Strona 9 z 18 < 1 2 ... 7 8 9 10 11 ... 17 18 >
Opcje tematu
#2688898 - 29/10/2008 20:15 Re: Nizsze ligi angielskie 2008/2009 [Re: Feel-Tsu]
Feel-Tsu Offline
veteran

Meldunek: 04/08/2006
Postów: 1212
Skąd: Starachowice
ale teraz juz idzie weekend

Championship

Saturday, 1 November 2008
Bristol City v Reading, 15:00
Burnley v Norwich, 15:00
Cardiff v Wolverhampton, 17:20
Charlton v Barnsley, 15:00
Crystal Palace v Sheff Wed, 15:00
Doncaster v Swansea, 15:00
Ipswich v QPR, 15:00
Preston v Southampton, 15:00
Sheff Utd v Plymouth, 15:00
Watford v Blackpool, 15:00

Sunday, 2 November 2008
Derby v Nottm Forest, 13:15

Monday, 3 November 2008
Birmingham v Coventry, 19:45


League One

Saturday, 1 November 2008
Brighton v Millwall, 15:00
Cheltenham Town v Leeds, 15:00
Huddersfield v Crewe, 15:00
Leicester v Bristol Rovers, 15:00
Leyton Orient v Hartlepool, 15:00
MK Dons v Tranmere, 15:00
Oldham v Yeovil, 15:00
Peterborough v Hereford, 15:00
Scunthorpe v Swindon, 15:00
Southend v Colchester United, 13:00
Stockport v Carlisle, 15:00
Walsall v Northampton Town, 15:00

League Two

Saturday, 1 November 2008
AFC Bournemouth v Chesterfield, 15:00
Bradford v Barnet, 15:00
Brentford v Rochdale, 15:00
Dag & Red v Accrington Stanley, 15:00
Exeter v Chester, 15:00
Grimsby v Darlington, 15:00
Lincoln City v Port Vale, 15:00
Macclesfield Town v Gillingham, 15:00
Morecambe v Aldershot, 15:00
Notts County v Bury, 15:00
Rotherham v Wycombe Wanderers, 15:00
Shrewsbury v Luton Town, 15:00


sorki ze wklejone z bbc - musimy ustalic zeby ktos od razu jak sie gdzies pojawia wklejal terminarz z kursami z ktoregos buka i bedzie to przejrzysciej

a na razie no cóż trzeba nabijać posty!! hehe u nas można - nabijac posty - pisac, pytac, analizowac, wkljeac ciekawe informacje, ciekawostki albo jesli sie da juz koncowe wyniki

dla każdego kto zmieni oblicze tego tematu

Do góry
Bonus: Unibet
#2689657 - 30/10/2008 01:44 Re: Nizsze ligi angielskie 2008/2009 [Re: Feel-Tsu]
konstruktor1 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/08/2004
Postów: 2760
Skąd: Bray
http://www.guardian.co.uk/football/2008/oct/25/qpr-championship


Artykul, ktory rzuca troche swiatla na to co sie dzieje w QPR. Osobiscie naprawde mi szkoda Dowie bo to dobry meneger ale jakos od czasu odejscia z Crystal P. jakby klatwa nad nim wisiala i nigdzie mu specjalnie nie idzie. Co do przyszlosci QPR to trudno cokolwiek prorokowac. Moze sie zdarzyc, ze ktorys z wlascicieli stwierdzi, ze ma ochote powaznie zainwestowac, wyda 200 mln na transfery i na pewno bedziemy miec ich w Premiership. Ale jesli z drugiej sytrony podzialy beda sie poglebiac i okaze sie, ze nie bedzie inwestycji w druzyne to jak na moj gust nie maja z obecnym skladem najmniejszych szans awansowac.

PS: 50 funtow za bilety w Championship??? Fuck off!!!!

