Strona 9 z 10 < 1 2 ... 7 8 9 10 >
Opcje tematu
#3397507 - 13/09/2009 02:17 Re: Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Mężczyzn 2009 - Turcja [Re: Arsen]
Misiek Offline
Didżej

Meldunek: 06/10/2002
Postów: 9548
Skąd: Wieluń
Tak na gorąco jeszcze, kilka słów ode mnie... smile

Czapki z głów to co chyba każdemu się nasuwa na język po tym co zobaczyliśmy w dzisiejszym spektaklu smile

Zagraliśmy CUDOWNIE, widać było, że jak trzeba to chłopaki potrafią się sprężyć i pokazać po raz kolejny, że mają jaja tongue Zagumny - pierwsze skrzypce, kierował fantastycznie smile

Bąkiewicz - po jego zagrywkach zdobywaliśmy najwięcej punktów, kapitalne spotkanie na zagrywce jak i w defensywie, to co zrobił w II secie, wyciągając taaaką piłkę, miód smile Ale w końcu to 'L' ze spotkania finałowego MŚ wink

Kurek - tak jak pisałem na #1 podstronie, że jeśli się nie spali psychicznie, będzie tutaj głównym aktorem, ten atak z I seta? Po skosie w 3 metr, szacun oj szacun smile

Gruszka - tyle było na niego napinki, ale dziś nie patrząc na zagrywkę, w ataku robił to co do niego po prostu należało... a i w bloku też niczego sobie smile

Gacek + środkowi - perfekt smile


MAMY FINAŁ MISTRZOSTW EUROPY, MAMY MEDAL ! aa... jest ogromna szansa na złoto wink

Teraz na spokojnie można zobaczyć co tam się będzie działo w II półfinale smile

Do góry
Bonus: Unibet
#3397894 - 13/09/2009 04:10 Re: Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Mężczyzn 2009 - Turcja [Re: Misiek]
RP Offline
journeyman

Meldunek: 10/09/2009
Postów: 84
Skąd: ciemna strona miasta..
Originally Posted By: Misiek
Tak na gorąco jeszcze, kilka słów ode mnie... smile

Czapki z głów to co chyba każdemu się nasuwa na język po tym co zobaczyliśmy w dzisiejszym spektaklu smile

Zagraliśmy CUDOWNIE, widać było, że jak trzeba to chłopaki potrafią się sprężyć i pokazać po raz kolejny, że mają jaja tongue Zagumny - pierwsze skrzypce, kierował fantastycznie smile

Bąkiewicz - po jego zagrywkach zdobywaliśmy najwięcej punktów, kapitalne spotkanie na zagrywce jak i w defensywie, to co zrobił w II secie, wyciągając taaaką piłkę, miód smile Ale w końcu to 'L' ze spotkania finałowego MŚ wink

Kurek - tak jak pisałem na #1 podstronie, że jeśli się nie spali psychicznie, będzie tutaj głównym aktorem, ten atak z I seta? Po skosie w 3 metr, szacun oj szacun smile

Gruszka - tyle było na niego napinki, ale dziś nie patrząc na zagrywkę, w ataku robił to co do niego po prostu należało... a i w bloku też niczego sobie smile

Gacek + środkowi - perfekt smile


MAMY FINAŁ MISTRZOSTW EUROPY, MAMY MEDAL ! aa... jest ogromna szansa na złoto wink

Teraz na spokojnie można zobaczyć co tam się będzie działo w II półfinale smile
piwohoc do zlota jeszcze jeden mecz

Do góry
#3398090 - 13/09/2009 05:33 Re: Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Mężczyzn 2009 - Turcja [Re: Arsen]
_Korver_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/04/2004
Postów: 18397
Originally Posted By: Arsen
Originally Posted By: RP
A ja mysle ze wszystko rozegra sie w glowach polakow,szczegolnie naszej mlodziezy...pozdro

to nie wyjda na mecz? skad to info?

Polska @2,3 Pinnacle pograne pod ogladanie
Francja +2,5 @1,8 pograne 8/10
Francja win @6,5 pograne 1/10


Gratuluję nosa piwo

Do góry
#3398170 - 13/09/2009 06:51 Re: Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Mężczyzn 2009 - Turcja [Re: Arsen]
RP Offline
journeyman

Meldunek: 10/09/2009
Postów: 84
Skąd: ciemna strona miasta..
Originally Posted By: Arsen
Originally Posted By: RP
A ja mysle ze wszystko rozegra sie w glowach polakow,szczegolnie naszej mlodziezy...pozdro

to nie wyjda na mecz? skad to info?

