Strona 8 z 10 < 1 2 ... 6 7 8 9 10 >
Opcje tematu
#3394962 - 11/09/2009 18:08 Re: Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Mężczyzn 2009 - Turcja [Re: Misiek]
Inzaghi78 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/02/2004
Postów: 11876
Skąd: Łódź
Misiek piwo

Uwazam podobnie... Bulgaria gra rewelacyjnie to prawda ale nie ma najmniejszego sensu porownywanie grup, nie jest powiedziane ze w naszej grupie choc teoretycznie duzo slabszej Bugaria wygralaby wszystkie mecze ?!

Polacy wiedza ze moga zrobic cos naprawde wielkiego choc juz zrobili naprawde duzo boks bez naszych gwiazdeczek Wlazlego i Winiarskiego przede wszsytkim, jak ja sie cieszylem ze oni nie pojada hura nie chce tu pisac dlaczego itd... zeby nie bylo napinki na forum ale Ci panowie nie do konca maja waleczne serducha bo troszeczjke w glowkach sie poprzewracalo smirk koniec tematu

Trzymam kciuki za naszych chlopakow ktorzy maja jaja i charakter jak malo kto boks

P.S. moze lepiej zeby wszyscy grali na Bulgarow bo nie chce juz mi sie czytac tych wszystkich obelg na naszych reprezentantow ktore czytalem podzczas meczow ze Slowacja i Hiszpania. Zalosne mad

Do góry
Bonus: Unibet
#3394997 - 11/09/2009 18:47 Re: Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Mężczyzn 2009 - Turcja [Re: Misiek]
kuerten Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 19/04/2004
Postów: 2633
Skąd: Mazowsze
Originally Posted By: Misiek
grin


No to ja póki co biorę @2.3 na Polaków smile

Dlaczego?

Widzę, że najważniejszy i najmocniejszy argument, dlaczego co niektórzy grają Bułgarów, to, fakt, iż Polacy grali o wiele słabszej grupie, no i te męczarnie ze Słowakami czy też Hiszpanami, to najważniejsze, dlaczego np. mistrz kuerten bierze Bułgarów smile

Gramy w kratkę to na pewno, nie mamy typowego dynamicznego, rasowego atakującego, ale mamy zespół z jajami, który pokazał już choćby z tymi 'słabeuszami' (Hiszpania i Słowacja), że mimo... nie idzie tak jak powinno, wygrywamy i to najważniejsze.

Nie podniecajmy się aż tymi Bułgarami... no może wygrali oni z lepszymi przeciwnikami niż my, choć jeśli mam porównywać Francję do Holandii, to oczywiście Francuzi lepsi, wygrali oni w 1 meczu z tą Serbią... i to zaważyło, że Milijković nie zagrają w 1/2, a Kazińskie...

Nie widzę, tutaj żadnego super szybkiego 3-0 dla Bułgarów czy to Polaków, ale po walce, po naprawdę niezłym meczu, jesteśmy w stanie ograć Bułgarów, ostatnio z nimi radziliśmy sobie, nawet w tych sparingach ostatnich dawaliśmy radę, więc aż tak źle i tutaj nie będzie.
Wierzyłem od samego początku, że zagramy w finale i podtrzymuję te słowa, wygrywamy jutro i w niedzielę mamy piękną sprawę.. - FINAŁ MISTRZOSTW EUROPY Z UDZIAŁEM REPREZENTACJI POLSKI smile Tak, tak... bez Winiarskiego, Wlazłego, Świderskiego, a nawet Kadziewicza i Ignaczaka wink


Kurs wyższy od tego z exp, powinien pojawić się jeszcze w Pinnacle, a.. z racji, że zrobi się mass-typ BUL, to i może w exp podskoczy z tego fajnego @2.3 ;>


To że grali dużo słabiej w grupie o czymś świadczy, oni nie grali dużo słabiej, bo tak im się chciało grać, i postanowili uda nam się wyjść z grupy nie grając na 100%. Po prostu schodzi z nich powietrze, ewidentnie. Rozpoczęli dobrze, ale z każdym meczem zaczęli grać coraz słabiej. i co z tego, że wygrali ze słabymi Grekami 3-0?wystarczył hiszpański spryt, czy słowacka znajomość, żeby nas prawie, które w tym przypadku nie robi różnicy - Pokonać.

