Strona 2 z 2 < 1 2
Opcje tematu
#31142 - 04/08/2004 18:33 Re: Jaka jest najlepsza progresja?
Ufo Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 19/02/2001
Postów: 2287
[QUOTE]Oryginalnie wysłał jahu:
Zauwazcie że gdy gram p*k>100 to prędzej czy pózniej dojde na sam poczatek ciągu , a po drodze mogę dość długo oscylować trochę do przodu trochę do tyłu i bardzo dobrze bo im dłużej oscyluje tym więcej zarabiam gdyż wygrana przypada zawsze za największą stawkę w stosunku do pozostałych stawek.
Oczywiście ten nowy ciąg:
10-20-30-40 itd jest grany na inne mecze niż ciąg pierwszy ale też o p*k>100[/QUOTE]Czyli Jahu: Wyjdę na heretyka bukmacherki ale uważam że być może nawet jest sens grać mecze o p*k ok 1.00 lub nawet poniżej jesli jest to progresja ograniczona w czasie.
Pozatym jeszcze nikt mi nie udowodnił że grając p*k ok 1.00 przy zalożeniu że tak dobieram stawkę iż gram kurs ok. 5.0 i cofając się o 6 oczek w tył zarabiam
. Chyba na heretyka nie za bardzo chcesz wyjsc, bo "ratujesz" progresje coraz bardziej oplacalnymi zakladami . Jakbys gral p*k =1 stal bys w miejscu, Przy <1 bylby bankrut...

Do góry
Bonus: Unibet
#31143 - 04/08/2004 20:08 Re: Jaka jest najlepsza progresja?
jahu Offline
old hand

Meldunek: 21/02/2001
Postów: 776
Chyba na heretyka nie za bardzo chcesz wyjsc, bo "ratujesz" progresje coraz bardziej oplacalnymi zakladami . Jakbys gral p*k =1 stal bys w miejscu, Przy <1 bylby bankrut...[/QB][/QUOTE]

To jest tak że to co gram za moje pieniądze gram oczywiście p*K z pogranicza lub wręcz opłaclne.
Natomiast wszyscy uważają że gdy mamy p*k<100 to nie ma szans zarabiać na progresji.
Ja sie na ten temat tak jednoznacznie nie wypowiadam.

Natomiast jest bardzo wiele sposóbów progresji o p*k<100 które przynoszą zysk w określonym czasie.
Progresja dopiero wtedy zabija taki panuje powszechny pogląd gdy gramy nią non stop zakłady nieopłaclne[a jak mówię na dzień dzisiejszy nie podpisuję się pod taką tezą ale i nie twierdze że istnieje perpetum mobile na zarabuanie przy p*K<100].

Natomiast jeśli strasznie zagmatwać progresję tak by zminimalizować zajście czarnej serii to można przez jakiś czas zarabiac [tydzień , miesiąc , rok?] oczywiście czarna seria może się zacząc już na początku , natomisat prawdop. takie nie musi być duże wtedy dla amatorów mocnych wrażeń taka progresja może mieć sens i większość na niej zarobi pod warunkiem że z gory założysz gram tylko miesiąc , albo tylko do zakończenia kilku otwartych ciągów.

Do góry
#31144 - 04/08/2004 23:45 Re: Jaka jest najlepsza progresja?
Busta Offline
addict

Meldunek: 09/01/2004
Postów: 562
Skąd: Zawiercie
Jak w temacie ,,jaka progresja jest najlepsza ?'' takowa nie istnieje, ponieważ musiałaby być dobra, lepsza , a potem najlepsza. Moim zdaniem żadna progresja nie jest dobrym rozwiązaniem.

Do góry
#31145 - 05/08/2004 00:12 Re: Jaka jest najlepsza progresja?
basajew Offline
stranger

Meldunek: 22/01/2003
Postów: 22
Skąd: gdynia
Co to znaczy p*k<100 ? ? ?

Do góry
#31146 - 05/08/2004 01:20 Re: Jaka jest najlepsza progresja?
cyzo Offline
enthusiast

Meldunek: 04/11/2003
Postów: 200
Skąd: gdańsk
znajdz temat "kursy a pdpdbienstwo"(bo chyba tam to było) a sie dowiesz wszystkiego LoL

Do góry
#31147 - 05/08/2004 02:06 Re: Jaka jest najlepsza progresja?
carvenko Offline
old hand

Meldunek: 29/07/2004
Postów: 815
Skąd: Tarnów
[QUOTE]Oryginalnie wysłał basajew:
[qb]Co to znaczy p*k<100 ? ? ?[/qb][/QUOTE]P*K>100
P - procentowe prawdopodobieństwo wejścia zakładu
k - kurs bukmachera (lub ako)

Do góry
#31148 - 05/08/2004 03:16 Re: Jaka jest najlepsza progresja?
adiv Offline
member

Meldunek: 25/07/2003
Postów: 118
Skąd: Szczecinek
Wszystko w każdym temacie poświęconym progresji lub każdemu innemu systemowi zarządzania gotówką kręci się wokół tego magicznego wzoru. Wszystko jest w nim podane na tacy, oprócz parametru p.
Ta liczba dla każdego typera w zalezności od zdarzenia przyjmuje inną wartość i dlatego niektórzy są na plusie a niektórzy sporo dokładają do hobby - zresztą do hobby z założenia się dokłada.
Może w końcu warto pokusic się o stworzenie uniwersalnego wzoru na p. Taki wzór, osobny np. do tenisa, osobny dla piłki nożnej czy jakiejkolwiek dyscypliny mógłby być wkładem mecz.pl w rozwój ogónoswiatowego trendu golenia buków.

