Strona 3 z 9 < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 >
Opcje tematu
#3424619 - 27/09/2009 16:27 Re: Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Kobiet 2009 - Polska [Re: kreator1980]
kreator1980 Offline
addict

Meldunek: 12/09/2009
Postów: 607
Skąd: Stalowa Wola
Tak jak wczoraj próbuje dziś Azerki. Czeszki na podobnym poziomie co Słowaczki wiec czemu dziś też nie spróbować:)

Niemcy - Turcja mecz o drugie miejsce w grupie. Myślę że najlepszym rozwiązaniem będzie tu over punktowy.

Przestrzegam przed graniem dziś na pewniaka faworytów po 3:0
Gdzieś może być zonk.

Typ dnia Holandia(-1,5) - 10/10
Holandia(-2,5) - 3/10

Do góry
Bonus: Unibet
#3424655 - 27/09/2009 17:13 Re: Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Kobiet 2009 - Polska [Re: kreator1980]
Slawek_kk Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/12/2004
Postów: 5255
Skąd: Nieznana
Holandia - Polska (1) @1.5 unibet

Najwyzszy kurs chyba zaoferowany w sieci...bo co patrzylem to widzialem 1.35 i mysle ze ten kurs pokazuje kto jest faworytem. Na szczescie wczoraj nie stracily seta bo tak bylby jeszcze nizszy. Po wczorajszej wygranej niektorzy popadli w hurraoptymizm...dla mnie to smieszne bo gralismy z amatorkami, tak mozna nazwac reprezentacje Chorwacji, bo ten kraj przestal dawac pieniadze na rozwoj siatkowki, a momentami gra wygladala jak rowny z rownym. Dzisiaj Polske czeka prawdziwy test i tak na prawde bardzo wazny mecz, gdyz on bedzie decydowal w dalszej fazie rozgrywek. Kto wygra ten bedzie blisko pol finalow, bo watpie zeby z Rosja wygraly. Holenderki bardzo wysoki poziom prezentuja, co pokazaly w Grand Prix. Co prawda znalazly sie tuz za podium, ale zanim pojechaly na final to mialy komplet zwyciestw. Obydwie reprezentacje mialy okazje zagrac ze soba dwa razy i dwukrotnie Polki schodzily z parkietu pokonane. Sklady niczym sie nie roznia, graja te same zawodniczki co wtedy. Tak na prawde nie widze zadnych atutow po stronie Polek, jedyny atut to wlasna hala i...kibice, ale raz juz pokonaly Holenderki Polki u siebie wiec czemu dzisiaj nie mialyby tego powtorzyc. Niby nie gra sie przeciwko Polsce, nawet nauczyly nas tego Mistrzostwa Europy mezczyzn, ale nie ma co porownywac tych dwoch reprezentacji wink

Do góry
#3424709 - 27/09/2009 18:08 Re: Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Kobiet 2009 - Polska [Re: kreator1980]
Bullet Offline
Marat Safin


Meldunek: 14/05/2005
Postów: 6982
Skąd: TORY H16 rz.13 m.9
Originally Posted By: kreator1980
Serbki przy dotychczasowej koncentracji powinny szybko zakończyć rywalizację z Słowaczkami(3:0). Serbki mają odmłodzony skład i przy prowadzeniu nawet rezerwowe powinny sobie poradzić. Chyba że trener mając już awans z 1 miejsca da od początku pograć rezerwowym wtedy Słowacki mogą coś ugrać. Także ze stawkami trzeba uważać. Ewentualnie na live do gry za większą stawkę. Co jeszcze zauważyłem: Serbki mają słabe początki seta także pierwsze 5, 10 punktów można próbować na Słowaczki na live.


Nie wiem jak interpretować zdanie, że Słowaczki mogą coś ugrać? Znaczy, że co że Serbia przegra aby wejść do 2 rundy z zaliczoną porażką ze Słowacją???

Co do Polek to zapowiada się typ dnia na forum na Holandię, no ale co zrobić naprawdę nie mamy argumentów na dziś, aby wygrać to spotkanie niestety.

