Strona 11 z 12 < 1 2 ... 9 10 11 12 >
Opcje tematu
#3275016 - 17/07/2009 06:15 Re: Golden Tour - Pytania,dyskusje [Re: slav007o]
slav007o Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 10/12/2001
Postów: 3640
Skąd: Zielona Góra/Blackburn
Wiem, że nieładnie z mojej strony, że tak długo to trwa, ale na ten weekend sobota, najpóźniej niedziela, całe podsumowanie będzie gotowe.

Pozdrawiam,

SLAV

Do góry
#3275110 - 17/07/2009 14:06 Re: Golden Tour - Pytania,dyskusje [Re: slav007o]
Piecia Offline
podwórkowy attaché

Meldunek: 23/11/2004
Postów: 17060
każdy z nas jest człowiekiem i też ma inne ważne rzeczy na głowie , więc spokojnie wink

Do góry
#3275293 - 17/07/2009 19:10 Re: Golden Tour - Pytania,dyskusje [Re: Piecia]
avi7 Offline
addict

Meldunek: 05/01/2005
Postów: 627
Skąd: UK
czekamy cierpliwie smile

Do góry
#3289026 - 24/07/2009 02:03 Re: Golden Tour - Pytania,dyskusje [Re: avi7]
slav007o Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 10/12/2001
Postów: 3640
Skąd: Zielona Góra/Blackburn
Witam wszystkich,

Podsumowanie ostateczne będzie na weekend. Dotychczas skontaktowałem się z osobami które uzyskały najlepsze bilanse w celu potwierdzenie wyniku końcowego oraz przydziału nagród.

Jeżeli chodzi o sprawy organizacyjne, już teraz mogę potwierdzić, że nadal chciałbym sponsorować konkurs Golden Tour. Co więcej, będę w nim uczestniczył, a przynajmniej będę się starał uczestniczyć bardziej aktywnie niż to się działo dotychczas. Będzie z pewnością wprowadzonych kilka zmian kosmetycznych do konkursu, jednak nie powinny one wpłynąć znacząco na rozgrywkę. Jeżeli chodzi o mój udział w konkursie, to ja będę się od następnej edycji zajmował rozliczaniem bilansów i będę pilnował, żeby tym razem, każdego tygodnia był świeży bilans dla każdego. To sprawi, że konkurs będzie bardziej przejrzysty i mam nadzieję przyciągnie większą rzesze ludzi.

Jeżeli macie jakieś pomysły co do tego co byście chcieli aby zostało wprowadzone w nowej edycji proszę piszcie w tym temacie.

Z moich pomysłów z pewnością jest jeden który może troszkę zmienić wynagradzanie zwycięzców i zmotywować większą ilość ludzi do wzięcia udziału w Golden Tour. Jest to narazie propozycja, ale chciałbym usłyszeć wasze zdanie na temat możliwości wpisowego w konkursie. W takim przypadku uczestnicy z najlepszym bilansem byliby nagradzani bez względu na to jaki procent zysku uzyskają, a ja do puli dodawałbym pewną część od siebie, również nie zważając na końcowy procentowy zysk.

Wstępnie myślałe o wpisowym na poziomie około 5 Funtów, ale daje to narazie pod wszystkich rozważanie. Zastanówcie się nad tym, a wtedy będziemy mysleć, jak ma wyglądać kolejna odsłona konkursu.

Pozdrawiam wszystkich i do usłyszenia na weekend.

SLAV

Do góry
#3295670 - 28/07/2009 00:45 Re: Golden Tour - Pytania,dyskusje [Re: slav007o]
avi7 Offline
addict

Meldunek: 05/01/2005
Postów: 627
Skąd: UK
Jestem jak najbardziej za wprowadzeniem wpisowego, mogłoby to bardziej zmotywować zawodników którzy się zapisali (zapłacili) do czynnego udziału w konkursie, bo jak widać "czarna lista" nie zmotywowała...

