Strona 13 z 16 < 1 2 ... 11 12 13 14 15 16 >
Opcje tematu
#3112475 - 06/05/2009 03:54 Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy [Re: [T]-error]
Kefir70 Offline
old hand

Meldunek: 28/11/2005
Postów: 778
Skąd: Poznań
T-error ....pewne rzeczy są zaraźliwe..nie tylko świńska grypa....Nie użyłem w stosunku do Ciebie żadnego epitetu, nic co by Ci uwłaczało....

Cóż - uczysz się jak widzę - "nie ośmieszaj się, starczy tej kompromitacji".Przyjmujesz nawyki zamku Nottingham - tutaj fakt jak się w dyskusji nie bluzgnie rozmówcy - to jakoś tak nijak , nie..

KIm TY jesteś , że sugerujesz Konstruktorowi i mi niehonorowe postępowanie ???

Do góry
#3112499 - 06/05/2009 03:58 Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy [Re: Kefir70]
Kefir70 Offline
old hand

Meldunek: 28/11/2005
Postów: 778
Skąd: Poznań
I przede wszystkim gdzie byłeś jak wszelkie granice przyzwoitości przekraczali niektórzy zieloni..??? I teraz mnie będziesz uczyć co jest honorowe a co nie...

Nieładnie T-error

Do góry
#3112516 - 06/05/2009 04:00 Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy [Re: Kefir70]
Kefir70 Offline
old hand

Meldunek: 28/11/2005
Postów: 778
Skąd: Poznań
I ponownie zapytam - czemu niby Twoim zdaniem miała służyć moja wypowiedź w systemie Amka - jaka była w tym przewrotna myśl?????

Do góry
#3112528 - 06/05/2009 04:03 Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy [Re: [T]-error]
Mindman Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/01/2005
Postów: 3911
Skąd: Kielce/Trójmiasto
Originally Posted By: [T
-error] To jest honor, a to co zrobiliście to delikatnie mówiąc ... kompromitacja.



Może nie powinienem się wcinać w dyskusję, ale na meczu to nie powinno dziwić - w końcu dzieją się tu znacznie "ciekawsze" rzeczy, więc dorzucę swoje 3 grosze i kij co ktoś sobie pomyśli.

[T]-error tylko nie pisz o braku honoru Kefira i konstruktora! To o czym piszesz jest właśnie częściowo prawdą - wszyscy wiedzą jak jest na mecz.pl i co robią?

NIC. Wielkie g...

Być może z konformizmu, być może z czystego lenistwa i typowego polskiego: " a pier... mnie to", nieważne - nikt nic z tym nie robi, nie robił, poza między innymi w/w dwójką ...

Nie pisz więc proszę o braku honoru Kefira i konstruktora, tudzież o ich kompromitacji, bo to nie oni powinni się kompromitują ...

Do góry
#3112542 - 06/05/2009 04:05 Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy [Re: Mindman]
Mindman Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/01/2005
Postów: 3911
Skąd: Kielce/Trójmiasto
* bo to nie oni się kompromitują ...

tak powinno być

Do góry
#3112560 - 06/05/2009 04:08 Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy [Re: Mindman]
forty Offline


Meldunek: 14/05/2001
Postów: 30407
Skąd: Brama
fajna dyskusja,mogę pokibicować?

Do góry
#3112581 - 06/05/2009 04:13 Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy [Re: [T]-error]
Kefir70 Offline
old hand

Meldunek: 28/11/2005
Postów: 778
Skąd: Poznań
Originally Posted By: [T
-error]No nie mogę smile
Kefir proszę, nie ośmieszaj się już, starczy tej kompromitacji.
Za przykład podam Ci tylko twista, jtóry już kilka lat za darmochę tyra w PLK, robiąc livescory, tabele, komputery srery i inne bajery, mimo że mu z amkwishem też nie do tanga ...

http://pl.wikipedia.org/wiki/Przyrzeczenie_publiczne

Wiem, wiem, ja to sobie mogę bo pewnie uważasz że mnie nie dotyczy, ale stając na miejscu chociażby SOUDALA ... teraz nie wiząłbym złamanego grosza. To jest honor, a to co zrobiliście to delikatnie mówiąc ... kompromitacja.



