Strona 20 z 34 < 1 2 ... 18 19 20 21 22 ... 33 34 >
Opcje tematu
#3196488 - 10/06/2009 15:25 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej /8/ [Re: piotrek18]
TEO Offline
Eliminator

Meldunek: 02/12/2003
Postów: 35252
Skąd: Kg(L)
Originally Posted By: piotrek18
Originally Posted By: TEO
Podpisuje sie obiema rękami pod tym co napisał Amk


Też jesteś za Wisłą ?
laugh

No akurat tem fakt się nie zgadza.
Od dwudziestu lat kibicuje Warszawskiej Legii. I w tym temacie się nic nie zmieni.

Do góry
Bonus: Unibet
#3200359 - 11/06/2009 23:20 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej /8/ [Re: TEO]
forty Offline


Meldunek: 14/05/2001
Postów: 30407
Skąd: Brama
W RPA działacze PZPN czują się jak ryby w wodzie. I choć na każdym kroku wszyscy podkreślają, że to nie wycieczka, że reprezentują związek na zewnątrz, korzystają z turystycznych atrakcji.


W Kapsztadzie spotkaliśmy nawet Zbigniewa Koźmińskiego. - Dałem gębę PZPN w szczycie wojny futbolowej. Nie poległem z przeważającymi siłami wroga. Działam, nie tracę kontaktu, ale usunąłem się w cień. A w RPA za zasługi jestem. Prezes Lato chciał mi w ten sposób podziękować, że w tak trudnym dla związku momencie, gdy rządził Michał Listkiewicz, nie bałem się nastawić na strzały - mówi Koźmiński.

Chętnie wraca do czasów, gdy był rzecznikiem PZPN. - Wiem, co dziennikarze mówili. Otwórz lodówkę, a Koźmiński wyskoczy. A wie pan, że ja jako pierwszy zacząłem wprowadzać oszczędności w telewizjach, jak jeszcze nikt o kryzysie nie słyszał? Jeździłem od stacji do stacji i oni oszczędzali na pudrze. Bo nie trzeba mnie było po raz kolejny charakteryzować - śmieje się.

Koźmiński znany był z ostrego języka. Poseł PO Janusz Palikot mówił o nim: "Ci panowie w skórach i złocie wyglądają jak mafia w czystej postaci". I między innymi Koźmińskiemu dedykował świński ryj, który przyniósł do TVN24.

- Znamy metody pana Palikota. W pewnym momencie nas sobie upatrzył. Ale jak z nim stanąłem twarzą w twarz, to się skompromitował i spuścił z tonu - wspomina były rzecznik. -Albo poseł Gowin. Mówił o nas per bandyci. To mu odpowiedziałem, że jego dokonania zna sąsiadka z bloku, a trenera Piechniczka zna cała Polska. Jankowi Tomaszewskiemu mówiłem, że skoro się tak poci, to chyba trzeba lekarza wołać. Mogłem używać tylko takiego języka, by być skuteczny.

"Koza", jak mawiają o nim koledzy, pozostał głównym krytykiem Leo Beenhakkera. Dlatego gdy w hotelu Kapsztadzie obaj panowie mijają się w korytarzu, selekcjoner odwraca głowę. - Bohatera z niego zrobiliście, człowieka roku.

A to trener i tylko trener. Miałem mu za złe, że rozszerzał swoje kompetencje. Mówił o naszych wadach narodowych. Pijaństwie. A my mu wypominaliśmy, że w Holandii pod co drugą ławką leży narkoman? Nas to nie interesowało. Tego samego wymagaliśmy od niego - nakręca się Koźmiński.

- Po ostatnim meczu z RPA utwierdziłem się w przekonaniu, że w reprezentacji pewien układ się wypalił. Nie ma entuzjazmu jak dawniej. Prysł mit wspaniałej atmosfery, skoro trzy czwarte reprezentacji odmówiło przyjazdu do Afryki. Ale źle świadczy to przede wszystkim o tych chłopcach - dodaje.

Gdy przypominamy Koźmińskiemu, że w świadomości kibiców zapisał się jako główny przedstawiciel "leśnych dziadków", uśmiecha się. - Nagonka ogromna była. Ale życie pokazało, że niełatwo nas wpakować na taczki. Czy czuję się leśnym dziadkiem? Siwe włosy na głowie są. Zresztą sam używam tego określenia wobec młodszych kolegów. Bo leśny dziadek to sposób myślenia, a nie wiek - mówi były prezes Górnika Zabrze.

