Strona 23 z 34 < 1 2 ... 21 22 23 24 25 ... 33 34 >
Opcje tematu
#3221750 - 21/06/2009 16:09 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej /8/ [Re: piotrekFCB]
19marcin08 Offline
ŁKS Łódź


Meldunek: 06/02/2005
Postów: 23488
Skąd: Łódź
Originally Posted By: piotrekFCB
co ten on_ wypisuje laugh przeciez polonii nie ma, bo sie sprzedala groclinowi i kupila sobie miejsce w ekstraklasie, a ten jest dumny laugh laugh laugh laugh


Po pierwsze to troszkę szacunku - Polonii, a po drugie gdzie kolego reprezentujący tutaj Polonię napisał, że jest dumny z tego, że klub gra na licencji Groclinu?
Czytajmy ze zrozumieniem bo potem wychodzą kwiatki.

Kibice nie mają wpływu na to co się dzieje w klubie, niestety ale taka jest prawda, ewentualnie mogliby zrobić bojkot meczy z udziałem Polonii w najwyższej klasie rozgrywkowej, tak jak zrobił Zawisza swojego czasu z Hydrobudową i jak wszyscy wiemy tę walkę wygrali hura

Polonia obrała taką a nie inną drogę i trzeba to uszanować.

Nie chciałbym się rozpisywać na temat warszawski bo tak się składa, że mam szacunek do Legii jak i do Polonii. Nie ukrywam, że w tegorocznej walce o MP kibicowałem Legii.

Nie przywoływałbym tutaj sytuacji kuriozalnych, mowa tutaj o takich sytuacjach jakich opisał @Magik np z tą dziewczyną na derbach.
Takich sytuacji na pewno można napisać więcej, z jednej jak i drugiej strony, sytuację takie się niestety zdarzają.

Z mojej strony tyle na temat Polonii i Legii piwo

Do góry
Bonus: Unibet
#3221866 - 21/06/2009 18:16 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej /8/ [Re: forty]
forty Offline


Meldunek: 14/05/2001
Postów: 30407
Skąd: Brama
Originally Posted By: forty
Cytat:
_On

Jestem jak najbardziej za : ) Z tym ze niech zabiera sie on sam ze swoją firmą ( JW CONSTRUCTION ) a Polonie zostawi w spokoju...
Tak przy okazji McDziarz nie mogłby sie on przeniesc do twojej obory pod Konstancinem ? Apropo historii marny podwarszawski cwaniaczku... Wole chodzic i na B klase niż chodzic na pewien stadion nad warszawskim kanałkiem, i wstydzic sie ubecko - komunistycznej historii klubu spod znaku L... I lecz swe prowincjonalne kompleksy na jakims innym forum.


To z roku 1917



to z 1922



Historia Legii po 1989

Do góry
#3221953 - 21/06/2009 19:20 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej /8/ [Re: Amkwish]
___On Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 13/01/2005
Postów: 2251
Originally Posted By: amkwish
On________mimo całej sympatii jaką mam dla Ciebie, uwazam, ze bedzie Ci coraz trudniej znajdować racjonalne argumenty w dyskusji.

Powstaje spółka Wielka Polonia. Jej celem będzie m.in. przejęcie w zarządzanie obiektu przy Konwiktorskiej. Prezesem organizacji zostanie Michał Listkiewicz.

Z wyrazami współczucia

amk


Samego pomysłu powstania spółki nie podwazam oczywiscie...
Ale sam Listkiewicz dla mnie to człowiek, który powinien byc w celi obok fryzjera we Wrocławiu a nie angazowac sie w działanie na rzecz Polonii ( czy wogóle działanie w jakimkolwiek innym klubie )
Człowiek po uszy umoczony i przymykajacy oczy na postepującą korupcje w Polskiej piłce ma stanąc na czele tej spółki???
Kpina jakaś... Zresztą zyjemy w kraju w którym chyba wszystsko jest mozliwe...Poczekam na rozwój wydarzen w tym temacie..

Do góry
#3222921 - 22/06/2009 03:43 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej /8/ [Re: blackjack]
Ojro Offline
Na pełnejjj kurrr...

Meldunek: 02/04/2004
Postów: 29746
Originally Posted By: blackjack
Akurat na miejscu kibiców Piasta bym się cieszył
Gra o wyższe cele na razie wam nie grozi a dzięki układom jakie ma Koźmiński pewnie parę lat pogracie na najwyższym szczeblu rozgrywek

bardzo dobrze powiedziane... a jak mysliscie dlaczego Gornik nie spadl jak Kozminscy w Zabrzu byli. Kibice nie sa slepi i glupi. Jak juz wczesniej napisalem, dobrze ze kibice Gornika mozna powiedziec wyjebali z Zabrza Marka Kozminskiego, 'wielkiego prezesa'. Wstyd mi, bo moj klub juz wtedy mial spasc, ale moze nawet dobrze sie stalo ze spadl teraz. Sponsor sie nie wycofa a kadra Gornika na 99% zostanie ta sama + moze co najmniej jeden snajper.

