Strona 3 z 34 < 1 2 3 4 5 ... 33 34 >
Opcje tematu
#2931685 - 22/02/2009 02:37 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej /8/ [Re: Wychowany_Na_Nalewce]
Supreme Offline
enthusiast

Meldunek: 11/02/2009
Postów: 206
Skąd: POLSKA
Originally Posted By: Wychowany_Na_Nalewce
Originally Posted By: Supreme
Widzew chce dobrowolnie poddac sie karze finanowej w zwiazku z sprawa korupcyjna w ktorej byl zamieszany byly prezes Widzewa niestety przez bledy jednego czlowieka nie moze zmarnowac sie tak efektywna praca jaka w tej chwili robiona jest prze pana Cacka i jego ludzi. Nie macie pojecia jak duzo ten klub swoim powrotem do ekstraklasy podniesie poziom naszej ligi.


Wzruszylem sie..., ale kogo to obchodzi? Byla korupcja, to niech podnosza poziom w okregowce.


Korupcja to byla w wiekszosci klubow grajacych teraz ekstraklasie wiec o sprawiedliwosci nie ma mowy w zadnym wypadku a WIDZEW Łódz jest nie doruszenia poniewaz staja za nim zbyt wplywowe osoby czy to komus sie podoba czy nie .

Do góry
Bonus: Unibet
#2934737 - 23/02/2009 06:39 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej /8/ [Re: Supreme]
Cholo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 12/01/2005
Postów: 17415
Skąd: New Jersey

Sławomir Rutka nie żyje

"W niedzielę w godzinach wieczornych w mieszkaniu w Pionkach znaleziono martwego 34-letniego Sławomira Rutkę, byłego piłkarza m.in. Widzewa Łódź, Korony Kielce, Legii Warszawa, a ostatnio trenera Prochu Pionki - poinformowano na internetowej stronie gazety "Echo Dnia".

Były piłkarz prawdopodobnie popełnił samobójstwo.

- Dla nas to wielki cios. Nie możemy w to uwierzyć. Jeszcze w sobotę normalnie grał w hali w piłkę. Uśmiechał się, żartował. Nie wiem zupełnie co mogło się stać - powiedział cytowany przez gazetę prezes Prochu Pionki Mirosław Lepa.

Rutka był jednym z piłkarzy Korony, którzy w sezonie 2003/04 brali udział w korumpowaniu sędziów. Przyznał się do winy i dobrowolnie poddał się karze (dwa lata pozbawienia wolności w zawieszeniu na cztery lata oraz grzywna). Na razie nie ma żadnych podstaw, by jego śmierć łączyć z tą sprawą.
"

gazeta.pl

Do góry
#2935929 - 23/02/2009 23:44 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej /8/ [Re: Cholo]
Legia Offline
The Famous McD

Meldunek: 17/02/2005
Postów: 2790
Skąd: Wielkie Księstwo Warszawskie
Originally Posted By: Gvizdek

Sławomir Rutka nie żyje

"W niedzielę w godzinach wieczornych w mieszkaniu w Pionkach znaleziono martwego 34-letniego Sławomira Rutkę, byłego piłkarza m.in. Widzewa Łódź, Korony Kielce, Legii Warszawa, a ostatnio trenera Prochu Pionki - poinformowano na internetowej stronie gazety "Echo Dnia".

Były piłkarz prawdopodobnie popełnił samobójstwo.

- Dla nas to wielki cios. Nie możemy w to uwierzyć. Jeszcze w sobotę normalnie grał w hali w piłkę. Uśmiechał się, żartował. Nie wiem zupełnie co mogło się stać - powiedział cytowany przez gazetę prezes Prochu Pionki Mirosław Lepa.

Rutka był jednym z piłkarzy Korony, którzy w sezonie 2003/04 brali udział w korumpowaniu sędziów. Przyznał się do winy i dobrowolnie poddał się karze (dwa lata pozbawienia wolności w zawieszeniu na cztery lata oraz grzywna). Na razie nie ma żadnych podstaw, by jego śmierć łączyć z tą sprawą.
"

gazeta.pl





<`>

Do góry
#2936202 - 24/02/2009 01:34 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej /8/ [Re: Legia]
Conrad Offline
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"

Meldunek: 14/11/2000
Postów: 27048
Skąd: Surfers Paradise, QLD
[`][`][`]

Nie raz oglądałem go na żywo na stadionie Korony. frown

Do góry
#2936900 - 24/02/2009 06:18 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej /8/ [Re: Conrad]
s_LP Offline
old hand