Polscy siatkarze mają jaja, jak wszyscy siatkarze, ale samymi jajami nie uda im się wygrać tego meczu. Grają nierówno i mają przestoje - zbyt długie, co zaważy o porażce z Bułgarią. Te jaja, czyli szczęście nam sprzyjało, bo mieliśmy niewymagających rywali.

Myślę, głównie z powódek emocjonalnych stawiasz na Polaków, bo chcesz ich widzieć w finale. Ja również jak każdy normalny obywatel naszego państwa. Racjonalnie na to patrząc to Polacy mają mniej silnych atutów od Bułgarów i grają bardzo nierówno.

Zobaczymy zresztą już jutro.

Btw:
Z Holandią mieli dużo problemów Rosjanie,Serbowie i Bułgarzy(dużo lepsze zespoły od Francji), którzy wcale nie zdominowali pomarańczowych, i każdy set był setem walki- oglądałem i zabrakło im trochę umiejętności. Francuzom spokojnie by się przeciwstawili. No i jeszcze dodałeś tak jakby to nie miało znaczenia "wygrali oni w 1 meczu z tą Serbią..." to o niczym nie świadczy smile

Do góry
#3395014 - 11/09/2009 19:17 Re: Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Mężczyzn 2009 - Turcja [Re: kuerten]
Misiek Offline
Didżej

Meldunek: 06/10/2002
Postów: 9548
Skąd: Wieluń
@kuerten - przypominasz mi jednego usera z innego forum, ale ręki sobie nie dam uciąć grin Mniejsza z tym...


Nie gram na Polaków z powodów emocjonalnych, to to nie.. @2.3 kurs przed wszystkim mnie do tego zachęcił, value spore jak dla mnie (sądziłem, że będzie do złapania maks @1.9) .


Pisząc 'mają jaja' - miałem oczywiście na myśli, fakt, iż tego szczęścia, mocniejszej głowy (kto gra w siatkówkę to wie co mam na myśli) w tych decydujących momentach... Piszesz, że to tylko szczęście... na pewno też, ale nie tylko... Takie piłki... obrona meczowych, lub na przykład blok meczowej (Gruszka w spotkaniu z Hiszpanią) dodają mega po prosto niesamowitej siły psychicznej... przed kolejnymi spotkaniami... smile

Piszesz również 'bo mieliśmy niewymagających rywali' kurde... to Hiszpanie czy Słowację, zaliczamy do ogórków w stylu SM w piłkę nożną? Bez przesady...

Również trzeba dodać, że każdy zespół ma słabsze i lepsze momenty na takich imprezach, my mieliśmy takowe z Hiszpanią i Słowacją, ciężko to nazwać w sumie, prowadzenie z Falascami 13-8 w IV secie, a nagle przegrywamy seta... wygrywamy III seta do 10, a później przegrywamy do 14, przyznaję, że to zbyt normalne w męskiej siatkówce nie jest, ale najważniejsze, że wygraliśmy te spotkania! Zwycięzców się nie osądza, gdybyśmy [uwielbiam to słowo] przegrali, wówczas byśmy ich mogli nazywać ..... wink


Masz może i mocniejsze argumenty - 'bo Bułgarzy mieli silniejsze zespoły' + my się męczyliśmy z Hiszpanią, Słowacją i źle również.. że ograliśmy Greków 3-0 ;/ wink


Ty trzymasz swój typ, ja swój, zobaczymy jak to będzie... jutro od 16:30 smile

Do góry
#3395048 - 11/09/2009 19:55 Re: Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Mężczyzn 2009 - Turcja [Re: Misiek]
Slawek_kk Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/12/2004
Postów: 5255
Skąd: Nieznana
Polska - Bulgaria 2 @1.85 fortuna

Jedyny buk w ktorym Polska jest faworytem laugh Calkiem mozliwe ze zaraz zmienia sie kursy, dlatego wykorzystalem to i juz zagralem Bulgarow, nie mam zamiaru czekac. Oczywiscie zdania sa podzielone co do tego meczu...ale mysle ze wiekszosc chcialaby widziec Polske w finale, ja rowniez ale w bukmacherce nie ma sentymentow i trzeba patrzec realistycznie.