Polska @2,3 Pinnacle pograne pod ogladanie
Francja +2,5 @1,8 pograne 8/10
Francja win @6,5 pograne 1/10

ARSEN do inteligentnych osob to chyba nienalezysz skoro takie glupie odpowiedzi.... stop puke puke puke

Do góry
#3398198 - 13/09/2009 07:25 Re: Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Mężczyzn 2009 - Turcja [Re: RP]
Wojtas_ Offline
Wodzirej

Meldunek: 02/07/2004
Postów: 10395
Człowieku zastanów sie nastepnym razem przed napisaniem czegoś, widze ze 2 dni na forum. Mam nadzieję, że Giertych zrobi porządek.


do kasacji

Do góry
#3398205 - 13/09/2009 07:41 Re: Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Mężczyzn 2009 - Turcja [Re: Wojtas_]
takizwykły Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/10/2003
Postów: 2849
Skąd: Szczecin / Warszawa
Jutro kluczowe spotkania. Mecze o medale mają różny przebieg, ale kusi mnie zagranie w obu singli:

Polska - Francja 3-0 @3.00 (tutaj lepiej chyba under 160,5 @3,00)
Rosja - Bułgaria 3-0 @3.00

Francja nie dość, że grała później niż my, nie dość że grała dłużej niż my, to na dodatek ostatnio często z nami przegrywa. Jeśli chłopaki nie przegrają tego spotkania w głowach, to powinno być gładkie 3-0.

Co do Rosji, to dzisiejsza porażka może wyzwolić w nich chęć odegrania się, a grają przecież z Bułgarami których też często ogrywają (min. kilka dni temu). Bułgarzy dzisiaj nie pokazali nic ciekawego.

Może nie oba, ale jeden z tych typów powinien spokojnie wejść.
Swoją drogą trudno wierzyć w inne rozstrzygnięcia niż wygrane Polski i Rosji. Chociaż dzisiaj też faworytami byli Rosjanie i Bułgarzy wg bukmacherów, a jak się stało to widzieliśmy wszyscy.

Do góry
#3398240 - 13/09/2009 08:29 Re: Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Mężczyzn 2009 - Turcja [Re: takizwykły]
Mazur89 Offline
enthusiast

Meldunek: 26/07/2009
Postów: 205
Polska - Francja 1 1.42

Zagramy to co z Bulgaria to Francja bez szans, prezentujemy tu najwyzszy poziom, przyjecie wspaniale, Bulgarzy mieli nas ostrzeliwac zagrywka cos nie wyszlo. Nasi sa w megaformie, widac to po zagrywce wlasnie, malo psuje, zagrywaja mocno, po tym poznaje sie aktualna forme. Co robi Kurek to maskara, Bulgarzy maja dobry blok ale na Niego nie ma mocnych, lapie na zasiegu, nie sciaga a ma dopiero 21 lat, gdyby mial sie spalic to juz dawno by sie spalil. Na Gruszke napinka byla a Piotrek konczy to co ma konczyc, blok mamy najlepszy na ME.


Czym moga zaskoczyc Francuzi? Nie wiem, jedyna szanse upatruje dla nich jezeli my nie bedziemy konczyc atakow, jakies wybloki obrony bo przeciez z tego slyna, ale IMO nie ma opcji bo przyjecie mamy i Guma rozgrywa na pojedynczy blok, dzis kilka razy osmieszyl Bulgarow i zakrecieli sie pod siatka laugh Dla mnie forma, skill za Polakami, w szatni tego nie przegramy, to kompletnie inna druzyna niz ta co np. przegrywala wygrany mecz z Serbia w finale LS.

Jazda po zaszczyt, po zamkniecie ust niedowiarkom,po cholernie wielki sukces :))

Jak jutro wygramy to Kurek ma MVP :))

Do góry
#3398246 - 13/09/2009 09:38 Re: Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Mężczyzn 2009 - Turcja [Re: RP]
Arsen Offline
old hand

Meldunek: 09/08/2002
Postów: 1069
Skąd: Legia Warszawa
Originally Posted By: RP
Originally Posted By: Arsen
Originally Posted By: RP
A ja mysle ze wszystko rozegra sie w glowach polakow,szczegolnie naszej mlodziezy...pozdro

to nie wyjda na mecz? skad to info?