A teraz cos o GieKsie:

W poniedziałek dojdzie do kluczowych rozmów pomiędzy szefami GKS Katowice i potencjalnym właścicielem klubu, firmą Centrozap.

Podstawą negocjacji jest list intencyjny przysłany na Bukową, a zawierający punkty, które nie przypadły do gustu części działaczy Katowic. Najwięcej kontrowersji budzi zaprzestanie działalności przez Stowarzyszenie Sympatyków Klubu i sprzedanie sponsorowi praw do nazwy i herbu klubu, budzące skojarzenia z czasami Dospelu.

w szczegolnosci dziwny jest fakt zaprzestania dzialnosci Stawarzyszenia confused ciekawe jak oni sobie to wyobrazaja... Byc moze w II lidze doczekamy sie rekordu publiki na Slaskim. Ale to dopiero pozniej

Do góry
#3223826 - 22/06/2009 19:20 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej /8/ [Re: Ojro]
Legia Offline
The Famous McD

Meldunek: 17/02/2005
Postów: 2790
Skąd: Wielkie Księstwo Warszawskie
Trzeciak wysyła legionistów na klepisko

Piłkarze Legii Warszawa przez najbliższe dwa lata trenować będą w fatalnych warunkach - alarmuje "Fakt".

Ze względu na budowę nowego stadionu legioniści musieli opuścić Łazienkowską i znaleźć nowe miejsce, gdzie będą mogli trenować.


- Szukaliśmy boiska na wyłączność w Warszawie, ale nikt nie wyraził zgody na taki warunek - mówił dyrektor sportowy warszawskiego klubu, Mirosław Trzeciak.

Były reprezentant Polski postawił więc na kompleks treningowy w Mirkowie pod Warszawą, choć znajduje się on w opłakanym stanie. Murawa jest nierówna, betonowe trybuny rozsypują się, a bramki rdzewieją.



Ehhh stary ukochany Rks Mirków Konstancin-Jeziorna sie grało za małolata tam futbol płyta nie jest wcale zła a zniszczone trybuny piłkarzom raczej nie będą przeszkadzać w treningach...licze na to że magia Mirkowa przywróci blask tej drużynie wink

Do góry
#3223844 - 22/06/2009 19:26 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej /8/ [Re: Legia]
Legia Offline
The Famous McD

Meldunek: 17/02/2005
Postów: 2790
Skąd: Wielkie Księstwo Warszawskie
Wisła Kraków-Levadia Tallin będzie powtórka z meczów z Valerengą i Dinamo Tibilisi coś mi się zdaje...

Do góry
#3224011 - 22/06/2009 20:14 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej /8/ [Re: Legia]
Cayman Offline
old hand

Meldunek: 20/06/2009
Postów: 811
Skąd: Porto Alegre
Originally Posted By: McDziarz
Wisła Kraków-Levadia Tallin będzie powtórka z meczów z Valerengą i Dinamo Tibilisi coś mi się zdaje...


Myślę, że przeceniasz możliwości estońskiego futbolu... crazy

Do góry
#3224048 - 22/06/2009 20:23 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej /8/ [Re: Cayman]
polskignom Offline
Live fast, die young

Meldunek: 25/02/2004
Postów: 14919
Skąd: lublin/warszawa
Przeciez kolega nawet nie wie, ze Levadia to ekipa z Estonii. Wazne, ze gra z Wisla Krakow.

Do góry
#3225202 - 22/06/2009 23:52 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej /8/ [Re: polskignom]
Legia Offline
The Famous McD

Meldunek: 17/02/2005
Postów: 2790
Skąd: Wielkie Księstwo Warszawskie
Za to Wam się wydaje po sukcesach Lecha że polska ligowa piłka dobija do Europejskiej czołówki a mistrze Estonii to dla was jakiś śmieć...


będzie zimny prysznic...Levadia jest w trakcie sezonu dla Wisły to będzie pierwszy mecz sezonu

ta słabiutka estońska drużyna którą pewnie myślicie że Wisła pojedzie conajmniej piątką napsuła sporo krwi między innymi Crvenie Zvzdzie Belgrad. Prowadzili 2:0 u siebie i stracili bramke w 90ej minucie dopiero...

