Strona 3 z 7 < 1 2 3 4 5 6 7 >
Opcje tematu
#3706709 - 19/02/2010 01:57 Re: Biathlon - 13-26.02 - Vancouver 2010 [Re: polskignom]
Ojro Offline
Na pełnejjj kurrr...

Meldunek: 02/04/2004
Postów: 29748
Sikora - Jay @ 2,15 Betsafe 7/10

Sikora wystartuje z nr 1, wiec nie bedzie mogl sledzic wynikow tylko zapierd... na trasie i dobrze strzelac. Wydaje mi sie ze to najgorszy bieg dla niego, w sumie on sam go nie lubi, ale teraz nie ma nic do stracenia. Oby tylko Sikora zaczal 5/5, bo jesli nie to moze byc nerwowo. Biegowo zdecydowanie lepszy od Francuza.
Tylko nie piszcie ze jest value na Jay i Fak na podium. Ja ich nie widze... Kto ogladal ten wie, ze poscig byl juz ustaiony po sprincie: spore roznice czasowe. A tu do przebiegniecia 20km. Jay moze i bedzie na 2 strzelaniach wysoko, ale potem watpie, aby mogl dotrzymac kroku.
Stawka wysoka, bo i widze value + motywacja po Tomka stronie. Moze i Jay jest opromieniony 2ma mealami, ale to i tak o 2 za duzo.

Ciekawie wyglada para Bricis - Fak @ 1,8 na Lotysza...

Co do zwycieswa: Bjoerndalen, jako ten ktory nawet ze slabsza forma jest grozny, a kurs znosny; Greis na podium, chyba ulubiony bieg dla Niemca - ja na pewno nie gralbym przeciwko Michalowi, nawet w parze ze Svendsenem czy Olkiem.

U kobiet ciezko: Neuner wygra ale bieg na 12,5km ooo

Jesli mialbym grac to na Henkel, a przeciwko Jonsson, ktorej chyba Vancouver bardzo nie sluzy. Moze powalczy w ostatnim biegu. Gralbym tez na Tore Berger. I tyle...

Do góry
Bonus: Unibet
#3706847 - 19/02/2010 02:45 Re: Biathlon - 13-26.02 - Vancouver 2010 [Re: Ojro]
Boubson Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/04/2006
Postów: 22227
Skąd: Warszawa
mam bardzo pilne pytanie? jak dzis strzelaja?

LSLS czy LLSS

gdzie: L-lezac a S - stojk

Do góry
#3706861 - 19/02/2010 02:49 Re: Biathlon - 13-26.02 - Vancouver 2010 [Re: Boubson]
Boubson Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/04/2006
Postów: 22227
Skąd: Warszawa
i tak zeby nie bylo OT:

u kobiet przede wszystkim Szwedki (ze wskazaniem na Olofsson) a takze Tora Berger... moze sie wlaczy Martina Beck - reszty zupelnie nie widze... jako czarny kon - jakzeby inaczej - Brunet boks

u mezczyzn: grozni beda i Ole i Svendsen, ponadto napewno Ferry ktory strzelcem jest wyborowym a takze chyba w koncu musza powalczyc bracia Fourcade... dla mnie czarnym koniem bedzie Fak boks

Do góry
#3712727 - 21/02/2010 21:54 Re: Biathlon - 13-26.02 - Vancouver 2010 [Re: Boubson]
zibi04 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 04/12/2002
Postów: 2522
Skąd: Midtjylland
Witam

zapowiada się pasjonujący wieczór w masówce tak u pań jak i u panów


Christoph Sumann - Michael Greis 1 1,60 expekt -może i niemiec troszkę lepiej tutaj strzela to biegowo znacznie lepiej prezentuje się austriak,zdecydowana 1

Martin Fourcade - Tomasz Sikora 2 1,85 expekt - ostania szansa Tomka na medal,w porównaniu do francuza lepiej biegowo i znacznie korzystniej na tarczy