Meldunek: 03/05/2006
Postów: 895
Wizerunek Lecha nie ucierpiał w oczach sponsorów chyba, aż tak bardzo, bowiem kolejna spora firma zdecydowała się sponsorować klub:
Coca-Cola z Lechem Poznań
Koncern Coca-Cola został nowy sponsorem Lecha Poznań, a umowa obowiązywać będzie przez dokładnie rok &#8211; Bardzo się cieszymy, że tak poważna firma zdecydowała się na współpracę z nami. Do tej pory związani byliśmy raczej z największym rywalem, firma Pepsi. Konkurecja na rynku jest tak samo twarda jak na boisku. Coca Cola przedstawiła nam lepszą ofertę i dlatego zdecydowaliśmy się na podpisanie umowy &#8211; mówi Dyrektor Marketingu Lecha, Michał Lipczyński.


Cyrku ciąg dalszy:
"Wydział ds. Bezpieczeństwa na Obiektach Piłkarskich PZPN nie wyraził zgody na przyjmowanie przez klub z Konwiktorskiej kibiców gości w rudzie wiosennej sezonu 2008/2009 - poinformowała oficjalna strona Legii - Legia.com.

W piśmie PZPN napisano m.in.: "Kluby będące gośćmi na stadionie w Warszawie przy ul. Konwiktorskiej nie mogą prowadzić sprzedaży biletów swoim kibicom i organizować ich wyjazdów. Również KSP Polonia Warszawa SSA nie jest upoważniony do sprzedaży biletów zorganizowanym grupom kibiców przyjezdnych".

Sytuacja z wyjazdami u nas robi się dramatyczna.
Generalnie słabo. A komentarz na temat Poloni sobie daruje.

Do góry
#2937328 - 24/02/2009 09:08 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej /8/ [Re: s_LP]
11kera11 Online   content
Carpal Tunnel

Meldunek: 04/01/2009
Postów: 43464
http://sport.onet.pl/0,1248770,1921601,wiadomosc.html
- Dopóki są szanse awansu, to Leo nikt nie zwolni, nawet jakby chciał, bo nie odważy się wziąć odpowiedzialności za ewentualną porażkę. Celem jest mundial, a cel jak wiadomo, zawsze uświęca środki. Zresztą Leo ruszył do roboty, był u Jelenia, wybiera się do Błaszczykowskiego zobaczyć, co z jego kontuzją? Wygrajmy te dwa najbliższe mecze i będzie dobrze - dodaje Listkiewicz.

Był u Jelenia to byczo. W tygodniu myślałem że to żart smile

Do góry
#2939863 - 25/02/2009 18:58 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej /8/ [Re: 11kera11]
Wychowany_Na_Nalewce Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/12/2003
Postów: 3297
http://sport.onet.pl/0,1248770,1923101,wiadomosc.html

Nastepca Leo ma byc... Engel laugh laugh laugh laugh hue hue hue hue dobrze chociaz, ze nie Piechniczek

Do góry
#2940094 - 25/02/2009 21:11 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej /8/ [Re: Wychowany_Na_Nalewce]
Inzaghi78 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/02/2004
Postów: 11876
Skąd: Łódź
Ja pierd................

Powrót do "leśnych dziadków" mad

Jurek przypomnij sobie Koreańców i daj spokój grin

Do góry
#2940556 - 26/02/2009 00:13 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej /8/ [Re: Inzaghi78]
Platini Offline
Porucznik

Meldunek: 15/04/2005
Postów: 32699
Skąd: Pers Y Siro Sun Camp
Niedobrze się robi czytając takie wiadomości blush

"Bezwzględnym priorytetem jest awans reprezentacji do finałów mundialu w RPA 2010,
gdzie będzie znakomity i w zasadzie jedyny poważny dla naszej drużyny poligon przed Euro 2012" - powiedział Engel.


A tu tylko czekają na mecze i chcą by szło jak najgorzej by sie pozbyc Leo,ehh te stare dziadygi mad

Do góry
#2940797 - 26/02/2009 01:20 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej /8/ [Re: Platini]
Platini Offline
Porucznik

Meldunek: 15/04/2005
Postów: 32699
Skąd: Pers Y Siro Sun Camp
Pomocnik Lille, Ludovic Obraniak jest na dobrej drodze do występów w reprezentacji Polski. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że będzie on gotowy do gry już we wrześniu, kiedy powalczymy o punkty w ramach eliminacji do mistrzostw świata w RPA z Irlandią Północną i Słowenią.

