Strona 4 z 19 < 1 2 3 4 5 6 ... 18 19 >
Opcje tematu
#3616362 - 13/01/2010 18:26 Re: Polska 09/10 Ekstraliga [Re: bolo73]
Cayman Offline
old hand

Meldunek: 20/06/2009
Postów: 811
Skąd: Porto Alegre
Na pewno jest i będzie ciekawie cool
Rzeczywiście Tyszanom ciężko gra się przeciwko Zagłębiu, z drugiej strony wcale nie jest pewne ze Tychy zajmą pierwsze miejsce. W tym roku jest tak,że że po sezonie regularnym 1 team wybiera pomiedzy 7-8, a drugiemu przypada nie wybrany z tej pary. 3 team wybiera rywala z pary 5-6, a 4 przypada nie wybrany.
Nie wiem jak rozstrzygnie się kwestia jazdy do Gdańska bo zakładam że Stocznia bedzie lepsza od Sanoka i awansuje. Na pewno dla Cracovii czy GKSu lepszym rozwiązaniem nie będzie jeżdżenie przez całą Polskę nad morze, do groźnej u siebie Stoczni mimo,że 1 runda i tak jest tylko do 3 zwycięstw grana.
Z kolei nie mam pojęcia jak zostanie rozegrana sytuacja z bonusem gdyby Tychy grały przeciw Unii, tak jak mówisz po RS remisowo wygladają ich spotkania, a w takich przypadkach powinien decydować stosunek bramek, ale czy na pewno ? bo w regulaminie jest napisane tak :

"8. Na wszystkich etapach rozgrywek w razie równej ilości zwycięstw decydować
będzie lepsza różnica bramek &#8211; (istotne w określeniu miejsca rozegrania pierwszego meczu)."

Świadczyło by to o tym, że jakbyśmy mieli taką parę w PO to po prostu nikt nie będzie grał z bonusem, a każdy team żeby przejść dalej będzie musiał wygrac 3 mecze. Wiadomo, że Tychy bedą mieć lepszy stosunek bramkowy, ale czy to będzie fair w stosunku do Unii ? przecież w grupie "B" grają o 6 meczy mniej niż w grupie lepszej....

Do góry
Bonus: Unibet
#3616432 - 13/01/2010 19:45 Re: Polska 09/10 Ekstraliga [Re: Cayman]
bolo73 Offline
enthusiast

Meldunek: 08/01/2010
Postów: 290
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Małe sprostowanie do wypowiedzi Cayman`a.
Drużyna z miejsca 1 nie wybiera lecz losuje pomiędzy drużynami z miejsc 7 i 8.Drużynie z miejsca 2 przypada ekipa nie wylosowana przez drużynę z miejsca 1.Analogicza sytuacja ma miejsce w przypadku zespołów z miejsc 3 i 4.
Odnośnie zapisu w §7 pkt 8 nie wiadomo czy chodzi o stosunek bramek w rozgrywkach czy tylko pomiędzy zainteresowanymi drużynami.Generalnie ten regulamin jest mało precyzyjny i skonstruowany bardzo niefachowo czego przykładem jest ten wspomniany przeze mnie a dotyczący ewentualnej pary Tychy - Unia. Można tylko domniemywać ale pewności nie ma.
Na dzisiaj podtrzymuję under w Gdańsku i żałuję,że nie dałem rozpiski na undery we wszystkich meczach oraz undery 1.5 w 1 tercji bo póki co wszystko weszło.

Do góry
#3616466 - 13/01/2010 19:59 Re: Polska 09/10 Ekstraliga [Re: bolo73]
craax Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/04/2006
Postów: 26275
Skąd: miasto królewskie
Wezcie pod uwage w jakiej dyspozycji zawsze jest Cracovia w play off . Rohacek genialnie przygotowuje zespol i im dalej w PO tym Pasy sa mocniejsze , a reszta zespolow wypala sie z meczu na mecz ( patrz ost mecz finalu rok temu 7-0 !! ). Przypuszczam , ze GKS jak zwykle za wczesnie bedzie gotowy z forma i nie wytrzymaja calych playoffow na pelnych obrotach. Moze sie myle ale patrzac na tabele ( Cracovia liderem ) nie odwazylbym sie zagrac dzisiaj na mistrzostwo GKS-u - chyba , ze sytuacja sie odwroci a kurs bedzie minimum 2.80 wtedy chyba faktycznie warto bedzie sprobowac , ale jak mowie w PO pojedynki GKS - Cracovia to inna bajka !

