Strona 2 z 4 < 1 2 3 4 >
Opcje tematu
#3160815 - 26/05/2009 23:31 Re: Liga Mistrzów - Wielki final: FC Barcelona - Manchester United [Re: Big Ben]
Biszop Offline
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...

Meldunek: 24/11/2003
Postów: 28405
Skąd: Pod barem w Zurichu
Nie wiem co tu takiego śmiesznego, znam sporo ludzi którzy stawiają na ManU, nawet na tym forum, i żeby było śmieszniej to czesto są to kibice Barcelony.
Wystarczy poszukać i nie trudno znalezć ludzi którzy graja za spore stawki i jak typują jutrzejszy mecz.
Zresztą próbka kilku kibiców z tego tematu jest zaiste miarodajna laugh

Teraz poważniej, 1x2 cięzko typować, może to wyświechtany frazes, ale obie drużyny nie znalały się tu przypadkowo, zadecydować może błysk geniuszu po jednej ze stron, dyspozycja dnia.
Gdybym musial typować 1x2 to bliżej mi do typu na ManU, nikt jeszcze nie obronił tytułu, wiec czas na dobry jak każdy inny;-)

Ogólnie nic nie widzę co mógłbym zagrać,
czekam na pierwszą bramkę, najlepiej w 1 połowie i gram przeciw drużynie która strzeli,
obie drużyny spokojnie stać na to żeby się wyciągnąć z wyniku 1-0, kursy będą godziwe, byle padła bramka w pierwszych 45 minutach.

Do góry
Bonus: Unibet
#3161032 - 27/05/2009 00:22 Re: Liga Mistrzów - Wielki final: FC Barcelona - Manchester United [Re: Biszop]
Szczypior Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/07/2005
Postów: 8998
Skąd: TomaszówLub/Wrocław
Zakładanie dwubramkowej przewagi w finale? To przecież nie poważne. Cud będzie, jeżeli padną w ogóle jakieś bramki. Jeśli Barcelona miałaby wygrać przewagą dwóch bramek, musiała by zdominować całe boisko i każdą sferę piłkarskiego rzemiosła i wręcz ukrzyżować piłkarzy United. Niemożliwe. Nie teraz, nie tutaj, nie w meczu o taką stawkę. Jeśli, któraś z zespołów osiągnie przewagę, będzie ona minimalna.

O wyniku zadecydować może jedna kluczowa akcja, błąd, czy przebłysk geniuszu. Zespoły zaczną w skupieniu, będą szanować piłkę, jak najdłużej ją przetrzymywać, walka toczyć się będzie w środku pola, zagrają z mocno cofniętą formacją obronną i obawiały się bardziej się odsłonić. Może posługuję się stereotypem meczu 'finałowego' ale nie sądzę, żeby rywalizacja ta rozpoczęła się wymianą ciosów. Tutaj każdy wie o co gra. ManU i Barcelona przebyły bardzo długą drogę, żadna z nich nie będzie chciała już na początku pozbawić sobie szans na tytuł. Mam tylko nadzieje, że obejrzymy spotkanie pełne polotu i finezji z wieloma akcjami i nieszablonowymi zagraniami.

Kto wygra? Nie ma znaczenia czy jest się fanem Barcelony, czy United. W finale spotkały się obecnie najlepsze i najmocniejsze zespoły w europie. Można polemizować, która z nich jest mocniejsza i w jakim aspekcie, można pisać i argumentować która ma lepszych zawodników. Ale nie ma to żadnego sensu, ponieważ obie drużyny są wybitne i wielkie. Analizować w zasadzie też nie ma czego, ponieważ w takim meczu, można dorabiać ideologię do typu, bo tak na prawdę nikt z nas nie wie jak potoczą się losy tego widowiska. Zakładać można bardzo wiele rzeczy, ale teraz raczej wypada się skupić piłkarskim święcie kupić zgrzewkę piwa, drugą mieć w zapasie na wypadek dogrywki i w spokoju zasiąść w fotelu Bardzo lubie Barcelone, nie sympatyzuje z nią, podobnie jest z Manchesterem, ale uważam, że to Czerwone Diabły zwyciężą w tej konfrontacji. Myślę, że remis po 90' jest możliwy, mam nadzieje że będzie bramkowy. A później że na szali losu zawisnął oba zespoły.

