Strona 2 z 12 < 1 2 3 4 ... 11 12 >
Opcje tematu
#3545291 - 03/12/2009 18:11 Re: Biathlon - Puchar Świata 2009/2010 [Re: brok]
forty Offline


Meldunek: 14/05/2001
Postów: 30407
Skąd: Brama
Originally Posted By: brok
z plotek: >>>podobno<<< andresena nauczyli strzelać laugh

z ciekawych typków to juz ktoś w konkursowych zapodał:
OEB - Sikora 1 - 1.55 @Unibet

i jeszcze taki 'na farta' odemnie:
Winning margin
Under 29,9 seconds 1.95@tobet

...ale równie dobrze można rzucac monetą smile



Z tym Frode to mega plotka, smile

Do góry
Bonus: Unibet
#3545393 - 03/12/2009 21:05 Re: Biathlon - Puchar Świata 2009/2010 [Re: forty]
śledż ulik Offline
enthusiast

Meldunek: 10/04/2006
Postów: 219
Skąd: łono wszechświata

czy ktoś orientuje się ile stopni może byc około 17-tej w Oestersund ?

Do góry
#3545418 - 03/12/2009 21:44 Re: Biathlon - Puchar Świata 2009/2010 [Re: śledż ulik]
anmar Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/11/2006
Postów: 3518
Skąd: Jaslo/Krakow
o ile pamietam Eder w tamtym sezonie znakomicie strzelal. Ciezko znalesc pare z nim zeby na niego postawic, znalazlem gdzies go w parze z Summanem za 2.0 wiec wchodze w to

Summan - Eder - 2 2.0 boks

Do góry
#3545464 - 03/12/2009 23:00 Re: Biathlon - Puchar Świata 2009/2010 [Re: śledż ulik]
brok Offline
member

Meldunek: 11/08/2005
Postów: 162
Originally Posted By: śledż ulik

czy ktoś orientuje się ile stopni może byc około 17-tej w Oestersund ?


http://translate.google.pl/translate?js=y&prev=_t&hl=pl&ie=UTF-8&layout=1&eotf=1&u=http%3A%2F%2Fvader.svt.se%2Fvaer.aspx%3Flat%3D63%2C18%26lon%3D14%2C65%26m%3D356%26sted%3D%25D6stersund&sl=auto&tl=en

śmiesznie sie temp podnosi, w nocy ma byc cieplej niż teraz...

i jeszcze tak se myśle, jak OEB tak gadał o tym strzelaniu że ćwiczył itp, to w 1. zawodach napewno będzie chciał 'zaszpanować' ze szczela-jak-karabin i moze sie to wiadomo jak skończyć smile

Do góry
#3545488 - 03/12/2009 23:30 Re: Biathlon - Puchar Świata 2009/2010 [Re: brok]
Danielsan Offline
tkliwy nihilista

Meldunek: 18/06/2006
Postów: 19492
Skąd: Bednary / Poznań
Choc granie kursow ponizej 1.50 w biathlonie uwazam za głupotę, to mimo wszystko na pierwszą kolejkę zdecydowalem się zagrac umiarkowanie takiego tripla po kursach wybitnie mizernych:
Kruglow-Burke @ 1.48
Greis-Jay @ 1.28
Czerezow-Defrasne @ 1.40
co daje nam ako @ 2.23
Doswiadczony Kruglow ciągle bardzo solidnie prezentuje się na strzelnicy (skutecznosc na poziomie 85%) a i biegowo nie odstaje. W rosyjskich przygotowaniach, z tego co ptaszki cwierkaly wyglądał bardzo dobrze, wiec mysle ze spokojnie starczy na chimerycznego Burke'a(w ubieglym sezonie skutecznosc... 76%)- do dziś stoi mi przed oczyma jeden z jego ubieglorocznych wystepow z 7 pudlami na 20 strzalow. boks

Greis rok temu swietnie zaczął sezonu, wyraznie leży mu trasa w Ostersund, w parze doświadczenie kontra mlodosc w postaci Vincenta faworyt może być tylko jeden. boks

No i na koniec Czerezow, o którym dużo się ostatnio mówi, buki go faworyzują jako czarnego konia, spróbujemy jeżeli strzelecko wyjdzie podobnie, biegowo doswiadczony Defrasne nie da rady. boks

Do tego gramy w sportingbet dubelek:
Eder-Birnbacher @ 1.615 + Sumann-Sikora @ 1.90
Birnbacher będzie pewnie ostro walczył od początku sezonu, żeby załapać się jako 4 do sztafety na olimpiadę, ale jak wiadomo jest to zawodnik nierówny, który dobre występy przeplata katastrofami. Przeciwko stoi jeden z najlepszych strzeleców w stawce skutecznośc na poziomie 88%! vs 83% Birnbachera.