Do góry
#3616503 - 13/01/2010 20:15 Re: Polska 09/10 Ekstraliga [Re: craax]
bolo73 Offline
enthusiast

Meldunek: 08/01/2010
Postów: 290
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Ja osobiście nie daję Tychom szans na mistrza.Ba,nawet w finale ich nie widzę.Nie chce mi się wierzyć,że znowu będzie taki sam finał.Tychy raczej zagrają z 2 miejsca i w półfinale spotkają się z Podhalem i tutaj mogą odpaść.Ale jak będzie to się okaże.Fajnie,że temat się ruszył bo chociaż dopiero się zarejestrowałem to śledzę portal od dawien dawna a ponieważ lubię (szczególnie polski)hokej to mogę kilka słów nakreślić.Widzę tutaj kilku kolegów z miast hokejowych więc wspólnie można będzie cosik ugrać.

Do góry
#3616761 - 13/01/2010 22:57 Re: Polska 09/10 Ekstraliga [Re: bolo73]
Cayman Offline
old hand

Meldunek: 20/06/2009
Postów: 811
Skąd: Porto Alegre
Originally Posted By: bolo73
Ja osobiście nie daję Tychom szans na mistrza.Ba,nawet w finale ich nie widzę.Nie chce mi się wierzyć,że znowu będzie taki sam finał.Tychy raczej zagrają z 2 miejsca i w półfinale spotkają się z Podhalem i tutaj mogą odpaść.Ale jak będzie to się okaże.Fajnie,że temat się ruszył bo chociaż dopiero się zarejestrowałem to śledzę portal od dawien dawna a ponieważ lubię (szczególnie polski)hokej to mogę kilka słów nakreślić.Widzę tutaj kilku kolegów z miast hokejowych więc wspólnie można będzie cosik ugrać.


Faliraki to też miasto hokejowe, zapewniam smile

Co do regulaminu to racje macie, nie ma wybierania a jest losowanie (ciekawe) [rozumiem, że to tylko do pierwszej rundy taka nowinka, a potem to już wg drabinki gdzie 1 i 2 drużyna sezonu regularnego spotka się w finale o ile przejdą dwa wcześniejsze szczeble wink ]

Zdaję sobie sprawę, że Cracovia dysponuje bardziej wyrównanym składem, jednak w meczach z Tychami w tym sezonie nie idzie im najlepiej, księguje już praktycznie bonusa dla Tychów bo ciężko będzie wyciągnąć Cracovii z 2-4 na remis w bezpośrednich spotkaniach. Gdyby wyciągneli to na chłopski rozum wydaje się, że to im przypadnie bonus bo różnicę bramek (w przekroju całego sezonu [a nie meczy vs GKS]) maja na swoją korzyść. +65 do +54.

Do góry
#3616807 - 13/01/2010 23:25 Re: Polska 09/10 Ekstraliga [Re: Cayman]
Cayman Offline
old hand

Meldunek: 20/06/2009
Postów: 811
Skąd: Porto Alegre
Właśnie betsson wystawił Tychy po 3.50 do mistrza ja to biorę.

Do góry
#3617559 - 14/01/2010 03:14 Re: Polska 09/10 Ekstraliga [Re: Cayman]
craax Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/04/2006
Postów: 26275
Skąd: miasto królewskie
Cayman za wczesnie , za szybko . Poczekaj troche , kursy duzo sie nie pozmieniaja. Cracovia zapewne bedzie faworytem bukow a zobaczysz co bedzie sie dzialo w lutym z druzynami i jak tabela sie wyklaruje. Mnie coraz bardziej kusi probowac kogos innego do finalu niz Cracovia czy GKS ,ale musze zobaczyc tabele pod koniec i wtedy zdecydowac , kto predzej odpadnie w polfinale. Licze , ze w tym roku final bedzie w innym skladzie , chcialbym spotkac sie w nim z Podhalem smile

Do góry
#3621230 - 15/01/2010 22:23 Re: Polska 09/10 Ekstraliga [Re: craax]
Jaszu Offline
stranger

