Strona 3 z 8 < 1 2 3 4 5 6 7 8 >
Opcje tematu
#3617777 - 14/01/2010 04:16 Re: Puchar Narodów Afryki 2010 - ANGOLA [Re: Rivaldinho]
MarcoviaMarki Offline
old hand

Meldunek: 11/07/2003
Postów: 1124
Skąd: N.Y.
Najwięcej na pierwszej rundzie to zarobił i zarobi Unibet. W końcu muszą z czegoś sfinansować nową promocję.

Ja rozpoczynam dziś progresją na remis. Będę miał przynajmniej większe szanse coś wygrać.

Do góry
Bonus: Unibet
#3618462 - 14/01/2010 07:31 Re: Puchar Narodów Afryki 2010 - ANGOLA [Re: Rivaldinho]
Piotruś Pan Offline
addict

Meldunek: 15/07/2002
Postów: 654
Skąd: Ostrzeszów
Tradycji stało się zadość Kamerun przegrał jednak trzeba uczciwie przyznać,że Gabon miał sporo szczęścia,iż do końca utrzymał się dla nich korzystny wynik, też dzięki nieskuteczności afrykańskich lwów.
Tunezja mogła spotkanie wygrać,w drugiej połowie mieli 2-3 szanse tylko to trochę zbyt mało Zambia zaskoczyła mnie swoją postawą na boisku groźnie strzelali, konstruowali dobrze przygotowane akcje ofensywne, groźnie strzelali tacy słabi to oni nie są lub może mieli wyjątkowo dobry dzień.
Ogólnie pierwsza kolejka w każdej z grup przyniosła niespodziewane wyniki jak w nie obu spotkaniach to w przynajmniej jednym najwyższy kurs jaki udało mi się wytypować to 6,85 za wygraną Malawi i remis gospodarzy w gr A w grupie B jedno spotkanie Wybrzeża nie obstawiałem bo 1 była tak oczywista ze nie padła w gr C to remis Mozambiku z podpórką i Egipt tez 1X chociaż nie udało mi się wysłać bo punkt miał przerwę z powodu braku pani obsługującej punkt nie wiem wcześniej zakończyli pracę nie wiem no i dziś tylko Gabon zrobił niespodziankę, Tunezja nie trafiłem to na 6 spotkań 4 trafione w tym 2 z podpórką kursy naprawdę są słabe na niektóre mecze wręcz żenujące 1,25 na WKS czy na Kamerun 1,35 Algieria 1,45 i jeszcze nie weszły więc opłacało się stawiać mecze z podpórką bo kursy przekraczały 2,0 np na Malawi 2,20 nie wiem jaki kurs był na Gabon też pewnie powyżej 2,10 na remis Tunezji gdzieś ok 3,10.
Przed nami 2 kolejka od jutra odwracając sytuacje że zaczną wygrywać faworyci to Angola i Mali jako faworyci powinni wygrać tylko czy tak będzie trudno powiedzieć, bo płomienie z Malawi to nie jest źle grający zespół mimo iż gwiazd tam na próżno szukać Angola ma słabą obronę i bramkarza i Malawi jeśli powtórzy scenariusz z 1 meczu może niespodziewanie zabrać pkt gospodarzowi. Mali ogólnie zagrało kiepsko na inauguracje mają dobrych piłkarzy jednak nie widać tego w grze oni tak grają jak przeciwnik z dobrymi dobrze ze słabeuszami słabo obrona też błędów się nie ustrzegła w ostateczności remis dla Mali też nie będzie złym wynikiem ostatni mecz grają z Malawi a Algieria pod ścianą przegrają to jadą do domu. Algieria tak słabo zagrała ,że trudno powiedzieć czy to przypadek czy po prostu są bez formy za długo świętowali awans do RPA
Zawsze można zagrać 1X na Mali i Angolę tylko z punktu widzenia kursów to wyjdzie na to że skórka nie warta wyprawki
Może jutro coś tam jeszcze skrobnę jak znajdzie się chwilka czasu.