Polska @2,3 Pinnacle pograne pod ogladanie
Francja +2,5 @1,8 pograne 8/10
Francja win @6,5 pograne 1/10

ARSEN do inteligentnych osob to chyba nienalezysz skoro takie glupie odpowiedzi.... stop puke puke puke

pewnie zagrales odwrotnie i sie zloscisz? mamy medal wiec ci wybacze smile nastepnym razem proponuje potulnie siedziec i grac to co jest tu napisane

Do góry
#3398247 - 13/09/2009 09:44 Re: Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Mężczyzn 2009 - Turcja [Re: Arsen]
Arsen Offline
old hand

Meldunek: 09/08/2002
Postów: 1069
Skąd: Legia Warszawa
co do jutrzejszego meczu bedzie niestety paradoksalnie trudniejszy niz z Bulgarami, ci mieli nas rozstrzelac zagrywka, nie wyszlo i dostali baty. Francuzi nie maja takiego planu, u nich zagrywka jest rozna, a i tak maja gosci, ktorzy potrafia huknac.
jesli jestesmy w finale po 1,4 to wole nie szukac tu zarobku tylko kupic piwo usiasc i dopingowac, no chyba, ze sie skusze na -1,5 ale to pomysli sie przed meczem wink

tak w nawiasie, kazdy sie smial z naszej grupy, ze droga mega latwa, nie ma z kim grac itp ( z reszta ja tez tak uwazalem) a tu 2 druzyny z grupy w finale wink bywa roznie jak widac, dobrze, ze udalo sie sporo zarobic na tych ME

Do góry
#3398362 - 13/09/2009 16:45 Re: Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Mężczyzn 2009 - Turcja [Re: Arsen]
Matias88 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/10/2007
Postów: 7186
Skąd: Krosno/ Wwa
z przyczyn technicznych nie mogłem oglądać meczu ale cieszę się z awansu, sam myślałem że Bułgarzy nas ograją tak z 3;1 a tu niespodzianka, z tego co piszecie to Nasi zagrali super, druga niespodzianka Francja, nie ma co patrzeć na 1 mecz bo oni już się rozegrali i będzie niezły mecz na bank oby mi net nie wysiadł bo na tv nie mam co liczyć po 1,4 tak jak piszecie nie ma co grać lepiej pooglądać a na zarobek to lepiej już chyba rosja -1,5 ;]

Do góry
#3398382 - 13/09/2009 17:12 Re: Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Mężczyzn 2009 - Turcja [Re: Matias88]
Slawek_kk Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/12/2004
Postów: 5255
Skąd: Nieznana
no wlasnie...tylko czy rosja po takim pojedynku bedzie miala ochote wygrac mecz o 3 miejsce ? Oni mieli grac o zloto...a teraz pewnie rozbici psychicznie...No i mieli mniej czasu na zregenerowanie sil bo grali piec setow a o 16:30 juz kolejny ciezki mecz

Do góry
#3398388 - 13/09/2009 17:16 Re: Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Mężczyzn 2009 - Turcja [Re: Matias88]
zegarek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/11/2006
Postów: 6669
Skąd: Szczecin
Ja w przeciwienstwie do poprzednikow uwazam ze mozna sprobowac zarobic ...

Polska - Francja ( + 2.5 seta) typ 2 kurs 1.35 Unibet

Po tym co zobaczylem wczoraj w meczu Rosja - Francja nie widze bynajmniej egzekucji ,węszę zacięty mecz. Buki dając kurs sugerują się wynikiem meczu grupowego, ale final rządzi się innymi prawami.

Do góry
#3398479 - 13/09/2009 18:40 Re: Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Mężczyzn 2009 - Turcja [Re: zegarek]
Arsen Offline
old hand

Meldunek: 09/08/2002
Postów: 1069
Skąd: Legia Warszawa
a tak poza tematem, ciekawe czy Polacy wyjda na dekoracje w koszulkach Golsaia?

po MS zapowiadali, ze zawsze jak bedzie podium to beda tak robic.

Do góry
#3398480 - 13/09/2009 18:40 Re: Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Mężczyzn 2009 - Turcja [Re: Arsen]
Arsen Offline
old hand

Meldunek: 09/08/2002
Postów: 1069
Skąd: Legia Warszawa
Gołasia oczywiscie....

Do góry
#3398541 - 13/09/2009 19:10 Re: Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Mężczyzn 2009 - Turcja [Re: zegarek]
Wojtas_ Offline
Wodzirej

Meldunek: 02/07/2004
Postów: 10395
Na samym początku chciałbym bardzo serdecznie pozdrowić wszysktich niedowiarków stawiających wczoraj na Bułgarię grin a w szczególności "kuertena" piwo Ale na tym koniec ckliwości, czas na moje wypociny.

==========================================================

Co do wczorajszych półfinałów, niby dwie niespodzianki, bo drużyny ze słabej izmirskiej grupy wygrały swoje spotkania, o ile zwycięstwo polaków mnie w ogole nie zaskoczyło - bo stawiałem od samego początku, że wygramy, to mecz Francja - Rosja wzbudził we mnie mnóstwo pozytywnych emocji.


