Strona 7 z 9 < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 >
Opcje tematu
#3578479 - 24/12/2009 19:19 Re: Futbol Amerykański 2009 - NFL & NCAAF [Re: Wychowany_Na_Nalewce]
Wychowany_Na_Nalewce Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/12/2003
Postów: 3297
NCAAF BOWLS 2-2

Nevada vs SMU under 73.5

Nevada jest szalona w ataku. Przypominam sobie taki mecz w tym sezonie z Idaho, który wygrali 70-45. Padło bagatela 115 punktów - to jest możliwe tylko w akademickim futbolu. Problemem Nevady jest jednak to, że grają praktycznie tylko running game mając 3 rusherów powyżej 1000 jardów w sezonie: RB Tua i Lippincott oraz QB Kaepernick. Tua i Lippincott nie zagrają w dzisiejszym meczu, co na pewno znacznie przystopuje ofensywę Nevady.

Do góry
Bonus: Unibet
#3579113 - 26/12/2009 02:30 Re: Futbol Amerykański 2009 - NFL & NCAAF [Re: Wychowany_Na_Nalewce]
Ghost Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/02/2003
Postów: 9371
Tak sobie przeglądam ubiegłoroczny temat i czytam co tam się działo mniej więcej w tym samym punkcie sezonu. Pisałem wtedy:
Cytat:
W poprzedniej kolejce wyraźnie widać było, że nie ma co grać na drużyny, które już są w playoffach. Przegrali Titans, Giants, Cardinals a i Colts niezbyt się wysilali.


Dzisiaj zaczyna się przedostatnia kolejka, w której pewne awansu San Diego przyjeżdża do walczącego o playoffy Tennessee. Teoretycznie prosta sprawa, ale przy okazji przypomniałem sobie również zeszłoroczną megawtopę w wykonaniu walczącej o playoffy Tampy wink

Gra ktoś coś dzisiaj?

Do góry
#3579127 - 26/12/2009 02:34 Re: Futbol Amerykański 2009 - NFL & NCAAF [Re: Ghost]
28111207 Offline
enthusiast

Meldunek: 10/01/2009
Postów: 318
Skąd: Opole
Zdecydowanie over 47 @ 1.980, ponieważ obie ekipy ostatnio były bardzo dobre w ofensywie i wierzę, że Rivers (który notabene jest kandydatem do MVP) będzie miał +300 yards. Z takim quarterbackiem i wciąż motywacją do walki o lepsze miejsce w Conference gram również Chargers +3 @ 1.935

Do góry
#3579406 - 26/12/2009 06:14 Re: Futbol Amerykański 2009 - NFL & NCAAF [Re: 28111207]
kamil#15 Offline
veteran

Meldunek: 05/03/2005
Postów: 1349
Skąd: ...
San Diego @ Tennessee - Total San Diego Points
typ:over 21,5

W tym meczu zdecydowanie odradzałbym grę na gospodarzy tylko z tego powodu, że jeśli chcą zagrać w play-off to muszą wygrać ostatnie dwa mecze. Trzeba dodać że dodatkowo do awansu Titans muszą liczyć na korzystne dla nich rozwiązania innych spotkań. Generalnie typowanie zwycięscy w takim meczu jest bardzo trudne gdyż nie wiadomo z jakim nastawieniem podejdą do tego meczu gracze SD. Uważam podobnie jak kolega, że zdecydowanie najlepszą opcją w takim meczu, pomiędzy dokładnie tymi dwoma ekipami będzie over, jednak wg mnie będzie to over punktowy na gości. 21,5 pkt to trzy TD i np 1 field goal tak więc zakładając, że Rivers przyłoży się do meczu gdyż faktycznie ma jakieś szanse w walce o MVP to myślę że SD jest w stanie pokusić się o jakieś 31pkt.
Co do samego meczu uważam, że należałoby się kierować tu wbrew logicznej przesłance motywacji (SD już jest w play-off) i wyjść z założenia, iż faworytem powinni być goście. Ale to tylko moje zdanie.
Jak zawsze wszystko zweryfikuje boisko.

Pozdrawiam i życzę dobrej nocy.

