Strona 14 z 16 < 1 2 ... 12 13 14 15 16 >
Opcje tematu
#3112855 - 06/05/2009 05:35 Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy [Re: forty]
Nirtz Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/11/2003
Postów: 8098
fajny temat, widzę że amk robi zadymę nie tylko w polityce wink

mimo wszystko tu poziom dyskusji dużo wyższy bo tam lewacka sfrustrowana hołota ogranicza się tylko do bluzgów frown

Do góry
#3112856 - 06/05/2009 05:36 Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy [Re: [T]-error]
Mindman Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/01/2005
Postów: 3911
Skąd: Kielce/Trójmiasto
Originally Posted By: [T
-error]Mindman- bo to tajemnica poliszynela? smile Wszyscy wiedzą, że to chodzi o niego + fanatyczny Conrad w polityce, co tu mydlić.


Spłycasz T-error.

To nie takie proste jak niektórzy by chcieli - takie coś najłatwiej wyśmiać i sprowadzić do absurdu kilkoma sprytnymi chwytami erytrystycznymi.

Chodzi o coś więcej - o AKCEPTACJE dla takiego stanu rzeczy, o przymykanie oczu, o odwracanie głowy w imię "nie kopania się z koniem" itp. Taka postawa jest, skora mowa o akceptacji, nie do zaakceptowania.

Do góry
#3112865 - 06/05/2009 05:40 Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy [Re: Kefir70]
Llama Offline
Ana <3

Meldunek: 21/06/2005
Postów: 20425
Originally Posted By: Kefir70


a Ty , T-error - którzy siedzieliście cicho kiedy bluzgano, banowano userów - bo narazili się Panom i ich ludziom - macie...


mylisz pojęcia. Pan tu jest jeden. i nie ma swych ludzi. co ja mam pisać? że amkwish został 2xzbanowany, po czym 2x odbanowany?
a co miał T-error pisać? miał spodnie zdjąć i wypiąć się do monitora? zauważ, że aktywność wielu, między innymi T-errora zmalała do zera, może właśnie dlatego?

Do góry
#3112869 - 06/05/2009 05:40 Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy [Re: Mindman]
[T]-error Offline
I see dead people

Meldunek: 04/08/2001
Postów: 20043
Skąd: Elbląg
Originally Posted By: Mindman
Originally Posted By: [T
-error]Mindman- bo to tajemnica poliszynela? smile Wszyscy wiedzą, że to chodzi o niego + fanatyczny Conrad w polityce, co tu mydlić.


Spłycasz T-error.

To nie takie proste jak niektórzy by chcieli - takie coś najłatwiej wyśmiać i sprowadzić do absurdu kilkoma sprytnymi chwytami erytrystycznymi.

Chodzi o coś więcej - o AKCEPTACJE dla takiego stanu rzeczy, o przymykanie oczu, o odwracanie głowy w imię "nie kopania się z koniem" itp. Taka postawa jest, skora mowa o akceptacji, nie do zaakceptowania.


Czyli w imię ofiary można oszukać kogoś, obiecując mu nagrodę i później jej nie realizując? W imię kopania się z koniem i nieakceptowania pewnych postaw?
To czym jest to?
Bawcie się dalej sami, ja się obraziłem?
Fakty są takie, że 10 marca konstruktor potwierdził mi na gg realizację nagród.
Od tamtego czasu, jedynie Kefir wszczął aferkę w temacie amkwisha, teraz tłumacząc się obroną DJ - szlachetne, tylko co to może obchodzić kogoś kto ma wygrać BC?
I czy faktycznie ten "epizod" w temacie amkwisha tak znacząco wpłynął na zmianę zdania?

