Strona 5 z 8 < 1 2 3 4 5 6 7 8 >
Opcje tematu
#3627184 - 18/01/2010 07:01 Re: Puchar Narodów Afryki 2010 - ANGOLA [Re: craax]
Piotruś Pan Offline
addict

Meldunek: 15/07/2002
Postów: 654
Skąd: Ostrzeszów
Dzisiejsze mecze były bardzo dziwnymi spotkaniami pierwszy Tunezji z Gabonem kompletnie bezbarwne ilość niecelnych zagrań nieudanych akcji chaosu na boisku przekroczyła oczekiwania chyba wszystkich. Tunezja nieporadna w grze w każdej formacji, miała z 5 akcji na mecz że nie można było tego oglądać Gabon z defensywną taktyką wyczekiwał by mecz się tylko zakończył jak najszybciej wynikiem remisowym po prostu antyfutbol.
Kamerun też nie zachwycił na początku prawie podciął praktycznie gałąź na której się znalazł strzelając prawie samobója błędy w obronie w co drugiej akcji obronnej nerwowość w grze brak płynnych akcji stałych fragmentów gry to,że Kamerun dziś nie zakończył swojego udziału w turnieju to prawdziwy cud gdyby nie ta kuriozalna interwencja prawdopodobnie skończyło by się porażką Nieposkromionych Lwów.
Kamerun jeśli awansuje dalej to z taką gra jak dziś nie będą dalej jak w ćwierćfinale Tunezja to prezentuję się najsłabiej w tej grupie, kiepska gra, słaby kolektyw i lepiej by nie awansowali, zresztą Gabon też jakoś rewelacyjnie nie gra mimo korzystnych wyników
Dobrze że nic nie obstawiłem, bo Kamerun doprowadził co niektórych do rozstroju nerwów bo do 70 min to ich gra jeden wielki obraz nędzy i rozpaczy przy tak ogranych i doświadczonych zawodnikach brawa dla tej Zambii,która tak dzielnie walczyła tylko jakoś szczęście się odwróciło od tej ekipy.
Po 2 kolejkach wychodzi na to że to grupa słabeuszy i jeszcze słabszych faworytów, mających problemy z konstruowaniem akcji szczególnie dotyczy to Tunezji.
Jutro 3 kolejka w gr A też pewnie będzie ciekawie bo nadal wszystkie 4 zespoły mają szanse na awans.

Do góry
Bonus: Unibet
#3627224 - 18/01/2010 07:25 Re: Puchar Narodów Afryki 2010 - ANGOLA [Re: craax]
craax Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/04/2006
Postów: 26275
Skąd: miasto królewskie
Originally Posted By: craax



Kamerun win 7/10
Kamerun -1,5 4/10
over 2,5 3/10


Nieposkromione Lwy graja co najwyzej jak tredowate kaczki. Zenada , brak pomyslu , zolwie tempo , zaangazowanie mizerne ( oprocz kilku zawodnikow), obrona w formie tragicznej - bledy jak w okregowce. Zal Zambii bo pokazala kawal ambitnej , dobrej pilki , max na co ich stac obecnie i gdyby nie CYRKOWA bramka Geremiego jestem przekonany , ze Kamerun juz by byl spakowany. Doswiadczenie im pomoglo i 15 min gry na dobrym poziomie. Zobaczymy co przyniesie jutro !

Do góry
#3628659 - 18/01/2010 20:26 Re: Puchar Narodów Afryki 2010 - ANGOLA [Re: craax]
craax Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/04/2006
Postów: 26275
Skąd: miasto królewskie
futbol Mali - Malawi

Prezestalem wierzyc w Mali po ostatnim spotkaniu. Po prostu jak im sie nie chce to sie chciec nie bedzie chcialo. Zadowoleni wroca do swoich klubow do Europy i kazdy bedzie szczesliwy. Malawi gra ambitnie i przyzwoicie. Nie stawiam ich na straconej pozycji , zrobia wszysko zeby cos ugrac dzisiaj i trzeba im zaufac a Mali pewnie juz sie pogodzilo ze swoim losem nieudacznej druzyny.

