Strona 6 z 8 < 1 2 3 4 5 6 7 8 >
Opcje tematu
#3280441 - 20/07/2009 07:46 Re: Primera Division - okno transferowe lato 2009 [Re: Jose]
DELMARCO Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/03/2005
Postów: 2518
Skąd: Wrocław
Ja jako kibic Juve zgadzam sie z Jose. Dla mnie przyjscie Eto do Interu i to na takich warunkach (pilkarz plus 40 baniek) to raczej wzmocninie Interu. Jesli dobrze zainwestuja te pieniadze to kupia 2 porzadnych grajkow, a Eto i tak pewnie walnie w lidze z 15 bramek (podobna liczbe dawaj Ibra) ale wg mnie z Eto beda mocniejsi w europie. Pamietam Ibre za czasow Juve i w europie nigdy nie blyszczal baa nie blyszczal tez nigdy w waznych meczach, zawsze potrafil sie popisywac, strzelac piekne bramki, ale druzyny w waznym momencie to on nigdy nie pociagnie, waznych bramek tez za duzo nie postrzelal, za to muchy w nosie zawsze mial i bedzie miec. Jak dla mnie barca zrobila krok w tyl tym transferem.

Do góry
Bonus: Unibet
#3280591 - 20/07/2009 18:11 Re: Primera Division - okno transferowe lato 2009 [Re: DELMARCO]
john Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/11/2006
Postów: 3778
Skąd: Long Way Home/Opole
Laporta: Transfer Ibrahimovicia różni się od operacji Realu

Prezes Barcelony, Joan Laporta, stwierdził w Sarral w Tarragonie, gdzie brał udział w lokalnych uroczystościach, że możliwy transfer Zlatana Ibrahimovicia do Barcelony nie może być porównywany z zakupami Realu Madryt. - To różne operacje, ponieważ ta wynika z innych uwarunkowań ekonomicznych, całkiem rozsądnych. I również dlatego, że zawiera także sprzedaż piłkarza i wypożyczenie innego zawodnika w drugą stronę, nad którymi klub pracował już wcześniej. Ten transfer wynika z pomysłowości i wysiłku. Poruszane kwoty plus wypożyczenie i sprzedaż piłkarzy sprawiają, że to rozsądna operacja.

smirk może mi ktoś powiedzieć ile na dzień dzisiejszy warty jest Eto?? Bo Laporta mówiący o kwestii ekonomicznej tego transferu trochę się ośmiesza.

40 dużych baniek + S.Eto + Hleb na rok = ??

Do góry
#3280608 - 20/07/2009 18:23 Re: Primera Division - okno transferowe lato 2009 [Re: john]
Baqu Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/09/2004
Postów: 26931
Skąd: ‎Mindfields
Originally Posted By: john

smirk może mi ktoś powiedzieć ile na dzień dzisiejszy warty jest Eto?? Bo Laporta mówiący o kwestii ekonomicznej tego transferu trochę się ośmiesza.


20 mln spokojnie kosztuje, jak nie 30.

Laporta gada jak naćpany, aż mi się go żal robi, szkoda mi tylko klubu.

Do góry
#3280633 - 20/07/2009 18:44 Re: Primera Division - okno transferowe lato 2009 [Re: Baqu]
pescar Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/02/2005
Postów: 2742
Skąd: Lublin
Hipokryta Laporta zapędził się w krytykowaniu Realu i zapomniał chyba, że i on będzie musiał kupić kogoś. A ceny za najlepszych są absurdalnie wysokie i on też będzie musiał rzucić kasę na nie. Teraz próbuje ściemniać, Zlatan jest tanim transferem bo oddaje Eto i Hleba.
Teraz tylko czekam na biskupa Barcelony, który skrytykuje klub za duży wydatek pieniędzy.

Do góry
#3280701 - 20/07/2009 19:43 Re: Primera Division - okno transferowe lato 2009 [Re: pescar]
kamasutra Offline
veteran

Meldunek: 16/01/2006
Postów: 1410
W zadnym wypadku Zlatan nie ustrzeli tylu bramek w tym sezonie dla Barcy,co Etoo w poprzednim.Ruch Laporty jak dla mnie wynika bardziej z checi pokazania swiatu ze nie sa gorsi od Realu i tez stac ich na jakis spektakularny transfer,choc jak dla mnie nijak sie to ma do ruchow transferowych krolewskich.Uwazam ze Laporta popelnil bardzo powazny blad jakis czas temu wchodzac na sciezke wojenna z Etoo.Teraz bedzie mu bardzo ciezko pozyskac tej klasy zawodnika bez wylozenia kolosalnych pieniedzy,smiem twierdzic ze w tym sezonie mu sie nie uda nikogo sensownego sciagnac.Mysle ze dopiero teraz Laporta sie przeona kim tak naprawde dla Barcy byl Etoo.....On chyba to wie,ale boi sie do tego przyznac.....

