Strona 11 z 12 < 1 2 ... 9 10 11 12 >
Opcje tematu
#3370052 - 01/09/2009 00:47 Re: Betclick [Re: aguero]
Conrad Offline
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"

Meldunek: 14/11/2000
Postów: 27048
Skąd: Surfers Paradise, QLD
O to się nie martw, chyba czas byście wrócili skąd przyszliście tu ponarzekać (tam by nic z tego nie wyszło). Do widzenia. papa

Do góry
Bonus: Unibet
#3370082 - 01/09/2009 00:54 Re: Betclick [Re: aguero]
rafal08 Offline
Zbanowany

Meldunek: 01/03/2005
Postów: 110903
Skąd: Las Vegas
laugh laugh

o kierwa dobre

napierniczacie jakis fix w 50 osob a potem sie dziwicie,ze wam kasy nie wyplacaja

fix to przypuszczenie pewnie całkiem zasadne tongue bo akurat juz mnie nie interesuje ta dyscyplina ,ale pamietam sporo takich sytuacji .

Jakis nazwijmy to ludzik gra sobie po 100-1000 pln (to 1000 dodane zeby was stawkami nie urazic tongue ) a nagle trzaska zakładzik za 2000 - 5000 k na smieszny meczyk w jakiejs pipidowie .

dalej cos trzeba tłumaczyc

przegladam dziesiatki for i nie widze zlych wpisow o betclick .Fakt rewelacyjnych tez nie ma .Nie widzialem jednak zeby komus za free zablokowali konto

P.S
W 10 minut moge wiedziec o co chodziło ,ale nie mam najmniejszego powodu by to wjasniac wink

papa

Do góry
#3370102 - 01/09/2009 00:57 Re: Betclick [Re: Conrad]
remik Offline
addict

Meldunek: 07/07/2005
Postów: 561
Czy Conrad naprawde myślisz, że ktoś byłby na tyle ograniczony żeby pisać 2 posty po sobie jako jedna osoba? Zagrali po prostu ten sam bet i pokazują jak BC próbuje ich oszukać. Gdzie mają o tym pisać jak nie na forum?

Nie rozumiem kompletnie dlaczego temat o problemie z firmą bukmacherską przeszedł nagle na temat innych for...

Do góry
#3370111 - 01/09/2009 01:01 Re: Betclick [Re: Conrad]
R_L Offline
stranger

Meldunek: 27/08/2009
Postów: 11
Jezeli tak bardzo chcesz sie przekonac ze to rozne osoby ( Sylvia i Aguero) to zapraszam na piwo, akurat tak sie sklada ze mieszkam niedaleko (dwie kolejne osoby tez) jezeli pierwsza Twoja miejscowosc jest aktualna.. to po pierwsze.
Po drugie znam sie z Sylvia , gralismy te same rzeczy w betclick i mamy ta sama sytuacje , nie wiem co w tym dziwnego...
Po trzecie zalozylem nowe konto poniewaz nie udzielalem sie tu ze wzgeldu wlasnie na takich spoleczniakow co w kazdy watek pare groszy musza wrzucic ( ze sciema , ze pracownik innej firmy ze to ze tamto ) ...
Mamy problem z betclick , nie chca podac zadnej przyczyny swojego postepowania i pomyslalem ze moze jakis pracownik tej firmy jest zarejesteowany na mecz.pl i odpisze cokolwiek jak sprawa zostanie poruszona publicznie...moze chociaz poda ktos do nich telefon bo maja tylko @ support.
Mam w nosie czy ktos tam bedzie dalej gral czy nie ...i jaka maja o nich ludzie opinie - nie taki mialem cel pisania na tym forum a widze ze powstala jakas dziwna sytuacja..
Nie rozumiem tez czemu Conrad zaczal nagle banowac osoby ktore staraly sie udowodnic ze nikt tutaj nie robi sciemy ...Panie Conrad czy to cenzura ??
Zakonczmy ta sprawe w tym momencie ,jezeli jest jakis pracownik firmy BC - prosze o kontakt na PM .

Do góry
#3370121 - 01/09/2009 01:03 Re: Betclick [Re: R_L]
R_L Offline
stranger

Meldunek: 27/08/2009
Postów: 11
rafal08 ->gram to co jest w ofercie Betclick za tyle co pozwalaja , czy to jest naruszenie regulaminu ?
Co tak glosujesz jak Cie to ponoc nic nie interesuje ?

Do góry
#3370158 - 01/09/2009 01:13 Re: Betclick [Re: R_L]
rafal08 Offline
Zbanowany

Meldunek: 01/03/2005
Postów: 110903
Skąd: Las Vegas
Czy ja wiem czy glosuje smile ,czytam o kazdej firmie sporo i nigdzie nie widzialem podobnych wpisow ,uwag

Firma jak firma ale zeby komus bez powodu zablokowala konta nie czytalem nigdzie

Do góry
#3370173 - 01/09/2009 01:16 Re: Betclick [Re: R_L]
Conrad Offline
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"

Meldunek: 14/11/2000
Postów: 27048
Skąd: Surfers Paradise, QLD
R_L, po co tu w ogóle przyszedłeś? Bo z tego co widzę to jedyny Twój udział tu to ujadania na temat pewnej (konkurencyjnej?) firmy.