Malawi x2 5/10
under 2,5 4/10

futbol Angola - Algeria

Ciekawy mecz. Angola jedna z druzyn , ktora chetnie bym widzial w polfinale i Algeria , ktora podniosla sie po porazce z Malawi i zagrala o niebo lepszy mecz w drugiej rundzie. Obie druzyny potrafia grac w pilke , Angola gospodarz jest niesamowieci zdeterminowana , bez wielkich nazwisk tworza zgrany team a Algeria to niezla mysl taktyczna i wyrafinowana gra. Wychodzi na to , ze nie powinno byc tutaj zwyciezcy, wyrownana para.

Angola- Algeria X 2/10
under 2,5 3/10
wynik 0-0 1/10

Do góry
#3628811 - 18/01/2010 22:14 Re: Puchar Narodów Afryki 2010 - ANGOLA [Re: craax]
Piotruś Pan Offline
addict

Meldunek: 15/07/2002
Postów: 654
Skąd: Ostrzeszów
Moim zdaniem Angola dziś przypieczętuje awans do fazy pucharowej tego turnieju, grając przed swoją widownią będzie walczyła o pierwsze miejsce w grupie i jest ono bardzo blisko tej ekipy.
Myślę że jest to przede wszystkim zespół, który gra bardzo dynamiczną piłkę do tego niezłą taktycznie, cieszy także skuteczność gospodarzy. Algieria ma bardzo trudne zadanie poza zwycięstwem żaden inny wynik nie da jej awansu przegrali z Malawi 3 bramkami mają minusowy bilans bramek dodatkowo Malawi starcza remis nawet 0:0.
Algieria, wygrała z Mali 1:0 po dobrze wykonanym rzucie wolnym co jest ich mocną stroną jednak w grze w długim ataku pozycyjnym dotychczas grali słabo dużo podań wiele niezbyt celnych wolne tempo gry dużo gry w środku pola mała ruchliwość w grze bez piłki właściwie przeciwieństwo Angoli.
Algieria swoją gra mnie nie przekonała, że może pokonać gospodarza no chyba że strzelą bramkę z karnego czy wolnego a Angola nie będzie w stanie odpowiedzieć.
Algieria sposobem gry przypomina Tunezję na tym turnieju niby starają się grać ofensywnie tylko efektów widocznych nie ma
Angola umotywowana będzie chciała rozstrzygnąć mecz na swoją korzyść bez oglądania się na Malawi i zajęcie pierwszego miejsca w grupie.
Awans Algierii do fazy pucharowej wydaje mi się mało prawdopodobny żeby remis dał im awans Malawi musiało by przegrać z 4:0 z Mali bo miało by wtedy bilans -3 Algieria -2 zresztą Algieria niezbyt na ten awans zasługuję
Angola powinna wygrać z 2:0 lub 2:1
Malawi stoi przed olbrzymią szansą awansu do fazy pucharowej wystarczy jej remis z Mali by cieszyć się z awansu. Mali musi wygrać spotkanie żeby przejść dalej, tylko nie bardzo wiem czy im się będzie chciało wygrać, bo dwie kolejki grali bez ładu i składu bezbarwnie jeszcze gorzej niż Algieria czy Tunezja trudno wytypować jakiś wynik sądzę, że większą ochotę do gry i determinacje wykażą piłkarze Malawi i nie dają się pokonać w nagrodę będą mieli okazję w ćwierćfinale zmierzyć się z wielkim Wybrzeżem Kości Słoniowej ja ponownie dziś ograniczam się do kibicowania Angoli i Malawi bo nie wiem czy Malawi stać na niespodziankę za 3,85 a kurs na X2 mniejszy niż z Algierią 1,75 Powodzenia tym którzy dziś obstawiają

Do góry
#3628880 - 18/01/2010 22:50 Re: Puchar Narodów Afryki 2010 - ANGOLA [Re: Piotruś Pan]
sebkos Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/12/2003
Postów: 6731
Skąd: Nowy Sącz
jak to tam jest w tej grupie?
Jak Mali wygrywa to aby w drugim meczu awansowała Angola i Algieria wystarczy remis?

Do góry
#3628917 - 18/01/2010 23:07 Re: Puchar Narodów Afryki 2010 - ANGOLA [Re: Piotruś Pan]
Jasiu Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 11/12/2009
Postów: 1925
Potrzebuję jeszcze informacji, czy gra Flavio w Angoli. Jeśli tak za drobne gram
1.Angola -1 po kursie 5
2.Angola+Malawi po kursie 9,17
3. interesujący również kurs na wyjście z grupy Malawi- 2,05 ...