Do góry
#3280798 - 20/07/2009 20:12 Re: Primera Division - okno transferowe lato 2009 [Re: pescar]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Originally Posted By: pescar
Hipokryta Laporta zapędził się w krytykowaniu Realu i zapomniał chyba, że i on będzie musiał kupić kogoś.


Zostawmy ten Real, bo i bez tego Laporta jest hipokryta...adwokat, gdzie stapnie tam sklamie laugh

Mial fart, ze trafily sie 3 puchary, bo wylecialby na zbity pysk, rok temu niewiele brakowalo, zabraklo kilka procent frekwencji w referendum.

FCB kupila Ibrahimovica na sile, by pokazac, ze tez stac ja na transfer.

Transfer przeplacony, smieszny, bezsensowny.

O samym pilkarzu napisano juz wiele i nie warto nic dodawac.

Dziwne, ale w kwestii oceny tego ruchu Barcelony zgadzamy sie prawie wszyscy (pomijam pojedyncze wpisy zakladajacego juz chyba 15 nick niezrownowazonego Filemona laugh ).
Tego samego zdania sa fani Barcy i Realu.

O czym to swiadczy ? smile

PS. Transfer Davida Villi moze jeszcze dojsc do skutku, niestety.
Villa to swietny napadzior, ale nie pasuje do stylu gry FCB.
Jak go kupia, oddajac Kerissona, to bedzie dopiero klopot frown

Do góry
#3281357 - 20/07/2009 23:07 Re: Primera Division - okno transferowe lato 2009 [Re: Amkwish]
kiziorro Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/08/2005
Postów: 3735
tylko, ze w Barcelonie Ibra nie bedzie musial ciagnac gry, bo tam sa od tego lepsi zawodnicy. Gorzej jak bedzie chcial ciagnac gre...

Do góry
#3285289 - 22/07/2009 18:38 Re: Primera Division - okno transferowe lato 2009 [Re: kiziorro]
bitnap Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/09/2007
Postów: 40246
musialem wejsc i to skomentowac, bo ta wymiana to zdecydowanie kpina nr 1 ostatnich paru okienek

ciekawi mnie na ile barca wycenila tego szwedzkiego kolka albo na ile nie wycenila eto, ze placa procz kamerunczyka 40 okraglych baniek, juz o wypozyczeniu hlebaka nie wspominajac?

jesli real mocno przeplacal , to na ten "ruch" nie ma slow laugh

benzema(wychodzi, ze dwukrotnie tanszy) bije na leb szwedzkiego drwala, ktory jest dla mnie zdecydowanie najbardziej przereklamowanym pilkarzem na swiecie, nie bede wymienial tuzina innych pilkarzy, ktorzy od mizernego zlatana sa lepsi praktycznie pod kazdym wzgledem

po tym wyczynie nawet trzeciak nie bedzie sie musial wstydzic tego co wyczynial w tamtym roku(hiszpanski extra zaciag) laugh

Do góry
#3285383 - 22/07/2009 19:41 Re: Primera Division - okno transferowe lato 2009 [Re: bitnap]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Originally Posted By: bitnap

po tym wyczynie nawet trzeciak nie bedzie sie musial wstydzic tego co wyczynial w tamtym roku(hiszpanski extra zaciag) laugh


Barcelonski Trzeciak nazywa sie Aitor Begiristain Mújica.

Wyglada na to, ze ubil interes zycia, oczywiscie kosztem klubu.

Co on ma z w zanadrzu, ze nawet dla zarzadu jest nietykalny i robi co mu sie podoba ?

Chciano go wypierdzielic razem z Rijkaardem, psim swedem sie wywinal i....umocnil swoja pozycje.

Jego "partner" od tego przekretu, menago Zlatana Drewniakovica stwierdzil, ze jego pupil jest lepszy niz Kaka i Ronaldo razem wzieci.

