Strona 2 z 8 < 1 2 3 4 5 6 7 8 >
Opcje tematu
#3236955 - 27/06/2009 18:52 Re: Primera Division - okno transferowe lato 2009 [Re: Amkwish]
Baqu Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/09/2004
Postów: 26931
Skąd: ‎Mindfields
ciekawe za ile Keirrison przejdzie do Barki, mysle ze jak za ok 15 to rozsądna cena.

Do góry
Bonus: Unibet
#3237035 - 27/06/2009 20:02 Re: Primera Division - okno transferowe lato 2009 [Re: Baqu]
gobel Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/10/2005
Postów: 3666
Skąd: Katowice
TV3 poinformowała że Keirrison stał się pierwszym nabytkiem Barcy przed nowym sezonem. Kosztowal 13mln + 3 tzw zmiennych. Piszą także, że może być włączony do tranferu Villi.

Do góry
#3237150 - 27/06/2009 20:42 Re: Primera Division - okno transferowe lato 2009 [Re: gobel]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Originally Posted By: gobel
TV3 poinformowała że Keirrison stał się pierwszym nabytkiem Barcy przed nowym sezonem. Kosztowal 13mln + 3 tzw zmiennych. Piszą także, że może być włączony do tranferu Villi.


Dokładnie Gobel piwo

Szkoda, ze Valdes zostaje, była szansa wymienić to przescieradło na jego własne zyczenie, niestety...dogadali sie grin

Pozostaje jeszcze mina pod nazwą Henry.
Cały czas mam nadzieje, ze jakies arabole sie po niego zgłoszą.
Ma jeszcze kontrakt na 2 lata.

Do góry
#3243516 - 30/06/2009 07:41 Re: Primera Division - okno transferowe lato 2009 [Re: Amkwish]
11kera11 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 04/01/2009
Postów: 43321

Do góry
#3243556 - 30/06/2009 10:06 Re: Primera Division - okno transferowe lato 2009 [Re: 11kera11]
bitnap Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/09/2007
Postów: 40246
Samuel Eto'o żąda od Barcelony 15 mln euro "transferowego bonusu" za jego przejście do Manchesteru City. - To się w pale nie mieści! - jak mawiają policjanci z prewencji. Czy ktoś słyszał, żeby piłkarz żądał od klubu pieniędzy (pieniędzy? milionów!) za zgodę na odejście do innego klubu? Kto wie, czy inne kluby w geście solidarności nie powinny zrezygnować z zatrudnienia Kameruńczyka. Albo się z tego wycofa albo będzie to jego cywilna śmierć - komentuje sytuację dziennikarz Sport.pl Michał Pol.

Samuel Eto'o żąda 15 mln euro "transferowego bonusu" w przypadku zaakceptowanie jego oferty z Manchesteru City. Pieniądze zapłacić miałby obecny klub piłkarza FC Barcelona. Kontrakt Kameruńczyka wygasa za rok, wtedy będzie mógł opuścić klub za darmo.

- Szczyt pazerności! Kameruńczyk ucieka się do szantażu, bo wie, że jego kontrakt wygasa za rok i wtedy będzie mógł opuścić klub za darmo. Barca nie dostanie nic, więc może lepiej dać Eto'o te 15 mln, zarabiając mimo wszystko na jego transferze drugie tyle - komentuje sprawę Michał Pol.

Co zdaniem w takiej sytuacji powinna zrobić Barcelona?

- Jasne dla mnie jest, że tak stawiający sprawę Eto'o nie jest godzien, żeby jeszcze kiedykolwiek założyć koszulkę klubu, który przecież jest czymś więcej niż klub. Jeśli nie odejdzie z drużyny, sprzedany na normalnych warunkach, ale zostanie wyczekiwać końca kontraktu, powinien spędzić ten sezon w rezerwach. Stać Barcę na taki gest. Bo musi ona postąpić w myśl zasady większości rządów, że z terrorystami się nie negocjuje - uważa Pol.