Sandrine Bailly - Anastasiya Kuzmina 2 1,60 expekt - bardzo doświadczona francuzka jest cieniem zawodniczki z ostatnich sezonów,strzelanie jak zwykle fatalne do tego biegowo dużo gorzej sie prezentuje,a Kuzmina nawet w nieudanym dla siebie biegu indywidualnym przy 5 pudłach jednej i drugiej zawodniczki ponad minuta pzrewagi nad Bailly

Simon Eder - Martin Fourcade 1 1,75 expekt - austriak blisko podium,chyba najszybciej obecnie strzelajacy zwodnik,przy obecnej formie strzeleckeij francuza zdecydowanie 1

Do góry
#3713638 - 22/02/2010 02:55 Re: Biathlon - 13-26.02 - Vancouver 2010 [Re: zibi04]
Rivaldinho Offline
+

Meldunek: 29/04/2004
Postów: 19495
Skąd: 比得哥ߠ...
Przenosze post AG z tematu wolnej dyskusji, bo warto : )


może uda się merytoryczną dyskusję wywołać, bo myślę że dziś warto trochę zainwestować, więc...

ciekawie zapowiadają się dzisiejsze biegi masowe...

kobiety:

u kobiet mocna znów powinna być Berger, najlepiej wygląda top7 w bwinie po 1.50. Pary w których jest zestawiona w większości nie do obstawienia, ale z Jonsson można ją puścić. Norweżka najlepiej spisała się w biegu pościgowym nie mówiąc już o występie w biegu indywidualnym, widać że jest w wielkiej formie...

Neuner nie ruszam, pewnie będzie wysoko, ale mnie ten jej sposób strzelania nigdy nie przekona już chyba...

Kuzmina, Khrustaleva - jak już to w ciekawych parach przeciwko nim

Dorin ze swoim biegiem hmm pewnie skończy się to poza 20-tką, warto grać przeciwko niej

prócz Berger i Neuner o najwyższe pozycje walczyć powinny pozostałe Niemki, Wilhelm i Henkel pokazały w czwartek że są mocne, a i Hauswald po przerwie może namieszać, choć jest bardzo niestabilna w stójce i nieco mniejsze szanse jej daje od pozostałych. Na pewno Domracheva będzie wysoko, z Ruskich najbardziej Zaitsevej sie obawiam

Szwedki no cóż, słabo to widze, chyba Jonsson już tu nic nie zdziała, nawet jeśli w końcu wyjdzie jej strzelanie to biegowo odstaje od pozostałych z czołówki, Olofsson nieco lepiej, to ona chyba dzisiaj ma większe szanse powalczyć.

No i znów mocna może być Brunet... natomiast Bailly strzelecko bardzo przeciętna, warto coś zagrać przeciwko niej

z naszych największe szanse daje Cyl, która jest najrówniejsza, najbardziej kompletna z naszych, dobry występ to dla mnie będzie miejsce jednej z naszych w piętnastce

więc ja gram:
Domracheva - Bailly 1 1.50
Berger top7 1.50
Domracheva - Tofalvi 1 1.24

można też spróbować:
Flatland - Dorin 1 1.45
Berger - Jonsson 1 1.70
Domracheva 1-10 1.35
Brunet 1-10 2.10


panowie:

Jay, Ferry - pierwszy z nich limit szczęścia wyczerpał pewnie już na całe życie, niestety nie znalazłem ciekawej pary z nim by zagrać przeciwko Francuzowi.
Ferry to zawodnik nieprzewidywalny, no bet

Svendsen top 7 1.50. Strzelecko bardzo równy, czołówka biegowa, kandydat do medalu, top7 izi

Sumann niebezpieczny, na pewno powalczy, jak wyjdzie trudno powiedzieć, ja typuję go na miejsca 5-7

Bjoerndalen gółówny kandydat do zwycięstwa

Novikov - od zawsze świetny strzelec, przeciętny biegacz, w top 10 go nie widzę ale z Deryzemlyą powinien sobie poradzić (1.65)

Fak - więcej szczęścia niż Jay, oczywiście poza 20-tką

w Ruskich nie wierzę, jak już któryś ma powalczyć to najszybciej doświadczony Tcherezov

