Strona 3 z 4 < 1 2 3 4 >
Opcje tematu
#3449355 - 10/10/2009 19:55 Re: II liga - Grupa Wschodnia i Zachodnia [Re: adingh]
- c1amak - Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/06/2005
Postów: 2116
Skąd: Polska
orientuje się ktoś co jest grane ze spotkaniem: Nieciecza-Rzeszów ?? niektóre buki to powywalały z oferty, a w niektórych kursik na 2 poleciał w dół

a są takie które tego nie zmieniły i kusi laugh

Do góry
Bonus: Unibet
#3449358 - 10/10/2009 20:01 Re: II liga - Grupa Wschodnia i Zachodnia [Re: - c1amak -]
haczyk Offline
Ice Hockey Champion

Meldunek: 07/01/2008
Postów: 24509
Skąd: R22
Wydaje mi się że będzie to mecz bez historii, wprawdzie Bruk-Bet ma drobne problemy kadrowe ale nie powinno to w żadnym stopniu przeszkodzić w odniesienie łatwego zwycięstwa nad rywalem z nie najwyższej półki...

Do góry
#3449386 - 10/10/2009 20:14 Re: II liga - Grupa Wschodnia i Zachodnia [Re: haczyk]
Bullet Offline
Marat Safin


Meldunek: 14/05/2005
Postów: 6982
Skąd: TORY H16 rz.13 m.9
Panowie, a w Polkowicach jest ciśnienie na awans? Bo bardzo nieciekawe wieści dochodzą z obozu Rakowa przed dzisiejszym meczem.

***/news/105/news1051468-Rakow-Czestochowa-obcial-o-polowe-pensje-swoich-pilkarzy.html

Do góry
#3449516 - 10/10/2009 21:01 Re: II liga - Grupa Wschodnia i Zachodnia [Re: Bullet]
jadanek Offline
Olimpijczyk

Meldunek: 14/05/2005
Postów: 23351
Olimpia Elblag - Gks Jastrzebie 1 @1.55 Betgun bez analizy, bo wlasnie na ten mecz ide, ale polecam

Do góry
#3449536 - 10/10/2009 21:12 Re: II liga - Grupa Wschodnia i Zachodnia [Re: jadanek]
12-latek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/12/2004
Postów: 4960
Skąd: na Rzeszowskim torze
haczyk obyś sie nie zdziwił, Stal co prawda punktó nie ma niestety za dużo ale jesli chodzi o sama gre to znacznie sie poprawila od poczatku sezonu i gdyby od poczatku gral grybos w ataku wygladalo by to moze nieco inaczej brak cieslika tez zrobil swoje... ja osobiscie nie dotykam tego meczu ale remis mnie nie zdziwi, wrecz przeciwnie myśle że Rzeszów stać na niespodzianke

Do góry
#3449554 - 10/10/2009 21:22 Re: II liga - Grupa Wschodnia i Zachodnia [Re: Bullet]
bludek Offline
veteran

Meldunek: 16/01/2007
Postów: 1218
Originally Posted By: Bullet
Panowie, a w Polkowicach jest ciśnienie na awans? Bo bardzo nieciekawe wieści dochodzą z obozu Rakowa przed dzisiejszym meczem.

***/news/105/news1051468-Rakow-Czestochowa-obcial-o-polowe-pensje-swoich-pilkarzy.html


Nie mam pojęcia jak wygląda sytuacja w Polkowicach, ale nieco przybliże sytuacje w Rakowie.

Od początku sezonu nie wygląda to najlepiej. Odejście wielu zawodników (min. bardzo istotni w zeszłym sezonie Pyskaty i Rogalski do Pogoni, Lenartowski do Piasta, koniec kariery Bańskiego). Problemy z kasą są w Rakowie od dłuższego czasu. Sponsorów brak, pomocy od miasta brak, jedyne oparcie w Hucie, która 'z powodu kryzysu' także przykręciła kranik z pieniędzmi. Do tego spory burdelik w zarządzie (kilka dni temu część zarządu zawiesiła swoje członkostwo)...