Do góry
#3618592 - 14/01/2010 08:48 Re: Puchar Narodów Afryki 2010 - ANGOLA [Re: Piotruś Pan]
TonyParker Offline
a.k.a. "Appiah"

Meldunek: 06/01/2009
Postów: 654
Ciekawy turniej, gdzie każdy wynik jest możliwy. Na minus, że na stacji Eurosport brakuje komentatora - Antoniego, który pochodzi z Nigerii. Komentował PNA 2004 i 2006, ale teraz go nie ma. Zdecydowanie na plus bramkarz Mozambiku. Niezły kocur, akcja na + z saltem laugh

Do góry
#3618931 - 14/01/2010 18:23 Re: Puchar Narodów Afryki 2010 - ANGOLA [Re: TonyParker]
mirekinter Offline
old hand

Meldunek: 10/06/2005
Postów: 721
pO PIERWSZEJ RUNDZIE KILKA WAŻNYCH WNISOKÓW
1. Niektóre ekipy są zupełnie bez formy i nie przykładają się do turnieju. Algieria jej mecz to całkowite nieporozumienie , nie wiem czy jest to celowe aby nie być rozszyfrowanym przed RPA ale w każdym razie stawiać na nich nie ma co.
Kamerun - nie tworzą drużyny a Eto nigdy nie był napastnikiem który dostanie piłkę , minie kilku frajerów i strzeli. On musi dostać prostopadłą albo jakaś wrzutkę a tego w drużynie brakuje i dlatego sam się bierze za rozgrywanie a z tego nic dobrego nie wyjdzie.
Angola - szkoda mi ich bardzo bo widać że bardzą chcą i stać ich na dobrą ciekawą grę. Zabrakło doświadczenia w 1 meczu którą stare lisy z Mali wykorzystały. Ale napewno Angole stać na upragniony awans.
Malawi - największa sensacja pierwszej rundy ale....ogładąłem ten mecz i to nie była jakaś super gra z ich strony..mądra obrona , kontrataki , wrzutki w pole karne i dąło efekt. Algieria atakowała a Malawi z kontry ich zniszczyło..
Mali - naprawdę ciekawy skład , szczególnie pomoc i atak dość mocne. Jeżeli pokonają Algierie wyjdą z grupy i mogą być nieobliczalni w dalszej fazie
Benin/Mozambik - najdziwneijszy mecz jaki ostatnio widziałem. Benin z Sessegnonem pełna kontrola , akcja za akcją , dużo dobrej techniki i zagrań i do stanu 2-0 pełen luz. Nagle przypadkowe 2-1 a potem to już parodia . Bramkarz Beninu wykpoła na aut , rywal wyrzucił z autu inną piłką i chyba nie z tego miejsca do kolegi a ten na 2-2 i Benin siadł ...
Bramkarz Beninu parodia ale Mozambiku to już szok..Bokser i chłop piąstkuje nie przed siebie tylko za swoją bramkę ..szok !!

Do góry
#3618948 - 14/01/2010 18:45 Re: Puchar Narodów Afryki 2010 - ANGOLA [Re: mirekinter]
Wychowany_Na_Nalewce Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/12/2003
Postów: 3297
Trener Algierii wspominal, ze we znaki dal im sie upal podczas spotkania z Malawi (mecz byl rozgrywany wczesnym popoludniem). Na pewno mialo to jakis wplyw na ich wystep - jest to, jakby nie bylo, polnocnoafrykanski team, a te czesto maja problemy gdy jada na poludnie.

Do góry
#3618978 - 14/01/2010 19:16 Re: Puchar Narodów Afryki 2010 - ANGOLA [Re: craax]
craax Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/04/2006
Postów: 26275
Skąd: miasto królewskie


X 2/10
Zambia nie strzeli 2/10
under 2,5 6/10

nie jest zle :)choc mialem przeczucie na remis 0-0 , ale nieistotne rozkrecamy sie , dochodze do wniosku , ze lubie posiedziec i poogladac te meczyki wink


Minela pierwsza runda , jestesmy madrzejsi o to co napisali poprzednicy , moze nam to pomoze w dalszym turnieju a moze bedzie przeszkadzalo , kto wie.

Mali - Algieria

Wogole nie trafiaja do mnie usprawiedliwienia trenera i zawodnikow Algierii. Fakt cos tam probowali grac ,baa , w meczach z Egiptem zrobili na mnie wrazenie ale to co proponuja tutaj w Angoli to jedna wielka kaszana nieuporzadkowana ! Mali z meczu na mecz bedzie lepsze , nie pozwola sobie juz na taka wpadke jak z Angola i wyjda mega skoncentrowani od poczatku. Nikt im nie grozi , nie chce ich atakowac wiec licze , ze nawet gwiazdorzy jak Keita czy Kanoute skupia sie na te 2 godziny. Wyzej cenie druzyne Mali a kurs jaki oferuja buki mnie zdecydowania zadowala smile