Do góry
#2690897 - 30/10/2008 06:53 Re: Nizsze ligi angielskie 2008/2009 [Re: konstruktor1]
grucha Offline
addict

Meldunek: 11/01/2005
Postów: 448
Skąd: MK
Tak sobie właśnie przypominam, że jakoś na początku sezonu, a może było to tuż przed, ktoś w tym temacie przepowiedział dokładnie sytuację w QPR, pisząc że Dowie jest specjalistą od spuszczania zespołów, a nie od awansów. Tak się tym zafrapowałem, że znalazłem wspomnianego powyżej posta \:\)
http://www.mecz.pl/forum/ubbthreads.php?ubb=showflat&Number=2520932&page=0&fpart=9#Post2465511
i już wiem, kto był taki przewidujący. Szacunek Lordzie

Do góry
#2691118 - 30/10/2008 15:49 Re: Nizsze ligi angielskie 2008/2009 [Re: grucha]
Feel-Tsu Offline
veteran

Meldunek: 04/08/2006
Postów: 1212
Skąd: Starachowice
co do sobotnich meczy w League One to z tego co sobie poczytalem na stronkach itp to dwa zespoly przystapia do tej kolejki z "nożem" lub "nożykiem" na gardle.

Mysle tutaj o Crewe i Carlisle. Oba graja ostatnio ponizej oczekiwan dzialaczy i kibicow. Manager Crewe Steve Holland zajmuje ze swoim zespolem ostatnie miejsce w ligowej tabeli, a juz od kilku spotkan jest masowo wygwizdywany przez swoich kibicow. Kibice Crewe sa chyba przyzywczajeni do tego, ze przez kilkanascie lat nie najezdzali na trenera, bo mieli u siebie Dario Gradiego - ikone klubu z Crewe. Gradi wybral sobie za nastepce Hollanda, ktory jednak nie ma latwego zycia. Teraz jednak za sprawa Pope'a doprowadzil do remisu z Posh i ciekawe czy moze bedzie to zapowiedz nieco lepszych czasow.
Podobnie problemy ma John Ward menago Carlisle, ktore z ostatnich 9 spotkan przegralo aż 8. Jeden punkt na 27 mozliwych to absolutnie za malo dla zespolu, ktory przeciez stoczyl sie tak w dol z pozycji lidera ligi.

W tej kolejce obie druzyny graja na wyjezdzie i mozliwe ze presja z obu menagerow troche spadnie. Wszak jeden z nich nie bedzie slyszal piesni i gwizdow , a drugiemu nie beda liczyc ile on to juz punktow nie stracil w kolejnych meczach

chyba przyjrze sie dokladnie tym spotkaniom
Huddersfield - Crewe
Stockport - Carlisle

w ostatnich 3 spotkaniach rozgrywanych w Huddersfield gospodarze nie wygrali ani razu (2 remisy 1:1 i zwyciestwo Crewe 2:1). W tym samym okresie pojedynki w Crewe zawsze konczyly sie zwyciestwami gospodarzy. W sumie daje to wiec bilans 4-2-0 na korzysc Crewe. Czyzby ekipa Gradiego i Hollanda miala jakis patent na Huddersfield?
Kefir cos ostatnio pisal o kontuzjach w Crewe - trzeba to sprawdzic, porownac z Huddersfield i sie zastanowic \:\)

w meczu Stockport - Carlisle historia nie jest juz az tak dobra dla gosci, ale tu raczej mysle o "grze na przelamanie" i moze by tak w koncu Alnwick swoimi interwencjami wygral dla cArlisle jakis mecz. Byly bramkarz Leicester i Sunderlandu zna sie przeciez na swoim rzemiosle choc ma dopiero bodazje 23 lata. Ward zapowiada zmiany w skladzie Carlisle w porownaniu z ostatnim meczem i spodziewany jest powrot do skladu napastnika Michaela Bridgesa ( na razie zagral w Carlisle tylko jeden mecz)

Do góry
#2691156 - 30/10/2008 16:18 Re: Nizsze ligi angielskie 2008/2009 [Re: Feel-Tsu]
Kefir70 Offline
old hand

Meldunek: 28/11/2005
Postów: 778
Skąd: Poznań
Fajnie że wywołałeś temat...