Tomek zapowiada formę na luty i igrzyska, wraca po chorobie, Sumann rok temu biegowo wyglądał rewelacyjnie, strzela na poziomie 85%, może byc groźny, po takim kursie próbuję boks

ze stawkami lekko 2/10
pozdrawiam smile

Do góry
#3545490 - 03/12/2009 23:36 Re: Biathlon - Puchar Świata 2009/2010 [Re: anmar]
podstawek Offline
wieczny student

Meldunek: 08/12/2006
Postów: 6133
Michael Greis - Tomasz Sikora 1 1.75 betway
Doniesienia z polskiego obozu mówią, że Tomek w ostatnim czasie był przeziębiony, przez co 3 tygodnie nie trenował. Sam mówi, że jest gotowy na 95%. W pamięci mam poprzedni sezon, kiedy również chorował. Odbiło się to dosyć znacznie na formie biegowej. Myślę, że dzisiaj nie powinniśmy spodziewać się cudów. Dla mnie miejsce 11-20 będzie bardzo obiecującym wynikiem. Zobaczymy jak Tomek wypadnie na strzelnicy, czy trening tego elementu coś dał. Co to Greisa. W tamtym roku zgarnął małą kryształową kulę za 20km. Miejsca 1,1,4,19 świadczą o tym, że jest to jego mocna konkurencja. W ubiegłym roku, mimo bardzo dobrego sezonu Sikory, tylko raz udało mu się wyprzedzić Greisa. Uważam, że zarówno forma biegowa, jak i strzelecka będzie po stronie Niemca.

Michal Slesingr - Christian De Lorenzi 1 1.7 betway
Ubiegły sezon na pewno był dużym rozczarowaniem dla Czecha. Wydawało się, że jego talent będzie się rozwijał, tymczasem stanął w miejscu. Głównym powodem tego stanu rzeczy była słaba postawa biegowa. O ile strzelanie funkcjonował jako tako, to na trasie był mijany systematycznie. Na 20km nie miał większych sukcesów, ale też bez większych wpadek. Natomiast Włoch jest dobrym biegaczem, co jak wiemy nie ma aż tak dużego znaczenia na 20km. W tamtym sezonie poza jednym miejscem w 10. zajmował dalekie lokaty, często zawalając strzelanie. Jest bardzo nieobliczalny, przez co każdy musi się z nim liczyć. Jednak tak jak napisałem 20km nie jest jego mocną stroną i to Czech powinien być górą.

Halvard Hanevold - Nikolay Kruglov 2 2.2 sportingbet
Hanevold jak mało kto umie przygotować się do dużej imprezy. Zwykle nie błyszczy przez większość sezonu, ale forma przychodzi w odpowiednim momencie. W związku z tym spodziewam się, że Hanevold będzie się rozkręcał wraz z sezonem więc dzisiaj jeszcze nie powinien być w optymalnej formie. Kruglov po obiecującym początku zeszłego sezonu, później kompletnie się pogubił. Nawet nie startował w PŚ. Wg mnie w tej specjalności ma największe szanse na osiągnięcie dobrego wyniku, co jest determinowane bardzo dobrym strzelaniem i słabszym biegiem. Liczę, że problemy ma za sobą i dzisiaj powalczy z Norwegiem

Bjoern Ferry - Arnd Peiffer 1 1.56 centrebet
Nie mogę nie zagrać tej pary. Uważam Szweda za dużo lepszego biegacza i równiejszego, lepszego strzelca. Dodatkowo Szwed u siebie. Myślę, że wejdzie gładko smile



kobiety 3-1-1 +1.45

Do góry
#3545524 - 04/12/2009 00:11 Re: Biathlon - Puchar Świata 2009/2010 [Re: podstawek]
Danielsan Offline
tkliwy nihilista

Meldunek: 18/06/2006
Postów: 19492
Skąd: Bednary / Poznań
Jeszcze na koniec singiel w betfair Kruglov vs A. Wolf po 1.67 zdecydowanie biorę z pocałowaniem ręki, liczę na dobry występ Rosjanina, Aleksander zawsze nieobliczalny, ale akurat w tej konkurencji gdzie najwazniejsze jest strzelanie dostrzegam więcej atutów w rękach i karabinku Nikołaja boks

Do góry
#3545633 - 04/12/2009 00:50 Re: Biathlon - Puchar Świata 2009/2010 [Re: podstawek]
brok Offline
member

Meldunek: 11/08/2005
Postów: 162
Originally Posted By: podstawek87

Bjoern Ferry - Arnd Peiffer 1 1.56 centrebet
Nie mogę nie zagrać tej pary. Uważam Szweda za dużo lepszego biegacza i równiejszego, lepszego strzelca. Dodatkowo Szwed u siebie. Myślę, że wejdzie gładko smile


nie zgadzam sie (podobnie jak z większością innych typów.. ale z ta najbardziej). O peifferze mało wiadomo, ale ferry to jest po kontuzji obojczyka i jak przebiegnie te 20km to już będzie dobrze wink
Ja gram przeciwko ferremu, ale w betwayu gdzie do wyboru są 4 pary z nim: hanevold 2.0, fourcade 1.95, eder 1.8 i bergman 1.8. Wlasnie sie zastanawiam którą pare grać bo chce grubo...