Mali win 5/10
Algieria strzeli 3/10
over 2,5 4/10

boks

Do góry
#3619033 - 14/01/2010 20:15 Re: Puchar Narodów Afryki 2010 - ANGOLA [Re: craax]
Navarro Offline
enthusiast

Meldunek: 17/09/2009
Postów: 261
Skąd: Kraków
2 rundę czas zacząć i może dosyć już tych cudów wink
Dziś gospodarze powinni się zrehabilitować za ostatni kwadrans meczu z Mali w czym mam nadzieję pomoże im pełny stadion i doping kibiców.Co do pierwszego meczu Malawi to chyba bardziej Algieria była żenująco słaba niż oni tacy mocni.
Myślę, że gospodarze ruszą od początku z werwą i upatruję 1 do przerwy i na koniec meczu.
Co do drugiego dzisiejszego meczu to Mali chyba się rozegrało w ostatnim kwadransie meczu z Angolą i powinni sobie poradzić z mającą zamiar przejść obok tych Mistrzostw Algierią.

Do góry
#3619047 - 14/01/2010 20:34 Re: Puchar Narodów Afryki 2010 - ANGOLA [Re: Navarro]
Wychowany_Na_Nalewce Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/12/2003
Postów: 3297
Na razie nie trafilem ani jednego typu...

Mali - Algieria
Oba zespoly powinny zagrac lepiej. Ja akurat wierze zawodnikom Algierii, ze trudno im sie gralo w pelnym sloncu. U Arabow nie ma gwiazdorzenia, kazdy bedzie tam dzisiaj gryzl trawe. Zapowiada sie otwarte spotkanie, remis specjalnie nikogo nie urzadza.
over 2.5 @ 2,15

Angola - Malawi
Ok, Malawi wygralo pierwszy mecz - swoj historyczny sukces juz osiagneli, w pozostalych spotkaniach zapowiada sie zero punktow. Nie narodzily nam sie tutaj zadne nowe gwiazdy - po prostu trafili na fatalnie usposobiona Algierie. Gospodarze po prostu musza wygrac to spotkanie i jestem przekonany, ze chocby przy pomocy scian im sie to uda.
Angola @ 1,7

Do góry
#3619079 - 14/01/2010 21:08 Re: Puchar Narodów Afryki 2010 - ANGOLA [Re: Wychowany_Na_Nalewce]
onda Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/05/2004
Postów: 11946
Skąd: Kalisz
No wczoraj nie pokopali - po namyśle jednak HC -1,5 @4.30 Mali 7/10 w pierwszym meczu . Za drobne ( 10 juro ) zwycięstwo Mali...pięcioma i lepiej...@86 w Sbobet. Nie wierzę jakoś w odrodzenie Algierii - meczyk dla nich o wszystko - jak pójdzie pod górkę,to RED card bardzo możliwe zdarzenie. Mali po cudzie z gospodarzami powinno żwawo pohasać z przodu i parę razy trafić.

Drugiego meczu rozgryźć nie mogę to nie gram.

Do góry
#3619081 - 14/01/2010 21:12 Re: Puchar Narodów Afryki 2010 - ANGOLA [Re: Wychowany_Na_Nalewce]
onda Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/05/2004
Postów: 11946
Skąd: Kalisz
Originally Posted By: Wychowany_Na_Nalewce
Trener Algierii wspominal, ze we znaki dal im sie upal podczas spotkania z Malawi (mecz byl rozgrywany wczesnym popoludniem). Na pewno mialo to jakis wplyw na ich wystep - jest to, jakby nie bylo, polnocnoafrykanski team, a te czesto maja problemy gdy jada na poludnie.



To takie tłumaczenie w stylu Janasowo-Majewskim. To tak jakby Włoch z Catanii narzekał na upały na Sycylii...
Podejrzewam,że człowiek za bardzo nie wie co się z jego grajkami dzieje...