Do góry
#3112877 - 06/05/2009 05:45 Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy [Re: Mindman]
Kefir70 Offline
old hand

Meldunek: 28/11/2005
Postów: 778
Skąd: Poznań
Ok. Eldo poleciał na skargę do Amka.
A więc czas kończyć rozmowę albowiem ( i tu do wyboru w zależności od sympatii, stanu upojenia, itp. trzy wersje) :

a. tak się boję wysublimowanego poziomu wypowiedzi Amka , jego miażdżących wszystko na swej drodze argumentów , że muszę czym prędzej uciekać - albowiem ten wirtuoz słowa nawet nie w jednym zdaniu ale jednym słowem podważy wszystkie Mindmana i moje argumenty.

b. jest godzina 22.30 , jestem już po wieczornej kąpieli i zapasy w kisielu - narodowy sport mecz.pl nie jest wskazany. Po pierwsze nie dość celnie rzucam zawiesiną , po drugie z mistrzem w tym sporcie nie mam szans , a ponowne zmycie kisielu zabrało by zbyt dużo czasu.

c.Robin z Sherwood obchodzi dzisiaj urodziny i w ten szczególny dzień jego zyczenie jest rozkazem. A , że intuicyjnie wyczuwam , że ta dyskusja go wkurza - Robinie - only for yiu:)

Więcej zrozumienia T-error.
Dobranoc.

Do góry
#3112882 - 06/05/2009 05:47 Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy [Re: Kefir70]
[T]-error Offline
I see dead people

Meldunek: 04/08/2001
Postów: 20043
Skąd: Elbląg
Czego i Tobie życzę Kefir, bo ostatni post to sama szydera.

Do góry
#3112887 - 06/05/2009 05:51 Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy [Re: [T]-error]
Mindman Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/01/2005
Postów: 3911
Skąd: Kielce/Trójmiasto
Zadajesz pytania T-error, na które, mimo szczerych chęci, nie jestem w stanie Ci odpowiedzieć, ponieważ bezpośrednio nie jestem wtajemniczony w procesy myślowe innych smile

Mogę Cię natomiast zapewnić co do jednego - jest miejsce na świecie (forum)gdzie postawy akceptowane przez społeczność mecz.pl są nieakceptowane.

I takie miejsce bardziej mi pasuje.

"Życie to sztuka wyborów" - moim zdaniem będąc tutaj i angażując się w jakiś fragment tego forum, w pewnym sensie akceptuje się powyższy stan rzeczy.

Takie moje zdanie, nie musisz się zgadzać.

Późno, kończę już tu i w ogóle na meczu, zabieram zabawki i śmiało można mnie wyśmiać laugh co, jak mniemam, nie omieszkają niektórzy uczynić.

papa

Do góry
#3112889 - 06/05/2009 05:51 Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy [Re: Kefir70]
ELDORADO Offline
Joker

Meldunek: 09/07/2002
Postów: 9690
Skąd: Już nie Wrocław
Originally Posted By: Kefir70
Ok. Eldo poleciał na skargę do Amka.

Dobranoc.


Boisz się otwartej kurtyny , skoro cos komuś zarzucasz , to pozwól sie wypowiedziec drugiej stronie , ja nie znam sprawy i nic mi w zasadzie nie było mi do tego gdyby to nie dotyczyło BC , a tak jestem bardzo ciekawy jaką wielka krzywdę zrobił Ci Amk , że nie wypłacisz przez to chłopakowi zasłużonej i obiecanej nagrody smirk

Do góry
#3113046 - 06/05/2009 07:05 Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy [Re: ELDORADO]
connor Offline
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill


Meldunek: 12/08/2002
Postów: 32174
Nie moja sprawa, ale przykro ze chlopak ktory wygra konkurs nie otrzyma nagrody ktora byla obiecana poniewaz ktos sie na kogos obrazil. Rozumiem ze Kefir i Konstruktor obrazili sie na Conrada i cale forum, ale co to ma wspolnego z osobami ktore wyglaja konkurs? Doslownie nic.

Tak jakby w tej chwile powiedzial ze zasponsoruje konkurs z pula 1000euro, pod koniec konkursu natomiast obraze sie na Conrada, Amkwisha czy Eldorado i napisze 'Nie bede sponsorowal forum bo te osoby czerpia z tego korzysc' Po prostu nie fer Panowie.