Ale jest jeszcze co najmniej jeden trener z nożem na gardle...i jest nim właśnie coach Huddersfield - Stan Ternent \:\)

Bo przed sezonem ten klub miał bardzo ambitne plany...naściągano dużo nowych i całkiem obiecujących zawodników...w opinii fachowców byli "widziani" na miejscach gwarantujących play-offy a jak jest wszyscy widzą..i Ternent już też coraz częściej słyszał gwizdy w swoim kierunku i żądania odejścia...
Ja bardzo poważnie zastanawiałem się żeby zagrać na nich już w poprzednim meczu z Yeovil ale troszkę się przestraszyłem bo mieli parę znaczących kontuzji...Tyle , że ten mecz w ich wykonaniu nie był zły - ponoć dzień "konia" miał bramkarz gości Begovic i tylko sta ten remis bo Yeovil nie grało z kolei nic...Bardzo aktywny był Dickinson , najprawdopodobniej więcej będzie teraz grał Keigan Parker...
I o ile dla Crewe remis może uratować ich coacha - to dla Ternent'a może byc to mecz ostatni...

ja wstępnie przymierzam się do tego meczu - o ile kursy będą na co najmniej na poziomie 1.75

I jak tak juz wstępnie sobie piszemy - zacznijmy się przyglądać Yeovil - mają bardzo wąską ławkę , a w ostatnim meczu tak jak pisałem gdyby nie Begovic byliby zmasakrowani.

Do góry
#2691200 - 30/10/2008 16:49 Re: Nizsze ligi angielskie 2008/2009 [Re: Kefir70]
Feel-Tsu Offline
veteran

Meldunek: 04/08/2006
Postów: 1212
Skąd: Starachowice
no i fajnie sobie tak pisac, najpierw troche popatrzec a potem od razu mysl przelac na papier, znaczy sie na monitor

co do Championship to tu jeszcze caly czas bede gral na czuja, podpartego statsami i ostatnimi wynikami
biorac pod uwage te wlasnie rygory mysle nad zagraniem dwoch spotkan z tej ligi. bardzo podoba mi sie typ na zwyciestwo Burnley z Norwich. Gospodarze na Turf Moor graja calkiem niezle (4-2-1), a w ostatniej kolejce ograli Reading. Dlaczego by wiec nie mieliby pokonac Kanarkow, ktorzy z ostatnich 7 wypraw do Burnley przegrali aż 5. Gospodarze maja serie 4 meczy bez porazki i dla mnie zawsze beda zespolem, ktory u siebie potrafi walczyc, gryzc trawe i zgarniac punkty.

drugie spotkanie to starcie Cardiff z Wolves, czyli mecz kolejki. A jak dla mnie to bedzie mecz kolejki ze wzgledu na ilosc bramek. Tak jak przed tygodniem oczywistym wydawal mi sie under Bristolu z Sheffield tak dzis przejrzyscie wyglada mi starcie Walijczykow z Wilkami. Kurcze caly czas nie wiem kto to jest ten Ikeme na bramce Wolves, ale fajnie wygladaja statystyki traconych bramek przez Wilki - w 6 ostatnich spotkaniach stracili 15 goli (niezla srednia 2,5 \:\)
ostatnie 3 ligowe pojedynki tych zespolow w Cardiff to 2-3, 4:0, 2:2. Kazdy wynik i za kazdym razem over

statystycznie wychodza mi wiec
Burnley - Norwich 1
Cardiff - Wolves over 2,5

Do góry
#2695879 - 01/11/2008 07:57 Re: Nizsze ligi angielskie 2008/2009 [Re: Feel-Tsu]
Kefir70 Offline
old hand

Meldunek: 28/11/2005
Postów: 778
Skąd: Poznań
Trochę tradycyjnych przemyśleń przed weekendem :

Parę ciekawych meczów jest - chociaż raczej o niższych jak zazwyczaj kursach.