Do góry
#3579435 - 26/12/2009 06:27 Re: Futbol Amerykański 2009 - NFL & NCAAF [Re: kamil#15]
Jasiu Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 11/12/2009
Postów: 1925
Panowie tak sobie myślę nad meczem New Orleans-Tampa Bay. Dokładnie nad zagraniem gości. Po pierwsze- duży kurs. Po drugie-dość znaczna liczba spadków na necie i to spadków sporych. Po trzecie jak piszecie-obie drużyny mają sezon załatwiony. Po czwarte-Tampa ostatni swój mecz akuratnie wygrała. Myślę, że można by spróbować po kursie 7.

Co myślicie?

Do góry
#3579866 - 26/12/2009 21:59 Re: Futbol Amerykański 2009 - NFL & NCAAF [Re: Jasiu]
Ghost Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/02/2003
Postów: 9371
Dobra robota piwo

Po wczorajszym meczu sytuacja w AFC się nieco wyjaśnia. San Diego zdobyło wolną rundę i wchodzą do playoffów z numerem 2. Titans do playoffów nie awansują, co bardzo cieszy pozostałe 7 walczących drużyn.
Szkoda, że w następnej kolejce obie drużyny zagrają z teamami, które również o nic nie walczą.

======

Jasiu,
Czysto sportowo, Tampa nie ma ŻADNYCH szans. Ale czy będzie czysto sportowo? Wydaje mi się, że Saints mogą całkiem odpuścić ostatni mecz, natomiast teraz, u siebie w domu raczej im nie wypada. Plusowy handi na Tampę jednak rozważam.

Do góry
#3580327 - 27/12/2009 04:08 Re: Futbol Amerykański 2009 - NFL & NCAAF [Re: Ghost]
Wychowany_Na_Nalewce Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/12/2003
Postów: 3297
Co jakiś czas powraca temat czy przypadkiem nie mamy zbyt wiele 'bowl games'- jest ich ponad 30. Matchupy w rodzaju dzisiejszego Ohio-Marshall tylko potwierdzają taką tezę. W sezonie zasadniczym musieliby mi chyba zapłacić żebym obejrzał takie spotkanie (na trybunach też pustki).

NCAAF BOWLS 3-2

North Carolina (+1) vs Pittsburgh 1.98

Pitt wydaje mi się przeceniany, w spotkaniach, które akurat widziałem nie zrobili na mnie specjalnego wrażenia w przeciwieństwie do UNC, któych defensywa prezentowała się chwilami bardzo solidnie. Poza tym w sezonie zasadniczym oba zespoły grały z North Carolina State oraz Connecticut, a analiza tych spotkań również wypadła korzystnie dla UNC.

Boston College (+7) vs USC 1.93

Mnie tu wychodzi prawie 50-50, więc muszę wziąć doga. Zresztą +1TD w bowl game to mógłbym wziąć w zasadzie obojętnie kto by grał. USC miało fatalny sezon, który dla nich właściwie skończył się pod koniec października po porażce w Oregonie. Jakoś wątpię, aby Emerald Bowl był w stanie zmotywować Trojans na 100%.

Do góry
#3580390 - 27/12/2009 04:45 Re: Futbol Amerykański 2009 - NFL & NCAAF [Re: Wychowany_Na_Nalewce]
Ghost Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/02/2003
Postów: 9371
Arizona ma zagrać jutro w pełnym składzie, z pełnym zaangażowaniem itp. itd...
Jakoś ta informacja mnie utwierdziła w przekonaniu, że trzeba zagrać na Rams. W końcu starterzy Arizony nie mają nic do wygrania ani udowodnienia, nie grają o miejsce w składzie, ryzyko kontuzji w takim sporcie jest przecież duże a playoffy w których można zabłysnąć są już niedługo. Ja obstawiam, że sobie trochę odpuszczą i zagrają jak tydzień temu z Detroit, czyli słabo i ledwo wygrają dla przyzwoitości. Gdyby Rams nie byli tak kiepscy, to może nawet bym spróbował ich zagrać bez handi. W końcu jak ktoś to słusznie w komentarzach do poniższego artykułu zauważył: futboliści Rams grają o posadę na następny sezon, dla nich playoffy to są te 2 ostatnie mecze.

Cardinals won't rest regulars vs. Rams

Zobaczymy jakie będą kusy jutro, bo powinny być jeszcze lepsze.