Do góry
#3114655 - 07/05/2009 00:31 Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy [Re: connor]
jinx Offline
old hand

Meldunek: 02/11/2003
Postów: 1051
Skąd: Szombierki

ELDO, bez obrazy, ale moim zdaniem pisanie "w moim dziale BC" to spore nadużycie z Twojej strony.
Do Ciebie należy co najwyżej pomysł i nazwa. Nic więcej. Kształt konkursu, który świetnie funkcjonował przez 1,5 sezonu, to już zasługa konstruktora z małą pomocą innych userów. To on ustalał zasady i terminarz, on rozstrzygał wszelkie wątpliwości.

Ciebie o ile sobie przypominam nie było. Zrezygnowałeś w trakcie ubiegłego sezonu, nie brałeś udziału w dyskusji na temat kształtu w nowym sezonie. W tym też się wycofałeś. I piszesz "moim". Teraz ten konkurs jest niczyj. Wraz z odejściem konstruktora panuje bezhołowie. Dlaczego nie przejąłeś pałeczki? Wyniknęło wiele wątpliwości, które na ogół rozstrzygał konstruktor. Teraz nie ma kto tego zrobić.
Może nie byłoby całego tego zamieszania, gdybyś "załatwił" z Conradem sponsora dla BC, o czym wspominałeś na początku II i III edycji konkursu, po czym znikałeś.

Do góry
#3115059 - 07/05/2009 02:55 Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy [Re: Llama]
Kefir70 Offline
old hand

Meldunek: 28/11/2005
Postów: 778
Skąd: Poznań
Llama - dla jasności.

Moja wypowiedź była pewnym uogólnieniem...Konstruktor , a i kiedyś bcn też byli modami.. i złego słowa nigdy nie powiedziałem i nie powiem na nich.
Nie wiem jakie kto z zielonych ma kompetencje i nie będę bo nie jestem w stanie zrobić analizy kto odpowiada za to , że ludzie reprezentujący poziom Ammkwisha ciągle na tym forum panoszą się jak u siebie...

Natomiast myśle , że gdyby więcej ludzi reagowało konkretniej na to co robi - mogłyby być tego efekty..

Jeśli uraziłem uogólniając - nie miałem takiego zamiaru.
Niezależnie oczywiście od tego jakie masz danie na temat KOnstruktora i mojej decyzji. Ja naprawdę rozumiem co można sobie pomyśleć i o to do T-errora nie mam pretensji - ale o formę i rozwinięcie jego zastrzeżeń - że jesteśmy śmieszni, bez honoru , itp. już miałem.

Mam nadzieję , że bez urazy.

Do góry
#3115068 - 07/05/2009 02:58 Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy [Re: Kefir70]
Kefir70 Offline
old hand

Meldunek: 28/11/2005
Postów: 778
Skąd: Poznań
A decyzja nie wynika i powtórzę to raz jeszcze , że ten ktoś obraził po raz kolejny mnie czy kogoś innego - ale wynika z faktu , że nie spotkało się to z jakąkolwiek reakcją włodarzy tego forum ...choć reakcja na to wydawałaby się oczywista.

Do góry
#3115085 - 07/05/2009 03:05 Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy [Re: Kefir70]
Kefir70 Offline
old hand

Meldunek: 28/11/2005
Postów: 778
Skąd: Poznań
I jeszcze jedno - podejmująć taką a nie inną decyzję mieliśmy w pełni świadomość , że ludziom określonego pokroju dajemy łatwą amunicję , którą będą w nas walić....ale zrobiliśmy to właśnie w imie pewnych zasad.

I powtórzę raz jeszcze - zwłaszcza do Ciebie T-er - znałeś lepiej i dłużej Konstruktora ode mnie - i zaufałbym , że skoro on też tak zdecydował - ktoś do kogo nigdy na tym forum nikt uczciwy nie miał jakichkolwiek zastrzeżeń - to nie jest to decyzja za którą stoją złe intencje i nie jest to decyzja mająca na celu prywatę

Do góry
#3115165 - 07/05/2009 03:38 Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy [Re: Kefir70]
SOUDAL Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 27/12/2002
Postów: 1963
Originally Posted By: Kefir70
...

