Strona 2 z 2 < 1 2
Opcje tematu
#2949155 - 01/03/2009 21:53 Re: Wloska Serie A1 [Re: qanu1]
Kellthorn Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 12/05/2006
Postów: 2326
Macerata - Sisley Treviso
Sensacyjne zwycięstwo beniaminka 3:2 przy udziale 3000 publiczności umocniło pozycję Framasilu przed fazą play-off. Z kolei dla Mistrza Włoch z 2007, który w tym momencie jest w ewidentnym kryzysie była to trzecia z rzędu porażka punktowa. Co gorsze w zbliżających się tygodniach przyjdzie im walczyć o wygraną z czołówką tabeli włoskiej Serie A. Najpierw 28.02 czeka ich wyjazdowe spotkanie z Maceratą, później konfrontacja z silną Montichiari, aż w końcu potyczki z leaderem i vice-leaderem - drużynami Trentino i Cuneo. Przy obecnej formie drużyny Tomato Totolo będzie to szczególnie trudne zadanie i przed dzisiejszym mecze z Maceratą nie daję im większych szans.
Nie ma sensu dyskutować o składach personalnych obu drużyn, ale skoro w Macerata chce walczyć o najwyższą pozycję przed playoffami, a być może o Mistrza Włoch, to ten mecz trzeba potraktować serio. W tym sezonie już raz odprawili Sisley 3:0 na wyjeździe. Nie wierzę, że odpuszczą mecz przed rozgrywkami w ramach Ligi Mistrzów. Podobnie sądzą widać kibice Sisley, którzy zaznajomieni dobrze z sytuacją w klubie, proszą już tylko o cud

...se esistono i miracoli...&#232; il momento che avvengano

Typ: Macerata -1.5 seta @1.8 Expekt

betvolley.pl

Do góry
Bonus: Unibet
#2982496 - 17/03/2009 22:49 Re: Wloska Serie A1 [Re: Kellthorn]
Kellthorn Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 12/05/2006
Postów: 2326
Sisley Treviso - Bre Banca Cuneo
Ostatnia kolejka włoskiej Serie A i mecz o wszystko dla Sisleya Treviso. Jeszcze nigdy w swojej historii ekipa prowadzona obecnie przez Renan Dal Zonto nie opuściła play-offów. Co roku Sisley bił się o mistrza, a już jutro może być z tej walki pozbawiony przedwcześnie. Pomimo posiadania w swoim składzie, takich gwiazd międzynarodowego formatu jak: Fei, Gustavo Endres, Alberto Cisolla, czy Ricardo Garcia, stoją przed widmem gry o utrzymanie. Historyczny moment o którym wspomina Cisolla w swoim apelu na stronie Sisley może się ziścić jeśli grający w żółto - bordowych barwach zawodnicy przegrają jutro z Cuneo. Jednak patrząc obiektywnie na tabelę oraz napięty terminach Cuneo wydaje się, że szczęście tym razem dopisze gospodarzom. Po pierwsze Cuneo tak na prawdę nie ma już o co grać w tej kolejce. Iluzoryczne szanse o przesunięcie się wyżej w tabeli przed play-offami rozwieją świetnie spisujące się w ostatnim czasie ekipy Maceraty oraz Trentino. Mistrz Włoch swój ostatni pojedynek rozgrywać będzie z 4 od końca Stamplast Martina Franca, natomiast Wice-mistrz Macerata podejmować będzie na własnym parkiecie zdemobilizowaną Piacenzę. Tylko w przypadku porażki Trentino z beniaminkiem, bądź Maceraty 0:3 i 1:3 Cuneo może zająć wyższą lokatę. W przeciwnym wypadku wartość jutrzejszego meczu maleje praktycznie do zero, skoro i tak w półfinale nie unikną jednej z wyżej notowanych drużyn.