Polska...tak na prawde to nie miala zadnego dobrego przeciwnika i nie mogli sie sprawdzic jak to wyglada z czolowka, bo bez przesady...co to byli za przeciwnicy co musieli grac wczesniej i na dodatek te meczarnie. Natomiast Bulgaria miala okazje sie mierzyc z lepszymi przeciwnikami. Na pewno robi wrazenie wygrana z Serbami i wyeliminowanie ich. Na wczorajszy mecz z Rosja nie ma co patrzyc, bo Bulgarzy mieli gdzies ten mecz i nie podeszli do niego tak jak do kazdego innego wczesniej. Od polowy drugiego seta grali zmiennicy, co pokazalo ze niezla maja lawke rezerwowych i mozna na nich liczyc.

Teraz czas na porownania...
Zagrywka - Bulgaria, kazdy jeden zawodnik oprocz jednego srodkowego zagrywa z wyskoku i to na prawde niezle bomby...co przy przyjeciu Polakow bedzie duzym atutem, bo Kurek nie potrafi przyjmowac. Przy flocie stawali we dwoch a teraz wszyscy trzej beda musieli...wiec beda problemy. W Polsce....jedynie Kurek potrafi bardzo mocno zagrac, ale nie zawsze mu sie udaje i czasami Bakiewicz. Reszta to jest niby z wyskoku albo flot...
Atak i Blok - mysle ze obydwa elementy po stronie Bulgarow. W ataku Kurek niesamowicie sie ostatnio spisuje, ale nie mial wysokiego bloku i strasznie sciaga zeby wbic gwozdzia. Tutaj juz tak latwo nie bedzie mial, bo czeka go niezla sciana...Blok Bulgarow jest duzym atutem. Polska ostatnio srednio sie spisuje w tym elemencie...Jedynie Mozdzonek nadrabia, bo gdyby nie on to napisalbym ze slabo. Atak...Gruszka heh, za kazdym razem jak dostaje pilke to mam watpliwosci czy skonczy...Niby doswiadczony, ale bedzie mial duze problemy. Zmiennik Jarosz jeszcze za mlody i moze jest dobry ale na slabszych przeciwnikow. Po drugiej stronie Nikolov czy nawet Sokolov (wczoraj z dobrej strony sie pokazal jako zmiennik) to prawdziwi bombardzierzy, do tego gwiazda Kazijski...ktorego trudno zatrzymac.
Rozegranie i libero - tutaj mysle ze na oby dwoch pozycjach jest remis...Zhekov i Salparov zrobili niezle postepy a Gacek i Guma na swoim poziomie.
Srodkowi - no tutaj jedynie przewaga Polakow gdzie mamy lepszych...szczegolnie Mozdzonek tutaj przewyzsza wszystkich. Mysle ze wlasnie Guma bedzie gral wiekszosc pilek przez srodek, bo na skrzydlach bedzie problem.

Jeszcze na temat tych sparingow przed ME...nie ma co patrzyc na nie bo reprezentacje testowaly rozne ustawienia i potraktowaly je towarzysko. Co innego jutro gdzie przyjdzie im sie zmierzyc o final...Kazdy da z siebie wszystko aby w nim byc, bo byc moze dla niektorych to bedzie ostatnia szansa na medal Mistrzostw Europy smile

Do góry
#3395100 - 11/09/2009 20:50 Re: Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Mężczyzn 2009 - Turcja [Re: Misiek]
kuerten Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 19/04/2004
Postów: 2633
Skąd: Mazowsze
Originally Posted By: Misiek
@kuerten - przypominasz mi jednego usera z innego forum, ale ręki sobie nie dam uciąć grin Mniejsza z tym...


Nie gram na Polaków z powodów emocjonalnych, to to nie.. @2.3 kurs przed wszystkim mnie do tego zachęcił, value spore jak dla mnie (sądziłem, że będzie do złapania maks @1.9) .