Niech to bedzie pointa, obrazujaca z kim tu mamy do czynienia laugh

Do góry
#3285394 - 22/07/2009 19:47 Re: Primera Division - okno transferowe lato 2009 [Re: Amkwish]
kamasutra Offline
veteran

Meldunek: 16/01/2006
Postów: 1410
Po tym co piszesz,mysle ze musi miec grubego haka na gruba rybe
z zarzadu Barcy ten caly Aitor Begiristain Mujica czy jak mu tam....Nie wierze ze takie tumany rzadza Barcelona,by nie widziec ze ten caly transfer to jeden wielki przekret.....

Do góry
#3285577 - 22/07/2009 20:57 Re: Primera Division - okno transferowe lato 2009 [Re: kamasutra]
El D1ablo Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 19/02/2007
Postów: 2198
Skąd: Sopot Kamienny Potok
wypowiedzi decydentow to czysta polityka, wiec nie ma co brac na powaznie wszystkich wypowiedzi takiego Laporty. Ja wstrzymuje sie z ocena transferow conajmniej do stycznia 2010.
Wiele osob wycenia Eto'o na podstawie potencjalu jaki posiada jednak prawda jest taka, ze w Barcelonie Eto'o nie wykorzysta juz nawet 75% swoich moliwosci ze wzgledu na nekajace jego niezwykle chwiejna psychike problemy egzystancjalno-finansowe zwiazane z pobytem w klubie FC Barcelona.
Ci ktorzy mowia "ile znaczy Eto'o" dla FCB rozpatruja chyba jego calkowite zaslugi dla Barcy, pomijajac chyba fakt ze w ostatnich dwoch sezonach zmarnowal tyle setek co Zlatan w calym swoim zyciu, a w ostatnim sezonie szczytowa krytyke Kamerunczyka trwajaca od mniej wiecej stycznia 2009 zakonczyla dopiero bramka strzelona na Estadio Olimpico (to oczywiscie niepodwarzalny plus dla Samu). Trzeba obejrzec wszystkie (lub wiekszosc meczy) Barcy z sezonu 2008/2009, a nie tylko GD i final LM.
Po sezonie znowu zaczela dzialac spolka pod tytulem: afrykanska psycha Eto'o i zachlannosc agenta. Eto'o w Katalonie jest wypalony, za rok odszedlby za darmo. Inni zdaja sobie sprawe z tego i to status Eto'o w Barcelonie sprawia, ze jego cena rynkowa nie jest wygorowana.
Barca inwestuje pozbywajac sie "wrzoda na tylku" i sprowadzajac jednego z 3 najlepszych strikerow swiata (ktos znajdzie 10ciu lepszych - lol), ktory jesli nie wypali pilkarsko, moze zostac sprzedany jakiejs Chelsea za minimum 50 baniek.

Pozdrawiam.

Do góry
#3286095 - 23/07/2009 00:28 Re: Primera Division - okno transferowe lato 2009 [Re: El D1ablo]
bitnap Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/09/2007
Postów: 40246
ja ci ich wymienie(tych LEPSZYCH od zlatana):

villa
torres
benzema
higuain
aguerro
drogba
tevez
rooney
kuijt
robinho? znak zapytania dlatego, ze w aktualnej formie, niestety jest daleko za zlatanem


to tak z brzegu, nie wysilalem sie grin


te 50 baniek od chelsea przemilcze, bo jednak jestem zdania ze tam pracuja ludzie zbyt madrzy by kupowac tak slabego pilkarza jak ibra za takie siano

apropos eto i zlatana, nie wiem co myslec o twoim poscie

eto w primera 30 goli, zlatan w serie a 25 goli - nie powiedzialbym, ze jest sie czego wstydzic tym bardziej biorac pod uwage poziom obu lig ... jesli 30 goli to malo, to zaczynam sie zastanawiac, czego oczekujemy? 50 bramek? 100? 150?


inwestycja to moze byc kupno keirrsona, bo to naprawde wielki talent, zlatan do slowa "inwestycja" mi jakos nie pasuje, nie tylko ze wzgledu na dosc poczciwy wiek ... wink



"jeden z 3 najlepszych strikerow swiata" ...

dobra, no offence - tez pozdrawiam i ide zerknac czy faktycznie w PESie ibra tak wymiata smile

