Strona 3 z 3 < 1 2 3
Opcje tematu
#3047372 - 10/04/2009 00:27 Re: Ekstraklasa - XXIII kolejka: 09.04-11.04 [Re: podstawek]
Maldini$$ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 05/09/2006
Postów: 4447
Skąd: Las Vegas
Lodzki KS v Arka Gdynia
futbol Over 2.5 Goals

Arka od trzech, a ŁKS od dwóch spotkań nie strzelili gola. W przypadku Arki to zrozumiałe - w dwóch ostatnich meczach zmierzyli się z Lechem i Legią. Dzisiaj, grając z ŁKS Michniewicz ma szanse ustawić zespół bardziej ofensywniej i pewnie to zrobi. Nie wygrali od 5 meczy, głód na pewno jest duży.

ŁKS, po dwóch porażkach zechce wrócić na właściwe tory i wygrać mecz z drużyna przeciwko której może zagrać odważniej, w szczególności grając u siebie. Przeczytałem artykuł, gdzie właśnie głównym problemem jakim chce rozwiązać ŁKS to strzelanie bramek, więc duża możliwość, że na na tym skupiły się treningi.

Moim zdaniem drużyny zagrają odważnie, z dużym ciągiem na bramkę.

Do góry
Bonus: Unibet
#3049062 - 10/04/2009 18:21 Re: Ekstraklasa - XXIII kolejka: 09.04-11.04 [Re: kfjatek]
kfjatek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/09/2004
Postów: 23725
Skąd: Poznań
Originally Posted By: kfjatek
Originally Posted By: kfjatek
Rengifo - kontuzja kolana (zniesiony wczoraj z boiska tuż po zdobyciu gola). Dzisiaj badania.

W sobote raczej nie zagra.
http://www.lechpoznan.pl/art,11639,powazny_uraz_rengifo.htm

Co najmniej 3 tygodnie absencji. Lech zostaje zatem z 1 napastnikiem! Chyba, że policzymy Handzica który póki co nie zagrał w Ekstraklasie ani jednej minuty, a gola nie może strzelić nawet w Młodej Ekstraklasie.
W Gliwicach nie zagra na pewno także Rafał Murawski, który ciągle odczuwa bóle. Do tego wczoraj nie trenował Stilic, który ma stłuczenie łydki. Dziś ma już truchtać, a w sobote ma grać.

Podsumowując - w Lechu wypadają z gry:
Wojtkowiak, Murawski, Rengifo

Prawdopobny skład Lecha:
Kotorowski - Djurdjevic, Arboleda, Bosacki, Kikut - Wilk (Cueto?), Injac, Bandrowski, Stilic, Peszko - Lewandowski

Ew. na lewej obronie może znowu zagrać Henruiqez, a Djudrjevic powędruje do 2 linii (jak w PP z Wisłą w środę).

Odradzam granie na Lecha. Obym miał niesłuszne obawy smile

Do góry
#3049417 - 10/04/2009 21:16 Re: Ekstraklasa - XXIII kolejka: 09.04-11.04 [Re: kfjatek]
Kura Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/08/2001
Postów: 24016
Skąd: Białystok
- Być może trener Michał Probierz zmieni trochę taktykę w porównaniu ze składem z meczów w Białymstoku. Zagęścimy środek pola i zagramy mniej otwarty futbol, i trochę wzmocnimy defensywę. Nie mogę zagwarantować, że zwyciężymy, ale na pewno powalczymy i wrócimy z twarzą - spekuluje Czykier.

Tak jak pisałem z typowaniem over/under się wstrzymuje , lepiej poczekać na jakieś ciekawsze kursy na live

Do góry
#3050301 - 11/04/2009 02:37 Re: Ekstraklasa - XXIII kolejka: 09.04-11.04 [Re: Kura]
Hakan Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/11/2007
Postów: 11032
Dziwi mnie kurs na Polonię Warszawa. Ruch gra słabo, dlatego Czarne Koszule jak najbardziej do gry, a jeszcze po takim kursie...

Do góry
#3052066 - 11/04/2009 19:18 Re: Ekstraklasa - XXIII kolejka: 09.04-11.04 [Re: szuwi1]
Kawalerzysta Szatana Offline
stranger

Meldunek: 30/03/2009
Postów: 14
Lechia Gdańsk - Gks Bełchatów 2
Trudno znależc coś dobrego w grze Lechii Gdańsk, która wg mnie jest najsłabszą drużyną Ekstraklasy. Bełchatowianie z meczu na mecz grają coraz lepiej i nie wydaje mi się aby mieli problem z pokonaniem Lechistów.

Piast Gliwice - Lech Poznań 2
Lech to najlepsza drużyna grająca na wyjeżdzie i nie wydaje mi się by Piast miał jakiekolwiek szanse zmienić to. Mimo, że w pierwszym meczu między tymi drużynami Lech wygrał u siebie tylko 1:0.
Stawiam na Lechitów, którzy moim zdaniem jednak zdobędą mistrzostwo Polski.

Wisła Kraków - Jagiellonia Białystok x
W tym spotkaniu może dojść do niespodzianki mimo, że kurs na ten mecze wskazuje łatwe zwycięstwo Wisły. Jaga z Grosickim i Frankiem graja ładną i skuteczną piłeczke, więc Wisła będzie miała problem i nie tylko ona jeszcze w tym sezonie.

Legia Warszawa - Cracovia Kraków 1
Trudny mecz dla legionistów, gdyż spotkaja się z drużyną która walczy o utrzymanie w lidze. Moim zdaniem Legia wygra minimalnie...

Ruch Chorzów - Polonia Warszawa... tutaj raczej powinno dojśc do podział punkcików...

Do góry
Strona 3 z 3 < 1 2 3

Moderator:  Akhu, Biszop, Ojro 



Kto jest online
8 zarejestrowanych użytkowników (Akhu, VVega, wHiTe_StAr, igea23, Igor, 11kera11, Sensei, rafal08), 4004 gości oraz 9 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45047 Tematów
5582861 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07