PS: piszcie mniejsze 'wypracowania', a więcej faktów, to nie matura....

Do góry
#3545846 - 04/12/2009 02:33 Re: Biathlon - Puchar Świata 2009/2010 [Re: brok]
Danielsan Offline
tkliwy nihilista

Meldunek: 18/06/2006
Postów: 19492
Skąd: Bednary / Poznań
To pograłem przeciwko Burkowi po 1.28 laugh laugh laugh występ życia tego chłopaka.
Dobry występ Ferrego i Sumanna, drugi dubelek siadł
Nie wyszło najgorzej, graty dla Svendsena piwo

Do góry
#3546889 - 04/12/2009 22:48 Re: Biathlon - Puchar Świata 2009/2010 [Re: Danielsan]
mln Offline
Arka Gdynia!

Meldunek: 09/07/2009
Postów: 9251
Skąd: miasto z morza i marzeń
U niewielu bukmacherów można znaleźć kursy na jutrzejsze sprinty (brak przede wszystkim dla mnie oferty betway i betsafe), jednak kilka ciekawych zdarzeń znalazłem już w unibecie i bet365...

Olofsson - Makarainen 1 1.60 unibet. W zeszłym sezonie w sprintach wyżej była Olofsson. Pokazała w biegu długim że jest w formie, była najlepsza biegowo, do tego świetny występ na strzelnicy. Jeśli w stójce nie zawali powinno znów być dobrze, forma jest. Nad Makarainen, która na strzelnicy 3-krotnie myliła się po 1 razie miała minutę przewagi w biegu.

Jonsson - Henkel 1 1.60 unibet. Jonsson wygrała klasyfikacje sprinterską w zeszłym sezonie. Świetny występ i na strzelnicy i w biegu. Przewaga na Henkel minuty w biegu, do tego lepiej strzelecko.

W bwinie czy bet365 na miejsce Olofsson na podium kursy oscylują wokół 1.70. Ma na to spore szanse więc po kursie 2.15 w unibecie można się skusić smile

Natomiast w bet365 do rozważenia jest zagranie celności strzałów, i tak:
- mężczyźni:
Greis 5/5 w pozycji leżącej 1.70
Tchoudov 5/5 -II- 1.60
Svendsen 5/5 -II- 1.55
i na czuja Birnbacher 5/5 po 2.25

- kobiety:
Beck 5/5 1.45
i bardzo ciekawy zakład Beck 10/10 po 3.25, Niemka to jedna z najlepszych specjalistek od strzelania, w biegu długim miała 2 błedy, które jednak popełniła w ostatnim strzelaniu, gdy zapewne była już zmęczona dystansem, gdyż nie zalicza się do najlepszych biegaczek, wiadomo za małą stawkę ale spróbuję smile

Do góry
#3547174 - 05/12/2009 03:22 Re: Biathlon - Puchar Świata 2009/2010 [Re: mln]
Ojro Online   boks
Na pełnejjj kurrr...

Meldunek: 02/04/2004
Postów: 29811
+1,7

Kobiety raczej odpuszczam. Miałem zamiar grać przeciwko M.Ponza. Ale na razie widze tylko jeden zakład na Betsafe, Khvostenko @ 1,57 - jednak patrzac na ich kalectwo w biegu, to raczej value jest po stronie Ponzy. Ale kobiety odpuszcze...

10km Sprint Winner

Emil Hegle Svendsen + Top3
@ 3,75 + 1,75 Unibyt 1/10 + 3/10

Zastanawiam sie rowniez nad zagraniem go w parze, nie z byle kim, ale samym Olkiem. 1,72 malo, ale to wlasnie mlodszy z nich powinien tym ktory bedzie wyzej. Olek mogl oczywiscie odpuscic bieg indywidualny, chyba to jego najgorszy rodzaj ze wszytkich. Jutro moze byc tak, ze sie sprezy i wygra. Wiec nie wiadomo. Ponadto Olek zawsze moze wystrzelic a bieg ma. Jednak po namysle i krotkiej analce odpuszcze ta pare... i zostane przy w/w typach. Emil w biegu swietnie.

Ale to co robia Austriacy shocked Landertinger @ 12,0 i Pinter @ 15,0 to jutro moje czarne konie jutro - mysle ze warto dac na zwyciestwo kazdego z nich. A noz widelec. Mimo ze wyzej dalem Emila to wcale nie oznacza ze jest on moim faworytem. Poprostu, swietny bieg + stabilne strzelanie + doswiadczenie - a Austriacy moga sie zagotowac na 'stojce'.

L. Berger - D. Landertinger... D. Landertinger @ 2,0 2/10 Bytiwin

Landertinger juz w kwalifikacjach do kadry w Austrii pokazal swietna forme. W biegu indywidualnych tez niezle. Strzelica slabiutko wg mnie. A Berger... on wolno strzelal ale mimo wszytko jak na niego to 3 pudla w 4 strzelaniach shocked W biegu mimo wszystko wygralby Domin. Przygotowanie biatlonistow z Austrii zadzwia. Wydaje mi sie ze jutro Lars odwali szobki na strzelnicy. I tak fajnie juz nie bedzie. A kurs na Domina bdb.