Pisząc 'mają jaja' - miałem oczywiście na myśli, fakt, iż tego szczęścia, mocniejszej głowy (kto gra w siatkówkę to wie co mam na myśli) w tych decydujących momentach... Piszesz, że to tylko szczęście... na pewno też, ale nie tylko... Takie piłki... obrona meczowych, lub na przykład blok meczowej (Gruszka w spotkaniu z Hiszpanią) dodają mega po prosto niesamowitej siły psychicznej... przed kolejnymi spotkaniami... smile

Piszesz również 'bo mieliśmy niewymagających rywali' kurde... to Hiszpanie czy Słowację, zaliczamy do ogórków w stylu SM w piłkę nożną? Bez przesady...

Również trzeba dodać, że każdy zespół ma słabsze i lepsze momenty na takich imprezach, my mieliśmy takowe z Hiszpanią i Słowacją, ciężko to nazwać w sumie, prowadzenie z Falascami 13-8 w IV secie, a nagle przegrywamy seta... wygrywamy III seta do 10, a później przegrywamy do 14, przyznaję, że to zbyt normalne w męskiej siatkówce nie jest, ale najważniejsze, że wygraliśmy te spotkania! Zwycięzców się nie osądza, gdybyśmy [uwielbiam to słowo] przegrali, wówczas byśmy ich mogli nazywać ..... wink


Masz może i mocniejsze argumenty - 'bo Bułgarzy mieli silniejsze zespoły' + my się męczyliśmy z Hiszpanią, Słowacją i źle również.. że ograliśmy Greków 3-0 ;/ wink


Ty trzymasz swój typ, ja swój, zobaczymy jak to będzie... jutro od 16:30 smile


To dobrze, bo już byś ręki nie miał wink
Nie ma mnie na żadnym innym serwisie, siedzę tu od 5,5lat z czego 2 ostatnio sobie odpuściłem z powodu spadającego poziomu forum.

Wyobraź sobie, że znam żargon sportowy i wiem co oznacza "mieć jaja" Gruszka przy 15:14 ewidentnie ich nie miał wink miał w górze dobrze wystawioną piłkę do skończenia i nie skończył, dobrze, że później dołączył do bloku, co dało mu taką ulgę, że aż padł na kolana smile 2 następne piłki to popis środkowych Skry, którzy znają Falasce i podobno wiedzieli, że już w nerwowej końcówce nie będzie kombinował i zagra "swoje" na środek i go przeczytali. To, że wygrali 2 mecze w 5 secie nie oznacza (według mnie), że mają jaja wink - tylko trochę szczęścia, które sprzyjało lepszemu zespołowi. Jutro lepsi nie będą wink co ładnie wytłumaczył (Sławek kk)
*** na swoją postawę - pokazaliby, że to był wypadek przy pracy..a Oni z Ogurczakami ze Słowacji przegrywają w 4 secie do 14 ;o

Dla przyszłego finalisty ME (czyt. Polski) Słowacja nie powinna być wymagającym przeciwnikiem, więc jest niewymagającym, który gra w ME. Nie mieszaj w to drużyny amatorów z SM, która jest tuż za Polską w el, do ME a wygrała z nią 10:0 haha wink

Też chciałbym, żeby Polacy wygrali, ale niestety - racjonalnie nie mają wielkich szans.

Do góry
#3395264 - 11/09/2009 22:59 Re: Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Mężczyzn 2009 - Turcja [Re: Slawek_kk]
Arsen Offline
old hand

Meldunek: 09/08/2002
Postów: 1069
Skąd: Legia Warszawa
Originally Posted By: Slawek_kk

Teraz czas na porownania...
Zagrywka - Bulgaria, kazdy jeden zawodnik oprocz jednego srodkowego zagrywa z wyskoku i to na prawde niezle bomby...co przy przyjeciu Polakow bedzie duzym atutem, bo Kurek nie potrafi przyjmowac. Przy flocie stawali we dwoch a teraz wszyscy trzej beda musieli...wiec beda problemy. W Polsce....jedynie Kurek potrafi bardzo mocno zagrac, ale nie zawsze mu sie udaje i czasami Bakiewicz. Reszta to jest niby z wyskoku albo flot...

tylko ze Bulgaria tego flota nie umie przyjmowac i w tym Castelaniu upatruje szansy
Originally Posted By: Slawek_kk

Rozegranie i libero - tutaj mysle ze na oby dwoch pozycjach jest remis...Zhekov i Salparov zrobili niezle postepy a Gacek i Guma na swoim poziomie.

remis? Zhekov to moglby za Zagumnym sprzet nosic i bylby zadowolony. Wydaje sie, ze jest dobry bo poprostu mu skrzydlowi koncza, ale jesli chodzi o samo rozegranie to jest lata swietlne za Pawlem. Gacek tez lepszy od Salparova.

