Strona 3 z 3 < 1 2 3
Opcje tematu
#333 - 24/03/2001 03:17 Re: Wielki mecz: Norwegia-Polska!
SebaS.... ... Offline


Meldunek: 30/01/2001
Postów: 3731
Skąd: runaway
Hmm no to zobaczymy jak będzie. Skoro jest tyle wątpliwości to nie puszczam jutro kuponu na ten mecz chociaż nawet bez tych informacji nie wieżę że Polska ten mecz wygra lub zremisuje.

Do góry
Bonus: Unibet
#334 - 24/03/2001 03:21 Re: Wielki mecz: Norwegia-Polska!
Salival Offline
addict

Meldunek: 11/01/2001
Postów: 628
a moim zdaniem taki mecz to fajna sprawa, bo puszczam na foworyta - Norwegie, a ja wygra Polska to się cieszę jako polak, a jak Polska przegra to się cieszę z kasy. Istnije jednak wydarzenie które mnie zmartwi - remis

Do góry
#335 - 24/03/2001 13:48 Re: Wielki mecz: Norwegia-Polska!
Conrad Offline
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"

Meldunek: 14/11/2000
Postów: 27048
Skąd: Surfers Paradise, QLD
Osobiście uważam, że kadrowicze powinni grać za darmo. Wtedy byśmy zobaczyli kto jest prawdziwym Polakiem, a kto nie chce grać w barwach kraju bo mu się "nie opłaca."

Najmniej dla naszej reprezentacji zrobił do tej pory Juskowiak. Jedynie w Kijowie był przydatny, bo ściągnął na siebie uwagę, a Oli to wykorzystał. Ale przypomina mi się samowolka z karnym. Trener mówił jasno kto ma strzelać karnego, ale oczywiście Jusko&Company mają inne zdanie i przejmują dowodzenie. A wszyscy wiemy jak to się skończyło...

W Norwegii podobno jest na minusie i połowa stadionu będzie pusta. Ich kibice nie są nastawieni pozytywnie, co może nam jedynie pomóc. Oby Engel dał naszym piłkarzom trochę wiary w siebie, i wybił im z głowy myśli o kasie z awansu. Do awansu jeszcze daaaaaleko... i będąc realistą trzeba przyznać, że nawet w obecnej sytuacji nie jesteśmy faworytem tej grupy.

Do góry
#336 - 24/03/2001 15:41 Re: Wielki mecz: Norwegia-Polska!
Paragon Offline
member

Meldunek: 26/01/2001
Postów: 121
Skąd: Wrocław
Salival : remis Cie powinien takze ucieszyc jako kibica, poniewaz to dobry wynik dla Polski

Conrad : sorry, ale jak mozna mowic, ze dla reprezy Juskowiak najmniej zrobil?!? te eliminacje sie dopiero zaczely... a nikt juz nie pamieta el.ME'96?!? mielismy wtedy w grupie Francje, Rumunie, Izrael, Azerbejdzan i moze jeszcze jakas druzyne... nie pamietasz bodajze 6 czy 7 goli Juskowiaka w tych eliminacjach?!? strzelal prawie w kazdym meczu... piekny gol Juskowiaka na Parc des Princes, czy jak sie to pisze... pol Polski cieszaca sie z obrony karnego przez Wozniaka... i Juskowiak nic nie zrobil dla kadry?!?

pozdrawiam
Paragon

PS. sam uwazam, ze lepiej zeby z Olim w ataku gral Kryszalowicz, albo nawet Klimek... ale mimo wszystko Juskowiak nie zasluzyl sobie, zeby po nim tak teraz jezdzic...

Do góry
#337 - 24/03/2001 19:18 Re: Wielki mecz: Norwegia-Polska!
ciacho Offline
addict

Meldunek: 25/01/2001
Postów: 432
Skąd: Paniówki
Panowie- nie po to tu jestem na tym forum zeby sie popisywac o kontaktach( ktorych zresztą nie posiadam takich jak uQs czy Conrad czy tez Bogge)
Czuje sie obrazony wypowiedziami niektorych osob na Forum, ze to kit i nieprawda to co pisałem. Nie lubie brac udziału na Forum w długich dyskusjach ale wasze niektóre wypowiedzi mnie poruszyły. nie twierdze ze zawodnicy ten mecz odpuszczą, twierdze ze jest zle. Nie twierdze również, że jutro nas rozwalą – bo są jeszcze „zawodnicy” typu Wałdoch, Olisadebe, Zewłakowowie, Hajto i jeszcze kilku, dla których piłka i reprezentacja znaczy ŻYCIE.

