Opcje tematu
#32664 - 11/06/2001 05:44 Promocja Intertops tylko dla 'mecz.pl'
Conrad Offline
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"

Meldunek: 14/11/2000
Postów: 27048
Skąd: Surfers Paradise, QLD
Witam Wszystkich!

Mam bardzo dobrą wiadomość dla użytkowników 'mecz.pl' którzy chcieliby spróbować swoich sił z firmą Intertops. Otóż doceniając polskich klientów, oraz wiedząc o problemach dotyczących kart płatniczych, firma Intertops postanowiła zaoferować specjalny bonus, dostępny tylko dla użytkowników 'mecz.pl'. Po otwarciu konta do pierwszej wpłaty będzie dodawany bonus w wysokości 10% depozytu! Przy otwieraniu konta w polu "Any special requests, comments, or questions you may have can be entered here!" wystarczy napisać: "referred by mecz.pl." Jeśli ktoś jest już zarejestrowanym użytkownikiem, ale jeszcze nie dokonał pierwszej wpłaty, to wystarczy przy powiadomieniu o dokonaniu wpłaty dodać wyżej wymieniony tekst by otrzymać bonus.

Promocja dotyczy wpłat dokonanych przelewem bankowym lub przez Western Union. Promocji nie można łączyć.

Powodzenia

Do góry
Bonus: Unibet
#32665 - 11/06/2001 06:02 Re: Promocja Intertops tylko dla 'mecz.pl'
denis Offline


Meldunek: 14/01/2001
Postów: 1037
Conrad załatw jakieś free, wystarczy 10 waluta nie gra roli. To wtedy będzie extra oferta

Do góry
#32666 - 11/06/2001 20:51 Re: Promocja Intertops tylko dla 'mecz.pl'
Conrad Offline
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"

Meldunek: 14/11/2000
Postów: 27048
Skąd: Surfers Paradise, QLD
Bukmacherzy to nie instytucje charytatywne Osobiście uważam, że firma rozdająca pieniądze nie postępuje rozsądnie. Z tego powodu do takich firm nawet nie wysyłam pieniędzy. Ale bonus przy pierwszej wpłacie to uczciwa oferta - sam z takich promocji barzdo często korzystam.

Do góry
#32667 - 11/06/2001 21:32 Re: Promocja Intertops tylko dla 'mecz.pl'
Conrad Offline
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"

Meldunek: 14/11/2000
Postów: 27048
Skąd: Surfers Paradise, QLD
Przypominam, że przy wpłatach powyżej $500 dostajemy wspomniany 10% bonus oraz dodatkową premię w wysokości $25! Oferta nie jest czasowo ograniczona

Intertops to Austriacka firma bukmacherska z długoletnią tradycją sięgającą 1982 roku. Jest to pierwsza firma na świecie oferująca zakłady przez internet! Jest też jedną z największych firm bukmacherskich na świecie: "The world's largest offshore sports book" (Washinton Post).

Intertops to jedyny bukmacher na świecie, gdzie znajdziecie single na polską ligę, handicapy azjatyckie, oraz total goals (ilość bramek w meczu) - wszystko w jednym miejscu Mają jedną z najszerszych ofert na piłkę nożną oraz równie imponującą ofertę na sporty amerykańskie.

Ze względu na solidność oraz wysoką jakość usług oferowanych przez Intertops, ta firma znajduję się na liście bukmacherów polecanych przez 'mecz.pl' - tam znajdują się bukmacherzy o najwyższym poziomie. Czegokolwiek szukacie w wyborze bukmachera, na pewno to znajdziecie w Intertops.com

Do góry
#32668 - 11/06/2001 21:51 Re: Promocja Intertops tylko dla 'mecz.pl'
denis Offline


Meldunek: 14/01/2001
Postów: 1037
Kiedyś przeglądałem ofertę i nie znalazłem handicapów azjatyckich ani totals goals w lidze polskiej.
To jest nowość?

Cześć

Do góry
#32669 - 11/06/2001 21:56 Re: Promocja Intertops tylko dla 'mecz.pl'
Conrad Offline
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"

Meldunek: 14/11/2000
Postów: 27048
Skąd: Surfers Paradise, QLD
Na ligę polską można obstawiać single. Handicapy i total goals są dostępne na cztery główne ligi europejskie: angielska, włoską, hiszpańska i niemiecka. Od następnego sezonu będą też dostępne na główne spotkanie tygodnia w innych ligach, w tym także na naszą ekstraklasę. Intertops stanie się pierwszym bukmacherem na świecie, który zaoferuje handicapy azjatyckie na polską ligę

Do góry
#32670 - 12/06/2001 04:18 Re: Promocja Intertops tylko dla 'mecz.pl'
Conrad Offline
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"

Meldunek: 14/11/2000
Postów: 27048
Skąd: Surfers Paradise, QLD
Jeszcze jedna rzecz: jeśli ktoś już dokonał wpłaty, to bonus będzie można wykorzystać przy kolejnej wpłacie.

Do góry
#32671 - 12/06/2001 06:32 Re: Promocja Intertops tylko dla 'mecz.pl'
denis Offline


Meldunek: 14/01/2001
Postów: 1037
To czemu walisz ścieme że to jedyny buk na świecie gdzie można grać single. Dużo tu jest osób które zaczynają sie bawić w zakłady przez net, a liga Polska jest ważnym argumentem przy wyborze danej firmy. A "ligę cudów" można obstawiać także w Olympicu.
Polecanym również przez mecz.pl

Cześć

Do góry
#32672 - 12/06/2001 18:37 Re: Promocja Intertops tylko dla 'mecz.pl'
SebaS.... ... Offline


Meldunek: 30/01/2001
Postów: 3731
Skąd: runaway
Intertops stanie się pierwszym bukmacherem na świecie, który zaoferuje handicapy azjatyckie na polską ligę

Denis przeczytaj pierw uważnie co pisze a dopiero później żucaj obelgi. Conrad pisze o handiscapah na ligę polską a te nie znajdziesz w Olimpicu.

