Opcje tematu
#3346917 - 20/08/2009 04:32 Klin
Tekken Offline
addict

Meldunek: 05/02/2009
Postów: 627
Powiedzcie mi szczerze, ale wydaje mi się że 90% typerów z Polski gra kliny.

Czyli powiedzmy przez cały dzień masz na oku jedno, dwa spotkania. Stan konta powiedzmy 500j i na te dwa upatrzone przez nas mecze ładujemy delikatnie 100j. Nastawiamy się oczywiście że mecze wejdą. Gramy typy z ligi którą czujemy i na której mniej więcej się znamy.

Okazuje się że przegrywamy ten kupon i nic nie wyszło z naszego delikatnego grania. Podświadomie postanawiamy grać klina, pierwsza lepsza liga, szybko na forum sprawdzamy czy ktoś to typował tak aby być w grze.

Po co ten temat?

Otóż myślę że kasę u buków przegrywamy głównie przez kliny. W "wklej swój kuponik" jest mnóstwo jpegów z klinami. Załóżmy że gracie sam tenis, ale 20 kuponów dziennie to typowy klin. Racjonalnie gra się jeden, dwa max typy najbardziej przemyślane na dzień. Przegrywamy przez to że się klinujemy niepotrzebnymi kuponami(karmimy buków), wpadamy w ciąg i tu wychodzi nasze uzależnienie.

Ja póki co cały czas na klinach moczyłem. Zdarzało się że na live wygrałem dwa razy pod rząd, trzecim razem przegrałem i dawałem klin a później za czwartym razem porażka, piątym porażka aż do szczyszczenia konta.

Ofc temat kierowany głównie do graczy na poziomie niskim(czyli większośći) bo tak naprawdę to wszyscy klinujecie grając gówno i w ogóle nieznane drużyny czy dyscypliny.ŻAL to w ogóle wyścigi psów, kupon nie wejdzie to siadacie na rulete czy na pokera.

Jeżeli zaczniecie podchodzić do bukmacherki w sposób bardziej profesjonalny(tak jak całośc ładnie opisuje główna strona mecz.pl, ze to nie jest hazard i my do tego tu podejdziemy umiejętnie i z wykorzystaniem wiedzy sportowej) a nie wszyscy schodzimy na psy uzależniając się między sobą.

Ludzie przestańcie w końcu przegrywać, gdyby nasze przegrane łatały budżet państwa w jakimś tam procencie nie miałbym wątów. Ale jeżeli jakieś fagasy zarabiają na naszych klinach i słabości to hazardu to wyjścia są 2: albo grać tak jak nakazuje mecz.pl strona główna lub opisać swoje życie na hazardziści.org

P.S - Z tego miejsca w ogóle chcę przesłać serdeczny żal dla pokerzystów i tych którzy grają w kasynach. Jesteście wciągnięci na amen.

W ogóle możecie myśleć że mam jakieś kompleksy, ale popatrzcie tylko że mecz.pl z założenia "czysty zysk ze sportu" internetowy portal bukmacherski przekształca się w twierdzę hazardu, czyli jest tak jakby przytułkiem dla uzależnionych od pokera i kasyna. Moim zdaniem mecz.pl nigdy nie powinien był się wiązać z pokerem i kasynem, bo to SYF i tyle.

AVE zakłady bukmacherskie, wkrótce was ogołocimy.

Do góry
Bonus: Unibet
#3346975 - 20/08/2009 04:42 Re: Klin [Re: Tekken]
SR Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/04/2003
Postów: 8313
Skąd: Częstochowa
Po ostatnim weekendzie (duży plus) chciałem się zwalniać z pracy smile
Po dzisiejszych wynikach sądze jednak , że praca a raczej stałe miesięczne wynagrodzenie jest mi bardzo potrzebne.
Dziękuje za uwage.

Do góry
#3347013 - 20/08/2009 04:49 Re: Klin [Re: SR]
Golffour Offline
addict

Meldunek: 31/07/2005
Postów: 698
Skąd: Opole
Originally Posted By: SR
Po ostatnim weekendzie (duży plus) chciałem się zwalniać z pracy smile
Po dzisiejszych wynikach sądze jednak , że praca a raczej stałe miesięczne wynagrodzenie jest mi bardzo potrzebne.
Dziękuje za uwage.

Tez tak mialem, roczna pensje w miesiac wygralem, postawilem sobie nawet za cel zeby byc dziennie 1k do przodu laugh na szczescie Unibet zablokowal mi konto i wszystko wyplacilem... teraz widze ze to byl mega fart i glownie dzieki pomylkom unibetu bylem SPORO do przodu... otrzezwialem po incydencie z unibetem - blokada konta (a w glebi duszy myslalem ze znalazlem maszynke do robienia pieniedzy... ) Teraz gram bardzo skromnie i sporadycznie hura

Do góry
#3347033 - 20/08/2009 04:53 Re: Klin [Re: Golffour]
Tekken Offline
addict

Meldunek: 05/02/2009
Postów: 627
Originally Posted By: Golffour

Teraz gram bardzo skromnie i sporadycznie hura


Moim zdaniem nie istnieje coś takiego jak gra "rekreacyjna" czy jak wy to nazywacie granie sporadyczne.

Jeżeli grać cokolwiek by grać, twoje uzależnienie postępuje i ma charakter rozwijający się. Twoja "krzywa" rośnie.