Do góry
#3424714 - 27/09/2009 18:13 Re: Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Kobiet 2009 - Polska [Re: Bullet]
kreator1980 Offline
addict

Meldunek: 12/09/2009
Postów: 607
Skąd: Stalowa Wola
Originally Posted By: Bullet
Originally Posted By: kreator1980
Serbki przy dotychczasowej koncentracji powinny szybko zakończyć rywalizację z Słowaczkami(3:0). Serbki mają odmłodzony skład i przy prowadzeniu nawet rezerwowe powinny sobie poradzić. Chyba że trener mając już awans z 1 miejsca da od początku pograć rezerwowym wtedy Słowacki mogą coś ugrać. Także ze stawkami trzeba uważać. Ewentualnie na live do gry za większą stawkę. Co jeszcze zauważyłem: Serbki mają słabe początki seta także pierwsze 5, 10 punktów można próbować na Słowaczki na live.




Nie wiem jak interpretować zdanie, że Słowaczki mogą coś ugrać? Znaczy, że co że Serbia przegra aby wejść do 2 rundy z zaliczoną porażką ze Słowacją???

Co do Polek to zapowiada się typ dnia na forum na Holandię, no ale co zrobić naprawdę nie mamy argumentów na dziś, aby wygrać to spotkanie niestety.



Pisząc, że mogą coś ugrać miałem na myśli że nie przegrają 3:0. Myślałem że to jasne:)

Do góry
#3424745 - 27/09/2009 18:35 Re: Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Kobiet 2009 - Polska [Re: kreator1980]
barciu Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/11/2004
Postów: 8807
Hmm myslalem ze ktos wspomni o meczu na szczycie w naszej grupie to jest Spain - Croatia. Mecz o pozostanie w turnieju. Chyba Hiszpanki pozostawily lepsze wrazenia (mecz z Polkami) i dzisiaj powinny dac rade Chorwatkom jak myslicie?

Do góry
#3424750 - 27/09/2009 18:39 Re: Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Kobiet 2009 - Polska [Re: barciu]
kardynal20 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/12/2004
Postów: 23868
Skąd: ze szpadlem w terenie
Originally Posted By: barciu
Hmm myslalem ze ktos wspomni o meczu na szczycie w naszej grupie to jest Spain - Croatia. Mecz o pozostanie w turnieju. Chyba Hiszpanki pozostawily lepsze wrazenia (mecz z Polkami) i dzisiaj powinny dac rade Chorwatkom jak myslicie?


wychodzi na to ze lepsze wrazenie tylko dzieki naiwnosci polek

dla mnie chyba chorwacja popovic + poljak i ta jeszcze jedna zrobily dobre wrazenie jak na poziom ogorkowy smile

chorwacja 2,1 3/10

Do góry
#3424775 - 27/09/2009 18:50 Re: Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Kobiet 2009 - Polska [Re: kardynal20]
kardynal20 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/12/2004
Postów: 23868
Skąd: ze szpadlem w terenie
Azerek po 1,53 tez zal nie spróbować, wyjdą z 2 zwycięstwami i maja szanse na pukniecie kogoś z grupy Turcja Niemcy w II rundzie
ciekawe jak mammadova się czuje po meczu w którym uderzała tyle razy

może dzisiaj będzie lżej smile

Germany-Turkey 1,95 1,74

chyba największe rozczarowania tego turnieju albo włoszki takie mocne

wszyscy się podniecają ta rozgrywająca naz owszem ładna dziewczyna ale w rozegraniu to chyba jej jeszcze sporo brakuje na pewno na tych mistrzostwach. neslihan miała być liderka jest tylko marionetka smile

ogólnie jakiś over chyba bo grające nierówno zespoły
a jeśli miałbym typować zwycięzce to chyba jednak zespól zachodnich sąsiadek

odnośnie włoszek powinny 3-0 i under 127,5 inna kwestia czy aż tak się zepną w sobie, inny wynik czysto sportowy nierealny


co do meczu Polek nic nie powiem bo będę tylko oglądał ale siła + czucie piłki po stronie holenderek

ale życzę naszym Paniom meczu jakiego dawno nie zagrały czyli w końcu zademonstrowania tych 90 % umiejętności.