Do góry
#3296182 - 28/07/2009 06:27 Re: Golden Tour - Pytania,dyskusje [Re: avi7]
Piecia Offline
podwórkowy attaché

Meldunek: 23/11/2004
Postów: 17060
ja też jak by co jestem za wpisowym smile

Do góry
#3296328 - 28/07/2009 14:39 Re: Golden Tour - Pytania,dyskusje [Re: Piecia]
Inzaghi78 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/02/2004
Postów: 11876
Skąd: Łódź
ja tez uwazam ze wpisowe na poziomie 20-30pln bedzie czynnikiem motywujacym bo nie moze tak byc ze startuje kazdy a po kilku nieudanych typach sie wycofuje jak dziecko mad

Fajnie ze slav007 podjal sie od nastepnej edycji regularnego i systematycznego podliczania bo pozniej sa straszne komplikacje wynikajace z nalecialosci !!!

Do góry
#3298632 - 29/07/2009 05:48 Re: Golden Tour - Pytania,dyskusje [Re: Inzaghi78]
slav007o Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 10/12/2001
Postów: 3640
Skąd: Zielona Góra/Blackburn
Hej Inzaghi,

Właśnie z tych komplikacji po części wyszły pewne nieścisłości w związku z bilansami za te wydanie Golden Tour, prawda jest jednak taka, że i tak w większości wypadków polegałbym jedynie na uczciwości użytkowników, jako, że wyniki są sprawdzane tylko dla osób które uzyskują największe zyski.

Wiem, że błędy które się wkradły w obliczenia niektórych osób nie były zamierzone, ale jak wiadomo przy około 100 typach, można się spodziewać jednego lub dwóch błędów przy podliczaniu.

Nie mniej gratulacje dla Inzaghi78 oraz avi, a także dla pozostałych uczestników którzy przetrwali do końca. Jak już wcześniej pisałem, chciałbym wprowadzić lekkie modyfikacje w regulaminie, które mam nadzieję uatrakcyjnią rozgrywke. Narazie czekam na odzwe od innych zainteresowanych, w ciągu najbliższych dwóch-trzech tygodni postaram się przedstawić propozycje do regulaminu.

Co do nagród, z osobami zainteresowanymi już się skontaktowałem, jakie wyniki końcowe każdy uzyskał zostały potwierdzone. Przykro mi, że w wynik Inzaghi'ego wkradł się niewielki błąd który mimo swego rozmiaru wpłynął na końcowy rezultat. Uważam, że pokazał on klasę przez obie ostatnie edycje i zasługuję na wielką pochwałę za skuteczność z którą grał. Wierzę, że w przyszłej edycji przeznacze pulę na podobne sytuacje, tak by nikt nie został pokrzywdzony na koniec konkursu.

Od kilku miesięcy jestem dosyć mocno zapracowany, ci którzy mnie znają albo mają ze mną pewien kontakt wiedzą o co chodzi. Właśnie te obowiązki powodują, że czasem mam kłopoty na zaangażowanie się w konkurs tak jakbym tego chciał, wierzę jednak, że w kolejnej edycji, w której to będę robił podsumowania, albo najpóźniej w następnej, w której jeszcze bardziej aktywnie chciałbym wziąć udział, będę w stanie podnieść konkurs na wyższy poziom i więcej ludzi będzie chciało brać udział w grze.

Pozdrawiam wszystkich i do usłyszenia.

SLAV

Do góry
#3323708 - 10/08/2009 06:34 Re: Golden Tour - Pytania,dyskusje [Re: slav007o]
slav007o Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 10/12/2001
Postów: 3640
Skąd: Zielona Góra/Blackburn
Witam wszystkich,

Chciałbym oficjalnie ogłosić zakończenie III edycji oraz zaprosić do dyskusji na temat zasad w nadchodzącej, już czwartej odsłonie Golden Tour.

Przede wszystkim chciałbym pogratulować wszystkim którzy dotrwali do końca. Widziałem, że tylko dwie osoby zdołały wykrzesać z siebie wystarczająco sił, aby podać wymaganą ilość typów, dlatego też, od kolejnej edycji chciałbym, aby była pula dla wygranych, bez względu na to jaki procentowy zysk uzyskają.