Do góry
#3628921 - 18/01/2010 23:11 Re: Puchar Narodów Afryki 2010 - ANGOLA [Re: sebkos]
drfocus Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/03/2006
Postów: 4403
Originally Posted By: sebkos
jak to tam jest w tej grupie?
Jak Mali wygrywa to aby w drugim meczu awansowała Angola i Algieria wystarczy remis?


Remis Angola - Algieria, Mali wygrywa: awans Angola i Algeria
Remis Angola - Algieria, Malawi wygrywa lub remis: awans Malawi i Angola,
Mecze o tej samej porze,

Do góry
#3628931 - 18/01/2010 23:19 Re: Puchar Narodów Afryki 2010 - ANGOLA [Re: Piotruś Pan]
Vega1 Offline
enthusiast

Meldunek: 24/08/2004
Postów: 382
Skąd: Polska
Ja mam inne zdanie. Mali dziś wygra. Może wygląda że im się grać nie chce, ale przecież nie odpuszczą. Zresztą, gdyby im się nie chciało, to by nie gonili wyniku w pierwszym meczu (choć ten mecz może być mylny, jako że był bardzo dziwny)

Tak czy owak. Mali dziś wygra,Może w takim tragicznym stylu jak wczoraj te jełopy z Cam, ale wygra.

Lecz zagwarantować tego nikomu nie mogę smile

Do góry
#3629003 - 19/01/2010 00:17 Re: Puchar Narodów Afryki 2010 - ANGOLA [Re: Vega1]
onda Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/05/2004
Postów: 11946
Skąd: Kalisz
Originally Posted By: Vega1
Ja mam inne zdanie. Mali dziś wygra. Może wygląda że im się grać nie chce, ale przecież nie odpuszczą. Zresztą, gdyby im się nie chciało, to by nie gonili wyniku w pierwszym meczu (choć ten mecz może być mylny, jako że był bardzo dziwny)

Tak czy owak. Mali dziś wygra,Może w takim tragicznym stylu jak wczoraj te jełopy z Cam, ale wygra.

Lecz zagwarantować tego nikomu nie mogę smile


to by znaczyło 3-2 ft...kurs na over 4,5 przebogaty...

Do góry
#3629322 - 19/01/2010 03:02 Re: Puchar Narodów Afryki 2010 - ANGOLA [Re: onda]
onda Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/05/2004
Postów: 11946
Skąd: Kalisz
Swoją drogą tego drewniaka z Malawi, który dwa razy z metra pustym łbem nie trafił to zapamiętam na długo...myślałem,ze cyrki roku już były a tutaj dwie kolejne nominacje...szczególnie ta pierwsza przy 1-2...delicje qrwa...

Do góry
#3629337 - 19/01/2010 03:17 Re: Puchar Narodów Afryki 2010 - ANGOLA [Re: craax]
craax Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/04/2006
Postów: 26275
Skąd: miasto królewskie
Originally Posted By: craax


Malawi x2 5/10
under 2,5 4/10



Angola- Algeria X 2/10
under 2,5 3/10
wynik 0-0 1/10
hura hura hura

Malawi mnie rozczarowalo , zawsze musi sie znalec jakas "czarna owca" o czym wspomnial juz onda . Angola-Algeria ach jak cieszy wynik tego spotkania smile smile !!!! Angola po polfinal boks Zobaczymy co przyniesie jutro.

Do góry
#3629803 - 19/01/2010 06:07 Re: Puchar Narodów Afryki 2010 - ANGOLA [Re: craax]
Piotruś Pan Offline
addict

Meldunek: 15/07/2002
Postów: 654
Skąd: Ostrzeszów
Malawi zmarnowało z 3 dobre sytuacje spokojnie mogli remis wyciągnąć z Mali tak niefortunnego rozpoczęcia meczu to już dawno nie widziałem 30 sek 0:1 180 sek 0:2.
Algieria awansowała z ujemnym bilansem bramkowym wg mnie Mali powinno awansować ma 4 pkt dodatni bilans bramkowy i jadą do domu, myślę że bezpośredni bilans pomiędzy poszczególnymi drużynami powinna być brana pod uwagę w momencie kiedy jest taka sama liczba punktów i bramek wtedy odrzuca się zdobycze pkt z najsłabszym zespołem w grupie. Logicznie to by było jak tabela wyglądała by następująco 1 Angola 5 pkt 6:4 2 Mali 4 pkt 7:6 3 Algieria 4 pkt 1:3 i Malawi 3 pkt 4:5
Algieria awansowała bo zdobyła 4 pkt z Angolą i Mali a Mali tylko 1 pkt po remisie troszkę to mało przejrzyste.
Pierwszy raz na tym Pucharze nie trafiłem przynajmniej jednego typu nie dobrze polecę na jakości analiz, cóż takie życie myślałem że uda mi się tego uniknąć chociaż na jednym turnieju.

