Opcje tematu
#2855251 - 22/01/2009 08:28 Formuła 1 informacje na wyjazdy F1
mopsiq Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/12/2004
Postów: 14696
Skąd: Świnoujście
Mam nadzeje ze niebede pojechany za zalozenie tego działu szukałem i nieznalazlem sam potzrebuje paru informacji a to jedyny najp[rostrzy sposób piwo

Do góry
Bonus: Unibet
#2855253 - 22/01/2009 08:31 Re: Formuła 1 informacje na wyjazdy F1 [Re: mopsiq]
mopsiq Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/12/2004
Postów: 14696
Skąd: Świnoujście
potrzebuje informacji na temat GP hiszpani na torze w barcelonie w tym sezonie jade i jesli ktos byl to moze pomoze mi gdzie nalepiej na pole namiotowe jaie miejsca najlepsze na torze itp. potrzebował bym informacji na temat GP hiszpani

sam bylem w zeszłym sezonie na GP belgii i umieszcze sporo informacji moze ktos skorzysta

Do góry
#2873853 - 28/01/2009 22:13 Re: Formuła 1 informacje na wyjazdy F1 [Re: mopsiq]
mopsiq Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/12/2004
Postów: 14696
Skąd: Świnoujście
Gp Belgii na Spa Francorchamps


Do góry
#2873986 - 28/01/2009 23:23 Re: Formuła 1 informacje na wyjazdy F1 [Re: mopsiq]
mopsiq Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/12/2004
Postów: 14696
Skąd: Świnoujście



Zacznę od początku na gp belgii wybrałem się ze szwagrem autem i polecam sama przygoda wyjazdu podróż to już niezapomniane wspomnienia , najlepiej minac granice niemiecko belgijską w Aachen potem kierując się na stavelot i malmedy po drodze mijamy tor spa ( z nawigacja bardzo łatwo trafić hehe) .
Podstawą jest to żeby być tam już w środę dlaczego hmmm kto był na F1 wie ze w czwartek od rana jest otwarty tor bez względu czy mamy miejscówki czy bilety na bronzearea (stojące) chodzimy po całym torze w godzinach 11:00 do 13:00 są otwarte boksy ( ja bym nie pchał się od razu gdyż bedze tam masa ludzi i bedze ciezko dojsć do bolidu w drugiej godzinie jest ich znacznie mniej i śmiało można robić fotki) , na torze są sklepy firmowe bolidów F1 zawsze ktoś na koniec wychodzi, w zeszłym roku był to Nico Rosberg ,Co jest tez ważne nie ma problemu z wniesieniem piwa itp.
Oczywiście już od czwartku jeżdzą Gp2 i Porsche, jeśli ktoś będzie chciał przejść cały tor jest to w czwartek możliwe ale ja bym skoncentrował się na miejscu start-meta tam się najwięcej dzieje można nawet posiedzieć gdzie się chce nieważne jaki ma się bilet, ale wróćmy jeszcze do środy można wynająć sobie hotel ale to żadna przyjemność ,przyjerzdzając w środę bez rezerawcij, bez problemu znajdzemy miejsce na polu namiotowym w około toru jest parę pul ale niektore są na wzniesieniach i wieszcie mi w nocy musi być tam bardzo zimno i w niektorych nie ma wody albo wc, więc jak bedzecie się wybierać na pole namiotowe to Eau Rouge ( jest kawałek od toru ale normalne warunki )placilismy 40euro za 5 nocy (od środy do poniedziałku wieczora), (cena obejmuje miejsce na auto i namiot bez względu ile osób i jaki duży namiot ) na polu namiotowym można bezpłatnie korzystać z 2-ch stołow do ping ponga do piątku można pograć w siatke jest miejsce na pokopanie piły , są toalety miejsca do umycia się i naczyń ,prysznice i to wszystko w cenie , można dodatkowo zapłacić za prąd chyba ze ma się normalnego sąsiada i od niego się pociągnie nie sprawdzają tego , w srode i czwartek nie ma az tak dużo ludzi ale piątek i sobote bedze ich już sporo a w niedzele rano bedze caluśkie pole namiotowe zajęte , na polu namiotowym jest zaj..... klimat z reszta kazdy wie spotkamy tam różnych ludzi, majac bilety bronzearea najlepszym miejscem jest na mapce powyżej Pouhon ( widac bardzo duża częsc toru z 4rema zakretami dwa sezony temu stala tam Silver siedzące miejsca) albo Bus Stop Schikane co do tego to trezba bardzo wczesnie zajać miejsce, gdyż jak się dwa rzedy ludzi ustawi mala widocznosć jest toalety dostępne na torze ale i tak nikt z nich nie korzysta, jedzenie i picie też dostępne na torze tylko drogo na wyscig warto wstac wczesniej i isc na tor jeśli się nie ma miejscówek jeśli wyscig o 14 warto tak o 10 już być tam tak samo z kwalifikacjami pod koniec sierpnia na wyscigu w belgii bedze zimno tor jest na górzystym terenie i pogoda jest bardzo zmienna warto mieć nieprzemakalna kurtke, parasolkę , mala butle z gazem zeby sobie zagrzać na torze np. puszke z zupą itp. wszyscy tak robia siadają rano o 9 na torze i do wieczora nie ruszają się w wolnym czasie można pojechac pozwiedzac np. Liege tor spa w belgi jest jednym z najciekawszych torów w F1 i warto tam pojechac

Do góry
#3077197 - 20/04/2009 06:11 Re: Formuła 1 informacje na wyjazdy F1 [Re: mopsiq]
mopsiq Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/12/2004
Postów: 14696
Skąd: Świnoujście
jedze ktos na GP do hiszpanii?? albo byl? potrzebował bym paru informacji

Do góry

Moderator:  Green Arrow, rafal08 



Kto jest online
7 zarejestrowanych użytkowników (Akhu, pacyfista, Sony, VVega, alfa, ElNinho[mmdea], ANZELMO), 3566 gości oraz 10 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581745 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49