Originally Posted By: Slawek_kk

Jeszcze na temat tych sparingow przed ME...nie ma co patrzyc na nie bo reprezentacje testowaly rozne ustawienia i potraktowaly je towarzysko. Co innego jutro gdzie przyjdzie im sie zmierzyc o final...Kazdy da z siebie wszystko aby w nim byc, bo byc moze dla niektorych to bedzie ostatnia szansa na medal Mistrzostw Europy smile

po cos te sparingi grali, chyba nikt tam sie nie polozyl i nie kazal sie bic. Z Bulgarami zawsze dobrze naszym szlo i po @2,3 mozna to wziac.

Do góry
#3395296 - 11/09/2009 23:24 Re: Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Mężczyzn 2009 - Turcja [Re: Arsen]
Misiek Offline
Didżej

Meldunek: 06/10/2002
Postów: 9548
Skąd: Wieluń
Cytat:
Nie ma mnie na żadnym innym serwisie, siedzę tu od 5,5lat z czego 2 ostatnio sobie odpuściłem z powodu spadającego poziomu forum.


Hm, a Ty pisząc na podstronie #5 podtrzymałeś poziom forum po prostu świetnie... :|||||


A wiesz kogo to będzie interesowało, że przegraliśmy ze Słowakami seta do 14, jak jutro wygramy i zdobędziemy na pewno srebro?

W ogóle zakończmy już tą dyskusję i wymianę poglądów, jutro od 16:30 po prostu okaże się, kto miał rację... aaa... ktoś na pewno będzie miał smile Tylko nie pisz później, że Kurek miał dzień, Bułgarzy go nie mieli, ale w finale mamy bęcki wink

Ja jeżeli się pomylę, mogę Ci pogratulować typu i Twojej wygranej na Bułgarach po kursie @1.65 smile

Do góry
#3395328 - 11/09/2009 23:40 Re: Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Mężczyzn 2009 - Turcja [Re: Misiek]
_Korver_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/04/2004
Postów: 18397
Muszę przyznać, ze jestem zdziwiony... Zdecydowana większość opowiada się za Bułgarami, ale to kursy na Polaków lecą w dół. laugh

Do góry
#3395399 - 12/09/2009 00:07 Re: Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Mężczyzn 2009 - Turcja [Re: _Korver_]
Wojtas_ Offline
Wodzirej

Meldunek: 02/07/2004
Postów: 10395
Chłopaki nie napinajcie się, z kuertenem nie wchodziłbym w polemikę, bo przecież to poziom wyżej od tego forum, więc po prostu nie ma sensu.

Co do meczu to bardzo cieszę się, że trafiliśmy na Bułgarów, a nie na Francuzów. Według mnie to właśnie Bułgarzy są słabszym przeciwnikiem w tym momencie od Francuzów, tak tak , mozecie sobie pisać, że Francja bez Pierra na rozegraniu, co z tego skoro inni podstawowi zawodnicy są w składzie, Bazin się rozegrał, ma wsparcie kolegów i czuje się coraz pewniej na boisku, a nie jak to miało miejsce w pierwszym meczu z Polakami.
Francuzi to strasznie techniczna drużyna, potrafi przeciągać akcje w nieskończoność, opierać piłkę o blok i grać dalej, w defensywie grają cuda, w przyjęciu jest ich bardzo trudno skaleczyć (Stefan, Samik, henno - mowi samo za siebie). Na ataku młodziutki i groźny Rouzier, nie ma o czym mówić, Francja jest groźniejsza od Bułgari w danym momencie.