Francuzi tak naprawdę bardzo przeciętni w tych mistrzostwach, obraz zamydlił ten niezasłużony sukces Jaya

Landertinger - specjalista od biegów masowych. Dobry biegacz, który jednak niczym się jeszcze nie wyróżnił w Vancouver, znając jednak jego możliwości, no bet

Eder kolejny Austriak, którego stać na miejsce w szóstce

Niemcy jak Ruscy, ciężko będzie im coś zdziałać, choć Greis to zawodnik którego unikam na kuponach

Hurajt, Leguellec - biegowo nie zaskoczą, ot tacy sobie biegacze, jednak na strzelnicy pokazują się z dobrej strony, może któryś znów być w dziesiątce

najbardziej podobają mi się typy przeciwko Burkowi, w Pucharze Świata świetnie biegowo sobie radził przez co jego słabe występy w stójce nie były tak zauważane, jednak prawda jest taka że w tej pozycji jest naprawdę przeciętny

no i Sikora... bardzo życzę mu medalu i ma na to spore szanse, nie spodziewam się po nim 20/20 na strzelnicy, bo po prostu nie stać go na to, ale jeśli narty "będą jechać" nawet z 2 pudłami może na tym podium się znaleźć, oby

więc gram:
Sikora- Burke 1 1.56
Bjoerndalen - Tcherezov - Ustyagov 1 1.45

można też spróbować:
Novikov - Deryzemlya 1 1.65
Eder - Burke 1 1.42
Sikora 1-10 1.85

par z udziałem Sikory jest sporo ciekawych, ale nie ma sensu się też podpalać, bo potem wyjdzie spory minus na koncie

co sądzicie?

Do góry
#3713698 - 22/02/2010 03:09 Re: Biathlon - 13-26.02 - Vancouver 2010 [Re: Rivaldinho]
Ojro Offline
Na pełnejjj kurrr...

Meldunek: 02/04/2004
Postów: 29748
Panowie:

wg mnie jest ich dwoch... kandydatow na WIN: Olek i Emil, innych nie widze [albo nie chce widziec]. Olek pokazal ze swietnie biega, Emilowi roche brakuje, ale regularniejszy w strzelaniu.
Kto oprocz nich... mi trudno wskazac moze ktorys z Austriakow.

Sikora, mysle ze tutaj ma najwieksze szanse na medal + bieg niezly.

Panie:

Widze zwyciestwo Neuner. Ma juz zloto i powinna potraktowac ten wyscig na luzie, bo: mloda jest ma jeszcze czas, j/w ma zloto; swietnie biega i o dziwno niezle strzela. Kolejna kandydatka to Berger i gralbym ja w h2h [oprocz Neuner]. Przeciwko Jonsson - niepokazala sie z najlepszej strony i mysle ze i tutaj nic nie zdziala

Do góry
#3713731 - 22/02/2010 03:17 Re: Biathlon - 13-26.02 - Vancouver 2010 [Re: Ojro]
Rivaldinho Offline
+

Meldunek: 29/04/2004
Postów: 19495
Skąd: 比得哥ߠ...
NO tak.. ja dzis bardzo licze na Olka.. i zycze mu aby zdobyl zloto - to tak jako kibic.

kogo widze wysoko ? Summana, Landertingera, Svendsena i pełen wiary w sukces Sikory, jak dobrze strzeli to i narty poniosa.. oby po medal : )

Do góry
#3713863 - 22/02/2010 03:54 Re: Biathlon - 13-26.02 - Vancouver 2010 [Re: Boubson]
lucmacher Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/05/2005
Postów: 3171
Skąd: Suisse
Originally Posted By: Boubson
mam bardzo pilne pytanie? jak dzis strzelaja?

LSLS czy LLSS

gdzie: L-lezac a S - stojk
LLSS

Do góry
#3713879 - 22/02/2010 03:59 Re: Biathlon - 13-26.02 - Vancouver 2010 [Re: lucmacher]
forty Offline


Meldunek: 14/05/2001
Postów: 30407
Skąd: Brama

Do góry
#3714076 - 22/02/2010 05:03 Re: Biathlon - 13-26.02 - Vancouver 2010 [Re: forty]
mln Offline
Arka Gdynia!

