Strona 31 z 34 < 1 2 ... 29 30 31 32 33 34 >
Opcje tematu
#3285335 - 22/07/2009 19:12 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej /8/ [Re: Inzaghi78]
Inzaghi78 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/02/2004
Postów: 11876
Skąd: Łódź
masz racje podstwek87, chyba bardziej niektorym chodzi o ta Cracovie niz LKS !! Gdyby awansowala druzyna z pierwszej ligi to szumu byloby o polowe mniej

Do góry
Bonus: Unibet
#3285498 - 22/07/2009 20:35 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej /8/ [Re: Inzaghi78]
wHiTe_StAr Offline
Fundator

Meldunek: 15/11/2004
Postów: 24776
Skąd: Kraków
Originally Posted By: Inzaghi78
masz racje podstwek87, chyba bardziej niektorym chodzi o ta Cracovie niz LKS !!


Też odnosze takie wrażenie czytając raz po raz że Cracovia sportowo nie zasługuje na miejsce w lidze.A niby Podbeskidzie zasługuje? Jedni i drudzy sportowo powinni wylądować w I lidze,róznica jest taka że regulamin premiuje spadkowicza z ekstraklasy.

Cytat:
Masz rację wHiTe SrAr, jeśli bawimy się w licencje, otrzymywanie jej lub nie, to niech prawo dotyczy każdego klubu jednakowo. Wiemy jak było w poprzednich latach, w tym roku padło na ŁKS. OK, tylko czy nie można było nie przyznać licencji i sprawa stała by się oczywista? Po co te szopki odnośnie kolejnych obrad?
Ile ich było? Bo sam nie potrafię teraz zliczyć, ile razy komisja się zbierała?

Jeszcze jakby tego było mało to pod koniec zeszłego tygodnia rewolucja, ''ŁKS z licencją'', wtorek to już tylko formalność. Wybacz ale chyba każdy, mógłby się lekko mówiąc wkurzyć


Ja naprawde sie nie dziwie,gdyby to dotyczyło Wisły podchodziłbym pewnie do tego równie emocjonalnie.Kwestia tego żeby nie mieć pretensji do jednych,czy drugich że dokładają wszelkich starań o to by ich klub był w ekstraklasie,bo nie tylko mają do tego prawo,lecz to leży wręcz w gestii ich obowiązków.
Nikt nie będzie polemizował że cały bałagan został wywołany przez PZPN,i to przede wszystkim tych panów kibice ŁKS-u powinni winić za robienie złudnych nadzieji na otrzymanie licencji.Dzisiaj w PS czytam krótki wywiad z Piechniczkiem o tym że w czwartek zbiera sie zarząd PZPN i będą dyskutować nt licencji.Kpina

Do góry
#3285942 - 22/07/2009 23:32 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej /8/ [Re: wHiTe_StAr]
Gizbo Offline
stranger

Meldunek: 13/11/2006
Postów: 2
Skąd: Krakow
Ostateczną decyzję w sprawie licencji podjęto 28 maja 2009 tabela wyglądała tak :

Tabela 28 maja 2009:
13. Cracovia
14. Lechia Gdańsk
15. Górnik Zabrze
16. Arka Gdynia

Do góry
#3285945 - 22/07/2009 23:34 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej /8/ [Re: Gizbo]
Gizbo Offline
stranger

Meldunek: 13/11/2006
Postów: 2
Skąd: Krakow
Za forum ŁKSFANS:

KIBICE ŁKSU Przeczytajcie koniecznie!!!!


Ciężko jest napisać cokolwiek w takiej chwili. A terminy gonią i redaktor naczelny naciska. Choć nie miałem, niczym większość sympatyków klubu z al. Unii Lubelskich, rozbuchanych nadziei po środowej decyzji Komisji ds. Nagłych, to gdzieś tam zatliła się iskierka, że może będzie dobrze. Nie będzie. Bo chyba być nie mogło. Skoro nie stało się to 28 maja, czy w późniejszych terminach, to dlaczego miało stać się to teraz?