Bułgaria jak to Bułgaria, na każdym większym turnieju jest w gronie faworytów, i co z tego jak nie potrafią tego udowodnić? Siła razy ramię jak to powiada moj byly trener, mają moc na skrzydłach i na zagrywce, co z tego jak my mamy świetny blok i dobre przyjęcie? Rozegranie u Bułgarów ciągle kuleje. Bułgarski rozgrywający ma tylko jedno dobre rozegranie, do tyłu, rzuca to świetnie , szybko płasko, trudno będzie środkowym dojść do tego, a przód i krótka jest rzucana w słabym stylu.
Możecie mówić, graliśmy w cieniutkiej grupie z jakimiś ogórkami, skoro za ogórków uważacie Francuzów i Niemców to ok, Rosja np w kwalifikacjach do Mistrzostw Świata wygrała z Niemcami również 3-1(to tak ot). Jestem bardzo ciekawy czy Bułgarzy wygraliby naszą grupę gdyby się w niej znaleźli, pierwszy mecz nie wyszedł Serbom i szczęśliwie awansowali do półfinałów.
Może i są na ten moment drużyną lepszą, bo my gramy w odmieni0nym składzie, ale to oni mają w psychice, że ich ogrywaliśmy tyle razy, to oni przegrali ostatnio gładko mecz z Rosją i to oni są faworytami tego meczu więc Nasi nie muszą siuę spinać jak oni.

Druga sprawa, wczoraj zauważyłem, że Guma zaczął już grać swoje, szybko płasko, bez bloku - tak jak nas do tego przyzwyczaił, w poprzednich meczach ze Słowacją i Hiszpanią grał wysoko i wolno - nie wiem czy takie było zalecenie Daniela czy nie, czy ćwiczyli może wyższe piłki - coś ala sytuacyjne akcje, nie wiem, ale było to widać jak na dłoni, że jak chce to rzuca 2 razy szybciej i lepiej i wczoraj z Grekami niektóre piłki to były tak rozegrane, że nawet obrońcy nie wiedzieli gdzie jest piłka i po prostu najlepiej było się uchylić przed atakiem Polski, żeby nie dostać przypadkiem w czułe miejsca wink

Kolejna sprawa, mamy ogromne rezerwy na środku, Paweł jak tylko będzie chciał to rzuci ten środek nawet z 5 metra, co nie jest jakimś wielkim wyczynem w siatkówce, ale musi tylko chcieć, mamy nad Bułgarskimi środkowymi dużą przewagę i trzeba to będzie wykorzystać, tylko czy to zrobimy? tego nikt nie wie

Ktoś tu zaczął porównywać poszczególne pozycje, a więc mamy lepszy środek, rozegranie, libero na remis. A więc prowadzimy na razie. Teraz skrzydła. Atakującego Bułgarzy mają lepszego, Gruszka ejst za wolny dla mnie, Jarosz za mało doświadczony, ale chyba wolałbym jednak tego Jarosza jutro w pierwszej szóstce. Przyjmujący - a więc przyjęcie mamy lepsze, gorzej z ofensywą, tutaj możemy bić brawo tylko Kurkowi, on spokojnie dorównuje w ofensywie Kaziyskiemu, gorzej z Bąkiewiczem/Ruciakiem, którzy defensywe mają świetną, dużo lepszą od bułgarskich przyjmujących, a więc tutaj taki remis ze wskazaniem na Bułgarów.
I widać jak na dłoni, że wcale nie mamy aż tak gorszego skłądu mimo nieobecności tych "podstawowych".

Według mnie mamy jeszcze przewagę w rezerwowych, kto by u nas nie wszedł jak zmiennik to gra świetnie i coś wnosi do gry, to jest właśnie gra zespołowa jaką jest siatkówka. Gra 12 osób a nie sześć.


A więc jak widać z moich "wypocin" jestem za Polską, i bukmachersko i patriotycznie. Kursy u niektórych buków zachęcające, więc nic tylko grać wink


Polska boks po finał !!! boks piwo

Do góry
#3395441 - 12/09/2009 00:24 Re: Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Mężczyzn 2009 - Turcja [Re: Wojtas_]
Wojtas_ Offline
Wodzirej

Meldunek: 02/07/2004
Postów: 10395
Jeszcze mi się przypomniało teraz odnośnie Bułgarów, z Włochami się strasznie męczyli, niby wygrali to 3-0, ale nie wyglądało to aż tak dobrze jak pokazuje wynik, Włosi oddali dwa sety na własne życzenie, niby mecz meczowi nierówny, no ale zaczęliście tutaj porównywać mecze sparingowe i mecze z obu grup, a nasi zjechali Włochów w łodzi i to na miękko, było 3-1, ale styl w jakim wygraliśmy był imponujący, graliśmy naprawdę wesołą siatkówkę.
To tyle wink