Dziennikarz Sport.pl twierdzi również, że teraz inne kluby w poczuciu solidarności z Barceloną powinny odwrócić się od transferu Eto'o.

- Kto wie, czy inne kluby (City, Chelsea czy kto tam jeszcze nim się interesuje) w geście solidarności nie powinny zrezygnować z zatrudnienia Kameruńczyka. Chyba, że wycofa się ze wszystkie, obróci wszystko w żart, zwali na niedoinformowane media... wybór wykrętów jest szeroki. Inaczej to będzie śmierć cywilna tego zawodnika - kończy Pol.



http://www.sport.pl/sport/1,65025,6771869,To_powinna_byc_cywilna_smierc_Samuela_Eto_o.html

hehe, sodoweczka zupelnie uderzyla do glowy - u mnie mialby bankowy sezon w rezerwach crazy

Do góry
#3243608 - 30/06/2009 14:38 Re: Primera Division - okno transferowe lato 2009 [Re: bitnap]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Originally Posted By: bitnap

http://www.sport.pl/sport/1,65025,6771869,To_powinna_byc_cywilna_smierc_Samuela_Eto_o.html

hehe, sodoweczka zupelnie uderzyla do glowy - u mnie mialby bankowy sezon w rezerwach crazy


Sensaci juz przystapili do nagonki laugh

Prawda jednakowoz jest troche inna - nie daj sie Samuel piwo

Do góry
#3243642 - 30/06/2009 15:17 Re: Primera Division - okno transferowe lato 2009 [Re: Amkwish]
gobel Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/10/2005
Postów: 3666
Skąd: Katowice
Tymaczasem Barca zaproponowała kontrakt Eto'0 na tych samych warunkach jaki obowiązuje teraz, miałby on trwać do 2012 roku. Dziś o 11 ma być konferencja prasowa agenta Samiego, który powie czy piłkarz zostaje w Katalonii.

Do góry
#3243761 - 30/06/2009 17:06 Re: Primera Division - okno transferowe lato 2009 [Re: gobel]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Originally Posted By: gobel
Tymaczasem Barca zaproponowała kontrakt Eto'0 na tych samych warunkach jaki obowiązuje teraz, miałby on trwać do 2012 roku. Dziś o 11 ma być konferencja prasowa agenta Samiego, który powie czy piłkarz zostaje w Katalonii.


Samuel inteligencja nie grzeszy, ale za to mówi co mysli i nie owija w bawełne.
Jest szczery do bólu i pewnie dlatego nie ma wielu przyjaciól (skad my to znamy, hehehe).

Guardioli podpadł, bo był jedynym (moze jeszcze Yaya) graczem Barcy, który nie zaakceptował sprzedania meczu Espanyolowi.

W 70 minucie zdjety z boiska przy stanie 1:2 (bramka Yaya dla Barcy).

Po meczu powiedział krótko :"Jak widac wszyscy sa bardzo zadowoleni" laugh

Od 3 lat w kazdym okienku transferowym wraca sprawa odejścia Eto'o z Barcelony.

FCB jest bezwzgledna w stosunku do niepokornych, wyciska jak cytryne i wyrzuca na smietnik.
Ronaldinho jest tego najlepszym przykładem.
Obcym nie pomaga, za to swoich hołubi i faworyzuje do bólu (cienias Valdes jest najlepszym przykładem).

Smieszne, bo KLUB, który szczeka codziennie o tym jak tu sie kocha niepodległość, wolnośc i niezależność postepuje wbrew tym zasadom.

Faworyzowanie swoich, przejawy dyskryminacji wobec obcych, bezwzgledne traktowanie nieposłusznych.