Do góry
#3629913 - 19/01/2010 06:51 Re: Puchar Narodów Afryki 2010 - ANGOLA [Re: Piotruś Pan]
Loonatic Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/10/2009
Postów: 2638
Jutro mecz Ghana - Burkina Faso. Ghana uznawana za zdecydowanego faworyta, ale jeżeli już, to ja sobie zagram właśnie Burkina Faso. Tym bardziej, że Ghana bez Essiena:
http://www.fifa.com/worldfootball/news/newsid=1158746.html#essien+blow+ghana
Ponadto w meczu z WKS grali na prawdę nieźle, a wynik WKS - Ghana 3-1 mówi wiele, choć meczu nie widziałem.

Do góry
#3631496 - 19/01/2010 19:47 Re: Puchar Narodów Afryki 2010 - ANGOLA [Re: Loonatic]
Ernestos Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 20/09/2009
Postów: 2290
Originally Posted By: Loonatic
Jutro mecz Ghana - Burkina Faso. Ghana uznawana za zdecydowanego faworyta, ale jeżeli już, to ja sobie zagram właśnie Burkina Faso. Tym bardziej, że Ghana bez Essiena:
http://www.fifa.com/worldfootball/news/newsid=1158746.html#essien+blow+ghana
Ponadto w meczu z WKS grali na prawdę nieźle, a wynik WKS - Ghana 3-1 mówi wiele, choć meczu nie widziałem.


nie wiem skąd narodził Ci się pomysł by zagrac na Burkine smile , może urzekła Cię ich zmasowana obrona Czestochowy w meczu z WKS, raz im się udało wybronic 90min , dzis ta sztuka juz sioe nie powtorzy i Ghana zgarnie cenne trzy punkty, które dadza Jej przepustke do dalszej rundy i absencja Essiena nie odegra tu zadnej roli. Ghana w przegranym meczu z WKS , momentami grala bardzo dobrze, ambitnie. Nie widze Dzis innej opcji jak WIN GHANA 10/10 boks

Do góry
#3631680 - 19/01/2010 20:53 Re: Puchar Narodów Afryki 2010 - ANGOLA [Re: Ernestos]
Vega1 Offline
enthusiast

Meldunek: 24/08/2004
Postów: 382
Skąd: Polska
potwierdzam. Ghana dziś wygra i koniec. Zauważcie że w turnieju wszystko wraca na swoje miejsce. Zaczynają wygrywać ci co mają wygrywać. Ghana dziś pojedzie chłopaków z Burkiny, a ja zgarnę kaskę, podobnie jak wczoraj na Mali.

Do góry
#3631689 - 19/01/2010 20:56 Re: Puchar Narodów Afryki 2010 - ANGOLA [Re: Ernestos]
craax Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/04/2006
Postów: 26275
Skąd: miasto królewskie
futbol Ghana- Burkina Faso

Niewdzieczna grupa do typowania. Opierac sie musimy na pojedynczych meczach i to one decyduja o tym kto przechodzi dalej.Nie sadze zeby defens Burkiny kolejny raz zadzialal tak dobrze jak z WKS- baa w zyciu sie im to nie uda. TO ANGOLA A NIE CZESTOCHOWA wink Szczescia nadszedl kres , Ghana jest lepsza pilkarsko , ma lepsza kadre , jeszcze porazke z WKS mozna zrozumiec ale dzisiaj sa swiadomi o co graja i rzuca sie na rywali od poczatku. Absencja Essiena nikomu nie bedzie przeszkadzac. Tak jak Ernestos wspomnial , juz w pierwszy meczu mielismy probke umiejetnosci i gry Ghany , dzis bedzie duzo latwiej !! Kurs bardzo przyzwoity smile