Co do samego obcięcia pensji - jakiś czas temu klub miał kilkumiesięczne zaległości wobec piłkarzy (nie wiem jak to dzisiaj wygląda). Już jakiś czas temu zrezygnowno także z premii dla nich. Od początku sezonu była mowa tylko o walce o utrzymanie, a jednak nie jest tak tragicznie. Raków przegrał w tym sezonie 5 meczy, ale zaledwie 1 mecz dwiema bramkami, a w pozostałych 4 zaledwie jednym golem. Potrafił za to wygrywać w meczach, gdzie grał gorzej od przeciwników.

Nie potrafie być bezstronny, ale dla mnie kurs na Polkowice nieco niewarty ryzyka. Koncentrowanie się na tej jednej informacji o obcięciu pensji w obliczu tego co od dłuższego czasu dzieje się w Rakowie jest nieco przesadzone.

Do góry
#3450083 - 11/10/2009 01:32 Re: II liga - Grupa Wschodnia i Zachodnia [Re: jadanek]
jadanek Offline
Olimpijczyk

Meldunek: 14/05/2005
Postów: 23351
Originally Posted By: termii
Olimpia Elblag - Gks Jastrzebie 1 @1.55 Betgun bez analizy, bo wlasnie na ten mecz ide, ale polecam


1-3

Parodia, wstyd.. nawet trener i zawodnicy po meczu nie chcieli wyjsc do kibicow, wyjasnic co sie stalo...

Do góry
#3475399 - 24/10/2009 22:11 Re: II liga - Grupa Wschodnia i Zachodnia [Re: jadanek]
oiram Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 12/03/2006
Postów: 3326
Skąd: Bydgoszcz/Barcelona


WIELKIE DERBY DZIŚ STADION ZAWISZY GODZINA GODZINA 17.00

W tym sezonie zawiszanie mają zupełnie inne cele aniżeli ich lokalni rywale. Po ostatniej wygranej nad Lechią Zielona Góra 1:0, znajdują się w strefie drużyn premiowanej awansem do pierwszej ligi. Torunianie są dopiero na końcu stawki, a straconych bramek mają prawie tylo samo co Zawisza zdobytych. Różnica punktowa także jest kolosalna. Zawisza - 29, Elana - 7.Torunianie są dodatkowo rozbici po porażce u siebie z Jarotą i ciągłym oczekiwaniem na zaległe wynagrodzenie. Z powodu braku gotówki opóźniali treningi. Na jedno ze spotkań w ramach protestu wyszli na murawę w koszulkach z napisem &#8222;Gramy za darmo!&#8221;
Tymczasem fani ogłosili nieoficjalny konkurs na najliczebniejszy fanklub Zawiszy, który pojawi się dziś na derbach. Ulotki nawołujące do licznego przybycia pojawiły się m.in. na osiedlach Bartodzieje i Kapuściska. Mnóstwo kibiców przyjedzie również z najbliższych okolic. Tego meczu nie można przegapić!

[/color] Tymczasem fani ogłosili nieoficjalny konkurs na najliczebniejszy fanklub Zawiszy, który pojawi się dziś na derbach. Ulotki nawołujące do licznego przybycia pojawiły się m.in. na osiedlach Bartodzieje i Kapuściska. Mnóstwo kibiców przyjedzie również z najbliższych okolic. Tego meczu nie można przegapić!

[b][color:#3333FF]TYP ZAWISZA WYGRA

Do góry
#3477448 - 25/10/2009 22:39 Re: II liga - Grupa Wschodnia i Zachodnia [Re: oiram]
oiram Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 12/03/2006
Postów: 3326
Skąd: Bydgoszcz/Barcelona
Originally Posted By: oiram