Do góry
#32673 - 12/06/2001 20:12 Re: Promocja Intertops tylko dla 'mecz.pl'
denis Offline


Meldunek: 14/01/2001
Postów: 1037
SebaS, znamy się dlatego wyjaśnimy to poza forum.

"Intertops to jedyny bukmacher na świecie, gdzie znajdziecie single na polską ligę" co będzie w przyszłości to ja nie wiem, ale na obecną chwilę single są w Intertops jak i Olympicu. I to jest fakt a czytam uważnie.

Cześć

P.S. Nikogo nie obrażam tylko stwierdzam FAKTY.


[This message has been edited by denis (edited 12-06-2001).]

Do góry
#32674 - 12/06/2001 22:11 Re: Promocja Intertops tylko dla 'mecz.pl'
Conrad Offline
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"

Meldunek: 14/11/2000
Postów: 27048
Skąd: Surfers Paradise, QLD
Intertops to jedyny bukmacher na świecie, gdzie znajdziecie single na polską ligę, handicapy azjatyckie, oraz total goals (ilość bramek w meczu) - wszystko w jednym miejscu.

Denis, nie potrafisz całymi zdaniami czytać?

Do góry
#32675 - 12/06/2001 22:28 Re: Promocja Intertops tylko dla 'mecz.pl'
denis Offline


Meldunek: 14/01/2001
Postów: 1037
Conrad sens w tym że umię.
Tylko popatrz na to co piszesz. Single na ligę Polską, handicapy i totals goals, można obstawiać w Olympicu. Dlatego pomyślałem, że wiesz o czym piszesz i zinterpretowałem jako możliwość stosowania tych opcji w lidze Polskiej. Ale dla pewności spytałem, ty odpisałeś że to będzie dla wybranych meczów w przyszłości. Więc moim zdaniem walisz ściemę bo na razie twoje słowa nie pokrywają się z prawdą.

A jak w przyszłości będzie szersza oferta na ligę Polską to owszem będzie to najlepszy buk, pod tym względem na świecie-jeśli konkurencja będzie spała.

Do góry
#32676 - 12/06/2001 22:52 Re: Promocja Intertops tylko dla 'mecz.pl'
Conrad Offline
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"

Meldunek: 14/11/2000
Postów: 27048
Skąd: Surfers Paradise, QLD
Denis, widocznie nie orientujesz się w handicapach. Azjatyckie handicapy to nie to samo. W Olympicu ich nie ma. Jeśli chcesz je obstawiać to masz praktycznie dwa wyboru w sieci: Intertops i Ladbrokes. A jeśli chcesz dodać polską ligę czy total goals o/u 2.5, to zostaje Ci jeden wybór: Intertops.

Nikt tu ściemy nie wali, aż dziwne że tak myślisz. Masz w Intertops single na ligę polską, a oprócz tego handicapy azjatyckie i total goals na cztery główne ligi. Intertops jako pierwszy bukmacher na świecie oferował online handicapy azjatyckie na te cztery ligi.

Już jaśniej nie mogę tego postawić.

Do góry
#32677 - 12/06/2001 23:11 Re: Promocja Intertops tylko dla 'mecz.pl'
uQ$ Offline


Meldunek: 23/01/2001
Postów: 3177
Akurat handicapy Olympica są dość podobne do azjatyckich (są tylko dwie możliwości, nie ma jedynie "ćwiartek"). Ale azjatyckie (takie prawdziwie azjatyckie) handicapy można obstawiać już u znacznie większej ilości buków. Mają je chociażby Chandler, Interwetten (fakt, że po złodziejskich kursach) czy Gamebookers. Ten ostatni ma też single na ligę polską, jak i zakłady na over/under (także dla ligi polskiej).

Do góry
#32678 - 13/06/2001 04:54 Re: Promocja Intertops tylko dla 'mecz.pl'
Conrad Offline
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"

Meldunek: 14/11/2000
Postów: 27048
Skąd: Surfers Paradise, QLD
Chandler oferuje handicapy azjatyckie, ale nie na te cztery głowne ligi europejskie. Tak samo np. nie oferuje total goals o'u 2.5 na ligę hiszpańską. Co do Gamebookers to tam nie gram bo ich kursy nie są atrakcyjne, a czasami ich wiarygodność nawet zostaje kwestionowana.

Chandler bardzo późno wystawia swoje handicapy, często w dzień meczu. Kiedyś pamiętam, że trzeba było po nie dzwonić. Ale jest to solidny buk i jeśli ich oferta się komuś podoba to bardzo ich polecam.

uQ$, mam nadzieję, że nasz wspólny znajomy Scott pomoże nam przy Wimbledonie. Jak na razie to największy zysk osiągam przy tenisie

Do góry
#32679 - 13/06/2001 05:01 Re: Promocja Intertops tylko dla 'mecz.pl'
Conrad Offline
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"

Meldunek: 14/11/2000
Postów: 27048
Skąd: Surfers Paradise, QLD
"Chandler oferuje handicapy azjatyckie, ale nie na te cztery głowne ligi europejskie."

Chodzi mi oczywiście, że ich oferta nie obejmuje wszystkich czterech lig.

Do góry

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
6 zarejestrowanych użytkowników (igea23, Sensei, VVega, Irek, alfa, burbon), 3396 gości oraz 6 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581948 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49