Gdy wspomina o klubie, kręci głową. Nie może zrozumieć, jak można było doprowadzić do spadku z ekstraklasy. - Totalna kompromitacja.

To jeszcze jeden dowód na to, że jak się ludziom przypadkowym daje kierowanie klubem, kończy się to klapą. Heniek Kasperczak za dużą władzę dostał. Kult jednostki nie jest dobry. A kibice? To był skandal, gdy przyszli na trening straszyć piłkarzy. Ale tu trzeba winić tych, którzy na to pozwolili. No i co to za zawodnicy. Spuścili głowy i założyli koszulki. Nie mają charakteru. Dlatego zlecieli z ligi. Nawet jakby tam tysiąc bandziorków stało, powinni powiedzieć: Nie założymy. Co? Zbijecie nas? Nie podnieśliby ręki na drużynę.

Koźmiński mógłby opowiadać i opowiadać. Przechodzący obok Kazimierz Greń rzucił: - Zbysiu, pozdrów mnie w wywiadzie. - A pan już samobójstwa nie chce popełnić? - spytaliśmy Grenia, który do niedawna był głównym opozycjonistą wobec Grzegorza Laty w PZPN. Ostatnio wyraźnie się uspokoił. - Dobre, panie redaktorze, dobre - odpowiedział. Kadra gra coraz słabiej, ale w PZPN humory dopisują od lat.
Rafał Romaniuk, Kapsztad, RPA

Do góry
#3200371 - 11/06/2009 23:23 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej /8/ [Re: forty]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Originally Posted By: forty

W Kapsztadzie spotkaliśmy nawet Zbigniewa Koźmińskiego. - Dałem gębę PZPN w szczycie wojny futbolowej. Nie poległem z przeważającymi siłami wroga. Działam, nie tracę kontaktu, ale usunąłem się w cień. A w RPA za zasługi jestem. Prezes Lato chciał mi w ten sposób podziękować, że w tak trudnym dla związku momencie, gdy rządził Michał Listkiewicz, nie bałem się nastawić na strzały - mówi Koźmiński.


Bezczelna czerwona gnida puke

Mam nadzieje ,ze mu tam jakies czarnuchy odbyt przeflancowali, za zasługi oczywiscie laugh

Do góry
#3200426 - 11/06/2009 23:49 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej /8/ [Re: Amkwish]
Ojro Offline
Na pełnejjj kurrr...

Meldunek: 02/04/2004
Postów: 29729
Dobrze ze starego i mlodego Kozminskiego Torcida z Zabrza wykurzyla... chcieli se wlasny folwark zakladac i kase na transferach trzepac.

Niestety z tego czasu pozostaje wstydliwa strona, jak to Kozminski przy zielonym stoliku, Gornika przed spadkiem uratowal frown

tak czy owak CHWDKozminscy boks

Do góry
#3202228 - 12/06/2009 22:03 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej /8/ [Re: Ojro]
forty Offline


Meldunek: 14/05/2001
Postów: 30407
Skąd: Brama
Komisja do Spraw Nagłych Polskiego Związku Piłki Nożnej zawiesiła w piątek mecze barażowe o awans do Ekstraklasy pomiędzy Koroną Kielce a Cracovią

Przyczyną zawieszenia spotkań barażowych jest decyzja Sądu Najwyższego, który w środę uchylił decyzję w sprawie cofnięcia degradacji Widzewa Łódź i przekazał sprawę do ponownego rozpatrzenia przez Trybunał Arbitrażowy przy Polskim Komitecie Olimpijskim.

Wciąż nie wiadomo, na jakim szczeblu rozgrywek rozpocznie kolejny sezon Łódzki Klub Sportowy, któremu nie przyznano licencji, co spowodowało przesunięcie na ostatnie miejsce w tabeli.

Działacze ŁKS-u zaskarżyli tę decyzję do Sądu Administracyjnego, który nakazał PZPN-owi dostarczyć kompletną dokumentację w tej sprawie.

Początkowo mecze barażowe miały odbyć się 13 czerwca w Kielcach i 17 czerwca w Krakowie.