Do góry
#3286113 - 23/07/2009 00:41 Re: Primera Division - okno transferowe lato 2009 [Re: bitnap]
El D1ablo Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 19/02/2007
Postów: 2198
Skąd: Sopot Kamienny Potok
higuain, tevez, kuijt :)))))))))))))))

zapomniales o ricardo oliveirze, luce tonim i andy johnsonie

porownujesz 30 goli Eto'o do 25ciu Ibry - dlaczego nie porownasz ilosci asyst:)

Do góry
#3286234 - 23/07/2009 01:08 Re: Primera Division - okno transferowe lato 2009 [Re: El D1ablo]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Originally Posted By: El D1ablo
higuain, tevez, kuijt :)))))))))))))))


O rety, jaka dziecinada grin

Lepszy-gorszy, rzecz wzgledna.

Chodzi wszak o to, ze Barca przeplacila i to bardzo.

Piszesz o charakterze SE ?

A co powiesz o Zlatanie, jaki ma charakter ?

Wszedzie gdzie gral mial jakis konflikt, nawet w reprezentacji.

Ten facet kompletnie nie pasuje do FCB, tu nikt mu nie bedzie schodzil z drogi, bo...on tak lubi i jest do tego przyzwyczajony.

Tu gwiazda jest Messi i tak zostanie, a za Leo ida Katalonczycy i Alves

Mieszaniec Zlatan tego nie wytrzyma, zwroci na siebie uwage jakims glupim i brzydkim numerem.

Ten transfer nie ma racjonalnego uzasadnienia, przekretem wali na kilometr i naprawde nie jest tu najwazniejsze czy ktos uwaza Ibrahimovica za wspanialego pilkarza czy tez nie.

Do góry
#3287172 - 23/07/2009 03:22 Re: Primera Division - okno transferowe lato 2009 [Re: Amkwish]
Yakeri Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 12/07/2009
Postów: 3237
Skąd: London
Klaas-Jan Huntelaar już nie jest piłkarzem Realu Madryt.
Holender zdecydował się zaakceptować ofertę VfB Stuttgart i tym samym opuszcza stolicę Hiszpanii. Operacja zamknęła się w 18 milionach euro. Suma ta może się jednak zwiększyć do 20 milionów euro, gdyż Królewscy otrzymają kolejne dwa miliony, jeśli spełnione zostaną pewne cele zapisane w kontrakcie.

Do góry
#3287230 - 23/07/2009 03:43 Re: Primera Division - okno transferowe lato 2009 [Re: Amkwish]
El D1ablo Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 19/02/2007
Postów: 2198
Skąd: Sopot Kamienny Potok
Originally Posted By: amkwish
Originally Posted By: El D1ablo
higuain, tevez, kuijt :)))))))))))))))


O rety, jaka dziecinada grin

Lepszy-gorszy, rzecz wzgledna.

Chodzi wszak o to, ze Barca przeplacila i to bardzo.

Piszesz o charakterze SE ?

A co powiesz o Zlatanie, jaki ma charakter ?

Wszedzie gdzie gral mial jakis konflikt, nawet w reprezentacji.

Ten facet kompletnie nie pasuje do FCB, tu nikt mu nie bedzie schodzil z drogi, bo...on tak lubi i jest do tego przyzwyczajony.

Tu gwiazda jest Messi i tak zostanie, a za Leo ida Katalonczycy i Alves

Mieszaniec Zlatan tego nie wytrzyma, zwroci na siebie uwage jakims glupim i brzydkim numerem.

Ten transfer nie ma racjonalnego uzasadnienia, przekretem wali na kilometr i naprawde nie jest tu najwazniejsze czy ktos uwaza Ibrahimovica za wspanialego pilkarza czy tez nie.


Czy tak trudno zrozumiec, ze Eto'o jest skonczony w tym klubie i zeby cokolwiek na nim zarobic nalezy sprzedac go teraz albo nigdy???

Jesli trzeba go sprzedac teraz to chyba logicznym racjonalnym uzasadnieniem jest kupno innego żądła z najwyższej półki, bo chyba nie napiszesz mi, że Krkic też jest lepszy od Zlatana.

Uważasz, że Laporta, Guardiola i reszta staffu FCB nie zna informacji o Zlatanie, które Ty posiadasz?? Przecierz w takim klubie podczas rozmów wstępnych poruszany jest temat roli w drużynie i Guardiola nie pozwoli sobie w kaszę dmuchnąć tym bardziej, że zdaje sobie sprawę, że wymienia tylko jedno z ogniw w doskonale pracującej maszynie.