Powiedz R_L, pracujesz dla innego buka czy nie? Szczerze proszę. smile

6 postów i zaczynasz już pyskować? Jak widać wszyscy się znacie, jesteście w jakiś sposób powiązani, zagraliście pewnie ten sam zakład jednocześnie za maksa, i teraz się dziwicie że ktoś potraktował was jako grupę grającą te same wydarzenie? grin Od kiedy wy gracie... od wczoraj? laugh Początkująca dzieciniada...

Do góry
#3370175 - 01/09/2009 01:17 Re: Betclick [Re: R_L]
KUERTEN. Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/11/2004
Postów: 3530
Originally Posted By: R_L
Mialem jakis nick wczesniej zalozony do konkursu ale zupelnie stracilem dane


Originally Posted By: R_L
zalozylem nowe konto poniewaz nie udzielalem sie tu ze wzgeldu wlasnie na takich spoleczniakow co w kazdy watek pare groszy musza wrzucic


jak widac nie jestes wiarygodna osoba

Do góry
#3370185 - 01/09/2009 01:20 Re: Betclick [Re: rafal08]
Moonchild Offline
enthusiast

Meldunek: 06/10/2007
Postów: 251
Dokładnie

walicie fixa w kilka osób w bezmyślny sposób i potem się nagle dziwicie, co ten niedobry buk kuźwa chce. fixy wiadomo - po to są, żeby oszukiwać buka. ja ich nie neguje, bo w tej zabawie moralność trzeba mieć głęboko, ale się nie dziwcie, że jak chcecie kogoś wydymać to nagle ten ktoś dyma was. proste.

Do góry
#3370290 - 01/09/2009 01:36 Re: Betclick [Re: Moonchild]
R_L Offline
stranger

Meldunek: 27/08/2009
Postów: 11
Conrad doskonale znasz odpowiedz bo widzisz mojego maila (a myslalem ze niektore dane sa chronione nawet na publicznym forum).Odpowiadam ,tak pracuje ,podobnie zreszta jak Ty .Tak sie sklada ze nie reprezentuje tutaj firmy a siebie i swoj prywatny problem i chcialem jedynie kontak bezbosredni z pracownikiem Betclick ,bo domyslam sie ze taki jest.Po co cala otoczka ? PS.mialem nick na konkurs w ktory jak sie pozniej okazalo nawet nie uczestniczylem a dane zapomnialem ,tak jak pisalem ,co w tym takiego nadzwyczajnego ?

Do góry
#3370375 - 01/09/2009 01:51 Re: Betclick [Re: R_L]
KUERTEN. Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/11/2004
Postów: 3530
nic tylko w innym poscie piszesz o swoim nicku zupelnie co innego a prawda moze byc taka ze chcesz pisac akurat tylko o BC anonimowo
a tak wogole to zagraliscie juz po zakonczonym meczu czy jak?

dlaczego nie graliscie w innym buku ?

Do góry
#3370424 - 01/09/2009 02:02 Re: Betclick [Re: KUERTEN.]
Conrad Offline
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"

Meldunek: 14/11/2000
Postów: 27048
Skąd: Surfers Paradise, QLD
Aha, czyli R_L jako reprezentant innego buka zjawia się tutaj tylko w jednym celu... by krytycznie jechać po konkurencyjnej firmie. laugh Żałosne. smirk

To tak jakby przedstawiciel innej firmy się tu zarejestrował by tylko rzucać błotem... w firmę, w której Ty pracujesz.

Ja akurat of dłuższego czasu nie pracuję dla żadnego buka, reprezentuję tylko mecz.pl. Zresztą od jakiegoś czasu już mieszkam w Singapurze tak więc dziwne abym reprezentował jakiegoś buka w Polsce. Strasznie stare masz info... smile

Do góry
#3370458 - 01/09/2009 02:08 Re: Betclick [Re: KUERTEN.]
R_L Offline
stranger

Meldunek: 27/08/2009
Postów: 11
oczywiscie ze przed meczem .tak gralem w innej firmie i bez problemu rozliczyli.Poza tym nie rozumiem czemu ktos upiera sie ze to byl fix ,spadaly kursy a betclick zaspal .skoro oferuja challenger mogliby tez go rozliczac.tyle w temacie. Pozdrawiam , Robert_Legia

Do góry
#3370620 - 01/09/2009 02:36 Re: Betclick [Re: R_L]
R_L Offline
stranger

Meldunek: 27/08/2009
Postów: 11
ok Conrad jak tak bardzo sie upieszasz ze jade po betclick jako czyjs pracownik niech Ci bedzie nie bardzo o to dbam ..A Ty ich tak bronisz bo ? Doskonale wiesz ze pisalem z pozycji "gracza" ale latwiej jest mnie zdyskredytowac przedstawiajac jako pracownika..Sylvia nie pracuje a ja zablokowales innych co potwierdzali info tez..pytam czy to cenzura ? smile