Korci wziazc Hafsasa z Maricem @ 1,5... ale ten kurs, to najnizszy z mozliwych do zagrania.

Na razie tyle...

Do góry
#3547541 - 05/12/2009 07:01 Re: Biathlon - Puchar Świata 2009/2010 [Re: Ojro]
Inzaghi78 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/02/2004
Postów: 11876
Skąd: Łódź
Mesotitsch vs Michal Slesingr Bieg narciarski &#8211; tylko czas. typ: 1 @1,57 Bet365

Stawiam tutaj bezwzglednie na Austryjaka gdyz jak widac sa mocni juz od samego poczatku. Moim zdaniem jesli Austryjacy sa az tak mocno przygotowani juz teraz i beda to potwierdzac w kolejnych wystepach to Olimpiade maja z glowy bo napewno tego nie wytrzymaja.
W biegu indywidualnym Mesotitsch uzyskal taki sam czas jak Czech ale mial jedno pudlo wiecej co jednoznacznie pokazuje ze pobiegl az o minute szybciej tongue

Do góry
#3547615 - 05/12/2009 08:16 Re: Biathlon - Puchar Świata 2009/2010 [Re: Ojro]
podstawek Offline
wieczny student

Meldunek: 08/12/2006
Postów: 6133
Tora Berger - Martina Beck 1 1.9 bet24
Po takim kursie chętnie spróbuję zagrać na Torę. Dla Norweżki sprint jest ulubionym biegiem. W ubiegłym sezonie zajęła 3. miejsce w końcowej klasyfikacji tej konkurencji nieznacznie przegrywając z Jonsson i Neuner. Poza tym tylko raz przegrała z Beck. Nie wyciągałbym pochopnych wniosków z biegu indywidualnego, gdzie pomimo równego strzelania Tora okazała się słabsza. Uważam, że nawet jedna karna runda więcej po stronie Berger nie przekreśli możliwości zwycięstwa z Beck.

Svetlana Sleptsova - Olga Zaitseva 1 1.55 bet24
Sleptsova może czuć się nieco "oszukana" po środowym biegu. Już cieszyła się z podium, gdy nastąpiła zmiana. Na pewno będzie maksymalnie zmotywowana. W biegu obie prezentują się podobnie więc będzie decydować strzelanie. Wątpię, aby któraś z nich odrobiła stratę 150m na trasie biegowej. Więc jeśli decydować będzie strzelanie to decyduję się na Svetę, która jest bardziej stabilna.

Marie Laure Brunet - Anastasiya Kuzmina 1 1.55 betway
Spodziewam się, że Marie Laure będzie objawieniem tego sezonu. Potwierdziła to w środę. 7. miejsce i całkiem dobry bieg są zwiastunem na dobre miejsce w sprincie. Jeśli utrzyma formę ze środy to jestem spokojny o typ. Kuzmina zaskoczyła mnie dobrym strzelaniem. W tamtym sezonie ten element był jej piętą achillesową. W nadchodzących startach zobaczymy, czy był to "wypadek przy pracy", czy stała poprawa. Stawiam na to pierwsze smile

Helena Jonsson - Simone Hauswald 1 1.6 betway
Od samego początku chodziło mi po głowie zagranie przeciw Hauswald. Zastanawiałem się tylko, czy w parze z Heleną, czy też z Olofsson. Ostatecznie zdecydowałem się na Helenę, która jest lepszą strzelczynią. Jonsson pokrzepiona zwycięstwem. Dla mnie zaskoczeniem był jej znakomity bieg. Do tej pory miałem ją za średnią biegaczkę, a tutaj tak znakomicie się zaprezentowała. Nie wydaje mi się, aby Hauswald była w stanie odrobić w biegu większość ilość rund karnych. Pozostaje tylko kwestia jej strzelania, które jak wiemy jest dosyć chwiejne.

mężczyźni 4-0-0 +3.21
kobiety 3-1-1 +1.45

Do góry
#3547623 - 05/12/2009 08:28 Re: Biathlon - Puchar Świata 2009/2010 [Re: podstawek]
Rivaldinho Offline
+

Meldunek: 29/04/2004
Postów: 19495
Skąd: 比得哥ߠ...
To i ja dorzuce swoje trzy grosze
-------

Poczatek sezonu biathlonowego ostroznie, ale kilka ciekawych betow mozna wyłapac.. starty individualne przegapilem.. wypadlo mi cos i 2 dni wylecialy z kalendarza.. dla mnie sprinty sa prawdziwa inauguracja.