Wspomniałem o sytuacji w tabeli, warto by wspomnieć jeszcze o terminarzu Cuneo, który nie jest bez znaczenia. Cuneo będzie rozgrywało 4 pojedynek w tym tygodniu(!!!), za sprawą finałów CEV CUP w niedzielę w Atenach, gdzie zmierzą się z silnymi ekipami Panathinaikosu, Lokomotivu-Belogorie Białogród oraz Unicaji Almeria. Pierwszy mecz zaplanowany jest na 21.03, następny dzień później. Jak widać, taki napięty harmonogram gier nie służy regeneracji, a ciągłe podróże teraz do Treviso, później Grecji mogą znacznie osłabić "pierwszą szóstkę" Cuneo. Wobec czego wydaje mi się, że trener Prandi Silvano nie widząc większych szans na wywalczenie lepszej lokaty w lidze skupi się na występach międzynarodowych i da odpocząć swoim podstawowym zawodnikom w meczu z Sisleyem. W hali w Treviso spodziewany jest nadkomplet publiczności, wobec obniżenia biletów do paru euro, a także uruchomienia darmowej puli dla stałych abonamentów.

Osobiście, dla mnie jest to mecz z kategorii pewniaków i ciężko mi sobie wyobrazić inny wynik niż zwycięstwo gospodarzy i wywalczenie w końcu ostatniego miejsca w Play-offach.

The cry of CISOLLA: "WE MUST WIN IN ANY WAY!"

Sisley to win @1.45 betsafe

betvolley.pl

Do góry
#2985318 - 18/03/2009 21:12 Re: Wloska Serie A1 [Re: Kellthorn]
KoBi88 Offline
stranger

Meldunek: 11/01/2009
Postów: 1
Huhu... widzę, że gamebookers wystawił kursy na mecz Sisley -4.5 punktu na cały mecz po @1.85, chętnie przytulę pieniążki zarobione na tym zdarzeniu. Dziękuję GB w imieniu graczy laugh

Do góry
#3046564 - 09/04/2009 18:08 Re: Wloska Serie A1 [Re: KoBi88]
Kellthorn Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 12/05/2006
Postów: 2326
Lube Banca Marche Macerata - Sisley Treviso
Stan rywalizacji 2-0 i jeżeli Sisley marzy jeszcze o powtórzeniu sukcesu z sezonu 2006/2007 ten mecz muszą wygrać. Sytuacja w Sisley nie jest najgorsza, pomimo słabej gry w przeciągu całego sezonu, udalo im się wypełnić cel minimum - awans do playoff, dzięki zwycięstwu ostaniej szansy nad Cuneo 3-0. Można powiedzieć, że zwycięstwo to przyszło im w bardzo fartownych okoliczność, ponieważ Cuneo było już myślami przy finale Pucharu CEV. Tym razem mogą też liczyć na szczęście, ponieważ zawodnicy Sisley'a Treviso bardzo słabo zaprezentowali się w finale Ligi Mistrzów. Po ciężkich bojach, w ostatnim weekendzie, przegrali dwa spotkania - z Trentino 0-3 i z Iskrą Odintsovo 2-3. Poniżej swojej normalnej dyspozycji grał Sebastian Świderski, ściągany co chwilę z boiska. Liczę, że Sisley podobnie wykorzysta sprzyjające okoliczności i przedluży swoje szanse na półfinał.
W Macerata nie wystąpi najprawdopodobniej Martin Lebl, w Sisley wszyscy zdrowi i gotowi do gry.

Do góry
#3047290 - 09/04/2009 23:45 Re: Wloska Serie A1 [Re: Kellthorn]
TomaszGollob Offline
enthusiast

Meldunek: 21/12/2008
Postów: 227
Originally Posted By: Kellthorn
Tym razem mogą też liczyć na szczęście, ponieważ zawodnicy Sisley'a Treviso bardzo słabo zaprezentowali się w finale Ligi Mistrzów. Po ciężkich bojach, w ostatnim weekendzie, przegrali dwa spotkania - z Trentino 0-3 i z Iskrą Odintsovo 2-3.