Do góry
#3202307 - 12/06/2009 22:30 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej /8/ [Re: forty]
Skorpion BB Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/01/2005
Postów: 5422
Skąd: Bielsko-Biała
Okaże się, że drużyny Arki,Korony,Cracovi,Podbeskidzia będą trenowały przez cały czas smile zanim te debile z PZPN coś ustala zacznie się nowy sezon.Np. Cracovia będzie trenowała cały czerwiec a i tak się dowiedzą, że spadli.Masakra co się dzieje w tej piłce Naszej frown

Do góry
#3202365 - 12/06/2009 22:50 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej /8/ [Re: Skorpion BB]
chicane Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/01/2009
Postów: 2701
to co jest z naszymi rozgrywkami to się po prostu w pale nie mieści,zawsze dawali licencje po znajomości,a spuszczali kluby co nie miały pleców,teraz chcieli zrobić tak samo,tyle że Łks walczy i słusznie,ten spada,ten przesunięty,ten w barażach,ten awansuje ten odwieszona degradacja,zmienianie zasad ile spada i kto jak już jest mleko rozlane żeby jakoś to wyglądało w oczach opinii publicznej i żeby liczba drużyn się zgadzała,

*** jak banda z pzpn na czele z Koźmińskim i Latą,banda złodziei i nierobów,do tego bez ambicji i honoru puke

taki pewny że kibice by nie podnieśli ręki na piłkarzy,niech uważa bo się przeliczy,ostatnio było blisko ponoć jak kibice repry za granicą dojechali auto z "działaczami"

przyjdzie taki piękny dzień że się doczekają rozliczeń,jak kibicom puszczą nerwy

najlepszy sposób na ich wypieprzenie to całkowity bojkot rodzimych rozgrywek i meczów reprezentacji,tylko jak do tego nakłonić pikników,za ciężka sprawa a ich na mecze chodzi większość
jak by na wszystkich stadionach ekstraklasy przez 5 kolejek było po 100 osób na mecz i na takim Śląskim 500 osób na meczu z Irlandia Płn. to myślę że można by dużo załatwić,sponsorzy by ich zmusili do pewnych ruchów,bo kto by na to wydawał pieniądze ...
a tak Drzewiecki nic nie zrobi bo postraszą ze zabiorą Euro i tyle,musiałby prokurator porządnie chwycić za mordy,sądy wydać wyroki żeby fifa z uefa nie miały nic do powiedzenia

pzpn,pzpn jeb...

Do góry
#3202382 - 12/06/2009 22:56 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej /8/ [Re: chicane]
Skorpion BB Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/01/2005
Postów: 5422
Skąd: Bielsko-Biała
A jeszcze dodam, że te dziady wolą kibiców po sądach targać za odpalenie racy dla lepszej oprawy.A sami kręcą takie wały że masakra.I nic im zrobić nie można

Do góry
#3203913 - 13/06/2009 07:43 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej /8/ [Re: chicane]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Originally Posted By: chicane

najlepszy sposób na ich wypieprzenie to całkowity bojkot rodzimych rozgrywek i meczów reprezentacji,tylko jak do tego nakłonić pikników,za ciężka sprawa a ich na mecze chodzi większość


Ponad rok temu napisalem dokladnie to samo i.....zaprotestowali ci, ktorzy uwazaja sie za prawdziwych kibicow.

Cos tu chyba nie gra, prawda ? grin

Rozpoczecie sezonu 2009/10 przy pustych trybunach, na reprze 300 osob, w tym 280 gosci PZPNu.

Marzenie, tylko czy wiekszosc pojmie ,ze to jedyny sposob, by zloic dupska tej bandzie ?

Do góry
#3204571 - 13/06/2009 20:27 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej /8/ [Re: Amkwish]
Supreme Offline
enthusiast

Meldunek: 11/02/2009
Postów: 206
Skąd: POLSKA
Panowie zejdzcie na ziemie , a łyzka na to ............... .