Do góry
#3161227 - 27/05/2009 01:07 Re: Liga Mistrzów - Wielki final: FC Barcelona - Manchester United [Re: Szczypior]
chicane Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/01/2009
Postów: 2701
Originally Posted By: Szczypior
(...) Niemożliwe.


a to ciekawe wink

Originally Posted By: Szczypior
Zespoły zaczną w skupieniu, będą szanować piłkę, jak najdłużej ją przetrzymywać, walka toczyć się będzie w środku pola


zgodzę się,przez pierwsze 10-15 minut gra tak powinna wyglądać

Originally Posted By: Szczypior
zagrają z mocno cofniętą formacją obronną i obawiały się bardziej się odsłonić.


tu już się nie mogę zgodzić,Barca tak nie potrafi grać,myślę że oni będą atakować,a Diabły będą grać tak jak mówisz,czyli ostrożnie,defensywnie,szanując piłkę i czyhając na kontrę

Do góry
#3161250 - 27/05/2009 01:19 Re: Liga Mistrzów - Wielki final: FC Barcelona - Manchester United [Re: chicane]
dj600wojt Offline
member

Meldunek: 27/05/2007
Postów: 100
Skąd: Pruszków
Finał Ligi Mistrzów okiem kibica Barcelony...

Środa, 20:45 | Rzym, Włochy | Barcelona vs. Manchester Utd.

"Finał marzeń" - tak najczęściej prasa z całego świata określa zbliżający się wielkimi krokami decydujący mecz o miano najlepszej drużyny Europy sezony 2008/2009 i na pewno nie są to określenia na wyrost. Na przeciwko siebie na Stadio Olimpico w środę staną dwie, bezwzględnie najlepsze w tym sezonie 11-stki świata: prezentująca magiczny styl Barcelona, oraz potrafiący grać równie finezyjnie Manchester. Piękne zdanie o tym spotkaniu wypowiedział zadeklarowany fan MU Hirek Wrona: "To starcie, które zmieni historię. Tak jak kiedyś na przeciwko siebie stanęły wojska Aleksandra Wielkiego z Persami, Napoleona z Rosjanami, tak teraz między sobą będą walczyć Barcelona i Manchester Utd". Ten mecz ma znaczenie symboliczne - to walka dobra ze złem: w herbie Barcelony widnieje krzyż św.Jerzego, zaś w centrum herbu Manchesteru znajduje się diabeł. W tym przypadku Barca to dobro, a United zło. Osobiście chciałbym, żeby tak jak w baśniach i legendach po wielu dramatach zwyciężyło dobro, ale w realnym świecie może być na prawdę różnie...