Nie czepiam się. Wiem, że to pomyłka bo myślałeś o Maceracie.
Ale żeby ktoś nie pomyślał, że Sisley był w finale.
Treviso było w FF w zeszłym roku w Łodzi (4 miejsce) i w 2006 roku w Rzymie. Tam wygrali wink

Co nie zmienia faktu, że za robotę w tym dziale należy się duże piwo

Do góry
#3047414 - 10/04/2009 00:37 Re: Wloska Serie A1 [Re: TomaszGollob]
Kellthorn Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 12/05/2006
Postów: 2326
dzięki za zwrócenie uwagi TomaszGollob oczywiście chodzi o Macerate smile

Do góry
#3048329 - 10/04/2009 04:57 Re: Wloska Serie A1 [Re: TomaszGollob]
28111207 Offline
enthusiast

Meldunek: 10/01/2009
Postów: 318
Skąd: Opole
Originally Posted By: TomaszGollob
Originally Posted By: Kellthorn
Tym razem mogą też liczyć na szczęście, ponieważ zawodnicy Sisley'a Treviso bardzo słabo zaprezentowali się w finale Ligi Mistrzów. Po ciężkich bojach, w ostatnim weekendzie, przegrali dwa spotkania - z Trentino 0-3 i z Iskrą Odintsovo 2-3.


Nie czepiam się. Wiem, że to pomyłka bo myślałeś o Maceracie.
Ale żeby ktoś nie pomyślał, że Sisley był w finale.
Treviso było w FF w zeszłym roku w Łodzi (4 miejsce) i w 2006 roku w Rzymie. Tam wygrali wink

Co nie zmienia faktu, że za robotę w tym dziale należy się duże piwo

Nie chcę się czepiać, ale rok temu również nie grali, czwarte miejsce zajęła Piacenza

Do góry
#3048345 - 10/04/2009 05:00 Re: Wloska Serie A1 [Re: 28111207]
Kellthorn Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 12/05/2006
Postów: 2326
to ja proponuję mniej czepiania się, a więcej typów i analiz, każdemu wyjdzie na dobre; póki co Sisley walczy o tie-breaka zobaczymy co z tego będzie. smile

Do góry
#3052173 - 11/04/2009 20:13 Re: Wloska Serie A1 [Re: Kellthorn]
Wojtas_ Offline
Wodzirej

Meldunek: 02/07/2004
Postów: 10395
Acqua Montichiari Bre Banca Lannutti Cuneo



Dzisiaj czwarty mecz PO między Cuneo a Montichiari. Stan rywalizacji 2-1 dla Montichiari. Goście przystępują do tego spotkania z nożem na gardle. Jest to para 3-6 miejsca po rundzie zasadniczej, wydawać by się mogło, że to Cuneo(3) powinno sobie z łatwością poradzić z nieco niżej notowanym przeciwnikiem. Jest jednak inaczej, Liga włoska jest bardzo wyrównana i dlatego jest dużo niespodzianek. Jedną z takich niespodzianek była wygrana Montichiari w pierwszym meczu 3-2. Cuneo prowadziło już 2-0 jednak "oddało" mecz. W następnym meczu Montichiari niesione sukcesem + wyśmienita forma Horstinka = kolejna wygrana, tym razem 3-1. W rywalizacjiu PlayOff było już 2-0. Cuneo zabrało się za odrabianie strat. 1-1 w setach i w końcówce 3 seta wchodzi drugi rozgrywający Cuneo, a mianowicie Nuti Marco. To dodało takich skrzydeł gospodarzom, że wygrali 3 seta do 20, a kolejnego do 9! Nuti został MVP spotkania. Od razu kojarzy mi się to z naszym Grześkiem Łomaczem, który wygryzł ze składu Freriksa. Czyżby Nuti miał poprowadzić Cuneo do kolejnego zwycięstwa? O tym dowiemy się już dziś późnym popołudniem. Na co należy zwrócić szczególną uwagę to gra blokiem drużyny Montichiari, zdobywali oni w 1 meczu - 17 pkt blokiem, w drugim meczu 14, a w trzecim 12. Brylowali w tym elemencie nad Cuneo. Należy również zwrócić uwagę na przyjmującego Montichiari - Horstinka, który jak zagrał słabszy mecz (33% w ataku) to Cuneo od razu wygrało 3-1. To o czymś świadczy. Cuneo mając 2-3 razy mniej bloków nadrabia innymi elementami siatkarskimi- wyblok,obrona,atak i prowadzą wyrównane boje z szóstą drużyną rundy zasadniczej. Przed PO te drużyny grały 2 razy, w Cuneo było szybkie 3-0 dla gospodarzy, a w Montichiari zacięte 3-0 (każdy set na przewagi) również dla gospodarzy. Cuneo przegrywając dzisiaj mecz odpada z walki o mistrzostwo. Przypomnę tylko, że przegrane pojedynki Cuneo toczyło po Finale CEV CUP, to mogło wpłynąć na ich grę. Dzisiaj muszą wygrać, inaczej koniec sezonu.






