Strona 2 z 2 < 1 2
Opcje tematu
#32040 - 07/05/2001 20:18 Re: Otwieranie punktu Toto-Mixu czy STS
Anonymous
Unregistered


1. Jak kształtują się obroty? Czy największy obrót miałeś na początku (wielkie zainteresowanie otwarciem), czy dopiero z czasem obroty wzrastały?

Obroty są bardzo zmienne. U mnie najpierw szybko rosły, aby później mocno spaść, potem znowu wzrosły, teraz znowu trochę spadły. Wszystko zależy jacy są gracze. Im więcej jest graczy "z dużym kapitałem", tym większe są obroty, ale i większe skoki - i większe ryzyko.

2. Jak wygląda współpraca z siedzibą główną? Ile zajęło Ci załatwienie formalności z otwarciem punktu?

U mnie trwało to może jakieś 1-2 tygodnie. Teraz zdarza się, że może to potrwać nawet 2 miesiące
Współpracuje się bezpośrednio z odpowiednim regionalnym oddziałem. W zasadzie nie ma problemów, ale podobno zależy to od oddziału.

3. Czy teraz musisz dzwonić do centrali jeśli ktoś chce obstawić więcej niż 500 zł? Jakie decyzje dają najczęściej?

Tak. Znam jeden przykład: facet chciał postawić 6000 zł. Zgodzili się na 2000 zł. (Facet się wkurzył i sobie poszedł).

4. Dlaczego Toto-Mix a nie STS czy Prof? Jakie są tam prowizje? Czy na ślepo wybrałeś Toto-Mix czy kontaktowałeś się z innymi firmami? Jeśli tak, to jakie warunki oferowały inne firmy?

To był trochę przypadek. Trafiłem na to szukając jakiegoś dobrego nowego interesu. Nie miałem wtedy jakiejś specjalnej wiedzy o bookmacherstwie.

Działam w mieście, w którym dopiero ludzie uczą się grać. Zdecydowana większość gra więc za mniejsze kwoty. Najwyższa wygrana na jednym kuponie to na razie coś około 1500 zzł. Czasem odbierano więcej, ale rozbite na kilka kuponów. Brakuje mi trochę chętnych do stawiania większych sum.

Szukam sposobów jak lepiej grać aby wygrywać. Bo oczywiście im więcej osób bedzie wygrywać, tym więcej będzie grać i za większe sumy

Do góry
Bonus: Unibet
#32041 - 08/05/2001 03:34 Re: Otwieranie punktu Toto-Mixu czy STS
malibu Offline
member

Meldunek: 05/02/2001
Postów: 178
Skąd: Kalisz
a ile swojej kasy w to wlozyles?

Do góry
#32042 - 08/05/2001 14:20 Re: Otwieranie punktu Toto-Mixu czy STS
Anonymous
Unregistered


[QUOTE]Oryginalnie wysłał malibu:
a ile swojej kasy w to wlozyles?[/QUOTE]

Oto co trzeba zrobić na własny koszt:
- wynajęcie lokalu (chyba że ma się swój),
- jakiś remont: malowanie, zmiana instalacji elektrycznej ipt. (chyba że nie potrzeba),
- założenie zabezpieczeń w postaci kraty lub alarmu (chyba że już jest),
- ubezpieczenie lokalu i mienia przed zniszczeniem i kradzieżą,
- zakup jakiegoś stolika i krzesełek (jeżeli chcemy aby klienci mieli wygodniej choć nie jest to konieczne)
- zatrudnienie pracownika (chyba, że samemu będzie się siedzieć),
- opłata za egzamin uprawniający do prowadzenia zakładów bukmacherskich (prawie 500 zł),
- reklama (oczywiście w Polsce nie wolno reklamować zakładów bukmacherskich ).
To są podstawowe wydatki. Jak widać, dla każdego mogą być one inne.

[This message has been edited by Eromes (edited 08-05-2001).]

[This message has been edited by Eromes (edited 08-05-2001).]

Do góry
#32043 - 09/05/2001 17:13 Re: Otwieranie punktu Toto-Mixu czy STS
malibu Offline
member

Meldunek: 05/02/2001
Postów: 178
Skąd: Kalisz
thx

Do góry
Strona 2 z 2 < 1 2

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
2 zarejestrowanych użytkowników (11kera11, Szuman), 3335 gości oraz 14 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45044 Tematów
5580263 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49