Opcje tematu
#3046597 - 09/04/2009 18:44 Pucher UEFA, ćwierćfinały
mura Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/02/2006
Postów: 10252

Szachtar - OM
PSG - Dynamo K.
Werder - Udine
HSV - ManCity

---

HSV - City 2 @4
halo, co to za kursy. może i City jest słabe na wyjazdach, ale na UEFA im zależy. ligę mają spokojną byle dograć sezon, tutaj pokazują się przed Europą, szejkami, walczą o kontrakty, miejsce w drużynie i prestiż. myślę że chcą zdobyć to trofeum, nawet jeśli męczyli się z Dunolami. Angole jednak ze Skandynawami często się męczą, za to z niemiecką piłką angielskie kluby radzą sobie bardzo dobrze. City jedzie najsilniejszym składem jakim może, City jedzie zagrać dobry mecz i osiągnąć korzystny rezultat. takie mecze są solą dla gwiazd typu Robinho, bo jeśli jest krytykowany to dziś będzie patrzyło na niego trochę kibiców i menadżerów z Europy.. ma okazję się pokazać.
HSV ma kłopoty z blokiem defensywnym, co może mieć kluczowe znaczenie. poza tym walczą o majstra i w niedzielę mają ciężki, ważny mecz w Stuttgarcie. wiem co mówił Jol, ale nie wierzę że skupią całą swoją energię na dzisiejszym meczu.
po takim kursie grzechem byłoby nie spróbować na niedocenianych gości.

Do góry
Bonus: Unibet
#3046629 - 09/04/2009 19:06 Re: Pucher UEFA, ćwierćfinały [Re: mura]
Bezdomny Offline
AVE LAZIO

Meldunek: 18/05/2006
Postów: 21516
Skąd: Leicester City
jedyny fakt przemawiający za HSV to tylko to,że Jol podczas pracy na wyspach nie przegrał meczu z Citizens.

Do góry
#3046785 - 09/04/2009 20:25 Re: Pucher UEFA, ćwierćfinały [Re: mura]
WERDER12 Offline
addict

Meldunek: 24/05/2005
Postów: 552
Skąd: buten un binnen

Za HSV przemawia tez,ze przeciwko druzyna z Anglii w domu jeszcze nie przegrali ani razu!

Przypuszczalne sklady:

Hamburger SV: Rost - Benjamin, Gravgaard, Mathijsen, Aogo - Jarolim, Rincon - Trochowski, Jansen - Olic, Petric (Guerrero)

Manchester City: Given - Richards, Onuoha, Dunne, Bridge - Wright-Phillips, Zabaleta, Elano, Petrow - Robinho, Bellamy

Wszystko na to wskazuje ,ze Jarolim i Benjamin zajmowac sie beda z Robinho. Jarolim lubi bardzo "deptac po pietach" i moze miec z szybkim i zwinnym Robinho czasami problemy.

Typ:

Czy D Jarolim otrzyma kartkę w regulaminowym czasie? - TAK @2.75 1/10 Expekt

Do góry
#3047209 - 09/04/2009 23:19 Re: Pucher UEFA, ćwierćfinały [Re: WERDER12]
Jose Offline
Io sono Interista

Meldunek: 11/07/2005
Postów: 28278
W HSV poważne problemy z kadrą. Nie zagra kilku podstawowych zawodników i Jol dobrał kilku piłkarzy z rezerw. Taką informacje znalazłem w dzisiejszym sporcie.
W dodatku szejkowie mają nadzieję na to że City zdobędzie to jedyne trofeum w tym roku, angielskie media spekulują że od tego ma zależeć przyszłość obecnego trenera Marka Hughesa.
W City też sporo osłabień nie zagrają De Jong, Kompany, Bridge. Petrow dopiero wyleczył kontuzję tak więc też od początku nie zagra.

HSV Hamburg - Manchester City (+1) 2 @1,70 4/10 Bwin

Do góry
#3047696 - 10/04/2009 02:10 Re: Pucher UEFA, ćwierćfinały [Re: Jose]
krz1910 Offline
veteran

Meldunek: 22/03/2009
Postów: 1206
Spotkanie: Hamburger SV - Manchester City FC (0:1)
Typ: 1
Kurs: 4.25
Bukmacher: Expekt
Analiza:

Dzisiaj w pierwszym spotkaniu ćwierćfinałowym Pucharu UEFA zmierzą się Hamburg SV zespół który na własnym stadionie spisuje się bardzo dobrze ich bilans spotkań w tym sezonie na własnym obiekcie w Bundeslidze to 11 zwycięstw, remis i porażka. Rywalem HSV jest Manchester City, który na wyjazdach nie radzi sobie najlepiej m.in. przegrali 0:2 w rewanżowym spotkaniu z Aalborg BK. Inna sprawa, że podopieczni Marka Hughesa w ogóle nie grają tak jak spodziewają się tego bogaci inwestorzy.
Według mnie dzisiejsze spotkanie rozstrzygnął na swoją korzyść gospodarze. W ekipie City nie zobaczymy dzisiaj dwóch ex piłkarzy HSV Vincent Kompany i Nigel de Jong a także jednego z liderów drużyny Stephen Ireland oraz Wayne Bridge. Z zespołem do Niemiec pojechał Martin Petrow jednak nie należy się spodziewać po nich wielkich rzeczy ponieważ nie jest jeszcze nawet w odpowiednim rytmie meczowym. Jak zagra dzisiaj to ostatnie 10 może 15 minut.
W drużynie Dicka Jola nie zobaczymy dzisiaj Bastiana Reinhardta, Thimothee Atouby, Romeo Castelena, Maxima Choupo-Moting, Guy Demela i Alexa Silve. Są to jednak długoterminowe kontuzje i szkoleniowiec HSV od pewnego czasu z usług tych piłkarzy nie może korzystać. Na drobne urazy narzekają natomiast Paolo Guerrero i Collin Benjamin jednak wszystko wskazuje na to, że dzisiaj pojawią się na boisku.
HSV powinien być dobrze przygotowany taktycznie na dzisiejsze spotkanie ponieważ Dick Jol pracował na wyspach jako trener Tottenhamu Londyn. Co ciekawy będąc trenerem "Kogutów" 6 razy mierzył się z City i wszystkie spotkania wygrał. Mam nadzieje, że dzisiaj podtrzyma tą dobrą passę i również wygra będąc już szkoleniowcem HSV.

