Strona 2 z 2 < 1 2
Opcje tematu
#3114903 - 07/05/2009 01:57 Re: Liga Mistrzów, Półfinały [Re: santiago]
spiwoor Offline
veteran

Meldunek: 21/02/2005
Postów: 1556
Skąd: Częstochowa
Originally Posted By: santiago
Widze, że wiele osób twierdzi że to Chelsea bedzie grała z kontry i to Barcelona musi atakować i takie tam. A ja się pytam dlaczego? Na takim poziomie drużyn bezbramkowy remis jest korzystniejszy dla gospodarzy. A więc to Barca jest w lepszej sytuacji bo starcza jej kazdy bramkowy remis.
Hiddink jest świetnym fachowcem i taktykiem ale przecież nie powie swoim chłopakom zeby u siebie, przed własna publkicznoscia murowali brame jak na Camp Nou.

Ja stawiam jednak na awans Barcelony po mało pieknym kursie, do tego dorzucam także zwyciestwo Barki i over.
Licze na piękny mecz z duza iloscia goli:)


Ponieważ Barcelona totalnie nie potrafi grać defensywnie a Chelsea potrafi i właśnie taktyka wyczekiwania i kontratakowania sprawdza się najlepiej.Pójście na otwartą wymianę ciosów byłoby błędem, z drugiej strony może powtórzyć się sytuacja z 2005r, czyli szybkie ciosy ze strony Chelsea na rozespaną Barcelonę.

Jeżeli jeszcze tego nie dostrzegłeś Hiddink ma w dupie widowisko i kibiców.Dla tego gościa liczy się awans

Do góry
Bonus: Unibet
#3114924 - 07/05/2009 02:05 Re: Liga Mistrzów, Półfinały [Re: mcben]
bulwers Offline
old hand

Meldunek: 09/01/2009
Postów: 801
Skąd: ESADEIGREK
Originally Posted By: mcben
wczoraj teatr jednego aktora
znowu eksplozja geniuszu ronaldo
tylko on stanowil zagrozenie
(bez niego tylko rooney raz oddal strzal, park 2x i jedna bramka po bledzie + ni to wrzutka ni to strzal andersona wie ktos czy henry dzisiaj zagra?
i kto jest zagrozony w razie otrzymania kartek nieobecnoscia w rzymie?



"wie ktos czy henry dzisiaj zagra?"


mimo wielu informacji na temat jego zdrowia sadze ze Henry dzisiejszego dnia wybiegnie na murawe

Stamford Bridge moze to nie bedzie wystep od pierwszej minuty meczu ale dzisiaj zapewne zagra pogodnie


"i kto jest zagrozony w razie otrzymania kartek nieobecnoscia w rzymie?"


FC Barcelona:

Sergio Busquets

Dani Alves


FC Chelsea:

Michael Ballack

Alex

Anelka


Pozdrawiam piwo

Do góry
#3114982 - 07/05/2009 02:19 Re: Liga Mistrzów, Półfinały [Re: spiwoor]
santiago Offline
veteran

Meldunek: 25/11/2004
Postów: 1587
Skąd: kielce
Originally Posted By: spiwoor
Originally Posted By: santiago
Widze, że wiele osób twierdzi że to Chelsea bedzie grała z kontry i to Barcelona musi atakować i takie tam. A ja się pytam dlaczego? Na takim poziomie drużyn bezbramkowy remis jest korzystniejszy dla gospodarzy. A więc to Barca jest w lepszej sytuacji bo starcza jej kazdy bramkowy remis.
Hiddink jest świetnym fachowcem i taktykiem ale przecież nie powie swoim chłopakom zeby u siebie, przed własna publkicznoscia murowali brame jak na Camp Nou.

Ja stawiam jednak na awans Barcelony po mało pieknym kursie, do tego dorzucam także zwyciestwo Barki i over.
Licze na piękny mecz z duza iloscia goli:)


Ponieważ Barcelona totalnie nie potrafi grać defensywnie a Chelsea potrafi i właśnie taktyka wyczekiwania i kontratakowania sprawdza się najlepiej.Pójście na otwartą wymianę ciosów byłoby błędem, z drugiej strony może powtórzyć się sytuacja z 2005r, czyli szybkie ciosy ze strony Chelsea na rozespaną Barcelonę.

Jeżeli jeszcze tego nie dostrzegłeś Hiddink ma w dupie widowisko i kibiców.Dla tego gościa liczy się awans


Spoko, a co będzie jak Barcelona strzeli gola w pierwszych 15 minutach? Hiddink nadal będzie miał w dupie widowisko??? A Chelsea nadal bedzie sie broniło i kontratakowało???

Do góry
#3114983 - 07/05/2009 02:20 Re: Liga Mistrzów, Półfinały [Re: bulwers]
Niepoprawny_Pesymista Offline
addict

Meldunek: 24/12/2008
Postów: 620
Skąd: Poznań
Bitnap na tej facjacie malować się będzie radość w najczystszej postaci (no może nieco podchmielonej wink albo gorycz porażki, niezależnie od ilości rożnych wykonywanych przez Chelsea

Uważam, że to ciekawy zakład i ma w sobie spore szanse powodzenia- biorąc pod uwagę moją wizję meczu, gdzie raczej za sprawą Hiddinka ofensywnego szału nie będzie...