Marie Laure Brunet - Martina Beck [1] 2.05 [zagrane po 2.20] Nordicbet/Tobet 2/10

Wedlug mnie minimalna faworytka tego biegu jest mloda francuzka.. obie strzelaja na bardzo wysokim procencie.. Martina doswiadczona zasluzona zawodniczka, jej atutem od lat jest celnosc.. z biegiem juz tak wybornie nie jest..
Stawiam dzis na mlodosc.. Marie ciagle sie rozwija i kazdym wystepem robi progresje w biegu. W individualnym wypadla bardzo dobrze notujac 7 miejsce, Martina 13 miejsce ze strata 20 sekund - obie po 2 bledy.
Warunki w Ostersund calkiem dobre.. nie zdziwi mnie 10/10 u obu pan a biegowo mysle ze jednak francuzka ma przewage - stawiam na mlodosc po fajnym kursie.
Jako mala konterke a jednoczesnie fajny bet mozna sprobowac 10/10 Martiny w bet365 o 3.25 - kurs przeszacowany.



Vita Semerenko - Valj Semerenko [2] 2.10
Kaisa Mäkäräinen - Anna Carin Olofsson-Zidek (H2H shooting) [2] 1.75

AKO: 3.68 1/10 Nordic/Tobet

Gra troche pod kurs ktorego nie rozumiem.. Valja duzo lepiej wypadla podczas individuala 5 miejsce..przy 20 siostry Vity - (obie po 2 bledy - w biegu Valja wygrala roznica 55 sekund)
+ w przedsezonowych testach Valja prezentowala sie bardzo dobrze (o czym 2 posty wyzej).. mysle ze na ten moment to ona jest ta mocniejsza wsrod siostr. Poprzedni sezon dla Vity, tu sie zgodze.. ale na starcie to Valja prezentuje sie lepiej i po takim kursie zaryzykuje
Ta sama para w bet24 Valja 1.72 - 2.00 Vita, Betsafe Valja 1.75 - Vita 1.95,
Postanowilem zagrac to w dublu z zakladem na strzeleckim pomiedzy Kaisa i Anna Carin, poniewaz uwazam ze Olofsson ma jutro duze szanse na zwyciestwo na wlasnej ziemi.. bardzo dobrze wypadla w individualu i wyglada mi na dobrze przygotowana.. jeby powalczyc jutro o najwyzsze cele moze popelnic max 1 blad..
Kaisa 10/10 w mojej opini nie ustrzeli a przy remisie zwrot.
Nie chcialem grac singla wiec poszlo w dublu nizej.

Do góry
#3547679 - 05/12/2009 12:36 Re: Biathlon - Puchar Świata 2009/2010 [Re: Ojro]
mln Offline
Arka Gdynia!

Meldunek: 09/07/2009
Postów: 9251
Skąd: miasto z morza i marzeń
Originally Posted By: Ojro

Kobiety raczej odpuszczam. Miałem zamiar grać przeciwko M.Ponza. Ale na razie widze tylko jeden zakład na Betsafe, Khvostenko @ 1,57

Zastanawiam sie rowniez nad zagraniem go w parze, nie z byle kim, ale samym Olkiem. 1,72 malo [...]


teraz jak cos nieco wyższe kursy - w bet24 na Khvostenko 1.70 a na Svendsena w betway 1.80 wink


kilka innych ciekawych typów na dzisiejsze sprinty:

Shipullin - Pfeiffer 1 2.10 Unibet - Rosjanin na 2 pierwszych rundach szybszy od Niemca, dopiero potem nieco spuchł. Bardzo dobrze strzelał w czwartek, a Pfeiffer strzela jeszcze bardzo mizernie, rzadko się zdarza by biatlonista z takiej potęgi jak Niemcy tracił tyle czasu na strzelnicy, nie dość że zajmuje mu to multum czasu to jeszcze i tak nie trafia wink

Landertinger - Hafsaas 1 1.56 bet24 - wiadomo Austriacy świetna forma, Landertinger pokazał bardzo dobrą formę biegową, do Hafsaasa stracił ledwie 30 sekund, a Hafsaasowi nawet dobry bieg nic nie da przy tak słabych umiejętnościach strzeleckich

Svendsen - Hafsaas 1 1.35 betsafe - kilka sekund może pewnie i w biegu Hafsaas wygra ale na strzelnicy zbyt duża różnica między nimi na korzyść Svendsena

Slesingr - Defrasne 1 1.80 sportingbet - Czech nic wielkiego nie pokazał w biegu indywidualnym ale jednak uważam go za dobrego strzelca, a Defrasne coraz słabszy - i na strzelnicy i w biegu. W czwartek Slesingr szybszy o ponad pół minuty od Francuza.

Originally Posted By: Ojro


Ale to co robia Austriacy shocked Landertinger @ 12,0 i Pinter @ 15,0 to jutro moje czarne konie jutro - mysle ze warto dac na zwyciestwo kazdego z nich. A noz widelec. Mimo ze wyzej dalem Emila to wcale nie oznacza ze jest on moim faworytem. Poprostu, swietny bieg + stabilne strzelanie + doswiadczenie - a Austriacy moga sie zagotowac na 'stojce'.