Któregoś dnia mechanizm spowoduje że to coś będzie od Ciebie silniejsze i pufffniesz jakiś zakład grubo.

Albo GRAMY albo NIE GRAMY.

P.S - nie musicie się ze mną zgadzać, naturalnie.

Do góry
#3347331 - 20/08/2009 05:48 Re: Klin [Re: Tekken]
greg456 Offline
member

Meldunek: 30/04/2007
Postów: 156
W pokera można wygrać ładną kasę nie inwestując nic a nic ze swojej. Dodatkowo, nie wyobrażam sobie sytuacji gdy ktoś przegrywa u buków i idzie grać w pokera np. nie znając podstaw, zasad czy strategii. Czytając tutejsze posty można wywnioskować, że osoby z bukmacherki które zaczynają grać w pokera, rozpoczynają od niskich stawek, czyli tak jak należy.

Widać, że o pokerze niewiele wiesz i powielasz stereotypy.

ps. Co to znaczy przesłać serdeczny żal? ;D

Do góry
#3347368 - 20/08/2009 05:59 Re: Klin [Re: arkadius]
JuN Offline
ATP & WTA Tour

Meldunek: 28/10/2004
Postów: 49339
Skąd: fotel
Tekken badz co badz w tym co napisales jest sporo prawdy,

Do góry
#3347413 - 20/08/2009 06:19 Re: Klin [Re: Tekken]
lucart Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 04/02/2009
Postów: 4001
Skąd: violet hill
Originally Posted By: Tekken






P.S - Z tego miejsca w ogóle chcę przesłać serdeczny żal dla pokerzystów i tych którzy grają w kasynach. Jesteście wciągnięci na amen.




zabawny ten P.S laugh laugh laugh ja gram w pokera ale wiem ze hazardzista nie przyzna sie ze jest hazardzistą tak jak i ja sie nie przyznam laugh

Do góry
#3347416 - 20/08/2009 06:22 Re: Klin [Re: JuN]
Linc Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/04/2006
Postów: 10869
Skąd: Bydgoszcz
po prostu uwazamy, wydaje nam sie, ze jest latwo wygrac, mamy czasami jakas tam wiedze, jedni wieksza drudzy mniejsza, patrzymy na tabelki, wyniki, plus rozeznanie w skladach itp., wybieramy "pewniaki", stawiamy kase i gubi nas pazernosc na teoretycznie "latwe" pieniadze ... brakuje nam samodyscypliny, grajac codziennie po kilka (kilkanascie) kuponow nigdy nie bedziemy na plusie, trzeba grac tylko w weekendy, gdzie oferta jest szeroka (przede wszystkim pilka nozna), nawet jesli w weekend przegramy to sie nie odgrywac na sile tego samego dnia, poczekac do nastepnego weekendu ... ja wiem o tym ale nie stosuje sie do tego i chyba nigdy przez to nie bede na plusie ... a przeciez jest tak "latwo" wygrac ... wink

Do góry
#3347420 - 20/08/2009 06:25 Re: Klin [Re: Linc]
dragon Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/03/2005
Postów: 7563
Originally Posted By: Linc
po prostu uwazamy, wydaje nam sie, ze jest latwo wygrac, mamy czasami jakas tam wiedze, jedni wieksza drudzy mniejsza, patrzymy na tabelki, wyniki, plus rozeznanie w skladach itp., wybieramy "pewniaki", stawiamy kase i gubi nas pazernosc na teoretycznie "latwe" pieniadze ... brakuje nam samodyscypliny, grajac codziennie po kilka (kilkanascie) kuponow nigdy nie bedziemy na plusie, trzeba grac tylko w weekendy, gdzie oferta jest szeroka (przede wszystkim pilka nozna), nawet jesli w weekend przegramy to sie nie odgrywac na sile tego samego dnia, poczekac do nastepnego weekendu ... ja wiem o tym ale nie stosuje sie do tego i chyba nigdy przez to nie bede na plusie ... a przeciez jest tak "latwo" wygrac ... wink


nic dodać nic ująć

Do góry
#3347902 - 20/08/2009 17:54 Re: Klin [Re: dragon]
luki75 Offline
enthusiast

Meldunek: 02/12/2007
Postów: 309
swieta prawda i tyle

Do góry
#3347940 - 20/08/2009 18:22 Re: Klin [Re: luki75]
Paździoch Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 04/01/2006
Postów: 21983
Skąd: Kutno
Coś w tym jest
sam przekonałem sie o tym wczoraj:zagrałem na lajf na ruskie w siate ze wygrają 4 seta,wpadła ładna kasa ,na podjarce zagrałem na lajf mecz z japoni,nie wszedł,żeby odrobić szybko straty zagrałem kolejny mecz na lajf tym razem z Korei,też nie wszedł i tym samym prawie wszystko co zarobiłem na ruskich kobitkach przegrałem na skośnych mondziołach laugh
A wystarczyło poczekać do wieczora...... wink

Do góry
#3348085 - 20/08/2009 19:40 Re: Klin [Re: Paździoch]
john Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/11/2006
Postów: 3778
Skąd: Long Way Home/Opole
tak samo jak nie ma "starych" narkomanów tak samo nie ma "bogatych" hazardzistów...

Do góry




Kto jest online
11 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, akagi, igea23, latajaca_holenderka, wHiTe_StAr, VVega, Emilio, pacyfista, 11kera11, rafal08, burbon), 3024 gości oraz 11 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45047 Tematów
5583084 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07