Natomiast myśle , że gdyby więcej ludzi reagowało konkretniej na to co robi - mogłyby być tego efekty..



sa pewne rzeczy ktorych nie mozna/nie powinno sie/nie chce zmieniac itp. i tego nikt z nas nie zmieni smile (udalo sie zawile tak jak i w temacie sie porobilo)

Originally Posted By: Llama

mylisz pojęcia. Pan tu jest jeden. i nie ma swych ludzi. co ja mam pisać? że amkwish został 2xzbanowany, po czym 2x odbanowany?
a co miał T-error pisać? miał spodnie zdjąć i wypiąć się do monitora? zauważ, że aktywność wielu, między innymi T-errora zmalała do zera, może właśnie dlatego?


samo sedno sprawy wedlug mnie (z drugiej strony trzeba dodac, ze jeszcze od czasu do czasu cos wartosciowego mozna tu znalezc, wczesniej bylo to mimo wszystko latwiejsze , moza bylo sie sporo nauczyc, no i nie trzeba bylo sie przekopywac przez stek bezwartosciowych tematow)

Originally Posted By: jinx

ELDO, bez obrazy, ale moim zdaniem pisanie "w moim dziale BC" to spore nadużycie z Twojej strony...


raczej mial namysli ze jet tu moderatorem, tak mi sie przynajmniej wydaje


Wracajac do sedna sprawy, Kefir70 i konstruktor podjeli decyzje, przekazali ja w takiej a nie innej formie i to juz jest chyba za nami, w tym wypadku najwiecej do powiedzenia w sprawie ewentualnego podzialu pozostalych nagrod powinni wedlug mnie wypowiedziec sie ELDORADO i jinx. Dlaczego o tym pisze, ano dlatego ze jakis porzadek w koncu z tym musi byc, pomimo ze mam realne szanse na zajecie pierwszego miejsca to bardziej od kasy w tym wypadku zalezy mi na satysfakcji z wygrania BC, natomiast kasa to mily dodatek oczywiscie, zeby nie bylo ze samarytanin jakis jestem smile .Ale skoro kasy ma nie byc albo ma byc inna to trzeba cos ustalic i proponuje do tego wlasnie dwoch w/w panow.Na koniec zeby nie bylo zbyt posepnie : po wygraniu miala byc zajebista stojaca lampa i duzo dobrego słodkiego wina, bedzie najwyzej lampka nocna i lampeczka winka półsłodkiego grin

(o ile oczywiscie dane mi bedzie dowiezc do konca pozycje lidera bo sie Ezquerro roszalal na koniec laugh )

Do góry
#3115642 - 07/05/2009 05:34 Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy [Re: SOUDAL]
Ezquerro Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 28/11/2002
Postów: 2151
Skąd: Glasgow/Głowno/Łódź
SOUDAL mnie wywołał więc;
nie chciałem się wypowiadać do czasu zakończenia turnieju z kilku powodów bo moge być nieobiektywny , nadal jestem w grze o podjum (w tej sytuacji mam nadzieje ze bede poza nim) po drugie udzielam się na drugim zainteresowanym forum: Kef. dobra robota w dziale angielskim, uwielbiam te przedmeczowe opisy
ale leci meczyk kilka piwek poszło i coś napisze.
za wikipedią:
Uznawane za honorowe
dotrzymanie słowa


ale biorąc pod uwage samą def. honoru to dwaj panowie zahowali sie honorowo według własnych zasad moralnych,(nie społecznych) szkoda tylko że tuż przed zakończeniem konkursu a nie wczesniej, może nie było by tyle szumu..

przyznam że też nie podoba mi się to co się stało z tym forum a dział BC był jedynym w którym się udzielałem, i stoi pod zankiem zapytania w przyszłym sezonie i tu o dziwo nie za sprawą amka, nirtza..

i tu bym zakończył na dziś niechce się nikomu narażać z tego i tamtego forum i apeluje do eldo i jinxa aby podjeli decyzje jak z premiowaniem jeszcze przed zakonczeniem tej edycji BC

ps. 500 euro drogą nie chodzi, ide o piwo ze w przyszłym sezonie ta kwota bedzie do wygrania na konkurecyjnym forum w podobnym konkursie, jak cos to ja sie pisze.. tylko czasem mi się nie obrazać przed końcem!!