Nie będę wypisywał biadolenia, że "już nas nie ma", "że to pogrzeb ŁKS", "że zniszczono 101-letnią tradycję". Jesteśmy, nie umarliśmy, nie zniszczono tradycji. Ta będzie już na zawsze, klub będzie istnieć, a pogrzebu prędzej doczekam się ja niż ŁKS. Tyle, że prawdopodobnie w najbliższych latach wkroczymy w czasy, które, mam nadzieję, że będziemy mogli kiedyś zapomnieć. W czasy gry w którejś z niższych lig i haniebnych porażek z Pisią Zygry, Przebojem Wolbrom czy Sandecją Nowy Sącz. Bo ŁKS to nie jest, jak mówił piłkarz Hajto "jakaś popierdółka", żeby grać w III czy IV lidze. ŁKS to klub, którego miejsce jest w ekstraklasie. Czy komuś się to podoba, czy nie.
Ale w ekstraklasie nie zagramy w najbliższym sezonie. Nie zagramy, bo nie dostaliśmy licencji. I tak naprawdę to nie wina twardogłowych działaczy PZPN, Cracovii Kraków, spisku masońskiego, Zbigniewa Bońka, Sylwestra Cacka czy wszelkiego innego zła kroczącego bez oporów po świecie. Nie dostaliśmy licencji, bo zawinili nasi działacze. Ci, którzy przygotowywali wniosek i ci, którzy w swojej naiwności wierzyli, że PZPN ulituje się nad biednym ŁKS-em. Głównie jednak zawinili ci, którzy przez lata doprowadzili do takiej sytuacji: działacze klubu, władze miejskie, lokalni dziennikarze i... my, kibice - bo zbyt często przymykaliśmy oko na poczynania wyżej wymienionych. Bez żadnej reakcji z naszej strony. A to przecież nam powinno "zależeć na dobru naszego klubu". Jak mawiał Ochódzki Ryszard. I cokolwiek byśmy teraz zrobili, to niewiele to zmieni. Już się stało. I najprawdopodobniej się nie odstanie.
Przed nami jednak chyba jeszcze cięższe zadanie. Sprawić, by w ŁKS pojawiła się normalność. I jak mantrę będę powtarzać, że wbrew pozorom teraz najważniejsze jest to, by w sekcji zasiedli ludzie z pomysłem, ambicjami i podejściem odpowiednim na te czasy. Akcja "Ekstraklasa dla ŁKS-u", choć dała wiele, nie przyniosła końcowego pozytywnego rezultatu. Może najwyższa pora zacząć organizować akcję "Ekstraklasa w ŁKS-ie"?



~Kanidżia , 21.07.2009 21:11

Do góry
#3286433 - 23/07/2009 01:42 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej /8/ [Re: Inzaghi78]
Legia Offline
The Famous McD

Meldunek: 17/02/2005
Postów: 2790
Skąd: Wielkie Księstwo Warszawskie
Originally Posted By: Inzaghi78
Originally Posted By: mgr
Widzew i tak został obroniony tym, że nagle stwierdzili, że... korupcja się przedawniła (przecież mieli wyrok, jak pozostałe kluby).
Dlaczego?
Dlatego, żeby nie spadli do trzeciej klasy rozgrywkowej.
Teraz muszą to odpokutować. Inne kluby też były degradowane, są wyczyszczone i wracają. Trudno, ale powoli się to wreszcie kończy chyba.


masz racje korupcja moim zdaniem nie powinna sie przedawniac ale dopoki Szymanski nie zostanie postawiony w stan oskarzenia przez prokurature to nie mozemy mowic o zadnej KORUPCJI
Inne kluby byly degradowane bo zamieszani w korupcje ludzie sa uznani jako winni w swietle prawa !!!

jezeli napadniesz babcie i wyrwiesz jej piterek ale nie zostanie Ci przedstawiony zarzut prokuratorski to jestes niewinny w swietle prawa tak ??? przeciez to proste !!!



skończ tą błazenadę...każdy w Polsce wie że Widzew handlował na potęgę >> to co udało się zebrać czyli dowody dotyczą pokaźnej ilości spotkań a jest to tylko kropla w morzu ujawnionych machlojek Widzewa. Kluby które miały wiele wiele mniej na sumieniu odcierpieć musiały za swoje grzechy więc i Widzew musi się potułać troche poza ekstraklasą

DURA LEX SED LEX



WD PZPN zarzuty Widzewowi i Zagłębiu postawił w oparciu o dokumenty przekazane przez wrocławską prokuraturę prowadzącą śledztwo w sprawie korupcji w polskim futbolu.