Z synem pana ktory przebywa z kadrą jestem bardzo blisko - mieszkamy prawie ze za ścianą, gramy w tym samym klubie i jeszcze wiele innych spraw ( prosze nie myslec dogłębnie). Ojciec jego kiedys pracował z kadra jako kierownik za kadencji Apostela i zna sie na rzeczy a przede wszystkim na zawodnikach ( osobiscie znam niektórych)
Panowie, sam korzystam prawie ze wszystkich porad na forum i tez nie zawzse są one słuszne lub prawdziwe, ale nie obwiniam za to autorów bo mają prawo się pomylić lub dostać informację niedokładną.
Na koniec powie tylko tyle, że obstawilem na Norwegów, a takze dla osoby przebywającej w Norwegii ( za taką sumę jeszcze nie obstawiałem)i to jest dla mnie teraz najcenniejsza informacja.
przepraszam tych wszystkich dla których wydałem się "samochwałą" ale tak niestety nie jest i przosze to zrozumieć.
Przyjemnego oglądania – bezstresownego.

PS. Sa jeszcze Reprezentanci którzy chcą grac w tej Reprezentacji ( ale wyszło) i to właśnie jest pozytywne w tym wszystkim i to daje nadzieje na korzystny wynik dzisiaj ( remis) który zdaniem goscia z Norwegii daje nam cien szansy. Sorry ze pisze o tym tak pozno, ale czekałem na telefon od znajomego. – powodzenia .

Do góry
#338 - 24/03/2001 20:55 Re: Wielki mecz: Norwegia-Polska!
Paragon Offline
member

Meldunek: 26/01/2001
Postów: 121
Skąd: Wrocław


do przerwy 0:2!!!

kto sie powstrzymal przed obstawianiem na Norwegow niech sie cieszy...

pozdr.
Paragon

Do góry
#339 - 24/03/2001 20:58 Re: Wielki mecz: Norwegia-Polska!
Funky07 Offline
enthusiast

Meldunek: 19/03/2001
Postów: 211
denis!
Nadal nie lubisz Oliego?

Pzdr

Do góry
#340 - 24/03/2001 21:57 Re: Wielki mecz: Norwegia-Polska!
SebaS.... ... Offline


Meldunek: 30/01/2001
Postów: 3731
Skąd: runaway
Ciacho nie przejmuj się tym. Ja wolę usłyszeć wszystkie informacje o danym meczu, w tym też te złe o których pisałeś. A to jeśli ktoś Ciebie przezwał i zwymyślał to pewnie zrobił to pod wpływem emocji a nie dlatego że myśli że jesteś kłamcą.
Trzym się i nie odchodź z forum.

Do góry
#341 - 24/03/2001 22:38 Re: Wielki mecz: Norwegia-Polska!
Paragon Offline
member

Meldunek: 26/01/2001
Postów: 121
Skąd: Wrocław
o qrde, mecz byl super!!! kosztowal mnie sporo nerwow, ale skonczylo sie bardzo dobrze...

po tym co napisal ciacho tylko czekam, az Karwan wskoczy na stale do pierwszej jedenastki i wygryzie z niej chama Iwana... tylko, ze nam naprawde bardzo brakuje prawych pomocnikow i w tym jest szkopul

nazwisko Kanclerz rzeczywiscie bardzo dobrze pamietam z kadry Apostela...

pozdr.
Paragon

Do góry
#342 - 24/03/2001 22:38 Re: Wielki mecz: Norwegia-Polska!
Wojtek Offline
veteran

Meldunek: 22/12/2000
Postów: 1353
Skąd: Kraków / Suche Stawy
Wielki mecz w wykonaniu Polskiej reprezentacji jesli tak dalej beda grac to zagramy w Japoni i Korei

Do góry
#343 - 24/03/2001 23:35 Re: Wielki mecz: Norwegia-Polska!
Qmpel Offline
newbie

Meldunek: 21/02/2001
Postów: 26
Skąd: LegnicA
A jednak !

Niemozliwe stalo sie mozliwe...

Wielkie Brawo Panowie...

Do góry
#344 - 25/03/2001 01:25 Re: Wielki mecz: Norwegia-Polska!
denis Offline


Meldunek: 14/01/2001
Postów: 1037
funky07, a za co mam go lubiec, chyba za wywiad po meczu, co by bylo bez tłumaczów, nie dogadałbys sie z """" rodakiem """"

Jak chcą grać w finałach to muszą jeszcze kogoś naturalizować, może eskimosa tym razem, albo zrobić klon Emanuela.

Cześć

[This message has been edited by denis (edited 24-03-2001).]

Do góry
#345 - 25/03/2001 01:42 Re: Wielki mecz: Norwegia-Polska!
Conrad Offline
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"

Meldunek: 14/11/2000
Postów: 27048
Skąd: Surfers Paradise, QLD
Napiszę później więcej bo idę na imprezę. Oli - wielki patriota! Oglądałem mecz z kolegą Norwegiem i mimo wszystko dalej razem opróżniamy puszki piwa w coraz szybszym tempie

Do góry
#346 - 25/03/2001 09:04 Re: Wielki mecz: Norwegia-Polska!
Ufo Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 19/02/2001
Postów: 2287
Momenty naprawde niezle, ale od 60 min dno + gwiazdka Karwan. Teraz czas na remis z Armenia

Do góry
Strona 3 z 3 < 1 2 3




Kto jest online
1 zarejestrowanych użytkowników (rafal08), 3388 gości oraz 9 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45044 Tematów
5581602 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49