WIELKIE DERBY DZIŚ STADION ZAWISZY GODZINA GODZINA 17.00

W tym sezonie zawiszanie mają zupełnie inne cele aniżeli ich lokalni rywale. Po ostatniej wygranej nad Lechią Zielona Góra 1:0, znajdują się w strefie drużyn premiowanej awansem do pierwszej ligi. Torunianie są dopiero na końcu stawki, a straconych bramek mają prawie tylo samo co Zawisza zdobytych. Różnica punktowa także jest kolosalna. Zawisza - 29, Elana - 7.Torunianie są dodatkowo rozbici po porażce u siebie z Jarotą i ciągłym oczekiwaniem na zaległe wynagrodzenie. Z powodu braku gotówki opóźniali treningi. Na jedno ze spotkań w ramach protestu wyszli na murawę w koszulkach z napisem &#8222;Gramy za darmo!&#8221;
Tymczasem fani ogłosili nieoficjalny konkurs na najliczebniejszy fanklub Zawiszy, który pojawi się dziś na derbach. Ulotki nawołujące do licznego przybycia pojawiły się m.in. na osiedlach Bartodzieje i Kapuściska. Mnóstwo kibiców przyjedzie również z najbliższych okolic. Tego meczu nie można przegapić!

[/color] Tymczasem fani ogłosili nieoficjalny konkurs na najliczebniejszy fanklub Zawiszy, który pojawi się dziś na derbach. Ulotki nawołujące do licznego przybycia pojawiły się m.in. na osiedlach Bartodzieje i Kapuściska. Mnóstwo kibiców przyjedzie również z najbliższych okolic. Tego meczu nie można przegapić!

[b][color:#3333FF]TYP ZAWISZA WYGRA


Wynik 1:0
Fotki z meczu Zawisza

Do góry
#4072305 - 19/08/2010 22:34 Re: II liga - Grupa Wschodnia i Zachodnia [Re: oiram]
Green Arrow Offline
#1 WorldSpeedway

Meldunek: 03/06/2005
Postów: 38575
Skąd: Caja Mágica
Okocimski - Wisła Płock 2 2.15 Tobet

Włączam się do gry i mówię sprawdzam cool.
Kompletnie niezrozumiały dla mnie kurs na kandydata do awansu.
Wisła ze średnią na mecz prawie 3 bramki. Ostatnio pokonała, a raczej zdeklasowal kandydata do awansu Znicza 4:1. Ten Znicz nie mial problemów z Okocimmskim w zeszłą sobotę odprawiając rywala z bagażem bramek (3:0). Musiała by być spora ustaffka, żeby Okocimski urwał jakieś punkty. Różnica klas, aż bije po oczach.

Do góry
#4072369 - 19/08/2010 23:25 Re: II liga - Grupa Wschodnia i Zachodnia [Re: Green Arrow]
Platini Offline
Porucznik

Meldunek: 15/04/2005
Postów: 32699
Skąd: Pers Y Siro Sun Camp
Tylko nie zapominaj, że ostatnio Wisła na wyjeździe zaliczyła przecież mega wtopę ze Stalą wink
Też była zdecydowanym faworytem, Stal przecież przed tym meczem miała remis, gdzie do 88 minuty prowadziła 2-0 by ostatecznie zremisować 2-2 z .. Okocimskim smile

Kurs nie jest zły, będę musial poczytać jak z Brzeskiem w tym sezonie bo na co stać Wisłę wiem.

Może sam dorzucę kilka groszy na Wisłę ? wink Zobaczymy.

Do góry
#4072417 - 20/08/2010 00:07 Re: II liga - Grupa Wschodnia i Zachodnia [Re: Platini]
Green Arrow Offline
#1 WorldSpeedway

Meldunek: 03/06/2005
Postów: 38575
Skąd: Caja Mágica
Tylko zauważ, że ta Stal z meczu na mecz gra coraz lepiej i ze Świtem też miała wczoraj sowje szanse, żeby nawet wygrać. Jak to się mówi cieszmy się z remisu, ale pozostal niedosyt.

Do góry
#4072461 - 20/08/2010 00:35 Re: II liga - Grupa Wschodnia i Zachodnia [Re: Green Arrow]
Platini Offline
Porucznik

Meldunek: 15/04/2005
Postów: 32699
Skąd: Pers Y Siro Sun Camp
Oczywiście, po częsci mnie to przecież cieszy, gdyż staram się kibicować drużynom ze swojego regionu wink

Tylko chyba przyznasz, że w meczu z Wisłą praktycznie każdy mówił o dopisaniu trzech punktów Wiśle a tymczasem straciła aż 4 bramki.