"Sformułowane zarzuty dotyczą okresu, gdy oba kluby grały w drugiej lidze - powiedział wiceprzewodniczący Wydziału Dyscypliny Robert Zawłocki. - Widzewowi zarzuca się przekupienie sędziów w 12 meczach sezonu 2004/2005, co pozwoliło temu klubowi zająć miejsce uprawniające do gry w barażach o awans do ekstraklasy (przegranych z Odrą Wodzisław Śl. - przyp. PAP)

Do góry
#3286639 - 23/07/2009 02:18 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej /8/ [Re: Legia]
Inzaghi78 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/02/2004
Postów: 11876
Skąd: Łódź
jezeli mamy skonczyc blazenade to moze powiemy o pewnym klubie ze stolicy ktory kupowal az sie trzeslo ???

pamietny mecz z Gornikiem Zabrze , a moze cudowna porazka z Leczna a jak Ci bedzie malo to wyscig bramkowy z LKS (Legia-Wisla 6-0)

powiesz nieudowodnione ... to prawda , ale pokaz mi takiego co sie odwazy ruszyc Legie Warszawa (w koncu stolica to stolica smile

Zarzuca sie smile no wlasnie, odrozniasz to slowo od bycia oskarzonym ???

Do góry
#3287105 - 23/07/2009 03:05 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej /8/ [Re: Inzaghi78]
Legia Offline
The Famous McD

Meldunek: 17/02/2005
Postów: 2790
Skąd: Wielkie Księstwo Warszawskie

Levadia Tallinn-Wisła Kraków 1:0 piwo

Pamiętam ile pomyj wylano na mnie za stwierdzenie że Wisła może napotkać na problemy w potyczce z Levadią , dopuszczanie do siebie możliwości że Wisła mogłaby mieć problemy z ekipą z Estonii uznano za herezje...tutaj część z nich

Originally Posted By: Cayman
Originally Posted By: McDziarz
Wisła Kraków-Levadia Tallin będzie powtórka z meczów z Valerengą i Dinamo Tibilisi coś mi się zdaje...


Myślę, że przeceniasz możliwości estońskiego futbolu... crazy



Originally Posted By: polskignom
Przeciez kolega nawet nie wie, ze Levadia to ekipa z Estonii. Wazne, ze gra z Wisla Krakow.



Originally Posted By: McDziarz
Za to Wam się wydaje po sukcesach Lecha że polska ligowa piłka dobija do Europejskiej czołówki a mistrze Estonii to dla was jakiś śmieć...


będzie zimny prysznic...Levadia jest w trakcie sezonu dla Wisły to będzie pierwszy mecz sezonu

ta słabiutka estońska drużyna którą pewnie myślicie że Wisła pojedzie conajmniej piątką napsuła sporo krwi między innymi Crvenie Zvzdzie Belgrad...


Originally Posted By: polskignom


Zas w zeszlym roku ta mocarna ekipa, bedac w trakcie sezonu, dostala 2x po rzopie w I rundzie elim. od Droghedy, potegi z Irlandii.

Czy to nie Ty proponowales mi, zebym sie zajal jablkami, a nie pilka nozna jak przed rewanzem z Zydami napisalem, ze Wisla ich rozjedzie?

Proponuje zdjac rozowe okulary i przejrzec na oczy. To, ze nasza antypatia gra w LM, a nie ukochany klub nie znaczy od razu, ze przyniesie wstyd.

Nie ma chyba w Polsce klubu, ktory grajac regularnie w europucharach od roku ok. 2000 nie ma na swoim koncie haniebnej wpadki.

Dziwne, ze jak zwykle krzykacze odnosza sie tylko do Valerengi i Dynamo Tbilisi.