Do góry
#3619112 - 14/01/2010 21:54 Re: Puchar Narodów Afryki 2010 - ANGOLA [Re: Wychowany_Na_Nalewce]
Mynx Offline
old hand

Meldunek: 19/08/2006
Postów: 784
Angola - Malawi

Puchar Narodów Afryki, czyli mistrzostwa niespodzianek. Angola w swoim pierwszym meczu zafundowała niezły horror swoim kibicom. Ze stanu 4:0 zrobić 4:4 w nieco ponad 10 minut to trzeba mieć duży talent, ale taki jest urok sportu. Malawi ... hmmmm ... niezły początek, który daje cień szansy na wyjście z grupy. Miałem okazje zobaczyć w całości ich mecz i muszę powiedzieć, że wielkiej piłki to oni nie zagrali. Słaba postawa golkipera Algierczyków przyczyniła się do wysokiej porażki. Aż dziwne, że "Pustynne Lisy" nic nie strzeliły, bo bramkarz Malawi też klasy nie pokazał a w niektórych przypadkach jego "świetna" gra na przedpolu mogła przyczynić się do utraty bramki. Ale co się odwlecze ... możecie sami dokończyć. Wydaje mi się, że Malawijczycy będą zaciekle bronić własnej twierdzy, bo punkt znacznie przybliży ich do awansu. Jednak, żeby dobrze bronić trzeba mieć kim a tu już widzę problem, bo defensywa według mnie trochę kuleje. Podsumowując...trzeba przyznać, że potencjał ofensywny w obu ekipach jest większy niż defensywny a to dobrze rokuje do zagrania tego typu. Wypełniony po brzegi stadion w Luandzie oraz fanatyczny doping miejscowych trąbek powinien zapewnić nam ciekawe widowisko.

over 2.5

Do góry
#3619125 - 14/01/2010 22:08 Re: Puchar Narodów Afryki 2010 - ANGOLA [Re: onda]
Wychowany_Na_Nalewce Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/12/2003
Postów: 3297
Originally Posted By: onda
Originally Posted By: Wychowany_Na_Nalewce
Trener Algierii wspominal, ze we znaki dal im sie upal podczas spotkania z Malawi (mecz byl rozgrywany wczesnym popoludniem). Na pewno mialo to jakis wplyw na ich wystep - jest to, jakby nie bylo, polnocnoafrykanski team, a te czesto maja problemy gdy jada na poludnie.



To takie tłumaczenie w stylu Janasowo-Majewskim. To tak jakby Włoch z Catanii narzekał na upały na Sycylii...
Podejrzewam,że człowiek za bardzo nie wie co się z jego grajkami dzieje...


Szczerze mowiac watpie. Zespoly z polnocy zawsze mialy problem gdy jechaly w glab czarnego ladu, skad mialyby one sie brac jak nie z warunkow pogodowych.

Aktualnie w Luandzie mamy 26 stopni (ale w Cabindzie juz 32) i 78% wilgotnosci. Analogicznie w Algierze jest 20 stopni i tylko 52% wilgotnosc.

Cytat:
And Belhadj admits that all he has been thinking about since Algeria&#8217;s embarrassing defeat to Malawi has been about getting their faltering Nations Cup campaign back on track.

&#8220;In all sincerity, since the final whistle of the referee during the match against Malawi, we felt a great sadness and great disappointment vis-&#224;-vis our supporters. For this reason, we promise to catch up in the next game INSHALLAH&#8221;.

Belhadj, like his coach Rabah Saadane had done after the loss to the Malawians, complained that the warm and humid conditions affected the Algerians and played a role in their opening game loss.

&#8220;When I entered the hotel room, I fainted because of heat and high rate of humidity that affected us a lot. We could not manage the game properly and it ended by a heavy defeat in a selection that we had to beat.

&#8220;Reassure yourself and the fans of the national team. It is not serious at all. It was a heat stroke. I had rested and with the medical care, I regained my strength. I am much better than on Monday night,&#8221; the defender says.

Do góry
#3619156 - 14/01/2010 23:03 Re: Puchar Narodów Afryki 2010 - ANGOLA [Re: Wychowany_Na_Nalewce]
Tolberti Offline
old hand

Meldunek: 17/04/2005
Postów: 1140
Diarra i Keita (za kartki) a także Traore i Soumare maja nie zagrac dzisiaj ktos moze to potwierdzic?

Do góry
#3619181 - 14/01/2010 23:27 Re: Puchar Narodów Afryki 2010 - ANGOLA [Re: Tolberti]
Wychowany_Na_Nalewce Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/12/2003
Postów: 3297
Farmazon. Cala czworka dostala zolte kartki w pierwszym meczu, wiec po kolejnej zoltej kartce beda musieli pauzowac.