Tu sie sprzedaje nie tylko ludzi, równiez koszulki, gadzety i mecze grin

Barca - Alcoyano 2:2 na powitanie B.win w gronie sponsorów

Barca - Espanyol 1:2 na ratowanie kasy kilku katalońskich spaśluchów z branzy budowlanej

Barca - Osasuna 0:1 na prezent dla Navarry

Tylko...to widać z bliska, trzeba tu byc , przebywać i obcowac z tym na codzień.
(nie piszcie mi w tym miejscu ,ze sie wywyzszam i cos w podobnym stylu, mieszkajac w Polsce nie zdawałem sobie sprawy jaki to chlew, zreszta...kazdy klub to chlew lub chlewik, zalezy od budzetu)

Z daleka jest sie skazanym na żałosne wypociny przygłupiastego, koszernego dziennikarzyny, którego pojecie o Barcy i hiszpańskiej piłce jest na niskim poziomie zwyczajnej amatorszczyzny.

Ale...czego spodziewać sie po "fachowcu" ,który nawet o rodzimym Beitarze wiedział tak niewiele laugh

Do góry
#3243762 - 30/06/2009 17:08 Re: Primera Division - okno transferowe lato 2009 [Re: gobel]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Originally Posted By: gobel
Tymaczasem Barca zaproponowała kontrakt Eto'0 na tych samych warunkach jaki obowiązuje teraz, miałby on trwać do 2012 roku. Dziś o 11 ma być konferencja prasowa agenta Samiego, który powie czy piłkarz zostaje w Katalonii.


Byłby durniem, gdyby przyjał propozycje FCB.

Do góry
#3243846 - 30/06/2009 18:05 Re: Primera Division - okno transferowe lato 2009 [Re: Amkwish]
okocha Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 12/07/2007
Postów: 2337
Originally Posted By: amkwish
Originally Posted By: gobel
Tymaczasem Barca zaproponowała kontrakt Eto'0 na tych samych warunkach jaki obowiązuje teraz, miałby on trwać do 2012 roku. Dziś o 11 ma być konferencja prasowa agenta Samiego, który powie czy piłkarz zostaje w Katalonii.


Samuel inteligencja nie grzeszy, ale za to mówi co mysli i nie owija w bawełne.
Jest szczery do bólu i pewnie dlatego nie ma wielu przyjaciól (skad my to znamy, hehehe).

Guardioli podpadł, bo był jedynym (moze jeszcze Yaya) graczem Barcy, który nie zaakceptował sprzedania meczu Espanyolowi.

W 70 minucie zdjety z boiska przy stanie 1:2 (bramka Yaya dla Barcy).

Po meczu powiedział krótko :"Jak widac wszyscy sa bardzo zadowoleni" laugh

Od 3 lat w kazdym okienku transferowym wraca sprawa odejścia Eto'o z Barcelony.

FCB jest bezwzgledna w stosunku do niepokornych, wyciska jak cytryne i wyrzuca na smietnik.
Ronaldinho jest tego najlepszym przykładem.
Obcym nie pomaga, za to swoich hołubi i faworyzuje do bólu (cienias Valdes jest najlepszym przykładem).

Smieszne, bo KLUB, który szczeka codziennie o tym jak tu sie kocha niepodległość, wolnośc i niezależność postepuje wbrew tym zasadom.

Faworyzowanie swoich, przejawy dyskryminacji wobec obcych, bezwzgledne traktowanie nieposłusznych.

Tu sie sprzedaje nie tylko ludzi, równiez koszulki, gadzety i mecze grin

Barca - Alcoyano 2:2 na powitanie B.win w gronie sponsorów

Barca - Espanyol 1:2 na ratowanie kasy kilku katalońskich spaśluchów z branzy budowlanej

Barca - Osasuna 0:1 na prezent dla Navarry

Tylko...to widać z bliska, trzeba tu byc , przebywać i obcowac z tym na codzień.
(nie piszcie mi w tym miejscu ,ze sie wywyzszam i cos w podobnym stylu, mieszkajac w Polsce nie zdawałem sobie sprawy jaki to chlew, zreszta...kazdy klub to chlew lub chlewik, zalezy od budzetu)

Z daleka jest sie skazanym na żałosne wypociny przygłupiastego, koszernego dziennikarzyny, którego pojecie o Barcy i hiszpańskiej piłce jest na niskim poziomie zwyczajnej amatorszczyzny.