Originally Posted By: chicane
McDziarz o takich jak ty moja matematyczka mówiła
"uciąć głowę,wstawić nową"
to jak piszesz o Legii,tego się nie da czytać,to jak jesteś zapatrzony w "Wielką Legie" i jak dyskredytujesz Lecha czy Wisłę
Już Beitar miał zrobić z Wisłą nie wiadomo co,teraz podobno to samo ma zrobić Levadia,skończy się jak z Beitarem wink
W jakim ty świecie żyjesz,żeby się nie skończyło tak,że Wisła zagra w Lidze Mistrzów,jak nie trafi Olympiakosu i Kopenhagi,a w najgorszym wypadku w Lidze Europejskiej,bo do 4 rundy spokojnie dojdą,a Legia odpadnie w 3 rundzie,jak źle wylosuje(bo zakładam że w 2 rundzie gruzinów odprwi kilkoma bramkami)bo już w 3 rundzie są zespoły które Legie ograją,nie mówiąc co się stanie z Warszawiakami w 4 rundzie jak nie będą mieli szczęścia,czego sobie i tobie nie życzę,bo jestem kibicem Legii...


Originally Posted By: mgr
Martw Ty się o starcie Legii z B36.

Do góry
#3287186 - 23/07/2009 03:27 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej /8/ [Re: Legia]
wHiTe_StAr Offline
Fundator

Meldunek: 15/11/2004
Postów: 24776
Skąd: Kraków
kompromitujessz sie człowieku

Do góry
#3287199 - 23/07/2009 03:30 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej /8/ [Re: wHiTe_StAr]
kazow Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/11/2004
Postów: 7331
Skąd: Warszawa
skompromitowala to sie gwiazda

mieszkalem 5 lat na reymonta ale nigdy za tym nie bylem no i widac dlaczego

rok w rok to samo

Do góry
#3287209 - 23/07/2009 03:33 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej /8/ [Re: wHiTe_StAr]
s_LP Offline
old hand

Meldunek: 03/05/2006
Postów: 895
nie, to Wisła się skomromitowała smile

a McDziarz - poraz kolejny przeciwko rywalom Legii z domowego podwórka, ale co trzeba oddać - poraz kolejny skutecznie
taki folklor do którego trzeba przywyknąć smile

jak typujesz superpuchar? czysty X? czy obupólna przegrana? smile

Do góry
#3287277 - 23/07/2009 04:04 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej /8/ [Re: s_LP]
wHiTe_StAr Offline
Fundator

Meldunek: 15/11/2004
Postów: 24776
Skąd: Kraków
McDziarz zdaje sobie sprawe że forum jest wspaniałą sprawą do leczenia kompleksów i ode mnie masz na to zielone światło gdyż na codzień nie jest dla mnie problemem ignorowanie twoich postów,a dzisiejszy wyjątek niech będzie potwierdzeniem tej reguły.
Dzisiaj wyśmiewasz wszystkich którzy próbowali użyc jakichkolwiek kontrargumentów do twojej genialnej analizy
Cytat:
Wisła Kraków-Levadia Tallin będzie powtórka z meczów z Valerengą i Dinamo Tibilisi coś mi się zdaje...

No ale masz racje,w bukmacherce najważniejszy jest nos...
Pomijam fakt ogólnie rozumianego piłkarskiego patriotyzmu bo to jest jednak indywidualna sprawa do której nie można nikogo zmuszać.Ale pytam sie w takim razie skoro teraz po meczu byłeś taki skory do cytowania to czemu np po 30 maja nie odezwałeś sie ani słowem w tym temacie gdzie zapoczątkowałem dyskusje nt mistrza polski w połowie rundy wiosennej? Gdzie tak ironicznie wyśmiałeś mój typ na Wisłe,podając swój kontr-typ,wiadomo jaki.Teraz jaj nie brakuje?

Do góry
#3287294 - 23/07/2009 04:15 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej /8/ [Re: wHiTe_StAr]
wHiTe_StAr Offline
Fundator

Meldunek: 15/11/2004
Postów: 24776
Skąd: Kraków
I jeszcze jeden typowo kibicowski post do fanów z Poznania,Warszawy,czy też do tych z drugiej strony błoń którzy naśmiewają się z dzisiejszej porażki.
Nikt,absolutnie nikt wam nie bronił dostania szansy udowodnienia że Levadia zostałaby ograna przez wasze zespoły w stosunku dwucyfrowym.Było na to mnóstwo czasu,a dokładniej cały sezon.Więc jak któryś fanatyk chce sie pośmiać z Wisły niech sie pośmieje z własnej drużyny która okazała sie słabsza od przegranych z mistrzami Estonii