W związku z powyższym, chciałbym abyście się wypowiedzieli na temat wpisowego w konkursie, ja ze swojej strony mogę podwoić wkład wszystkich osób które wpiszą się do konkursu, a nagroda będzie przeznaczona dla osoby która uzyska najlepszy wynik, bez względu na to czy będzie to minus czy plus, pod warunkiem, że wcześniej dokonali wpłaty za wpisowe. Jest też możliwość podziału nagrody na kilka osób, jeżeli okaże się, że zainteresowanie taką formą wzrośnie i będziemy mieli więcej chętnych do gry. Co do gry bez wpisowego, to oczywiśćie przewiduję, że osoby owe mogłyby nadal brać w nim udział, jednak mogłyby tylko liczyć na nagrody ode mnie, czyli podobnie jak w poprzednich edycjach.

Drugą sprawą jest bilans i podawanie dla wszystkich bilansów całkowitych z regularnością co-tygodniową. Zapisa jaki chciałbym umieścić w regulamie to: obowiązek podania bilansu tygodniowego w ciągu 5 dni po zakończeniu tygodnia rozliczeniowego, pod groźbą odjęcia 5% z bilansu danego tygodnia na niekorzyść gracza. Wierzę, że to zmobilizuje osoby do podawania bilansów częśćiej, a mi ułatwi utrzymanie konkursu bardziej przejrzystego, tak aby każdy mógł wiedzieć co tydzień w jakim miejscu kto się znajduje.

Jeżeli chodzi o inne zapiski regulaminu to narazie nie mam pomysłów na większe zmiany, jednak bardzo chętnie posłuchałbym Waszych propozycji. Jedyną kosmetyczną zmianą nad którą się zastanawiam to ograniczenie liczby buków do 5 lub 6, ale to oczywiście musi być ustalone wraz z pozostałymiu uczestnikami.

Dajcie znać czy w ogóle ktoś czyta posty w Golden Tour i wyraźcie zainteresowanie wzięciem udziału w kolejnej edycji, chciałbym aby regulamin do konkursu pojawił się już w następny weekend, jednak bez Waszej pomocy, nie będę mógł sam dokonać koniecznych zmian.

Jeżeli wszystko pójdzie z planem, od poniedziałku, następnego tygodnia, będzie można zacząć zapisy do Golden Tour IV.

Zapraszam do dyskusji.

Pozdrawia,

SLAV

Do góry
#3324112 - 10/08/2009 20:30 Re: Golden Tour - Pytania,dyskusje [Re: slav007o]
avi7 Offline
addict

Meldunek: 05/01/2005
Postów: 627
Skąd: UK
Pomysl z wpisowym jak najbardziej dobry, oby tylko znalazla sie grupa osob chetnych.
Rowniez, pomysl z odejmowaniem kilku procent z bliansu za niepodanie tygodniowego bilansu uwazam za trafiony. Mysle ze nalezaloby tu uwzglednic rowniez tych co sie zapisza i nie przez pierwsze tygodnie nie beda podawac ani typow ani bilansu.
Co do buków, w poprzedniej edycji chyba nie bylo uzywanych kursów z wiecej niz 5 bukmacherów, wiec mozna ograniczyc do 5 najczesciej uzywanych w poprzednich edycjach.

Proponuje wrzucic szkic regulaminu i najwyzej wprowadzimy wszyscy wspólnie poprawki (o ile beda konieczne). I moze zorientujemy sie ile osob bedzie chetnych do wziecia udzialu w konkursie z wpisowym a ile bez..

ps. przepraszam za brak polskich literek...

Do góry
#3324126 - 10/08/2009 20:43 Re: Golden Tour - Pytania,dyskusje [Re: avi7]
Inzaghi78 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/02/2004
Postów: 11876
Skąd: Łódź
zgadzam sie z moim przedmowca co do zmian regulaminowych a takze ilosci bukmacherow (moim zdaniem wystarczyloby nawet 3- byloby jeszcze bardziej przejrzyscie)

co do kar za niepodawanie bilansu trzeba uwzglednic sytuacje nieprzewidziane o ktorych gracz powinien wczesniej poinformowac osobe organizujaca konkurs !!