W meczu z Brzeskiem sam może postawię na Wisłę, jednak to jest taka liga, że różnie może być smile

Do góry
#4114021 - 08/09/2010 22:19 Re: II liga - Grupa Wschodnia i Zachodnia [Re: Platini]
retoox Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 23/07/2003
Postów: 2034
Skąd: Nisko

Sokół Sokółka - Stal Stalowa Wola DNB[/b]
Typ: Stal Stalowa Wola
@2,20 2/10 ub (ręcznie robiony w ub @3,2 remis @3,2 Stal)

Gospodarze to beniaminek o którym wiem niewiele, faktem jednak jest, że jest to jedyna drużyna która jeszcze nie odnotowała zwycięstwa w tej lidze a ostatni mecz okupiła dużymi stratami:
"Przeciwnik zniszczył nas bardzo boleśnie, bo i Grzegorz Jóźwiak trafił do szpitala ze wstrząśnięciem mózgu, i Przemysław Łapiński ze zmaltretowanym kolanem pojechał na chirurgię do Skierniewic, dodatkowo czerwoną kartkę dostał bramkarz. Trzech defensorów na najbliższe zawody mam &#8222;załatwionych&#8221;. Ciężka jest rola beniaminka. Zespół wymaga małych korekt, uzupełnień. Piłkarze uczą się futbolu na II-ligowym poziomie. Dostaliśmy bardzo ciężką lekcję."
Stal widziałem w 3 z 5 spotkań tego sezonu w tym 2 ostatnich. Mam wrażenie, że drużyna ta z tygodnia na tydzień gra coraz lepiej. Stal ma naprawdę groźne skrzydła, w każdym ze spotkań zawodnicy potrafią wykreować sobie kilka groźnych akcji. Skrajni obrońcy grają fajną piłke, Radawiec jest w wybornej formie strzeleckiej potrafi też błysnąć jakąś fajną asystą. Niespodziewanie dobrze też radzą sobie środkowi pomocnicy. Minusem tej drużyny jest straszna nieskuteczność, ale być może już jutro w ataku zadebiutuje nowy ukraiński napastnik. Kolejny minus to gra środkowych obrońców tj. Kusiaka i Wieprzęcia pozostawia sporo do życzenia. Po za tym Stal na ten moment wygląda bardzo fajnie i jeśli zagrają na poziomie takim jak w ostatnich 2 spotkaniach powinni sobie poradzić z beniaminkiem. Kursy na Stal już lekko poleciały, ale do @2,0 myślę, że warto.

Do góry
#4130344 - 18/09/2010 05:02 Re: II liga - Grupa Wschodnia i Zachodnia [Re: retoox]
jadanek Offline
Olimpijczyk

Meldunek: 14/05/2005
Postów: 23351
Swit Nowy Dwor Mazowiecki - Olimpia Elblag
Typ: Swit Nowy Dwor Mazowiecki
@1.7

Jestem z Elblaga, ale patrzac perspektywistycznie na ten mecz Swit jutro wygra. Nie mam weny, zeby pisac analize, bo jestem po 6 drinkach, ale polecam wink

Do góry
#4131983 - 19/09/2010 02:54 Re: II liga - Grupa Wschodnia i Zachodnia [Re: jadanek]
jadanek Offline
Olimpijczyk

Meldunek: 14/05/2005
Postów: 23351
Originally Posted By: termii
Swit Nowy Dwor Mazowiecki - Olimpia Elblag
Typ: Swit Nowy Dwor Mazowiecki
@1.7

Jestem z Elblaga, ale patrzac perspektywistycznie na ten mecz Swit jutro wygra. Nie mam weny, zeby pisac analize, bo jestem po 6 drinkach, ale polecam wink


0-1 FT.