Ps. czy tylko ja tak mam ze nie mogę patrzeć na niektóre dziewczyny z naszej kadry które poruszają się z gracja anorektyczki na boisku z uśmiechem do ucha do ucha

Do góry
#3424927 - 27/09/2009 19:50 Re: Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Kobiet 2009 - Polska [Re: kardynal20]
barciu Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/11/2004
Postów: 8807
Te Chorwatki tylko ladnie zostaly opisane na siatka.org, czarny kon turnieju tongue Poki co to czerwona latarnia, Hiszpanki maja porachunki z Chorwatkami i te balkanskie nazwiska mi nic nie mowia tongue Nie umniejszam Hiszpankom 2 setow z Polkami, gdyz naszym trzeba bylo dopomoc. suma sumarum daje Hiszpanki 7/10

Do góry
#3425479 - 27/09/2009 23:12 Re: Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Kobiet 2009 - Polska [Re: barciu]
Misiek Offline
Didżej

Meldunek: 06/10/2002
Postów: 9548
Skąd: Wieluń
Co do tego dzisiejszego meczu z udziałem naszej reprezentacji.. oczywiście nie będę zbyt oryginalny i nie powiem, że nie faworytem jest zespół pomarańczowych... ale ja po takim kursie (@1.45-1.4) nie piszę się...

Dziś jeden z ważniejszych, jak i nie najważniejszy mecz na tym Euro, jeśli wygramy, wychodzimy z kompletem punktów i nawet przy dobrym układzie, porażka z Ruskimi w II fazie da nam awans do czwórki...

Dobra.. już nie wychodzę aż tak w przyszłość tongue wracając do tego dziś nas czeka... Faworytem nie jesteśmy, musimy zagrać sto razy lepiej od tego co zaprezentowaliśmy w poprzednich dwóch spotkaniach, tylko teraz pytanie, czy te kobitki nasze są w stanie? Póki co h2h ostatnio z Holandią nie wygląda zbyt różowo 0-6 w setach mówi samo za siebie. Do trzech razy sztuka? wink

Kto grał opcję, że Holenderki wygrają naszą grupę po ~@1.9 to na pewno było bardzo opłacalne, bo tak naprawdę.. to @1.9 tyczy się tylko jednego spotkania właśnie dzisiejszego... Po @1.4? Nie, nie, jak dla mnie za mało i wolę się nie denerwować jak Kaczor będzie dziś atakować z ogromnym szczęściem które dziś będzie baaaardzo potrzebne smile

@2.93 na te lalki nasze, wydaję mi się, że troszkę zbyt dużo...

siatka smile

Do góry
#3427042 - 28/09/2009 21:19 Re: Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Kobiet 2009 - Polska [Re: Misiek]
Krystian Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/12/2008
Postów: 19128
Skąd: Kraków
Zeby rozjasnic wszystkim sytuacje, przedstawiam warunki, jakie musza zajsc, by Polska awansowala do polfinalu gwizdek

- Polki wygrywaja wszystkie 3 mecze (z Belgia, Rosjankami i Bialorusia)

- Holandia wygrywa z Rosja


Wtedy Holandia bedzie miec 10 pkt, my 9, a Rosjanki 8 i nie interesuja nas zadne sety, maly punkty, ani nic innego.

Slyszalem glosy

Do góry
#3427046 - 28/09/2009 21:22 Re: Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Kobiet 2009 - Polska [Re: Krystian]
Krystian Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/12/2008
Postów: 19128
Skąd: Kraków
Ucielo mi posta wink

Slyszalem glosy, ze Holandia odpusci mecz Rosjankom, ja jestem innego zdania, poniewaz wg mnie Holenderki beda wolaly zeby w strefie medalowej (w kontekscie finalu) znalazly sie Polki, a nie Rosjanki, bo po prostu nasz zespol im bardziej "lezy".

Do góry
#3427078 - 28/09/2009 21:44 Re: Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Kobiet 2009 - Polska [Re: Krystian]
lamps Offline
veteran

Meldunek: 29/03/2009
Postów: 1540
Originally Posted By: Krystiann
Zeby rozjasnic wszystkim sytuacje, przedstawiam warunki, jakie musza zajsc, by Polska awansowala do polfinalu gwizdek

- Polki wygrywaja wszystkie 3 mecze (z Belgia, Rosjankami i Bialorusia)

- Holandia wygrywa z Rosja


Wtedy Holandia bedzie miec 10 pkt, my 9, a Rosjanki 8 i nie interesuja nas zadne sety, maly punkty, ani nic innego.