Nie zgadam się z Twoją wizją rozkapryszonego od początku Zlatana, który przesunie w sztani Messiego i Xaviego wybierając sobie miejsce. To nie szatnia reprezentacji Szwecji kolego i Zlatana też doskonale zdaje sobie sprawę gdzie przechodzi.

Pozdrawiam.

Do góry
#3287997 - 23/07/2009 17:56 Re: Primera Division - okno transferowe lato 2009 [Re: Yakeri]
Yakeri Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 12/07/2009
Postów: 3237
Skąd: London
Originally Posted By: Yakeri
Klaas-Jan Huntelaar już nie jest piłkarzem Realu Madryt.
Holender zdecydował się zaakceptować ofertę VfB Stuttgart i tym samym opuszcza stolicę Hiszpanii. Operacja zamknęła się w 18 milionach euro. Suma ta może się jednak zwiększyć do 20 milionów euro, gdyż Królewscy otrzymają kolejne dwa miliony, jeśli spełnione zostaną pewne cele zapisane w kontrakcie.


Jednak zerwal negocjacje w ostatniej chwili laugh co za pajac z tego jaśka

Do góry
#3288037 - 23/07/2009 18:32 Re: Primera Division - okno transferowe lato 2009 [Re: Yakeri]
mlodyyy Offline
addict

Meldunek: 07/07/2009
Postów: 504
http://sport.wp.pl/kat,1726,title,Kolejny-Galactico-dolaczy-do-Realu,wid,11338623,wiadomosc.html

Defensywe wzmacniaja tongue

Do góry
#3288081 - 23/07/2009 19:14 Re: Primera Division - okno transferowe lato 2009 [Re: mlodyyy]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Originally Posted By: mlodyyy
http://sport.wp.pl/kat,1726,title,Kolejny-Galactico-dolaczy-do-Realu,wid,11338623,wiadomosc.html

Defensywe wzmacniaja tongue


Raczej pomoc, bo nie wydaje mi sie, by XA zagrał na stoperze grin

Moim zdaniem chybiona inwestycja, jeden z najbardziej przereklamowanych Hiszpanów.

Natomiast jezeli chodzi o defensywe to zazdroszcze im Garaya.

W odróznieniu od Alonso chyba najbardziej niedoszacowany srodkowy (Prawy) obrońca, wielki talent, swietny strzał i kapitalna gra głową.

Po cichu liczyłem, ze trafi via Santander do Barcy smile

Szkoda, bo w Madrycie bedzie, przynajmniej na poczatku sezonu, grzał ławe, potem stanie sie podstawowym defensorem, czas gra na korzyść Garaya.

Do góry
#3288091 - 23/07/2009 19:19 Re: Primera Division - okno transferowe lato 2009 [Re: Amkwish]
mlodyyy Offline
addict

Meldunek: 07/07/2009
Postów: 504
Originally Posted By: amkwish
Originally Posted By: mlodyyy
http://sport.wp.pl/kat,1726,title,Kolejny-Galactico-dolaczy-do-Realu,wid,11338623,wiadomosc.html

Defensywe wzmacniaja tongue


Raczej pomoc, bo nie wydaje mi sie, by XA zagrał na stoperze grin

Moim zdaniem chybiona inwestycja, jeden z najbardziej przereklamowanych Hiszpanów.

Natomiast jezeli chodzi o defensywe to zazdroszcze im Garaya.

W odróznieniu od Alonso chyba najbardziej niedoszacowany srodkowy (Prawy) obrońca, wielki talent, swietny strzał i kapitalna gra głową.

Po cichu liczyłem, ze trafi via Santander do Barcy smile

Szkoda, bo w Madrycie bedzie, przynajmniej na poczatku sezonu, grzał ławe, potem stanie sie podstawowym defensorem, czas gra na korzyść Garaya.



fakt faktem pomocnik ale niby defensywny tongue a co do Garaya to też miałem nadzieję, że trafi na Camp Nou

Do góry
Strona 6 z 8 < 1 2 3 4 5 6 7 8 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
6 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Szuman, latajaca_holenderka, igea23, wHiTe_StAr, Zaixi), 3755 gości oraz 12 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45044 Tematów
5580260 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49