Ale...czego spodziewać sie po "fachowcu" ,który nawet o rodzimym Beitarze wiedział tak niewiele laugh


Czasami się z Tobą nie zgadzam, ale brawo za ten tekst. Jest szczery i inny niż pozostałe - ślepe z miłości do klubu.

Do góry
#3243896 - 30/06/2009 18:38 Re: Primera Division - okno transferowe lato 2009 [Re: okocha]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Originally Posted By: okocha

Czasami się z Tobą nie zgadzam, ale brawo za ten tekst. Jest szczery i inny niż pozostałe - ślepe z miłości do klubu.


Żadnych "ślepaków" nie pisywałem , nie srałem też z radosci z powodu zdobycia tripleta.

Wyobraź sobie, co by na forum zrobili fani realu, gdyby ten uzyskał 3 tytuły laugh

Prawda jest tak, ze tak zwani najwierniejsi fani sa oszukiwani i wykorzystywani przez cwaniaków i złodziei, rzadzacych klubami.

Kibole daliby sie zarżnąć za swoje kluby walczac maczetami na ulicy, a w tym czasie dwóch preziów rywalizujacych druzyn popija spokojnie łyskacza i obserwujac walke przez okno smieje sie z tego.

Piłka to opium dla mas i trzeba uwazac,by sie nie uzaleznic.

Owszem dobra trawke od czasu do czasu mozna wypalic ,ale dawac w żyłe ?

Nie, to nie dla mnie smile

Do góry
#3244030 - 30/06/2009 20:13 Re: Primera Division - okno transferowe lato 2009 [Re: Amkwish]
okocha Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 12/07/2007
Postów: 2337
Nie chodziło mi o to, że twoje inne teksty to jak nazywasz "ślepaki". Miałem na myśli, to co wypisują pozostali na temat Barcy.

Do góry
#3244037 - 30/06/2009 20:22 Re: Primera Division - okno transferowe lato 2009 [Re: okocha]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Originally Posted By: okocha
Nie chodziło mi o to, że twoje inne teksty to jak nazywasz "ślepaki". Miałem na myśli, to co wypisują pozostali na temat Barcy.


Tego nie zmienisz, ale zawsze odróżnisz i to jest najwazniejsze.

Swoja droga jak czytam temat o lidze polskiej to często widze takie pierdoły jaki to "mój" klub jest zajebisty, ze nie wiem czy ktos sobie jaja robi czy naprawde jest tak pojechany.

Dla nas, parajacych sie bukmacherka najwazniejsza rzecza jest dostrzegac...słabosci klubu, który sie zna, na tym mozna naprawde sporo ugrac.

gdybyz tak jeszcze móc wymieniac sie informacjami...rzetelnymi, obiektywnie odbieranymi smile

Do góry
#3244093 - 30/06/2009 20:58 Re: Primera Division - okno transferowe lato 2009 [Re: Amkwish]
okocha Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 12/07/2007
Postów: 2337
Ja niestety te informacje mam tylko znikome. Typując, kieruje się informacjami o absencjach, bezpośrednich pojedynkach itp. no i wyczuciem, a to jak wiesz często za mało. Jedyne co czasami wiem z drugiego obiegu to dotyczy sytuacji Wisły Kraków. Mam tam znajomego masażystę, i to co piszą w necie czy w prasie ma się często nijak do prawdy, ale o tym mogę ci napisać jak chcesz na prywatnym forum. Aż trudno uwierzyć w pewne zdarzenia...

