Strona 4 z 4 < 1 2 3 4
Opcje tematu
#3164922 - 28/05/2009 07:04 Re: Liga Mistrzów - Wielki final: FC Barcelona - Manchester United [Re: Maldini$$]
Danielsan Offline
tkliwy nihilista

Meldunek: 18/06/2006
Postów: 19492
Skąd: Bednary / Poznań
Originally Posted By: Bankier$
Ironia losu laugh w sumie przeszła mi taka myśl, że w półfinałach były trzy drużyny angielskie i jedna hiszpańska. I jak na złośc mistrzem zostanie hiszpańska laugh

tak wybiegając zupełnie od tematu.. to los jest wyjątkowym złośliwcem, i zazwyczaj gdy tylko nadarzy się tego typu okazja to ją wykorzystuje, żeby nie szukac daleko półfinały Australian Open 3 Rosjanki i Amerykanka, i kto wygrał? tongue

Wracając do tematu- dziś los nie musial czegoś majstrować na siłę, stało się to czego doświadczamy tak rzadko w sporcie, a więc wirtuozeria wygrała z atletycznością. A Blaugrana utarła nosa nie tylko sir Alexowi (co bardzo mnie cieszy smile , ale również Barclays Premier League, cóż po 3ch drużynach w 1/2 skoro całość bierze liga hiszpańska ?:P

Hmm.. może warto wziąc jeszcze jednką lekcję od Katalończyków z tego finału i tu również piję do ligi angielskiej, ale nie tylko, mianowicie chodzi mi o słowo klucz La Masia - inwestować w wychowanków, opłaca się.

I jeszcze na koniec brawa dla sędziego, a raczej całego szwajcarskiego tercetu z Busaccą na czele, wreszcie arbitrzy spisali się na miarę finału.
Brawo sędziowie, brawo Barca!
I jeszcze na koniec, za naszym 'wirtuozem mikrofonu' Ave Cezar Messi, Ave Cezar Iniesta, Ave Cezar Xavi, Ave Cezar Puyol & Ave Cezar Pep!

ot, taki żarcik na koniec.
pozdrawiam

Do góry
Bonus: Unibet
#3164929 - 28/05/2009 07:19 Re: Liga Mistrzów - Wielki final: FC Barcelona - Manchester United [Re: Danielsan]
Betonowy Offline
journeyman

Meldunek: 24/05/2009
Postów: 77
z mojego punktu widzenia futbol jest jednak niesprawiedliwy, patrzac obiektywnie na caly sezon to czelsi powinna sie znalesc w finale, to oni byli jedynyn poza moze wisłą zespołem z którą barca nie mogła sobie dac rady i nie dała rady, ani razu nie wygrała, farciarski remis w ostatniej sekundzie meczu, a pozatym co ? caly mecz dwumecz pod kontrola czelsi obrona cześtochowy i kapa for do przodu i tak sie chopaki trzymali, zal.pl mi czelsi bo to jedna z 3 najlepszych zespolow swiata a tak bardzo nieszanowana i niedoceniana...czelsi przyszly sezon jest wasz boks

Do góry
#3164959 - 28/05/2009 07:55 Re: Liga Mistrzów - Wielki final: FC Barcelona - Manchester United [Re: Betonowy]
fala Offline
?

Meldunek: 23/09/2006
Postów: 11543
Skąd: stawy PZW
Originally Posted By: Betonowy
czelsi powinna sie znalesc w finale, to oni byli jedynyn poza moze wisłą zespołem z którą barca nie mogła sobie dac rady i nie dała rady,


laugh

po pierwszym meczu 4:0 laugh Wiślacy musieliby po dwie krechy wciągnąć żeby cokolwiek zdziałać z Barceloną grającą na swym normalnym, ligowym poziomie ...
Dla mnie dzisiejszy finał, nie był meczem na miarę finały Ligii Mistrzów. Po pierwszych dziesięciu minutach jako takiej wymiany ognia obydwu ekip, TOTALNA dominacja Porcelany...
Gelboy'a, Tevez'a, Giggs'a jak i reszty ManU nie widziałem w meczu...
MU nie przeszedł do historii CL, FC Barceloan zdobyła 3 puchary w sezonie.
Dla mnie osobiście zwyciężyło mniejsze zło wink



Next season boks

Do góry
#3166181 - 28/05/2009 22:38 Re: Liga Mistrzów - Wielki final: FC Barcelona - Manchester United [Re: fala]
Szypii Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/01/2007
Postów: 3040
Arbitrzy genialni trzeba przyznać, praktycznie żadnego błędu nie popełnili. Ja bym jednak dał czerwo dla Sholesa. Chamski faul od tyłu na Basquesie.