Do góry
#3370692 - 01/09/2009 02:51 Re: Betclick [Re: R_L]
Conrad Offline
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"

Meldunek: 14/11/2000
Postów: 27048
Skąd: Surfers Paradise, QLD
Gdyby pracownik Betclick zarejestrował się tutaj (tylko i wyłącznie w jednym celu) by jechać po firmie bukmacherskiej, w której Ty pracujesz, to jak by to wyglądało? smile

Ty jak i ta cała zbieranina macie wiarygodność minimalną. Rejestrujecie się by spamować negatywnymi wiadomościami (nawet na kilka nicków) jakiegoś buka, bo coś Wam nie wyszło. A na pierwszy rzut oka nie wyszło coś, co jest niezgodne z regulaminem większości firm bukmacherskich. Od kiedy gracie, od wczoraj? smile Doświadczenia jak widać Wam potrzeba... i trochę więcej rozumu. smirk Dziecinada...

Do góry
#3370795 - 01/09/2009 03:08 Re: Betclick [Re: Conrad]
R_L Offline
stranger

Meldunek: 27/08/2009
Postów: 11
nie rozsmieszaj mnie prosze..pamietasz jak jechales po expekcie kiedys ? A nagle jak sie pojawily rekłamy na mecz.pl zdanie zmieniles..choragiewka.. Jakbym chcial pisac jako pracownik to bym sobie zalozyl nowa pocozte ..koncze watek bo nie wnosi nowego tak jak Twoje rozmywanie tematu.mozesz wykasowac posty i mnie zbanowac jak innych . adios

Do góry
#3370827 - 01/09/2009 03:14 Re: Betclick [Re: Conrad]
DJ SOSNA Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/03/2001
Postów: 5220
Originally Posted By: Conrad
Ty jak i ta cała zbieranina macie wiarygodność minimalną. Rejestrujecie się by spamować negatywnymi wiadomościami (nawet na kilka nicków) jakiegoś buka, bo coś Wam nie wyszło. Doświadczenia jak widać Wam potrzeba... i trochę więcej rozumu. smirk Dziecinada...



Dobrze mówisz, Panie administratorze! Trzeba nazywać rzeczy po imieniu. Prawda jest taka, że takie cfaniaczki o których wspomina Conrad, na lewo i prawo opowiadają jaki to mecz.pl jest słabe forum, jakie tam dzieci się udzialają i w ogóle...a sami pierwsi biegną tu promować swoich pracodawców z limitami na kupon 15eur, przy okazji (ale już "z pozycji gracza", jak to wspomniał kolega z 9 postami na koncie) robiąc czarny PR konkurencji. Conrad, pilnuj tego i z góry za to piwo pogodnie dla Ciebie...za wytrwałość!

PS: mecz.pl forever! cop

Do góry
#3371012 - 01/09/2009 03:46 Re: Betclick [Re: DJ SOSNA]
Conrad Offline
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"

Meldunek: 14/11/2000
Postów: 27048
Skąd: Surfers Paradise, QLD
Dokładnie DJ piwo

Dzieciak dostał pracę u buka i już pajacuje, po cichu atakując inne firmy. Przed chwilą dostał kopa tak więc niech wraca do nory, z której przyszedł... smile

A od firmy BC dostali dokładnie to co im się należy, brawo.

Do góry
#3371756 - 01/09/2009 13:24 Re: Betclick [Re: Conrad]
IL RE Offline
member

Meldunek: 21/05/2009
Postów: 199
Skąd: ŁTŻ Łódź
Napisz Conrad proszę jaką to firmę reprezentewał RL, chętnie ja i inni forumowicze sie dowiedzą i uwierz mi ze nie będzie to reklama , przynajmniej pozytywna.
Martwi mnie za to postawa niektórych forumowiczów , którzy zgadzają się na osądzanie ich przez działy weryfikacji itp...
Podstawą działania jakiegokolwiek prawa jest to by sądziła osoba neutralna (chociażby teoretycznie).To co robi ogromna większość internetowych buków w tym Betclik , to stosowanie niezrozumiałego i dwuznacznego regulaminu jako pretekstu do nie wypłacania lub konfiskaty pieniędzy klientów.
Co byście powiedzieli jak bym ja się załozył z kolegą że na przykład wisła wygra z legią a potem nie wypłacił pieniędzy , bo wisła zagrała w rezerwowym składzie i mój kolega o tym wiedział , a ja nie! ,albo po meczu stwierdził że nie wypłacę kasy bo kolega nie ma jeszcze 18u lat! A bukmacherzy ,takie i inne sztuczki stosują na porządku dziennym i o dziwo spotykaja sie z waszym zrozumieniem i to mnie naprawdę przeraża!

Do góry
#3372841 - 02/09/2009 02:51 Re: Betclick [Re: IL RE]
KUERTEN. Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/11/2004
Postów: 3530
jak widac R_L i IL_RE to jedna osoba, przypomniales sobie swojego nicka? Zalosne

Do góry
Strona 11 z 12 < 1 2 ... 9 10 11 12 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
2 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, igea23), 3389 gości oraz 8 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45044 Tematów
5581630 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49