Polacy zagrali świetne spotkanie, nasi statystycy odwalili kawał dobrej roboty, Bułgaria została rozpracowana od a do z, nie mieli nas czym zaskoczyć, nasi atakujacy uderzali w te strefy gdzie nie było żadnego zawodnika bułgarskiego, Paweł rzucał tam gdzie nie było bloku albo był tylko jeden skrzydłowy, no po prostu taktycznie cudownie zagraliśmy. Bułgarzy mieli nas dziurawić zagrywką, a sami sie pokaleczyli własnym serwem, psuli bardzo dużo, mieli zielone światło od trenera i bardzo ryzykowali, to nie poskutkowało, bo albo uderzali w taśmę albo nasi dobrze ustawieni przyjmujący podbijali te atomowe serwisy. Najlepszym zawodnikiem meczu jest dla mnie Paweł Zagumny, robił co chciał, w 2 secie rozegrał np 4 razy pod rząd na środek, praktycznie bez bloku każdy z tych ataków, dobrze blokował i taktycznie zagrywał. Na brawa zasługują jednak wszyscy, Kurek Gruszka świetnie atakowali, Bąkiewicz Gacek cudownie przyjmowali i bronili, a ta obrona z końcówki drugiego seta gdzie Bąku wyjął lewą ręką kiwkę Bułgarów (jest to wielką sztuką dla praworęcznego gracza bronić tym sposobem - czyli przez podlozenie reki plaskiej na parkiet, i to jeszcze lewej ręki,po prostu cudownie to zrobił). Nasi środkowi również zrobili to co do nich należało, może nie było zbyt wielu bloków, ale w ataku to co mieli kończyć to kończyli.




Co do meczu Francuzów to był to ładniejszy mecz niż pierwszy półfinał z udziałem Polaków, bo był o wiele bardziej zacięty i emocjonujący. Francuzi zaskoczli swoją grą Rosjan, nie wiem czy Ci ich zlekceważyli czy co, ale całkiem możliwe - w końcu i my i Francuzi graliśmy w tej jakże słabej grupie, wiec nie zdziwiłoby mnie ze RUscy ich zlekcewazyli. Francuzi grali cudownie w obronie, zadna piłka nie wpadała im na czysto, wszystko dotykali, wyprowadzali zabójcze kontry i świetnie serwowali. To co miało w półfinałach być domeną Rosjan i Bułgarów, było domeną Polaków i Francuzów. Francja grał cały czas bardzo równo, nie spinała się, choć cały czas w głowach mieli obraz tego wielkiego sukcesu jakim było ogranie Rosjan i awans do niedzielnego finału. Przy prowadzeniu 2-0 i 17-13 w trzecim secie nagle coś siadło, kilka "frywolnych" ataków w blok ROsjan i zrobiło się gorąco. W końcówce mieli jeszcze meczbola, ale to Rosjanie szczęśliwie wygrali. Później w czwartym secie gładko ograli Francuzów, w tie breaku zaczeli bardzo dobrze i do stanu 13-9 wydawało się, że to właśnie Rosja zagra z Polską w finale. Aż tu nagle zryw Francuzów, kilka kontr poszło, dobra zagrywka i to dało im zwycięstwo. Piekny mecz, kto nie oglądał naprawde warto obejrzeć jakąś powtorke czy cos.





W finale chcialem grać z Rosją, więcej satysfakcji ze zwycięstwa by było, no ale coz poradzic skoro są slabsi od Francuzów i nie zdolali nawet awansowac do finału grin Bardzo podobała mi się postawa kibiców polskich, siedzieli razem z francuskimi podczas meczu Rosja-Francja i razem z nimi się świetnie bawili i dopingowali Francuzom, ciekawe jak będzie dzisiaj.


Dzisiejszy mecz będzie o wiele trudniejszym meczem niż wczorajszy. Bułgarów sie nie obawiałem, bo czułem że przeciwstawimy się im naszą techniką i taktyką - i to udowodnili wczoraj na boisku. Francuzi są bardziej techniczni od nas dlatego ich się bardziej obawiam, bronią wszystko co jest wyżej niż centymetr nad boiskiem, rozgrywający sie rozegral, pryjmujacy świetnie przyjmują, a atakujacy bardzo dobrze atakuje. Francuska maszyna funkcjonuje bardzo dobrze. Jednak nasza maszyna również bardzo dobrze funkcjonuje. Mecz 50/50 dla mnie, co z tego ze ich ogrywalismy wczesniej skoro to jest final, który rzadzi sie swoimi prawami. Kursy wedlug mnie powinny byc bardziej wyrównane. Proponuje jakies handi dodatnie na Francję, oraz overek punktowy. Ale jeszcze bardziej proponuje usadowic sie wygodnie w fotelu przed telewizorem i z calych sil dopingowac Nasze Orły. Dzisiaj zdobywamy złoto !!