Blaugrana do Wielkiego Finału przystąpi bez kontuzjowanych Marqueza i Milito oraz zawieszonych za kartki Alvesa i Abidala. Do zdrowia, ku uciesze fanów Dumy Katalonii z całego świata, powrócili Iniesta i Henry. Mimo, że Pep Guardiola lubi zaskakiwać, tym razem chyba nie ma wielkiego pola manewru i na boisko powinien desygnować następującą 11-stkę: Valdes - Sylvinho, Toure, Pique, Puyol - Keita, Xavi, Iniesta - Henry, Eto'o, Messi. Gołym okiem widać, że najsłabszą formacją finałowej Barcelony jest defensywa. O ile Pique (odkrycie sezonu w Europie, zdecydowanie najlepszy obrońca tego sezonu w La Liga) i Puyol to bardzo mocne punkty, o tyle już zaawansowany wiekowo i nie grający zbyt często Sylvinho, czy też nominalny defensywny pomocnik Toure tak pewni mogą nie być. Szczególną obawę budzi we mnie obecność Sylvinho. Mimo ogromnego szacunku jakim darzę tego zawodnika uważam, że będzie musiał wznieść się na wyżyny swoich umiejętności - tym bardziej, że na przeciwko niego stanie C.Ronaldo. Recepta jest jedna: grać tak, żeby Manchester miał jak najmniej okazji do atakowania. A to akurat Barcelona potrafi. O ile formacja obronna Blaugrany jest delikatnie słabsza od tej z Manchesteru (w której gra przecież najlepszy chyba obecnie duet środkowych obrońców świata Ferdinand-Vidic, którzy są wspierani przez Evrę i O'Shea), o tyle już przewaga w drugiej linii podopiecznych Guardiolii nie podlega wątpliwości: Xavi, Iniesta i Keita to trio, które z powodzeniem może zdominować środkową strefę boisko. O nieograniczonych możliwościach kreacji gry przez Xaviego i Iniestę można by już pisać legendy. Dwójkę reżeserów z powodzeniem powinien zabezpieczać Keita. Dobra gra pomocników Barcy może być kluczem do zwycięstwa w środę, tym bardziej że takich tuzów próżno szukać w drużynie Fergusona. Okey: Giggs, czy Scholes to doświadczeni zawodnicy, ale najlepsze lata mają już zdecydowanie za sobą i mogą mieć trudności z nadążaniem za potrafiącymi błyskawicznie zmieniać tempo gry pomocnikami Barcy. Carrick, Anderson i Park (bez względu na to jaka konfiguracja zagra) to za to nie ta klasa pomocników. Również nie ma się co dużo rozpisywać o napastnikach, bo chyba każdy szanujący się kibic piłki nożnej wie o nich wszystko: Henry-Messi-Eto'o to obecnie najskuteczniejsze trio na świecie, które w samej La Liga strzeliło już 71 goli (czyli o 3 więcej niż cała drużyna Manchesteru w swojej rodzimej lidze!). W ostatnich tygodniach Henry z powodu drobnej kontuzji nie grał, a po jego dwóch ofensywnych partnerach było od 2-3 tygodni widać, że myślami są już przy finale. Cała trójka więc powinna być pełna sił i energii na środowe spotkanie. Messi vs. Ronaldo, Ronaldo vs. Sylvinho, Rooney vs. linia defensywna Barcy, tudzież Messi, Xavi, Iniesta vs. linia pomocy MU, to na pewno kluczowe pojedynki środowego spotkania.

Kto wygra? Zdarzyć się może wszystko - taka prawda. Możemy być świadkami kapitalnego, ofensywnego meczu z mnóstwem goli i zwrotów akcji (tak sobie życzę) albo typowego meczu Barcelona vs. Anglia, czyli powtórki ze spotkań z Chelsea, czy ubiegłorocznej potyczki Katalończyków z Czerwonymi Diabłami, w których Ferguson nastawił swój zespół bardzo defensywnie oczekując na kontry (tego się spodziewam). Ja wierzę w siłę i moc Barcelony. Wierzę, że ogromna determinacja i entuzjazm w ekipie Guardioli, który było widać podczas sobotniej fiesty z okazji zdobycia tytułu Mistrza La Liga gdzie piłkarze utwierdzali w przekonaniu swoich fanów że w czwartek spotkają się w tym samym miejscu i podczas podobnego świętowania, przełoży się na piękną grę i końcowy sukces. Szansę Barcelony upatruję w tym, że Manchester w końcówce sezonu wyglądał znacznie gorzej niż Barca. O ile Katalończycy, mimo równie ciężkiego sezonu, potrafili jeszcze wznieść się na poziom, który prezentowali na początku rozgrywek (tak jak w meczu z Realem, czy Finale Pucharu Króla), o tyle Manchester z wielkim trudem doczłapał się do końca rozgrywek w ostatnich meczach prezentując styl bliższy siermiężnemu niż finezyjnemu. Wierzę też, że statystyka nie kłamie i zgodnie z "tradycją" Manchester tytułu najlepszej drużyny Europy obronić nie może. Wierzę w Barcelonę. Wierzę...a jak mawiają: wiara czyni cuda!

A więc kibice Blaugrany łączmy się: Tots units fem forca (w jedności siła)! A w środowy wieczór wspólnie zaśpiewamy: CAMPEONES! Tego życzę sobie i Wam wszystkim. Visca el Barça!