Meldunek: 24/02/2008
Postów: 21
Skąd: Katowice/Bieruń
hokej Akuna Naprzód Janów - Zagłębie Sosnowiec



Krótko i na temat smile
Proponuję dzisiaj delikatnie pograć na gospodarzy z Janowa, którzy zapewne mają dość przegrywania z drużyną Zagłębia i poprawienia sobie niekorzystnego bilansu (bodajże 1-4). W drużynie gości nie wystąpi najlepszy strzelec ligi Vlaimir Luka, który doznał kontuzji w ostatnim spotkaniu przeciwko Tyszanom. Jak wiemy Janowianie na własnym lodowisku potrafią ograć nawet 'najlepszych' więc myślę, że dzisiaj jest duża szansa na pokonanie 'średniaków' mimo wszystko trochę lepszych od siebie. Kurs mimo wszystko trochę zaniżony na Naprzód w okolicach 2.75 - BAW cool



boks NAPRZÓD Janów

Do góry
#3621313 - 15/01/2010 23:47 Re: Polska 09/10 Ekstraliga [Re: Jaszu]
bolo73 Offline
enthusiast

Meldunek: 08/01/2010
Postów: 290
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Typ jak najbardziej realny ale ja proponuję uwzględnić ewentualną dogrywkę i karne.Zagłębie z Cracovią zagrało katastrofalnie słabo i Naprzód dzisiaj z pewnością ma spore szanse.Dodatkową motywacją dla Janowian będzie fakt,że ostatnio przegrali u siebie z Zagłębiem aż 2:15.Obydwie drużyny są nieobliczalne i wszystko może się zdarzyć ale warto zagrać na Janów.
Miałem grać Podhale ale braki w postaci Baranyka,Zapały i Kapicy powstrzymują mnie od tego.
Stocznia nie ma wyjścia i musi wygrać ale nie po takim kursie.

Do góry
#3621346 - 16/01/2010 00:12 Re: Polska 09/10 Ekstraliga [Re: bolo73]
craax Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/04/2006
Postów: 26275
Skąd: miasto królewskie
hokej Cracovia - Podhale

Podhale 5 meczy wygranych z rzedu , oj za duzo za duzo. Cracovia objela znow pozycje lidera i CZAS UTRZYMAC JA DLUZEJ niz jedna kolejke. Patrzac na braki w skladzie Nowotarzan wspomniane przez bolo73 i na to co "potrafi" ugrac Podhale na wyjazdach z Cracovia i Tychami (0-3,3-11,1-6 itd) mimo niskiego kursu stawiam na Cracovie.Prezerwiemy passe Podhala i nie przegramy dwoch meczy z rzedu w Krakowie. Calkiem mozliwe ,ze Pasy zagraja w koncu w NAJSILNIEJSZYM skladzie. Biela trenowal wczoraj juz z druzyna , decyzja juz pewnie zapadla czy zagra dzis Sebastian czy nie. Pasy zrewanzuja sie za ost porazke w Nowym Targu 4-8. Kurs stosunkowo niski ale 'wyjazdowe Podhale' nie ma czym kąsac na lodowiskach GKSu czy Cracovii.


Nie zgadzam sie z Wami co do Janowa. Duzo wyzej cenie Zaglebie i mysle , ze kolejny raz pokonaja srednio zmobilizowany do gry Naprzod.Kadrowo Sosnowiec jest silniejszy i takie mecze powinien wygrywac mimo wszystko. Jednak pieniedzy na to spotkanie nie postawie.

hokej Stoczniowiec + Tychy

Niskie kursy ale to mecze z gatunkow : MUSIMY WYGRAC. Nie ma tutaj o czym pisac , roznica klas , PO coraz blizej i nie ma czasu na takie wpadki.

