jest moim przyjacielem a kto wrogiem na politycznej scenie...:D

Do góry
#3046403 - 09/04/2009 15:09 Re: Betsafe [Re: Legia]
jansonix Offline
journeyman

Meldunek: 27/02/2008
Postów: 70
McDzidzarze , weź napisz to jeszcze raz , najlepiej po polsku , to moze Ci odpowiem.

Do góry
#3046429 - 09/04/2009 16:21 Re: Betsafe [Re: jansonix]
connor Offline
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill


Meldunek: 12/08/2002
Postów: 32174
Originally Posted By: jansonix
Wyjasnię to innym czytelnikom forum bo z Agassim , Emxx , Experto i Hagim to moge jedynie o panienkach porozmawiać pod warunkiem oczywiscie ze są hetero.


Problem moze byc inny, Ty tez musisz byc hetero.

Originally Posted By: jansonix

Te wszystkie weryfikacje i kruczki regulaminowe są po to by nam nie wypłacać wygranych pieniędzy.


Czyli te weryfikacje to ewidentne szukanie frajerow? O czyms takkim jak pranie pieniedzy to slyszales? W google wrzuc i pogadamy.

Do góry
#3046451 - 09/04/2009 16:40 Re: Betsafe [Re: jansonix]
Legia Offline
The Famous McD

Meldunek: 17/02/2005
Postów: 2790
Skąd: Wielkie Księstwo Warszawskie
Originally Posted By: jansonix
McDzidzarze , weź napisz to jeszcze raz , najlepiej po polsku , to moze Ci odpowiem.



przede wszystkim chodzi o to że zachowujesz się jak pajac


lamentujesz i narzekasz na wszystko na podatki na to że głosujemy na niewłaściwych politykow nie używając przy tym mozgow , na to że chcą od Ciebie skan książeczki wojskowej , gdzie uważnie przeczytałeś regulamin że nie możesz informacji w niej zawartych udostępniać...


powiem Ci tak samo to że czytasz regulamin książeczki wojskowej podpowiada mi że masz nieźle zrytą banie



po drugie chcesz tylko zagrać w pokera więc po co się tak prujesz jak stare gacie mając tyle innych alternatyw ???

Do góry
Strona 10 z 13 < 1 2 ... 8 9 10 11 12 13 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
4 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, rafal08, Kretol, akagi), 3239 gości oraz 7 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5582339 Postów

Najwięcej online: 4029 @ 05/05/2024 14:25