Do góry
#3115878 - 07/05/2009 05:57 Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy [Re: Ezquerro]
Kefir70 Offline
old hand

Meldunek: 28/11/2005
Postów: 778
Skąd: Poznań
Originally Posted By: Ezquerro


ps. 500 euro drogą nie chodzi, ide o piwo ze w przyszłym sezonie ta kwota bedzie do wygrania na konkurecyjnym forum w podobnym konkursie, jak cos to ja sie pisze.. tylko czasem mi się nie obrazać przed końcem!!



OK. Jedną jeszcze , jedną jedyną rzecz napiszę , choć obiecałem sobie z KOnstruktorem , że zatrzymamy to do siebie....ale kurna mać człowiekiem tylko jestem i nie wytrzymuję kiedy sugeruje się nam , że ta kwota , którą zdecydowaliśmy się nie wypłacać tutaj zostanie przez nas zatrzymana lub przeznaczona w konkursie na naszym forum...

Jeszcze zanim podjęłem decyzję aby ogłaszać motywy naszej decyzji rozmwialiśmy z Konstruktorem, że te pieniądze powinny pójść na jakąś działalność charytatywną...Bo zgadzam się , że nie honor byłoby ją zatrzymać..a wczoraj krótko w wieczór Konstruktor zaproponował a ja zaakceptowałem komu ją na tę działalność przekażemy. Zanim wybuchła w tej sprawie zadyma pisałem o tym do jeszcze jednej osoby..

Nie zatrzymujemy jej, nie pójdzie ona na żadne nagrody. Zostanie rozdysponowana tak jak pisałem. I nie jest to żadne pierdolenie bo nie o pieniądze nam chodziło.

A że mam dosyć i rzygać mi się chce to proszę teraz wszelkich "moralistów" o swobodne sranie na nas ile wlezie.
Dawać chłopaki nie żałujcie sobie.

AMEN>

Do góry
#3118458 - 08/05/2009 14:41 Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy [Re: jinx]
ELDORADO Offline
Joker

Meldunek: 09/07/2002
Postów: 9690
Skąd: Już nie Wrocław
Originally Posted By: jinx

ELDO, bez obrazy, ale moim zdaniem pisanie "w moim dziale BC" to spore nadużycie z Twojej strony.
Do Ciebie należy co najwyżej pomysł i nazwa. Nic więcej. Kształt konkursu, który świetnie funkcjonował przez 1,5 sezonu, to już zasługa konstruktora z małą pomocą innych userów. To on ustalał zasady i terminarz, on rozstrzygał wszelkie wątpliwości.

Ciebie o ile sobie przypominam nie było. Zrezygnowałeś w trakcie ubiegłego sezonu, nie brałeś udziału w dyskusji na temat kształtu w nowym sezonie. W tym też się wycofałeś. I piszesz "moim". Teraz ten konkurs jest niczyj. Wraz z odejściem konstruktora panuje bezhołowie. Dlaczego nie przejąłeś pałeczki? Wyniknęło wiele wątpliwości, które na ogół rozstrzygał konstruktor. Teraz nie ma kto tego zrobić.
Może nie byłoby całego tego zamieszania, gdybyś "załatwił" z Conradem sponsora dla BC, o czym wspominałeś na początku II i III edycji konkursu, po czym znikałeś.