Meldunek: 09/07/2009
Postów: 9251
Skąd: miasto z morza i marzeń
Sikora przegrał z młodszym z braci Fourcade 6 sekund w biegu, jednak strata na mecie była prawie 20 sekund większa, a tak naprawdę ponad 20 sekundowa. Młode pokolenie biathlonistów uczone jest zupełnie innego sportu, czasu się nie oszuka, od dawna irytowało mnie to ile czasu traci nasz na strzelnicy, za 4 lata nie ma czego szukać gdy poziom jeszcze się podniesie, a takie czynniki będą miały jeszcze większe znaczenie - decydujące...

Do góry
#3714089 - 22/02/2010 05:11 Re: Biathlon - 13-26.02 - Vancouver 2010 [Re: mln]
podstawek Offline
wieczny student

Meldunek: 08/12/2006
Postów: 6133
Ale zauważ, że 9 sek. na strzelnicy. A gdzie reszta? Może na rundach, albo podczas zbierania się po strzelaniu?
Fourcade miał o tyle dobrze, że miał drugie strzelanie bezbłędne i zahaczył się z kilkoma poprzedzającymi go zawodnikami. Natomiast Sikora biegł sam. Później Fourcade spudłował na ostatnim, ale nie było to aż tak znaczące, bo miał świetną ostatnią rundę
Wg mnie decydującym czynnikiem o niepowodzeniu była psychika. Zarówno w pościgu, indywidualnym, jak i masowym pudłował na pierwszych dwóch strzelaniach. Jak sam trener przyznał, na początku był zestresowany. Przecież trudniejsze są późniejsze strzelania, bo i zmęczenie większe, i postawa teoretycznie trudniejsza, ale w przypadku Tomka nie było już żadnego obciążenia psychicznego, bo o nic nie walczył. Tutaj upatrywałbym przyczyny porażki

Do góry
#3714094 - 22/02/2010 05:14 Re: Biathlon - 13-26.02 - Vancouver 2010 [Re: mln]
Rivaldinho Offline
+

Meldunek: 29/04/2004
Postów: 19495
Skąd: 比得哥ߠ...
AG: Idealnie oddales zmiane pokoleniowa... Olek probuje sie tego nauczyc.. jak widac z roznym skutkiem..

Forty mozna gdzies stawiac na mlodego ze zdobecie MS juniorow za "kilka" lat ? : )

btw ;]
Niedlugo kobitki.. licze dzis na doswiadczenie Henkel
wzialem 5/5 na 1 strzelaniu (tobet 1.72)

Do góry
#3714129 - 22/02/2010 05:27 Re: Biathlon - 13-26.02 - Vancouver 2010 [Re: Rivaldinho]
mln Offline
Arka Gdynia!

Meldunek: 09/07/2009
Postów: 9251
Skąd: miasto z morza i marzeń
Fourcade po pierwszym strzelaniu też miał 2 pudła, są tacy zawodnicy, którzy są uczeni ryzyka, bo miejsce 10 jest niczym i to jest odpowiednie podejście, bo co dały Sikorze zera w trzecim i czwartym strzelaniu, gdy trzeba walczyć o każdą sekunde...
Sikora nawet jakby chciał to nie potrafi pójść w szybkość, wóz albo przewóz wóz...
Sikora po prostu nie jest tego nauczony i czy jest 1 czy 30 dalej robi nadal to samo, nie ma w tym żadnej przyszłości.
Zgadzam się że psychika miała znaczenie itd. Sikora czasu nie zaczyna tracić na strzelnicy, on gdy już ją widzi z daleka zaczyna tracić...

ja u kobitek liczę przede wszystkim na słabą postawę Jonsson, najlepiej poza 10-tką, a Berger w 7 oby była smile

Do góry
#3714209 - 22/02/2010 05:57 Re: Biathlon - 13-26.02 - Vancouver 2010 [Re: mln]
Rivaldinho Offline
+