Ghana win 7/10
Ghana -1,5 2/10

Do góry
#3631949 - 19/01/2010 22:31 Re: Puchar Narodów Afryki 2010 - ANGOLA [Re: craax]
Piotruś Pan Offline
addict

Meldunek: 15/07/2002
Postów: 654
Skąd: Ostrzeszów
Dziś jedno spotkanie Ghana - Burkina Faso w gr B Ghana zagrała dobrą piłkę w pierwszym spotkaniu miała swoje sytuacje pięknie bronił bramkarz Wybrzeża Kości Słoniowej trafili też piłką w słupek po jednej fantastyczniej akcji.
Burkina Faso mądrze grało taktycznie ze Słoniami,które zmarnowało kilka dobrych sytuacji grali wówczas nonszalancko z przeświadczeniem, że prędzej czy później bramkę strzelą.
Ghana będzie mocno zmotywowana by rozstrzygnąć spotkanie na swoją korzyść i zająć 2 miejsce w grupie. Kurs 1.60 na Ghanę w miarę przyzwoity więc typ na jej wygraną będzie oblegany.
Burkina Faso będzie starała się jak najdłużej utrzymać bezbramkowy wynik, ewentualnie jak się uda pewnie będą kontrować i jeśli strzelą bramkę realizacja scenariusza jest możliwa że wywalczą remis. Szanse na utrzymanie wyniku korzystnego dla graczy Burkina Faso oceniam na 25% wszystko zależy od tego jak ułoży się mecz i jak będzie realizowana ta defensywna taktyka. Niespodzianka oczekiwana chyba przez gospodarzy, bo ćwierćfinał z Burkną Faso byłby dla Angolczyków bardzo dobry w kontekście awansu do półfinału.
Kurs na remis oscyluje pewnie w granicach 3,50 praktycznie jeśli Ghana nie da rady cała gotówka zostanie w kasie firm bo nikt większych szans tej Burkina Faso nie daje.

Do góry
#3632044 - 19/01/2010 23:26 Re: Puchar Narodów Afryki 2010 - ANGOLA [Re: Piotruś Pan]
Jasiu Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 11/12/2009
Postów: 1925
Wydaje mi się, że interesującą opcją może być zagranie tu under 2,5 czy nawet under 1,5. Oczywiście, dużo zależy od tego, kiedy padnie pierwsza bramka, ale jeśli reprezentanci Burkina Faso długo utrzymywać będą bezbramkowy rezultat to oba undery są całkiem prawdopodobne. Myślałem również o zagraniu DW 1:0 dla Ghany...

Do góry
#3632141 - 20/01/2010 00:30 Re: Puchar Narodów Afryki 2010 - ANGOLA [Re: Jasiu]
onda Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/05/2004
Postów: 11946
Skąd: Kalisz
Originally Posted By: Jasiu
Wydaje mi się, że interesującą opcją może być zagranie tu under 2,5 czy nawet under 1,5. Oczywiście, dużo zależy od tego, kiedy padnie pierwsza bramka, ale jeśli reprezentanci Burkina Faso długo utrzymywać będą bezbramkowy rezultat to oba undery są całkiem prawdopodobne. Myślałem również o zagraniu DW 1:0 dla Ghany...


Pozwolę się z kolegą nie zgodzić...Burkina może i autobus wstawi,ale ten turniej jest cyrkowy i bramki z pomocą bramkarzy wpadają kuriozalne.Tak jak wczoraj sprobujemy over 3,0 po @3.90.
Pozdrawiam

Do góry
#3632743 - 20/01/2010 03:22 Re: Puchar Narodów Afryki 2010 - ANGOLA [Re: Jasiu]
GBocian84 Offline
veteran

Meldunek: 18/08/2009
Postów: 1424
Originally Posted By: Jasiu
Wydaje mi się, że interesującą opcją może być zagranie tu under 2,5 czy nawet under 1,5. Oczywiście, dużo zależy od tego, kiedy padnie pierwsza bramka, ale jeśli reprezentanci Burkina Faso długo utrzymywać będą bezbramkowy rezultat to oba undery są całkiem prawdopodobne. Myślałem również o zagraniu DW 1:0 dla Ghany...


aplauz

Do góry
Strona 5 z 8 < 1 2 3 4 5 6 7 8 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
3 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, VVega, Irek), 3707 gości oraz 15 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45044 Tematów
5580255 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49