Do góry
#3580499 - 27/12/2009 06:38 Re: Futbol Amerykański 2009 - NFL & NCAAF [Re: Ghost]
Ludwiczek Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 27/08/2007
Postów: 2004
Rams chyba jest jedna z tych druzyn , ktore najbardziej sie stoczyly w przeciagu dekady - obok Raiders , które z Alem , bustem Ru$$elem i najszybszymi zawodnikami w lidze mają bilans nieco ponad 0.300

Ja w najblizsze dni chce obejrzec niedawno sciqgniety 2007 Fiesta Bowl [Boise State vs Oklahoma]

Do góry
#3581013 - 27/12/2009 22:13 Re: Futbol Amerykański 2009 - NFL & NCAAF [Re: Ludwiczek]
Ghost Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/02/2003
Postów: 9371
NY Giants nie dość, że absolutnie muszą wygrać żeby zachować szansę na playoffy, to jeszcze może to być ostatni ich mecz na Giants Stadium, który wkrótce ma zostać zburzony. To oczywiście żaden argument, bo o ile dobrze pamiętam to np. Dallas przegrali swój ostatni mecz na starym stadionie, ale mimo wszystko motywacji im dziś na pewno nie zabraknie. Rywal rozczarowuje, ale mimo że zaczęli grać lepiej, to dziś nie powinno być niespodzianki.

============

Z obozu NO Saints dochodzą dość niepokojące informacje o liczbie kontuzji. W piątek w ograniczonym stopniu trenowali:
Cytat:
RB Reggie Bush (hamstring), T Jermon Bushrod (thumb), TE Darnell Dinkins (foot), DT Sedrick Ellis (knee), G Jahri Evans (toe), LB Scott Fujita (knee), CB Randall Gay (concussion), C Jonathan Goodwin (ankle), CB Jabari Greer (groin), DE Bobby McCray (back), S Darren Sharper (knee), TE Jeremy Shockey (toe), T Jon Stinchcomb (knee), LB Jonathan Vilma (knee)

Dla porównania wśród ich dzisiejszych rywali na kontuzję narzekał jedynie Derrick Ward.

============

Dzisiejszy mecz międy Cowboys a Redskins jest oznaczony numerem 100. To jedna z największych rywalizacji w NFL, która wzięła się nie tylko z nazw obu teamów, ale i długiej historii obu zespołów. Na razie Dallas prowadzi w serii 58-39-2.

Do góry
#3581385 - 28/12/2009 01:27 Re: Futbol Amerykański 2009 - NFL & NCAAF [Re: Ghost]
Wychowany_Na_Nalewce Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/12/2003
Postów: 3297
Dzisiaj same suchary, bo nie jestem w formie do pisania.

NCAAF BOWLS 3-4

Kentucky (+7) vs Clemson 1.84


NFL 21-16 (last 0-2)

NY Giants (-7) vs Carolina 1.86
Detroit (+14) @ San Francisco 1.97

Do góry
#3582048 - 28/12/2009 06:00 Re: Futbol Amerykański 2009 - NFL & NCAAF [Re: Wychowany_Na_Nalewce]
Wychowany_Na_Nalewce Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/12/2003
Postów: 3297
Indianapolis (-3) vs NY Jets 1.84

Linia spadła już na tyle, że chyba warto wziąć Colts. Wiem, że nie do końca wiadome jest jak do tego meczu podejdą gospodarze, ale z wypowiedzi trenera Colts wywnioskowałem, że raczej powinni zagrać na poważnie, aby zawodnicy nie wypadli z rytmu, tym bardziej, że mieli szansę odpocząć (w poprzedniej kolejce grali w czwartek). QB Jets Sanchez po udanym początku sezonu teraz gra beznadziejnie - rzuca interception za interception i nie widzę szans dzisiaj na jego przebudzenie.

Do góry
#3582068 - 28/12/2009 06:12 Re: Futbol Amerykański 2009 - NFL & NCAAF [Re: Jasiu]
Jasiu Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 11/12/2009
Postów: 1925
Originally Posted By: Jasiu
Panowie tak sobie myślę nad meczem New Orleans-Tampa Bay. Dokładnie nad zagraniem gości. Po pierwsze- duży kurs. Po drugie-dość znaczna liczba spadków na necie i to spadków sporych. Po trzecie jak piszecie-obie drużyny mają sezon załatwiony. Po czwarte-Tampa ostatni swój mecz akuratnie wygrała. Myślę, że można by spróbować po kursie 7.