Do góry
#3395596 - 12/09/2009 01:33 Re: Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Mężczyzn 2009 - Turcja [Re: Wojtas_]
barciu Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/11/2004
Postów: 8807
Widze ze dyskusja rozgorzala na dobre, ja tylko podtrzymam swoj typ: Bulgaria 30/10 @1,75

Moim zdaniem ostatnie 2 mecze pokazaly ze pojawily sie problemy/ zmeczenie u naszych. Zdarzaja nam sie seriami tracone punkty. Juz nie wygrywamy setow z taka latwoscia. Nawet jak wylosowalibysmy Francje nie bylby to latwy mecz, tak jak 1 na tych mistrzostwach, z tym sie chyba wszyscy zgodza. Licze ze Bulgarzy wezma srogi rewanz, na pewno jaj i motywacji im nie zabraknie. A jak bedzie przekonamy sie jutro, jesli Polska wygra na pewno gdzies w duchu bede sie cieszyl i pogratuluje co niektorym trafionego typu.

Do góry
#3395617 - 12/09/2009 01:40 Re: Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Mężczyzn 2009 - Turcja [Re: barciu]
Misiek Offline
Didżej

Meldunek: 06/10/2002
Postów: 9548
Skąd: Wieluń
Jak grasz na Bułgarów 30/10, to naprawdę musisz być pewny i ja osobiście tak szczerze z ręką na sercu bym się nie cieszył grin 'biznes is biznes' tongue

O jakim zmęczeniu mówisz? :| Hmmm, chyba, że spotkanie z Grecją nas sporo kosztowało, gdzie Bąku sobie mógł odpocząć i Gruszka, którzy zapewne jutro wyjdą w podstawowej szóstce smile

Do góry
#3395639 - 12/09/2009 01:56 Re: Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Mężczyzn 2009 - Turcja [Re: Misiek]
barciu Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/11/2004
Postów: 8807
Misiek od 2 dni myslalem i liczylem na to ze zagramy z Bulgaria. Kurs jest dobry na wieksza stawke. Tak to sobie zaplanowalem i bede sie tego trzymac. nie wiem czy to zmeczenie, czy rywale lepsi ale gra Polakow mimo wygranych jakos do mnie nie trafia. W sensie bez zachwytu. Na slabsze zespoly wystarczylo, ale wydaje mi sie ze obecny sklad Ruciak, Bąkiewcz, Jarosz to nie są zawodnicy którzy zatrzymają Bułgarię. Oczywiscie gdzies tam biore pod uwage ze Polacy moga to wygrac ale bardziej bede to traktowac jako niespodzianke. Fajnie ze sa podzielone glosy, przynajmniej cos sie dzieje w temacie.

Powodzenia!

Do góry
#3395689 - 12/09/2009 02:19 Re: Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Mężczyzn 2009 - Turcja [Re: barciu]
muminek bez ogonka Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/12/2007
Postów: 2727
Akurat Bąkiewicz moze ich zatrzymac dobrym przjęciem, a ze na tym turnieju jest naszym najlepszym zawodnikiem to co do jego równej wysokiej formy w jutrzejszym meczu można być spokojnym. To nie jest mecz ktory nalezy grac grubo bo moze w nim być wszystko.Zdziwie sie jesli Polacy wygrają 3:0, ale jeszcze bardziej sie zdziwie jak przegramy 3:0

Do góry
#3395823 - 12/09/2009 03:10 Re: Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Mężczyzn 2009 - Turcja [Re: muminek bez ogonka]
barciu Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/11/2004
Postów: 8807
ja sie zdziwie jak bedzie inny wynik niz 3-1 lub 3-0 dla Bulgarii, ale to mozemy sobie tak dywagowac smile