Do góry
#3619182 - 14/01/2010 23:27 Re: Puchar Narodów Afryki 2010 - ANGOLA [Re: Tolberti]
Bezdomny Offline
AVE LAZIO

Meldunek: 18/05/2006
Postów: 21516
Skąd: Leicester City
Originally Posted By: Tolberti
Diarra i Keita (za kartki) a także Traore i Soumare maja nie zagrac dzisiaj ktos moze to potwierdzic?


tak luknij :

http://news.bbc.co.uk/sport2/hi/football/africa/8457690.stm

Do góry
#3619192 - 14/01/2010 23:37 Re: Puchar Narodów Afryki 2010 - ANGOLA [Re: Bezdomny]
szuwi1 Offline
addict

Meldunek: 23/03/2007
Postów: 560
Z tego co zrozumialem, to jesli dostana jeszcze jedna to dopiero beda pauzowac, ktos potwierdzi? Ciekawe czy kartki z eliminacji tez sie licza.

Do góry
#3619280 - 15/01/2010 00:32 Re: Puchar Narodów Afryki 2010 - ANGOLA [Re: szuwi1]
Qubi Offline
veteran

Meldunek: 29/04/2005
Postów: 1384
Skąd: Konin
Dokładnie. Tam jest napisane, że są "kartkę od wykluczenia".

Do góry
#3619561 - 15/01/2010 03:06 Re: Puchar Narodów Afryki 2010 - ANGOLA [Re: Qubi]
craax Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/04/2006
Postów: 26275
Skąd: miasto królewskie
Mali - KA-TA-STRO-FA

Mali nie ma zespolu , zlepek kilkunastu graczy , ktorzy nie maja pojecia o jakiejkolwiek taktyce i po co tam pojechali. Masakrycznie sie ogladalo to spotkanie. Trener zagubiony ,druzyna nie grajaca nic , kibice zrezygnowani , obraz nedzy i rozpaczy !

Angola - Malawi
Nic specjalnego Malawi nie gralo z Algieria , Angola mi sie bardziej podobala w 1 kolejce ( wykluczam ost 10 min ). Kurs niczego sobie , gospodarze , maja lepsza druzyne , powinni dac rade. Zaczynamy polowanie na over 2,5 , od 3 meczy nie padl.

Angola win
over 2,5

Do góry
#3619574 - 15/01/2010 03:12 Re: Puchar Narodów Afryki 2010 - ANGOLA [Re: craax]
Vendetta Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 05/01/2006
Postów: 5368
Skąd: Szczecin
moze trzeba zaczac progresje na wygraną faworyta ? laugh
Z tego co sie orientuje to do tej pory jeszcze zaden kursowy faworyt nie wygral meczu smile

Do góry
#3619775 - 15/01/2010 04:22 Re: Puchar Narodów Afryki 2010 - ANGOLA [Re: Legia]
___On Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 13/01/2005
Postów: 2251
Originally Posted By: McDziarz
Duże uznanie dla wszystkich grających Puchar Narodów Afryki !

piwo


Dla mnie osobiście czarna piłka to nieprzewidywalna loteria z szamanami i dziejącymi się cudami na kiju w tle wink nie odważyłbym się postawić złotówki na tego typu impreze...

Awersje do ryzyka miałbym tu większą niż przy obstawianiu Ligi Mistrzów...także chylę czoła !



Nigdy nie pomyślałem że się zgodzę z tym człowiekiem powyżej... a jednak: )

Z 9 meczy jakie do tej pory zostały rozegrane w Pucharze Afryki NAWET JEDNO nie skończyło się zwycięstwem faworyta...

Patrząc na tą całą imprezę rzuca mi się w oczy fakt, iż większość " gwiazd " boii się mocno o swe nózki...

Gra odbywa się na pół gwizdka i chyba przed wyjazdem na puchar menadzerowie oraz trenerzy pomachali groźnie paluszkiem przed oczami afrykańskich graczy aby tylko nie wrocili z żadną kontuzją z tej imprezy: )

Zwróćcie uwagę na absolutny brak myśli taktycznej w tych mistrzostwach oraz brak umiejętnosci przytrzymania piłki...

Dla mnie całe te mistrzostwa to jeden wielki NO BET

Pozdrawiam Panowie

Do góry
Strona 3 z 8 < 1 2 3 4 5 6 7 8 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
11 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, pacyfista, alfa, igea23, Sensei, Akhu, burbon, Sony, VVega, wHiTe_StAr, Kretol), 3326 gości oraz 8 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45044 Tematów
5581552 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49