Cracovia -1,5 5/10

Cracovia + Stoczniowiec + GKS Tychy 7/10

Do góry
#3621428 - 16/01/2010 01:15 Re: Polska 09/10 Ekstraliga [Re: craax]
bolo73 Offline
enthusiast

Meldunek: 08/01/2010
Postów: 290
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Tychy niby powinny wygrać ale jak wiadomo mają braki w obronie i grają tylko 3 czy 4 nominalnymi obrońcami co może się przełożyć na jakość ich gry.Poza tym JKH ma 8 porażek z rzędu a ja nie lubię grać meczów ekip z tak długimi passami bo lada moment może przyjść przełamanie.
Co do Zagłębia to oczywiście,e mają lepszą pakę niż Naprzód ale widziałem co grali we wtorek bez Luki i jeżeli dzisiaj to powtórzą to punktów nie zdobędą.Tak jak pisałem wyżej Janów będzie "gryzł" lód aby wygrać i zmazać plamę 2:15.Nie jest to pewniak ale po takim kursie warto zagrać.

Do góry
#3621929 - 16/01/2010 05:35 Re: Polska 09/10 Ekstraliga [Re: bolo73]
Cayman Offline
old hand

Meldunek: 20/06/2009
Postów: 811
Skąd: Porto Alegre
Niespodzianka w Tychach, remis w Toruniu i Janowie, sypnęło dziś niespodziankami...

Do góry
#3623012 - 16/01/2010 20:20 Re: Polska 09/10 Ekstraliga [Re: craax]
craax Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/04/2006
Postów: 26275
Skąd: miasto królewskie
Originally Posted By: craax


Cracovia -1,5 5/10

Cracovia + Stoczniowiec + GKS Tychy 7/10


Cracovia tradycyjnie juz lepsza od Podhala , nie zawiodla smile Nastepnym razem trzeba popytac o zdanie innych to moze bym uniknal grania GKSu. Ciekawe tylko ,czy to wylacznie przez braki kadrowe czy forma juz bedzie powoli spadala i Tychow w finale tegorocznego PO nie zobaczymy. Dalej utrzymuje ,zbyt szybko osiagneli chyba max formy , ten sam blad co roku !!

Do góry
#3624976 - 17/01/2010 17:53 Re: Polska 09/10 Ekstraliga [Re: craax]
Legia Offline
The Famous McD

Meldunek: 17/02/2005
Postów: 2790
Skąd: Wielkie Księstwo Warszawskie
Deja Vu czyli hokej GKS Jastrzębie-Cracovia - 2 1,72

Zaledwie parę dni temu na pojedynku tych drużyn ładnie zarobiliśmy gdyż kursy były podobne do dzisiejszych z tymże Cracovia grała w roli gospodarza ale buki nie wiedziały z początku o zamianie dopiero gdy się kapnęli to zredukowali do 1,35 średnio , dzisiaj kurs spory składa się na to parę czynników : po pierwsze Jastrzębie sprawiło nielada niespodziankę i podziobało ostro Tychy ostatnio na wyjeździe oraz zapewne to jak twierdzi craax Pasy mogą być nieco zajechane szlifowaniem formy na PO , mimo wszystko nie sądzę żeby Jastrzębie było w stanie znowu sprawić nielada niespodziankę i w kolejnym meczu odprawić z kwitkiem zdecydowanie wyżej notowanego rywala-głównego pretendenta do MP , raz na jakiś czas owszem mogą sprawić niespodziankę ale wątpię żeby ta sztuka udała im się w drugim meczu z rzędu tego weeekendu.

Cracovia wygrała ostatnie 11 spotkań z Jastrzębiem i to w regulaminowym czasie...także dzisiaj są murowanym faworytem i powinni odnieść kolejne zwycięstwo z niżej notowanym rywalem.

boks

Do góry
#3625294 - 17/01/2010 20:25 Re: Polska 09/10 Ekstraliga [Re: Legia]
Legia Offline
The Famous McD

Meldunek: 17/02/2005
Postów: 2790
Skąd: Wielkie Księstwo Warszawskie
hokej

"W Comarch Cracovii, po piątkowym zwycięstwie nad Wojas Podhalem Nowy Targ (5:3), panują dobre nastroje. - Nikt nie narzeka na żaden uraz, wszyscy są do dyspozycji trenera - informuje Krzysztof Kozdronkiewicz, masażysta Mistrzów Polski."


boks

Do góry
#3625339 - 17/01/2010 20:58 Re: Polska 09/10 Ekstraliga [Re: Legia]
bolo73 Offline
enthusiast