Do góry
#3325364 - 11/08/2009 04:57 Re: Golden Tour - Pytania,dyskusje [Re: Inzaghi78]
slav007o Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 10/12/2001
Postów: 3640
Skąd: Zielona Góra/Blackburn
Witam,

Zapis o podawaniu bilansu w czasie 5 dni po zakończeniu okresu rozliczeniowego będzie egzekwowany jedynie wtedy, jeżeli dany użytkownik nie przekaże mi wcześniej informacji o tym, iż owego bilansu nie będzie mógł podać. Jeżeli taki znak otrzymam, będzie amnestia, oby tylko nie było próśb o nią zbyt często wink

W sprawie bukmacherów to chciałbym z oferty wykreślić takie firmy jak Gamebookers, Bwin, Fonbet oraz Doxxbet. Są to firmy które często, albo nie mają atrakcyjnych kursów (patrz Gamebookers, Bwin), albo wprowadzają duże ograniczenia dla graczy gdy Ci zaczynają lepiej zaczynać u nich grać (Bwin, Bet365) lub też nie są wystarczająco solidnym partnerem by zacząć u nich grać na poważnie (Doxxbet, Fonbet)

Sprawa wpisowego w konkursie, którą nadal możemy poddać dyskusji, jest otwarta i ja ze swojej strony proponuję, aby wpisowe było na poziomie 5 funtów. Jeżeli dobrze pójdzie i uda nam się zwerbować 10 osób które wpłacą, przy moim wkładzie, czyli podwojeniu puli, wyjdzie 100 funtów do podziału lub dla zwycięzcy, bez względu na to jaki procentowy zysk uzyskają. Nagrody za wyniki powyżej tego pułapu nadal będą przyznawane, jednak może, wreszcie do samego końca będą emocje, bo każdy będzie chciał zająć premiowane miejsca.

To na chwilę obecną tyle ode mnie. Tak jak wcześniej mówiłem, na weekend mam nadzieję przedstawić całkowity zarys regulaminu, dlatego już teraz proszę o udział w rozmowie wszystkich zainteresowanych. Jeżeli ktoś z Was już teraz wie, że weźmie udział w kolejnej edycji, dajcie znać tutaj. Ja poprostu muszę wiedzieć ile osób będzie w przybliżeniu brać udział w konkursie, a co za tym idzie czy będą potrzebne jakiekolwiek większe zmiany w zasadach gry.

Pozdrawiam i czekam na komentarze zainteresowanych osób,

SLAV

Do góry
#3325453 - 11/08/2009 05:53 Re: Golden Tour - Pytania,dyskusje [Re: slav007o]
Piecia Offline
podwórkowy attaché

Meldunek: 23/11/2004
Postów: 17060
Jak dla mnie propozycje nowe są w porządku i oczywiście jestem za wpisowym i oczywiście sam już deklaruje się iż dokonam wpłaty smile

Mam jednak prośbę by w regulaminie dodać aneks do punktu z odejmowaniem % od bilansu w przypadku gdy ktoś wcześniej poinformuje iż nie będzie o czasie podać bilansu bo jak wiadomo różne są przeszkody życiowe na które nie zawsze mamy wpływ wink

Sprawa dotycząca bukmacherów to ja poproszę tylko o Bet-at-home i Expekt co do reszty jestem ugodowy i idę na ugodę . Jednak uważam iż 2-3 w zupełności wystarczą no ale to kwestia do dyskusji .

A jak tam wygląda sprawa sponsora bo jak się mylę były jakieś plany o pozyskanie chyba dla tego konkursu ?

Do góry
#3325835 - 11/08/2009 14:48 Re: Golden Tour - Pytania,dyskusje [Re: Piecia]
Inzaghi78 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/02/2004
Postów: 11876
Skąd: Łódź
jesli chodzi o bukmacherow to ja proponowalbym taki standardowy, oklepany zestaw:
Unibet, Expekt, Bwin, Tobet moze ewentualnie Sportingbet

Do góry
#3328675 - 12/08/2009 18:50 Re: Golden Tour - Pytania,dyskusje [Re: Inzaghi78]
avi7 Offline
addict

Meldunek: 05/01/2005
Postów: 627
Skąd: UK
moja propozycja to: expekt, sportingbet i Pinnacle, który chyba jednak ciagle ma najwyzsze kursy.

Do góry
#3330474 - 13/08/2009 04:51 Re: Golden Tour - Pytania,dyskusje [Re: Piecia]
slav007o Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 10/12/2001
Postów: 3640
Skąd: Zielona Góra/Blackburn
Originally Posted By: Piecia

A jak tam wygląda sprawa sponsora bo jak się mylę były jakieś plany o pozyskanie chyba dla tego konkursu ?