Meldunek: 29/04/2004
Postów: 19495
Skąd: 比得哥ߠ...
Pomylilem tematy, przenosze moj post:
----------------------------

Ann Kristin Flatland - Andrea Henkel [H2H shooting] 2 2.20 3/10 Betway [2.15 Tobet]

Slicznotka z Norwegii Foto : ) strzela w Vancouver nadspodziewanie dobrze.. i dzis licze na slabsze strzelanie. Henkel dowiadczona powinna dzis byc bardzo mocna.. w Individualu przeblysk 6 lokata.. ja dzis wierze w medal.
Za wysoki kurs, musze sprobowac przy opcji zwrot przy remisie.
Henkel w massowym solidna 90%, Flatland 80% - bieri : )



Anna Carin Olofsson - Olga Medvetseva [1] 1.95 2/10 Tobet
Leader after 1st shooting

Olofsson tutaj zdecydowanie lepiej biega.. przy rownej ilosci zestrzelonych krazkow nie widze opcji, aby rosjanka byla wyzej.
Wiadomo ze szwedka nie pobiegnie tyle szybciej aby nadgonic pudlo na pierwszym kolku.. zaklad ma sens kiedy trafia tyle samo, albo rzecz jasna Olga spudluje wiecej grin

Do góry
#3716769 - 23/02/2010 17:11 Re: Biathlon - 13-26.02 - Vancouver 2010 [Re: Rivaldinho]
Boubson Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/04/2006
Postów: 22227
Skąd: Warszawa
siema siema siemanko piwo

panie i panowie dzis bieg sztafetowy kobiet... bieg ktory zapowiada sie niezwykle ciekawie... ja postapie jak fortuna - nasze gwiazdy sobie daruje, po prostu bede prowadzil doping przed telewizorem...

problem polega na tym ze jeszcze nie podano oficjalnie skladow... przynajmniej ja takowych ani na oficjalnej stronie igrzysk, ani na biathlonworld nie widze... ale cos trzeba ruszyc bo boje sie ze po podaniu skladow kr=ursy poleca w dol


Niemcy 1.30 - Szwecja - dla mnie peffka dnia... glowne faworytki do zlota kontra Szwedki - zespol kompletnie nie przygotowany do igrzysk... Niemki zapewne pobiegna w skladzie: Hauswald, Henkel, Wilhelm, Neuner - ta ostatnia to jak zawsze ryzyko, ale ta olimpiada do niej nalezy... u Szwedek nie widze nikogo, moze procz Olofsson, kto moglby pokonac Niemke na swojej zmianie...

Norwegia 1-5 - kompletnie nie wiem czemu, nie mam ku temu najmniejszych podstaw, ale cos czuje ze Norwezki moga byc dzisiaj czarnym koniem... moze nie na medal, ale na piatke powinny byc... kto przed nimi? Francuzki, Niemki, Rosjanki - to napewno... moze Polki, moze Ukrainki, moze Szwedki... ale ja postanowie zaryzykowac na Norwezki w piatce... zamknac oczy i przetrzymac strzelanie Eikeland i Kristiansen a dalej bedzie juz z gorki... zarowno Flatland jak i Berger sa w stanie na swoich zmianach osiagnac czasy porownywalne do najlepszych...


a podium? powiem krotko grin

1. Niemki
2. Francuzki?
3. jak Bouligyna pomoze to moze i Polki wink

Do góry
#3716770 - 23/02/2010 17:13 Re: Biathlon - 13-26.02 - Vancouver 2010 [Re: Boubson]
forty Offline


Meldunek: 14/05/2001
Postów: 30407
Skąd: Brama
Originally Posted By: Boubson
siema siema siemanko piwo

panie i panowie dzis bieg sztafetowy kobiet... bieg ktory zapowiada sie niezwykle ciekawie... ja postapie jak fortuna - nasze gwiazdy sobie daruje, po prostu bede prowadzil doping przed telewizorem...