Huddersfield - Crewe 1 1.80 - mecz dwóch drużyn dla trenerów których ten mecz może być ostatnim..Moim zdaniem jednak większe ku temu prawdopodobieństwo jest po stronie Steve'a Holland'a - coacha gości. W ostatnim meczu remis drużyna przede wszystkim zawdzięczać może dobremu występowi bramkarza , a żeby dwa razy pod rząd bramkarz "wygrywał" mecz rzadko się zdarza.
W obronie tradycyjne już problemy - najprawdopodobniej znowu nie zagrają - Danny Woodards i Julien Baudet są jako doubtfull a Chris McCready i George Abbey definitywnie out. Crewe w ostatnich 6 meczach jedyne punkty zdobywało u siebie.
Huddersfield tymczasem rozegrało całkiem dobry mecz z Yeovil - i chociaż wynik był 0-0 to przebiegu spotkania on nie odzwierciedlał.Chwalony przez trenera Keigan Parker i Liam Dickinson mają wreszcie okazję aby naprawdę zabłyszczeć w spotkaniu ze słabszym przeciwnikiem. Szczególnie dotyczy to tego ostatniego - bo w tym sezonie za dużo jak do tej pory sobie nie pograł - a to tymczasem on miał być jednym z tych zawodników , którzy mieli wprowadzić gospodarzy nawet do Championship.Na stadionie tradycyjnie pewnie grubo ponad 10.000 kibiców - doping też w zwycięstwie powinien pomóc. Jako , że kurs przyzwoity zagram to.

Peterborough - Hereford - 1 1.50 - lub Peterborouhg (-1)- Hereford 1 2.30 - w sumie bardzo rzadko pisze o takich typach.. no bo to az wstyd po takim kursie 1.50...Zresztą i bez tego każdy w zasadzie wie , że Posh taki mecz powinno wygrać..Ale pisze o tym bo naprawdę w zasadzie nie wyobrażam sobie ( tfu tfu żeby nie zapeszyć) aby Posh mogło tego meczu nie wygrać..Hereford - to w mojej ocenie nie tylko no9minalnie ale i faktycznie najsłabsza drużyna w League One. i uratowac może ich przed spadkiem chyba tylko cud..Ale cuda w niższych angielskich rzadko się zdarzają - ostatni mi znany to ten sprzed 2 lat kiedy Paul Ince przejął Macclesfield...Tutaj nic takiego się nie zapowiada..Hereford we wszystkich swoich wyjazdowych meczach zdobył raptem 1 pkt- i to z przeżywającvym wówczas kryzys Brighton. A zauważmy , że z drużynami mającymi właśnie mocny atak (Bristol R - Lambert - 6-1 ; Oldham- Taylor + Hughes - 4-0) dostali wyjątkowe baty. A takim też typem zespołu jest Posh - ja powtórzę się po raz kolejny ale atak McLean + Mackail-Smith - jest najmocniejszy w lidze..Co prawda początkowo o dziwo lokomotywą był Mackail-Smith , teraz też o dziwo wracający dopiero co po kontuzji McLean , ale jak się znowu dograją - to nie ma na nich mocnych..O ile uda się strzelić im w miarę szybko bramkę to jest duża szansa na dużo wyższy wynik...Co prawda trzeba też pamiętać , że Hereford z kolei w meczach z Leeds (ok70min) i MIllwall broniło się bardzo długo...no ale w końcu i tak przegrali..
W obronie Hereford nadal parę obsencji - dodatkowy argument żeby zagrać..

MK Dons - Tranmere 1 1.90 - troszkę mnie dziwi dosyć wysoki kurs na gospodarzy..Tranmere faktycznie co prawda nie najgorzej wygląda w ostatnich statystykach - ot w ostatnich 6 meczach - 4zw.1rem.1por.ale jeśli się statom przyjrzeć bliżej to co się okazuje - zwycięstwa i owszem ale z ..Crewe...Cheltenham...Leyton O...Carlisle - a więc kwintesencja ogonu ligi...już ze Stockport był remis.. a z Millwall wtopa..
Donsi tymczasem naprawde wręcz zaskakują..PO odejściu Keitha Andrews'a można było pomyśleć , że teraz to już po awansie a tutaj tymczasem obok tradycyjnie bardzo mocnej pomocy ( Wright, Leven, teraz doszedł Puncheon , któremu z kazdym meczem idzie lepiej) o dziwo bramki na potęgę zaczęli także zdobywać napastnicy - Ale Gerba - już 4 , Sam Baldock - już 8!).
Dodajmy , że w zespole gości nie zagra Andy taylor ( D-14/0/1), a przy odrobinie szczęścia Ian Goodison - (12/0/0) i Ben Chorley ( D-14/0/0). W wariancie pesymistycznym trener w obronie będzie musiał wystawić debiutanta Aaron'a Cresswell'a.Dodajmy , żę na bocznej obronie - naprzeciwko której będzie "szalał" ( mam nadzieję) Leven lub Puncheon..
Tak , żę to też gram...