-jestem pomysłodawcą tego konkursu i to ja na początku ustalilem regulamim
-zrezygnowałem w tamtym roku z konkursu , ale wypłaciłem nagrody z własnej kieszeni 500 zł ubiegłorocznym laureatom mimo poważnego zatargu jaki mialem wtedy z Conradem i z Amkiem
- chciałem brać udział w dysusji o kształcie i formule BC na ten obecny sezon , ale konstruktor był temu przeciwny , wycofałem sie z prac nad obecnym kształtem BC bo wtedy uważałem ze konstruktor robi tu świetną robotę i nie ma sensu mu w tym pomagać skoro on sobie tego nie życzy , jednak potem zdezerterował , jego wybór , ale ocena pracy jako głównego prowadzącego BC nie moze być przez to w pełni pozytywna , natomiast jego wycofanie się z deklaracji przyznania nagrody laureatowi , moim zdaniem kompromituje go
- co do sponsora nie powiodły mi się proby z pozyskaniem Betfaira , chciałem rozmawiać jeszcze z innymi bukami , ale ambicjonalnie tez troche wycofałem sie z tego skoro konstruktor nie życzył sobie mojej pomocy
- póki co jestem jeszcze moderatorem tego działu więc jinx mam prawo się tu wypowiedzieć choćby z tej racji, jak i również z tego ,ze nadal sponsoruje ten konkurs
Użycie natomiast sformołowania "w moim dziale BC" było właśnie apropos mego moderatowania w tym dziale tylko i wyłącznie,

Taka postawa niektórych osób odmiawiających mi prawo do wypowiadania się w BC zniechęca mnie do uczestnictwa w jakikolwiek formie w BC w przyszłym sezonie , dlatego rezygnuje tu z moda , uczestnictwa oraz ze sponsorowania w przyszłym sezonie tego konkursu smirk

Jako sponsor postanowiłem ,ze sam zadecyduje komu przyznam 300 zł ode mnie.
Przekaże ją w całości zwycięzcy tegorocznej edycji BC.
Proszę laureata o przekazanie mi swoich danyvh adresowych na priv ( koniecznie z kodem )z podaniem konta bankwowego . Pieniądze wypłacę natychmiast po otrzymaniu tych danych

POZDRO
ELDO

Do góry
#3119197 - 08/05/2009 20:39 Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy [Re: ELDORADO]
delfiedor Offline


Meldunek: 03/02/2004
Postów: 3372
Skąd: ELBLĄG
na stacji telewizyjnej Euronews leci taki program NO COMMENT to wszystko co chcialem napisać pozdro

Do góry
#3119676 - 09/05/2009 00:20 Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy [Re: Llama]
terravite Offline
enthusiast

Meldunek: 01/04/2009
Postów: 381
Originally Posted By: Kefir70


a Ty , T-error - którzy siedzieliście cicho kiedy bluzgano, banowano userów - bo narazili się Panom i ich ludziom - macie...



Dokładnie, moderatorzy na tym forum postępują jak im się podoba. Przecież za takie chamstwo Kefir70 i konstruktor powinni zostać zbanowani na amen, a jakoś nie widzę aby moderatorzy ich zbanowali. W podobnych przypadkach oszustw gdzie ludzie nie wypłacali obiecanej kasy tacy userzy byli banowani. Dlatego pytam czemu Kefir70 i konstruktor nie mają bana, czy ich regulamin nie dotyczy?

Do góry
#3119731 - 09/05/2009 00:36 Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy [Re: ELDORADO]
jinx Offline
old hand

Meldunek: 02/11/2003
Postów: 1051
Skąd: Szombierki
Originally Posted By: ELDORADO

Jako sponsor postanowiłem ,ze sam zadecyduje komu przyznam 300 zł ode mnie.
Przekaże ją w całości zwycięzcy tegorocznej edycji BC.

POZDRO
ELDO


OK. W takim razie ja proponuję 150 pln za 2 miejsce i 50 pln za 3.

Uczestników proszę o wyrażenie się, czy to akceptują.

Do góry
Strona 14 z 16 < 1 2 ... 12 13 14 15 16 >




Kto jest online
4 zarejestrowanych użytkowników (Józef Małolepszy, VVega, rafal08, igea23), 3244 gości oraz 4 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45044 Tematów
5580269 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49