Co myślicie?


New Orleans 17-20 Tampa Bay

kurs 7,50 na Bwin

hehe-mogłem postawić smile

Do góry
#3582133 - 28/12/2009 06:47 Re: Futbol Amerykański 2009 - NFL & NCAAF [Re: Jasiu]
Skiper Offline
shaken not stirred


Meldunek: 07/07/2005
Postów: 10769
Skąd: Kraków
Seba Janikowski przywalił dzisiaj 61 yardera shocked

4-ty najdłuższy FG w całej historii ligi; przed nim są dwa 63y i jeden 62y. Dla porównania nadłuższy FG w tym sezonie miał 'tylko' 56y.

Video:

http://www.youtube.com/watch?v=pHbBIetr0Rg

Do góry
#3584078 - 29/12/2009 05:54 Re: Futbol Amerykański 2009 - NFL & NCAAF [Re: Skiper]
Wychowany_Na_Nalewce Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/12/2003
Postów: 3297
NCAAF BOWLS 3-5

Georgia vs Texas A&M under 67

Ostatnio coś mam pod górkę, ale nie rzucam jeszcze ręcznika. Początkowo chciałem zagrać tutaj Georgię, ale nie czułem się do końca komfortowo z uwagi na osobę QB Texasu - Jerroda Johnsona, którego naprawdę stać na kilka big-plays. Po stronie Georgii także problemy z obroną - zwolniono wszystkich koordynatorów defensywy po słabym sezonie zasadniczym, więc może tam panować lekkie zamieszanie. Wszystko to osłabiło moją wiarę w Bulldogs. Postanowiłem, więc zagrać tutaj under, na przekór wszystkim, bo jak wiadomo wszyscy spodziewają się tutaj shootout-u, gdyż oba zespoły skupiają się na ofensywie, a obrona jest ich piętą achillesową. Liczę jednak, że w ciągu tych kilku tygodni od zakończenia sezonu obie ekipy były w stanie solidnie się przygotować pod przeciwnika i zdobywanie punktów nie będzie takie banalnie proste w dzisiejszym meczu.

Do góry
#3584841 - 29/12/2009 22:07 Re: Futbol Amerykański 2009 - NFL & NCAAF [Re: Wychowany_Na_Nalewce]
Ghost Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/02/2003
Postów: 9371
W NFC sytuacja już jest prawie jasna. Została tylko jedna niewiadoma, czyli kto będzie miał #2 i wolną 1 rundę. Minnesota miała ten numer na wyciągnięcie ręki, ale wczorajszą porażką już prawie go straciła. W tej chwili Phila ma przewagę tiebreakera i wystarczy im wygrać w Dallas, co jednak nie będzie takie proste.

Pisałem wcześniej, że mam przeczucie że Vikings wcale nie chcą mieć wolnej rundy. Oglądałem na żywo 2 połowę wczorajszego meczu i nie mogę rozkminić tej drużyny. Na początku musieli ostro dostawać, ze statów wynika że Favre praktycznie nie podawał. Później kiedy było 23-6, zaczęła się szaleńcza pogoń Favre'a za zwycięstwem. Aż przyjemnie było patrzeć, jak się cieszył jak dziecko z tego wyrównującego TD 16 sekund przed końcem. Tylko co z tego, jak w dogrywce istnieli już tylko Bears. Cutler wspaniale ograł obronę Vikings i było po zawodach.
Oglądał ktoś pierwszą połowę i może mi wytłumaczyć dlaczego Favre nie podawał?
Coś tam jest nie tak w tym teamie jeśli chodzi o playcalling.

Poza tym wychodzi na to, że Vikings nie potrafią grać na wyjazdach. Mają bilans 4-4, ale 3 z tych zwycięstw były z największymi ogórkami ligi, z dobrych drużyn to udało im się ograć jedynie Packers.