Meldunek: 08/01/2010
Postów: 290
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Ja natomiast czuję,że tyskie przełamanie Jastrzębia po 8 kolejnych porażkach nie pójdzie na marne i dzisiaj postawią się Cracovii i ugrają przynajmniej remis.JKH póki co przegrało wszystkie mecze w tym sezonie z Craxą i wierzę,że dzisiaj się przełamią i pokonają mistrzów.Podobnie sytuacja wygląda w rywalizacji Tychów z Naprzodem.Janów póki co przegrał wszystko.A ponieważ Tychy z JKH zagrały fatalnie a Janów podbudowany winem z Zagłębiem to stawiam dzisiaj na Naprzód.Tradycyjnie Podhale nie powinno mieć problemów z Zagłębiem,w którym nie ujrzymy Luki i Banaszczaka.W Podhalu brak Baranyka.
Dubel Janów 4.30 + JKH 3.40 z Unibet = 14.62
Dubel Janów 4.00 + JKH 2.57 z Betsafe = 10.28
Powyższe zagram za mniejszą stawkę a single za więcej.
Podhale walczy jeszcze o 2 pozycję więc motywacji im nie zabraknie.Zagłębie w meczach z Podhalem nie gra już o nic więc mogą sobie przetestować pewne warianty.Zdecydowana 1.

Do góry
#3625414 - 17/01/2010 21:31 Re: Polska 09/10 Ekstraliga [Re: bolo73]
Cayman Offline
old hand

Meldunek: 20/06/2009
Postów: 811
Skąd: Porto Alegre
I ja dodam coś od siebie, Cracovia na wyjeździe w Jastrzębiu, co prawda faworytem,ale nie takim duzym jak kursy wskazują, jak mają tam 50% do dla mnie wszystko. Lpina wrócił do JKH po karencji i widać, że ta pierwsza linia zaczyna lepiej funkcjonować.
Ostatnio Cracovia tam wygrała 5-4 ale trzeba powiedzieć, że było już w pewnym momencie 2-4. Raczej No bet.
Wielką niewiadomą jest skład Tyszan i nieprzewidywalna gra Janowa, ciężki mecz do typowania.
Podhale bez Baranyka? Chyba już wraca po karze meczu jaką dostał przeciw Tychom, odpokutował w Cracovie i teraz chyba może już grać?
Zagłębie bez Luki który pewnie wróci w piątek, ale mimo to sądze, że będą chcieli ugrać coś przeciw Góralom. Choć z kolei Kolusz z Podhala twierdzi, że przed PO powinni podładować baterie ciężkim treningiem, żeby siła na PO była, no cóż zobaczymy jak to się rozwinie,
Brałbym z całej kolejki ostatecznie JKH +1.

Do góry
#3625779 - 17/01/2010 23:22 Re: Polska 09/10 Ekstraliga [Re: Cayman]
bolo73 Offline
enthusiast

Meldunek: 08/01/2010
Postów: 290
Skąd: Dąbrowa Górnicza

Baranyk dostał karę 3 meczów a Zagłębie z tego co słyszałem w Janowie zagrało także słabo.Można zagrać handi +1.5 na Janów w Bet365

Do góry
#3626088 - 18/01/2010 00:43 Re: Polska 09/10 Ekstraliga [Re: bolo73]
bolo73 Offline
enthusiast

Meldunek: 08/01/2010
Postów: 290
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Z tego co widzę to Tychy dzisiaj także bez Parzyszka i Pacigi.Wraca za to Jakes.Dla mnie ogromne value na Janów i poprawiam to jeszcze mocniej.

Do góry
#3626149 - 18/01/2010 01:09 Re: Polska 09/10 Ekstraliga [Re: bolo73]
Cayman Offline
old hand

Meldunek: 20/06/2009
Postów: 811
Skąd: Porto Alegre
Też to zobaczyłem, bo w tej chwili otworzyłem livescore'a. http://www.hokej.sport24.pl/statystyki/spotkanie/956/
20 minut przed były już składy i linie wypisane? Na pewno w Janowie value, zobaczymy jak się skończy smile

Do góry
Strona 4 z 19 < 1 2 3 4 5 6 ... 18 19 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
9 zarejestrowanych użytkowników (VVega, akagi, Sensei, burbon, alfa, pacyfista, wHiTe_StAr, igea23, 11kera11), 3921 gości oraz 6 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45047 Tematów
5582843 Postów

Najwięcej online: 4506 @ Wczoraj o 20:07