D&R - Accrington - 1 1.80 - dużo już pomyj wylałem na zespół gospodarzy ale nie sposób nie zauważyć pewnej prawidłowości - jeśli już tracą punkty to z zespołami z górnej części tabeli..Bo jeśli sporządzić zestawienie to przegrane i remisy z : POrt Vale, Brentford, Wycomne, Darlington, Bury, Bournemouth, Rotherham - a pewne zwycięstwa - m.in Chester, Barnet, Grimsby...no a Accrington zdecydowanie jest zespołem właśnie z tej drugiej części...Dodajmy , że nadal wszystko wychodzi parze napastników - Paul'owo Bansonow'i- 7 bramek + 4 asysty, Ben'owi Strevensowi - 7 bramek + 2 asysty.Faktem jest , że niepewny jest występ skrzydłowego Sam'a Saunders'a - 6 bramek + 7 asyst!! , ale cóż w ostatnim meczu z Grimsby poradzili sobie i bez niego..Po stosunkowo nie najgorszym kursie zagram to...

Co jeszcze ciekawego..:

Chyba się skusze i zagram także Oldham...kurs cieńki 1.60 , ale goście także nic wielkiego nie grają..A że rozstrzelał się ostatnio Allesandra , że jest Hughes i Taylor to zaufam gospodarzom nawet po takim kursie..

Dla trochę większych ryzykantów możę warto polecić ok.2.45 na Hartlepool...prezentują się bardzo dobrze ostatnimi czasy , a furorę robi wypożyczony z Coventry Kevin Kyle.

A dla jeszcze większych ryzykantów polecam kurs 4.85 na Chester...Naprawde uważam kurs za zdecydowanie zaaawyżony...Ostatnio także zawyżony był kurs na Chesterfield w meczu z Exeter - zagrałem za niewielkie pieniądze ... i w brode sobie pluję , że nie za większe...Bo Exeter naprawdę nic wielkiego nie gra...I popatrzmy także z kim Exeter wygrywało - Barnet, POrt Vale, Bury, Gillingham, Macclesfield, Accrington , Bournemouth...za wyjątkiem Bury tez nie ma tu drużyn z czuba tabeli...ok, wiadomo , że Chester do potentatów się nie zalicza ,ale jest nieprzewidywalne i po takim kursie , za niewielką stawkę ich zagram...tym bardziej po tak dobrym wyniku z Brentford..

PO nie najgorszym kursie spróbuję także Chesterfield...ostatnio grają już naprawdę niezgorzej.. a kurs na nich nadal całkiem przyzwoity.. choć raczej po średnich stawkach bo Bournemouth jest totalnie nieprzewidywalne...Tak , że gości po kursie np. 2.30 - 2.40 bym nie zagrał..ale 2.70 wezmę..

Za niewielką stawkę nie wypada nie zagrać remisu na Notts County...Przegrali bo mieli przegrać..ale z przeżywającym ostatnio także zniżkę formy Bury remis pasuje jak ulał..

No i chyba jeszcze można tez dorzucić Shrewsbury..ale też za niedużo bo z Barnet rozczarowali..Tyle , że to co z kolei dzieje się teraz z Luton to jest jakaś opera mydlana...Zawodnicy przychodza i odchodzą.. ostatnio znowu bardziej to drugie...kupę , no mnóstwo absencji...wszystkie serwisy ostatnio z lubością przed każdym meczem podają czy na ławce usiądzie znowu czy nie ...15-letni!!!Jordan Patrick...a w weekendowych kolejkach rozpisywano się , że "nie pójdzie do szkoły"...Owszem sa nieobliczalni , ale z taką rotacja składu moim zdaniem będzie im coraz ciężej..