Slyszalem glosy


A jak Polki wygrają 2 mecze tylko.I dostaną od Rosji ? a Holandia wygra z Rosją ? Muszą wygrać 3 mecze i liczyć na to że Holandia wygra z Rosja?

Polska - Belgia 3:1 mi się widzi.

Do góry
#3427084 - 28/09/2009 21:48 Re: Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Kobiet 2009 - Polska [Re: lamps]
Krystian Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/12/2008
Postów: 19128
Skąd: Kraków
tak lamps - te warunki, ktore napisalem, musza zostac spelnione

w przypadku o ktorym Ty napisales, Polki zakoncza z 8 punktami, a Rosjanki z 9-ma

Do góry
#3427091 - 28/09/2009 21:56 Re: Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Kobiet 2009 - Polska [Re: Krystian]
lamps Offline
veteran

Meldunek: 29/03/2009
Postów: 1540
Okej to ciężko to widzę.

Milenium wystawił linie w meczu Polska-Belgia 180,5 - 1,5 poniżej hmm może warto.Jak ta Belgia gra < gdzie można sprawdzić ich wyniki ?

Do góry
#3427104 - 28/09/2009 22:08 Re: Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Kobiet 2009 - Polska [Re: lamps]
Big Ben Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/11/2006
Postów: 9985
Skąd: denn Du bist, was Du isst
Originally Posted By: lamps
Jak ta Belgia gra < gdzie można sprawdzić ich wyniki ?


blush

a do tej pory jak sobie radziłeś? /no chyba że nie grałeś ME/

proponuję przejrzeć temat (a nawet zacząć od jego pierwszej strony!) i wtedy może znajdziesz jakąś oficjalną stronę ME czy coś wink

PS: z taką grą nie mamy czego (czyt. półfinał) szukać na tych ME, niestety nie ta liga

Do góry
#3427125 - 28/09/2009 22:19 Re: Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Kobiet 2009 - Polska [Re: Big Ben]
Inzaghi78 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/02/2004
Postów: 11876
Skąd: Łódź
Krystiann ladnie to przedstawiles ale to nasze pobozne zyczenia ...
Moim zdaniem jezeli nie nastapi cudowna metamorfoza w naszym zespole i jakis prawdziwy cud to nie mamy czego szukac na tych mistrzostwach smirk

Nawet podczas sobotniego bardzo latwego zwyciestwa z Chorwacja bardziej podziwialem hale (wstyd ale bylem w niej dopiero 1 raz) niz gre naszych dziewczyn ...
Jezeli Chorwacja jest w stanie ugrac 6-7 pkt z rzedu to o czym my rozmawiamy , jezeli Holandia nas leje tak strasznie ze oczy bola (w 2 setach bez nawiazania walki) o Hiszpanii nie mowie bo moze faktycznie pierwszy mecz troche paralizuje ...

Nie wale gromami w dziewczyny bo moim zdaniem gramy na miare naszego obecnego potencjalu, moze jak pograja ze soba troche dluzej to cos z tego bedzie

Jutro pomysle o Czeszkach bo mimo wszystko nie ma chyba az takiej roznicy miedzy Niemkami jak wskazuja na to kursy
Niemki paradoksalnie zagraly chyba najlepiej w jedynym przegranym meczu z Wloszkami (2 i 3 set)

Do góry
#3427171 - 28/09/2009 22:35 Re: Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Kobiet 2009 - Polska [Re: Inzaghi78]
lamps Offline
veteran

Meldunek: 29/03/2009
Postów: 1540
Rosja - Belgia 3:2 hmm , można za coś zagrać na Belgijki z Polkami.