Do góry
#3161332 - 27/05/2009 02:03 Re: Liga Mistrzów - Wielki final: FC Barcelona - Manchester United [Re: dj600wojt]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Originally Posted By: dj600wojt
Mimo, że Pep Guardiola lubi zaskakiwać, tym razem chyba nie ma wielkiego pola manewru i na boisko powinien desygnować następującą 11-stkę: Valdes - Sylvinho, Toure, Pique, Puyol - Keita, Xavi, Iniesta - Henry, Eto'o, Messi. Gołym okiem widać, że najsłabszą formacją finałowej Barcelony jest defensywa.


Najslabsza formacja Barcy jest....lawka rezerwowych, bo jezeli Ppe rzeczywiscie tak to ustawi, to w rezerwie zostanie mu tylko jeden wartosciowy grajek - Busquets.

Nie daj Boze dogrywki smile

Mysle,ze jednak zacznie bez Henka, a wlasnie z Busquetsem.

Na dodatek Messi narzeka na drobny uraz, jakiego nabawil sie w ...niedziele.

Tak wiec z wiara w FCB mozna i nalezy szalec, ale ze stawkami...odradzam.

Do góry
#3161950 - 27/05/2009 05:29 Re: Liga Mistrzów - Wielki final: FC Barcelona - Manchester United [Re: Amkwish]
NiUNiU Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 04/11/2003
Postów: 22791
Skąd: Zaragosa /Rzeszów
la maniana ,pisala dzis o skladzie catalunczykow ...eto henry messi piquet xavi inesta sylvinio puyol yaya busquets

Do góry
#3161968 - 27/05/2009 05:44 Re: Liga Mistrzów - Wielki final: FC Barcelona - Manchester United [Re: NiUNiU]
NiUNiU Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 04/11/2003
Postów: 22791
Skąd: Zaragosa /Rzeszów
Originally Posted By: NiUNiU
la maniana ,pisala dzis o skladzie catalunczykow ...eto henry messi piquet xavi inesta sylvinio puyol yaya busquets


a czego moze malym zdziwnieniem jest sylvinio na lewej defensywie wydaje mi sie ze jest to wzmocnienie i zalatanie dziury kims ogranym i wieksza wiedza o grze w pilce..

Do góry
#3162368 - 27/05/2009 15:09 Re: Liga Mistrzów - Wielki final: FC Barcelona - Manchester United [Re: NiUNiU]
timbwolf Offline
newbie

Meldunek: 18/01/2005
Postów: 35
Skąd: Kraków
Co do podpierania sie statystyka w przypadku ManU bym uwazal, bo w ostatnich dwoch pojedynkach gra przeciw nim:
- pokonanie Porto w Portugalii, co sie nie udalo nigdy wczesniej zadnej angielskiej druzynie
- wygrana z Arsenalem ktory wczesniej dochodzac do polfinalu zawsze pokonywal ten szczebel

wiec czy argumentacja ze zadna druzyna w historii nie obronila tytulu w lidze mistrzow starczy? mam nadzieje ze tak i Barcelona wygra,ale zacytuje czesto pojawiajace sie zdanie na tym forum ze finalow sie nie gra tylko sie je oglada wiec dla mnie NoBet

Do góry
#3162560 - 27/05/2009 17:55 Re: Liga Mistrzów - Wielki final: FC Barcelona - Manchester United [Re: timbwolf]
wafe(L)nica Offline
Wiara Gwarancja Wygranej

Meldunek: 19/07/2004
Postów: 25975
Skąd: Debica - Bognor Regis
Nie będę sie rozpisywał bo w obu klubach są fantastyczni gracze i tu będzie wszystko zależało od dyspozycji w danym dniu.Boisko nam wszystko pokaże, jak dla mnie stadion na plus dla Barcelony, duży stadion, dużo miejsca do grania piłką.Ale tak jak mówię dyspozycja, i kto 1 strzeli gola wygra puchar.

Dla emocji postawie sobie rekreacyjnie:

Barcelona 2:1

Meśśśśśi strzeli gola.

I pooglądam mam nadzieje że wielki spektakl.Coś na miarę finału z roku 2005.