A co do przykładu ja podam Ci lepszy - Jonathan Sarkos. Conrad go zbanował a on nagrody wydał.
I co ?? I nic - taką podjął decyzję...nie twierdzę , że jest /była ona lepsza czy gorsza/bardziej czy mniej honorowa od tej jaką my podjęliśmy. Po prostu tak zadecydował.

A my świadomi , że po części taka będzie reakcja podjeliśmy inną - żeby być w zgodzie z sobą. I nie chodziło tu o pieniądze - ale o zasady.

Do góry
#3112623 - 06/05/2009 04:23 Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy [Re: Kefir70]
ELDORADO Offline
Joker

Meldunek: 09/07/2002
Postów: 9690
Skąd: Już nie Wrocław
Ale zasada jest jedna , jak coś sie obiecuję to się dotrzymuje...i nie ze zo to ze siamto
Tu pełna zgoda z T-errom , a wasza postawa moze zniechęcić wielu ludzi do brania udziału w następnej edycji BC , bo coz mi po takim konkursie kiedy organizatorzy nie dotrzymują obietnicy wypłacania nagród dla zwyciezców , słusznie mogą sobie tak oni pomyśleć , ale łaski bzy , poradzimy sobie bez Was , prawda Adam smile

Do góry
#3112644 - 06/05/2009 04:28 Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy [Re: [T]-error]
SOUDAL Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 27/12/2002
Postów: 1963
Originally Posted By: [T
-error]No nie mogę smile
Kefir proszę, nie ośmieszaj się już, starczy tej kompromitacji.
Za przykład podam Ci tylko twista, jtóry już kilka lat za darmochę tyra w PLK, robiąc livescory, tabele, komputery srery i inne bajery, mimo że mu z amkwishem też nie do tanga ...

http://pl.wikipedia.org/wiki/Przyrzeczenie_publiczne

Wiem, wiem, ja to sobie mogę bo pewnie uważasz że mnie nie dotyczy, ale stając na miejscu chociażby SOUDALA ... teraz nie wiząłbym złamanego grosza. To jest honor, a to co zrobiliście to delikatnie mówiąc ... kompromitacja.



tez mam nadzieje ze utrzymam pierwsza pozycje grin

Do góry
#3112669 - 06/05/2009 04:34 Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy [Re: ELDORADO]
Mindman Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/01/2005
Postów: 3911
Skąd: Kielce/Trójmiasto
Originally Posted By: ELDORADO
ale łaski bzy , poradzimy sobie bez Was , prawda Adam smile



laugh

I to jest właśnie kwintesencja meczu - zaakceptuj panujący kierat, nie podoba Ci się, to wyp...ad.

Jedna czy dwie osoby - masz rację nie wpłyną na kształt całego forum (choć patrząc na to co robił @Kefir z ekipą w niższych angielskich ..., to forum nie miało takiego tematu i podejrzewam, że długo mieć nie będzie) ale 20, 30 osób udzielających się, piszących?

A to, że ktoś się zniechęci do brania udziału w BC - jako, że jest to integralna część mecz.pl - niewielka szkoda, o ile w ogóle można tu mówić o szkodzie.

Do góry
#3112671 - 06/05/2009 04:35 Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy [Re: ELDORADO]
Kefir70 Offline
old hand

Meldunek: 28/11/2005
Postów: 778
Skąd: Poznań
Widzę widzę jak dział Brytyjski bez KOnstruktora "kwitnie"..

A co do nagrody - lojalność ma swoje granice.

Ale także Ciebie Eldo jakoś nie pamiętam żebyś żarliwie walczył z przejawami chamstwa na tym forum..Teraz się wypowiadasz o "dotrzymywaniu słowa" ... a gdzie byłeś jak userzy byli banowani, obrażani przez zielonych i ich pretorianów?????? Jak mają się te górnolotne pouczenia mnie i KOnstruktora do umizgiwania się do Amkwisha , którego poziom uważam , że nie podlega dyskusji...Który nie potrafi odbyć dyskusji bez epitetów , bluzgów , itp.
Który o czym pisało wielu userów najpierw prowokował ostre dyskusje a potem jeszcze jako admin banował userów..