- Mam nadzieję, że wszystko będzie trwało jak najkrócej. Zawodnik był już we francuskim konsulacie i wie, jakie dokumenty powinien złożyć. Dostałem także sygnał od Kancelarii Prezydenta RP, że jego przypadek będzie traktowany priorytetowo, podobnie jak Rogera Guerreiro - powiedział Maciej Chorążyk, szef skautingu Polskiego Związku Piłki Nożnej.

Na pytanie, czy Obraniak mógłby wspomóc Orły Beenhakkera już jesienią, padła odpowiedź: - Sądzę, że tak. Jest na to duża szansa.

Jak wiadomo, do tej pory losy 24-letniego pomocnika w kontekście reprezentacji Polski były niepewne przede wszystkim ze względu na jego występ w jednym meczu młodzieżowej reprezentacji Francji. Niektóre media zdążyły donieść, że FIFA już ostatecznie zgodziła się, by był on powoływany do drużyny biało-czerwonych. Fakty wyglądają nieco inaczej. - Ludovic zagrał tylko kilkadziesiąt minut w spotkaniu towarzyskim. FIFA w przysłanym do nas piśmie nie przedstawiła w zasadzie żadnego uzasadnienia, że Obraniak nie jest "spalony" dla polskiej kadry. Oświadczenie miało pozytywny wydźwięk, ale nie jest to jeszcze nic pewnego. Ostateczna decyzja zapadnie dopiero po załatwieniu wszystkich formalności związanych z przyznaniem obywatelstwa piłkarzowi. Jestem jednak dobrej myśli - stwierdził Chorążyk.

Pojawia się przy okazji pytanie, czy sam Leo Beenhakker widzi gwiazdę Lille w swoim zespole? - Wiem na ten temat tyle, co wyczytałem z wypowiedzi selekcjonera dla prasy. Ja z nim nie rozmawiałem na ten temat - mówi szef skautów PZPN.

O Obraniaku słyszała już pewnie większość polskich kibiców, bo media co jakiś czas informowały o jego sytuacji, natomiast niewielu z nich widziało go w akcji. Spytaliśmy więc o największe atuty tego piłkarza. - Przede wszystkim wszechstronność - odpowiada bez wahania Chorążyk. - Lewe czy prawe skrzydło, nie robi mu to większej różnicy. Mi mówił, że najlepiej czuje się w środku pomocy, gdzie może rozgrywać akcje. W taktyce Lille nie ma jednak miejsca dla kogoś takiego, więc trener wystawia go na bokach. Poza tym świetnie wykonuje on stałe fragmenty gry. Ktoś taki bez wątpienia przydałby się reprezentacji - dodaje.

Projekt, któremu przewodzi Maciej Chorążyk, ma na celu uratowanie dla polskiej reprezentacji możliwie najwięcej piłkarzy, którzy znajdują się w kadrach zagranicznych klubów. - Cały czas szukamy i wkrótce pojawią się następni zawodnicy, których będzie można powołać. Dotyczy to także drużyn młodzieżowych. Na przykład ostatnio gola w jednym spotkaniu strzelił odnaleziony przez nas Sebastian Czajkowski z Schalke. Ciągle możliwy jest także powrót do tematu Lukasa Jutkiewicza, który ostatnio znów się do mnie odezwał - powiedział na koniec Chorążyk.


Ciekaw jestem co z tego będzie..

Do góry
#2941063 - 26/02/2009 03:16 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej /8/ [Re: Platini]
19marcin08 Offline
ŁKS Łódź


Meldunek: 06/02/2005
Postów: 23488
Skąd: Łódź
Świerczewski w ŁKSie.

Witamy w Łodzi Piotrek!

Do góry
#2941138 - 26/02/2009 03:41 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej /8/ [Re: 19marcin08]
Kameleon Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 31/01/2003
Postów: 21969
Skąd: Gdynia
Już nawet Roger jest bardziej polski od Obraniaka. Nieche w pizdu.

Do góry
#2941304 - 26/02/2009 04:29 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej /8/ [Re: Kameleon]
niedzwiadek1981 Offline
enthusiast

Meldunek: 10/09/2007
Postów: 209
ku.wa jak słysze o tym Engelu to szlag mnie trafia, jaki w tym kraju jest syf koleś sam siebie wyznacza na trenera hahaha.

JEBA. PZPN !!!