Cuneo @ 1,85


dla odważniejszych:


Cuneo -1,5 @ 2,7 Pinnacle




betvolley wink

Do góry
#3052868 - 11/04/2009 23:15 Re: Wloska Serie A1 [Re: Wojtas_]
Barbecue Offline
member

Meldunek: 09/04/2009
Postów: 152
pozwole sie nie zgodzic z przedmówcą, dla mnie to jest jeden z meczy 50-50, cuneo pokazalo juz niedawno ze swoje chumory ma, i ja nie zamierzam ich tolerowac, to jest druzyna jednego sezonu ktora niewiele moze osiagnac i ponad pewien poziom nie wejdzie...dzis moze i wygra ale bardziej sklanialm sie ku bre bancha +2,5 dla odwaznych +1,5. pozdrawiam

Do góry
#3053211 - 12/04/2009 00:26 Re: Wloska Serie A1 [Re: Barbecue]
Happy Birthday Radmanovic Offline
old hand

Meldunek: 30/10/2004
Postów: 912
Skąd: łańcut
Originally Posted By: Barbecue
pozwole sie nie zgodzic z przedmówcą, dla mnie to jest jeden z meczy 50-50, cuneo pokazalo juz niedawno ze swoje chumory ma, i ja nie zamierzam ich tolerowac, to jest druzyna jednego sezonu ktora niewiele moze osiagnac i ponad pewien poziom nie wejdzie...dzis moze i wygra ale bardziej sklanialm sie ku bre bancha +2,5 dla odwaznych +1,5. pozdrawiam




Barbecue co Ty napisałeś bo ja za cholere nierozumie? Cuneo nie gralbys ale sklaniasz sie ku cuneo +2,5 a dla odwaznych +1,5 pewnie.Do tego te razace w oczy "chumiory" smile

Fajnie ze piszesz,wyrażasz swoje zdanie ale przeczytaj najpiew co napiszesz.Pozdro,wesołych...

Do góry
#3053435 - 12/04/2009 01:21 Re: Wloska Serie A1 [Re: Radmanovic]
Barbecue Offline
member

Meldunek: 09/04/2009
Postów: 152
oczywiscie mialem na mysli montechiari smile sorka za niescislosc ale sie zle wyrazilem. Mam nadzieje ze typ wejdzie, pozdrawiam smile

Do góry
#3053447 - 12/04/2009 01:25 Re: Wloska Serie A1 [Re: Barbecue]
Kendi87 Offline
a.k.a. "HuBciAk KiboL"

Meldunek: 26/07/2006
Postów: 884
Skąd: Dębica
Originally Posted By: Barbecue
oczywiscie mialem na mysli montechiari smile sorka za niescislosc ale sie zle wyrazilem. Mam nadzieje ze typ wejdzie, pozdrawiam smile
raczej nie wejdzie, a powiem Ci kolego lepiej ze juz nie weszło smile Acqua Montichiari - Bre Banca Lannutti Cuneo 0:3 smile gratki Amperek piwo

Do góry
Strona 2 z 2 < 1 2

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
5 zarejestrowanych użytkowników (wHiTe_StAr, burbon, Filozof_, Lukasz111, VVega), 4423 gości oraz 4 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45047 Tematów
5582801 Postów

Najwięcej online: 4506 @ Wczoraj o 20:07