Ot i... mam nadzieję , że inni przedstawią swoje stanowisko..

O Championship i Conference miło mi się czyta , ale się nie odzywam bo się nie znam...( co do League One i Two subiektywnie wydaje mi się , że co nieco już wiem)..

Do góry
#2695903 - 01/11/2008 09:11 Re: Nizsze ligi angielskie 2008/2009 [Re: Kefir70]
konstruktor1 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/08/2004
Postów: 2760
Skąd: Bray
\:\( Idiotow nie sieja, oni sie sami rodza. Przepraszam.


Edited by konstruktor1 (01/11/2008 20:24)

Do góry
#2695920 - 01/11/2008 10:43 Re: Nizsze ligi angielskie 2008/2009 [Re: konstruktor1]
mura Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/02/2006
Postów: 10252

ja z League One gram przede wszystkim dwa mecze: Leicester i Leeds.

Lisy wygrają, bo:
-muszą mi oddać to co zabrały w dziwnym meczu z Brighton ;\)
-Bristol jest słabe na wyjazdach, gdzie już za dużo remisowało
-u gospodarzy wielka mobilka na win i powrót do czołówki

Leeds, bo:
-Cheltenahm to ogólnie kapiszony a zwłaszcza ostatnio
-Leeds chce jak najszybciej być liderem a osttanio przegrało 3 wyjazdy z rzędu (niemniej grali z czołówką)-pora na mały showtime

ciekawie opisałeś Huddersfield i Peterboro Kefir, podoba mi się i skuszę się na te typy, natomiast Donsi w ogóle mi sie nie widza, w tym meczu przewiduje x2

Do góry
#2695945 - 01/11/2008 14:58 Re: Nizsze ligi angielskie 2008/2009 [Re: mura]
Kefir70 Offline
old hand

Meldunek: 28/11/2005
Postów: 778
Skąd: Poznań
Co do Leeds i Leicester..

Co do Leeds - zgoda..tyle , że kurs jak na mecz wyjazdowy bardzo kiepściutki 1.85..ale faktycznie powinni to wygrać..Jesli dodać do tego ogromne problemy kadrowe Cheltenham.. nie chce mi się wymieniać , ale chyba z 8-10 zawodników nie zagra ( kontuzje, kartki, wracają z wypożyczeń)..Ot znamienne jest zresztą , że Fleetwood , który powrócił do Charlton rzekomo leczyć kontuzje...nagle znalazł się na kolejnym wypożyczeniu w Brighton..

Co do Leicester - wolę poczekać.. bo ostatnio jednak za dużo wtop Lisów - a kursy na nich jakoś specjalnie nie urosły...a Bristol co by nie mówić ma Lamberta w składzie, który jest w życiowej formie..i zdarzyć może się tu wszystko...a po takim nedznym kursie nie ma co się znowu denerwować..

Do góry
#2696485 - 01/11/2008 22:14 Re: Nizsze ligi angielskie 2008/2009 [Re: Kefir70]
grucha Offline
addict