Do góry
#2941378 - 26/02/2009 04:48 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej /8/ [Re: niedzwiadek1981]
Platini Offline
Porucznik

Meldunek: 15/04/2005
Postów: 32699
Skąd: Pers Y Siro Sun Camp
Ciekawie będziecie mieli w Łodzi Marcin wink

hmm, czemu Kamel piszesz, że juz Roker jest bardziej polski? Na podstawie czego można to porównac ?

Do góry
#2941472 - 26/02/2009 05:28 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej /8/ [Re: Platini]
19marcin08 Offline
ŁKS Łódź


Meldunek: 06/02/2005
Postów: 23488
Skąd: Łódź
Bez wątpienia Platini będzie bardzo ciekawie ale poza boiskiem, Hajto, Świerczewski... ;-)

Ale na boisku uważam, że dużo pomogą młodym graczom.
Hajto z Adamskim w obronie na pewno grać będą dobrze, Świru w pomocy z Kascelanem również.

Zapowiadają się undery w wykonaniu ŁKS, ale o tym będę pisał w poszczególnych kolejkach smile

Do góry
#2941776 - 26/02/2009 06:56 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej /8/ [Re: Platini]
Kameleon Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 31/01/2003
Postów: 21969
Skąd: Gdynia
Originally Posted By: Platini
hmm, czemu Kamel piszesz, że juz Roker jest bardziej polski? Na podstawie czego można to porównac ?


No dobra...obaj są na podobnym poziomie.

Obraniaka nie chcą Francuzi to zaraz sobie przypomniał, że ma babcie Polke, litości... . Niecały rok temu nie wiedział jak nazywa się selekcjoner reprezentacji.

Załóżmy, że ma pan już polski paszport, a do Lille przychodzi powołanie zarówno z reprezentacji Francji jak i Polski.

Ludovic Obraniak: Ani przez chwilę bym się nie zastanawiał. Wybieram kadrę Polski.

Niech pan nie żartuje. Przecież Francja to wicemistrz świata!

No i co z tego? Z dorosłej reprezentacji tego kraju powołania nigdy nie dostałem. Nikt jak dotąd mnie tu nie zauważył. Grałem tylko raz w młodzieżówce. Nie mam ochoty dłużej czekać. Ale w 40 procentach czuję się Polakiem.


Niech idzie w pizdu i nie wraca. Bo to Polska, nie elegancja Francja.

Do góry
#2941823 - 26/02/2009 07:12 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej /8/ [Re: Kameleon]
bolo_lacznik Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 17/12/2004
Postów: 6382
przynajmniej szczerze kolo napisał, ja ogolnie do Obraniaka jestem na tak ;-))

Do góry
#2941952 - 26/02/2009 08:21 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej /8/ [Re: bolo_lacznik]
chicane Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/01/2009
Postów: 2701
o Obraniaku słyszałem że chce grać w naszej reprezentacji bankowo w 2006 a nie wiem czy nie wcześniej ...
ja tam jestem jak najbardziej na tak,mam nadzieje że się to uda pozytywnie rozwiązać
Boruc,Roger,Błaszczykowski,Obraniak
jeszcze paru brakuje ...

Do góry
#2942253 - 26/02/2009 16:45 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej /8/ [Re: chicane]
style Offline
old hand

Meldunek: 11/09/2007
Postów: 1046
Skąd: Canarinios/Oranje/Spain
dokładnie i jako pierwszy trener Repry Nowak/Smuda lub Tarasiewicz a nie "Cytrus"Engel lub Doktor Stefan Majewski......

Do góry
#2942298 - 26/02/2009 17:49 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej /8/ [Re: style]
niedzwiadek1981 Offline
enthusiast

Meldunek: 10/09/2007
Postów: 209
dlaczego czepiacie się Obraniaka, już od jakiegoś czasu głośno

wypowiadał się że chce grać dla reprezentacji Polski i czeka tak

jak czekał Klose i Podolski, teraz go wyzywacie a za pare lat

jakby grał dla Francji przeciw Polsce i jeszcze strzelił brame

***. BETON W

KOńCU RUSZY I GO SCIAGNIE DO NAS ! CHYBA ZE ENGEL MA INNA KONCEPCJE laugh laugh laugh

Do góry
Strona 3 z 34 < 1 2 3 4 5 ... 33 34 >

Moderator:  Akhu, Biszop, Ojro 



Kto jest online
4 zarejestrowanych użytkowników (ElNinho[mmdea], akagi, alfa, igea23), 3694 gości oraz 9 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5582370 Postów

Najwięcej online: 4029 @ 05/05/2024 14:25