Do góry
#3244198 - 30/06/2009 21:26 Re: Primera Division - okno transferowe lato 2009 [Re: okocha]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Originally Posted By: okocha
Mam tam znajomego masażystę, i to co piszą w necie czy w prasie ma się często nijak do prawdy, ale o tym mogę ci napisać jak chcesz na prywatnym forum. Aż trudno uwierzyć w pewne zdarzenia...


A ja pracuje z kuzynem jednego z piłkarzy Barcy, podstawowego gracza, nie z ławki smile

Tez mógłbym co nieco napisać.

Umawiamy sie wiec na nastepny sezon, na PW piwo

Do góry
#3244210 - 30/06/2009 21:29 Re: Primera Division - okno transferowe lato 2009 [Re: Amkwish]
okocha Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 12/07/2007
Postów: 2337
Originally Posted By: amkwish
Originally Posted By: okocha
Mam tam znajomego masażystę, i to co piszą w necie czy w prasie ma się często nijak do prawdy, ale o tym mogę ci napisać jak chcesz na prywatnym forum. Aż trudno uwierzyć w pewne zdarzenia...


A ja pracuje z kuzynem jednego z piłkarzy Barcy, podstawowego gracza, nie z ławki smile

Tez mógłbym co nieco napisać.

Umawiamy sie wiec na nastepny sezon, na PW piwo


ok, a ten kuzyn to z rodziny VAldezów, Puyolów czy kto inny..???

Do góry
#3244449 - 30/06/2009 22:08 Re: Primera Division - okno transferowe lato 2009 [Re: okocha]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Originally Posted By: okocha

ok, a ten kuzyn to z rodziny VAldezów, Puyolów czy kto inny..???


Wysłałem PW smile

Do góry
#3244517 - 30/06/2009 22:22 Re: Primera Division - okno transferowe lato 2009 [Re: Amkwish]
Baqu Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/09/2004
Postów: 26931
Skąd: ‎Mindfields
stawiam na Pique, mam swoje źródła wink

btw http://www.sport.pl/sport/1,65025,6774159,Agent_Eto_o__Pilkarz_nie_zadal_pieniedzy_od_Barcelony_.html

i wszystko jasne, a kto rozpuszcza oszczercze plotki ? nie zdziwie się jak ktos ze sztabu fcb... frown

Do góry
#3244548 - 30/06/2009 22:28 Re: Primera Division - okno transferowe lato 2009 [Re: Baqu]
gobel Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/10/2005
Postów: 3666
Skąd: Katowice
Wychodzi na to, że Barca nie chce Eto'o a całe zamieszania jest po to by na nim zarobić, przesłanie oferty kontraktu było tylko zasłoną dymną,tak na prawde klub zachował się mało profesjonalnie, a szkoda bo Eto'o to bardzo dobry zawodnik i mam pewne wątpliwości czy ktoś zdoła się równie dobrze wkomponować w zespół co on.

Do góry
#3245381 - 01/07/2009 17:10 Re: Primera Division - okno transferowe lato 2009 [Re: Amkwish]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Originally Posted By: amkwish

Z daleka jest sie skazanym na żałosne wypociny przygłupiastego, koszernego dziennikarzyny, którego pojecie o Barcy i hiszpańskiej piłce jest na niskim poziomie zwyczajnej amatorszczyzny.

Ale...czego spodziewać sie po "fachowcu" ,który nawet o rodzimym Beitarze wiedział tak niewiele laugh


http://www.sport.pl/pilka/1,65082,6774159,Agent_Eto_o__Pilkarz_nie_zadal_pieniedzy_od_Barcelony_.html

Ciekawe czy teraz niejaki Pol odszczeka te bzdury, ktore nawypisywal,w tym samym "Koszer Zeitung".

Przykro to stwierdzac, ale i w FCB az roi sie od szmaciarzy i amatorow.

Do góry
Strona 2 z 8 < 1 2 3 4 5 6 7 8 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
3 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, igea23, Zaixi), 3139 gości oraz 4 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45044 Tematów
5580269 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49