Eldo...plisss ..... skoro milczałeś wtedy...to tym bardziej chyba nie powinieneś robić za "autorytet moralny" teraz

Skoro ja tu rozdaje nagrody w tym konkursie w którym notabene jestem założycielem nie umniejszając oczywiscie roboty konstruktora i w odróżnieniu od Ciebie dotrzymuje słowa , to chyba mam prawo sie tu wypowiedzieć smile
wiec kontynuuje co ma piernik do wiatraka , Twoja kłotnia z Amkiem, Conradem etc do wywiązania się z Twojego publicznego zobowiązania sie do ufundowania nagrody dla zwycięzcy w konkursie BC.
I nie pisz mi o moralnosci prosze , bo dla Ciebie to obce pojęcie w świetle tego co wyzej


Edited by ELDORADO (06/05/2009 04:52)

Do góry
#3112748 - 06/05/2009 04:58 Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy [Re: Kefir70]
Kefir70 Offline
old hand

Meldunek: 28/11/2005
Postów: 778
Skąd: Poznań
Nie edytuj Eldo nie edytuj....

Co ma - ano ma - o czym było powyżej.

I nie widzę powodu czemu nie mam pisać o moralności - Nigdy nikogo na tym forum nie obraziłem epitetem.
Kiedy widziałem przejawy coraz częstszego chamstwa i nieładnego zachowania - interweniowałem.
Nawet wtedy jeśli w dyskusji przesadzał Conrad. Z którym - to tylko przy okazji nie mam żadnego konfliktu.

I z tego co pamiętasz nie pozostawiłem bez echa także przypadku kiedy Tobie dostało się od Biszopa. Zresztą z perspektywy czasu uznałem , że niepotrzebnie ( ale nie teraz bo napisałes co napisałeś - wcześniej). Z Biszopem zresztą wszystko sobie wyjaśniliśmy.

I teraz ja i Konstruktor - jesteśmy nie honorowi i nie mammy prawa mówić o moralności - bo będąc opluwani zdecydowaliśmy się cofnąć nasze nagrody bo nie zamierzamy w jakiejkolwiek formie sponsorować mecz.pl - którego BC jest częścią

a Ty , T-error - którzy siedzieliście cicho kiedy bluzgano, banowano userów - bo narazili się Panom i ich ludziom - macie...

Tak Eldo - to faktycznie jest obowiązująca filozofia tego forum
ale rozumiem , że TY MASZ PRAWO.

Do góry
#3112758 - 06/05/2009 05:01 Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy [Re: Kefir70]
Kefir70 Offline
old hand

Meldunek: 28/11/2005
Postów: 778
Skąd: Poznań
I dlatego właśnie teraz to forum wygląda jak wygląda

Do góry
#3112771 - 06/05/2009 05:04 Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy [Re: Kefir70]
[T]-error Offline
I see dead people

Meldunek: 04/08/2001
Postów: 20043
Skąd: Elbląg
Kefir, ja naprawdę proszę, nie ciągnij dalej bo wchodzisz w coraz to większe bagno ...
Ubliżam tu komuś? No sory- określiłem tylko zwyczajowo, tego typu zachowanie, które to tu uskuteczniasz/cie
Chciałem zwrócić tylko uwagę na niehonorowe postępowanie Was wobec uczestników BC.
Pytasz kim jestem? Jestem zerem. A wiesz kto to napisał? Amkwish. I gdzie wtedy byłeś? No? Z konstruktorem, gdzie?
Rozumiesz? Użytkownik XXX może w ogóle nie być zainteresowany amkwishem, polityką, czy jakimiś waszymi sporami, kłótniami i czym tam jeszcze ... ale skoro powiedziało się A trzeba powiedzieć B.
Sam podałeś bardzo dobry przykład- Jonathana Sarkosa, który mimo że dostał niesłusznego bana, w polityce, przyrzeczone nagrody przekazał. Cóż więcej dodać?

Mindman- i co, z powodu jednego amkwisha mam się pociąć? zwolnić z pracy? co jeszcze, czego żądasz? smile

Wiem jak jest, ale mądrzejszy ustępuje, jeśli nie znacie tej zasady to szczerze polecam. Trzeba wiedzieć kiedy w aferce odpuścić, no ale TO TRZEBA WIEDZIEĆ, a nie dawać się wmanipulowywać jak małe dzieci, trochę socjotechniki i was wszystkich by wykończyli- taka prawda.

