Strona 3 z 3 < 1 2 3
Opcje tematu
#3765693 - 22/03/2010 16:31 Re: Ligue1 [Re: Hakan]
Platini Offline
Porucznik

Meldunek: 15/04/2005
Postów: 32699
Skąd: Pers Y Siro Sun Camp
Originally Posted By: Hakan
Originally Posted By: Platini

Zajmuje ta ekipa bardzo wysokie (trzecie!) miejsce w tabeli.
Dłuugi czas czekam kiedy ta ekipa zacznie seryjnie tracic punkty, gdyż uważam, że nie stać jej na seryjne gromadzenie punktów.

pobożne życzenie wielu. tworzą świetny kolektyw, panuje super atmosfera, to że nie nazywają się Lyon czy Bordo, znaczy że od razu trzeba to traktować w kategoriach chwilowego zrywu, przypadku, nie wiem jak nazwać podejście tych, którzy są antyMontpellier. Już od dawien dawna prorokuje się, że powinni pikować w dół, a oni dalej swoje, grają swoją, dobrą piłkę.
Chyba troszkę źle mnie zrozumiałes wink

Nie jestem żadnym anty tej druzyny. Piszę tylko co myślę na temat tej drużyny poprzez pryzmat ich wystepów. Nie robią na mnie jakiegoś mocnego wrażenia i tyle.
Czy to co grają jest dobrą piłką? Pewnie jak na możliwości ligi to tak.

Gratki za wczorajszą wygraną piwo

Do góry
Bonus: Unibet
#3849812 - 07/05/2010 07:56 Re: Ligue1 [Re: Platini]
M@rcin Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/03/2009
Postów: 18541
Skąd: betfair.com
W sobote przedostatnia kolejka Ligue 1, mistrza juz znamy,

ciekawie zapowiada sie walka o drugą (bezpośredni awans do CL) i

trzecia pozycje (bodajrze 4 runda eliminacji) Wszystko w nogach

zawodników z Lyonu, maja u siebie dwa mecze, jeden mecz

zaległy z Monaco, oraz w ostatniej odslonie podejmuja Le Mans.

Zeby jednak liczyc sie w walce do konca, musza wygrac w sobote

na wyjezdzie z Valenciennes. Kursy nie rozpieszczaja, wiadomo

jak jest w ostatnich kolejkach sezonu. Teraz mozna zlapac OL w

granicach @1,6. Pewnie jeszcze poleca w dół. Drugi sobotni mecz

pretendenta do walki o podium- OSC Lille, podejmuje u siebie

świeżo upieczonego mistrza- Marsylie. Najciekawszy chyba sobotni

mecz, wątpie, zeby zawodnicy OM beda miec na tyle ambicji i

checi by zagrac na 100% swoich umiejetnosci. Niektóre buki juz

ten mecz wycofały z oferty czujac "wałek" wink a kurs @1,75 na

gospodarzy warty gry smile I trzeci mecz, Auxerre chyba nie

powinno miec problemów w Lens. Osobiscie zagram tylko na Lille,

u siebie mocni, ostatnie wyniki i gra bardzo dobra smile

Powodzenia i pozdrowionka papa

Do góry
#3852878 - 08/05/2010 21:03 Re: Ligue1 [Re: M@rcin]
Platini Offline
Porucznik

Meldunek: 15/04/2005
Postów: 32699
Skąd: Pers Y Siro Sun Camp
Fajnie, że ktoś postanowił coś napisać wink

piwo M@rcin

Z OL jak najbardziej się zgadzam, ma o co ta drużyna walczyć. Brak zwycięstwa może oznaczać duże straty dla kasy klubowej co by było wielką przegraną. Choć i tak za przegraną należy uznać brak powrotu na szczyt.
Kurs nas nie rozpieszcza jednak na niespodziankę akurat dziś ze strony nieobliczalnego jak dla mnie Vale nie ma co liczyć.

Nie zgodzę się natomiast co do gry na Lille.
Oczywiście motywacja po stronie gospodarzy jednak czy goście przejdą obok spotkania? Smiem twierdzić, że nie.
Może będą chcieli zakończyć sezon ze świetną serią bez porażki? Czemu nie smile
Granie na świeżo upieczonego mistrza po kursie rzędu 1.65 lekko jak dla mnie mija się z celem.

Aux ..