Do góry
#3206756 - 14/06/2009 18:07 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej /8/ [Re: Supreme]
Kameleon Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 31/01/2003
Postów: 21969
Skąd: Gdynia
Daliśmy łodzianom zielone światło &#8211; podkreśla Antoni Piechniczek. - Jeśli ŁKS do wtorku przedstawi gwarancje finansowe na grę w ekstraklasie, to ma duże szanse, iż Komisja Licencyjna rozpatrzy pozytywnie ich odwołanie. Muszą to być jednak rzeczywiste gwarancje, pozwalające na stwierdzenie, że nie wycofają się z rozgrywek w trakcie ich trwania... W tym przypadku także kierowaliśmy się zasadą fair play, bo sportowo ŁKS zasłużył na występy w elicie.

We wtorek dodatkowo ustawa o abolicji i Widzew znowu w e-klasie.

Żenada, ile tych organów do których można się odwołać jest w tym kraju to głowa mała.

Do góry
#3206780 - 14/06/2009 18:14 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej /8/ [Re: Kameleon]
19marcin08 Offline
ŁKS Łódź


Meldunek: 06/02/2005
Postów: 23488
Skąd: Łódź
Co nie zmienia faktu, że Ekstraklasa się Nam należy, bo wywalczyliśmy ją na boisku.

Oby we wtorek wątpliwości zostały rozwiane i uśmiech z twarzy prezydenta Krakowa oraz kibiców/dziłaczy Cracovii zniknie z twarzy grin

Do góry
#3206980 - 14/06/2009 20:00 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej /8/ [Re: 19marcin08]
forty Offline


Meldunek: 14/05/2001
Postów: 30407
Skąd: Brama
jedna wypowiedz i Legia ma 2mln kibiców więcej


"Znam piłkarzy, którzy grają w niższych ligach i są homoseksualistami. Z Ekstraklasy wiem, że w Legii gra jeden gej" - mówi Biedroń. grin

http://www.dziennik.pl/sport/pilkanozna/article398312/Pilkarz_Legii_nie_przyznaje_ze_jest_gejem.html

Do góry
#3207000 - 14/06/2009 20:07 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej /8/ [Re: forty]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Originally Posted By: forty
jedna wypowiedz i Legia ma 2mln kibiców więcej


"Znam piłkarzy, którzy grają w niższych ligach i są homoseksualistami. Z Ekstraklasy wiem, że w Legii gra jeden gej" - mówi Biedroń. grin

http://www.dziennik.pl/sport/pilkanozna/article398312/Pilkarz_Legii_nie_przyznaje_ze_jest_gejem.html


Hmmm... a jak swego czasu ktos napisał o Legii, ze to pedalska druzyna to wielu żądało, by go zbanować laugh

Do góry
#3207991 - 15/06/2009 01:01 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej /8/ [Re: Amkwish]
forty Offline


Meldunek: 14/05/2001
Postów: 30407
Skąd: Brama
Originally Posted By: amkwish
Originally Posted By: forty
jedna wypowiedz i Legia ma 2mln kibiców więcej


"Znam piłkarzy, którzy grają w niższych ligach i są homoseksualistami. Z Ekstraklasy wiem, że w Legii gra jeden gej" - mówi Biedroń. grin

http://www.dziennik.pl/sport/pilkanozna/article398312/Pilkarz_Legii_nie_przyznaje_ze_jest_gejem.html


Hmmm... a jak swego czasu ktos napisał o Legii, ze to pedalska druzyna to wielu żądało, by go zbanować laugh


A kibice dyskutują
http://forum2.dziennik.pl/read.php?11,882798

Do góry
#3210422 - 16/06/2009 03:35 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej /8/ [Re: Amkwish]
Legia Offline
The Famous McD

Meldunek: 17/02/2005
Postów: 2790
Skąd: Wielkie Księstwo Warszawskie
Originally Posted By: amkwish
Originally Posted By: forty
jedna wypowiedz i Legia ma 2mln kibiców więcej


"Znam piłkarzy, którzy grają w niższych ligach i są homoseksualistami. Z Ekstraklasy wiem, że w Legii gra jeden gej" - mówi Biedroń. grin

http://www.dziennik.pl/sport/pilkanozna/article398312/Pilkarz_Legii_nie_przyznaje_ze_jest_gejem.html


Hmmm... a jak swego czasu ktos napisał o Legii, ze to pedalska druzyna to wielu żądało, by go zbanować laugh



tak tak wierzcie jakiemuś frajerowi - człowiekowi który wyznaje że najlepsza miłość to 4 jaja przy dupie