Do góry
#3162587 - 27/05/2009 18:07 Re: Liga Mistrzów - Wielki final: FC Barcelona - Manchester United [Re: wafe(L)nica]
MagiK Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/01/2005
Postów: 11245
Szczerze to nie miałem pomysłu jak ugryźć ten mecz...ale jak zobaczyłem na bf kursy na remis ~3,5 to uznałem,że jest to najlepsze rozwiązanie. Wiadomo o jaką stawkę jest ten mecz i nie wydaje mi się,że drużyny od początku rzucą się do huraganowych ataków. Za drobne można spróbować, później się sprzeda i będzie 'letki plus' grin

Do góry
#3162595 - 27/05/2009 18:12 Re: Liga Mistrzów - Wielki final: FC Barcelona - Manchester United [Re: MagiK]
Warren Offline
Dr. Watson

Meldunek: 18/01/2005
Postów: 136775
Skąd: Warszawa-WH
jedyna bramke spotk.strzeli
C.Tevez kurs 35 smile
jak dla mnie no bet smile czuje dogrywke jednak z lekkim wskazaniem na Devil`s.. smile miłego oglądania smile

Do góry
#3163016 - 27/05/2009 20:12 Re: Liga Mistrzów - Wielki final: FC Barcelona - Manchester United [Re: Warren]
Big Ben Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/11/2006
Postów: 9985
Skąd: denn Du bist, was Du isst
Nie podejmuję się typowania zwycięzy, choć całym sobą pragnę zwycięstwa UNITED!

Dlatego rozglądam sie za jakimiś innym zakładami z tego meczu nie dotyczącymi bezpośrednio wyniku.

I tutaj moje pytanie, jak widzicie żółte kartki w dzisiejszym spotkaniu?
Kto dostanie ich więcej?
Jaka będzie ich suma?

Ja mam swoje przemyślenia, jednak chciałbym usłyszeć Waszą opinie w tej kwestii.

Słucham grin

Do góry
#3163069 - 27/05/2009 20:22 Re: Liga Mistrzów - Wielki final: FC Barcelona - Manchester United [Re: Big Ben]
Maldini$$ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 05/09/2006
Postów: 4447
Skąd: Las Vegas
Lionel Messi Specials w Sportingbet

futbol A Man Utd player to get booked for a foul on Messi@2,20

No a kogo będą kosić jak nie jego. Messi jest szybki, zwrotny i piłka będzie bardzo często przez niego przechodzić. Jest zdolny do urwania się zawodnikowi Man U jak i jest dużo możliwość, że od niego będzie zaczynał się kontratak Barcelony, który może być brutalnie przerwany przez Man U.

Do góry
#3163096 - 27/05/2009 20:29 Re: Liga Mistrzów - Wielki final: FC Barcelona - Manchester United [Re: Maldini$$]
connor Offline
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill


Meldunek: 12/08/2002
Postów: 32174
Barca ma powazne problemy, a teraz kurs zaczyna na nich spadac.

Dobre rady od trenera Wisly dla Manchesteru, ktory pokonal Barcelone laugh

"W grę defensywną po stracie piłki musi być zaangażowany każdy zawodnik, nawet napastnicy."

"Thierry Henry i Lionel Messi to piłkarze, którzy muszą mieć cały czas przy sobie blisko zawodnika, ale także kogoś, kto podwoi to krycie."

"Oprócz tego wszystkiego potrzebny jest ogrom szczęścia."

Do góry
#3163109 - 27/05/2009 20:33 Re: Liga Mistrzów - Wielki final: FC Barcelona - Manchester United [Re: Big Ben]
mefistofeles Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 02/08/2006
Postów: 2439
Skąd: W-cek
Ja probuje over 39.5 - wczoraj jeszcze bylo @1.8 teraz
@1.7. Wydaje mi sie ze Vidic moze dostac bo raczej nie przebiera w srodkach jak ktos go mija, tak jak czasem glupia kartke potrafi zlapac i Eto'o oraz Rooney i Puyol, ale oczywiscie to tylko przypuszczenia bo moze rownie dobrze zoltko dostac ktos inny.Bynajmniej ja probuje ten bet.

Do góry
#3163116 - 27/05/2009 20:35 Re: Liga Mistrzów - Wielki final: FC Barcelona - Manchester United [Re: Maldini$$]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Rozpoczac mecz w oklepanym skladzie, z trzema napastnikami to jak wystawic sie Fergussonowi do odstrzalu.