Chciałbym aby nasz świetny napastnik miał okazję pokazać się w LM. Jednak nawet jeśli Aux wywalczy miejsce premiowane w Lidze Mistrzów to czy zatrzyma najlepszego strzelca? Poczekamy, zobaczymy.
Co do spotkania - nauczony od kilku dobrych sezonów, że takich kursów w lidze francuskiej się nie gra nie ruszam.
Przeważnie w takich spotkaniach typowałem x2 i nieźle na tym wychodziłem.
Ludo i spółka oczywiście olbrzymia szansa na sukces, podejmą ekipę, która na wyjazdach spisuje się fatalnie..
Niby wszystkie argumenty po stronie gospodarzy - mimo tego ja za taki kurs dziękuję.

Sorki, że pewnie chaotycznie ale pisane szybko na uczelni piwo

Do góry
#3865342 - 13/05/2010 18:00 Re: Ligue1 [Re: Platini]
dadycool Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/12/2002
Postów: 3126
Skąd: ELBLĄżkowo
no i przed nami ostatni kolejka.. I jakże ciekawa smile

Przyjrzyjmy się górze tabeli:
maryslia pewna tytułu to mniejsza z nia tongue
dalej
2 LILLE 70pkt
3 LYON 69pkt
4 AUXERRE 68pkt
5 MONTPELLIER 66pkt

I tak druga drużyna gra w LM bez eliminacji trzecia eliminacje i 4 liga europejska

Takze jak widac po tabeli o lige mistrzów bezposrednią biją się lille,lyon,auxerre do tego montpellier postara sie wykorzystać podknięcie auxere i awansowac do eliminacji LM.. Ale do rzeczy
Najłatwiejsza teoretycznie przeprawę ma LYON który u siebie gra z LE Mans zdegradowanym takze raczej bedą 3 pkt... tyle ze kurs 1,15 nie zacheca do gry ale do combosa jakigos jak najbardziej bo tylko cud spowoduje ze nie wygrają. Wiedzą o tym zawodnicy LILLE którzy mają tylko 1pkt przewagi na lyonem i muszą wygrać. Z tym że oni maja troche trudniej...
Mianowicie LILLE gra z 7 drużyna FC Lorient na wyjezdzie.. ALe musza wygrac i to jest moj bet kolejki. Bo jak nie wygrają to spadna na 99% na miejsce 3 czyli eliminacje a wiadomo ze lepije w nich nie grac szczegolnie ze lille ma swietne wyniki ale nie jest to drużyna pokroju lyon-u i w eliminacjach moze byc róznie. Na przeciwko stanie drużyna o nic nie grająca jedynie o premie za wygraną i... tyle smile nic wiecej... Takze kurs 1,65 warty gry moim zdaniem i to za grubsze stawki.. Lille jest w swietniej formie 5 wygranych pod rząd plus remis z lyonem na wyjeździe no i ostatnia wygrana z marsylia 3:2 i gol zwycieski strzelony w 95 minucie powoduje że lille jest an wielkim gazie i mysle ze tej szansy na lm nie wypuszczą z rąk smile
Co to auxere mysle ze tez powinni sobie poradzić z FC Sochaux również na wyjedzie ale tu może byc różnie bo i tak raczej w lm nie zagrają ale oczywiście bedą walczyć z tym że muszą sie oglądac na rywali a z tym bywa różnie...

Także
LILLE po 1,65 za 9/10 smile

Do góry
#3865526 - 13/05/2010 19:28 Re: Ligue1 [Re: dadycool]
herrena Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/02/2007
Postów: 3609
mały błąd Ci się wkradł...

Originally Posted By: dadycool
I tak druga drużyna gra w LM bez eliminacji trzecia eliminacje i 4 liga europejska


Originally Posted By: dadycool
auxerre do tego montpellier postara sie wykorzystać podknięcie auxere i awansowac do eliminacji LM


Montpellier ma szanse na eliminacje do LM, tylko musi liczyć na porażkę Auxerre i Lyon co jest bardzo mało realne.

Do tego też ma małe szanse na grę w Lidze Europejskiej, ponieważ Auxerre wystarcza remis na wyjeździe z Sochaux, by zajęli przynajmniej czwarte miejsce.

Do góry
Strona 3 z 3 < 1 2 3

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
2 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, burbon), 3670 gości oraz 14 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45044 Tematów
5580257 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49