Meldunek: 11/01/2005
Postów: 448
Skąd: MK
Po przerwie ruszyła Conference, więc coś skrobnę.
Woking FC - Stevenage Borough
Wydaję się, że Stevenage złapali w końcu odpowiedni rytm i sukcesywnie pną się w górę tabeli. Formą imponuje Morison, strzelając gole w niemal każdym meczu, do tej pory uzbierał ich już 10, mimo niezbyt dobrego początku. W zespole brak znaczących osłabień, niepewny jest jedynie występ lewego pomocnika Mitchella Cole'a, drugiego strzelca. Piłkarze, a zwłaszcza fani są podekscytowani, bo za tydzień w kolejnej rundzie FA Cup drużyna zmierzy się z Leicester, co dla klubu jest sporym wydarzeniem, więc już w tej chwili panuje mobilizacja. Spotkanie z Woking będzie zatem jakby próbą generalną. Z kolei ekipa Woking, to jak dla mnie jeden z głównych kandydatów do spadku, co pokazuje zresztą pozycja w tabeli - tuż nad strefą mroku. Jakoś nie znajduję przesłanek ku temu, że gospodarze sprawią niespodziankę i urwą choćby punkt zespołowi z Hertfordshire, zwłaszcza , iż ci ostatnio grają coraz lepiej. Kurs na zwycięstwo Stevenage jest bardziej niż przyzwoity, Bet365 daje 2.30.
Torquay United - Mansfield Town
U gospodarzy sytuacja jest podobna, jak w przypadku Stevenage. Po kiepskim początku złapali wiatr w żagle i są już na piątym miejscu ze stratą czterech punktów do dość nieoczekiwanego lidera Kettering. Tim Sills nie imponuje co prawda taką formą strzelecką, jak w zeszłym sezonie - do tej pory 5 bramek, lecz w drużynie jest kilku innych zawodników punktujących w miarę regularnie. Potencjał w każdym razie jest spory i moim zdaniem Torquay jest w dalszym ciągu jednym z dwóch głównych faworytów do awansu. Z kolei Mansfield to duże rozczarowanie. Zajmują dopiero osiemnaste miejsce, co jest sporym zaskoczeniem, jak na spadkowicza i drużynę bądź co bądź doświadczoną. Wpływ na to z pewnością ma fakt dużych zmian w składzie przed sezonem, a także częste rotacje w wyjściowej jedenastce. W tym spotkaniu w składzie meczowym Mansfield mają się pojawić znowu nowe twarze, co świadczy o ciągłym poszukiwaniu optymalnego zestawienia.
W tej sytuacji kurs 1.72 na Torquay nie jest może oszałamiający, ale wydaje się przyzwoity.

W tym tygodniu, to by było na tyle w BSP. Pozostałe mecze rażą mnie skandalicznie nieadekwatnymi kursami.
Pozdrawiam.

Do góry
#2697256 - 02/11/2008 02:38 Re: Nizsze ligi angielskie 2008/2009 [Re: grucha]
Kefir70 Offline
old hand

Meldunek: 28/11/2005
Postów: 778
Skąd: Poznań
Huddersfield - Crewe 1 1.80 - 3-2
Peterborough - Hereford - 1 1.50 - lub Peterborouhg (-1)- Hereford 1 2.30 - 2-0
MK Dons - Tranmere 1 1.90 - 1-0
D&R - Accrington - 1 1.80 \:\(

W sumie ładnie, choć typy "drugorzędne" kiepsko..Z Posh do statów zaliczę sobie oba - w końcu oba weszły ;\)

Jak do tej pory skuteczność :
Kursy:
1,5-1,99 8/19
2,0-3,00 14/27
3,0 i wyżej 3/4

Home Win 12/25
Away Win 12/23

Feel - Tsu - gratki - fajnie wszedł ten overek \:p
Grucha - gratki ze Stevenage chętnie skorzystałem

Do góry
#2697271 - 02/11/2008 02:46 Re: Nizsze ligi angielskie 2008/2009 [Re: Kefir70]
Kefir70 Offline
old hand

Meldunek: 28/11/2005
Postów: 778
Skąd: Poznań
A i gratki Mura i dzięki za Leeds.. przekonałeś mnie..
Co do Leicester nie ;\) ale jak im to weszło to pewnie nawet sami oni nie wiedzą ;\)

Do góry
#2697477 - 02/11/2008 03:34 Re: Nizsze ligi angielskie 2008/2009 [Re: Kefir70]
mura Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/02/2006
Postów: 10252

trzeba otwarcie przyznać ze sobota raczej udana

oczywiście nie obeszło się bez szczęścia lub jak kto woli tradycyjnej angielskiej walki do końca

Leeds wygrało ale spodziewałem się bardziej przekonywującego zwycięstwa, Lisy hmmmm ostatnio na koniec dali plamę, dziś zadziwili, niejaki pan Fryatt naprawdę dziś mi pomógł \:\)

dobre prognozy Panowie, dobrze że wróciliście

zadziwiło znów Brighton a najwiekszy come back dzisiejszego dnia to chyba Blackpool \:\)

Do góry
#2697565 - 02/11/2008 04:08 Re: Nizsze ligi angielskie 2008/2009 [Re: mura]
Kefir70 Offline
old hand

Meldunek: 28/11/2005
Postów: 778
Skąd: Poznań
I jak w dobrej bajce jako narrator podsumuję to tak :

Z 10 zaprezentowanych typów :
-Mura - 2 - Leeds + Leicester
-Grucha 2 - Stevenage + Torquay
-Feel-Tsu - 2 - Burnley _ over Cardiff
- Mua - 4 - Posh+MK Dons+Huddersfield+D&R
zauważcie , że weszło 9!!