Do góry
#3112775 - 06/05/2009 05:06 Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy [Re: Kefir70]
ELDORADO Offline
Joker

Meldunek: 09/07/2002
Postów: 9690
Skąd: Już nie Wrocław
Originally Posted By: Kefir70
Nie edytuj Eldo nie edytuj....

Co ma - ano ma - o czym było powyżej.

I nie widzę powodu czemu nie mam pisać o moralności - Nigdy nikogo na tym forum nie obraziłem epitetem.
Kiedy widziałem przejawy coraz częstszego chamstwa i nieładnego zachowania - interweniowałem.
Nawet wtedy jeśli w dyskusji przesadzał Conrad. Z którym - to tylko przy okazji nie mam żadnego konfliktu.

I z tego co pamiętasz nie pozostawiłem bez echa także przypadku kiedy Tobie dostało się od Biszopa. Zresztą z perspektywy czasu uznałem , że niepotrzebnie ( ale nie teraz bo napisałes co napisałeś - wcześniej). Z Biszopem zresztą wszystko sobie wyjaśniliśmy.

I teraz ja i Konstruktor - jesteśmy nie honorowi i nie mammy prawa mówić o moralności - bo będąc opluwani zdecydowaliśmy się cofnąć nasze nagrody bo nie zamierzamy w jakiejkolwiek formie sponsorować mecz.pl - którego BC jest częścią

a Ty , T-error - którzy siedzieliście cicho kiedy bluzgano, banowano userów - bo narazili się Panom i ich ludziom - macie...

Tak Eldo - to faktycznie jest obowiązująca filozofia tego forum
ale rozumiem , że TY MASZ PRAWO.


wypowiedziałem się co o tym myślę i nadal nie widze powiazania , przecież nie jestes na tym forum od wczoraj poza tym , a mimo to zadeklarowałeś się do wypłacania nagrody , powinienes powiedzieć to prosto oczy laureatom BC , którzy ciezko dygali w odroznieniu do wielu innych przez cały rok , by sobie zapracować zdobyć tą nagrode , co oni sobie są winni ze miales jakis zatarg z Amkiem CO MA PIERNIK DO WIATRAKA TYLE ODE MNIE

Do góry
#3112812 - 06/05/2009 05:17 Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy [Re: [T]-error]
Kefir70 Offline
old hand

Meldunek: 28/11/2005
Postów: 778
Skąd: Poznań
Mijasz się z prawdą T-er - zaczęłes mi robić osobiste wycieczki...

A wiesz z czego wynika nasze odmienne podejście - Że Ty w imie świętego spokoju , żeby być na tym forum - zaakceptowałeś panujace tu zwyczaje...czyli , że wybrani Zieloni lub inni wybrani userzy mają prawo obrażania innych, puszczania epitetów, a jak się im odpowie - banowania...Zwyczaj wyjątkowy na skalę netu - fakt takiego traktowania userów jak na mecz nie uświadczysz nigdzie indziej.

Ale Ty to zaakceptowałeś..

My nie. I kiedyś tam przejawiało się to w tym , że zwracaliśmy uwagę kiedy sobie na to pozwalano. Potem zaprzestaliśmy pisania w Brytani. A teraz przejawem braku akceptacji dla tego - jest zmiana decyzji co do nagród.

Co do Jonathana - sam Ci ten przykład dałem i powtórzę - taka była jego decyzja , a nasza jest inna. Dla Jo0nathana nie byłó problemem wsparcie mecz przez realizację nagród. Dla nas - dla nas samych - nie ma dla tego akceptacji.

I nie będę postępował wbrew swojemu poczuciu tego co jest słuszne a co nie - tylko dlatego , że wystawię się na inwektywy niektórych.

A zarzucanie już Konstruktorowi niehonorowego postępowania ...................................Te-error - sam wiesz , że takich modów jak on to albo już tu nie ma , albo można policzyć na 2-3 palcach. I nie chodzi mi nawet o merytoryczną wiedzę , zaangażowanie. Chodzi mi o to , że zawsze był życzliwy, pomocny , a funkcje moda rozumiał jako - "pomoc" a nie jako okazję do odreagowywania swoich kompleksów.

