Opcje tematu
#341530 - 08/05/2005 13:12 Projekt stworzenia najlepszego oprogramowania wspomagającego typowanie
software Offline
stranger

Meldunek: 08/05/2005
Postów: 1
Zadanie jest proste: stworzyć najlepszy soft, który będzie pomocny przy typowaniu zakładów bukmacherskich.
Do pomysłu przymierzałem się od ok. 2 lat, jednak dopiero teraz zebrałem odpowiednie środki i wyznaczyłem sobie czas na wykonanie takiego systemu.
Nie chcę tworzyć aplikacji samemu, chiałbym stworzyć grupę, w której każdy byłby odpowiedzialny za rozwój programu i każdy mógłby zrealizować własne pomysły.

Chętnię nawiążę współpracę z osobą/osobami znającymi zagadnienia zakładów bukmacherskich.

Marek Kurowski

Do góry
#341531 - 08/05/2005 23:44 Re: Projekt stworzenia najlepszego oprogramowania wspomagającego typowanie
Set Fisher Offline
old hand

Meldunek: 28/12/2000
Postów: 932
Skąd: Sosnowiec
Witaj software

Quote:

Zadanie jest proste :




To raczej cel jest prosty ale zadanie do wykonania wbrew pozorom już takie łatwe nie jest.

Quote:

stworzyć najlepszy soft, który będzie pomocny przy typowaniu zakładów bukmacherskich.




A to z kolei chyba zbyt ogólnie ujęte. Bo co to znaczy pomocny przy typowaniu ? Pomocna może być moja sąsiadka wróżąca z kart, rzeczywiście czasem trafia. Idąc dalej tym śladem gdyby ją podliczyć to skuteczność jej typowań wynosi 80%. Dla więkoszości czytających ta wartość ma kolosalne znaczenie, ileż stron pseudoprofesjonalistów szczyci się wysoką skutecznością typowań. A że są one niedochodowe to już inna sprawa. Nikt o tym nie pisze , najczęściej z niewiedzy.

Quote:

Nie chcę tworzyć aplikacji samemu, chiałbym stworzyć grupę, w której każdy byłby odpowiedzialny za rozwój programu i każdy mógłby zrealizować własne pomysły.





No i tego też nie za bardzo rozumiem. Nie za bardzo wiem do czego ci ta grupa potrzebna. Jeśli masz swoją wizję to wiesz co robić. Pytanie ludzi czego oczekują jest chwalebne ale wskazuje na czysto komercyjny charakter produktu czego nie ganię ale ... to trochę świadczy o tym że może nie masz pojęcia o grze i "jak robić aby zarobić" ? Można i w ten sposób tworzyć program, tyle że wówczas ktotkolwiek może ci sprzedac koncepcję nie wartą złamanego centa ale ty o tym nie będziesz wiedział. Nie wiem czy jasno się wyraziłem ale podsumowując, aby robić program dla typujących trzeba mieć o grze pojęcie a ty pisząc pierwszego posta na forum, tak lakonicznego w dodatku, mnie osobiście zupełnie do swej wiedzy nie przekonujesz.

Wyprodukować dobry program to dla mnie stworzyć dochodowy model matematyczny, który po przetrawieniu odpowiednich danych generowałby prawdopodobieństwo zaistnienia danego zdarzenia. No i jeśli ma być dochodowy to tym samym miałby to robić lepiej od rzeszy analityków opłacanych przez bukmacherów. Czy rzeczywiście chcesz stworzyć taki program ? Czy może jednak coś mniejszego, coś co odpowiednio oprawione sprzedawać się będzie mimo wszystko ?

Z mojej strony "no offence" ale dałeś swego rodzaju ofertę przypominającą ogłoszenie drobne. Więcej treści panie software a mniej lania wody.

Do góry
#341532 - 09/05/2005 17:17 Re: Projekt stworzenia najlepszego oprogramowania wspomagającego typowanie
xyzen Offline
journeyman

Meldunek: 21/03/2005
Postów: 77
Software zajrzyj tu

http://www.mecz.org/ubbthreads/showflat....0&fpart=all

w tej chwili gdy to piszę temat ten jest o 6 pozycji poniżej w tym samym dziale SOFTWARE A TYPOWANIE .

Pozdrawiam
Skutecznej i owocnej pracy Ci Zyczę
xyzen

Do góry




Kto jest online
2 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, burbon), 3354 gości oraz 11 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45044 Tematów
5581603 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49