Do góry
#3048521 - 10/04/2009 05:39 Re: Pucher UEFA, ćwierćfinały [Re: krz1910]
_magnus_ Offline
member

Meldunek: 15/11/2007
Postów: 133
niezły typ "krz1910", moje gratulacje !!!

Do góry
#3048711 - 10/04/2009 06:28 Re: Pucher UEFA, ćwierćfinały [Re: _magnus_]
Jose Offline
Io sono Interista

Meldunek: 11/07/2005
Postów: 28278
Bardzo dobry bet krz 1910! piwo
Naprawdę nie liczyłem na to że HSV w tak pięknym stylu pokona MC.

Jednak jak już napisałem na QCZ że City dzisiaj grało na drugim biegu i nie pokazali tego na co ich stać. smile
Od pewnego czasu mam okazję oglądać ich w lidze angielskiej a więc mam porównanie. Po raz kolejny okazało się że PU dla zespołów z Anglii, Włoch, Hiszpanii a nawet Francji to sprawa absolutnie drugorzędna.

Do góry
#3048864 - 10/04/2009 13:49 Re: Pucher UEFA, ćwierćfinały [Re: Jose]
di.canio Offline
journeyman

Meldunek: 07/01/2009
Postów: 90
Skąd: Behold The Iron Cross
Originally Posted By: Jose
Po raz kolejny okazało się że PU dla zespołów z Anglii, Włoch, Hiszpanii a nawet Francji to sprawa absolutnie drugorzędna.


Być może tak jest lecz na pewno nie w tym przypadku. MC chciał to wygrać lecz nie był w stanie. Wróbelki ćwierkają że PUEFA to ostatnia szansa dla Hughesa i co najmniej kilku grajków aby ich kariera w tym mocno przereklamowanym zespole nie zakończyła się po sezonie. W City jest presja jakiegokolwiek sukcesu, w lidze już dawno o nic nie grają, teza że świadomie ośmieszaliby się w tym było nie było prestiżowym spotkaniu jest karkołomna.

Do góry
#3048883 - 10/04/2009 15:11 Re: Pucher UEFA, ćwierćfinały [Re: di.canio]
Bezdomny Offline
AVE LAZIO

Meldunek: 18/05/2006
Postów: 21516
Skąd: Leicester City
Originally Posted By: di.canio
Originally Posted By: Jose
Po raz kolejny okazało się że PU dla zespołów z Anglii, Włoch, Hiszpanii a nawet Francji to sprawa absolutnie drugorzędna.


Być może tak jest lecz na pewno nie w tym przypadku. MC chciał to wygrać lecz nie był w stanie. Wróbelki ćwierkają że PUEFA to ostatnia szansa dla Hughesa i co najmniej kilku grajków aby ich kariera w tym mocno przereklamowanym zespole nie zakończyła się po sezonie. W City jest presja jakiegokolwiek sukcesu, w lidze już dawno o nic nie grają, teza że świadomie ośmieszaliby się w tym było nie było prestiżowym spotkaniu jest karkołomna.

jakie o nic
dla twojej wiadomości 7 lokata w premiership gwarantuje grę w UEFA
więc tabelę weź zobacz i mów a nie pisz bzdetów wink

Do góry
#3048908 - 10/04/2009 16:07 Re: Pucher UEFA, ćwierćfinały [Re: Bezdomny]
di.canio Offline
journeyman

Meldunek: 07/01/2009
Postów: 90
Skąd: Behold The Iron Cross
Kolego Bezdomny czy Ty szansę (zresztą bardzo wątpliwą) na siódme miejsce w lidze dla klubu mającego aspirację znaleźć się w przyszłym sezonie w czwórce nazywasz graniem o jakąś stawkę? W dupie mają to siódme miejsce, ot co.

Do góry
#3048969 - 10/04/2009 17:16 Re: Pucher UEFA, ćwierćfinały [Re: di.canio]
Szczypior Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/07/2005
Postów: 8998
Skąd: TomaszówLub/Wrocław
widać rzetelność w podejściu do tematu, obiektywizm i jasne spojrzenie
krz1910 szacun piwo

Do góry

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
3 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Józef Małolepszy, alfa), 4149 gości oraz 5 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45046 Tematów
5582677 Postów

Najwięcej online: 4344 @ Wczoraj o 20:27