Do góry
#3427294 - 28/09/2009 23:13 Re: Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Kobiet 2009 - Polska [Re: lamps]
Krystian Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/12/2008
Postów: 19128
Skąd: Kraków
Spoko Inzaghi, coz moge dodac

Ogladam praktycznie kazdy turniej dziewczyn, ktory mozna od jakichs 5 lat i dobrze wiem, ze umiejetnosci praktycznie kazdej z nich sa naprawde na bdb poziomie, niestety jakby jakos dalej ta druzyna nie mogla sie pozbierac po tym co zrobil z nia Bonitta.. nie wiem skad to sie bierze.. glupio tlumaczyc to absencjami, bo wszyscy widzielismy w jakim skladzie panowie wygrali ME. Mam wrazenie, ze presja zjada samego Matlaka, choc wydaje sie to nie do pomyslenia, bardzo mnie dziwi czemu np w ogole nie wchodzi Lena powiedzmy za Bednarek, ktora powiedzmy sobie szczerze gra b. slabo na to co potrafi. Za malo jest zmian, przeciez wczoraj wszyscy widzieli jak nie szlo Baranskiej, postala w kwadracie, weszla bodajze w polowie 3-go seta i widac bylo, ze ta zmiana jej pomogla, bo od tego momentu grala naprawde dobrze. To samo tyczy sie Bamber, ktora atakuje duzo bardziej technicznie z glowa niz Kaczor, a nie weszla nawet na 1 (!) pilke we wszystkich dotychczasowych 3ch meczach..

Rosjanki to juz nie ten sam zespol co kiedys i sa do przeskoczenia, to nie sa nadludzie, tylko musza w to uwierzyc, bo caly problem lezy w glowach.

Do góry
#3427394 - 28/09/2009 23:54 Re: Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Kobiet 2009 - Polska [Re: Krystian]
Misiek Offline
Didżej

Meldunek: 06/10/2002
Postów: 9548
Skąd: Wieluń
@Krysiann - nie przesadzajmy...

Piszesz, że "cały problem leży w głowach" - ja się z tym stwierdzeniem nie zgodzę. Fakt, iż w meczu z Hiszpankami coś tam w główkach od 3 seta się poprzewracało, ale z Holenderkami to już tylko i wyłącznie umiejętności czysto siatkarskie zadecydowały o tym, że przegraliśmy po raz trzeci w tym roku z pomarańczowymi 0-3.

Gramy słabo, nie oszukujmy się, a porównywać panie w tym składzie, do składu panów, mija się z celem... dwie różne bajki.

Taka Kaczor to jest dobra na reprezentacje z przekroju Chorwacja, ale nie na Holenderki, pojedynczymi akcjami z tymi lepszymi nie jesteśmy po prostu w stanie wygrywać...

O tych błędach naszego trenera, już się wypowiedzieli Niemczyk i Mazur po wczorajszym spotkaniu Chorwacja-Hiszpania, o tym samym mówili... dlaczego nie dał pograć w tych trzech spotkaniach Bamber? Dziwne bardzo... Choć ja uważam z całym szacunkiem, że i Bamber nie zrobiłaby żadnego cudu


Oby mnie zaskoczyły w tej II fazie i naprawdę zagrały na znaaacznie lepszym poziomie... [żeby nas wszystkich kibiców jeszcze czymś zaskoczyły... - czyt. wygrane w 3 meczach w II fazie] smirk

Do góry
#3427427 - 29/09/2009 00:19 Re: Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Kobiet 2009 - Polska [Re: Misiek]
Krystian Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/12/2008
Postów: 19128
Skąd: Kraków
Ty wiesz swoje, ja wiem swoje Misiek wink

No wlasnie skoro trzeci raz z Holandia jest 0-3, biorac od uwage, ze przed ME nasze ogrywaja np. Wloszki (graja z nimi tez bardzo dobrze na 3-4 dni przed ME, o czym mowil sam Niemczyk) i graja rownorzednie z Chinkami, to jest to problem glowy, kompleks Holenderek, czy jak to tam sobie kazdy chce nazwac.

Szansa na awans jest i to wcale nie taka mala. Miejmy nadzieje, ze Matlak wezmie sobie slowa Niemczyka do siebie i nie bedzie bal sie robic zmian.

Do góry
Strona 3 z 9 < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
8 zarejestrowanych użytkowników (Huberthg, Sensei, alfa, akagi, ElNinho[mmdea], VVega, kemp, ANZELMO), 3477 gości oraz 7 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581768 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49