Do góry
#3287295 - 23/07/2009 04:16 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej /8/ [Re: wHiTe_StAr]
forty Offline


Meldunek: 14/05/2001
Postów: 30407
Skąd: Brama
Kompromitujący wyczyn Wisły,uzmysławia nam tylko jaka pozycję w świecie ma polska piłka

pozdro

Do góry
#3287298 - 23/07/2009 04:20 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej /8/ [Re: forty]
cobra Offline
Luc Nilis

Meldunek: 18/10/2007
Postów: 3103
Skąd: Piekary Śl. / gg:18662865
Cupiał powinien te panienki na 4 strony świata rozgonic, skoro tak gra mistrz to co powiecie o reszcie ? ale czego sie spodziewac jak sie patrzy co wyprawia pzpn i co robiły kluby przez lata...

Do góry
#3287308 - 23/07/2009 04:31 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej /8/ [Re: forty]
Conrad Offline
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"

Meldunek: 14/11/2000
Postów: 27048
Skąd: Surfers Paradise, QLD
Dzisiejszy wynik jest szokujący, nie pamiętam kiedy a nawet czy kiedykolwiek zespół z Polski odpadł w... I rundzie eliminacyjnej z "prawie kelnerami". smirk

Nie pamiętam kiedy ostatnim razem odpadliśmy w II rundzie, bo zawsze na III etapie nie udawało nam się przebić do LM.

Dzisiejszy wynik to oczywiście wstyd ale i jednocześnie odzwierciedlenie nowej ery w piłce nożnej, w której nie ma słabeuszy i pewniaków do ogrania. To już nie te lata, nie ten etap rozwoju piłki. Dzisiaj wystarczy super nacisk na kondycję wraz z dobrze dobraną taktyką aby przeszkodzić nawet najlepszym zespołom, co np. kilka lat temu pokazała Korea Płn na mundialu. Pomijam tu sędziowanie bo praktycznie z każdym grali jak z równym, a nas nawet zmietli z boiska. A wczoraj taki Real naszpikowany gwiazdami dopiero w końcówce meczu zdobył zwycięskiego gola z... Shamrock Rovers. smile

Wisła zlekceważyła rywala i to było kardynalnym błędem. Szkoda, bo za to zapłaci cała Polska piłka. Mimo iż nie jestem kibicem Lecha Poznań to żałuję, że oni nie wygrali ligi bo taką Levadię to by powieźli 5-0 i kolejne emocje by nas czekały w następnej rundzie. Jeden z niewielu meczów jakie oglądałem w ostatnim sezonie to był właśnie mecz Wisła - Lech i różnica w klasie zespołów była oszałamiająca.

Do góry
#3287321 - 23/07/2009 04:44 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej /8/ [Re: Conrad]
Legia Offline
The Famous McD

Meldunek: 17/02/2005
Postów: 2790
Skąd: Wielkie Księstwo Warszawskie
Originally Posted By: s_LP
nie, to Wisła się skomromitowała smile

a McDziarz - poraz kolejny przeciwko rywalom Legii z domowego podwórka, ale co trzeba oddać - poraz kolejny skutecznie
taki folklor do którego trzeba przywyknąć smile

jak typujesz superpuchar? czysty X? czy obupólna przegrana? smile



s_LP pewnie nie uwierzysz ale gdyby grał dziś z Levadią w miejsce Wisły Lech to cieszyłbym się z Waszej wygranej wink

zresztą odnosze wrażenie że zarówno Lech jak i Legia odprawiliby Estończyków z kwitkiem , ale tu naturalnie zostanę posądzony o brak obiektywizmu...


a co zdobytego przez Wisłe Mistrza Polski to jak w kasynie było to nieregularne wzmocnienie...zresztą dzisiejszy mecz był niejako odpowiedzią czy Wisła na niego w pełni zasłużyła...po tym meczu można śmiało rzec "Król jest nagi"...


WhiteStar iekawe czy będziesz miał jaja żeby i w tym sezonie postawić parę złotych na to że Wisłą zdobędzie mistrzostwo.