Do góry
#3225272 - 23/06/2009 00:15 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej /8/ [Re: Legia]
Legia Offline
The Famous McD

Meldunek: 17/02/2005
Postów: 2790
Skąd: Wielkie Księstwo Warszawskie
Już wiemy w jakich koszulkach zagra Przyszły Mistrz Polski :



Zapewne pojawi się jeszcze logo Bwin

Myślę ża każdy powinien sprawić sobie takie wdzianko wink

Do góry
#3225285 - 23/06/2009 00:22 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej /8/ [Re: Legia]
mgr Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/09/2003
Postów: 17851
Skąd: Kraków
Martw Ty się o starcie Legii z B36.

Do góry
#3225294 - 23/06/2009 00:25 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej /8/ [Re: Legia]
polskignom Offline
Live fast, die young

Meldunek: 25/02/2004
Postów: 14919
Skąd: lublin/warszawa
Originally Posted By: McDziarz

ta słabiutka estońska drużyna którą pewnie myślicie że Wisła pojedzie conajmniej piątką napsuła sporo krwi między innymi Crvenie Zvzdzie Belgrad. Prowadzili 2:0 u siebie i stracili bramke w 90ej minucie dopiero...


Zas w zeszlym roku ta mocarna ekipa, bedac w trakcie sezonu, dostala 2x po rzopie w I rundzie elim. od Droghedy, potegi z Irlandii.

Czy to nie Ty proponowales mi, zebym sie zajal jablkami, a nie pilka nozna jak przed rewanzem z Zydami napisalem, ze Wisla ich rozjedzie?

Proponuje zdjac rozowe okulary i przejrzec na oczy. To, ze nasza antypatia gra w LM, a nie ukochany klub nie znaczy od razu, ze przyniesie wstyd.

Nie ma chyba w Polsce klubu, ktory grajac regularnie w europucharach od roku ok. 2000 nie ma na swoim koncie haniebnej wpadki.

Dziwne, ze jak zwykle krzykacze odnosza sie tylko do Valerengi i Dynamo Tbilisi.

Do góry
#3225325 - 23/06/2009 00:38 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej /8/ [Re: polskignom]
Legia Offline
The Famous McD

Meldunek: 17/02/2005
Postów: 2790
Skąd: Wielkie Księstwo Warszawskie
niniejszym sezon ogórkowy uważam za rozpoczęty gwizdek


wink

Do góry
#3225470 - 23/06/2009 01:21 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej /8/ [Re: Legia]
Biszop Offline
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...

Meldunek: 24/11/2003
Postów: 28405
Skąd: Pod barem w Zurichu
Originally Posted By: McDziarz
niniejszym sezon ogórkowy uważam za rozpoczęty gwizdek


wink



W sumie po paszczurze którego wkleiłeś to musi Ci sie bardzo nudzić laugh
A któż wycedził te słowa: Na pewno żadna z tych drużyn nigdy nie ma dużych osiągnięć w europejskich pucharach, chociaż nasz dorobek z ostatnich lat również nikogo nie powala na kolana ??

Do góry
#3225621 - 23/06/2009 02:06 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej /8/ [Re: Legia]
Kibickr Offline
veteran

Meldunek: 27/06/2007
Postów: 1471
Originally Posted By: McDziarz
Już wiemy w jakich koszulkach zagra Przyszły Mistrz Polski :



Zapewne pojawi się jeszcze logo Bwin

Myślę ża każdy powinien sprawić sobie takie wdzianko wink



W Warszawie same paszczury laugh A tak poza tym to martw się o swoją Legię, żeby Owce nie pokonały takiej potęgi jaką jest zapewne Legia Warszawa :Grin: A tak poza tym to masz tutaj namiary na psychiatrę w Warszawie. Poradnia zdrowia psychicznego - psychiatryczna
00-363 Warszawa, Nowy Świat 58 A, tel.: 826-46-94
Ja bym na Twoim miejscu się zgłosił grin

Do moderatorów: Sory, ale nie mogłem się powstrzymać laugh

Do góry
#3225718 - 23/06/2009 02:34 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej /8/ [Re: Kibickr]
forty Offline


Meldunek: 14/05/2001
Postów: 30407
Skąd: Brama
Panowie,te wzajemne wyzywanie, to dziecinada,i ten portal nie jest dobrym miejscem na to.

Wiem,że Niektórym z Was nazwa LEGIA,ciężko przechodzi przez gardło,a niektóre grin posty McDziarza,są tak fanatyczne,że aż niesmaczne,ale bierzcie to z przymróżeniem oka.