Witam Piecia,

W sprawie sponsora narazie cicho, wiem, że Sportingbet był zainteresowany sponsoringiem mojego poprzedniego projektu który teraz widnieje pod nazwą Grand Prix, jednak obecna forma Golden Tour i ilość graczy biorących w nim udział nie pomaga mi w znalezieniu kolejnych potencjalnych darczyńców.

Na chwilę obecną nadal pozostaję jedynym sponsorem, ale obiecuję, że będę ngdzie się nie wybieram smile Jak znajdzie się ktoś kto będzie chciał mnie wspomóc to zapraszam, narazie jest dochodzi opcja wpisowego która mam nadzieję uatrakcyjni rozgrywkę, co przyniesie kolejna zobaczymy, może nawet sponsora smile

Pozdrawiam,

SLAV

Do góry
#3340639 - 17/08/2009 07:05 Re: Golden Tour - Pytania,dyskusje [Re: slav007o]
slav007o Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 10/12/2001
Postów: 3640
Skąd: Zielona Góra/Blackburn
W temacie REGULAMIN GOLDEN TOUR 2009/2010 IV Edycja jak sama nazwa tematu wskazuje, umieściłem zarys regulaminu na nową edycję.

Wszelkie ważniejsze zmiany lub też najważniejsze punkty zaznaczyłem pogrubioną czcionką.

Proszę o zapoznanie się z regulaminem i przekazanie mi informacji na temat możliwych zmian. Jeżeli regulamin zostanie zaakceptowany, od piątku będzie można zapisywać się do konkursu.

Pozdrawiam,

SLAV

Do góry
#3348495 - 20/08/2009 23:46 Re: Golden Tour - Pytania,dyskusje [Re: slav007o]
guardian Offline
old hand

Meldunek: 01/02/2006
Postów: 1128
Skąd: Anywhere in the galaxy
Witam koledzy.

Popieram propozycję wpisowego. 5 funtów nie majątek, a motywacja większa. Co do oferty bukmacherów "róbta co chceta" smile
Szkoda mi tylko gamebookers, bo tak się składa, że większość typów podawałem właśnie od nich i sie po prostu przyzwyczaiłem. Co do Bwin, to nawet tam nie zaglądam. Tak czy siak dostosuję się do zdania większosci (czyt. obojętne mi jacy będą bukmacherzy dostepni).

Pozdrawiam

guardian

Do góry
#3363737 - 28/08/2009 19:35 Re: Golden Tour - Pytania,dyskusje [Re: guardian]
travis Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 22/01/2008
Postów: 2803
Skąd: Pulawy
Cześć.
Dwa pytania odnośnie regulaminu:
Zapisy trwają do 30 września a konkurs rusza 1 września? Tak ma być?
Maksimum 10 typów tygodniowo oznacza 10 kuponów(chodzi mi o AKO) czy 10 typów?To samo jeśli chodzi o min. 100 typów w 1. części konkursu.

Pozdrawiam

Do góry
#3364452 - 29/08/2009 02:31 Re: Golden Tour - Pytania,dyskusje [Re: travis]
slav007o Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 10/12/2001
Postów: 3640
Skąd: Zielona Góra/Blackburn
Hej travis,

Tak, konkurs rozpoczyna się 1 września, ale zapisy trwają do końca tego samego miesiąca. Powodem takiej sytuacji jest fakt, że każdy kto zapisałby się po 30 września mógłby mieć problemy z podaniem 100 typów.

Typem może być zarówno zakład ako jak też pojedyńczy mecz. Zależy to tylko od grającego. Krótko mówiąc chodzi o ilość zakładów a nie wydarzeń na kuponach.

PS. Na początku września wyjeżdżam na tydzień na urlop. Bilans za pierwszy tydzień gry sporządzę po powrocie.

Pozdrawiam,

SLAV

Do góry
Strona 11 z 12 < 1 2 ... 9 10 11 12 >




Kto jest online
4 zarejestrowanych użytkowników (igea23, Irek, Szuman, Akhu), 3614 gości oraz 9 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45044 Tematów
5580263 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49