Poprostu pedałek chciał żeby napisały o tym media i było głośno , typ chce zamanipulować tłumem i wmówić ludziom że on jak i jemu podobni są normalni i nie wymagają leczenia - więc wymyślił na poczekaniu historię z gejem w Legii , mógł równie dobrze powiedzieć że zna geja w Odrze Wodzisław ale żaden dziennikarzyna by o tym nie napisał bo to klub medialny niczym worek kartofli...a historia musi trafić do mediów

Do góry
#3210458 - 16/06/2009 03:47 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej /8/ [Re: Legia]
Kameleon Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 31/01/2003
Postów: 21969
Skąd: Gdynia
Piłkarz nie wiedział, kto jest prezydentem Polski, w naszym języku umiał powiedzieć tylko "dzień dobry" i "dziękuję", ale nie wiedział, co to znaczy. Zapomniał, że papież Jan Paweł II był Polakiem, przypomniał sobie natomiast, że selekcjonerem reprezentacji jest siwiejący pan o srogim wyrazie twarzy, którego nazwiska nie potrafił podać.

W Polsce Obraniak nigdy nie był, ale twierdził, że Polacy to naród chłodny, podobny do Niemców. Wśród trzech największych Polaków wymieniał Andrzeja Juskowiaka. Miroslava Klose i Lukasa Podolskiego - śmiejąc się, nazywał ich zdrajcami.


laugh

Martin Kobylański, syn pochodzącego z Ostrowca Świętokrzyskiego Andrzeja Kobylańskiego, otrzymał powołanie na konsultację reprezentacji Polski rocznika 1994. Odbędzie się w dniach 22-25 listopada w Skierniewicach. Przypomnijmy, że Martin jest zawodnikiem Energie Cottbus.

piwo

Do góry
#3210624 - 16/06/2009 05:16 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej /8/ [Re: Kameleon]
piotrek18 Offline
old hand

Meldunek: 24/07/2005
Postów: 744
Originally Posted By: Kameleon
Piłkarz nie wiedział, kto jest prezydentem Polski, w naszym języku umiał powiedzieć tylko "dzień dobry" i "dziękuję", ale nie wiedział, co to znaczy. Zapomniał, że papież Jan Paweł II był Polakiem, przypomniał sobie natomiast, że selekcjonerem reprezentacji jest siwiejący pan o srogim wyrazie twarzy, którego nazwiska nie potrafił podać.

W Polsce Obraniak nigdy nie był, ale twierdził, że Polacy to naród chłodny, podobny do Niemców. Wśród trzech największych Polaków wymieniał Andrzeja Juskowiaka. Miroslava Klose i Lukasa Podolskiego - śmiejąc się, nazywał ich zdrajcami.



czyli ma taką samą wiedzę jak 90% tegorocznych maturzystów smile

Do góry
#3210836 - 16/06/2009 14:59 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej /8/ [Re: piotrek18]
jarko 33 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/12/2003
Postów: 20790
Skąd: ostrow wlkp
kabaretu ciag dalszy laugh
http://www.sport.pl/pilka/1,70997,6722696,Polonia_do_Zabrza_.html

Do góry
#3210850 - 16/06/2009 15:33 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej /8/ [Re: jarko 33]
Legia Offline
The Famous McD

Meldunek: 17/02/2005
Postów: 2790
Skąd: Wielkie Księstwo Warszawskie
Originally Posted By: jarko 33
kabaretu ciag dalszy laugh
http://www.sport.pl/pilka/1,70997,6722696,Polonia_do_Zabrza_.html



Jestem jak najbardziej za !!!

To będą niezłe mecze IV liga zrobi się ciekawsza - Skra Obory-Polonia Warszawa już dziś zapraszam na Hit rundy wink

W sumie zniszczono zabrano piłkę kibicom w Grodzisku więc kara musi być wink niech Wojciechowski zabiera swój obwoźny bazarek gdzie zechce ... można też zrobić licytacje >>> jakie miasto chce ekstraklase wink

Do góry
Strona 20 z 34 < 1 2 ... 18 19 20 21 22 ... 33 34 >

Moderator:  Akhu, Biszop, Ojro 



Kto jest online
3 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, igea23, 11kera11), 1277 gości oraz 10 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45044 Tematów
5581165 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49