Są kibice, i są fanatycy grin

pozdro

Do góry
#3226230 - 23/06/2009 05:10 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej /8/ [Re: Legia]
BookerS Offline
addict

Meldunek: 26/07/2006
Postów: 589
Originally Posted By: McDziarz
Trzeciak wysyła legionistów na klepisko

Piłkarze Legii Warszawa przez najbliższe dwa lata trenować będą w fatalnych warunkach - alarmuje "Fakt".

Ze względu na budowę nowego stadionu legioniści musieli opuścić Łazienkowską i znaleźć nowe miejsce, gdzie będą mogli trenować.


- Szukaliśmy boiska na wyłączność w Warszawie, ale nikt nie wyraził zgody na taki warunek - mówił dyrektor sportowy warszawskiego klubu, Mirosław Trzeciak.

Były reprezentant Polski postawił więc na kompleks treningowy w Mirkowie pod Warszawą, choć znajduje się on w opłakanym stanie. Murawa jest nierówna, betonowe trybuny rozsypują się, a bramki rdzewieją.



Ehhh stary ukochany Rks Mirków Konstancin-Jeziorna sie grało za małolata tam futbol płyta nie jest wcale zła a zniszczone trybuny piłkarzom raczej nie będą przeszkadzać w treningach...licze na to że magia Mirkowa przywróci blask tej drużynie wink

na co Ty takie pierdoły piszesz i cytujesz, i tak znając życie legła swoją przygodę zakończy na 2giej, 3ciej rundzie.. taka jest prawda
a te cytaciki to sobie daruj, bo nic ciekawego nie wnoszą, już tylko fakt chce o nich pisać laugh
co do tych złych warunków, to klepisko idealnie będzie się komponować z ich grą, na nim będzie będzie się im lepiej grało aniżeli mieli by grać na najlepszej murawie laugh laugh laugh

Do góry
#3226247 - 23/06/2009 05:20 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej /8/ [Re: Legia]
BookerS Offline
addict

Meldunek: 26/07/2006
Postów: 589
Originally Posted By: McDziarz

Myślę ża każdy powinien sprawić sobie takie wdzianko wink


hahhahahaha, nie skomentuje tego, jestes tak subiektywny w ocenie Twojego ukochanego zespołu, że aż nie da się czytać Twoich postów, ciekawe czy z "bukmacherskiego" punktu widzenia też patrzysz na ich ... mecze (cieżko to nazwać meczami, raczej kopaninę)
dlatego Twoje analizy meczów Legii są mało warte, sorry ;]

Do góry
#3226446 - 23/06/2009 14:35 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej /8/ [Re: BookerS]
Legia Offline
The Famous McD

Meldunek: 17/02/2005
Postów: 2790
Skąd: Wielkie Księstwo Warszawskie
Originally Posted By: BookerS
Originally Posted By: McDziarz

Myślę ża każdy powinien sprawić sobie takie wdzianko wink


hahhahahaha, nie skomentuje tego, jestes tak subiektywny w ocenie Twojego ukochanego zespołu, że aż nie da się czytać Twoich postów, ciekawe czy z "bukmacherskiego" punktu widzenia też patrzysz na ich ... mecze (cieżko to nazwać meczami, raczej kopaninę)
dlatego Twoje analizy meczów Legii są mało warte, sorry ;]



oddychaj...

Do góry
#3226458 - 23/06/2009 15:09 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej /8/ [Re: BookerS]
Legia Offline
The Famous McD

Meldunek: 17/02/2005
Postów: 2790
Skąd: Wielkie Księstwo Warszawskie
Originally Posted By: BookerS


ciekawe czy z "bukmacherskiego" punktu widzenia też patrzysz na ich ... mecze (cieżko to nazwać meczami, raczej kopaninę)
dlatego Twoje analizy meczów Legii są mało warte, sorry ;]



z jakiegokolwiek punktu widzenia gołym okiem było widać że Legia jest źle przygotowana pod względem fizycznym i gra zbyt chimerycznie żeby na nich stawiać. więc w tej rundzie niemal całkowicie odpuściłem granie Legii.


W zasadzie tylko raz w tej rundzie odważyłem się ją pewniej i mocniej pograć i zainwestować w wygraną Legii kilka tysięcy >>> to był mecz z Piasem Gliwice po kursie >2 .

Do góry
Strona 23 z 34 < 1 2 ... 21 22 23 24 25 ... 33 34 >

Moderator:  Akhu, Biszop, Ojro 



Kto jest online
6 zarejestrowanych użytkowników (Kretol, VVega, Akhu, pacyfista, Sony, alfa), 3563 gości oraz 9 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581745 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49