Po takim meczu morale sięga dna , gracie teraz swoje mecze w Sosnowcu , podejrzewam że forma szybko nie przyjdzie , zaraz się zaczną czystki w klubie i zawierucha , wąska kadra

dzisiaj chyba jakichś juniorów mieliście na ławce :

Ilie Cebanu, Krzysztof Mączyński, Łukasz Burliga, Mauro Cantoro, Sebastian Leszczak, Wojciech Łobodziński i Mariusz Jop

13tu solidnych zawodników to trochę mało...postawisz pieniądze że Wisła zdobędzie w tym roku MP to będziesz kozakiem według mnie...

a co do ligi mistrzów to trzeba mieć po 2óch solidnych zawodników na każdą pozycję , wy macie może 13tu w całej kadrze...trochę mało

Do góry
#3287328 - 23/07/2009 04:48 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej /8/ [Re: Conrad]
wHiTe_StAr Offline
Fundator

Meldunek: 15/11/2004
Postów: 24776
Skąd: Kraków
Originally Posted By: Conrad


Mimo iż nie jestem kibicem Lecha Poznań to żałuję, że oni nie wygrali ligi bo taką Levadię to by powieźli 5-0 i kolejne emocje by nas czekały w następnej rundzie. Jeden z niewielu meczów jakie oglądałem w ostatnim sezonie to był właśnie mecz Wisła - Lech i różnica w klasie zespołów była oszałamiająca.


no to ja sie pytam skoro ten Lech był tak oszałamiająco lepszy od Wisły to czemu on czeka na mecz z Fredrikstad a nie z Debreczynem? Po to stworzono formułe ligi żeby wyłonić najlepszą drużyne kraju,w innym przypadku grałoby sie puchar.
Sam przyznajesz że oglądałeś niewiele meczów,wystarcza ci to żeby deprecjonować tabele ekstraklasy która w założeniu ma wyłaniać mistrza Polski?

Do góry
#3287340 - 23/07/2009 04:54 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej /8/ [Re: wHiTe_StAr]
milan0305 Offline
old hand

Meldunek: 29/12/2008
Postów: 927
Skąd: poznan
Lech był zdecydowanie lepszy od Wisły, swiadczą o tym wyniki między tymi zespołami w lidze i w pucharze
Dzieła dopełnia w sobotę
Wisła- wstyd i kompromotacja i tyle na temat
Jka się inwestuje 400 tys euro w zespół a traci dwoch podstawowych grajków to ciężko osiągnąć sukces ale takich estończyków to powinni w cuglach przejść

Do góry
#3287344 - 23/07/2009 04:57 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej /8/ [Re: Legia]
wHiTe_StAr Offline
Fundator

Meldunek: 15/11/2004
Postów: 24776
Skąd: Kraków
McDziarz przypominasz mi Grzegorza Lato,który na konkretne zarzuty o niesłowności albo sie nie wypowiada albo zwyczajnie atakuje bez związania ze sprawą.Zarówno jeden osobnik jak i drugi jest niereformowalny.
Powiem ci,że tyle nie zrozumiałeś mojego postu,co nie chcesz go zrozumieć.
Odpowiadając na twoje pytania na ten moment nie postawie ani grosza że WIsła zdobęcie MP jeśli kursy będą poniżej 5.0.Na tyle,na ten moment oceniam szanse Wisły.

Do góry
#3287371 - 23/07/2009 05:08 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej /8/ [Re: wHiTe_StAr]
adm111 Offline
stranger

Meldunek: 15/07/2009
Postów: 17
Każdy ma pretensje do Wisły Kraków ale przecież jest lato i gorąco było. Nie dali rady. A przecież rozgrywki nasze się szybko kończą a te upały wykańczają jak piłkarz nie jest przystosowany.

Do góry
Strona 31 z 34 < 1 2 ... 29 30 31 32 33 34 >

Moderator:  Akhu, Biszop, Ojro 



Kto jest online
10 zarejestrowanych użytkowników (ElNinho[mmdea], VVega, Ojro, Akhu, igea23, Sensei, 11kera11, alfa, akagi, rafal08), 3421 gości oraz 7 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581793 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49