Do góry
#3396012 - 12/09/2009 05:03 Re: Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Mężczyzn 2009 - Turcja [Re: barciu]
sHybki Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 10/01/2005
Postów: 5322
Skąd: Jaworzno
Wszyscy piszecie o umiejętnościach obydwu drużyn (Polska, Bułgaria) gdzie każda z drużyn ma swoje atuty nad drugą ze stron lub tez braki. Polska technika, rozegranie, obrona a Bułgaria zagrywka, siła itd...pytanie jakie może wypada zadac to, która z drużyn tego dnia wykorzysta lepiej swoje atuty i dźwignie ciężar presji grając "swoje". Moim zdaniem większe szanse ma tego dnia Bułgaria z racji rewelacyjnej zagrywki jeśli się wstrzelą Zagumny niewiele zrobi na rozegraniu a wtedy nasi przyjmujący przestraszą się bułgarskiego bloku i wiadomo jak to się może skończyć...nie mamy atakującego pokroju Milijkovicia, który i tak miał wielki problem w spotkaniu z Bułgarami. Gruszka niejednokrotnie pokazał, że "wstrzymuje" rękę i gdy nie "wejdzie" jest krucho z atakiem. Prawda może zastąpić go Jarosz ale czy stawka go nie sparaliżuje? Piszecie o słabym rozegraniu Bułgarów ale nawet kiepski rozgrywający grając tyle spotkań w reprezentacji w tym roku będzie mocnym ogniwem, czując wsparcie u kolegów. Kurek racja nieoszlifowany diament, który bywa nie do zatrzymania tylko jeśli na niego będą zagrywać "bomby" to jak sobie z tym poradzi albo raczej w którym momencie "pęknie"? Polacy nie mają kim straszyć w zagrywce a to tylko woda na młyn dla środkowych...i najważniejsze kiedy Bułgaria ma odnieść sukces jeśli nie jutro? oczywiście to tylko sport i chciałbym aby Polacy byli górą tylko czy podołają smile powodzenia

Do góry
#3396267 - 12/09/2009 16:32 Re: Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Mężczyzn 2009 - Turcja [Re: sHybki]
Misiek Offline
Didżej

Meldunek: 06/10/2002
Postów: 9548
Skąd: Wieluń
aaaaa... jeśli się nie wstrzelą? Cały mecz będą tak zagrywać, że Bąku i Kurek? Będą mieć problemy? Jakoś tego nie widzę, aż tak zagrywką nas nie pogonią nie wierzę, to nie w stylu Bułgarów i to w półfinałowym meczu... smile

@sHybki20 - czyli grasz Bułgarów, wnioskuję po Twoim wieczornym sobotnim poście tongue

Wojtas - wake up grin

Do góry
#3396331 - 12/09/2009 18:18 Re: Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Mężczyzn 2009 - Turcja [Re: Misiek]
Wojtas_ Offline
Wodzirej

Meldunek: 02/07/2004
Postów: 10395
Wake up wake up, powoli dochodzę do siebie wink

dzisiaj wszyscy kibicujemy Polakom boks

Wczoraj czytałem jakiś wywiad z Krebokiem i powiedział, że przeciwstawimy się tej bułgarskiej sile naszą techniką, i tego się będę trzymać.

Do góry
#3396764 - 12/09/2009 22:38 Re: Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Mężczyzn 2009 - Turcja [Re: Wojtas_]
RP Offline
journeyman

Meldunek: 10/09/2009
Postów: 84
Skąd: ciemna strona miasta..
A ja mysle ze wszystko rozegra sie w glowach polakow,szczegolnie naszej mlodziezy...pozdro

Do góry
#3396812 - 12/09/2009 23:03 Re: Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Mężczyzn 2009 - Turcja [Re: RP]
Arsen Offline
old hand

Meldunek: 09/08/2002
Postów: 1069
Skąd: Legia Warszawa
Originally Posted By: RP
A ja mysle ze wszystko rozegra sie w glowach polakow,szczegolnie naszej mlodziezy...pozdro

to nie wyjda na mecz? skad to info?

Polska @2,3 Pinnacle pograne pod ogladanie
Francja +2,5 @1,8 pograne 8/10
Francja win @6,5 pograne 1/10

Do góry
Strona 8 z 10 < 1 2 ... 6 7 8 9 10 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
7 zarejestrowanych użytkowników (akagi, Sensei, VVega, latajaca_holenderka, wHiTe_StAr, igea23, rafal08), 4440 gości oraz 4 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45047 Tematów
5582822 Postów

Najwięcej online: 4506 @ Wczoraj o 20:07