Takie ustawienie zniweluje potencjalna przewage Barcy w srodku pola, natomiast ataki moga miec ten sam efekt, co w obydwu meczach z Chelsea.

Nie wierze, ze Barca zacznie w awizowanym przez media skladzie.

W tej sytuacji Pep skazywalby sie na Bojana, jako meza opatrznosciowego,a w to chyba on sam nie wierzy.
No chyba, ze liczy na 2:0 do przerwy, hmm..jakos tego nie widze.

Jezeli Barca zacznie 4-4-2 to bardzo prawdopodobnym pickiem moze okazac sie

CS 0:0 HT

Jezeli wypali, to liczac na wejscie Henia okolo 60 minuty bylbym sklonny stawiac na wygrana Blaugrany w 90 minutach gry.

Pep, rozpocznij 4-4-2 a bedziesz wielki smile

Do góry
#3163126 - 27/05/2009 20:39 Re: Liga Mistrzów - Wielki final: FC Barcelona - Manchester United [Re: Amkwish]
kamasutra Offline
veteran

Meldunek: 16/01/2006
Postów: 1410
A co myslicie o underze 2.5 na caly mecz?....Fakt strzelac to ma kto w tych ekipach,ale to final LM wedlug mnie priorytetem dla obydwu ekip dzis to nie stracic gola, a dopiero potem probowac wygrac.....

Do góry
#3163158 - 27/05/2009 20:47 Re: Liga Mistrzów - Wielki final: FC Barcelona - Manchester United [Re: Maldini$$]
Master Flamaster Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/02/2006
Postów: 7056
Skąd: Polska/UK
Originally Posted By: Bankier$
Lionel Messi Specials w Sportingbet

futbol A Man Utd player to get booked for a foul on Messi@2,20

No a kogo będą kosić jak nie jego. Messi jest szybki, zwrotny i piłka będzie bardzo często przez niego przechodzić. Jest zdolny do urwania się zawodnikowi Man U jak i jest dużo możliwość, że od niego będzie zaczynał się kontratak Barcelony, który może być brutalnie przerwany przez Man U.


bardzo dobry zakład IMO, chętnie wpłacę kasę do tego buka tylko po to, by to zagrać. Evra to znakomity obrońca, ale upilnować Messiego będzie bardzo ciężko. Myślę, że spokojnie 6/10

Do góry
#3163166 - 27/05/2009 20:48 Re: Liga Mistrzów - Wielki final: FC Barcelona - Manchester United [Re: kamasutra]
- c1amak - Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/06/2005
Postów: 2116
Skąd: Polska
Originally Posted By: mefistofeles
Ja probuje over 39.5 - wczoraj jeszcze bylo @1.8 teraz
@1.7. Wydaje mi sie ze Vidic moze dostac bo raczej nie przebiera w srodkach jak ktos go mija, tak jak czasem glupia kartke potrafi zlapac i Eto'o oraz Rooney i Puyol, ale oczywiscie to tylko przypuszczenia bo moze rownie dobrze zoltko dostac ktos inny.Bynajmniej ja probuje ten bet.


to chyba warto też Ci zagrać w Fortunie zakład:

C.Puyol i W.Rooney dostaną żółte kartki

kurs: 11


piwo

Do góry
#3163216 - 27/05/2009 21:02 Re: Liga Mistrzów - Wielki final: FC Barcelona - Manchester United [Re: connor]
Baqu Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/09/2004
Postów: 26931
Skąd: ‎Mindfields
Originally Posted By: Experto
Barca ma powazne problemy, a teraz kurs zaczyna na nich spadac.


Experto co ty masz z tymi dziwnymi informacjami odnośnie tego meczu ? najpierw ta większość która stawia na ManU teraz to, przecież to kurs na ManU zaczyna spadać np w Pinnacle wczoraj było po równo albo nawet niższy na Barcę a dzisiaj jest 2.040 - 1.893.

pozdr, peace

Do góry
Strona 2 z 4 < 1 2 3 4 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
3 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, igea23, Zaixi), 3174 gości oraz 4 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45044 Tematów
5580269 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49