problem polega na tym ze jeszcze nie podano oficjalnie skladow... przynajmniej ja takowych ani na oficjalnej stronie igrzysk, ani na biathlonworld nie widze... ale cos trzeba ruszyc bo boje sie ze po podaniu skladow kr=ursy poleca w dol


Niemcy 1.30 - Szwecja - dla mnie peffka dnia... glowne faworytki do zlota kontra Szwedki - zespol kompletnie nie przygotowany do igrzysk... Niemki zapewne pobiegna w skladzie: Hauswald, Henkel, Wilhelm, Neuner - ta ostatnia to jak zawsze ryzyko, ale ta olimpiada do niej nalezy... u Szwedek nie widze nikogo, moze procz Olofsson, kto moglby pokonac Niemke na swojej zmianie...

Norwegia 1-5 - kompletnie nie wiem czemu, nie mam ku temu najmniejszych podstaw, ale cos czuje ze Norwezki moga byc dzisiaj czarnym koniem... moze nie na medal, ale na piatke powinny byc... kto przed nimi? Francuzki, Niemki, Rosjanki - to napewno... moze Polki, moze Ukrainki, moze Szwedki... ale ja postanowie zaryzykowac na Norwezki w piatce... zamknac oczy i przetrzymac strzelanie Eikeland i Kristiansen a dalej bedzie juz z gorki... zarowno Flatland jak i Berger sa w stanie na swoich zmianach osiagnac czasy porownywalne do najlepszych...


a podium? powiem krotko grin

1. Niemki
2. Francuzki?
3. jak Bouligyna pomoze to moze i Polki wink


składy są ,kliknij tylko obok nazwy kraju ,na (+)

Do góry
#3716771 - 23/02/2010 17:14 Re: Biathlon - 13-26.02 - Vancouver 2010 [Re: Boubson]
Boubson Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/04/2006
Postów: 22227
Skąd: Warszawa
co jeszcze warto to wydaje mi sie ze Ukrainki po 1,45 z Chinkami... Ukrainki to 4 rowne baby - solidne biegowo, w porzadku na strzelnicy... z kolei te wszystkie Songi-Dongi-Xongi nie blyszcza na tych igrzyskach... wydaje mi sie ze tez powinno spokojnie wejsc... choc pamietajmy --> to jest biathlon...

Do góry
#3716773 - 23/02/2010 17:15 Re: Biathlon - 13-26.02 - Vancouver 2010 [Re: forty]
Big Ben Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/11/2006
Postów: 9985
Skąd: denn Du bist, was Du isst
Originally Posted By: forty


składy są ,kliknij tylko obok nazwy kraju ,na (+)


otóż to

http://www.vancouver2010.com/olympic-bia...tw406101ys.html

Niemki bez Neuner smirk

Do góry
#3716776 - 23/02/2010 17:18 Re: Biathlon - 13-26.02 - Vancouver 2010 [Re: Boubson]
kaka85 Offline
Kania gostyń

Meldunek: 27/08/2005
Postów: 1841
Skąd: Gostyń
Madzia swój udział w igrzyskach już zakończyła. Za nią pobiegnie pewnie Glagow, ale pomimo tego ze Szwedkami i tak powinny spokojnie wygrać.

Do góry
#3716777 - 23/02/2010 17:18 Re: Biathlon - 13-26.02 - Vancouver 2010 [Re: Boubson]
Boubson Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/04/2006
Postów: 22227
Skąd: Warszawa
o faktycznie... nie ma Bouligyny co zwieksza szanse Rosjanek... nie ma Neuner - co zwieksza szanse Rosjanek... te Niemry to jednak postrzelone jakies sa - najwieksza gwiazda Igrzysk, super forma a oni ja ze sztafety wywalaja... co nie zmienia rzecz jasna faktu ze ze Szwedkami powinny sobie poradzic gladko... nie ma tez Kristiansen, jest Rogstad... zapewne wyjdzie na to samo...

powiem tak - patrzac na sklady widze dobry kurs na Francja win...

Do góry
Strona 3 z 7 < 1 2 3 4 5 6 7 >




Kto jest online
4 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, VVega, pacyfista, 11kera11), 3454 gości oraz 5 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581804 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49