L. Berger - D. Landertinger... D. Landertinger @ 2,0 2/10 Bytiwin

Landertinger juz w kwalifikacjach do kadry w Austrii pokazal swietna forme. W biegu indywidualnych tez niezle. Strzelica slabiutko wg mnie. A Berger... on wolno strzelal ale mimo wszytko jak na niego to 3 pudla w 4 strzelaniach shocked W biegu mimo wszystko wygralby Domin. Przygotowanie biatlonistow z Austrii zadzwia. Wydaje mi sie ze jutro Lars odwali szobki na strzelnicy. I tak fajnie juz nie bedzie. A kurs na Domina bdb



zdecydowanie jestem tego samego zdania, Landertinger i Pinter jak najbardziej mogą jutro wygrać, dodał bym od siebie jeszcze jednego zawodnika, którego stać na kolejny świetny występ - Martina Fourcade.

Tak jak Berger nie poradzi sobie z Landertingerem tak i z Francuzem będzie miał bardzo ciężko - Berger - M. Fourcade 2 2.20 betsson

Sumann - Pinter 2 2.15 betway - nie rozumiem tego kursu - Pinter o wiele szybciej strzela, do tego szybciej pobiegł, w sprincie to wystarczy by być przed rodakiem

Martin Fourcade - Leguellec 1 1.50 betway - młodszy z braci Fourcade świetny biegowo w czwartek, nad Kanadyjczykiem minuta przewagi. Na strzelnicy bardzo pewny.

Sumann - Martin Fourcade 2 2.20 unibet - na trasie biegowej lepiej zaprezentował się Francuz, do tego o wiele mniej czasu traci na strzelnicy, te 2 pudła na trzecim strzelaniu to był wypadek przy pracy. Sumann co prawda trafiał, ale traci dużo czasu na strzelnicy, kurs kusi smile

Burke - M.Fourcade 2 1.71 bet24 - nie wierzę że Amerykanin jest w stanie drugi raz w ciągu 3 dni zanotować tak świetny występ

Shooting Only
Martin Fourcade - Michael Greis 1 1.80
betway - Greis w stójce według mnie się pomyli, liczę nawet i na 2 rundy jeśli spróbuje strzelic nieco szybciej niż zwykle, Martin Fourcade świetny strzelec 9/10 to minimum, oby się w ogóle nie pomylił, to i poniższy typ wejdzie wink

M. Fourcade top7 - 4.00 Bwin

Do góry
#3547755 - 05/12/2009 18:52 Re: Biathlon - Puchar Świata 2009/2010 [Re: mln]
Danielsan Offline
tkliwy nihilista

Meldunek: 18/06/2006
Postów: 19492
Skąd: Bednary / Poznań
Krystyna Palka - Natalia Levchenkova @ 1.50
2 dni temu Kryśka 28miejsce 18/20, Natalia 9miejsce 19/20, biegowo minimalnie Polka lepsza, wg mnie Palka zaprezentowala się wyjątkowo solidnie i dziś raczej nie powinno się powtórzyć, Natalia strzelecko lepsza, więc gramy ją smile

Michela Ponza - Weronika Novakowska @ 1.80
Ponza ósma na 15 km, dobre strzelanie 19/20, generalnie b. wysoka skutecznosc strzelecka, nasza Weronika z 5oma pudłami była 45 miejsc niżej, po takim kursie żal nie spróbowac smile

Sandrine Bailly - Tora Berger @ 1.75
lubie grac przeciwko Sandrine, ostatnio przyzwoity występ 2 pudła, biegowo przyzwoicie, Tora również 2 pudła, ale biegowo jak na tę zawodniczkę nie najwyżej, dziś liczę na poprawkę, ostatnio Tora kilkanaście sekund mocniejsza, może i dzis

wszystko w betway.

i jeszcze gospodarski dubel zagrany wczoraj, chyba nieco pochopnie:

JONSSON, Helena[/]b vs MÄKÄRÄINEN, Kaisa 1.45
+
[b]OLOFSSON, Anna Carin
vs HAUSWALD, Simone 1.50
znowu liczę na dobry występ gospodyń boks

Do góry
#3547838 - 05/12/2009 20:05 Re: Biathlon - Puchar Świata 2009/2010 [Re: Danielsan]
mln Offline
Arka Gdynia!

Meldunek: 09/07/2009
Postów: 9251
Skąd: miasto z morza i marzeń
Shipullin - Pfeiffer 1 2.10 Unibet - Rosjanin na 2 pierwszych rundach szybszy od Niemca, dopiero potem nieco spuchł. Bardzo dobrze strzelał w czwartek, a Pfeiffer strzela jeszcze bardzo mizernie, rzadko się zdarza by biatlonista z takiej potęgi jak Niemcy tracił tyle czasu na strzelnicy, nie dość że zajmuje mu to multum czasu to jeszcze i tak nie trafia wink

Landertinger - Hafsaas 1 1.56 bet24 - wiadomo Austriacy świetna forma, Landertinger pokazał bardzo dobrą formę biegową, do Hafsaasa stracił ledwie 30 sekund, a Hafsaasowi nawet dobry bieg nic nie da przy tak słabych umiejętnościach strzeleckich

Svendsen - Hafsaas 1 1.35 betsafe - kilka sekund może pewnie i w biegu Hafsaas wygra ale na strzelnicy zbyt duża różnica między nimi na korzyść Svendsena

Slesingr - Defrasne 1 1.80 sportingbet - Czech nic wielkiego nie pokazał w biegu indywidualnym ale jednak uważam go za dobrego strzelca, a Defrasne coraz słabszy - i na strzelnicy i w biegu. W czwartek Slesingr szybszy o ponad pół minuty od Francuza.