Polska !! boks







Co do drugiego półfinału to nie widzę innego wyniku jak brąz Rosjan @ 1,42 można smiało dokładać do jakiegoś combosa.




W stepie szerokiiiimmmmmm..... !! piwo


Do góry
#3398574 - 13/09/2009 19:22 Re: Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Mężczyzn 2009 - Turcja [Re: Wojtas_]
Wojtas_ Offline
Wodzirej

Meldunek: 02/07/2004
Postów: 10395
Dla tych, którzy nie mogli obejrzeć, chociaż taki skrót, zwróccie uwagę właśnie na tę obronę Bąkiewicza i blok Kurka w końcówce drugiego seta.



Do góry
#3398664 - 13/09/2009 19:58 Re: Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Mężczyzn 2009 - Turcja [Re: Wojtas_]
Arsen Offline
old hand

Meldunek: 09/08/2002
Postów: 1069
Skąd: Legia Warszawa
ja polecam zwrocic uwage tez na to

http://www.youtube.com/watch?v=x6a21qZRF1Q

gosc na niesamowite mozliwosci, jesli wytrzyma i nie bedzie (jak Wlazly) rozkapryszona gwiazda to kawal siatkarza w przyszlosci

Do góry
#3398743 - 13/09/2009 20:34 Re: Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Mężczyzn 2009 - Turcja [Re: Arsen]
Wojtas_ Offline
Wodzirej

Meldunek: 02/07/2004
Postów: 10395
Życze sobie i Wam wszystkim takiego meczu dzisiaj jak wtedy w katowickim Spodku, czyli 3-2 dla Polski, przezyjmy to jeszcze raz grin



Do góry
#3398751 - 13/09/2009 20:38 Re: Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Mężczyzn 2009 - Turcja [Re: Wojtas_]
Wojtas_ Offline
Wodzirej

Meldunek: 02/07/2004
Postów: 10395
Tutaj dużo lepsza jakość, tie break:


Do góry
#3398753 - 13/09/2009 20:38 Re: Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Mężczyzn 2009 - Turcja [Re: Arsen]
Misiek Offline
Didżej

Meldunek: 06/10/2002
Postów: 9548
Skąd: Wieluń
@kuertena - to Ty Wojtas zostaw już w spokoju wink


Arsen - tak, tak.. jak już napisałem wyżej, ten atak chyba wszystkim na długo pozostanie w pamięci, bo nie wielu graczy potrafi coś takiego zrobić... ja jak byłem w wysokiej formie, to robiłem podobnie grin


Ciężko cokolwiek napisać jeszcze o tym dzisiejszym meczu, Wojtek napisał już wszystko i ciężko się z tym nie zgodzić..

Wczoraj 'wisiało' mi kto wygra, sporo ludzi było za Francją, gdyż dawali oni więcej szans nam w finale z Antigą i spółką, teraz po tym półfinale Fra-Rus i po tym jaką siatkówkę wczoraj zaprezentowali... to ciężka sprawa dziś stoi przed naszymi zawodnikami, ale oczywiście wykonalna smile

'Maszyna francuska' wystrzeliła, Swędrowski pamiętam jak powiedział coś w stylu 'Francuzi przyjechali tutaj na wycieczkę' - podczas IV seta z naszymi w grupie, fajna mi wycieczka tongue No.. ale kto by się spodziewał, że zobaczymy jeszcze raz obie reprezentacje w finale ME crazy piękność sporu jest jak widać bezcenna smile

Dziś powinniśmy być świadkami bardzo interesującego spotkania, oczywiście ze wskazaniem na NASZYCH ORŁÓW smile
Kursiwo niestety nas nie rozpieszcza, liczyłem osobiście, że będzie powtórka z 3 września, czyli jakieś @1.55 , ale @1.35 to już przesada... Wczoraj jakby ktoś pomyślał, na złoto Polaków była @piątka wink

Do góry
Strona 9 z 10 < 1 2 ... 7 8 9 10 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
8 zarejestrowanych użytkowników (VVega, Sensei, igea23, ElNinho[mmdea], Ojro, Akhu, 11kera11, alfa), 3467 gości oraz 7 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581793 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49