Do góry
#3585918 - 30/12/2009 05:38 Re: Futbol Amerykański 2009 - NFL & NCAAF [Re: Ghost]
Wychowany_Na_Nalewce Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/12/2003
Postów: 3297
NCAAF BOWLS 4-5

UCLA vs Temple under 44.5

Myślę, że będzie to spotkanie gdzie przeważać będą zagrywki biegowe. Temple bez rewelacji jeśli chodzi o passing game, natomiast UCLA trochę lepiej, ale ich podstawowy QB Kevin Prince nie jest w pełni sprawny. Dodajmy do tego niską temperaturę oraz porywisty wiatr i wychodzi nam mecz w którym nie powinno być zbyt wysokiego wyniku.


Wisconsin (+3.5) vs Miami (FL) 1.96

Na pierwszy rzut oka wydaje się, że trzeba grać Miami - dosyć popularny bet. Ja w takich sytuacjach staram się iść pod prąd. Wisconsin zdecydowanie lepiej prezentuje się na ziemi i to zarówno w ofensywie jak i w defensywie. Rozgrywający Hurricanes Jacory Harris ma problem z kciukiem, więc passing game Miami może nie być idealna dzisiaj, a w takim wypadku Wisconsin ma szansę przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść grą biegową.

Do góry
#3585970 - 30/12/2009 05:56 Re: Futbol Amerykański 2009 - NFL & NCAAF [Re: Wychowany_Na_Nalewce]
travis Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 22/01/2008
Postów: 2803
Skąd: Pulawy
Miłośnikiem amerykańskiej kopanej nie jestem,ale wczoraj z ciekawości zagrałem ten under 66,5 bo mi nieźle wyglądał.Po 25 minutach nudów przy wyniku 0-0 poszedłem spać zadowolony z dobrze spełnionego obowiązku.Rano się lekko zdziwiłem widząc wynik,under na styk.Zdaje się,że lekko to tu nie jest(zresztą gdzie jest).No ale jak zacząłem to pociągnę to może dalej.Z dwóch powyższych typów dużo bardziej podoba mi się pierwszy,niech dmucha i mrozi ile wlezie.
piwo za wczoraj

Do góry
#3586029 - 30/12/2009 06:13 Re: Futbol Amerykański 2009 - NFL & NCAAF [Re: travis]
kewin Offline
Q

Meldunek: 19/04/2005
Postów: 7293
Skąd: Lubin
ja tutaj skusilem sie na over 9.5 /1 kwarta
licze na jedno przlozonko i FG smile
lubie grac akademickie sporty przeciwko statystykom ... oczywiscie nie zawsze wychodzi to na dobre ... ale za drobne skusze sie na overka po 1 cwiartce tongue

PS: wczoraj 1 kwarta byla niesamowita ... 0:0 przy tak mocno ofensywnych ekipach ... cud

Do góry
#3587267 - 31/12/2009 02:02 Re: Futbol Amerykański 2009 - NFL & NCAAF [Re: Ghost]
djviejo Offline
veteran

Meldunek: 16/05/2006
Postów: 1375
Skąd: prawie centrum
Originally Posted By: Ghost



Oglądał ktoś pierwszą połowę i może mi wytłumaczyć dlaczego Favre nie podawał?
Coś tam jest nie tak w tym teamie jeśli chodzi o playcalling.



ja oglądałem cały mecz i pierwsze 2 kwarty to kompletna klapa. nic mu nie szło , skrzydłowi byli ładnie odcinani od podań , wyglądało to tak jakby im wcale nie zależało na wygranej z bears .może mróz tak źle wpływał na poczynania favra ale rzeczywiście po przerwie to byli inni vikingowie , szansę mieli w dogrywce ale festiwal błędów wygrali przeciwnicy .

ps. mam cyfrówkę upc i w ofercie jest espn america - oglądałem mecze w niedzielę/2/ i cały poniedziałek chyba ze 3 i we wtorek poniedziałkowy mecz z nocy + ncaaf jest bomba dodatkowo nhl.nareszcie mam ulubiony kanał

Do góry
Strona 7 z 9 < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
13 zarejestrowanych użytkowników (VVega, akagi, latajaca_holenderka, Sensei, wHiTe_StAr, Zaixi, rymoholik, forty, Emilio, igea23, Igor, Irek, poozon), 3264 gości oraz 12 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45047 Tematów
5583204 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07