Wiesz , napiszę tak - gdybym ja tylko tak postąpił - cóż ...
Ale skoro decyzję taką podjął także KOnstruktor- zaufałbym.

Do góry
#3112816 - 06/05/2009 05:20 Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy [Re: [T]-error]
Mindman Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/01/2005
Postów: 3911
Skąd: Kielce/Trójmiasto
Originally Posted By: [T
-error]

Mindman- i co, z powodu jednego amkwisha mam się pociąć? zwolnić z pracy? co jeszcze, czego żądasz? smile


Niczego.

Nie wiem również czemu wymieniłeś jakiś nick, bo ja o nikim konkretnie nie pisałem. Dla mnie @amk jest tylko pewnym symbolem - symbolem tego jak wiernym odwzorowaniem codzienności jest to forum - są równi i równiejsi. Powiesz: tak było jest i będzie. Być może. Ale to jest postawa właściwa Tobie, a ja nie muszę takiej przyjmować. I wiesz co? NIE CHCĘ smile Mnie to po prostu przeszkadza i razi.

Originally Posted By: [T
-error]
Wiem jak jest, ale mądrzejszy ustępuje, jeśli nie znacie tej zasady to szczerze polecam.


smile Szlachetne, ale czy prawdziwe? Bo ja mógłbym powiedzieć, że ... mniej honorowy ustępuje.

Na marginesie:

Dlatego to forum trwa, mimo, że daleko mu do najlepszych czasów, które - mam wrażenie, już nie wrócą.

Powody są głównie dwa:

- w/w konformizm, którego kwintesencją jest wyrażenie "wiem jak jest, ale mądrzejszy ustępuje"
- postawa roszczeniowa: przychodzę na forum, dajcie mi coś, ja tylko poczytam, czasem kogoś wyśmieje i starczy

PS uwagi na marginesie są bardziej ogólne i nie dotyczą bezpośrednio nikogo z rozmówców, co by było jasne

Do góry
#3112824 - 06/05/2009 05:23 Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy [Re: ELDORADO]
Kefir70 Offline
old hand

Meldunek: 28/11/2005
Postów: 778
Skąd: Poznań
I dlatego właśnie Eldo napisałem to.
Uważasz , że powinienem powiedzieć/napisać uczestnikom konkursu dlaczego się wycofaliśmy.
Eldo - cofnij się ze 2 strony wstecz - toż to zrobiłem - w swoim imieniu i Konstruktora.

Eldo - tu nie chodzi o mój konflikt z Amkiem. Tu chodzi o panujące zwyczaje na tym forum i reakcje na nie tych co tu decydują.
I tak jak już pisałem są pewne granice. I te granice zostały przekroczone kiedy po raz kolejny obrażany , również inni - nie doczekałem się najmniejszej reakcji włodarzy tego forum. Forum jest tworem zbiorowym ,i nie będę jego sponsorem.

Do góry
#3112838 - 06/05/2009 05:27 Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy [Re: Kefir70]
[T]-error Offline
I see dead people

Meldunek: 04/08/2001
Postów: 20043
Skąd: Elbląg
Dziwne macie pojęcie etyki jako takiej, wobec innych i owszem, wobec samych siebie już nie do końca.
Nie rozmywaj tematu, o walorach konstruktora jako moderatora, bo tego nigdy nie podważałem.
Wszak nie o tym jest rozprawa...
I po czym wnosisz, że ja coś tu zaakceptowałem?

Do góry
#3112847 - 06/05/2009 05:30 Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy [Re: [T]-error]
[T]-error Offline
I see dead people

Meldunek: 04/08/2001
Postów: 20043
Skąd: Elbląg
Mindman- bo to tajemnica poliszynela? smile Wszyscy wiedzą, że to chodzi o niego + fanatyczny Conrad w polityce, co tu mydlić.
I znowu wkłada mi się w usta, czy też poprawniej rzecz ujmując, przypisuje jakieś postawy, w dodatku właściwe mi! Ot co.

Do góry
Strona 13 z 16 < 1 2 ... 11 12 13 14 15 16 >




Kto jest online
7 zarejestrowanych użytkowników (igea23, alfa, Sony, rafal08, ElNinho[mmdea], _Lider, Szuman), 3533 gości oraz 15 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45044 Tematów
5580260 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49