Berger - M. Fourcade 2 2.20 betsson - niby Berger tylko 3 pudła w biegu indywidualnym ale i tak nie wierzę dalej w niego sądzę, że dzisiaj już nie będzie tak dobrze

Sumann - Pinter 2 2.15 betway - nie rozumiem tego kursu - Pinter o wiele szybciej strzela, do tego szybciej pobiegł, w sprincie to wystarczy by być przed rodakiem

Martin Fourcade - Leguellec 1 1.50 betway - młodszy z braci Fourcade świetny biegowo w czwartek, nad Kanadyjczykiem minuta przewagi. Na strzelnicy bardzo pewny.

Sumann - Martin Fourcade 2 2.20 Unibet - na trasie biegowej lepiej zaprezentował się Francuz, do tego o wiele mniej czasu traci na strzelnicy, te 2 pudła na trzecim strzelaniu to był wypadek przy pracy. Sumann co prawda trafiał, ale traci dużo czasu na strzelnicy, kurs kusi smile

Burke - M.Fourcade 2 1.71 bet24 - nie wierzę że Amerykanin jest w stanie drugi raz w ciągu 3 dni zanotować tak świetny występ

Shooting Only
Martin Fourcade - Michael Greis 1 1.80 betway - Greis w stójce według mnie się pomyli, liczę nawet i na 2 rundy jeśli spróbuje strzelic nieco szybciej niż zwykle, Martin Fourcade świetny strzelec 9/10 to minimum, oby się w ogóle nie pomylił, to i poniższy typ wejdzie wink

M. Fourcade top7 - 4.00 Bwin
W środę 2 grudnia rozpoczął się kolejny sezon biathlonowego Pucharu Świata. Pierwsze zawody odbywają się w Szwedzkiej miejscowości Oestersund. Zwłaszcza w męskim sprincie można znaleźć sporą ilość ciekawych typów. Ja na dzisiaj spróbuję typu na młodego 21-letniego Francuza Martina Fourcade. Zawodnik ten ma niewiele startów z najlepszymi, zeszły sezon był jego pierwszym w gronie najlepszych biathlonistów świata. Przebił się już do składu sztafety Francuskiej w której to ma na razie najlepsze seniorskie osiągnięcia. W zeszłym sezonie zaimponował mi bardzo równą formą na strzelnicy. Ten sezon rozpoczął od świetnego występu w biegu indywidualnym (jedynej jak na razie rozegranej konkurencji biathlonowego Pucharu Świata) na 20km, który odbył się w czwartek - zajął w nim 7 miejsce, pomimo 2 rund karnych, zaimponował wszystkim świetnym występem zwłaszcza w biegu. W całych zawodach zajął 7 miejsce, notując na strzelnicy kolejno: 0 / 0 / 2 / 0, jednak co dla dzisiejszych zawodów ważniejsze na trasie biegowej był 6. co jest sporą niespodzianką, przegrał tylko z najlepszymi specjalistami tego fachu, tj. z Norwegami Hafsaasem, Bergerem i Svendsenem, oraz Austriakami Pinterem i Landertingerem, a wygrał choćby z Greisem, Sumannem, Tchoudovem czy Bjoerndalenem. O jego formę strzelecką się nie martwie, jest to dobry strzelec ze średnią z zeszłego sezonu 88,8% celnych strzałów w zawodach sprinterskich. Na trasę wybiegnie jako 55, czyli jako jeden z ostatnich zawodników mogących namieszać w czołówce (po nim będą już tylko Berger, Hafsaas, Eder i Shipullin). Sądzę, że stać go na sprawienie kolejnej niespodzianki, jest w formie, jeśli pobiegnie na poziomie przedwczorajszego występu i strzeli na swoim wysokim poziomie możemy być świadkami kolejnej niespodzianki z jego strony, oby był wśród siedmiu najlepszych smile

Do góry
#3547857 - 05/12/2009 20:17 Re: Biathlon - Puchar Świata 2009/2010 [Re: Danielsan]
Danielsan Offline
tkliwy nihilista

Meldunek: 18/06/2006
Postów: 19492
Skąd: Bednary / Poznań
Kryśka świetnie strzelecko, Ponza i Tora planowo i 2/3
dubelek nie wszedł o 0,1 sekundy mad mad mad

Martin Fourcade - Jean Phillipe Leguellec @ 1.45
Martin dobrze się zaprezentował w czwartek, wydaje się byc ewidentnie lepszy od Kanadyjczyka. Kurs marny, ale biorę boks

Do góry
#3547965 - 05/12/2009 21:53 Re: Biathlon - Puchar Świata 2009/2010 [Re: Danielsan]
mln Offline
Arka Gdynia!