Chyba typy po alkoholu nie sa najlepszym wyjsciem laugh .
100 w plecy, ale ukochana druzyna wygrala na wyjezdzie z liderem wink.

Swoja droga, sorki za bledny typ wink

Do góry
#4153852 - 02/10/2010 22:04 Re: II liga - Grupa Wschodnia i Zachodnia [Re: jadanek]
fenomen Offline
old hand

Meldunek: 25/08/2010
Postów: 713
Skąd: Postów 99999
Olimpia Elblag-OKS 1945 Olsztyn (Stomil Olsztyn) 2 3,40

I po raz kolejny gramy zwycięstwo Stomilu ... Dlaczego ? Otóż do za drużyną pojechało 300 kibiców. Wczorajsza rozmowa kibiców z Piłkarzami na treningu że mają wygrać bo jak nie to będą grali sami dla siebie . Derby jak to Derby rządzą się swoimi prawami .To będzie bardzo trudny mecz i my o tym wiemy. Dlatego bardzo solidnie pracowaliśmy w tym tygodniu i jesteśmy do tego spotkania dobrze przygotowani. Jedziemy do Elbląga grać bez kompleksów, ale fair. Jedziemy po trzy punkty, bo znamy naszą sytuację z tabeli &#8212; mówi na łamach Gazety Olsztyńskiej trener Zbigniew Kaczmarek.

Nie chcę mi się więcej pisać bo właśnie uciekam na ten mecz. Więc kto będzie chciał zagrać to zagra smile

Do góry
#4175690 - 16/10/2010 06:56 Re: II liga - Grupa Wschodnia i Zachodnia [Re: fenomen]
gawlin85 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/07/2007
Postów: 3382
Skąd: Chorzów
16.10.2010, 15:00
Olimpia Elbląg - Resovia under 2.5 - 1.55
Resovia bez Pontusa najlepszego strzelca, Elblążanie na pewno bez D. Kudyby. Olimpia gra bardzo dobrze z tyłu (11 underóv, 1 over) i raczej nic nie wskazuje, aby jutro było inaczej.

Do góry
#4175696 - 16/10/2010 07:08 Re: II liga - Grupa Wschodnia i Zachodnia [Re: gawlin85]
gawlin85 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/07/2007
Postów: 3382
Skąd: Chorzów
Odnośnie innych spotkań, odradzam Wisła Płock - Motor 1, gospodarze lekko osłabieni. Motor z nowym trenerem, co prawda ostatnio porażka z Okocimskim, ale wcześniej 1 pkt przywieziony z trudnego terenu w Pruszkowie. Dla mnie NO BET. Jeśli chodzi o Znicz, to są faworytami w spotkaniu z Puszczą Niepołomice i po dwóch ostatnich remisach zgarną u siebie komplet punktów. Znicz troszkę pechowo zremisował w Sokółce, kilka niewykorzystanych okazji.

Do góry
#4176216 - 16/10/2010 19:35 Re: II liga - Grupa Wschodnia i Zachodnia [Re: gawlin85]
Ryan20 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/04/2005
Postów: 5399
Skąd: TUREK / WROCŁAW
zaproponuje cos ze swojego podwórka, rzadko to robie ale dziś mysle że warto. Tur-Lechia ZG HW za 1,90. Kurs baardzo dobry, Lechia to obok Nowego Tomyśla najsłabsza ekipa ligi. U nas w koncu (uff) wyrzucono nieudolnego trenera Wichniarka, teraz prowadzi Tura trener Wyrobek. Topolski i Kmiecik w pełni sił po urazach w Grudziądzu, nie ma już gwiazdora Muscalu który bujał sie po pijaku autem i go złapano co może miec dobry wpływ na ekipe bo gwiazdorzył co nie miara. jak nie dziś to kiedy jak nie z Lechią to z kim smile oby wygrali początek o 15.00 papa

Do góry
Strona 3 z 4 < 1 2 3 4 >

Moderator:  Akhu, Biszop, Ojro 



Kto jest online
2 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, alfa), 4063 gości oraz 10 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5582399 Postów

Najwięcej online: 4136 @ 20:01