Do góry
#3180455 - 03/06/2009 02:10 Re: Liga Mistrzów - Wielki final: FC Barcelona - Manchester United [Re: fala]
Baqu Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/09/2004
Postów: 26931
Skąd: ‎Mindfields
Guardiola motywował Barcelonę... filmem

Przed meczem finałowym Ligi Mistrzów trener FC Barcelona puścił swoim zawodnikom 7-minutowy film, złożony z wybranych akcji Barcy i fragmentów filmu "Gladiator".

Siedmiominutowy film wyświetlony w szatni Barcelony przed finałem pokazała hiszpańska telewizja. Najlepsze akcje drużyny ze stolicy Katalonii zostały w nim przemieszane z fragmentami filmu "Gladiator" nakręconego przez Ridley'a Scotta. Motywacyjne wideo stworzył specjalnie na tą okazję trener Pepe Guardiola.

Sam Guardiola nie pojawia się w filmie. Znamienne jest jednak to, że zamieścił w nim akcje piłkarzy którzy w finale zagrać nie mogli: Dani Alvesa i Erica Abidala. Trener Barcelony chciał w zawodnikach wzbudzić ducha zespołowej gry. Rezerwowi zawodnicy tacy jak Eidur Gudjohnsen i Alex Hleb pojawiają się na ekranie równie często jak Leo Messi czy Thierry Henry.

Końcowy napis filmu głosił: "Jesteśmy samym środkiem boiska, jesteśmy precyzją, mamy naszym wysiłkiem, jesteśmy napastnikami którzy bronią, jesteśmy obrońcami, którzy atakują, jesteśmy darzeni respektem przez naszych rywali, jesteśmy każdym celem który osiągamy, jesteśmy tymi, którzy zawsze patrzą w kierunku bramki rywali, JESTEŚMY NAJLEPSI"

Po projekcji niektórzy gracze mieli łzy w oczach, a Guardiola przed spotkaniem nie powiedział już ani słowa.


Do góry
#3180674 - 03/06/2009 03:11 Re: Liga Mistrzów - Wielki final: FC Barcelona - Manchester United [Re: Baqu]
juancarlos Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/04/2007
Postów: 3481
Skąd: Poznan / Paris
rusza ten film, nie ma co!

Niekonwencjonalne metody Pepa - bardzo skuteczne, jak wszyscy wiemy wink

Do góry
#3180690 - 03/06/2009 03:24 Re: Liga Mistrzów - Wielki final: FC Barcelona - Manchester United [Re: juancarlos]
Big Ben Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/11/2006
Postów: 9985
Skąd: denn Du bist, was Du isst
Kocham takiego typu motywy!

Takie działanie na wyobraźnię, na emocje.

Sam jestem sportowcem i znam to od środka, to wszystko co towarzyszy danemu meczowi, co rozgrywa się w głowie.

Baqu piwo za linka i przybliżenie tej odprawy

PS: kojarzycie taka odprawę, gdy trener jednej z drużyn wszedł do szatni i tylko porozwieszał zdjęcia płaczących dzieci, płonące domy, wojnę która toczyłą się w tym kraju i wyszedł
(chyba cos takiego miało miejsce)

Do góry
#3181093 - 03/06/2009 06:23 Re: Liga Mistrzów - Wielki final: FC Barcelona - Manchester United [Re: Big Ben]
Legia Offline
The Famous McD

Meldunek: 17/02/2005
Postów: 2790
Skąd: Wielkie Księstwo Warszawskie
Przed meczem Szkocja Anglia trener Szkotów puścił swoim graczom "Waleczne Serce"

a motyw z mordami i zbrodniami wojennymi to chyba w jakimś meczu międzynarodowym bądź międzyklubowym był na Bałkanach...wiadomo Serbowie jako zbrodniarze ale nie pamiętam z kim grali...chyba Chorwacja

Do góry
#3181320 - 03/06/2009 16:12 Re: Liga Mistrzów - Wielki final: FC Barcelona - Manchester United [Re: Legia]
kfjatek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/09/2004
Postów: 23725
Skąd: Poznań
Bez złośliwości - kojarzy mi się z polskim Mourinho.. smile

Do góry
Strona 4 z 4 < 1 2 3 4

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
3 zarejestrowanych użytkowników (pacyfista, rafal08, alfa), 3406 gości oraz 7 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581795 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49