Meldunek: 09/07/2009
Postów: 9251
Skąd: miasto z morza i marzeń
Originally Posted By: Danielsan


Martin Fourcade - Jean Phillipe Leguellec @ 1.45
Martin dobrze się zaprezentował w czwartek, wydaje się byc ewidentnie lepszy od Kanadyjczyka. Kurs marny, ale biorę boks


ja też właśnie w ten typ włożyłem najwięcej kasa z kim jak z kim ale z Leguellecem powinien sobie poradzić bez problemu

Do góry
#3547991 - 05/12/2009 22:13 Re: Biathlon - Puchar Świata 2009/2010 [Re: Danielsan]
podstawek Offline
wieczny student

Meldunek: 08/12/2006
Postów: 6133
Dominik Landertinger - Ronny Hafsas 1 1.56 bet24
Obraj lepsi biegacze niż strzelcy. Mimo wszystko Dominik jest równiejszy. Hafsas pewnie jedną karną rundę odrobi nad Austriakiem, ale czy więcej? Wątpię. Wszystko przemawia za Dominikiem.

Simon Eder - Michael Roesch 1 1.85 Bwin
Eder wiadomo - najszybszy strzelec. W czwartek wszystko było po jego myśli poza 3 strzelaniem. Bieg przeciętny, ale właśnie dużo nadrabia na strzelnicy. Uważam, że dzisiaj lepiej będzie strzelać. Roesch jest z pewnością lepszym biegaczem, ale co z tego? W tamtym sezonie dopiero po nowym roku miał czyste strzelanie w pozycji stojącej. To o czymś świadczy. Generalnie jest słabym strzelcem, co potwierdził w czwartek. Dzisiaj powinien dobrze zapoznać się z ogródkiem.

Daniel Mesotitsch - Michal Slesingr 1 1.57 bet365 (czas biegu)
W biegu indywidualnym zajęli ex-equo 30. miejsce. Jednak różnica jest taka, że Daniel miał o jedną minutę doliczoną więcej. Już poprzednio pisałem o przeciętnej formie biegowej Michala. Niestety nic się nie zmieniło w tej materii. Liczę na łatwe rozstrzygnięcie.

Alexander Wolf - Chengye Zhang 1 1.55 centrebet
Wolf kiedyś imponował szybkim biegiem i irytował słabym strzelaniem. Jednak od jakiegoś czasu wszystko uległo zmianie. Teraz pewniej czuje się na strzelnicy, co może być spowodowane słabszym biegiem. Coś za coś. Taki typowy średniak. Po drugiej stronie Chińczyk, który ubiegłoroczny sezon miał bardzo słaby. W PŚ zajął dopiero 72. miejsce. Jednak wcześniej bywało lepiej. Ten sezon rozpoczął całkiem przyzwoicie. W tej parze decyduję się na Niemca, ponieważ jest przede wszystkim pewniejszym i bardziej stabilnym strzelcem. Biegowo obaj podobnie się prenetują.

Ivan Tcherezov - Simon Hallenbarter 1 1.55 centrebet
Tcherezov słabiutko rozpoczął sezon. Pomimo trzech pudeł zajął bardzo odległe miejsce, co spowodowane było żółwim biegiem. Szwajcar wcale nie lepszy. Jedno pudło więcej i bieg podobny. Jednak zauważyłem pewną różnicę. Otóż wszystcy Szwajcarzy bardzo słabo pobiegli. Nawet Simmen, który słynął z dobrego biegu. Może to być spowodowane pewnym przemęczeniem, które może świadczyć, że biegowo zaczną błyszczeć w drugiej części sezonu. Decyduję się na Rosjanina.

Emil Hegle Svendsen - Lars Berger 1 1.55 betway
Emil, jak wiadomo, główny pretendent do zwycięstwa. Pewne strzelanie, bardzo dobry bieg. Podobnie jak w progu poprzedniego sezonu. Berger, jak to Berger, może strzelić równie dobrze 10/10 jak i 6/10. Decyduję się na tego pewniejszego.

Michael Roesch - Tomasz Sikora 2 1.72 (strzelanie) tobet
O Niemcu napisałem wyżej. Strzelec z niego słaby. Natomiast Tomek jeśli chce walczyć o dobre miejsce musi dobrze strzelić, ponieważ biegowo odstaje od czołówki. Liczę, że popełni maksymalnie jeden błąd na strzelnicy, co powinno wystarczyć do pokonania Roescha.


Generalnie wstępnie wypisałem sobie 15 par i niełatwo było wybrać te kilka do zagrania. Mam nadzieję, że dobrze wybrałem smile

mężczyźni 4-0-0 +3.21
kobiety 6-2-1 +2.5

Do góry
Strona 2 z 12 < 1 2 3 4 ... 11 12 >

Moderator:  Ojro 



Kto jest online
6 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, alfa, ElNinho[mmdea], igea23, Ojro, Sensei), 3497 gości oraz 3 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5582290 Postów

Najwięcej online: 4029 @ 05/05/2024 14:25