Do góry
#2697568 - 02/11/2008 04:09 Re: Nizsze ligi angielskie 2008/2009 [Re: Kefir70]
Kefir70 Offline
old hand

Meldunek: 28/11/2005
Postów: 778
Skąd: Poznań
Fakt - Brighton chyba zaskoczyło...
Podnosi się Colchester..
A Crewe i Hereford leżą i kwiczą..

Do góry
#2697604 - 02/11/2008 04:27 Re: Nizsze ligi angielskie 2008/2009 [Re: Kefir70]
Ezquerro Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 28/11/2002
Postów: 2151
Skąd: Glasgow/Głowno/Łódź
piekna sobota , dzięki panowie , tylko tak dalej!

Do góry
#2697625 - 02/11/2008 04:35 Re: Nizsze ligi angielskie 2008/2009 [Re: Kefir70]
grucha Offline
addict

Meldunek: 11/01/2005
Postów: 448
Skąd: MK
To szczęście, że mamy takie fajne underdogi, bo w czołówce ścisk niesamowity od League One do Conference. W L1 między liderem, a dziesiątym Hartlepool jest tylko siedem punktów różnicy. W L2 jeszcze ciekawiej - Darlington ma 28 punktów, a zajmujący dziesiąte miejsce Gillingham 24. Dalej BSP - Kettering 32, Weymouth 26. Nie można powiedzieć, że te nasze ligi typuje się łatwo w tym sezonie, no ale jeśli przez to przebrniemy, to chyba zostaniemy jakimiś guru czy coś ;\) Dzisiaj jednak chyba zasłużyliśmy na piwo. Zatem
Dzięki za podpowiedzi, skorzystałem z pzryjemnością.

Do góry
#2697997 - 02/11/2008 15:26 Re: Nizsze ligi angielskie 2008/2009 [Re: grucha]
Feel-Tsu Offline
veteran

Meldunek: 04/08/2006
Postów: 1212
Skąd: Starachowice
wczorajsza kolejka pokazala mi jednak, ze duzo bardziej znam mentalnosc ekip Championship niz L1. Niepotrzebnie nawet zastanawialem sie nad ewentualnym winem Carlisle, bo jednak to jest inna szkola jazdy..
ciesza natomiast trafienia z championship i to jest chyba jednak znak dla mnie abym bardziej zwrocil uwage na te lige
chyba lepiej mi to idzie
no to przez kilka tygodni "pouczę" sie skladow ale rowniez caly czas bede uzywal swojego nosa statystycznego itp

Panowie jest wielka szansa, ze jednak rozwalimy te niższe angielskie, tylko musimy jeszcze bardziej zewrzec szyki i bedzie luks, naprawde dobrze

Do góry
#2698301 - 02/11/2008 19:50 Re: Nizsze ligi angielskie 2008/2009 [Re: Feel-Tsu]
grucha Offline
addict

Meldunek: 11/01/2005
Postów: 448
Skąd: MK
Byłoby świetnie, gdybyś ruszył Championship, bo ta liga była do tej pory ugorem. Ja zraziłem się do niej w zeszłym sezonie i jakoś mi od tej pory nie leży - traumę mam czy co ;\)
W każdym razie chętnie skorzystam i pewnie nie tylko ja, bo czasem brakuje dobrych typów.

Do góry
Strona 9 z 18 < 1 2 ... 7 8 9 10 11 ... 17 18 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
4 zarejestrowanych użytkowników (Szuman, pacyfista, Maxi, Sensei), 3642 gości oraz 5 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5582188 Postów

Najwięcej online: 4029 @ 14:25