Do góry
#31149 - 05/08/2004 06:35 Re: Jaka jest najlepsza progresja?
b6 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 12/09/2003
Postów: 1990
adiv, takiego wzoru lepiej publicznie nie ujawniac bo wszyscy beda wygrywac i buki z torbami pojda

Do góry
#31150 - 05/08/2004 12:05 Re: Jaka jest najlepsza progresja?
jahu Offline
old hand

Meldunek: 21/02/2001
Postów: 776
adiv gdybyś to zrobił to ujawniłbyś największą tajemnicę bukow.

Do góry
#31151 - 05/08/2004 12:12 Re: Jaka jest najlepsza progresja?
Prezes Adam Offline
journeyman

Meldunek: 18/03/2001
Postów: 90
Skąd: Bytom
Coś mi się wydaje, że takiego wzoru nie ma nie było i nie będzie, a najlepszym dowodem na to jest to że buki też się mylą

Do góry
#31152 - 05/08/2004 13:48 Re: Jaka jest najlepsza progresja?
carvenko Offline
old hand

Meldunek: 29/07/2004
Postów: 815
Skąd: Tarnów
[QUOTE]Oryginalnie wysłał basajew:
[qb]Co to znaczy p*k<100 ? ? ?[/qb][/QUOTE]Skuteczność typowania gracza jest zawsze poniżej 100%: ważnym parametrem jest p*k czyli iloczyn prawdopodbieństwa (skuteczności typowania danego gracza danych wyników) i efektywnego kursu (uwgledniającego marże buka i podatek).
Jeżeli potrafisz typować tak, że twoje p*k > 1 to statystycznie na każdym zakładzie będziesz zarabiać kilka % stawki i w dłuższym czasie kapitał będzie rósł bez potrzeby stosowania progresji.
Oczywiście obstawianie zdarzeń o p*k >1 nie gwarantuje wygranej. Jeżeli jednak będziesz grał p*k >1 to szanse na to, że wyjdziesz na plus są większe niż na minus, a im czas grania będzie dłuższy, tym lepiej.

[QUOTE]Oryginalnie wysłał eroll:
[qb]Jaka jest waszym zdaniem najlepsza i najpewniejsza progresja?
[/qb][/QUOTE]Dla mnie progresja nie jest sposobem na ogranie buka. Oczywiście mówię to jako ktoś, kto tego spróbował. Rzeczywiście w teorii wygląda to naprawdę ładnie (szczególnie 3 stopniowa na kurs 1,50 na 123 etapy). Ale eroll - zanim zaczniesz grać stawką progresywną odpowiedz sobie na jedno zajebiście proste pytanie. Wyobraź sobie taką sytuację: grasz progresją przedstawioną tu przez Ciebie, zaczynałeś od 100zł i masz w III poziomie już po którymś tam etapie z kolei postawić 2600zł (aby wygrać 150zł). Musisz zaryzykowac 2600zł, by wygrać 150zł - zrobisz to?
... nóż na gardle...
Grający progresją zakładają, że jeżeli nie trafią w I, II czy III etapie, to trafią w następnym. Ale czy musi tak być? Przecież poszczególne zdarzenia są od siebie niezależne (nie jest powiedziane, że trafisz za n-tym razem).

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Xanthos:
[qb]Czyli co? Tylko plaska stawka? [/qb][/QUOTE]Wyobraź sobie następującą sytuację:
gracz zawarł 100 zakładów o kursie efektywnym = 2.00 - miał skuteczność 65%. 20 z tych 35 nietrafionych zakładów było zawartych pod rząd. Czy jakaś progresja to wytrzyma?
Tak, jeżeli twoim kapitałem będą rezerwy NBP
Przy stawce płaskiej natomiast jesteś dużo do przodu.

Polecam lekturę tego tematu - z pewnością "zachęci" ona każdego napalonego na ostrą progresję.

Nie mówię, że nie da się dzięki niej zarobić - wystarczy spojrzeć na tych lepszych od progresji: jahu, Beri. Dla mnie progresja nie jest skutecznym sposobem gry (wciąż wiem o niej za mało) - takie jest moje zdanie.
.
.
.
hazard to nie problem - przegrywanie nim jest... :zobacz:

Do góry
Strona 2 z 2 < 1 2




Kto jest online
3 zarejestrowanych użytkowników (VVega, alfa, Józef Małolepszy), 1546 gości oraz 10 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45044 Tematów
5581246 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49