Lecz obym się mylił i obyśmy byli świadkami wspaniałego spektaklu uwieńczonego zwycięstwem Blaugrany smile

ze stawką zdecydowanie nie przesadzam.
na pewno na live jeszcze coś rzucę.

visca el Barca!
pozdro tongue

Do góry
#3115005 - 07/05/2009 02:32 Re: Liga Mistrzów, Półfinały [Re: santiago]
spiwoor Offline
veteran

Meldunek: 21/02/2005
Postów: 1556
Skąd: Częstochowa
Originally Posted By: santiago
Originally Posted By: spiwoor
Originally Posted By: santiago
Widze, że wiele osób twierdzi że to Chelsea bedzie grała z kontry i to Barcelona musi atakować i takie tam. A ja się pytam dlaczego? Na takim poziomie drużyn bezbramkowy remis jest korzystniejszy dla gospodarzy. A więc to Barca jest w lepszej sytuacji bo starcza jej kazdy bramkowy remis.
Hiddink jest świetnym fachowcem i taktykiem ale przecież nie powie swoim chłopakom zeby u siebie, przed własna publkicznoscia murowali brame jak na Camp Nou.

Ja stawiam jednak na awans Barcelony po mało pieknym kursie, do tego dorzucam także zwyciestwo Barki i over.
Licze na piękny mecz z duza iloscia goli:)


Ponieważ Barcelona totalnie nie potrafi grać defensywnie a Chelsea potrafi i właśnie taktyka wyczekiwania i kontratakowania sprawdza się najlepiej.Pójście na otwartą wymianę ciosów byłoby błędem, z drugiej strony może powtórzyć się sytuacja z 2005r, czyli szybkie ciosy ze strony Chelsea na rozespaną Barcelonę.

Jeżeli jeszcze tego nie dostrzegłeś Hiddink ma w dupie widowisko i kibiców.Dla tego gościa liczy się awans


Spoko, a co będzie jak Barcelona strzeli gola w pierwszych 15 minutach? Hiddink nadal będzie miał w dupie widowisko??? A Chelsea nadal bedzie sie broniło i kontratakowało???


Pożyjemy, zobaczymy. smile

Ja w każdym razie nie spodziewam się żeby Chelsea rzuciła się do ataku.Tak głębokiej defensywy jak w poprzednim meczu też nie zobaczymy ale Chelsea zagra ostrożnie.Nawet strata bramki na początku spotkania nie będzie sygnałem do frontalnych ataków, co innego koniec spotkania

Do góry
#3115046 - 07/05/2009 02:50 Re: Liga Mistrzów, Półfinały [Re: spiwoor]
Niepoprawny_Pesymista Offline
addict

Meldunek: 24/12/2008
Postów: 620
Skąd: Poznań
ja jeszcze na momencik wrócę do wybić z 5. metra na które dzis ewidentnie się uparłem (ot, taki eksperment) i biorę zakład
w ktorej połowie więcej wybic?
2. połowa 1.85

bo faktycznie, im blizej do konca, tym więcej nerwów, jakiś strzałów rozpaczy, etc.
może byc ciekawie smile

Do góry
#3115058 - 07/05/2009 02:55 Re: Liga Mistrzów, Półfinały [Re: Niepoprawny_Pesymista]
buszmen Offline


Meldunek: 17/06/2003
Postów: 6411
Skąd: Toruń
Ale przecież piątki są nie tylko po niecelnych strzałach duch

Do góry
#3115064 - 07/05/2009 02:57 Re: Liga Mistrzów, Półfinały [Re: buszmen]
Niepoprawny_Pesymista Offline
addict

Meldunek: 24/12/2008
Postów: 620
Skąd: Poznań
w istocie tak jest wink

Do góry
#3116024 - 07/05/2009 06:18 Re: Liga Mistrzów, Półfinały [Re: Niepoprawny_Pesymista]
Niepoprawny_Pesymista Offline
addict

Meldunek: 24/12/2008
Postów: 620
Skąd: Poznań
BAAAAAARRRRRRRRRCCCCCCCCCCCCAAAAAAAAA!
wybicia:
under 20,5 FT frown
chelsea więcej piwo
w drugiej połówce więcej piwo

ale jakie to ma znaczenie?
Co nam Inesta zmontował, to ach smile smile smile smile
piwo

Do góry
#3116037 - 07/05/2009 06:21 Re: Liga Mistrzów, Półfinały [Re: Niepoprawny_Pesymista]
kfjatek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/09/2004
Postów: 23725
Skąd: Poznań
a co sędzia zmontował..

Do góry
#3120137 - 09/05/2009 03:14 Re: Liga Mistrzów, Półfinały [Re: kfjatek]
Hakan Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/11/2007
Postów: 11032
http://sport.interia.pl/pilka-nozna/liga-mistrzow/news/uefa-ustawila-mecz-chelsea,1303018

Do góry
Strona 2 z 2 < 1 2

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
11 zarejestrowanych użytkowników (VVega, Lukasz111, pacyfista, Akhu, Sensei, ElNinho[mmdea], latajaca_holenderka, 11kera11, igea23, rymoholik, Sony), 4416 gości oraz 4 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45047 Tematów
5582742 Postów

Najwięcej online: 4480 @ 20:50